PDA

View Full Version : Etapa 12 : Pandurii - Poli Timisoara



delaparis
16th October 2006, 00:45
Sambata: 21.10 2006
Discutii despre CS PANDURII TG. JIU - FCU POLI TIMISOARA aici - inainte si dupa.

TaciAcolo
16th October 2006, 03:51
Un meci greu pt noi la prima vedere ..da dupa ultimele rezultate ale ambelor echipe e posibila o victorie. Pandurii au 2 victorii consecutie si sper si pe a 3 ./hello

*Coco*
16th October 2006, 08:54
La cum joaca Poli putem sa ii batem lejer:yeah:
Bine ca si anu' trecut eram aproape retrogradati si au avut aproape aceeasi echipa ca si sezonul asta si tot i-am batut cu 3-2
Eu unul cred ca ii batem/hello

cap
16th October 2006, 11:55
bate timisoara

Vand vise
16th October 2006, 14:25
bate timisoara
3-0 (masa verde) :lol:

noir_desir
16th October 2006, 14:27
Mizez pe un x, avand in vedere evolutiile din ultimul timp al celor doua echipe, si cred ca se va marca destul de mult. Un 2-2...

grande
16th October 2006, 15:05
Depinde de Salomir rezultatul acestui meci ,asta a declarat Iancu de Timisoara ,deci un posibil 3-0 la masa verde !!!!

Sergio_D
16th October 2006, 15:51
Ori 3-0 la masa verde, ori 1-0 pe teren :D .

Pandurii au pierdut un singur meci pe teren propriu în acest campionat, 1-3 cu CFR, şi tare greu îmi e să cred că Timişoara, la fotbalul pe care l-a arătat în meciul cu Naţional, va reuşi să facă ceva.
Ei au şi alte probleme... cu Salomir, cu Iancu şi BkP... :P
Anul trecut au luat bătaie aici (3-2), aşa că sper într-un joc bun al Pandurilor şi desigur, o victorie. Ceea ce este posibil!

andrei1921tm
16th October 2006, 15:55
Eu cred k luam bataie...sau cel putin sunt sigur ca nu o sa batem.

blandu
16th October 2006, 19:43
Poli este peste Panduri .
Imi doresc o victorie a echipei de pe Bega.
Merita sa fie in fruntea clasamentului.
Scor 1-2

six
16th October 2006, 20:13
La cum joaca Poli putem sa ii batem lejer:yeah:

Eu unul cred ca ii batem/hello:shock: si eu.....la ce ciurucuri sunt astia de la bragadiru aek cred ca ii putem bate la scor forza pandurii :yeah: :yeah: :yeah:

*Coco*
16th October 2006, 20:43
Ma nu ma interesaza ce ziceti voi pe aici dar eu unul va spun ca Pandurii nu va pierde acest meci:ok:

TaciAcolo
16th October 2006, 20:46
Mult prea buna Pandurii acasa de pierdut nu pierde 1x :D ..da bate lejer :P

*Coco*
16th October 2006, 20:47
:shock: si eu.....la ce ciurucuri sunt astia de la bragadiru aek cred ca ii putem bate la scor forza pandurii :yeah: :yeah: :yeah:
Tu esti un frustrat..
Uite ai sa vezi ca nu o sa bateti in cel mai bun caz poate luati 1 pct si printr`o minunte toate cele 3 (cea ce nu se va intampla)
Lasa ca si anu' trecut erau unii de ziceau ca ne dati scor si a-ti luat bataie si ce e drept voua nici nu va prea prieste terenul de la Tg-Jiu a-ti luat bataie si in CUPA cu Petrolul tot aici si tot cu 3-2

axel
16th October 2006, 20:53
pierdem 1-0 . . .

Cra10veanu
16th October 2006, 20:53
Bate Pandurii cu 1-0! :ok:

luciano_1644
16th October 2006, 21:23
Pandurii in forma,Timisoara in forma lor obisnuita,adica...iesiti din forma! Meci greu atat ptr gazde cat si ptr oaspeti,deci X! Totusi sper ca Pandurii sa ma contrazica si sa invinga! hai oltenii!

m8k
16th October 2006, 21:43
3-0 prin neprezentare!!! Doar Iancu este om serios si cind spune ceva se tine de cuvint!!!

Pepsi-Cola
16th October 2006, 21:57
x2 .. bate Poli Timisoara cu 2-1 ;)

mark111
17th October 2006, 01:31
Lasa ca si anu' trecut erau unii de ziceau ca ne dati scor si a-ti luat bataie si ce e drept voua nici nu va prea prieste terenul de la Tg-Jiu a-ti luat bataie si in CUPA cu Petrolul tot aici si tot cu 3-2

Ai dreptate nu stim sa jucam pe aratura din Tg-Jiu;totusi de data asta vom cistiga cu2-0

TaciAcolo
17th October 2006, 01:33
vise...vise voi si rapidistii terenu e de vina ...=)) bate Pandurii 2-1

mark111
17th October 2006, 01:40
3-0 prin neprezentare!!! Doar Iancu este om serios si cind spune ceva se tine de cuvint!!!

Cred ca mult mai seriosi sint cei din conducerea cfr care desi aveau un super antrenor sapau pe la spate...si cum se spune:cine sapa groapa altuia...Felicitari pentru cfr veti merge fix in jos.

arad80
17th October 2006, 02:20
ma indoiesc sa piarda vecinii meciul asta!
Pandurii-Poli 0-2

andrei1921tm
17th October 2006, 11:33
Sunt sigur ca nu o sa castigam meciul asta.Probabil o sa pun si la pariuri un 1x.Mie tare frica sa nu o luam in jos.Oricum chiar daca am fi castigat meciul cu Nationalul tot nu aveam fata de locul 3.Locul 7 pe care suntem acum ne caracterizeaza cel mai bine.Nu jucam nimic,si probail Pandurii o sa profite.
Pronostic 1x!

offline
17th October 2006, 11:42
3-0 , stau baietii acasa cu familiile :D

*Coco*
17th October 2006, 11:49
Eu unul raman la parerea ca nu vom pierde acest meci:D
Cine stie poate Timisoara isi va reveni tocmai cu noi si ne va bate orice e posibil ca nici un meci nu seamana cu altul:ok:

Bega
17th October 2006, 12:23
La cum joaca Poli putem sa ii batem lejer:yeah:
Bine ca si anu' trecut eram aproape retrogradati si au avut aproape aceeasi echipa ca si sezonul asta si tot i-am batut cu 3-2
Eu unul cred ca ii batem/hello

Acelasi lot? Portarul, 3 fundasi, 2 mijlocasi si 1 atacant din vechea echipa de baza. 7 din 11. Sunt ceva modificari.

Cel mai mare ghinion al vostru este lipsa lui Hagi de pe banca lui Poli.

inter
17th October 2006, 12:33
bate Poli!

Cristian
17th October 2006, 12:47
:shock: si eu.....la ce ciurucuri sunt astia de la bragadiru aek cred ca ii putem bate la scor forza pandurii :yeah: :yeah: :yeah:

Daca si voi ati ajuns sa va ziceti Bragadiru sau aek, nu inteleg de ce va suparati cand va zic altii asa.
Oricum bate Pandurii.

tuxie
17th October 2006, 12:57
Daca si voi ati ajuns sa va ziceti Bragadiru sau aek, nu inteleg de ce va suparati cand va zic altii asa.
Oricum bate Pandurii.

Meci de 1 clar, bate pandurii cu 5-1 :happy

Sergio_D
17th October 2006, 13:37
Aţi luat mulţi un ***** în gură şi acum nu îi mai daţi drumul. Terenul de la Tg-Jiu este mai bun decât al multor alte echipe din prima ligă.

Aşa cum trăncăniţi şi voi, pot spune şi eu că la meciul cu Steaua, par example, s-a jucat pe arătură la voi, la Timişoara.

Dacă stau să mă gândesc bine şi să analizez situaţia în care se regăsesc cele două echipe, Pandurii pleacă din pole-position :rolleyes:

tuxie
17th October 2006, 13:44
Un ce? :o:

Datenshi
17th October 2006, 13:48
C***T a vrut sa zica. :D

As zice X2 pronostic.

Sergio_D
17th October 2006, 13:48
Eşti offtopic! :happy

Abia aştept meciul. Sper ca stadionul să fie FULL!
Poate repetăm izbânda din sezonul trecut :P

@penny: spune-mi şi mie please, de ce crezi într-un X2 ? Doar aşa că vrei, sau ai şi argumente ? :)

Datenshi
17th October 2006, 14:04
Pentru ca, desi nici Poli nu a aratat mare lucru in startul acestui campionat, mi se par peste voi.

theF1rst
17th October 2006, 14:36
Poli joaca ca o cizma,dar cred ca o sa bata.pandurii ar trebuii sa fie in B.

delaparis
17th October 2006, 14:37
bate Poli!
:o:
Mai tu esti oltean ? :D

meci egal !

Ess
17th October 2006, 14:48
Poli este peste Panduri .
Imi doresc o victorie a echipei de pe Bega.
Merita sa fie in fruntea clasamentului.
Scor 1-2

Nu prea vad de ce merita da...en fin.
meci de 1. poate cu putin noroc ics...:sleep:

mark111
17th October 2006, 17:31
Aşa cum trăncăniţi şi voi, pot spune şi eu că la meciul cu Steaua, par example, s-a jucat pe arătură la voi, la Timişoara.
[/QUOTE]
Nici peste 5000 de ani nu veti avea o astfel de,,aratura'' ,din pacate ...

Ulio singuraticu
17th October 2006, 18:05
5-0 pt pandurii :happy :happy :happy
ciuda,ciuda ,ciuda! sac sac sac banatenilor!/hello

TaciAcolo
17th October 2006, 18:35
Marian Iancu: "Poli va juca la Tirgu Jiu"
2006-10-17 16:13:00

Marian Iancu, presedintele Politehnicii Timisoara, a declarat astazi ca echipa se va prezenta la meciul de sambata cu Pandurii Targu Jiu, din cadrul etapei a 12-a a Ligii 1, dupa aflarea verdictului Comisiei Centrale a Arbitrilor in privinta lui Marian Salomir (foto). Arbitrul clujean a fost suspendat astazi pentru 5 etape, dupa prestatia avuta la partida de duminica, Poli Timisoara - FC National. "Consider ca am avut dreptate, ni s-a dat acest drept, dar punctele nu ni le mai da nimeni inapoi. Vom monitoriza atent activitatea lui, dupa expirarea suspendarii, dar consideram ca el nu va mai putea face fata la rigorile din Liga 1", a spus Marian Iancu pentru violamania.ro

Pana la urma se joaca pe teren si nu nu va fi 3-0 ..poate 2-0:evil:

tuxie
17th October 2006, 19:53
:o:
Mai tu esti oltean ? :D

meci egal !

Oltean semi-polist undercover, cica :D

if [ ${DINAMO} eq "ia bataie" ]; then export PANDURII_POLI="X"; else echo "Poli wins!"; fi
Care este :D

m4st3r
18th October 2006, 01:05
mah oltenilor, nu va mai ambalatzi atata...vom vedea la meciu direct cine va bate ! aku totzi suntetzi viteji ;) eu zic k bate Poli...1-2

TaciAcolo
18th October 2006, 02:04
Poli Timişoara, adversara gorjenilor în partida ce se va disputa sâmbătă, de la ora 15, pe stadionul “Municipal”, nu a reuşit până acum să plece cu puncte de la Târgu Jiu. Pe lângă meciul din campionat cu Pandurii, Poli a mai evoluat pe terenul gorjenilor în sezonul trecut şi în Cupa României, în compania divizionarei B Petrolul, fiind eliminată din competiţie de ploieşteni. Pandurii au reuşit în ediţia trecută de campionat să învingă echipa de vedete a lui Poli Timişoara, cu scorul de 3-2, pe teren propriu. În partida tur, bănăţenii au obţinut toate cele trei puncte, după ce gorjenilor le-a fost anulat un gol perfect valabil, marcat de Paul Glişcă, fiind privaţi astfel de un punct important. Dacă formaţia Pandurii vine după o victorie foarte importantă, obţinută în deplasare, bănăţenii nu au reuşit decât o remiză în etapa trecută, pe teren propriu, cu FC Naţional.

Razbunare :evil: :yeah:

Cra10veanu
18th October 2006, 02:19
Oltean semi-polist undercover, cica :D

if [ ${DINAMO} eq "ia bataie" ]; then export PANDURII_POLI="X"; else echo "Poli wins!"; fi
Care este :D

la olteni nu exista semi, la voi poate, semi-giulesti :yeah:
ca simpatizam unii e altceva.

danny del corco
18th October 2006, 03:14
Imi pare rau de suporterii Pandurilor, insa cred ca o sa dati ce a-ti castigat la Jiul.

redneck
18th October 2006, 07:59
1 solist !

andrei1921tm
18th October 2006, 11:30
Poli chiar nu joaca nimic.Imi place sa fiu optimist,dar acum chiar nu am de ce!
Daca totusi nici Pandurii nu joaca bine,atunci cred k o sa fie egal.De castigat nu se pune problema.

Cipus
18th October 2006, 23:48
Greu meci, ambitii mari mai ales de partea lui Poli care vrea sa recupereze din punctele pierdute acasa, pe de alta parte nu are de recuperat nimic cred eu, pt k la Ceahlaul nu a castigat pe merit, si de aceea nu a castigat cu National si a avut 3 bare. Pandurii si-a mai amortizat pozitia in clasament dar nu poate sta linistita, atacul e foarte slab, mijlocul cam tot pe acolo cu exceptia lui Vranjkovic, doar apararea e una buna zic eu.
Poli are toate motivele sa-si faca griji, ainvestit enorm in jucatori si echipa e cam varza, nu am vazut nici un meci reusit 100%, poate doar cel cu CFR Cluj, insa e prea putin.
In concluzie, Pandurii - Poli: X, 0-0 sau poate cu noroc sa bata Poli
:headbang:

THE HUN
19th October 2006, 05:33
Fuck it,2 solist.

Livio_
19th October 2006, 06:41
...avai de mine...ashea o furam de la pandurii doar dintr-un singur motiv...cine arbitreaza ?...Corpodean!!!...aaaaaa buuunnnnn sa ma uit la meci?...pffff....:ras-plans:

chinezu
19th October 2006, 08:53
1-0 autogol mckain(vinclu)

nr.zece
19th October 2006, 08:53
va prezentati pana la urma? salomir nu a fost exclus

Livio_
19th October 2006, 08:59
salomir...nu va fi exclus din lotul divizionar a de la arbitrii pentru ca filiera e mai tare decat seful de la CCA shi niciodata nu va fi curat vreun campionat...nici daca poli l-ar castiga...nu l-ar castiga pe merit...pentru ca arbitrii romani...de aia sunt ei multi in europa...noi vorbim de Lubos Michel...dar uite ala ce meciuri arbitreaza...shi uite salomir cate maciuri tranteste :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

TaciAcolo
19th October 2006, 09:50
C
Corpodean, «călăul» pandurilor

La partida pe care gruparea Pandurii Tg. Jiu o va susţine sâmbătă pe teren propriu, în compania echipei Poli Timişoara, arbitru de centru a fost delegat Sorin Corpodean, din Alba Iulia. Acesta va fi ajutat la cele două linii de Daniel Burloiu, din Galaţi, şi Costin Florescu, din Huedin. Sorin Corpodean i-a dezavantajat pe panduri în confruntarea cu Jiul Petroşani din sezonul trecut, partidă încheiată la egalitate. Atunci, fluieraşul a anulat eronat un gol marcat de fundaşul gorjean Florin Popete, pe finalul primei părţi, la scorul de 0-0, pe motiv de ofsaid. După acest joc, gorjenii l-au reîntâlnit pe Corpodean în derbiul retrogradării, la Vaslui, joc în care arbitrajul prestat de acesta a fost în favoarea gazdelor, care s-au impus cu scorul de 2-1. În actualul sezon, pandurii au suferit încă o înfrângere cu arbitrul Corpodean la centru, în partida de la Galaţi, joc pierdut cu scorul de 0-2 de către gorjeni.
Nu stiu cine se bucura ca e fluieras asta :)

mark111
19th October 2006, 11:03
Pentru Poli Mai Trebuia Pe Linga Corpodean, Burloiu Si Omul Fanta Lumina Respectiv Rezerva Burloiu1...din Pacate Cred Acum In Victoria Gazdelor ...ar Fi Bine Sa Ma Insel...

six
19th October 2006, 19:46
Dacă stau să mă gândesc bine şi să analizez situaţia în care se regăsesc cele două echipe, Pandurii pleacă din pole-position :rolleyes::rolleyes: ramane de vazut......pronostic 2 :ok:

m4st3r
19th October 2006, 20:15
nu stiu...sper sa batem :D nu conteaza cu cat...

me
20th October 2006, 08:24
cu Poli mi-e deja frica sa ma mai lansez in pronosticuri..suntem prea inconstanti in rezultate
e drept ca nu ma astept sa piarda la tg jiu, iar calculul hartiei ne arata ca avem lot mai bun zic eu si ca ar trebui chiar sa batem..dar baietii astia de la poli au reusit sa "rastoarne" calculele astea de nu stiu cate ori asa ca nu ma mai lansez in pronosticuri :)

tuxie
20th October 2006, 09:20
M-am lansat eu pe un X2 la pariuri :D

TaciAcolo
20th October 2006, 09:23
mai bun 1 cota de 3 :)

tuxie
20th October 2006, 09:29
La WP cotele sunt 2.90 / 3 / 2.20 :D

Benny
20th October 2006, 12:38
Daca si voi ati ajuns sa va ziceti Bragadiru sau aek, nu inteleg de ce va suparati cand va zic altii asa.
Daca iti spun, ca esti prost, o sa te superi, este? Dar in sinea ta, ti-ai mai spus, cand treaba mergea prost: "Ce prost sunt! Trebuia sa ..."

Apropos: Omul spunea, ca ciurucurile sunt din Bragadiru, nu ca el ar fi copilarit pe acolo.

Oricum: "Baietii" astia de la Poli nu le prea au cu fotbalul. Poate cu tablele. Daca nu intervine Corpodean, rezultat egal. Iar daca vreunui jucator de la Pandurii ii vine ideea sa traga de la mai mult de 25 m, atunci Popa nu se va opune unui gol frumos. In cazul din urma victorie Pandurii.

CrAzY92
20th October 2006, 14:17
Panduri Tg. Jiu 0-5 POLI TIMISOARA!!!

six
20th October 2006, 15:17
Panduri Tg. Jiu 0-5 POLI TIMISOARA!!!:yeah: ar fi o varianta....;)

Sergio_D
20th October 2006, 15:27
:yeah: ar fi o varianta....;)

O variantă cam exagerată, nu crezi ? Dacă ziceai un 0-1 tras de păr, parcă mai credeam... dar aşa, nici gând. :P

Mai degrabă un 2-1 :rolleyes:

six
20th October 2006, 15:30
O variantă cam exagerată, nu crezi ? Dacă ziceai un 0-1 tras de păr, parcă mai credeam... dar aşa, nici gând. :P

si asa ar fi o alta varianta....crede-ma ca cele trei puncte sunt acontate,ceao :ok:

TaciAcolo
20th October 2006, 15:48
dap sunt acontate de noi 2-1 nu aveti sanse pe un stadion full atmosfera ostila pt voi :)

six
20th October 2006, 15:52
dap sunt acontate de noi 2-1 nu aveti sanse pe un stadion full atmosfera ostila pt voi :)vai,ce sa zic,deja ne-am speriat...pronostic 2:ok:

*Coco*
20th October 2006, 19:29
Degeaba ca de Injuratoru tot nu scapati ca nu sunteti iubiti la Tg-Jiu:P
Anu' trecut tot meciul nu a-ti iesit din .... Poli Timisoara:D

malexoid
20th October 2006, 19:51
:) pai voi injurati, nu va opreste nimeni, e treaba de obisnuinta ...cum sa va opreasca cand la voi, rromi si la mamaligari asta se invata inca din etapa prescolara?
tot asa va veti injura intr-e voi si dupa ce plecam de acolo si va uitati plangand la acel -5 din clasamentul adevarului.

luciano_1644
20th October 2006, 20:14
Sper ca Pandurii sa invinga echipa de increzuti,nascuti pierzatori,a vestului! Meci intre 2 echipe mediocre,dar gazdele au macar ambitie.Oaspetii ,cred ca isi vor indeplini obiectivul si in acest an si nu vor retrograda,dar din vara daca pleaca Iancu si acesta le lasa echipa,e posibil sa nu mai auzim de vestici.HAI PANDURII,HAI OLTENII! Daca pe forum se practica cenzura,mi-as dori ca maine,90 de minute,sa-i strigati pe oaspeti pe numele lor real!Aduceti-le aminte cine sunt de fapt!

m4st3r
20th October 2006, 20:32
bah oltene taci k esti penibil...mai bine te uiti la echipa ta de amatori !!! taci k nimeni nu te`a intrebat de sanatate ! EJECT

cirdois
20th October 2006, 20:54
Sper ca Pandurii sa invinga echipa de increzuti,nascuti pierzatori,a vestului! Meci intre 2 echipe mediocre,dar gazdele au macar ambitie.Oaspetii ,cred ca isi vor indeplini obiectivul si in acest an si nu vor retrograda,dar din vara daca pleaca Iancu si acesta le lasa echipa,e posibil sa nu mai auzim de vestici.HAI PANDURII,HAI OLTENII! Daca pe forum se practica cenzura,mi-as dori ca maine,90 de minute,sa-i strigati pe oaspeti pe numele lor real!Aduceti-le aminte cine sunt de fapt!

mah,tu tot spui ca stai in tm pt. ca lucrezi aici,nu?dar de fapt esti oltean si vad ca urasti tot ce tine de timisoara.o singura intrebare am atunci:de ce mama dracului mai stai pe aici mah?oltenia e mare....ne urasti.......deci nu inteleg, pt ce mai arzi gazu' pe aici?o lacrima nu o sa varsam dupa tine.plus ca poti sa ne injuri si de acolo,din oltenia natala.deci.....drum bun!:cya:
:drak: :evil:

luciano_1644
20th October 2006, 20:57
mah,tu tot spui ca stai in tm pt. ca lucrezi aici,nu?dar de fapt esti oltean si vad ca urasti tot ce tine de timisoara.o singura intrebare am atunci:de ce mama dracului mai stai pe aici mah?oltenia e mare....ne urasti.......deci nu inteleg, pt ce mai arzi gazu' pe aici?o lacrima nu o sa varsam dupa tine.plus ca poti sa ne injuri si de acolo,din oltenia natala.deci.....drum bun!:cya:
:drak: :evil:

Ciorditorule,esti in eroare! Slabeste-ma,ca esti plictisitor,deci ...HAI OLTENII,HAI PANDURII!

six
20th October 2006, 20:57
Degeaba ca de Injuratoru tot nu scapati ca nu sunteti iubiti la Tg-Jiu:P
Anu' trecut tot meciul nu a-ti iesit din .... Poli Timisoara:D:) ei ce sa faci atata cultura cat am vazut la tg jiu nu am vazut niciunde.....pronostic 2 si promitem sa nu deranjam zona plina de ******(intelectuali)din oltenia de nord,parerea mea .....:ok:
PS:noi in schimb va iubim.....ca pe sdr sa zic asa :kiss: :bere: :great:

gtibi
20th October 2006, 21:46
Poli nu va avea nici un fel de problema cu Pandurii. Pronostic 2.

Sergio_D
20th October 2006, 22:35
Câteodată mi-e aşa ruşine de unii, încât îmi vine să intru în pământ. Dragi români, că aşa suntem cu toţii, nu mai generalizaţi. Nu există pădure fără uscăciuni. Nu trebuie să acuzaţi un oraş întreg doar pentru că un anumit specimen vă jigneşte. Dacă aţi da dovadă de... civilizaţie, altfel v-aţi comporta. În nici un caz nu să răspundeţi la provocări, jignind peste 100.000 de oameni.

Bunul simţ şi respectul să fie ca la ele acasă, atât aici pe forum, cât şi mâine la meci. Acum că vor mai fi nişte... rebuturi care vor înjura sau vor face cine ştie ce gesturi idioate, asta este... Peste tot prin România e la fel :mda:

Până mâine, baftă tuturor. Cei mai buni să câştige.

BAK
21st October 2006, 06:39
...HAI OLTENII,HAI PANDURII!
........HAI FOAMEA, DACA NU IASA RECOLTA ANUL ASTA LA PRAZ CRESTE PO****TIA TIMISOAREI CU VREO 100.000 DE LOCUITORI:drak: ...HEHEHEHEHEHE.........BATE POLI CU 3-0:D

tuxie
21st October 2006, 07:47
BAK :ok:
Ai pus punctul pe praz :D

TaciAcolo
21st October 2006, 08:17
Oare sa aiba Cartu soarte antrenorilor d ela urziceni si jiul dupa meciu cu noi ?:evil:

cirdois
21st October 2006, 09:35
Ciorditorule,esti in eroare! Slabeste-ma,ca esti plictisitor,deci ...HAI OLTENII,HAI PANDURII!
tu esti in eroare maestre.de ce spui ca sunt ciorditor?ai impresia ca ti-am furat mintea?stai linistit,nu ai avut niciodata asa ceva.:drak:
cat despre meci,sper sa bata poli.desi la cat de inconstanta e echipa,nu ma hazardez sa dau un pronostic.

matei_viola
21st October 2006, 09:48
Un meci greu,din care trebuie sa castige Poli scor 0-1

*Coco*
21st October 2006, 10:15
Bai ce imi place de voi Timisorenilor voi nu a-ti batut pe National acasa si bateti la o ehipa care pana acuma a pierdut acasa doar 1 singur meci:happy
Mai vedem:D Dar raman la parerea ca va batem tot ca si anu' trecut un meci cu multe goluri:yeah:

Alberto
21st October 2006, 11:17
Pandurii joaca foarte bine pe teren propriu, majoritatea punctelor fiind adunate de gorjeni acasa: 3 victorii, un egal cu Rapidul si 1 infrangere cu CFR Cluj.
Timisoara nu straluceste in deplasare: 2 victorii-la Pitesti si cea norocoasa de la Piatra Neamt; o remiza alba la Iasi si 2 infrangeri - la Galati si cu Dinamo...
Anul trecut pe acest stadion Pandurii au castigat cu 3-2. Nu cred ca vor pierde nici azi asa ca...
Pandurii Tg-Jiu - Poli Timisoara 1x

andrei1921tm
21st October 2006, 14:46
Nu o sa castigam meciul asta.E clar!!!Daca pandurii o sa prinda o zi buna,o sa plecam fara nici un punct.Echipa nu joaca nimic,asta e adevarul.Poate alta data,dar sigur nu acum.

poli-umt
21st October 2006, 15:33
Nu cred ca batem dar nici nu as fi suparat sa pierdem in fata oltenilor,nu sunt o echipa rea si nici Poli nu joaca bine asa ca sa bata cel mai bun(cel mai norocos).RESPECT OLTENIA!

luciano_1644
21st October 2006, 15:50
Pauza,0-0,dar gazdele sunt peste oaspeti,insa fotbalul se joaca pe goluri si orice e posibil in mitanul secund.

reseter
21st October 2006, 15:57
hai poli
la cati bani a bagat iancu...macar pt el ar trebui
si apoi
pandurii e artificial in prima divizie...

FloPoliTm
21st October 2006, 16:02
Trebuie sa bata poli

FloPoliTm
21st October 2006, 16:03
Sper si eu k vom bate azi desi vad k la pauza e egal.In continuare nu stim sa dam gol...

duxdeorum
21st October 2006, 16:04
go pandurii! \:D/ poli din patea mea sa bata in toate meciurile cu 10-0, da` nu cu pandurii sau craiova :D

m8k
21st October 2006, 16:18
Gooooooooool Pandurii!!! wow ce surpriza.....

be@
21st October 2006, 16:18
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllll

YodaRo
21st October 2006, 16:19
Hai Pandurii!!! da-le o palma peste frunce...

duxdeorum
21st October 2006, 16:20
gooooool! :D bv, la mai multe!

guevarax
21st October 2006, 16:24
Gooooooooool Pandurii!!! wow ce surpriza.....

ce surpriza ???

m8k
21st October 2006, 16:29
ce surpriza ???

de fapt ai dreptate!

m8k
21st October 2006, 16:45
Ce hilar!!! Niste copii de 5-10 ani striga galeriei timisorene "Rusine, rusine sa va fie":D

Poli Timisoara
21st October 2006, 16:51
:headbang: :headbang: :headbang: SUNTEM PENIBILI ! :headbang: :headbang: :headbang:

m8k
21st October 2006, 16:54
...stiam acest lucru! nu ne :o: deloc rezultatul!!!Felicitari Pandurii!!!

luciano_1644
21st October 2006, 16:57
Pandurii castiga mai clar decat o arata rezultatul,iar timisorenii l-au bagat pe Cartu in spital! Cine o fi noul antrenor la Poli?

m8k
21st October 2006, 17:03
Pandurii castiga mai clar decat o arata rezultatul,iar timisorenii l-au bagat pe Cartu in spital! Cine o fi noul antrenor la Poli?

...Dorinel, cred ca merge daca i se ofera si mai mult:happy

Vand vise
21st October 2006, 17:03
:headbang: SUNTEM PENIBILI ! :headbang: :headbang: :headbang:
/OLE/STIUUUUUUUUUUUU :) /OLE/ ... EURO POLI .. /OLE/
... FELICITARI POLI /OLE/

TaciAcolo
21st October 2006, 17:09
Oare sa aiba Cartu soarta antrenorilor de la urziceni si jiul dupa meciu cu noi ?:evil:

Bravo Pandurii un scor mic 1-0 nu reflecta realitatea din teren unde am fost clar superiori echipe poli umflata artificial :yeah:

Vand vise
21st October 2006, 17:11
CE CARACTER DE 2 LEI ARE TIGANUL DIN FERENTARI...A ZIS CA NU TRIMITE ECHIPA IN TEREN :rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:

TaciAcolo
21st October 2006, 17:11
Gooooooooool Pandurii!!! wow ce surpriza.....

Nu e nicio surpriza uitate la meciuri jucate de Pandurii acasa :P voi ati avut mare noroc erati pe val :) .

Cra10veanu
21st October 2006, 17:16
Pandurii devin un fel de "dinamo" pt timisoara :P

m8k
21st October 2006, 17:18
Cirtule insanatosire grabnica, uita tot ce s-a intimplat la Timisoara, eu zic ca nu merita sa-ti risti sanatatea pentru acei oameni!!! Adevarat profesionist!

Alberto
21st October 2006, 17:25
Pandurii joaca foarte bine pe teren propriu, majoritatea punctelor fiind adunate de gorjeni acasa: 3 victorii, un egal cu Rapidul si 1 infrangere cu CFR Cluj.
Timisoara nu straluceste in deplasare: 2 victorii-la Pitesti si cea norocoasa de la Piatra Neamt; o remiza alba la Iasi si 2 infrangeri - la Galati si cu Dinamo...
Anul trecut pe acest stadion Pandurii au castigat cu 3-2. Nu cred ca vor pierde nici azi asa ca...
Pandurii Tg-Jiu - Poli Timisoara 1x


Eram sigur...astazi am vazut aceeasi echipa a Timisoarei pe care Cartu, de la inceputul campionatului tot incearca sa o sudeze....sa joace asa cum ar vrea el.....deocamdata se straduieste baiatul....poate ca intr-o buna zi vor reusi...La cati bani s-au investit in echipa asta....:evil:

Poli Timisoara
21st October 2006, 17:26
Pandurii castiga mai clar decat o arata rezultatul,iar timisorenii l-au bagat pe Cartu in spital! Cine o fi noul antrenor la Poli?

ANDONE :evil:

luctoronto
21st October 2006, 17:26
Subscriu.Cartu are coloana vertebrala nu ca alte moluste.Sper sa nu fie ceva f. grav.Pacat ca nu sunt mai multe detalii!
Multa sanatate!

Cirtule insanatosire grabnica, uita tot ce s-a intimplat la Timisoara, eu zic ca nu merita sa-ti risti sanatatea pentru acei oameni!!! Adevarat profesionist!

Poli Timisoara
21st October 2006, 17:27
Cirtule insanatosire grabnica, uita tot ce s-a intimplat la Timisoara, eu zic ca nu merita sa-ti risti sanatatea pentru acei oameni!!! Adevarat profesionist!

Care acei oameni clujene ?

Cra10veanu
21st October 2006, 17:30
mai trebuie investit vreo 10 milioane sa se sudeze echipa :D
credeati ca, cu de-al de plesan, alexa faceti echipa ? aia sint acolo pt bani si nu pt fotbal.

TaciAcolo
21st October 2006, 17:31
dap uitate la Pandurii echipa cu posibilitati reduse 3 victorii cionsecutive numai mercenari aveti la timisoara pt bani ...

Rossi
21st October 2006, 17:32
Pacat ... satelitul stelei a luat cele 3 puncte ...

Pacat , pt ca Timisoara merita un loc 3-4 si o participare in Uefa

*Coco*
21st October 2006, 17:34
Pacat ... satelitul stelei a luat cele 3 puncte ...

Pacat , pt ca Timisoara merita un loc 3-4 si o participare in Uefa
j3t ma de aici satelit e .... obositule

TaciAcolo
21st October 2006, 17:35
Pacat ... satelitul stelei a luat cele 3 puncte ...

Pacat , pt ca Timisoara merita un loc 3-4 si o participare in Uefa

dute tare ...bate Pandurii pe Steaua

Vand vise
21st October 2006, 17:35
Pacat ... satelitul stelei a luat cele 3 puncte ...

Pacat , pt ca Timisoara merita un loc 3-4 si o participare in Uefa
:lol:echipa aia meriita locul 4? se vede ca nu te pricepi :lol:..visezi numai satelii :lol:

Sergio_D
21st October 2006, 17:35
Bravo Pandurii! Uite că se poate! E foarte bine că pornim din postura de outsideri, de echipă nebăgată în seamă. Iar am luat 3 puncte din meciul cu Timişoara, ca şi anul trecut. :P

Ah... şi... pentru toţi contestatarii, pentru toţi băgătorii în seamă, pentru toţi obosiţii, frustraţii, stresaţii şi complexaţii de pe acest forum -> Shhh!!! Am învins!

*Coco*
21st October 2006, 17:36
:D Baturam si pe Poli:P Ce e drept ca nu au auvt nici o ocazie tot meciul
Si despre unii suporteri ai Timisoarei care in peluza aveau 2 fulare la gat 1 cu Poli si 1 cu Rapid:rosu:
Si la sf incepura sa injure jucatori ca nu joaca nimic :happy

resita
21st October 2006, 17:37
bravo pandurii :ok:

i-ati adus cu picioarele pe pamant.

m8k
21st October 2006, 17:39
Care acei oameni clujene ?

Tie acum iti arde sa-i aperi mercenarii, de la patron la jucatori??? Fi alaturi de Cirtu caci el este printre putinii oameni care au valoare si sunt trup si suflet alaturi de echipa ta!:rosu:

Poli Timisoara
21st October 2006, 17:54
Tie acum iti arde sa-i aperi mercenarii, de la patron la jucatori??? Fi alaturi de Cirtu caci el este printre putinii oameni care au valoare si sunt trup si suflet alaturi de echipa ta!:rosu:

Credeam ca te referi la suporteri ! :ok:

TaciAcolo
21st October 2006, 17:58
parca zicea cineva pe aici ca ne bateti cu 5-0 =))

m4st3r
21st October 2006, 17:59
am fost cam 0 meciu asta...nimic concret, nici un sut pe poarta, nici nimik ! asta e, meritam locurile 6-10...bv jiu

Poli Timisoara
21st October 2006, 17:59
parca zicea cineva pe aici ca ne bateti cu 5-0 =))

Dute cumpara-ti o bere si cinsteste-te...nu te mai incorda atat !

Lordliv
21st October 2006, 18:04
bravo geana ! esti mare!
sorine ,tata lasa te ! nu merita sa mori pentru niste mercenari neispraviti gen plesan sau alexa.

luctoronto
21st October 2006, 18:05
"A fost naspa, o situatie naspa. Am jucat foarte naspa. Este greu sa ne revenim", a spus Mansour.:happy :happy :happy
Le prinde repede pe astea ca un adevarat "baietas de cartier".Lasand gluma la o parte cred ca ati inteles ce a vrut sa spuna si cam are dreptate.
Vinvatii nu tb cautati in alta parte.Este f greu de inteles de ce dupa cati bani se lauda Iancu ca a bagat nu reusesc sa fie in primele 4 echipe din fruntea clasamentului.
Putem sa emitem toti opinii dar singurii care se pricep mai bine sunt timisorenii la echipa locala plus ca ei se si pot implica si schimba ceea ce nu merge la echipa.

Sergio_D
21st October 2006, 18:49
Panduri Tg. Jiu 0-5 POLI TIMISOARA!!!

Ai zis-o, amice! :happy
Ce a făcut FC Bihor etapa asta ? :o:

YodaRo
21st October 2006, 18:53
am fost cam 0 meciu asta...nimic concret, nici un sut pe poarta, nici nimik ! asta e, meritam locurile 6-10...bv jiu

si nu numai meciul asta ati fost = 0....in mai toate meciurile....

andrei1921tm
21st October 2006, 19:46
si nu numai meciul asta ati fost = 0....in mai toate meciurile....

Pai asta ne e valoarea.Mai bine Iancu nu ducea echipa la tg-jiu ca si asa nu vroia sa o duca,dupa salomir.Oricum rusine jucatorilor.NIste panarame!!!La cum joaca o sa avem probleme cu retrogradarea.

dede
21st October 2006, 20:48
mare echipa poli asta... :happy

six
21st October 2006, 21:07
Pandurii devin un fel de "dinamo" pt timisoara :Pintradevar F F F F Rusinos acest meci pt noi dar nici chiar asa.....o sa remediem problema.....om fi noi modesti dar si astia sunt vai de mama lor....ok pt moment aveti voie sa va dati mari si tari :mad: :mda: :thinkso:

vlad1607
21st October 2006, 21:24
Aek Timisoara E Praf ! Asa Va Vrem Mereu ! :D

Poli Timisoara
21st October 2006, 21:30
Aek Timisoara E Praf ! Asa Va Vrem Mereu ! :D

Mars caine ! :rosu:

lolo_grupa_c
21st October 2006, 21:30
nasol ce se intampla la timisoara...

delaparis
21st October 2006, 21:34
Mars caine ! :rosu:

vorbeste frumos te rog :cool:

carlo
21st October 2006, 21:56
Pai asta ne e valoarea.Mai bine Iancu nu ducea echipa la tg-jiu ca si asa nu vroia sa o duca,dupa salomir.Oricum rusine jucatorilor.NIste panarame!!!La cum joaca o sa avem probleme cu retrogradarea.
Da,si Iancu rade de lotul Stelei!Sa se uite mai bine in ograda lui!:mda:

blandu
21st October 2006, 21:59
Timisoara este varza
Pacat...
Se anunta vreme urata...

*Coco*
21st October 2006, 22:03
intradevar F F F F Rusinos acest meci pt noi dar nici chiar asa.....o sa remediem problema.....om fi noi modesti dar si astia sunt vai de mama lor....ok pt moment aveti voie sa va dati mari si tari :mad: :mda: :thinkso:

Da ma asa e sunt vai de noi mai ales ca noi deabia ne-am facut o echipa sa jucam si noi in Liga I nu ca la voi numai "vedete" si alea vai mama lor de Liga II

Mario Di Lazi
21st October 2006, 23:02
Eu acum am vazut rezultatul ... Este foarte greu de crezut, dar ... vorba oamenilor de fotbal = "Mingea e rotunda"

Cra10veanu
21st October 2006, 23:07
Oltenii si-au facut de cap etapa asta :D

Luis Garcia10
21st October 2006, 23:49
SOC PE BEGA :o:

delaparis
21st October 2006, 23:51
Oltenii si-au facut de cap etapa asta :D

pai da ... :ciocan:
Ce se intimpla ?
Eu credeam ca se duc in B ! :D

Cra10veanu
21st October 2006, 23:54
macar pandurilor sa nu le mai reprosati maniera de mentinere in prima Liga, macar arata ca stiu fotbal pe langa altii.

Toshiro
22nd October 2006, 00:10
...o sa remediem problema...

Presedintele gruparii Politehnica Timisoara, Marian Iancu, era dezamagit la finalul meciului pierdut de echipa sa la Targu Jiu, in fata Pandurilor din localitate. "Sunt confuz, nu stiu ce sa mai cred dupa un astfel de meci, am avut parte de multe mistouri in tribuna. Mistouri de genul "Toata echipa Pandurilor nu valoreaza cat un jucator al lui Poli" si altele asemanatoare... Asta mi-a fost dat sa traiesc azi. Dar, asta e, mergem mai departe, indiferent ca vor sau nu vor unii si altii. Vom vedea insa in ce formula...", a incheiat misterios boss-ul timisorean.
Pai, cam asa vad ca se remediaza problema: mergem mai departe, cat mai departe, pana-n... B...:mda:

Lordliv
22nd October 2006, 00:31
geana si fane doi prieteni foarte buni se intalnesc etapa viitoare la caracal!

Cra10veanu
22nd October 2006, 00:34
oricum nu cred ca s-ar supara Pandurii daca-i batem etapa viitoare.

Poli Timisoara
22nd October 2006, 00:34
vorbeste frumos te rog :cool:

Si ceea ce a scris cainele e tot jignire si pocire de nume adusa echipei mele...nu crezi ? Am eu destuli nervi si suparare ca sa mai ascult si jignirile altora...:rosu:

delaparis
22nd October 2006, 00:37
Fara suparare ... Timisoara :no:

E clar ... probleme mari :cool: sper la mai bine :)

Hei ... Pandurii :yeah: Ce faceti mai ? peformanta ? :o:

danny: nu are rost ...

mark111
22nd October 2006, 01:17
Dupa rusinea aceasta de joc facut de poli in locul lui Iancu i-as pune pe jucatori sa vina cu bani de acasa...atata timp cat acesti mercenari vor fi aici poli nu va avea rezultate capul lor fiind numai banul si capitala....ar fi momentul sa se dea credit tinerilor Torje Daminuta etc dar Cartu nu cred ca va risca acum cand scaunul sau se clatina bine ;personal cred ca acesti jucatori ar redeveni fotbalisti doar cu PANDURU sau ANDONE... Pandurii au jucat simpu cu ambitie fara fite cam cum juca poli pe vremea lui panduru;arbitraj fara probleme

duxdeorum
22nd October 2006, 01:29
yup, un egal ar fi perfect ;)

delaparis
22nd October 2006, 01:33
vorbiti de meciul acesta va rog frumos ...

duxdeorum
22nd October 2006, 01:35
mah da` tu esti culmea... deci fara suparare.. da` vb totusi despre meci... direct sau indirect nu despre masini sau femei.. sau mai stiu eu ce...
ce naiba.. nici pe net nu te mai poti exprima????? n`a injurat nimeni, n`a jignit nimeni... da`o incolo de treaba ca deveniti stresanti!!!!!!

Tismana
22nd October 2006, 01:38
delaparis, nu stiu ce hram porti dar tu esti cel care e pe cale sa strice atmosfera ...discutia era una foarte amicala intre persoane care tin cu ambele echipe...Universitatea si Pandurii...adresam felicitari pentru acest meci si ne pregateam de derbi, care e problema ta?
nu-mi explica puncte din regulament ca discutiile erau oricum on topic

Diodude
22nd October 2006, 02:08
Mai trageti la titlu sau ati renuntat???Hai ca va dau o pastila pro suparare asa pentru voi ca ne iubiti tare.Ia,fiti atenti la ce scrie mai jos:
Clasamentul Diviziei A
Loc Echipa Meciuri Victorii Egaluri Înfrîngeri G. m. G.p. Puncte Adevăr
1 Dinamo 12 12 0 0 25 7 36p (+18)
........................
7 Poli Timişoara 12 5 4 3 11 8 19p (+1)

delaparis
22nd October 2006, 02:17
delaparis, nu stiu ce hram porti dar tu esti cel care e pe cale sa strice atmosfera ...discutia era una foarte amicala intre persoane care tin cu ambele echipe...Universitatea si Pandurii...adresam felicitari pentru acest meci si ne pregateam de derbi, care e problema ta?
nu-mi explica puncte din regulament ca discutiile erau oricum on topic

Ok ... tu ma prostesti aici :D ... dar nu prea merge ... :D subiectul este despre un meci care a fost jucat sau nu ? :o:

Sergio_D
22nd October 2006, 02:18
Pandurii s-ar cam supăra dacă ar pierde în meciul cu Universitatea!
Personal, un egal m-ar mulţumi, dar nici o victorie nu e de lepădat. Iar după cele văzute, este posibilă.

Un singur lucru e cert: va fi un meci frumos :rolleyes:

Cât despre meciul de azi... mai recitesc unele posturi ale... unora :D , dinaintea meciului, şi mă amuz :evil: . Dar se poate ? Am învins o candidată la titlu. Suntem buni! :happy

crissis
22nd October 2006, 02:18
Marea echipa a Timisoarei a inceput in forta si acum se pare ca se cam dezumfla usor usor si o cam ia incet la vale , e greu pentru ei sa mai prinda ceva sezonul asta

Cra10veanu
22nd October 2006, 02:30
delaparis unde esti ma ? ala care taie si spanzura toata mesajele. Ai sters mesaje probabil offtopic dar care probabil nu necajeau pe nimeni, insa uite, cu scop de provocare, Diodude posteaza aici cand cushca e in alta parte.

delaparis
22nd October 2006, 02:33
delaparis unde esti ma ? ala care taie si spanzura toata mesajele. Ai sters mesaje probabil offtopic dar care probabil nu necajeau pe nimeni, insa uite, cu scop de provocare, Diodude posteaza aici cand cushca e in alta parte.

:D
Nu pot fi peste tot...

Diodude are avertisment

Cra10veanu
22nd October 2006, 02:34
are, dar nu-l vad, i-l dau imediat :D

delaparis
22nd October 2006, 02:35
:ok: este este ...

Cra10veanu
22nd October 2006, 02:36
:D
Nu pot fi peste tot...

Diodude are avertisment

apropos, si cand esti, chiar nu esti unde trebuie :ok:

Sergio_D
22nd October 2006, 02:37
off-topic... :sleep:

delaparis
22nd October 2006, 02:38
Cra10veanu: pai unde mai ? nu mai stiu de capu' meu:headbang:

Rossi
22nd October 2006, 05:36
Marea echipa a Timisoarei a inceput in forta si acum se pare ca se cam dezumfla usor usor si o cam ia incet la vale , e greu pentru ei sa mai prinda ceva sezonul asta

La ce joaca Poli Timisoara ... un loc de Cupa Uefa pare ceva imposibil

ULTRAS_TAVY
22nd October 2006, 09:53
Timisoara am zis de mult ca nu reprezinta nimik...ei nu ca BATMAN BATMAN:))

Alberto
22nd October 2006, 10:24
La ce joaca Poli Timisoara ... un loc de Cupa Uefa pare ceva imposibil

Aceeasi echipa a Timisoarei de la inceputul campionatului pe care Cartu tot incearca sa o sudeze...e pacat de banii care s-au investit in echipa asta...\
Poate in Cupa Romaniei vor avea un parcurs ceva mai lung...sunt si ei motivati ca finala cupei se va juca la ei...:P

six
22nd October 2006, 11:49
Cât despre meciul de azi... mai recitesc unele posturi ale... unora :D , dinaintea meciului, şi mă amuz :evil: . Dar se poate ? Am învins o candidată la titlu. Suntem buni! :happypretene nord-oltean,yo zic ca cine rade la urma rade mai cu pofta,parerea mea.....dar respect parerea ta deci poti continua cu amuzamentele...:ok:

malexoid
22nd October 2006, 12:06
Pandurii si-au dorit mai mult victoria (defapt ei sunt singurii care au dorit-o, noi nu...), despre Poli niciun cuvant...
Imi pare rau de bani, de oboseala, de vremea pierduta cu deplasarea.
Felicitari gorjenilor!

anlu
22nd October 2006, 12:25
axel was right......sau axel a avut dreptate,..la cum joaca POLI nu se putea castiga nici dupa 180'......regret si ma doare sufletul pentru acest rezultat dar sper sa o luam din nou de la capat!!!!Am fost,sunt si voi fi mereu ALB-VIOLET.

six
22nd October 2006, 12:29
Am fost,sunt si voi fi mereu ALB-VIOLET.Bine ai venit pe ols,colega :yeah: :yeah: :yeah:

Vand vise
22nd October 2006, 12:49
Cirtu A Demisionat De La Poli!!!

resita
22nd October 2006, 12:52
Cirtu A Demisionat De La Poli!!!

nu merita sa-si riste sanatatea pentru ei.

cartu :ok:

Luis Garcia10
22nd October 2006, 13:06
Sper sa-si revina Poli :ok:

*Coco*
22nd October 2006, 14:05
Pana acum Neagoe de cand este la Pandurii in 6 etape a demis 3 antrenori Sorin Cartu,Florin Marin si Costel Orac:yeah:

crissis
22nd October 2006, 14:09
La ce joaca Poli Timisoara ... un loc de Cupa Uefa pare ceva imposibil

Si mai ales ca Cirtu si-a dat demisia si a plecat in lumea lui

TaciAcolo
22nd October 2006, 14:29
urmatoru pe lista oare cine ???!:D Cosmin Olaroiu dupa meciu Pandurii Steaua:evil: :rolleyes:

Diodude
22nd October 2006, 14:43
Cica Cartu a demisionat,si vine antrenorul de renume mondial Alin Artimon.Asa bafta pe timisoara astia nu am mai vazut la alte echipe,si-au facut un lot beton,si acum aduc si un as al antrenoratului.incet incet,va veti apropia de liga campionilor,asta e trebuie sa recunoastem cand cineva e mai bun............

vlad1607
22nd October 2006, 14:54
Si ceea ce a scris cainele e tot jignire si pocire de nume adusa echipei mele...nu crezi ? Am eu destuli nervi si suparare ca sa mai ascult si jignirile altora...:rosu:

nu vrei sa te trezesti ? asta nu e adevarata poli tm buey verticalilor :rosu:

m8k
22nd October 2006, 17:55
A plecat Cartu si nenea acela mare (fizic vorbind) a ramas in offside!!! Pur si simplu nu are bani sa aduca un alt antrenor, mai ales fiscul va face o licitatie deschisa pentru Plesan, Grigorie, Alexa etc. Problema este ca nu stiu cine se va prezenta la licitatie:D

marcel
22nd October 2006, 18:53
A plecat Cartu si nenea acela mare (fizic vorbind) a ramas in offside!!! Pur si simplu nu are bani sa aduca un alt antrenor, mai ales fiscul va face o licitatie deschisa pentru Plesan, Grigorie, Alexa etc. Problema este ca nu stiu cine se va prezenta la licitatie:Dpe plesan il iau eu ca nu am caine:)

Rossi
22nd October 2006, 19:11
Dupa ce ca au pierdut ... timisorenii au mai ramas si fara antrenor ...
Se anunta zile negre la Poli Timisoara ...

six
22nd October 2006, 21:07
A plecat Cartu si nenea acela mare (fizic vorbind) a ramas in offside!!! Pur si simplu nu are bani sa aduca un alt antrenor, mai ales fiscul va face o licitatie deschisa pentru Plesan, Grigorie, Alexa etc. Problema este ca nu stiu cine se va prezenta la licitatie:Dse pare ca nu ai cu cine conversa si te bagi ca aia in lapte.......ghinion se anunta surprize :)

axel
22nd October 2006, 21:10
foarte dezamagit de jocul echipei , imi pare rau de cartu oricum ii respect decizia si ii urez succes in continuare
desi asi fii preferat sa ramana :(

andrei1921tm
22nd October 2006, 21:20
Trebuie sa vina Panduru!

malexoid
22nd October 2006, 22:05
ma mir ca nu s-a gasit (inca) vre-un istet sa deschida thread nou pe tema asta...se gaseste mereu cate unul sa arunce o piatra in balta cand se intampla orice la Timisoara (si sa se distreze pe seama prostilor care se arunca dupa ea) :)
On topic: Artimon se pare ca va face interimat pana la venirea lui Andone... :(

gheorghe
23rd October 2006, 09:04
O adunatura de ratati cu pretentii de mari vedete...toti ar trebui concediati dupa jalnicul spectacol de la Tg. Jiu. Cu un singur fotbalist in lot (Emeghara) e greu sa emitii pretentii. :mda: Sper ca Iancu sa se trezeasca si sa realizeze faptul ca problema reala a lui Poli nu o reprezinta calitatea antrenorului ci lotul dezastruos care exista la Timisoara, complet neechilibrat. Un Alexa a ars intens pentru dinamo, acum avem de-aface cu un complexat notoriu...un Balace a uitat ce inseamna fotbalul...Jalnic!Avem nevoie de o operatiune de curatare a lotului in iarna. Este vitala:mda:

TaciAcolo
23rd October 2006, 10:29
Emeghara ,Popa ,Plesan Mircea Oprea singurii care merita sa joace la Poli

Sauron
23rd October 2006, 10:30
Au ajuns sa ne bata toti flamanzii Diviziei A

TaciAcolo
23rd October 2006, 10:35
Au ajuns sa ne bata toti flamanzii Diviziei A

Ce stii tu de bugetul echipei ?? poate voi flamanzi se retrage iancu la racoare si o sa dispara poli intr-un an

*Coco*
23rd October 2006, 10:43
Au ajuns sa ne bata toti flamanzii Diviziei A
Vai de steaua ta
Tu habar nu ai cat are Pandurii buget si zici ca au ajuns sa va bata toti flamanzii Divizie A pai noi fata de voi avem jucatori cu picioarele pe pamant nu ca la voi numai impresi pe ei
Voi niciodata nu o sa va faceti echipa cu jucatori de la SDR cu toate adunaturile de la alte echipa
Iancu ala e un prost a bagat o caruta de bani si nu a scos nimic pana acuma:happy
Voi in afara ca are clubul multi bani si suporteri nu aveti nimic de echipa sa nu mai vb
Vedeti ca si Craiova acuma 3 ani a plecat cu gandul sa se bata la campionat si a retrogradat....

gheorghe
23rd October 2006, 11:25
Vai de steaua ta
Tu habar nu ai cat are Pandurii buget si zici ca au ajuns sa va bata toti flamanzii Divizie A pai noi fata de voi avem jucatori cu picioarele pe pamant nu ca la voi numai impresi pe ei
Voi niciodata nu o sa va faceti echipa cu jucatori de la SDR cu toate adunaturile de la alte echipa
Iancu ala e un prost a bagat o caruta de bani si nu a scos nimic pana acuma:happy
Voi in afara ca are clubul multi bani si suporteri nu aveti nimic de echipa sa nu mai vb
Vedeti ca si Craiova acuma 3 ani a plecat cu gandul sa se bata la campionat si a retrogradat....


Sterge-ti balele de la gura si bea un pahar mare de apa ca sa te mai racoresti pana vin baietii sa te bage la un dus rece.:jerk: Apropo, nu iti vin cam lungi manecile la camasa?:happy :happy

Benny
23rd October 2006, 12:14
Loc Echipa Meciuri Victorii Egaluri Înfrîngeri G. m. G.p. Puncte Adevăr
1 Dinamo 12 12 0 0 25 7 36p (+18)
........................
7 Poli Timişoara 12 5 4 3 11 8 19p (+1)

Foarte frumos. Si ce vrei sa spui cu asta? Ca stii sa faci copy/paste? Te pomeni, ca esti in cautare de un job si vrei sa ne impresionezi cu calitatile tale de operator calculator. Daca da, poti sa-ti comunic, ca suntem impresionati. Esti cool, bre.

redneck
24th October 2006, 08:42
Cirtule, o sa ne lipsesti...ce rau ne pare ca ai plecat...sper ca iancu sa gaseasca altul la fel de bun ca tine! :happy :happy :happy

gheorghe
24th October 2006, 09:23
Cirtule, o sa ne lipsesti...ce rau ne pare ca ai plecat...sper ca iancu sa gaseasca altul la fel de bun ca tine! :happy :happy :happy


Ai gandit singur fraza aceasta sau ai copiat?:drak: