PDA

View Full Version : cine sa vina?



smg
12th October 2004, 12:11
veniti cu propuneri jucatori care sa fie selectionati in nationala.. poate citeste cineva [chiar daca-si atribuie apoi meritele]..

2 nume de la mine deocamdata: tararache si ghioane

fia
12th October 2004, 12:23
Pai Ghioane nu vina pana nu pleaca cashcheta :D

sotostone
12th October 2004, 13:07
sa revina Contra si M. Niculae
Catalin Munteanu ar putea fi o solutie... de re-incercat
L. Sanmartean la fel...

suporterita
12th October 2004, 14:59
jucatorii care ar trebui selectionati sunt acei jucatori care SUNT TITULARI la echipele lor de club, la aceasta ora jumatate din echipa nationala sunt rezerve la echipele lor.

CS
12th October 2004, 19:44
Alexa si Niculae de la Rapid!

Eventual si Petre Marin de la Steaua pe partea stanga sa-i sufle in ceafa lui Rat.

Sincer, oricine ar veni, nu cred ca jocul nationalei se va imbunatati. Asta e valoarea, nu trebuie sa ne lamentam atata.

Gabriel28
12th October 2004, 20:02
Marius Niculae, CONTRA (deh...daca era si el jucatoru lu becali poate ca era in nationala...dar..nu e din pacate cum nu sunt si altii buni).

M. Niculae, Mutu, Cernat, Pancu, Contra, Chivu, Radoi, Lobont..astia sunt doar o parte din jucatorii care ar trebuii sa fie titulari meci de meci. (ca sa numai zic de Ganea..da mai are pana se recupereaza).

Denis
14th October 2004, 22:11
sa revina Contra si M. Niculae
Catalin Munteanu ar putea fi o solutie... de re-incercat
L. Sanmartean la fel...

Niculae sa reaccidentat.
-------------
C. Munteanu (dar rezerva)
Adrian Cristea (titular, cu Danciulescu/Neaga in dreapta lui)
Ghionea (nu prea am mai auzit de el)
s.a., nu pot sa ma gandesc aku

Mariusmadmax
15th October 2004, 00:00
Portari
Lobont
POPA


Linia de fund
Ogararu
Chivu
Ghionea
Petre MARIN , SEMEGHIN

Mijlocasi
DUMITRU
Radoi , PARASCHIV
Cernat ,
Dica

Atac
MITEA , NEAGA , BRATU , ABIODUN , M NICULAE
DANCIULESCU , S ILIE , D NICULAE , OPRITA , G BUCUR

romanomar
15th October 2004, 01:11
tibiriu ghioane ar fii foarte bun . dar in momentu in care ganea zice ca vine la nationala cu un picor, domnu ghioane vinde echipa nationala din cauza lui iordanescu , deci vedeti cit il intereseaza sau il DOARE IN *** DE ECHIPA NATIONALA .

LOBONT
CONTRA(cind incepe sa joace in anglia)
CHIVU(fara indoiala)
STOICAN(nu stiu de ce dar imi place jocul lui)
RADOI
RAT.mmmmm

CERNAT
PANCU(PENTRU MINE ESTE ZIDANUL ROMANIEI)
DICA.tot mmmmmm 1/2-1/2
MUTU(mai bine joaca in mijloc cred. ca nu prea da goluri ,da mai mult pase)

si in atac
MARIUS NICULAE
NEAGA SAU DANCIULESCU
SI MITEA MERITA SA FIE AICI.
ASTA CRED CA POATE E CEA MAI BUNA ECHIPA NATIONALA IN ACEST MOMENT
TEROG IORDANESCU CITESTE SI TU DE LA OAMENII DELA ONLINE-SPORT .
ADICA ESTI CAM BUN . DAR CU IDEELE NOASTRE O SA FII SI MAI BUN

romanomar
15th October 2004, 01:30
JOCATORII CARE NU AU CE CAUTA LA ECHIPA NATIONALA .please CITESTE DOMNU GENERAL.
MARICAAAAA SA NU JOACA FOTBAL INTERNATIONAL CA EU JOC MAI BINE CA EL

SI IN MACIUL URMATOR LA BUCURESTI CU CEHIA . SA NU FIE TITULAR F.PETRE (ADICA STIU CA ARE TEHNICA DAR E PREA MIC FATA DE KOLLER JANKULOVSKI SAU ORICE JUCATOR CEH) erau ca niste cai SI TRCEA ROSICKY DE LINGA EL CA TRENU
deci florentin petre e bun in mecul cu olanda andorra armenia .DAR NU CU CEHIA MACEDONIA SAU FINALANDA CA SA NU FIE DEPASIT TOT TIMPUL

DECI DOMNU IORDANESCU. EU TE RESPECT FOARTE MULT .MAI FACUT IN 1994 CU HAGI POPESCU ....
MINDRU CA SUNT ROMAN .
SI CRED CA SE POATE SA NE CALIFICI.
CU CONDITII

DACA TE DUCI LA KIEV SA-L ADUCI PE GHIAONE , SI DACA NU IL MAI CHEMI NICI O DATA PE MARICA LA NATIONALA.inca e mic si de nationala de tinret

romanomar
15th October 2004, 01:36
Ghioane Nu Ghiaone

Denis
15th October 2004, 12:00
de aia exista "Edit Post", ca sal foloseshti cand faci o gresheala. Nui nimik, yo deja am fost bannat pt. chestii de astea, shi am invatzat :p :D. Citeshte Regulamentul http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516

sotostone
15th October 2004, 12:17
propuneri pt. natzionala:
primul 11:
portar: Lobont-indiscutabil
fundash dreapta: Stoican-pana la revenirea lui Contra
fundash stanga: Rat-doar o cadere temporara de forma
fundashi centrali: Marius Baciu-substituent pt. Radoi
Filipescu-inca o sansa atat timp cat Chivu e indisponibil
mijlocas dreapta: Florentin Petre-compenseaza fizicul prin alte calitatzi indiscutabile
mijlocash stanga: Dorinel Munteanu-mai are ceva de spus pe partea STANGA
mijlocashi centrali: Cernat-TITULAR
Pancu-IN CENTRU
atacantzi: Mutu-ca e Mutu
Danciulescu-doar pana revine Marius Niculae

alte solutzii:
portari: Dolha si Marius Popa (National)
fundashi: Daniel Chirita si Ogararu
mijlocashi: Alin Stoica si Alexa
atacant: Andrei Cristea (ala de la Steaua)
mai adaug Caramarin
si 3 sugestii:
1. Baracuan sa fie folosit doar cand jucam cu scandinavi, anglo-saxoni si alte echipe cu stil britanic
2. Marica sa fie folosit deocamdata cu Liechtenstein, Andorra I-le Faroe samd
3. Soava sa nu fie folosit cu echipe de talia Cehiei si Olandei
precizare: Codrea folosit cand jucam cu inchizator alternand cu Alexa

Denis
16th October 2004, 01:36
...atacant: Andrei Cristea (ala de la Steaua)...

de parca-s doi de Andrei Cristea :mda:

11 de start (3-4-1-2):
Portar: Lobontz

Fundash Dreapta: Radoi
Fundash Central: Chivu
Fundash Stanga: Ghionea

Mijlocash Dreapta: Fl. Petre
Mijlocash Central Dreapta: Cernat
Mijlocash Central Stanga: Dica
Mijlocas Stanga: Pancu

Atacant Defensiv: Mutu
Atacant Dreapta: Ganea
Atacant Stanga: M. Niculae

Rezerve:
Portari: Cr. Munteanu, Stelea
Fundashi: Contra, Ogararu, Rat, Petre Marin.
Mijlocashi: Fl. Dumitru, Caramarin, Ghioane, Sanmartean, Ov. Petre.
Atacatzi: Neaga, Danciulescu, Mihalcea, Niculescu, Cursaru, Adrian Cristea.

Maaama, creca daca eram yo antrenor :rolleyes: :p :D.

giovanni BV
17th October 2004, 10:58
Paima parte se termina in noiembrie , trebuie sa luam cit putem mai mult acuma si dupa perioada de vacantza sa revenim mai buni si mai increzatori in noi insine !!! Se poate !!! Hai Romania !!!

ADelPiero
18th October 2004, 00:58
sa vina Paleacu ... de la Apulum :cool: !

alkoudmani3
18th October 2004, 15:26
alin stoica ce sse mai aude de el???????????????????

adica catalin muteanu care anul trecut a jucat un sezon intreg titular la albacete
si tot nu la vazut iordenscu

adica el cheama pe plesan ca sa revene ????????
adica ce este echipa nationa un loc unde sa revine jucatorii sau un loc unde sunt chemati jucatorii care sunt in formaaaa??????????
la sa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeee
generaleeeeeeeeeeeee

Utilizator
18th October 2004, 16:07
Eu cred ca de vina e in principal selectionerul. Nu stie sa-si motiveze jucatorii si e cam rigid la selectie; are un grup de favoriti pe care ii tot cheama, nu prea vede alti jucatori. A cam venit timpul sa se retraga, dar se lasa greu. Pare si un pic ramolit; cel mai bun exemplu e ca incurca sau poceste chiar si numele jucatorilor din subordine.
De vina sunt si vedetele echipei nationale care vin cu prea multe "aere" si cu prea putine jocuri la echipele de club.

tsebi
19th October 2004, 13:41
sanmartean si sa joace mai mult neaga si danciulescu, ca tot nu mai e mutu...

sotostone
19th October 2004, 14:07
11 de start (3-4-1-2):
Fundash Dreapta: Radoi
Fundash Central: Chivu
Fundash Stanga: Ghionea

Atacant Defensiv: Mutu
Atacant Dreapta: Ganea
Atacant Stanga: M. Niculae


combat:
1. n-am nimik cu 3-4-2-1 ba chiar e super ok dar daca joci cu trei fundashi dintre care doi laterali si unul singur in centru iei o carutza de goluri de la orice echipa (pana si in anii 50 se juca 2-4-4 dar tot erau 2 fundashi centrali) no offense
2. n-am nimik nici cu Ghionea dar oare el chiar e fundash stanga?
3. cum vine aia "atacant defensiv" :happy poate vrei sa spui "mijlocash ofensiv", "conducator de joc", "in spatele varfurilor", "playmaker" samd asta daca nu o sa fie Lobontz portar-ofensiv in compensatzie :evil:
4. am scos din citat Pancu mijlocash stanga deshi trebuia sa-l las pentru ca:
"Pancu n-a jucat nimic. Antrenorul i-a găsit un loc în care nu contează. Mijlocaş stînga. Daniel este un jucător masiv, care are nevoie de foarte mult spaţiu de manevră, iar linia de tuşă a fost cel mai greu adversar pentru el. Ar fi evoluat mai bine din poziţie centrală. E locul din care el a ratat şi una dintre cele două ocazii ale "tricolorilor" (in meciul cu Cehia n.m.)" GSP 11 octombrie (http://www.gsp.ro/index.php?c=4&a=25278)
n.m. nota mea

si am spus Andrei Cristea (ala de la steaua) pentru o precizare in plus... sorry mai bine puneam A. Cristea (Steaua) :headbang:

rt_trujohn
19th October 2004, 14:13
hai sa facem echipa onlinesport si sa vedem cu cite goulri la zero batem nationala eu zic vreo 5 :P daca ma las de fumat poate dau mai multe :D:D:D:D

sotostone
19th October 2004, 14:20
eu stau in poarta ! si promit sa nu primesc gol de la Mutu shi Marica

alex36
21st October 2004, 06:44
Sa vina N&D,si gata,atacu-l Romaniei va distruge tot ce-i iese-n cale! :D .....a,am uitat de Mihalcea

vasile314tzurka
21st October 2004, 08:45
atacu-l romanie-i... mde. parca cehii sau olandezii ar fi bistrita...

sotostone
21st October 2004, 12:26
mai bine Neaga si Cristea ca sa pierdem cu 1-0 ca ei in meciurile cu Cluj-ul shi Iashi-ul!

RstInPc
21st October 2004, 14:19
Mutu a "tras" si s-a retras. Ar trebui sa ne gandim cine sa vina exceptand-ul pe Mutu. Mai bine ne-am gandi cine sa vina selectioner fara sa ne gandim la Mircea Lucescu pentru ca nu lasa el acum Liga Campionilor pentru selectionata Romaniei.

Humanimal
27th October 2004, 07:06
ST / Cristea
(Danciulescu)
(Neaga, Anca)

LW / Mitea AM / Pancu RW / Cernat
(Dica, Caramarin) (F. Petre, Dumitru)


DM / O. Petre DM / Radoi
(Codrea) (Ghioane)

LWB / Petre Marin RWB / Stoican
( Rat )
CD / Chivu CD / Ghionea
(Iencsi) (Margaritescu)


GK / Lobont
(Stelea)


Nu ash vrea sa va arat in comparatie selectionata nationala din '94 ...... e de plans credetzi-ma ....... btw ...... echipa asta e intocmita pe pareri personale si fara sa tzin cont ce impresar are jukatorul, cat e de tanar , ce experientza are sau de la ce club vine......dupa cum se observa am lasat pe dinafara multe veete sau jukatori consacratzi .... de ce ? ... fiindca eu cred ca cei tineri .. sau cei din campionatul intern sunt mult mai dornici de afirmare shi de impunere in nationala.

shi inka ceva ..... ar trebui sa ne gandim serios la ceva naturalizari !!!

OwenSkeet
27th October 2004, 08:23
Atacanti: Danciulescu, Neaga, Oprita, Marica, Mitea
Mijlocasi: D.Munteanu, Dica, Cernat, Codera, F.Petre, F.Dumitru, Pancu, Aliuta, Plesan
Fundasi: Stoican, Rat, Iencsi, Ghionea, Maftei,Flavius Moldovan
Portari: Stelea, Popa, Dolha
Asa ar arata ECHIPA NATIONATALA fara oamenii accidentati...sunt multe nume noi dar cred ca vor reusi sa bata in Armenia.

dragos_popa17
3rd November 2004, 20:40
Portari:
- LOBONT este in momentul de fata cel mai bun portar roman. S-a vazut ca este mai bun decat Stekelenburg(a primit mai putine goluri dupa ce a intrat in poarta) si ca ultimul a castigat postul de titular doar pentru ca este olandez. Daca Romania nu ar fi in grupa cu Olanda, Lobont ar fi titular incontestabil la Ajax.
- M. POPA este singurul portar care poate ameninta locul de titular al lui Lobont. S-a vazut ca a lucrat Zenga cu el. E singur pe el la toate capitolele si cred ca un transfer in strainatate la o echipa mare l-ar transforma in unul dintre cei mai buni portari din Europa.
- DOLHA e cel mai bun candidat pentru postul de al treilea portar. Ar putea fi mai mult avand in vedere statura sa insa inconstanta sa il mentine doar pe aceasta pozitie. Daca ar reusi sa joace bine meci de meci si ar fi mai sigur pe el ar ajunge la nivelul lui Popa si Lobont.
- D. COMAN si G. CURCA sunt si ei doi portari buni, de perspectiva, care ar avea mult de castigat daca ar pleca la o echipa mai mare. La Arges si la Farul nu vor putea acumula experienta necesara unui portar.
- M. TUDOR nu este o solutie prea buna. Nu mi se pare prea sigur pe el si cred ca o data cu revenirea lui Hamutovsky va redeveni rezerva la Steaua.
- STELEA ar trebui sa se uite in buletin si sa renunte. Nu este chiar atat de bun incat sa se mai poata conta pe el ca una din primele doua optiuni, iar o a treia rezerva de 36 de ani nu mi se pare un lucru normal. Mai bine l-ar lasa pe unul mai tanar in aceast postura.
Fundasi:
- CHIVU este unul din oamenii care nu ar trebui sa lipseasca din echipa nationala. Este pe drept capitanul nationalei si nu joaca la AS Roma deageaba. Defensiva noastra va fi mult mai bine organizata odata cu revenirea lui.
- RADOI ar trebui folosit in centru alaturi de Chivu si nu la mijloc. O defensiva formata din cei doi ar fi una din cele mai bune si mai organizate din Europa. Ambii sunt foarte siguri pe ei in orice conditii, spre deosbire de altii care mai cedeaza cand sunt pusi sub presiune.
- RAT nu are in acest moment contracandidat pe partea stanga si desi a avut unele evolutii mai slabe in ultimul timp, este un jucator de mare clasa.
- STOICAN imi place sincer mai mult decat Contra. Se vede ca a lucrat Lucescu cu el, a devenit foarte disciplinat in defensiva. In plus, este foarte tehnic si centreaza bine, lucru care il avantajeaza in desele sale urcari in atac(mai mereu lasa un adversar in urma).
- BARCAUAN este o solutie buna in cazul in care lipseste Chivu sau Radoi. Imi place mult de cand joaca la Sahtior. E mai bun decat perechea sa, Lewandowski, care este titular in nationala Poloniei. Nu degeaba il baga Lucescu.
- GHIONEA este si el o solutie pe banca de rezerve. In ultimul timp a inceput sa joace tot mai bine, sa fie tot mai sigur pe el. Astept sa vad ce cuplu va face cu Radoi, in defensiva Stelei.
- TAMAS este o solutie de viitor. In acest moment Iordanescu face bine ca il lasa la tineret, sa mai creasca putin si sa se obisnuiasca sa fie selectionat la o echipa reprezentativ a nationalei.
- FL. MOLDOVAN a jucat foarte bine in cele doua meciuri in care a fost introdus pana acum la nationala, iar la National este titular incontestabil. Este si el o solutie in acest moment.
- MAFTEI poate fi si el o solutie. Este capitan la Rapid si joaca din ce in ce mai bine. A fost mult timp o speranta iar acum incepe sa confirme incetul cu incetul. Astept in continuare sa fie selectionat.
- OGARARU este o solutie pe banda dreapta a defensivei. Este presiunea de care are nevoie Stoican sa dea totul.
- CONTRA trebuie sa joace inainte sa fie selectionat. Deocamdata someaza de vreo doi ani asa ca nu poate avea pretentii. Sper sa revina la forma sa de altadata sa se bata cu Stoican pentru postul de titular in dreapta apararii.
- Pe DANCIA nu l-am prea vazut jucand. Este totusi titular la Torpedo Moscova, o echipa cu nume in Rusia, deci trebuie sa fie ceva de el.
- SEMEGHIN ar fi un jucator exceptional daca ar lasa-o mai moale cu accidentele si chefurile. Intotdeauna mi-a placut de el si dupa parerea mea poate ajunge chiar mai bun decat Stoican daca ar munci mai mult.
Mijlocasi:
- GHIOANE ar fi esential unei nationale in care Radoi joaca in aparare alaturi de Chivu. Ar fi perfect pe postul lui Radoi si ar avea si un plus ofensiv fata de acesta. Iordanescu ar trebui sa-l implore in genunchi sa revina.
- CERNAT este si el un jucator care nu ar trebui lipsi din nationala. Totusi, sunt de acord cu atitudinea lui Iordanescu de a-l baga doar la pauza. Pare mai periculos asa.
- PANCU este in acest moment cel mai bun mijlocas roman. Este cel mai bun om in centru si singurul in stare sa coordoneze echipa din teren. Desi nu prea joaca la Besiktas (nu inteleg de ce) Pancu este un jucator de mare clasa care ar trebui sa fie titular meci de meci la nationala.
- CODREA joaca din ce in ce mai bine si in curand va deveni o piesa importanta in echipa nationala. In lipsa lui Ghioane care nu vrea sa vina ar putea fi o solutie pentru postul de mijlocas defensiv. Singura problema ar fi ca joaca in Serie B dar sper sa se rezolve de anul viitor si sa promoveze cu Torino.
- FL. PETRE este solutia pe banda dreapta in acest moment. Mie mi se pare ca este intr-o forma excelenta in ultima vreme. Pacat insa ca e asa micut. S-a vazut cu cehii ca statura a fost o mare problema.
- DICA este si el o solutie pe banda stanga. Avantajul sau sta si in faptul ca poate juca oriunde la mijloc. Evolutiile sale de la Steaua il recomanda ca un titular pe banda staga unde, datorita urcarilor lui Rat, poate avea multe incursiuni in centru cum ii place lui.
- FL. DUMITRU ar trebui chemat si el mult mai des la echipa nationala. Ar creea concurenta pe postul de mijlocas dreapta. Nu are nimic in plus fata de Fl. Petre, insa nici in minus. Sunt doi jucatori care s-ar putea schimba unul pe celalat, in functie de forma in care se afla fiecare.
- CARAMARIN nu a fost laudat fara motiv de fiecare antrenor pe care l-a avut. Este si el o solutie pentru mijlocul nostru si are si el avantajul ca poate juca pe orice pozitie la mijloc.
- OV. PETRE s-a cam stins in ultima vreme si a cam iesit din vederile echipei nationale. Este un jucator tanar si talentat care insa ar trebui sa dea mult mai mult si sa se foloseasca de faptul ca il are antrenor pe Hagi, un conational.
- PARASCHIV ar putea fi o a treia solutie pentru postul de mijlocas defensiv. A aratat la Steaua ca nu mai este acel jucator care s-a sufocat in meciul cu Dinamo Kiev si ca poate juca sub presiune, atuurile sale fiind disponibilitate la efort si pozitionarea sa in teren(este mai mereu la locul potrivit in momentul potrivit, atat in ceea ce priveste defensiva cat si ofensiva).
- MARGARITESCU este unul dintre jucatorii care au impresionat foarte mult in ultima vreme si dupa parerea mea cel mai bun dinamovist in dubla cu Manchester. Pe viitor, ar putea face si el parte din echipa nationala.
- M. MITU, jucatorul lui Lierse, este considerat unul dintre cei mai buni mijlocasi din Belgia si ar trebui chemat si el la nationala.
- TARARACHE nu mi se pare o solutie prea buna. Decat el mai bine Margaritescu. Nu este de ajuns sa joci in strainatate pentru a fi considerat mai bun.
- C. MUNTEANU, A. STOICA, SINMARTEAN sunt jucatori foarte talentati dar care din pacate nu joaca la echipele lor de club. Ar trebui sa dea mai mult sau sa se transfere la echipe la care pot juca.
- PLESAN si ZICU sunt doi jucatori care pot insemna mult pentru echipa nationala in viitor. Pana atunci insa ar trebui sa vorbeasca mai putin si sa joace mai mult(in special Zicu). Se plang ca nu sunt convocati la nationala mare, dar ei nu fac mai nimic nici macar la tineret. Mai au multe de invatat, insa sunt tineri si au timp.
Atacanti:
- MUTU va fi probabil suspendat 9 luni, insa dupa ce va reveni va fi probabil din nou titular incontestabil, iar adevarul este ca o merita. Este in momentul de fata cu o clasa peste restul atacantilor pe care ii avem.
- M. NICULAE este dupa parerea mea cel mai indicat om care sa joace alaturi de Mutu in atac. Sper sa incheie odata aceasta serie a accidentarilor si sa redevina acel atacant care a marcat 9 goluri in 16 meciuri pentru echipa nationala.
- NEAGA este un jucator pe care Iordanescu ar trebui sa se bazeze mai mult in absenta lui Mutu. Au cam acelasi stil de joc, iar prin ultimele sale performante Neaga a arata ca merita sa joace la nationala. Nu inscrie excesiv de mult cum face Danciulescu, insa este foarte constant si foarte prezent in jocul echipei.
- DANCIULESCU este inlocuitorul perfect al lui M. Niculae, fiind un bun marcator(a inscris 11 goluri in acest sezon pentru Dinamo). Este foarte constant si poate singurul jucator dinamovist care nu a dezamagit in nici un moment sezonul acesta. As vrea sa vad un cuplu Neaga-Danciulescu in echipa nationala(poate in meciul cu Armenia).
- D. NICULAE ar merita si el macar sa fie chemat la echipa nationala, daca nu introdus in teren. A arata o noua fata in acest sezon, fiind un jucator mult mai matur si totodata mult mai pragmatic.
- OPRITA ar putea fi caracterizat cam tot asa, insa eu unul l-as mai lasa sa joace putin la Steaua, sa dea constant goluri, inainte sa il chem la nationala.
- CL. NICULESCU ar fi o solutie in caz de criza. Este un atacant eficient, insa asta nu este de ajuns pentru echipa nationala, cel putin la varsta lui.
- BRATU a inceput in sfarsit sa joace la Nantes si cred ca ar fi timpul sa fie rechemat la echipa nationala. Este un jucator bun care insa trebuie sa devina mai constant. Odata ce va reusi acest lucru sunt sigur ca va putea spera chiar la un loc de titular.
- GANEA nu mi se pare o solutie extraordinara pentru echipa nationala. Nu este un jucator fantastic iar la varsta lui trebuie chemat doar daca joaca foarte bine la echipa de club. Ramane de vazut cum va juca dupa ce va fi refacut.
- MITEA, MARICA, KESERU si CRISTEA sunt solutiile pe care le avem in viitorul mai mult sau mai putin indepartat. Nu prea sunt de acord ca Marica este chemat la nationala, nu mi se pare pregatit. Dupa parerea mea, Mitea este mult mai indreptatit sa joace in echipa mare. Cristea mi se pare si el intr-o forma excelenta in ultima vreme si cred ca va ajunge un jucator mare. Keseru este poate cea mai mare speranta dintre cei trei. El a fost chemat la echipa mare a lui FC Nantes la doar 18, dupa ce a facut minuni la echipele de juniori.