PDA

View Full Version : Threaduri Vechi



cipi13
7th October 2004, 12:02
Propun ca threadurile mai vechi de un an sa fie inchise....sau mutate intr-o arhiva....unde sa poate fi citite si atit.
Si asta pentru ca astazi deschid pe intern si ce vad?
Universitatea Craiova - prostituata fotbalului romanesc. Deja ma pregateam sa dau la oase si sa combat pina la noapte...
Cind colo era o discutie de anul trecut cu ultimul post din 27 mai 2003, despre o problema care nu mai prezinta prea mult interes acum...
Postul nou pus ieri era despre un tricou cu Universitatea....nici o legatura cu tema threadului...

iulian
8th October 2004, 15:50
Si pe tine ce te-a deranjat mai mult de vroiai sa combati pana la moarte chiar cu oasele rupte ?
1. Ca era threadul vechi (din mai 2003) ?
2. Ca problema nu mai prezinta interes intr-ucat Universitatea s-a facut fata de casa ?
3. Ca postul nou era despre tricou ?
4. Ca era offtopic ?

PS fac si poll daca vrei :)

IlMILAN
8th October 2004, 16:18
Iuliane :ok:

vasile314tzurka
8th October 2004, 16:22
fata mare? asa ma gindeam si eu. o coase si e ca noua. stai sa vezi dupa plecare lui dinel la puscarie:)

inter
8th October 2004, 17:00
iuliene, ai cam mult timp liber :p

vasile314tzurka
8th October 2004, 17:10
nici eu nu ma pling. ai ceva impotriva stelistilor? o sa o iei pe urmele lui sos...

rasheedkpenny
8th October 2004, 17:22
fata mare? asa ma gindeam si eu. o coase si e ca noua. stai sa vezi dupa plecare lui dinel la puscarie:)

off-topic: O coase, o spala, o da cu levantica ... si e ca noua! Numa' bine pentru inca o tavaleala! Oare ce se va mai intampla la Craiova data viitoare?

on-topic: Nu e bine sa se inchida unele thread-uri, n-are sens! Oricum daca nu se scrie in cadrul lor dispar treptat, treptat, in "subsolurile" forumului.

ady_azzuro
8th October 2004, 23:00
Oare ce se va mai intampla la Craiova data viitoare?.Victorii pe linie, inclusiv umilirea rapidului si catzeilor. :drak:

cipi13
13th October 2004, 17:25
Si pe tine ce te-a deranjat mai mult de vroiai sa combati pana la moarte chiar cu oasele rupte ?
1. Ca era threadul vechi (din mai 2003) ?
2. Ca problema nu mai prezinta interes intr-ucat Universitatea s-a facut fata de casa ?
3. Ca postul nou era despre tricou ?
4. Ca era offtopic ?

PS fac si poll daca vrei :)


Nu vreau poll.....neaparat...
1. Asta a fost un motiv...
2. Asta voiam sa combat....pina am vazut ca era praf de doua degete...pe subiect...si zic eu ca acu` nu are rost sa o luam de la capat....
3. Da
4. Da

Si nu am zis sa fie sterse....ci inchise sau mutate intr-o arhiva, unde mesajele sa poata fi citite, dar sa nu se mai pota posta....

gicu
13th October 2004, 17:31
sunt de aceasi parere cu cipi13. O anumita organizare a threadurilor vechi n-ar strica. Problema e ca cere timp...si nu stiu cine ar sta sa faca mutarea si inchiderea threadurilor "depasite"