PDA

View Full Version : Ce-o sa faci, gigele?

Ultras
12th October 2004, 18:10
Ca din iarna te faci caine! :drak:

ultras_sportul
12th October 2004, 21:28
Gigel Bucur va fi apreciat intotdeauna de noi! Oriunde o sa joace!

gigel_bucur
13th October 2004, 12:39
Ca din iarna te faci caine! :drak:
cine mah, io? :ciocan:

vasile314tzurka
13th October 2004, 12:41
mde... nu stiu cit va bucurati voi ca va freca menta acolo.

gigel_bucur
13th October 2004, 12:55
nu pleaca, o sa-i mareasca vaSilă contractul la 200.000 pe an. :evil:
la banii pe care-i ia aici ar fi fraier sa ramana, ca din iarna o fi caine sau oaie e treaba lui, mie tot drag o sa-mi ramana :p

sotostone
13th October 2004, 13:00
e ca shi luat !

Vadim
13th October 2004, 13:05
Gigele, o sa tii si cu Dinamo? :D

gicu
13th October 2004, 13:16
evident, trebuie :D

vasile314tzurka
13th October 2004, 13:21
nu pleaca, o sa-i mareasca vaSilă contractul la 200.000 pe an. :evil:
la banii pe care-i ia aici ar fi fraier sa ramana, ca din iarna o fi caine sau oaie e treaba lui, mie tot drag o sa-mi ramana :p

de plecat pleaca ca la foamea lui siman... pe 500.000 de euroi cica.
eu credeam ca-ti ramine draga daca... ramina:)
miine poimiine-l vezi ca pupa steagul si se crede ciine pina la moarte:)

gigel_bucur
13th October 2004, 13:25
Vadim, Gicu, eu cu Dinamo n-am cum sa tin, e ceva genetic, intreaba-l pe Inter :drak:

Vasile, nu cred sa pupe vreun steag, omu' are caracter, nu-i crescut in Ghencea ca Haliutza. :)

vasile314tzurka
13th October 2004, 13:28
ei n-ai cum sa tii, ba ai sa tii. parca te vad spargind seminte-n groapa si tremurind cind intra o data la zece meciuri bucur in teren.

la cum merg lucrurile astazi sa nu te miri daca-l vezi cu prapuru'n gura clefaind vreun os si mindru de epoletii cei noi.

Maximus
13th October 2004, 13:31
Vorba aia, "eu tineam cu dinamo de mic dar nu m-a dat mama acolo ca n-avea bani. uite ca am reusit sa ajung prin munca cinstita, bla, bla..."

vasile314tzurka
13th October 2004, 13:38
apropos de transferuri la dinamo.
atu fazut faza cu boloni si transferul lui mutu la dinamo?
"cine a zis asta?"
"gigi netoiu"
"pe mine la cheama ladislau boloni":)

gigel_bucur
13th October 2004, 13:45
in gropa ma duc des, ca-i destul de aproape, dar de tremurat...poate de frig ca vine iarna acusica :p
Valimarine, lasa-i tata sa declare ce vor, bani sa iasa:) il mai tii minte pe mem(i)elusul de Galati? "echipele din Bucuresti sunt ajutate, noi provincia suntem furati bla, bla". omu' dadea in Steaua si Dinamo la greu. cand i-a dat pastorul o branzica proaspata a zis ca e stelist de mic, acum face crize de isterie la golurile Stelei cand se uita Gigi la el.

vasile314tzurka
13th October 2004, 13:50
deviasi discutia desule:)

ca sa pun capat: imi place cind un fotbalist isi tine gura si joaca fotbal fara declaratii de loialitate.

si ce ai tu cu meme lacto-vegetarianul?

Vadim
13th October 2004, 14:02
NICIODATA nu o sa ii dea Siman lui Gigel Bucur (fotbalistul) 200.000$... Daca Dinamo da o suma frumusica, il da Sinam cu fulgi cu tot. Apoi, dupa transfer, ramine de vazut ce declaratii va face Gigel Bucur (fotbalistul) si ce mai are de zis Gigel Bucur (forumistul) :)

gigel_bucur
13th October 2004, 14:08
de unde stii ca n-o sa-i dea? lui Mazilu i-a crescut contractul la 110.000!
:D de ce nu i-ar da si lui Gigel? doar stii ca Siman e mana sparta :)

Vasile, n-am nimic cu Meemee, ce poti sa ai cu o tzoapa? apropos, ce mai e pe la partid? :drak:

inter
13th October 2004, 14:47
Vadim, Gicu, eu cu Dinamo n-am cum sa tin, e ceva genetic, intreaba-l pe Inter :drak:

Vasile, nu cred sa pupe vreun steag, omu' are caracter, nu-i crescut in Ghencea ca Haliutza. :)

adevaratele caractere se cunosc ... desi exista si cativa "mutanti" :mad:

in Oltenia , procentul celor care tin cu echipele "militarizate" e infim .... cel mai mic din tara .... si suntem mandri de asta! :evil:

vasile314tzurka
13th October 2004, 14:48
facusi matale statistica celor 40% ale lui becali si te gasisi sa zici ca nu tineti cu militarizatele. ca dinel a fost calugar la pcr...

inter
13th October 2004, 14:52
NICIODATA nu o sa ii dea Siman lui Gigel Bucur (fotbalistul) 200.000$... Daca Dinamo da o suma frumusica, il da Sinam cu fulgi cu tot. Apoi, dupa transfer, ramine de vazut ce declaratii va face Gigel Bucur (fotbalistul) si ce mai are de zis Gigel Bucur (forumistul) :)

se vede ca anul trecut ai fost fan dinamo ..... :headbang: si ca vrei sa te intorci la "dragostea dintai" :evil:

gigel_bucur
13th October 2004, 15:34
Inter, vii sambata la meciul cu Nationalul? sa-mi spui din timp ca sa pregatesc "terenul de joc" :)

gicu
13th October 2004, 16:32

ok, atunci e suficient doar sa joci pt. noi...

gigel_bucur
13th October 2004, 19:06
cu cea mai mare placere :)

inter
13th October 2004, 19:08
vedem. vb. vineri :D:D

gigel_bucur
17th October 2004, 03:17
ete' ca mai comisai una:)
imi place ca unii o dau drept blat, deh, asa i-au obisnuit echipele lor :D

Ultras
14th February 2005, 17:14
Merg la nationala, ce sa fac...

cyber_goool
4th March 2005, 09:32
Ce se va intampla cu Sportul fara Gigel, care se pare ca nu va fi nici stelist nici dinamovist ci rapidist. Iar o sa aiba statutul Bresciei cand era Lucescu antrenor, in A la retrogradare si in B la promovare... Anul asta parea ca o sa mearga bine, insa acum daca pleaca Gigel Bucur...Ce-o sa se-ntample, credeti ca va putea face meciuri bune ca si pana acum?

Ultras
4th March 2005, 11:44
Anul asta nu imi fac probleme. Surpriza returului se va numi Mazilu, care va marca gol slet gol... Oricum, Gigel era varful de lance, jocul bun al echipei este in primul rand meritul mijlocasilor...

ultras_sportul
7th March 2005, 01:11
Marius Nae se pare ca va fi in multe meciuri de acum incolo responsabil cu golul pentru Sportul. Are viteza, are dribling si sut destul de puternic. Inca vreo 3-4 jucatori vor face un salt important in acest sezon. Urmariti cu atentie evolutia Sportului pentru ca nici nu stiti ce pierdeti ! :yeah:

Cainele
7th March 2005, 12:28
cati ani are nae?

Ultras
9th March 2005, 15:14
Date of birth: 09.02.1981
Place of birth: Bucureşti
Height 173 cm
Weight 68 kg
Nationality: Romanian
Position: central offensive midfield

Gigel Sportul
12th March 2005, 00:39
My precious... Gollum, Gollum, Gollum! Ramane la Sportul our "precious", in ciuda tuturor speculatiilor. Asteptam titlul de golgeter.

ultras_sportul
31st March 2005, 09:45
http://www.uefa.com/competitions/WorldCup/fixturesresults/round=1915/match=75161/Report=RP.html

Composed finish

Romania regained the lead 13 minutes into the second half thanks to Mitea's second goal of the game. The midfield player skipped past Robert Popov and rifled his shot into the corner of the net for the decisive goal. The final margin might have been even greater as Gheorghe Bucur found Florentin Petre unmarked in front of goal ten minutes from time, but Milosevski reacted smartly to block his point-blank effort.

The Watcher
20th April 2005, 20:03
... poza de la meciul cu Olanda.

cyber_goool
10th June 2005, 23:38
Ce ziceti, maine la galerie, de urmatoarea strigare:
"Gigele, nu pleca
Sportu e echipa ta" ?