PDA

View Full Version : Forum Meeting Timisoara (10) - 22 octombrie 2004



Pages : [1] 2

bog_tom
8th October 2004, 05:39
Si usor usor vom ajunge la a 10-a editie a intalnirilor OLS TM, ocazie cu care vom avea de sarbatorit 2 evenimente.... asta ca sa nu va faceti alt program :D

perioada: 18-22 octombrie

cocomic
8th October 2004, 05:52
usor usor zici... pun pariu ca pentru unii o sa treaca prea repede zilele astea... din alte motive :(

(atata invart cutitul in rana pana vinzi biletul de avion... iulian am vazut ca se ocupa cu asa ceva, poate te ajuta) :drak: poate il scutesti pe inter de 'cadru' :happy

bapsy
8th October 2004, 15:09
Eu spun sa mai limitam intervalul la 19-22, prietenii stiu de ce :p

vasile314tzurka
8th October 2004, 15:23
eu nu...:(

ieppy
8th October 2004, 15:40
eu da! :D

vasile314tzurka
8th October 2004, 16:14
tu da ce?

ieppy
8th October 2004, 16:15
eu fiind prieten, eu "stie" de ce! HEHE! :D

vasile314tzurka
8th October 2004, 16:19
adica eu nu sunt prtieten. sunt dusman. am impresia ca o iei pe urma alora de or sa-si plinga carotida pe umeri:)

ieppy
8th October 2004, 16:21
nu esti chiar dusman, esti necunoscator, vorba unui galactic. :D

vasile314tzurka
8th October 2004, 16:24
aha. eu necunoscator. bine nerecunoscatorule...

ieppy
8th October 2004, 16:34
Eu ce am facut! :D

vasile314tzurka
8th October 2004, 16:40
pai n-ai facut, asta e...

cocomic
8th October 2004, 17:05
love is in the air... :evil:

vasile314tzurka
8th October 2004, 17:08
cocomic la cine te referi? spune cinstit. oricum esti pe duca:)

bog_tom
8th October 2004, 17:34
o "dati" si voi pe teoria conspiratiei ? :D

PS. cine da o tura pe la Sakura sa se intereseze de local ?

vasile314tzurka
8th October 2004, 17:37
teorie? practica moncher...

Sergio
8th October 2004, 21:07
coco, cred ca vasile vrea sa distruga echipa FC Onlinesport, ca sa nu mai castige nimic si sa aiba el subiect de discutie. A inceput cu mine, vad ca urmezi tu la rand... :evil:

IlMILAN
8th October 2004, 23:58
cocomic la cine te referi? spune cinstit. oricum esti pe duca:)
Bubico tu ce cauti pe aici mah? vrei sa-ti atarne si tie carotida? :o: ai grija la trompeta :ok:

Suzeta , draga tu ce patisi? se acri lapticul? cine te supara acuma? pai ce noi crezi ca stam cu mainile in san sa ne croseteze neica vasilica frumusetea de echipa...? :)

Bog_tom....tu esti liber profesionist, fa bine si cauta loc de meeting..inca nu i-ai predat stafeta lui cocolino....lasa-l sa-i treaca nodul din gat :mda:

P.S Violento :D ce avatar misto ai:D

Sergio
9th October 2004, 02:33
pai ce noi crezi ca stam cu mainile in san sa ne croseteze neica vasilica frumusetea de echipa...? :)

Eu asa cred...Parca am fi la PNG: unu' canta si restul aplauda. Stiu ca ai experienta, dar chiar asa... :cool:

bog_tom
9th October 2004, 03:45
hai sa ne organizam pe vineri 22 oct. ca sa facem un duplex - la cererea celor de la Bucuresti :ok:

in legatura cu locatia.... o sa coordonez oamenii direct din Oltenia :D

Sir
9th October 2004, 08:42
de acord, in principiu, cu 22.10.oricum va trebui sa gasim un local in care putem sta inauntru si dupa ora 23;sau luam fetele la dans pe ritm de.....manea.exclus terase, dupa ce am patimit zilele astea cu gripa. :(

ieppy
9th October 2004, 11:07
Bubico tu ce cauti pe aici mah? vrei sa-ti atarne si tie carotida? :o: ai grija la trompeta :ok:



Dolofane, tare am impresia ca tie ti sa urat cu binele. Ia mai canta din trompetica dar ai grija sa nu ne zgarii urechile ca ala esti!

P.S
A intrat sangele in tine? :D

cocomic
11th October 2004, 13:54
hai sa ne organizam pe vineri 22 oct. ca sa facem un duplex - la cererea celor de la Bucuresti :ok:


pai te ducem direct la aeroport atunci :D... iti promitem ca o sa ajungi acolo la fix... 5 minute dupa ce pleaca avionul :drak:

bog_tom
12th October 2004, 00:38
bine si asa.... ai fost la Sakura ca sa vezi ce ne ofera ? :D

Sergio
12th October 2004, 00:50
"E" si stripteuze pe acolo? Sau trebuie sa aducem de acasa? :rolleyes:

bog_tom
18th October 2004, 11:42
ramanem pe vineri 22 ... cocomic, ai fost la Japs sa evaluezi localul ? ca doar esti maestru de ceremonii :D

bapsy
18th October 2004, 11:57
Stiu localul, este destul de mic, dar e ok. Muzica buna (cel putin pe gustul meu :D). Sun eu azi sa rezerv, sper sa fie liber.

Sergio
18th October 2004, 16:45
Vineri de la 8 joaca Poli. Cum facem?

Sergio
18th October 2004, 23:21
Am putea merge dupa meci, cum am facut si atunci cu dinamo.
Totusi, care locatie ramane pana la urma?

bapsy
19th October 2004, 09:42
Nasol dupa meci ... vom ajunge sa incepem meetingul la 11. Ma rog, vedem, sa vorbim si cu ceilalti cat de repede posibil sa stim cum sa facem cu rezervarile.

Sir
19th October 2004, 12:10
totusi unde este Japs ?

birkof
19th October 2004, 12:38
Dragilor,
mai sunt cateva zile pana in 22 si inca nu s-a hotarat nimic. Ce facem?

bog_tom
19th October 2004, 16:54
cand am spus "Japs" m-am referit tot la Sakura (tine de japonezi :D)

ramane atunci pentru dupa meci de la ora 22. mai trebuie sa avem confirmarea rezervarii ....

Sir
19th October 2004, 17:39
cu riscul de a parea idiot: unde este totusi Sakura?

grig_jr
19th October 2004, 18:06
Sakura Cafe
Adresa: Str. Caraiman nr. 6

google-u asta !!!!!!! face minuni

Sergio
19th October 2004, 19:59
Sir, se vede ca nu frecventezi barurile...De asta esti un fotbalist adevarat. :D

bog_tom
19th October 2004, 20:01
mai intai sa ne confirme bapsy rezervarea (tot ea o sa ne "ofere" si o harta ca sa nu ne ratacim :D )

Sergio
19th October 2004, 22:44
bog tom, nu te mai referi la japonezi cu japs, ca s-ar putea sa ai probleme. Eu am patit-o... :cool:

bapsy
20th October 2004, 11:07
Problema: bapsy chiar a sunat sa faca rezervare, i s-a spus ca se poate ... doar ca va fi un chef foarte interesant in paralel, iar daca vrem sa ne imbracam in pionieri si sa ascultam muzica de pe vremea lui Ceasca vom fi primiti cu bratele deschise.

Asa ca ... cine se inscrie :)?

PS: Propun sa ne gandim cat mai repede la alta locatie.

Later edit: grig, sa inteleg ca ne incanti cu prezenta :)?

ieppy
20th October 2004, 15:16
sounds like a blast. de ce nu va duceti? :D

vasile314tzurka
20th October 2004, 15:25
de-ai dracului ce sunt:) imilan oricum nu mai are voie:)

ieppy
20th October 2004, 15:27
de ce nu mai are voie?

vasile314tzurka
20th October 2004, 15:40
a ramas in inferioritate numerica.

ieppy
20th October 2004, 15:44
daca faulteaza asta e. trebuie sa isi ispaseasca pedeapsa si sa reintre cat mai repede in joc ca sa isi revina la forma care la consacrat.

vasile314tzurka
20th October 2004, 15:48
asta e chiar imposibil si dupa cum se vede mai repede ne intilnim noi doi la timisoara devit vinetii ca violet nu pot sa le spun:)

grig_jr
20th October 2004, 17:47
@bapsy: eu ceteam numa threadu si incercam sa ajut ppl-u. de venit nu pot ca nu m-a invitat nimeni.

Sergio
20th October 2004, 18:24
Ei na...aici nu e cu invitatii ca la nunta. Poti veni si neanuntat, ca nu se supara nimeni. :) Trebuie doar sa confirmi aici pt a sti pt cate persoane se face rezervarea.

inter
20th October 2004, 18:24
vin si eu la intalnirea cu ieppy. si poate-l aduc si pe amicul sau bun :D:D:D

ieppy
20th October 2004, 19:08
Nu stiu daca e o idee buna. Parca vad ca o sa gaseasca motive sa nu mia vina. :D

inter
20th October 2004, 19:30
las ca vine daca facem si o miuta cu baietii din Tm , ca sa le scoatem fotbalul din cap! :p

ieppy
20th October 2004, 19:31
cu atat mai rau. Parca ii si vad cum fug ca de dracu. :D

bapsy
20th October 2004, 19:47
@bapsy: eu ceteam numa threadu si incercam sa ajut ppl-u. de venit nu pot ca nu m-a invitat nimeni.
Aha, vrei invitatie speciala :D

Pe aceasta cale grig_jr este oficial invitat la Forum Meetingul din 22 octombrie 2004.

semnat bapsy.

cocomic
20th October 2004, 20:01
grig_jr, acuma ca esti invitat, obiceiul este ca trebuie sa te asezi langa persoana care te-a chemat :D... ce... vasile n-ar avea nevoie de o noua muza pentru poeziile sale naturaliste ? :evil:

Sergio
20th October 2004, 21:07
mai baieti, de miuta va arde voua? sau va ganditi la apa plata de dupa... vasile? :rolleyes:

Acuma noi vorbim de meeting, dar pana la urma unde si la ce ora?

vasile314tzurka
21st October 2004, 08:49
grig_jr, acuma ca esti invitat, obiceiul este ca trebuie sa te asezi langa persoana care te-a chemat :D... ce... vasile n-ar avea nevoie de o noua muza pentru poeziile sale naturaliste ? :evil:

muzoi poate... nu invatati omul la prostii ca eu nu fac gargara.
p.s. deci bapsy este urs. vedeti sa nu turbeze:)

grig_jr
21st October 2004, 09:15
eu Sunt Singurul Care Nu Intelege Nimic De Pe Aceasta Pagina ?!?!!?!

bapsy
21st October 2004, 09:48
Eu spun ca pot renunta la meci, ne-am putea duce la o locatie unde este televizor (pentru cine poate face acest sacrificiu). Ma gandesc totusi sa mergem in Sakura ca n-o sa inceapa cheful ala asa de repede, iar daca incepe sa ne deranjeze ceva sa plecam. Bineinteles ca in Sakura este TV, de aceea iau aceasta solutie in considerare.

@grig: Vii la meeting si-ti explicam. Ai si tu ocazia de data asta sa bei un suc cu coco ;) Hai ca-i superoferta.

grig_jr
21st October 2004, 10:16
@baspy: hai ca nu e coco atat de "apetisant",.... si mai mult,.. s-a extras din vizuina aseara ca m-a sunat sa ne vedem,... ce romantic suna,.. noroc ca a jucat milanu si nu ii place sa se uite la meci singur !!!!! oricum era kkt pe el, cu steagu milan pe umeri pana au dat aia gol. a meritat peisaju,.. te imprastiai de ras.

anyway :'a bapsy-bunny' is more apealing than e 'coco'-'nut'

bapsy
21st October 2004, 10:40
Cu steagul lui Milan pe umeri, si cu brelocul in mana ... parca-l vad :D. In orice caz, nu conteaza pentru ce animal sau fruct vii, invitatia o ai, nu mai ai scuza (sau vrei sa o trimit prin posta?) ;)

cocomic
21st October 2004, 10:46
@baspy: hai ca nu e coco atat de "apetisant",.... si mai mult,.. s-a extras din vizuina aseara ca m-a sunat sa ne vedem,... ce romantic suna...


hmmm... vad ca de primul pas, negarea, ai trecut cu brio :D


noroc ca a jucat milanu si nu ii place sa se uite la meci singur !!!!! oricum era kkt pe el, cu steagu milan pe umeri pana au dat aia gol. a meritat peisaju,.. te imprastiai de ras.

the passion my friend... is a virtue, not a sin :D



anyway :'a bapsy-bunny' is more apealing than e 'coco'-'nut'

daca spuneai altceva nici la meciurile milanului nu mai ieseam cu tine :D deh... u gotta watch your back :drak:

inter
21st October 2004, 10:47
noroc ca a jucat milanu si nu ii place sa se uite la meci singur !!!!! oricum era kkt pe el, cu steagu milan pe umeri pana au dat aia gol. a meritat peisaju,.. te imprastiai de ras.


:drak: , coco ai avut emotii ? sa vezi in weekend EMOTII :ok: , ar trebui sa vezi meciul singur .... sau in compania unui Interist :rolleyes:

ieppy
21st October 2004, 10:48
parca il si vad transpirat tot sterganduse din cand in cand cu steagul lui Milan. :D

cocomic
21st October 2004, 10:53
@inter: sunt acele 3 zile dinaintea derbyurilor in care vorbiti toti? :drak:... ca dupa urmeaza celelalte 6 luni in care e liniste :D... anyway... vii sa vedem meciul impreuna? :D

inter
21st October 2004, 10:54
:D:D , ce o fi facut celalat diavoletto ? legana copilul si mai scapa o injuratura printre dinti la barele Barcei :p

mi-ar face placere, dar iar sunt "de garda" asa ca ma voi multumi sa vb. pe ym in timpul partidei :cool:

grig_jr
21st October 2004, 10:56
Cu steagul lui Milan pe umeri, si cu brelocul in mana ... parca-l vad :D.

nu uita de caciula cu ciucuri!!!! aia cu zurgalai,.. o sti?

bapsy
21st October 2004, 11:01
Cunosc doar accesoriile pe care le-a adus la meetinguri :D. Dar tu cum ai lipsit, n-ai de unde sa stii :D

Ia uite : http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=1652

Sergio
21st October 2004, 11:02
coco, prevad ca acum va fi invers, adica v-a venit voua randul sa nu mai vorbiti 6 luni. Din pacate nu voi vedea meciul, dar ma bazez pe tine sa-mi faci o cronica obiectiva si sa mi-o trimiti pe mail. Si sa nu uiti cate un semn de exclamare dupa fiecare gol al lui Adriano! :ok:

grig_jr
21st October 2004, 11:03
Cunosc doar accesoriile pe care le-a adus la meetinguri :D. Dar tu cum ai lipsit, n-ai de unde sa stii :D

Ia uite : http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=1652


cocoooooooooo!!!!! ce varza esti!!!!!!!!! si daca vii fara caciula cu zurgalai esti neserios.

a, daca este cineva intresesat de povestea cand a castigat milanu nu-mai-siu-ce cupa (cred ca liga) si ce scandal a facut la mine in camera !!?!?? :drak:

cocomic
21st October 2004, 11:16
@grig: I did not have sex with that woman... I repeat... I did not have.... :D....

alte scandaluri de atunci? :D... pai in afara ca la golul anulat al lui sheva am fugit pe tot palierul de nebun urland gooooooooool, si cand m-am intors stateati ca nesimtitii in usa cu un zambet tamp: 'a fost anulat golul :)'... sau ca dupa meci am mers cu masina prin centru cu fularul si steagul cu milan pe geam, de credeau batranii ca au venit americanii in oras :D... mai ai tu altcevade povestit? :drak:

birkof
21st October 2004, 12:02
Dragilor,
eu am fost mai rar pe aici, dar vad ca :) ... asteptati confirmari pentru FM 10 printre discutii despre Milan. Eu confirm prezenta vineri:

1. si la Meci
2. si La FM 10

indiferent de locatie si ora.

Sergio
21st October 2004, 12:15
Si eu trebuie sa merg la meci ca vin niste prieteni din Resita si trebuie sa-i "cazez" la tribuna. Probabil ca voi ajunge pe la 22:30.

coco, observ ca dupa ce ti-a expirat semnatura veche, ti-a revenit cheful de postat. Clever guy... :D

grig_jr
21st October 2004, 14:55
@grig: I did not have sex with that woman... I repeat... I did not have.... :D....

vorbe in vant,... probe, nu vorbe,.. da? dna testing,.. the works,... aducem pt dl star etc



... mai ai tu altcevade povestit? :drak:

nu mare lucru; numa cand ai intrat prima oara in camera cu caciula de pareai de 3m intaltime si cu deja faimosul drapel... si ai dat cu usa de perete, jumatate din cei (cele) din camera erau sa faca infarct. (u know who they r)... si cred ca si urlai intre timp !!! ma rog,.. ati prins voi atmosfera,.... :P

IlMILAN
21st October 2004, 17:57
Bey ia hai terminati cu tampeniile .... ia nu va mai legati de cocolino ca va ia mama :drak:.
Cat despre verisori...sunteti cu gura mare...ia mereti pe threadu lui Juve ca e unu Al Dracu care le zice tare bine...:degete:...exact situatia voastra....faina faza cu zidul Berlinului:D

Sa vedem cum fac sa ajung la meeting, macar o ora.....

P.S Cocolino devenisi o "fata mare"...fac toti misto de tine:D ce mama supararii ti-am spus sa nu mai cugetezi asa de adanc in tzava de cola....acu e mai rau..trecusi la apa minerala:ciocan: esti pierdut.....:D

P.P.S Bubico tu ce cazne ai? nu stii la ce meci sa te uiti in Uefa la dinamu I sau II, hai ca te ajut eu.....la Steaua:D

ieppy
21st October 2004, 18:08
Dolofane, te-ai trezit cu gura mare se pare. Ia stai tu cuminte acolo ca daca vin la TM nu o sa mai stii pe unde sa te ascunzi.

bapsy
21st October 2004, 18:16
Am rezolvat. Am sunat la patronul de la Sakura. Totusi parea foarte dezorientat ... cica azi este cheful ala, maine avem la dispozitie 2 mese rezervate ;). Deci totul este sub control :D.

Eu voi fi la 8 fara cateva minute acolo, sa nu pierd nici o clipa din meci ;) Va astept acolo, sper sa nu fiu singura ...

IlMILAN
21st October 2004, 18:18
Dolofane, te-ai trezit cu gura mare se pare. Ia stai tu cuminte acolo ca daca vin la TM nu o sa mai stii pe unde sa te ascunzi.
:happy :happy
Sa vii cu ganduri de pace....ca la cat esti de fioros mai Bubico trebe sa-mi iau scara sa-ti pun lesa :D

ieppy
21st October 2004, 18:24
sunt fioros mai dolo, mai mult decat crezi tu. :D

Sergio
22nd October 2004, 00:09
La zece jumate cand ajung si eu sper sa va mai gasesc pe acolo...Si daca nu bate Poli, tot avem motive destule sa bem. :p

cocomic
22nd October 2004, 03:39
FM10

Pana in aceasta seara au confirmat intr-un fel sau altul: bapsy, delia, bog_tom, birkof, cocomic, IlMilan, sergio, Sir, viole(n)t...

Este posibil sa vina si un viitor membru pe forum, un juventin :rolleyes: , bogdan, cumnatul lui bog_tom :)... unii dintre voi il stiti de la vodca de dupa meciul cu cainii :D

Nu au confirmat oficial, dar e posibil sa apara grig_jr. Si ad3an si-a anuntat la un moment dat prezenta, pentru stabilirea unor detalii referitoare la un meci cu FC OLS TM. Toti ceilalti care ar dori sa vina sa nu astepte invitatii speciale :D...

Celor care nu stiu unde este localul le va fi poate de ajutor harta de mai jos. Remember, Caraiman 6.

Later edit: ora oficiala de incepere este 20 fara 'cateva minute'... cei care merg la meci sunt asteptati probabil in jurul orei 22:00 - 22:30...

http://www.hartionline.ro/timis/harta/g6.gif

@dolo: ia fa bine si vezi cum faci sa nu fii in tura cateva ore la schimbat scutece... :D

grig_jr
22nd October 2004, 09:07
@coco: nu pot confirma,... sorry,...daca ajung, ajung,... nu stati voi in mine.. oricum! vine bogdan?!!??! the bogdan!?!?! hmmmmm,..... hai ca incerc sa ajung. te sun

Sergio
22nd October 2004, 10:17
ad3an mi-a spus ca nu mai poate ajunge si sa stabilim noi data urmatorului meci.

IlMILAN
22nd October 2004, 12:13
@dolo: ia fa bine si vezi cum faci sa nu fii in tura cateva ore la schimbat scutece... :D
Ia vezi ca deja deraiezi....fa bine si lasa aluziile eftine ca nu tine... :degete:

bog_tom
22nd October 2004, 14:45
eu o sa ajung cu siguranta dar nu o sa stau mai mult de 1-2 h. cred ca in jur de ora 9 o sa ajung :)

birkof
22nd October 2004, 15:27
Eu cred ca merg direct la Sakura, ca sa nu stea Bapsy singura la doua mese :evil:
Dar mai vedem.:confused:

bapsy
22nd October 2004, 16:30
Multumesc mult birkof :). Ufff, m-am scapat de-o emotie. Parca ma vedeam acolo singura in toata Sakura, cu fularul lui Poli la gat ... si va auzeam pe voi de la stadion ...

Sir
22nd October 2004, 18:55
eu vin dupa 22.30, sper sa va mai gasesc acolo pe toti

inter
22nd October 2004, 22:52
cam trist preambulul intalnirii :rolleyes:
de fapt ce sa intamplat la meci?
stiu ca nu e usor sa relatati , dar dati si voi ceva amanunte!

uti2102
23rd October 2004, 00:02
Inter, ce tot zici pe-aici ca ne-ai lasat singuri !!! :no:
Te-ai dat cu timishorenii ai ?! De frica de vreun filmuletz cumva ?! Las' ca vezi tu !!! :drak:

Sir
23rd October 2004, 09:24
cam trist preambulul intalnirii :rolleyes:
de fapt ce sa intamplat la meci?
stiu ca nu e usor sa relatati , dar dati si voi ceva amanunte!
ce s-a intamplat?Poli a facut , cred, cel mai prost meci din actuala stagiune(evident, la concurenta cu meciul impotriva Nationalului)O echipa neputincioasa din toate punctele de vedere.Balbe, gafe, ratari apoape penibile, atacuri ca la handbal, plimband mingea in jurul semicercului, dar de la mijlocul terenului, cand aveam si un om in plus.Imi permit sa "remarc" si sa dau note unora dintre jucatori: Rus 3, Angheluta 4, Velcea 3, Poenaru 3,Balace 4,Buia 2!.Felicitari Tudose!

bog_tom
23rd October 2004, 12:12
cu toate ca am ajuns aproape de miezul noptii, a fost un meeting superb pentru mine si sper ca si pentru ceilalti :ok: eu am numarat in jur de 15 participanti (asta dupa semnaturile de pe diploma pe care am primit-o).

sarbatoritii au fost bapsy (zi de nastere), IlMILAN (proaspat tatic) si eu (cu plecarea de azi...). toti am fost catadicsiti cu cadouri surpriza si profit de aceasta ocazie ca sa va multumesc :) (suna prea oficial ? :D )

sper sa revin cat de curand online .... pe forum :ok:

toate cele bune tuturor si sa auzim numai de bine !

josephine
23rd October 2004, 12:50
sa postez? sa nu postez? daca tot sunt aici... well, o fo super fain meetingu' si nu-mi pare rau ca am tras de grig_jr sa venim. oricum imi voi cere toate meritele, cand se trezeshte. :P mi-a parut tare bine sa va cunosc (sau sa va revad pt coco). keep up the good work.

bapsy
23rd October 2004, 13:04
Excelent meeting, desi a inceput destul de prost pentru mine, avand in vedere ca am stat o ora singura si m-am uitat la ..... meci (incantator) :( Ok, acuma ca m-am descarcat :D vreau sa va spun ca m-am simtit f bine (pacat ca a trebuit sa plec pe la 12 si ceva, pe cand defapt a inceput sa se incinga atmosfera) si ca m-am bucurat foarte mult pentru cadourile primite. Ma asteptam sa primesc ceva legat de Dinamo, parca imi amintesc ca ii amenintam cu moartea inainte de a ma uita la cadou , in schimb am primit o sapca Ferrari ... a fost greu sa o port si pe asta, dar pana la urma n-am avut incotro . Multumesc si pentru iepuras si diploma, chiar a fost un cadou reusit.

josephine
23rd October 2004, 13:39
sa-tzi fie de bine. :) si alta data. sa vezi ce fain a devenit dupa ora 2 cand nu mai avea aproape nimeni tigari!!!

ieppy
23rd October 2004, 13:44
asa deci, amenintai cu moartea inainte de cadou. Interesant. :D

Pacat ca nu ai primit ceva legat de Dinamo, ar fi fost interesant ceea ce ai fi facut. :D

Oricum, o sa retin acest mic amaunt. :D

RedBaron
23rd October 2004, 14:14
Buna!
In primul rand vreau sa va spun ca acea poza de grup e la mine pe ap. foto si eventual sa-mi lasati niste PM-uri cu adresele voastre de email sa vi-o trimit. Nu ma risc sa o postez (atasez la acest mesaj) aici, deoarece poate unii nu doresc sa isi faca publica identitatea. In fine, cum credeti, daca se ajunge la un consens o putem pune si aici. Your call.

Impresii.. ce sa zic... viole(n)t a fost calm :D iar Sir nu avea acea cagula de care imi era mie groaza :rolleyes: Langa ei am stat. Lasand gluma la o parte, pentru o mine a fost o placere sa va intalnesc pe toti, desi pe o mica parte ii stiam deja. Poate pe viitor, daca gasiti un local mai mare, vi v-oi prezenta si pe ad3an si ra_7000xp, cunoscuti in lumea interlopa ca si oamenii Baronului :D

Nu in cele din urma, La Multi Ani! si Cat Mai Multe Impliniri! sarbatoritilor. Dar si celorlalti. :ok:
Re.

inter
23rd October 2004, 14:24
si pe The Kid .... cand il prezinti ... :D
nu de alta ... dar e un U.T.-ist foarte activ pe o "gramada" de forumuri!

RedBaron
23rd October 2004, 15:17
Da, pai daca el isi doreste, nu tre sa il prezint eu... Cei 2 de care ziceam sunt prin Timisoara si ar fi mai usor. De el nu stiu ce si cum. Nu il cunosc foarte bine.
Poate la un viitor meeting, candva, se vor aduna mai multi user-i din Vest si ii putem spune atunci West Confederation Meeting nr.1. Sau ceva de genul...
Re.

Sir
23rd October 2004, 16:12
Foarte reusit meetingul.Pacat ca nu am ramas cu totii pana tarziu.Eu m-am imbracat de vreo 2 ori cu gandul ca voi pleca, dar nu s-a putut.IlMilan m-a "convins" de fiecare data sa mai raman.Nu degeaba e moderator :D .
RedBaron> pune poza aici.doar nu vrei, cumva, sa ceri acceptul fiecaruia.

grig_jr
23rd October 2004, 16:24
bei !!!!! nu v-am spus : este un FM reusit daca 2 zile nu mai posteaza nimeni ca toti is la recuperari si dez-alcoolizari (de ce credeti ca nu a postat inca coco) :P trebuie sa recunosc ca si eu am probleme, cel putin sunt inca un pic ametzit; am reusit sa merg sa pap o ciorba, ca diminteata cand am deschis ochii jur ca mi-a fost frica de ce o sa simt cand ma ridic din pat. primul lucru la care m-am gandit a fost sa intru sa vad ce s-a postat dar am lasat post meu pe mai incolo :D

oricum, a fost 'betoin', chiar daca s-au cantat imnuri poli si anti-multi din care nu stiam un vers,....... da' cred ca e parte din farmecul chestiilor astea.

baspy: nota 4, stai jos! sa sti ca daca ai ajuns acolo cu 10 ore inaintea tuturor, nu inseamna ca poti pleca cu 10 ore inainte. :P, oricum, your loss, ca nu ai apucat sa il vezi pe coco rezemat de petete pe la 2 dimineata, incercand (in zadar) sa gaseseasca o metoda fiabila de a ajunge acasa. mainile pe fata, tot tacamu!!!! :) si trebuie sa ca zic ca inca nu stiu cum a ajuns acasa. asteptam postu :D

oricum, m-am distrat, sper sa se mai repete. la multi ani inca o data farbatoritilor, felicitari celor ce trebuie felicitati (u know who u r :P) si multa bafta celor care si-au luat inima (si bagajele) in dinti si au taiat-o peste oceane pentru ceva mai bun. si credeti-ma, trebuie sa aiba dinti super tari ca le-am vazut bagajele :D. Best of whishes!

grig_jr
23rd October 2004, 16:26
da, da ! pune poza!

inter
23rd October 2004, 16:43
se pare ca a fost "macel" la FM :D:D:D

grig_jr
23rd October 2004, 16:49
a fost "rupere"

inca il injur pe cel care a fost cu idee :" hai mai un rand de bere. toata lumea"

Sir
23rd October 2004, 17:05
respectivul care a mai comandat un rand de bere (pe barba lui Tudose, desigur :D ) avea motive intemeiate sa faca asta;ii ramasese gustul acela naspa de votca in gura si nu se putea duce acasa mirosind asa :drak: .
Apropo, nu l-am "vazut" pe aici :sleep: .Si nici pe Coco :drak: .

inter
23rd October 2004, 17:16
asa deci ... verisorii se dedau la "prostii" :drak:
i-a bagat "Ancelotti" in cantonament asa ca nu mai acceseaza net-ul decat cu bilet de voie :drak:


cat despre Tudose... :evil: , deabia astept sa "sponsorizeze" niste randuri la FMBuc. :rolleyes:

grig_jr
23rd October 2004, 17:33
coco inca nu a postat,.. mama ca rau trebuie sa ii fie :P

Sergio
23rd October 2004, 17:41
Sa inteleg ca cei care au postat dis de dimineata nu s-au prea ametit aseara? Eu am fost in oras, de asta n-am postat inca, sa nu credeti altceva.
Sper ca cei noi veniti s-au simtit bine, chiar daca masa n-a fost tocmai rotunda si nu s-a putut discuta foarte bine dintr-un capat la celelalt din cauza distantei.
De remarcat ca subiectul preferat de discutie a fost derby-ul milanez care se apropie cu pasi repezi. :D

PS. Daphix, poti sa pui linistit poza, nu cred ca are cineva ceva impotriva, ca ar fi zis pana acum. :)

ieppy
23rd October 2004, 18:12
mama, ce scandal a iesit la voi mai baieti. :D

Daca o tineti tot asa trebuie sa imi faceti loc la masa ca nu poate fi scandal adevarat fara mine. :D

grig_jr
23rd October 2004, 18:29
coco inca nu a postat,.. some1 call the hospital ?!?!!? si intrebati de o persoana gasita asta-noaptea prin maria intr-o stare avansata de critza cu 2 fulare poli legate la maini cantand: " ...sa nu va mai prindem pe aici,... ma *** pe capitala voastra" etc !!!! :)))))))

Catalanul
23rd October 2004, 18:49
coco inca nu a postatnu a postat da` sa stii ca eu pe la ora 13 (ora romaniei) l-am vazut online pe forum :p
P.S. sper sa puneti si cateva poze de ieri :ok:

Sergio
23rd October 2004, 18:53
ieppy, unde ai vazut tu scandal? Spre deosebire de altii, noi nu facem circ atunci cand pierdem... :p

ieppy
23rd October 2004, 18:56
sergio stai jos si daca e adevarat ce spune Milan pe forum ia un pahar mare de laptic. :D

daca tii neaparat uite spun asa: mama ce "scandal" ati facut la Timisoara mai baieti.

happy now?

Sergio
23rd October 2004, 19:04
Nope :nah:
Pai ce, tu crezi tot ce spune Milan? Ia-te si tu dupa ce spun oameni mai echilibrati daca vrei sa fi mai aproape de adevar. :ciocan:

ieppy
23rd October 2004, 19:08
NU esti multumit?

Sa vedem ce variante avem.

1. Spun un politicos: don't really give a...continuarea pe pagina pentru adulti. :D

2. imi cer scuze umile in fata acestei jigniri aduse tie si intregului oras Timisoara

3. rad putin de afirmatia ta de mai inainte si folosesc varianta 1.

Dupa lungi deliberari cu mine insumi am ajuns la concluzia ca varianta 3 e cea mai indicata.

Have a nice day and thank you for your cooperation.:D

Delia
23rd October 2004, 20:48
Ma bucur ca a fost un meeting reusit si ca ni s-au mai alaturat si altii. :)
Inca o data toate cele bune sarbatoritilor! :ok:

Baroane, ai vazut ca nu s-a intamplat nimic rau? Nu te-a mancat nimeni... :p

Sergio
23rd October 2004, 21:00
maestre, vad ca tu centrezi, tu dai cu capul. Ma bucur ca ti-ai dat seama ca era o gluma si ai ales varianta corecta. Sper ca n-ai sunat un prieten... :happy

ieppy
23rd October 2004, 21:07
fratioare, cat de bine joc eu fotbal o sa vezi altadata. Stai linistit ca gluma ta a fost inregistrata si tratata ca atare. Prietenul a fost de acord cu varianta aleasa asa ca nu ai de ce sa iti faci griji. sa cresti mare si daca mai bagi mult laptic ai mari sanse. :D

Delia
23rd October 2004, 21:19
Se pare ca cineva si-a uitat umbrela la Sakura, o umbrela cu imprimeu gen leopard. Acum e la mine. Negociem pe PM cum facem cu rascumpararea. :p

RedBaron
23rd October 2004, 21:34
Ok, la cererea publicului.
Identificatii voi pe participanti, nu ma risc eu, sa nu confund pe cineva.
Tot ce mai vreau sa precizez este data si ora pozei: 2004:10:22 23:45:31.

Vadim
23rd October 2004, 21:39
Baroane, unde esti tu? Linga fata aia fan Ferrari? :evil:

Baiatu' ala care are intr-o mana berea si in cealalta rachiul cine e? :D

Delia, pari cam suparata...

Cocomic, asa cum e de obicei... meserias.

I|MIlan, cearcane mari, stim de ce.

Tudose "high". :cool:

ps: din pacate nu mai are cine sa puna pozele. Mr. "Well done" este acum peste ocean. :sneaky: Bagati si voi numele, de la stinga la dreapta.

ieppy
23rd October 2004, 21:56
se pare cand am spus ca e de scandal nu a vrut lumea sa ma creada. :D

e clar, trebuie neaparat sa ii onorez pe timisoreni cu prezenta mea ca altfel nu se mai poate. :D

Delia
23rd October 2004, 22:04
Dupa ce am vazut Poli-FC Arges 0-2 in compania(de altfel placuta) a unui utist si a unui pitestean, nu aveam cum sa fiu foarte binedispusa. :D In plus, eram si putin obosita. :)

RedBaron
23rd October 2004, 22:09
Baroane, unde esti tu? Linga fata aia fan Ferrari? :evil:
Is acela ce sta in zona de-o buna vreme, cel ce dah la smecheri lectii si acasa teme. :evil:

Sergio
23rd October 2004, 22:37
ieppy, ieppy...iar cauti samanta de scandal... :cool:

Vadim, nu vrei si asezarea in teren si numerele de pe tricou? :D

Totusi, a cui era umbrela? :rolleyes:

ieppy
23rd October 2004, 22:46
scandalul a fost, eu doar il notez. :D

inter
24th October 2004, 02:03
Baronul tre sa fie in rosu si fara fular alb-violet in jurul lui ... :D:D

cocomic
24th October 2004, 05:02
nu a postat da` sa stii ca eu pe la ora 13 (ora romaniei) l-am vazut online pe forum :p
P.S. sper sa puneti si cateva poze de ieri :ok:

ora 13 GMT poate... ca atunci am facut ochi...

pozele vor aparea in cursul serii de duminica sau diminetii de luni...

pana una alta, in poza de grup, de la stanga la dreapta: josephine, grig_jr, cocomic, birkof, Sir, notthespoon, siddartha, bog_tom, viole(n)t, tudose, IlMilan, sergio, delia, bapsy, RedBaron


@grig: contrar oricaror asteptari, m-am trezit fara 'casca' pe cap :D... incep sa-mi schimb parerea despre combinatia vodca-bere... asta pana la proba contrarie

@viole(n)t: un mesaj de la arad... :drak:

@tudose: sper ca te-ai simtit bine la meeting... data viitoare daca vii promitem ca o sa facem si valuri :D...

@vadim: daca n-as fi sigur ca nu esti fata, te-as :kiss: :D... asa, o sa te multumesti cu berile pe care ti le voi face cinste cand ne vom intalni 'intamplator'

sincer sper ca v-ati simtit toti bine... iar la urmatorul meeting sa fie cel putin la fel de placut... :ok:

josephine
24th October 2004, 11:43
@coco: de ce nu ma mira ca postezi la 5 dimineata :>. sa te mai gandesti daca ajungi la f1 la grig. sau tra sa treci pe la biserica inaite sa inceapa milan. crede-ma chiar ar fi inutil :crezi ca te asculta 'Cel-de-sus' pe tine ?!!!?

bapsy
24th October 2004, 13:46
@grig_jr: am ajuns cu bine acasa, chit ca m-a dus bogdan, si stiti ca el conduce "cam tare", aproximativ ca si coco ;)
Si legat de nota 4, te-am intrecut, la primul meeting al meu am stat pana la 4 juma. Asa ca vorbim cand ma intreci :D

@Vadim: iti spun si tie sa nu crezi in iluzii optice ... cum ar fi o semnatura, sau o sapca ... :D

@inter: baronului ii mai lipsea doar sapca, de aceea era asa de aproape de ea :D

Vadim
24th October 2004, 13:56
Bapsy, daca nu iti palce sapca mi-o poti da mie. Stii ca fac colectie Ferrari. Incep acum cu tricouri, sepci, sosete, iar in citiva ani imi iau si masina. :)

vasile314tzurka
24th October 2004, 13:58
@bapsy, bag eu seama ca aia de te conduc pe tine acasa sunt sinucigasi de meserie. ma bucur ca nu am dat drujba la ascutit.

bapsy
24th October 2004, 14:21
@Vadim: i-am zis si lui grig ... daca vreti sapca Ferrari, deveniti fani Williams si veti primi una de ziua voastra ;)
N-o dau, e amintire, plus ca asa imi place sa vad ferraristi suferind ca nu e a lor :D

@vasile314tzurka: a fugit departe cel in cauza, nu mai ai cum sa-l prinzi (sau, ma rog, cu greu :D)

Vadim
24th October 2004, 14:24
Ti-am zis ca nu sint "ferrarist". Am glumit nu vreau sapca, nu port. Insa, cu Senna as vrea oricind o sapca.

Imi place tricoul Ferrari, cel pe care il stii si pe care cu siguranta l-ai dori. :cool:

vasile314tzurka
24th October 2004, 14:56
@vasile314tzurka: a fugit departe cel in cauza, nu mai ai cum sa-l prinzi (sau, ma rog, cu greu :D)

unde a fugit? sau de ce?

bapsy
24th October 2004, 15:08
Bogdan (bog_tom)? A emigrat in tari mai calde cu sotie cu tot :) S-o fi saturat de noi :p , altfel nu-mi explic de ce.

vasile314tzurka
24th October 2004, 15:11
de saturat s-au saturat unii de paparazziul lui si il asteapta cu satirul... ala taios nu ala vesel:D

RedBaron
24th October 2004, 16:20
@inter: baronului ii mai lipsea doar sapca, de aceea era asa de aproape de ea :D

Da... tre' sa recunosc ca rosu la rosu trage. Eu am vrut sa fac acea poza, deci sa nu apar in ea, insa mi s-a impus... si am fost luat cu fulgi cu tot. :p Oricum, mi s-a reprosat ca stric cromatica si media de inaltime din poza, insa am replicat ca nu puteam sa refuz un fan Ferrari, dupa cum clar se observa. :D

@Vadim: la ce scara doresti un Ferrari? Stiu un magazin in TM unde is destul de ieftine. :)

Vadim
24th October 2004, 16:25
Baroane, am zis peste citiva ani. Nu acum. :)

vasile314tzurka
24th October 2004, 16:27
Da... tre' sa recunosc ca rosu la rosu trage. Eu am vrut sa fac acea poza, deci sa nu apar in ea, insa mi s-a impus... si am fost luat cu fulgi cu tot.

noroc ca ai fulgii mici si rtari ca nu stiu ce mai ramin din ei:)

Sir
24th October 2004, 18:50
pozele vor aparea in cursul serii de duminica sau diminetii de luni
Hai Coco!pune pozele cat mai repede.Sau cred ca le selectezi pe cele in care apari cu taria si berea in acelasi timp :D sa le pui si pe alea.si pe aia in care ai mainile pe fata.prietenii stiu de ce :D :D :D

RedBaron
24th October 2004, 19:09
noroc ca ai fulgii mici si rtari ca nu stiu ce mai ramin din ei:)
Sincer sa fiu, nu am priceput din fraza asta nimic, poate ne luminezi si pe noi astia... sa stim la ce te referi. Esti prea subtil, recunosc.
Si apoi daca cunosti asa bine umorul specific tarii in care traim, se mai zice asa: k musca in lapte. Ala care se foloseste la placinte. :cool:
Re.

@Vadim: corect, peste cativa ani poate avem si autostrazi. Asa va merita un Ferrari k sa ajungi de la Buc. la TM la meeting rapid. :)

cocomic
25th October 2004, 02:48
va fi o mica intarziere in postarea pozelor, dintr-un motiv destul de simplu: nu le am inca :D... de indata ce voi intra in posesia lor (cd IlMilan, mail tudose), vor fi afisate cu comentariile de rigoare :p

@all: bog_tom a ajuns cu bine in tara lui 9/11... zborul a fost lin si fara probleme... era inca mirat de ce a vazut in aeroportul din new york... ce ma-sa mare o fi fost? :D

Sir
25th October 2004, 07:07
cred ca a vazut multi negri la un loc.mai negri ca el :D

vasile314tzurka
25th October 2004, 09:06
@coco: pai ce sa vada? un aeroport. pesemne ca la tg-jiu nu este inca:)

Siddhartha
25th October 2004, 10:20
Salutări la toată lumea. In aşteptarea pozelor vreau să spun că am un fular acasă cu Poli Timişoara care nu-mi aparţine. Dacă careva dintre voi, verificāndu-şi garderoba, găseşte un fular lipsă să mă contacteze pentru a şi-l recupera. Coco am impresia ca e al tău.

vasile314tzurka
25th October 2004, 10:23
de portofele nu zici nimic?:)

inter
25th October 2004, 10:36
:happy :happy :happy , tare vasile :happy :happy

Siddhartha
25th October 2004, 10:46
Portofelul īncă-l mai am, deşi nu pot spune la fel de banii din el...

vasile314tzurka
25th October 2004, 10:55
nu de al tau ca maruntisul l-ai dat pe coca-cola, dar al lui bog-tom care era p,lin de dolari:):):)

ieppy
25th October 2004, 10:58
lasa ca am auzit ca americanii accepta si leul, atata timp cat e greu. :)

vasile314tzurka
25th October 2004, 11:07
tu crezi toate loviturile de dreapta? m-as mira. mai bine intreaba-te de ce e asa avatarul lui gigel:)

ieppy
25th October 2004, 11:10
avatarul lui gigel? Uite inca nu m-am confruntat cu aceasta problema esentiala. Lasa-ma sa meditez putin si revin cu un raspund. :)

viole(n)t
25th October 2004, 11:16
Dacă careva dintre voi, verificāndu-şi garderoba, găseşte un fular lipsă să mă contacteze pentru a şi-l recupera.

Eu mi-am verificat garderoba si am gasit o umbrela lipsa... :mda:

Aaaa, am lasat acolo shi batzul de la steag!!!

ieppy
25th October 2004, 11:37
violet, ia de aici:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=146914&postcount=119

viole(n)t
25th October 2004, 11:50
mersi ieppy...

mersi Delia....

dar totushi, unde mi-e batzul de la steag?

cocomic
25th October 2004, 12:03
poate o fi de vina uraganul lui klaus... ghinda ti-a vazut-o cineva, totusi? :D


@siddhartha: ai intuit bine... la ultimul recesamant imi lipsea un fular...

@viole(n)t: eu tin minte la un moment dat ca i l-ai dat lui bog_tom :D... acum iti vrei cadoul inapoi? :no:

of of... cum am spus si intr-o discutie anterioara ;)... asa e cand noi bem... voi beti... unii trebuie sa ne toarne :evil:

viole(n)t
25th October 2004, 12:15
@viole(n)t: eu tin minte la un moment dat ca i l-ai dat lui bog_tom :D... acum iti vrei cadoul inapoi? :no:


pai de aia l-am adus... sa-l pun pe steagul lui... dar a zis ca nu-l ia :thinkso:

daca l-a luat pana la urma... e ok...

IlMILAN
25th October 2004, 12:25
Desi cam tarziu iaca postez si eu, despre acest meeting. Nu am facut-o pana acum pt ca am asteptat meciul Milan-Inter, de miercuri nu mai aveam stare....:evil:

Sa revenim la meeting..a fost de departe cel mai frumos si mai interesant la care am participat. Au fost prezenti multe persoane noi, am avut oaspeti de seama din Arad(baroane vezi ca nu e asa de grav....te-ai inteles chiar bine cu viole(n)ta si cu sir :D) si Pitesti(sau Bucuresti?:D)...ce mai..? a iesit bestial. Multumesc pentru placuta surpriza ce mi-ati facut-o....:D m-ati obligat sa fac poze cu papusa in brate:ciocan:.

Bog_tom itzi urez inca o data multa bafta, o sa ne lipsesti pleasno:ok:

Nu pot sa nu amintesc de un element deosebit de neplacut din final...... idiotul ala de barman mi-a spus ca i s-a terminat votca.....cat de terminat trebuie sa fie un barman sa-ti spuna asa ceva :rosu:, a trebuit sa acceptam oferta lui Tudose....o bere ...:D ..multumim Tudose si felicitari pentru victoria Pitestiului:ok:.

P.S Pozele le-am uitat acasa, o sa i le dau la coco sa le pregateasca si in maxim doua zile vor fi pe forum.

gigel_bucur
25th October 2004, 12:33
IlMILAN, data viitoare sa te duci cu sticla-n geanta, iesi mai ieftin si eviti evenimentele neplacute. oricum, puteai sa incerci cu lapte sau cu apa plata, mai stiu eu pe unu' :drak:

viole(n)t
25th October 2004, 13:22
Nu pot sa nu amintesc de un element deosebit de neplacut din final...... idiotul ala de barman mi-a spus ca i s-a terminat votca

e clar... n-a fost pregatita Sakura pentru un eveniment asha de important precum un Forum Meeting

cat despre prestatzia barmanului, ce sa mai zic? ca shi jocul lui Poli:tot timpul prin preajma, dar niciodata unde trebuia (ma refer atat la activitatea lui de dupa pult :kiss: cat shi la cea din afara pultului)

vasile314tzurka
25th October 2004, 13:26
hm... si va mai laudati cu timisoara voastra far de vodca... eu n-as mai indrazni:) aici daca n-are vodca pune benzina, il stiu eu pe unu care reclama si la patroneasa si putea a lukoil, si tot se descurca:)

ieppy
25th October 2004, 13:29
ce bar e ala unde se termina bautura?

sa nu se mai intample. :D

inter
25th October 2004, 13:32
vasile ce ne facem?
si noi care vroiam sa mergem la un meeting acolo :D:D, inseamna ca epuizam toata cantitatea din judet pe o perioada de 2 luni :D

vasile314tzurka
25th October 2004, 13:36
pai ii amendam. ii punem sa care slana si palinka de acasa sau mergem peste ei pina termina proviziile pe doi ani:)

viole(n)t
25th October 2004, 13:42
vasile ce ne facem?
si noi care vroiam sa mergem la un meeting acolo :D:D, inseamna ca epuizam toata cantitatea din judet pe o perioada de 2 luni :D

numa' sa nu va epuizatzi voi dupa o confruntare cu greii vestului... De ce crezi ca s-a terminat votca?... Ca a avut cin' s-o bea.

ieppy
25th October 2004, 13:43
la 15 persoane va mandrati voi. Am impresia ca inter vorbea de un grup mai restrans. :D

viole(n)t
25th October 2004, 13:46
shi eu ieppy tot de un grup restrans vorbeam: ma refeream doar la grei/dolofani/elefanti/etc.

vasile314tzurka
25th October 2004, 13:53
numa' sa nu va epuizatzi voi dupa o confruntare cu greii vestului... De ce crezi ca s-a terminat votca?... Ca a avut cin' s-o bea.

ete na:) cine a baut-o? "grei vestului" de vorbesc la bocanci dupa 'cine-i mic si bea laptic"? hai sa fim seriosi :ciocan: noroc ca pleca paparazzi ca altfel va vedeam cum sprijiniti lambriurile in local:)

viole(n)t
25th October 2004, 14:11
vasile, vasile... nu subestima tinerele talente ale vestului (poate asa itzi suna mai bine)

ce-i drept, avem laptofili shi amatori de bere N.A. / Coca... dar avem shi o elita in formare

inter
25th October 2004, 14:21
la 15 persoane va mandrati voi. Am impresia ca inter vorbea de un grup mai restrans. :D

:ok: ieppy

nu stiu de ce, da tare ma furnica degetele sa mergem 4 din Buc impotriva 15 din Tm (membrii ols se subintelege :p) si sa-i provocam :D:D

viole(n)t
25th October 2004, 14:30
intere, nu ne baga in aceeashi oala cu cei doi membri ai FanClubului Internazionale - filiala Timisoara.

Nu ne shtii toate atu-urile... De exemplu Siddhartha: nu scoate mai mult de 15-20 de cuvinte pe seara shi atunci cand le scoate comanda bautura.

La voi, s-am pardon: nu shtiu cand apuca ieppy sa bea printre atatea hau-hau-uri!

inter
25th October 2004, 14:36
:bere: adica ce sa inteleg ca interistilor nu le place berea Guinness? no problem :D:D:D

hmm, ieppy ... sunt sigur ca depaseste spusele tale .. l-am vazut "live" .. promite! :cool:

Siddhartha ... suna interesant :D dar sper sa nu fie :bere:

vasile314tzurka
25th October 2004, 15:00
o sa vina si vreamea aia. numai stati putin:)

IlMILAN
25th October 2004, 15:28
Ma voi astia de la capitoliu numa gura e de voi.....sau ati vrut sa-i lasati pe popica si rasheed in intimitate...:D
Intere, Siddhartha si spoon beau orice chestie care are peste 40 de grade:D....despre elefantel...no comment ..si sa nu-l suparati pe coco , ca vad ca se antreneaza....la meetinguri eu sunt soferul lui:D

vasile314tzurka
25th October 2004, 15:36
orice chestie? mai sa fie... cum zici tu. dar daca noi suntem de la capitoliu cine-s gistele, ca eu sfaturi mai am:)

p.s. sa vezi ce lichid de frina-ti pregatesc:)

Sergio
25th October 2004, 17:01
puteai sa incerci cu lapte sau cu apa plata, mai stiu eu pe unu' :drak:
Poate chiar doi daca nu e cu suparare... :evil:

ieppy
25th October 2004, 17:18
:bere: adica ce sa inteleg ca interistilor nu le place berea Guinness? no problem :D:D:D

hmm, ieppy ... sunt sigur ca depaseste spusele tale .. l-am vazut "live" .. promite! :cool:

Siddhartha ... suna interesant :D dar sper sa nu fie :bere:


thanks for the support. violent deja vad ca incepi cu razboiul psihologic. Lasa ca vedem noi cum sta treba cand ne hotaram sa va vizitam 4 de la Buc. si unul de la Viena. :D

vasile314tzurka
25th October 2004, 17:22
aia intilnire adevarata:) si parca vad ca ne duc belfarii de begisti la hotel arizona saci ă lavli plei...

bog_tom
25th October 2004, 21:57
salutare tuturor :ok:

am reusit sa intru putin pe net aici la Public Library in Manhattan inconjurat de jde'mii de negri :D incerc sa ma adaptez si am vazut destule pe aici... mi-a sarit in evidenta in special lumea pestrita ...

o sa revin si cu poze pe thread-ul Impresii despre SUA :)

PS. batul de la steag nu e la mine :D

uti2102
25th October 2004, 22:41
Avem spion in inima Manhattan-ului! :drak: Congrats Bog_Tom !!!

Sergio
25th October 2004, 22:56
Avem spioni peste tot, ce credeai? Daca pana si in inima Vienei s-au infiltrat... :drak:

inter
25th October 2004, 23:07
basca un corespondent special in zona Golfului :p .., asta are spor de "zona periculoasa" :D:D

IlMILAN
25th October 2004, 23:35
Bog_tom ...pleasno..scapasi de ce itzi fu cel mai frica....de atentate:D...felicitari mah...sa fie intr-un ceas bun. Bafta:ok:
P.S Bey dar cupa o ai la tine? sper ca da..ca daca nu esti mancat:drak:

vasile314tzurka
26th October 2004, 09:13
basca un corespondent special in zona Golfului :p .., asta are spor de "zona periculoasa" :D:D

la cine te referi? ca nu-mi dau seama. da' de loc:)

viole(n)t
26th October 2004, 10:22
banuiesc ca la ady_azzuro - copilo durro...

...care, by the way, merita shi alte sporuri, nu numai cel de zona periculoasa :D

cocomic
26th October 2004, 10:29
Cu o oarecare intarziere cu care va trebui sa va cam obisnuiti, e momentul sa vedem de ce am spus branza si ce-a iesit...

cocomic
26th October 2004, 10:32
HPIM0205 - degeaba a incercat IlMilan sa foloseasca fanta de lumina pentru a-si ascunde titlul... n-o fi vazut cat rosu era in spatele lui - "Cel mai bun dolo-tatic, pentru merite deosebite atat in casa cat si in afara ei"
HPIM0207 - bog_tom jongland printre degete echipa al carei presidente de onoare tocmai devenise
HPIM0208 - acelasi berlusconi mandru de echipa sa de 5 (cinci) stele... "Drink on, drink on / With hope, in your glass / Cause you'll never drink alone / You'll never drink alone"

cocomic
26th October 2004, 10:52
Poze trimise de tudose, via Pitesti-Bucuresti...

124_2418 - aceeasi fanta de lumina... de data asta am fost surprins in offside... indiscutabil...
124_2419 - pregatind coregrafia din meciul cu steaua :D... daphix pare a avea un deja-vu - sunt indepartate vremurile alea...
124_2422 - se vede clar ca FC Arges i-a acoperit gura viole(n)tilor astazi... totusi, de ce i-o fi aparut lui tudose aura din jurul capului? :drak:
124_2425 - bog_tom profitand de ultimele zile pe connex... doar asa ii sta bine unui presedinte de club, nu?

ieppy
26th October 2004, 11:04
marfa pozele. Observ insa ca toate au fost facute pana in 12 si ceva :D. Dupa aia ce sa intamplat? Nu ati mai nimerit butonul? :D

vasile314tzurka
26th October 2004, 11:05
cand si iepurasii fac poze cu ursul...

sa vezi cind ursul isi face poze cu drujba. dupa... :ciocan: si vezi tine-ti iepurasul acasa ca am un DDT clasa unu marca... urs :happy

ieppy
26th October 2004, 11:07
mai vasile, dar ce drujba ascutita ai. :D

Si ce miros de benzina emana. :D

parca tu erai ala calmul, ce se intampla pe threadul asta de sari cu drujba imediat. :D

cocomic
26th October 2004, 11:08
124_2431 - bapsy pare flatata de atata celebritate pe capul ei...
124_2432 - "ok... who did it?" :)
124_2433 - ce sa 'este' oare in punga violeta? sa fi fost oare dorinta lui secreta?
124_2435 - IlMilan pare fericit de gandul ca va avea cu cine sa mearga la meciuri... ramane de vazut daca la Poli sau la Uta :D

vasile314tzurka
26th October 2004, 11:09
mai ieppy, ai iesit sa ma infurii? nu e deajuns o galerie de bete la un car de oala?:)

ieppy
26th October 2004, 11:14
pai cum sa te infurii eu pe tine? Tu esti calm. :)

Drujba aia e cea cu infuriatul. Si ursul, bate-l vina. :D

vasile314tzurka
26th October 2004, 11:16
pai tu ca bagi zuze in loc sa ma lasi in pace sa-l tai pe cocomic felii cu drujba. nasol e ca imi trebuie una fina ca el e cam ca pe mina... adica o mina d'a mea:)

ieppy
26th October 2004, 11:22
incerc sa vad cam pe cine tai tu cu draujba aia. Sa nu fiu si eu in pericol. :D

RedBaron
26th October 2004, 11:23
124_2435 - IlMilan pare fericit de gandul ca va avea cu cine sa mearga la meciuri... ramane de vazut daca la Poli sau la Uta :D
Cel mai simplu ar fi sa mearga la un meci direct, asa nu ar mai fi problema pentru... nici unul. :D
Re.

vasile314tzurka
26th October 2004, 11:24
ieppy, pai pe cine? pe cocomic si pe birkof intr-o prima faza. dupa aia mai vad daca mai las pe careva la timisoara. stii vorba aia, timisoara oras des...kiss:)

ieppy
26th October 2004, 11:26
des kiss de drujba?
Aha, deci asa.

cocomic
26th October 2004, 11:26
124-2438 - bog_tom pregatit cu tot arsenalul pentru un fanclub FC OLS
124_2440 - pare-se ca 'ametitul perfectionist' va fi cu noi forever... birkof, obisnuit de la partid, saluta steagul... iar stegarul...
124_2442 - cum sa nu-l iubim pe bog_tom: din 'the stick' si 'the american' nu poate iesi altceva decat 'the sticky american' ;)

vasile314tzurka
26th October 2004, 11:28
care vodca bre? aia de se termina ca nu ati comandat?

bapsy
26th October 2004, 11:30
Si n-am uitat sa facem valuri :D

ieppy
26th October 2004, 11:31
vasile, lasa-i si tu sa creada ca ea de fapt sa terminat.

vasile314tzurka
26th October 2004, 11:43
auzi ieppy, mai faceau si valuri:) pai dupa 50 vodca la 15 persoane erau manga dupa cum bine se vede la catindatul la drujbarie:) ochii mici liniute:)

ieppy
26th October 2004, 11:47
vad mai vasile, ce vrei si tu. Amatori. :D

cocomic
26th October 2004, 11:54
124_2415 - o infratire alb-violeta: tudose si sergio
124_2452 - cand si viole(n)tul e deja portocaliu, iar vodca se terminase de mult... bog_tom & viole(n)t
124_2453 - un ucrainean si un viitor american: Sir si bog_tom, pentru album
124_2454 - olteanul si munteanul sunt frati buni cu banateanul... tudose & bog_tom

cocomic
26th October 2004, 11:56
124_2449 - oare lantul de la drujba o fi de calitate?... sau se poate schimba usor? :D
124_2450 - 'bapsy plutea suav, ca pasarea in zbor / cu ferrari spre victorii alunecand usor'
124_2451 - bapsy a plecat repede acasa... este o fata responsabila si nu au uitat ca are pronosticuri de calculat :)

vasile314tzurka
26th October 2004, 12:01
cocomic grav ne tine in galerii frivole
si comentariul mistic se pierde-n cantzarole
dar lantul de la drujba aicea amintit
se unge doar in bega cu singe altoit

ieppy
26th October 2004, 12:04
vasile, m-ai convins, uite tocmai scot drujba de la naftalina. Nu se mai poate asa. :D

vasile314tzurka
26th October 2004, 12:09
acolo tii drujba? nasol. unge-o:)

ieppy
26th October 2004, 12:10
nici o problema, o scot la un test drive mai incolo. Sa vad in ce stare e. :D

rasheedkpenny
26th October 2004, 12:24
Observ ca ieppy e foarte activ pe threadul intalnirilor forumiste timisorene! Ma gandeam ca poate o sa va faca o surpriza la un moment dat, si o sa vina... ca doar Timisoara e mai aproape de Viena!
Cu ocazia asta Ieppi poate fi botezat ... pentru a fi convertit la Polism! :) That would be nice! :drak:

ieppy
26th October 2004, 12:26
:happy :happy :happy

Mai degraba se convertesc cativa de acolo la dinamovism. Se stiu ei. :D

De mers sigur o sa merg. trebuie sa gasesc insa momentul oportun. :D

bapsy
26th October 2004, 12:26
Bag de seama ne-ati trimis un nou papparazzi :D. Direct de la Bucuresti-Pitesti. Mai aveti si alte planuri pentru meetingurile urmatoare :D?

rasheedkpenny
26th October 2004, 12:31
Haha... ce gluma buna! Cine sa faca planurile? Poate eu cu Alpopa si cu oltenii... prezenta la meeting-urile bucurestene a fost dezastruoasa ultima data!
Se pare ca Banatu-i fruncea, in materie de meeting-uri! :)

vasile314tzurka
26th October 2004, 12:32
Mai aveti si alte planuri pentru meetingurile urmatoare :D?

eu vin cu drujba
inter cu vodca pentru dezinfectare
ieppy cu balalaica sa va in cinte sa treceti la dinamu
iulian cu motoru sa care cadavrele
gigel-bucur cu caterinca

ieppy
26th October 2004, 12:34
bah, nu e correct, voi toti aveti cate o chestie marfa, eu cu balalaica. Ce dracu. :D

trebuie sa vin si eu cu ceva cool. :D

vasile314tzurka
26th October 2004, 12:39
ia frigideru':)

rasheedkpenny
26th October 2004, 12:41
Pai, ce poti aduce cu tine de la Moscova... pardon... de la Viena... :drak:
Adu banatenii din Viena acasa ... ca sa creasca suporterii lui Poli!

ieppy
26th October 2004, 12:41
mda, ca sa tinem cadravele la rece?
:D

notthespoon
26th October 2004, 12:44
ce-a fost a fost (coco, tre' sa aranjam niste cifre :) ), ce nu nu, am iesit rau in poze, bla bla... basta... intrebarea, pe cand urmatorul? :)

IlMILAN
26th October 2004, 12:51
mai piese rare de capitoliu ce-mi sunteti...multumim de atentia ce ne-o acordati:ok: dar cam asa arata echipa vesela ce urmeaza sa ne viziteze...dupa spusele lui vasile :

Vasile...tu zici ca vii cu drujba? vrei sa faci febra....la mana si apoi sa te plangi ca apa plata de bega e grea si nu poti radica poharul...deh nu ti-am spus ieri ca drujba e un produs suta la suta rusesc?:D sau inca amintirile te chinuiesc:drak: ...treci si tu la un "aparat" ceva mai usor...:P

inter...cu votca...aoleu vasile daca vine cu posirca olteneasca...de 25 de grade s-o bea el....oltenii au zaibar bun la rachie sunt cam ca si amu in clasamentul div a buhuhuhu ...:D pardon burger

ieppy- cu balalaica...hahahah il facusi pe bubico si menestrel...desi vad ca e cam voios azi, la ei la meeting il tinea pe popica de dupa gat si facu un tabloid ce merita pus in The Sun...pentrut grandoarea peisajului....mereu pregatit...si in cautarea suzetei:D

iulian: cosanzean cu batmobilul e distrus saracul..de cand e vedeta alearga mai mereu sa dea "auto-grefe" pentru o noua clonare .....:D

Jijel....el e bazat...mega bazat....la ce???? nici el nu stie:D

P.S Bapsy si dinamovista acu si cu sapca aia urata?:mad:

ieppy
26th October 2004, 12:54
dolofane, te-ai trezit mah iara vorbind. De cate ori ti-am explicat ca nu e bine ce faci. ia vezi tu ca ti-o iei. :D

vasile314tzurka
26th October 2004, 13:06
si-a luat-o in cadru privat:)

gigel_bucur
26th October 2004, 13:07
IlMILAN, las' ca vin eu la Timsoara si-ti arat la ce ma pricep :D pregateste-ti trompeta dar ai grija sa nu scapi mustiucul pe jos :evil:

ieppy
26th October 2004, 13:07
am observat. :D

vasile314tzurka
26th October 2004, 13:08
las ca daca nu-l scapa il facem sa-l scape... cum ai zis ca e grea drujba? hm...

ieppy
26th October 2004, 13:11
nu cred ca va avea nevoie de ajutor. O scapa cum ne vede. :D

gigel_bucur
26th October 2004, 13:26
pai in cazul asta murim amandoi :drak:

bog_tom
26th October 2004, 23:18
Bog_tom ...pleasno..scapasi de ce itzi fu cel mai frica....de atentate:D...felicitari mah...sa fie intr-un ceas bun. Bafta:ok:
P.S Bey dar cupa o ai la tine? sper ca da..ca daca nu esti mancat:drak:
normal ca am scapat de atentate... atat ii trebuia lui Laden sa se urce cu mine in avion :D

cupa e "safe" la locuinta din Brooklyn (impreuna cu steagul, diploma si restul) aparata de un grup de negrii cu care colaborez :drak:

Sergio
26th October 2004, 23:42
Sa nu-mi zici ca-s din aia care respira greu... :drak:

bog_tom
27th October 2004, 19:17
sa iti zic sau sa nu iti zic ? :D

Sergio
27th October 2004, 21:07
Cum vrei, nu mai zic nimic. :)

CoolRain
2nd November 2004, 15:01
Voi ce stiti? Ca eu stiu dar nu sunt sigur daca stiti si voi ceea ce trebuie sa stiti? Sau mai stii?

ieppy
2nd November 2004, 15:12
coco, ce facem cu el care are impresia ca stie ceva. Intrebarea e daca stie ce stii tu sau ce stiu eu? :D

vasile314tzurka
2nd November 2004, 15:24
nimeni nu poate sti de stire din stiinta altora. mai repede stii complementara ei.

ieppy
2nd November 2004, 15:26
noi nu complementam stirea. :) Noi stim de stire inainte sa stie stirea de stire. Intrebarea este in continuare, ce stie coolrain despre stirea in cauza. :D

vasile314tzurka
2nd November 2004, 15:37
coolrain stie ca "nimeni" altul stirea.

ieppy
2nd November 2004, 15:42
posibil desi cred ca nimeni stie din principiu mai bine.

CoolRain
2nd November 2004, 16:16
Mai, lasati vrajeala cu mine, stiti sau nu stiti? Ca daca nu stiti inseamna ca va faceti ca stiti, cu toate ca nu stiti (si asta nu e prea frumos din partea voastra...) si daca stiti vreti sa ma faceti si pe mine sa cred ca nu stiu, cu toate ce eu stiu. Si asta iar nu e prea frumos! Asa ca stiu ca oricum nu stiti !!! :mda: Jesus !

P.S.: vreti sa va spun eu?

ieppy
2nd November 2004, 16:19
Sa nu ne spui ca stii ca ne arunci intr-o depresie de nestiinta. :D

cocomic
2nd November 2004, 16:36
voi de fapt incercati sa conjugati verbul 'a sti'?

va ajut eu:

eu stiu, tu nu stii, el / ea nu stie... noi stim, voi nu stiti, ei / ele nu stiu...

ieppy
2nd November 2004, 16:38
asta ai vazut tu cu ochiul ala al tau? :D

CoolRain
2nd November 2004, 16:38
Am uitat :D

ieppy
2nd November 2004, 16:39
deci nu stii nimic. Mai bine spuneai de la inceput asa si nu se mai baga nimeni in seama. :D

CoolRain
2nd November 2004, 16:41
Pai stiam la inceput, dar acum am uitat! Ce sa fac sa-mi aduc aminte? Trebuia sa notez...

bapsy
2nd November 2004, 16:47
Greu si cu Stiinta asta ...

ieppy
2nd November 2004, 16:59
daca te referi la echipa de fotbal, atunci da. In rest e destul de usor.

CoolRain
2nd November 2004, 17:23
Stii tu?

ieppy
2nd November 2004, 17:26
de cand ma stiu. :D

CoolRain
2nd November 2004, 17:29
Deci tu stii ca stii de cand te stii, dar pe mine de cand ma stii? Si despre ce ziceai ca stii?