PDA

View Full Version : Petitie anti-Iordanescu.



Paul
11th October 2004, 21:58
Deschis un poll unde putem sa cerem demisia .

Ce ii reporsez :
1.Convocarea + titularizarea lui Soava
2. Marginalizarea lui D. Munteanu (aoleu ce nevoie am fi avut de el la Praga)
3. Neconvocarea lui : Fl. Dumitru , D. Niculae , netitularizarea lui Caramarin

----------
4. Ca joaca cu jucatori netitulari la echipele de club (isi incalca principiul)

Catalanul
11th October 2004, 22:01
DEMISIA cu D mare :mda:
ce ii reprosez? tot ceea ce ai scris tu acolo :mad: mai putin cea cu Dorinel Munteanu... a facut destul pentru nationala :ok: + ca acum nu mai este in forma :D

ADY19
11th October 2004, 22:05
Iordanescu daca mai ai un gram de onoare in tine....te rog..da-ti demisia. Nu ne distruge de tot sansele de calificare. Te rog.... te implor..... ce draq vrei sa mai fac ca sa pleci? :(

Pustoai-k
11th October 2004, 22:08
sa vina Mircea Lucescu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:

adbogdan
12th October 2004, 14:57
Io as zice ca nu e cazul sa exageram. Iordanescu are multe pe constiinta, dar chestia cu Munteanu, F. Dumitru si D. Nicolae mi se pare fortata.
Iar Barcauan, Rat, Stoican, Marica, Codrea sunt titulari la echipele lor de club, dar asta nu inseamna si ca au jucat cine-stie-ce la nationala.

suporterita
12th October 2004, 15:17
Gheonea si Fl.Moldovan ar fi fost o solutie in aparare mai buna decit Barcauan si Stoica,poate si P Marin, avea de unde alege jucatori cu un moral mai bun si fundasi adevarati,nu Barcauan.cred ca a vazut meciul lui Sahtior-Bacelona, Iordanescu,era de datoria lui sa vada ca Ronaldinho l-a ridiculizat pe Barcauan care nu are in spate o experienta de fundas, era UN LUCRU ELEMENTAR sa bagi pe altcineva in locul lui.intreaga defensiva a fost aleasa gresit,si AVEA DE UNDE ALEGE.

Maximus
12th October 2004, 15:19
La revedere "nea" Puiu!

cocomic
12th October 2004, 15:21
degeaba as mai zice si eu ceva... nu are sens... unde semnez petitia?

lupisor lupetto
13th October 2004, 05:24
Ce-i reprosez:

-Marginalizarea unor jucator foarte buni si utili Romāniei: Ghioane + Pancu
- Proasta selectie
- Frica cu care abordeaza meciurile
- Frica si nesiguranta care o inspira jucatorilor sai
- Asezarea foarte proasta pe care o are in teren echipa lui
- Nesincronizarea compartamentelor
- Experimentele lui gen Reghecampf, Pancu mijlocas stanga, Filipescu mijlocas stanga, echipa fara om in fata portii, Soava, aparare in line impotriva Italiei (sinonim cu "sinucidere" dupa vorbele lui Lucescu)
- Golurila lasate sau pe centru sau pe stanga
- Slabiciunea lui de caracter
- Amestecarea fotbalului cu politica
- Alegeri tehnico-tactice foarte proaste gen temporizarea jocului cu echipe care fac pressing ucigator (Cehia, Italia, etc.) si mingile lungi cu echipe fizice (Jocul de la Bucuresti impotriva Danemarcei, Norvegia, Finlanda)
- SAMD (mai sunt multe de spus)

lupisor lupetto
13th October 2004, 05:25
In Ziua cand Lucescu va deveni antrenorul Nationalei, eu am sa ma imbat de bucurie. Maximum ar fi sa-l avem pe Luce ca antrenor la seniori si pe Boloni la U-21.

vasile314tzurka
13th October 2004, 08:27
demisia

gigel_bucur
13th October 2004, 10:25
Caşketă, lasa-ne, lasa-ne...
mai bine s-ar concentra asupra politicii. imi doresc ca pesedeu' sa aiba numai oameni "competenti" ca el. desi, la cat il duce capul, ar fi numa' bun de "vice" la PNG

A|3x
13th October 2004, 12:22
daca ramane ne va califica cu siguranta :ok:

sotostone
13th October 2004, 13:01
cred ca ne va califica cu mai multa sigurantza daca NU RAAAMANE

gigel_bucur
13th October 2004, 13:03
unde ne va califica? ai uitat ca s-a retras Hagi? :D asta a fost cariera lui, HAGI!