PDA

View Full Version : Macedonia - Olanda



Adrian
8th October 2004, 22:38
Unul din putinele locuri unde se pot impiedica favoritele Olanda si Cehia este in Macedonia.
Eu unul am o presimtire ca Olanda nu o sa castige.

Catalanul
8th October 2004, 22:43
de acord cu tine Adrian ;) cred ca vor egala cu greu in ultimele minute :evil:
iar noi vom castiga... si asa ne vom indeparta de rivalele noastre :rolleyes: (ce frumos suna :D)

ady_azzuro
8th October 2004, 23:04
Eu am o presimtire ca olanda va pierde acest meci. :cool:

Denis
9th October 2004, 19:25
cred ca bate olanda, dar sper sa bata macedonia (pentru prima shi ultima oara cand tzin cu macedonia)

Catalanul
9th October 2004, 19:30
(pentru prima shi ultima oara cand tzin cu macedonia)cand vor juca cu cehia nu vei tine cu ei :rosu: :mda:
macar sa faca astia un egal cu portocala mecanica sa ne reduca tristetea :(

ady_azzuro
9th October 2004, 20:18
Finlanda se tine bine, daca ne bat la ei acasa, avem sanse sa terminam pe un umilitor loc....4 :jerk:

Catalanul
9th October 2004, 22:58
minutul 70 2-1 pt. Olanda :( oare mai au macedonezii fortza necesara sa egaleze?
2-2 /hello /hello /hello min. 75

BlueEnergy
9th October 2004, 23:03
min 74 Macedonia - Olanda 2 - 2

BlueEnergy
9th October 2004, 23:04
Dupa fiecare gol al olandezilor, macedonieni la 2 minute au egalat!

minudoru
9th October 2004, 23:23
/hello :ok: Gata 2-2!!!

Catalanul
9th October 2004, 23:26
se pare ca macedonia are rolul bosniei din campania de calificare trecuta :D sper macar ca de aceasta data sa profitam de ''ajutorul'' pe care ni-l ofera MACEDONIA :ok:

daca iordanescu isi da demisia sau va fi demis cred ca voi uita repede de infrangerea de astazi ;)

ady_azzuro
10th October 2004, 17:40
Bravo...dar vom avea un meci foarte greu in macedonia...daca olandezi au remizat acolo, ei fiind mai puternici decat noi...ce se va intampla cu noi si cu tactica noastra? :D

Pacala
11th October 2004, 01:30
un rezultat care ne ajuta dar intai trebuie sa ne ajutam noi

Denis
11th October 2004, 21:07
cand vor juca cu cehia nu vei tine cu ei :rosu: :mda:
macar sa faca astia un egal cu portocala mecanica sa ne reduca tristetea :(
atunci o sa sper sa se termine egal :ok: asha o sa se iroseasca 4 puncte (intre cele doua, tur shi retur)

Adrian
11th October 2004, 21:59
Ne bucuram degeaba, crezand ca noi o sa facem mare branza la Macedonia acasa. Sa nu uitam ce greu si norocos i-am batut la noi acasa!

giovanni BV
12th October 2004, 09:19
Meciurile acestea au dovedit inca odata ca oricine se poate califica in aceasta grupa a Romaniei , si rezultatele spun totul !!! Cind se va incheia campania acestui an se va vedea echilibrul din grupa I de calificari !!! Nimeni nu poate fi luat ca outsider , si trebuie privit cit mai bine fiecare meci de acuma incolo !!! Diferenta se va vedea pe parcursul anului urmator cind spiritele vor fi si mai incinse , si cine va gresi se va elimina singura din competitie !!! Asa trebuie gindit de acuma incolo si noi trebuie sa jucam din ce in ce mai bine , si sa ne rugam sa ne mentinem lotul in stare de sanatate buna !!! Ne calificam , cu seriozitate si devotament de la meci la meci !!! Hai Romania !!!