PDA

View Full Version : Steaua-Real Madrid - antistelistii au luat-o razna



guevarax
17th October 2006, 18:15
in 30 min de cand citesc postari

jigniri la greu ale anti-stelistilor la adresa altor stelisti, la adresa jucatorilor Stelei, la adresa conducerii Stelei, la adresa a orice tine de Steaua

probabil administratorii site-ului trebuiau sa dea un ban de o zi tuturor acestor personaje. E regretabil ca nu se ia nicio masura. Rusine

lasati-ne sa ne bucuram ca jucam cu cea mai titrata echipa din lume

ce se intampla oare frustrarea e atat de mare si nu mai rezistati ???
sa ma astept la sinucideri dak batem diseara realul ???

tu26dor
17th October 2006, 18:32
oare daca steaua pierde vor iesi iar anti-stelistii sa se bucure de infrangere? cum au facut dupa meciul cu boro?

guevarax
17th October 2006, 19:20
oare daca steaua pierde vor iesi iar anti-stelistii sa se bucure de infrangere? cum au facut dupa meciul cu boro?

sigur, doar asa se mai bucura si ei, ca echipele lor sunt prastie

o tai la meci - SANATATE SI FORZZA STEAUA
sa vad sinucideri in stefan cel mare, giulesti etc

tedybear
17th October 2006, 19:49
hai Steaua... IN UEFA. nu ca nu as tine cu Steaua dar pe langa faptul ca nu prea cred ca pot scoate mai mult de un egal ma ingrijoreaza faptul ca daca va castiga o sa trebuiasca sa le vad muia alora de la Steaua (Becali, Stoica si Olaroiu) non stop pe la televizor. in rest... uff doamne ce as fi vrut sa mearga mai departe. dar e prea greu de acceptat ce se va intampla in cazul unei victorii, nimeni nu le va mai putea ajunge la nas alora din conducere

tu26dor
17th October 2006, 20:49
era normal sa inceapa sa apara dinamovisii si sa ne fluture fraze de genul sunteti frustrati, striagti blat, muriti de invidie ..... ar trebuie sa le pun in ghilimele? eu cred ca numai atat stiti sa faceti...
a ... mai stit ceva... sa va bucurati de insuccesele altora. hi hi

SILVIU99
17th October 2006, 21:02
era normal sa inceapa sa apara dinamovisii si sa ne fluture fraze de genul sunteti frustrati, striagti blat, muriti de invidie ..... ar trebuie sa le pun in ghilimele? eu cred ca numai atat stiti sa faceti...
a ... mai stit ceva... sa va bucurati de insuccesele altora. hi hi

pai dar asta e adevarul voi nu va vedeti pe voi ii vedeti decat pe alti ....cand primiti penaltyuri si sunteti ajutati de arbitru e totul normal doar e steaua cand e alta echipa ajutata urlati in gura mare FURT ..astia sunteti voi
si inca ceva ma doare undeva pe mine ce face steaua in seara asta

tu26dor
18th October 2006, 00:56
ete na... hai acum sa numaram penalty-urile... eu stiu ca e gol daca mingea trece de linia portii... ce conteaz ca intra din actiune sau din 11 m...
e o constatare in plus sau ati ramas fara acuzatii...?

Hard
18th October 2006, 01:35
bai apercele tu numai la misto postezi pe aici.vino si tu cu ceva comentarii demne de un om sanatos.lasa-i pe altii in pace.

e bine ca ne pastram locul 3 in grupa,ce ne garanteaza prezenta in primavara europeana

apercele
18th October 2006, 01:38
hardliner, nu vin deloc la misto crede-ma
joc fotbal de o viata intreaga, urmaresc acest sport la minut si imi dau cu parerea des (de multe ori vorbesc serios)
dar si de multe ori cand mi se pune pata pe unii din voi cum aberati si cum dati in dinamo, si cum o puneti pe steaua la nivelul real-ului si milan-ului, nu am cum sa nu scriu si la misto...guevarax asta e penibil in ce a scris saptamina asta...trebuie luat umpic la misto

Hard
18th October 2006, 01:42
ai uitat momentul in care voi ati jucat cu man utd si visati la fel cum am visat si noi.nu ai cum sa faci fata unui club de 330 mil euro buget.de aceea liga campionilor nu mai este ce a fost odata si acum sunt 3-4 echipe din aceeasi tara.anul asta Steaua,anul viitor poate 2 echipe vor juca in liga,insa rezultatele vor fi aceleasi ca cel de aseara

apercele
18th October 2006, 01:45
de acord cu tine 100% ca nu suntem de europa
dar cum ziceau gascanii pe aici? cine e canavarro, un expirat
ronaldo e un gras...beckham e doar numele de el....noi suntem STEAUA
haha cum dracu sa nu razi? vad ca si oierul s-a calmat dupa meci ca inainte de meci parea cam agitat.....a venit lumea cu picioarele pe pamant ca nu te mai intelegeai cu ei

Hard
18th October 2006, 01:54
da,canavaro e expirat,ronaldo e gras,insa calitatea lor de jucatori este peste Steaua cu 2 clase.fii sigur ca aceasta echipa isi va arata slabiciunile cu echipe valoroase in liga campionilor.mai sunt si alte echipe mai valoroase decat madrid in LC,nu doar lyon.
cat despre Steaua,nemultumitului i se ia darul.sa ne rugam ca dinamo kiev nu le va lua nici un punct echipelor din vest pt ca atunci va fi un meci greu impotriva lor in ghencea.locul 3 reflecta exact valoarea Stelei in aceasta grupa.oricare alt loc ar fi o surpriza.

tedybear
18th October 2006, 09:24
poate ar fi jucat mai bine daca aveau echipa in efectiv complet. Bostina ala nu a dat o pasa calumea in prima repriza... nu stiu de ce l-a mai tinut. Paraschiv ala a alergat ca o musca fara cap... Marele Jucator. pacat de Dica si Badea care s-au torturat... si Banel

Exact pe faze gen golul 3 ma bazam can le spuneam amicilor ca or sa o ia mai tare decat cu Lyon. astia stiu sa dribleze, si Steaua nu are parte de asa ceva in LIGA I, poate doar din partea Rapidului.. ca aia au mai mult tupeu. nu aveau nici o aparare in fata driblingurilor.. nu stiu sa se apere in fata INDIVIDUALITATILOR

sun
18th October 2006, 15:57
deci, pozitia mea e urmatoarea :

nu am timp sa stau noptile sa sterg mesajele dinamovistilor si celorlalti . Ei se vor bucura pentru infrangerea Stelei , pentru ca Steaua e dusmanul lor . Gheorghe se va bucura la egalul lui Rapid si la infrangerea lui Dinamo . Grande nu se va bucura la infrangerea lui Poli , toti antidinamovistii se vor bucura la un esec al lui Dinamo , etc .

eu moderez doar offtopicul sau jignirile . Am spus sa fi-ti cuminti si nu ati fost ... E ultima data cand s-a intamplat asa ceva . Data viitoare il voi ruga pe Vadim sa inchida threadul IMEDIAT dupa meci , si sa il deschid eu cand intru a doua zi .. sa moderez tot si abia apoi sa il deschid si sa scrieti voi...

Pentru Stelisti : a sosit momentul sa nu mai bagam in seama bucuria rivalilor. ea e doar trecatoare printre succesele naostre. Si ei isi vor roade pumnii si zaduful .. e doar o chestie de circumstante ...

MariusTR : nu iti doresc sa ajungi moderator pe Europa :ok: Pentru ca e o treaba da-ta naibii de la bun inceput