PDA

View Full Version : [Joc]Povestea Noastra-Promovare



The LionHeart
22nd November 2009, 19:42
Poveste De Cartier este un joc online multiplayer, joc textual gratuit.
Jocul se desfasoara pe serverul nostru, nu necesita nici un program special iar inregistrarea se face in cateva minute.
Actiunea jocului graviteaza in jurul lumii interlope din Romania,fiecare jucator isi poate alege un caracter cu care sa inceapa: baieti de cartier (gangsteri sau mafioti) , afaceristi fara scrupule care nu vad decat bani in fata lor si politisti mai mult sau mai putin corupti.
O comunitate de jucatori cu bune si cu rele pentru o atmosfera de joc cat mai placuta!

Noi sectiuni adaugate in joc: Sectiunea Munca, Sectiunea BlackJack si BlackJack multiplayer (pentru 4 jucatori), Licitatii online, sectiunea de Lupte de Caini si turneu de lupte de caini, Tombola cu castiguri in bani, Loteria Gloantelor, Spargerea Codului, Turneu de Curse auto, Sectiunea de manager de fotbal si multe alte noutati va asteapta in interiorul jocului.

Jocul a fost resetat pe data de 21.Noiembrie asa ca aveti sanse mai mari sa ajungeti in top

Jocul poate fi accesat pe site-ul www.povesteanoastra.ro

Jocul are ca scop cresterea in rang,avand posibilitatea de a-ti alege intre a fi afacerist,baiat de cartier sau,agent SRI.Jocul are,asa cum ati putut citi in descrierea de pe site,o gama larga de optiuni,care vor fi accesibile treptat odata cu cresterea in rang.

Te asteptam in cartier!

dannyr0
6th August 2010, 17:16
frumos joc, am pierdut cateva luni pe el

Frana91
8th August 2010, 13:57
mi-a placut jocu , am jucat cateva luni si apoi m-am plictisit :))

goushaliru1
8th August 2010, 14:13
l-am jucat la inceput destul timp.am ajuns general sri si m-am lasat

virus336
8th August 2010, 14:20
te plictisesti la un moment dat de el...
am jucat si eu cateva saptamani

goushaliru1
8th August 2010, 14:21
yo mai am niste fosti colegi carora le-am dat ref si au bagat cel putin 1000 de euro