PDA

View Full Version : Televizare pe TVRI?



Marius DG
7th October 2004, 17:55
Fratilor care stiti ceva de transmisia meciului ...se da si pe TVRI sa vedem de aici de peste ocean sau nu ? ca pina acuma TVRI a trimis email in legatura cu transmisile ..dar vad ca de data asta nu spun nimika...or fi cerut si cehii un pretz piparat ...poate varul lui Dragomir e ceh>!

Gluma la o parte daca a auzit careva spuneti mi si mie ...

Multumesc

si HAI ROMANIA ..poate poate ne ajuta D-zeu la meci ... /hello /hello :yeah: /hello /hello

Sinn Fein
8th October 2004, 13:31
Cu siguranta va fi transmis de TVRI, nu stiu daca in direct.

ady_azzuro
8th October 2004, 23:23
Idiotii il transmit de la ora 00.10 a Romaniei in reluare. Eu zic sa trecem la actiune si sa le trimitem emailuri sa le spunem sa transmita meciurile in direct. Daca am da 1$ cei care vor sa vada meciul live din strainatate cu siguranta ca se vor strange bani suficienti pt intrarea in posesie a drepturilor de difuzare in direct al meciurilor nationalei...

Chubaka
9th October 2004, 12:02
Esti sigur ca asta e ora corecta pt.transmiterea in reluare de pe TVR International? Ieri ,pe alt forum,am auzit vorbindu-se de o ora mai tirziu fata de ora oficiala(ora 19.00)...

ieppy
9th October 2004, 12:11
pentru cei cu antena satelit.

Meciul va fi transmis de al jazeera sports(au mai multe 1 pana 3, parca, pe unul dintre ele).

Postul se gaseste pe satelitul Nilesat la 7°Vest. Pentru frecvente, Fecuri si altele intrati pe satcodx.

romanomar
9th October 2004, 15:52
Meciul Va Fi Tranzmis Pe Aljazeera Sport Jssc3 In Direct

Mariusmadmax
9th October 2004, 17:56
macar pot sa-l vad ... :mad: