PDA

View Full Version : Friendship Thread!



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

irinaidu
15th October 2006, 20:24
ma scuzati, dar nu m-am putut abtine sa nu fac asta.
irina

whisper
15th October 2006, 20:34
Pentru ca se poarte topicurile fara un anumit subiect .Hai sa avem si noi unu'.

HAPPY BIRTHDAY,ALEX!/hello

irinaidu
15th October 2006, 20:35
hei acum cum fac sa mut poza din patinaj artistic? oare sa rog draguta noastra moderatoare? te rog adelina muta poza pt alex aici!

luma
15th October 2006, 20:41
La multi ani, Alex! Iti doresc sa ai parte de tot ce-i frumos si bun. :kiss:

PS In asta includ si o intalnire cu Brian.:D

irinaidu
15th October 2006, 20:42
mersi de ajutor adelina

whisper
15th October 2006, 20:43
Si uite ca esti prima care posteaza aici.Cum ai facut poza?

irinaidu
15th October 2006, 20:49
a fost maximum de inteligenta calculatoristica la care am ajuns. am incercat ceva mai evoluat dar nu mi-a reusit. e un program de la acd fotoslate. dar alex ce face, ca vad ca sta asa acolo si nu zice nimic. hei, birthday girl?

whisper
15th October 2006, 21:01
Poate o sa il folosesc si eu.Pai Alex e plecata de mult.Presupun ca ii ocupata cu scoala .

peirsolgirl
16th October 2006, 21:01
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!/hello


Multumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc muult de tot!Nici nu stiti cat de fericita ma simt sa stiu ca v-ati gandit la mine!/OLE/ :bere:
Multumesc din suflet!Din pacate asa e, scoala imi mananca zilele:ciocan: , am intrat si eu un pic acum ca stiam de Campbells si cautam videos, ceva,as vrea ca ziua sa aiba 72 de ore!
Si cand ma uit.....Friendship thread!/hello wow...:D
Of....ce sa va spun.....la 18 ani lumea vad ca e la fel....numai ca in momentul de fata am mai mult de invatat ca sambata si duminica nu prea am stat de asta:P Tocmai ma luptam cu diencefalul:headbang:
Inca o data multumesc mult fetelor pentru toate urarile de bine si sper sa am mai mult timp in zilele urmatoare sa mai vorbim si noi de una, de alta...:rolleyes:

Pupici,
Alex

Daiana
16th October 2006, 21:13
Bine ca ati deschis threadul asta ca sa nu mai fim off-topic de atatea ori si sa-i facem peri albi Adelinei /hello
Alex,cred ca esti mai fericita acum,cu atatia "prieteni" care ti-au spus "La multi ani!" :ok: Sper sa fii toata viata asa cum esti acum si sa nu uiti niciodata ca datorita patinajului ti-ai marit cercul de prieteni :yeah:

irinaidu
18th October 2006, 23:11
hmm, nimeni nimic, ma simt singura pe aici!!!
m-am amuzat mai devreme citind ca o tipa si-a pierdut pisica pe care o chema evgheny plushenko. e, dar din fericire a gasit-o!

luma
18th October 2006, 23:20
Ma gandeam ca l-a gasit pe Plushenko...:D

whisper
19th October 2006, 06:32
In ultimul timp vad ca nu s-au mai gasit subiecte pentru noi.Sper sa mai gasim noi ceva.Tocmai acum cand am iesit mai la lumina nu avem ce discuta.
Macar pe thrad-ul asta sa gasim ceva subiecte.Am o intrebare ce parere aveti sa avem si noi Words Assications-aici (pe thread-ul asta,daca se va putea) sau pe Diverse?

irinaidu
19th October 2006, 13:02
eu cred ca ne vom gasi subiecte cat de curand, ca doar a inceput sezonul de iarna.
eu una nu sunt nici pro nici contra word asociaton, e un joc simpatic uneori dar nu ma omor dupa el.

Daiana
19th October 2006, 22:12
Mai,Irina,ai blocat trivia!:D Sau te gandesti ca mai ai 4 zile pana expira timpul acordat ?;) Ai fost la inaltime cu acea intrebare.Sincer,nu stiam raspunsul.Si eu citesc,dar Balzac,Duma,Drumes,Vulpescu etc.Si nu prea sunt atenta sa retin coincidente sau personaje,ci mai mult citate si actiunea pt a trage concluzii sau a o diseca cu prietenii.:P

whisper
19th October 2006, 22:19
Pe mine m-o pus pe ganduri cu cartile alea tre sa citesc si ceva de scriitori aia.

Daiana
19th October 2006, 22:54
Eu nici macar n-am auzit de ei.Mie imi plac foarte mult clasicii,iar pt francezi am o slabiciune.Bine ca si englezii sau americanii sunt buni,dar tot pe aia clasici ii prefer:P

irinaidu
19th October 2006, 23:56
mai, dar nu am mai pus nici o intrebare , de ce ziceti ca am blocat trivia?
mie mi-a placut la nebunie cartea lui harper lee, "sa nu ucizi o pasare cantatoare". e si film, f bine jucat. si truman capote mi-a placut cum scrie, asa ca atunci cand am citit cartea si stiam ca cei 2 sunt prieteni, am aprofundat povestea si asa am aflat ca personajul cel mai simpatic era inspirat de truman.
dupa 19 noiembrie, o sa va cer recomandari pt carti, dar acu sunt cu nasul in apendicite, tuberculoza si alte tampenii.
oricum, sunt dependenta de carti si filme. indiferent in ce oras am locuit am avut mereu abonament la biblioteca, si daca se putea mi-as fi facut si la cinema.
acum, in constanta sunt f furioasa. pt ca biblioteca de aici, si bibliotecarele, nu imi plac deloc.
la tg mures unde am locuit 6 ani, aveam o biblioteca de cartier, cu o bibliotecara simpatica , care ne stia pe toti dupa nume, si care stia toate cartile pe care le avea, unde sunt si daca nu le avea, se straduia sa faca roat daca cineva cerea.
iar acum in constanta am ramas cu un singur cinema, iar in ala mi-e frica sa intru, ca-i foarte dubios. hmmm, sunt f furioasa!!!!!

irinaidu
20th October 2006, 00:20
hi,hi, am vazut un nou user pe bjdg: si o cheama daiana!!!!!

irinaidu
20th October 2006, 00:30
ok, o sa ziceti ca-mi place sa vb singura dar tocmai am vazut ceva si nu puteam sa nu zic nimic.
e ziua lui pink.
http://www.millan.net/minimations/smileys/bdayparty.gif (http://www.millan.net)

luma
20th October 2006, 00:41
Este ziua ei. Ii doresc din toata inima o viata la fel de roz ca si numele ei! La multi ani! :kiss:

peirsolgirl
20th October 2006, 09:13
La multi ani pink!/hello

irinaidu
20th October 2006, 13:09
alex, imi dau seama cat de inapoiata eram eu la liceu, ca eu doar mancam in timpul orelor, dar tu descarci patinaj!!!!

Daiana
20th October 2006, 13:43
La multi ani,pink_me!Sa-ti fie viata plina de bucurii si sa atingi sublimul vietii,FERICIREA. :)

whisper
20th October 2006, 14:47
HAPPY BIRTHDAY pink_me!
http://www.millan.net/minimations/smileys/choir.gifhttp://www.millan.net/minimations/smileys/champis2.gif

Daiana
21st October 2006, 00:17
Irina,cand a fost filmul asta : "Sa nu ucizi o pasare cantatoare" ? Mai retii numele actorilor? Macar titlul in engleza sa mi-l spui?Sunt fanatica in privinta filmelor si ma mir ca asta mi-a scapat!
Cum stai cu invatatul?Te tenteaza mereu OLS? :D

irinaidu
21st October 2006, 00:29
"to kill a mocking bird" cu Gregory Peck.
stau f prost cu invatatul, stiu mai multe intrebari pe trivia!!!!!!!!!!! e,asdtept sa treaca sa ma mai uit si eu la filme!:mda:
irina:P

whisper
21st October 2006, 08:20
Nici eu nu ii cunosteam pe scriitori aia dar auzisem si eu de filmul asta.
Succes la invatat:great: !

peirsolgirl
21st October 2006, 20:17
alex, imi dau seama cat de inapoiata eram eu la liceu, ca eu doar mancam in timpul orelor, dar tu descarci patinaj!!!!

:ras-plans: :ras-plans: Irina, nevoia te invata!
in pauze,atunci cand nu rezolv probleme la mate :rolleyes: stau lipita de ecranul telefonului( cred ca ieri am vazut King of chess al lui Johnny de vreo 5 ori:D )
Slava cerului ne-au reparat netul la scoala asa ca vinerea dimineata am 3 ore de activitate intensa!:ras-plans:

irinaidu
21st October 2006, 20:39
suna bine, parca as mai merge si eu o tura pe la scoala. adevarul e ca eu m-as intoarce intr-o secunda in anul 1 de faculta daca s-ar putea.

peirsolgirl
21st October 2006, 20:44
Si eu m-as intoarce in 5-8 daca as putea!:D

irinaidu
21st October 2006, 20:56
a, am uitat sa va intreb daca in pozele din blackbook, v-ati uitat si la pozele lui josh hartnett. eu am o slabiciune pt baiatul asta. o sa ma uit la "black dahlia" numai ca sa-l vad pe el. sau cum i-au spus astia pe vh1 josh "hotnett"!!!!

peirsolgirl
21st October 2006, 21:04
LOL, Irina,o sa ma uit..mai sunt poze interesante si cu altii de prin showbiz?

irinaidu
21st October 2006, 21:33
alex, ai vazut ca sunt si behind the scene photos cu johnny, care sunt la fel de bizare!!!!!!

peirsolgirl
21st October 2006, 22:02
Dap,o printesa, as usual....:D :D :D

Daiana
21st October 2006, 22:08
Alex,cu postul asta ai ajuns manager/hello

peirsolgirl
21st October 2006, 22:11
He, he....trebuie sa sarbatorim!!http://yelims1.free.fr/Soif/Soif12.gifhttp://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques11.gif

whisper
22nd October 2006, 22:33
Felicitari,Alex!
Si mie imi place "hotnett":happy.

irinaidu
22nd October 2006, 22:38
n-am inteles de ce in unele poze e doar masa de biliard si el nu.

azi, n-am avut de lucru si am citit niste forumuri tampite de patinaj. si erau unii oameni ( nu pot sa cred decat ca erau baieti) care se plangeau de faptul ca patinatorii se dezbraca in gale si ca ce-i aia domnule ca ei vor patinaj nu striptease. eu tot ce am putut sa gandesc a fost: ziceti-mi si mie la care gale!

luma
22nd October 2006, 23:04
A fost un francez anu' asta. Si Plush...si Candeloro mai demult...Irina, sigur erau baieti! :D

irinaidu
22nd October 2006, 23:08
dupa mine toti patinatorii cu atributele necesare, ar trebui sa aiba un documentar in care sa se duca la chinetoterapeut( luand exemplu de la brian, pt cine nu a vazut clipul)!!! hi,hi!!!

Daiana
22nd October 2006, 23:24
Si mie mi-a placut si as fi vrut sa existe unul si cu Yags :P
Cat despre striptease masculin pe gheata-DE CE NU?Hai baieti ca aveti sustinatoare :yeah:

peirsolgirl
24th October 2006, 17:51
Luma are dreptate,Dambier a facut acelasi lucru anul asta:P
Cat despre documentarul cu Brian,sincer va zic, cand am ajuns la partea aia am dat forward...http://yelims3.free.fr/Hein/Hein26.gif
Era prea mult pentru ochii mei!El nu se gandeste la miile de fete cu inimi frante?Asa ca..mine?:happy

irinaidu
24th October 2006, 21:05
stai sa inteleg bine, unde ai dat mai inainte?

irinaidu
24th October 2006, 21:07
stai ca nu cred ca am inteles, unde ai dat mai departe? ca oriunde ar fi, daca e brian, eu sigur am dat inapoi, m-am mai uitat o data, si apoi inca o data si inca o data si tot asa....

whisper
24th October 2006, 21:22
:happy ca medic Irina nu?Nu te bate gandul sa faci specializarea asta?

irinaidu
24th October 2006, 21:25
bada , si atunci o sa pot sa spun cu o fata serioasa oricui: si acum dezbracati-va , va rog!!!!!
daca vreti sa va amuzati, ganditi-va ca am fost deja in stagiu la dermatologie- venerologie. a fost criminal!!! dar nu cred ca pot sa povestesc aici!!!

irinaidu
24th October 2006, 21:26
oare o exista specializare : brianology ?

whisper
24th October 2006, 21:30
Succes la examen si sa speram ca nu o sa trebuiasca sa te arunci in Mures :ras-plans:

Daiana
24th October 2006, 22:58
Nu neaparat in Mures ca are marea mai aproape :happy

whisper
25th October 2006, 06:52
Te rog nu ii da idei :happy
Nu am auzit de o asa specializare,dar poti sa incerci sa o faci.

Daiana
25th October 2006, 22:01
Mai,eu am zis ca se arunca de bucurie,nu de altceva!E fata super desteapta asa ca nici nu are de ce sa-si faca griji:PPoate de Brian ca vin campionatele europene si vin si emotiile.:D Asa e Alex?Cam multe fete pe...Brian:happy Sa nu va paruiti,va rog:D

whisper
26th October 2006, 07:25
:happy Sper ca nu o sa se intample una ca asta.
Asta ii ziceam si eu sa nu isi faca griji ca nu are de ce.Bine in privinta lui Brian ,poate...

pinki
26th October 2006, 12:48
acum am vazut si eu threadul asta si ca imi si urati la multi ani :D multumesc, multumesc! :D cam tarziu, dar, deh :)

si.., parca zicea cineva ceva de johhny, de joshie :D hehe, frumosi baieti :D

si un mic bonus, asa arata desktopul meu, oare de ce sunt toate zilele mele bune? :D

irinaidu
26th October 2006, 14:03
pinky te inteleg. si pe mine ma bine dispune josh oricand il vad!

whisper
26th October 2006, 19:31
Cu placere pink_me!
Mai daca-i vorba de poze :P
http://www.rumela.com/albums/josh_hartnett/josh_hartnett01.sized.jpg
http://hometown.aol.com/mupsy90/images/josh%20hartnett.jpg

irinaidu
26th October 2006, 19:37
http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-88.gifhttp://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-88.gifhttp://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-88.gif
http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-367.gif

whisper
26th October 2006, 19:44
Numai atat?!?:happy

irinaidu
26th October 2006, 19:47
am zis ca e destul, ca altfel se inunda calculatorul.
apropo de montaje. si eu am incercat sa fac unul, nu cu patinaj ci cand am terminat faculta, unul din ala care ar trebui sa te faca sa plangi, dar singurul lucru de plans, a fost lipsa mea de pricepere. daca as avea niste programe faine si daca as sti sa le folosesc , as face niste montaje. adelina, tu cu ce ai incercat sa faci?

pinki
26th October 2006, 19:55
:D frumoase poze :D yummi :D

whisper
27th October 2006, 07:29
Am incercat sa folosesc Windows Movie Maker pt a face un montaj (bineinteles din patinaj).Am bagat un clip l-am impartit, am luat ce partii imi trebuiau si cam atat, bineinteles nu era de ajuns trebuia sa mai adaug si altele dar pur si simplu nu am stiut cum sa fac asta.Daca incercam sa adaug altul se stergea celalalt si am renuntat.:ras-plans:

irinaidu
27th October 2006, 12:14
adelina, tu ai vazut montajul lui lynn, brian is neo? mie mi-a cazut falca cand l-am vazut. erau de-a dreptul efecte speciale pe acolo.

whisper
27th October 2006, 15:11
DA e super si mie mi-a placut :great:.Dar Lynn se pricepe ,nu ai ce zice.

Mai sunt un pic cam suparata,desi in ultima instanta ma bucur :P,pe carcotasii.Au zis miercuri ca pleaca Mishu,am fost:( :cry: si azi au spus ca de fapt a fost o farsa.Nu e frumos ce au facut: RUSINICA,RUSINICA. ;)
Ma bucur ca nu pleaca,dar nu trebuiau sa faca asta.

whisper
27th October 2006, 18:01
Am gasit un joc.Sper sa va placa.Face parte dintr-un concurs.Poate castigati ceva.:P
http://www.absoluteskating.com/

peirsolgirl
27th October 2006, 19:44
Am evadat si eu in sfarsit/hello
Vad ca ati fost fooarte ocupate....:rolleyes: va e gandul numai la prostii!:D
EEh Irina....oare la care parte as fi dat inainte...evident la partea aia!!!Daramite s-o vad de mai multe ori...doaaamne!:o:

irinaidu
27th October 2006, 20:39
alex, nu pot sa-mi dau seama daca glumesti sau nu. :hmm:
cum sa ratez ocazia sa vad bine gluteus maximus ( am o problema cu pusul la plural si in romana al cuvantului :thinkso: ). e, o treaba de anatomie, ce fel de doctor as fi daca nu as acorda atentia cuvenita pacientului!!!:ras-plans:
irina:P

peirsolgirl
27th October 2006, 20:51
Nu, de data asta chiar vorbesc serios....
Dar te inteleg...probabil la faculatate , dupa ce disec primul cadavru, imi fac si io curaj si il vad cap-coada:D

irinaidu
27th October 2006, 21:03
eu si prietena mea irina, cand am vazut prima oara reportajul, ne-a cazut fata, iti dai seama. eram ceva de genul, oare chiar vedem, sau visam cu ochii deschisi, ce n-am inteles e, de ce nu si-a ales alta lenjerie.
sunt curioasa sa-mi povestesti la anul , cum o sa fie prima intalnire cu cadavrul!!!!

peirsolgirl
27th October 2006, 21:07
LOL Irina, tu ai o prietena Irina?Si eu o prietena Alexandra!:D
Stai linistita, o sa-ti povestesc cu lux de amanunte!

irinaidu
27th October 2006, 21:13
am o prietena irina si mi se pare funny de cate ori o sun sa zic: buna ziua , sunt irina, pot sa vorbesc cu irina? suntem amandoua aceeasi zodie, la medicina, ne place patinajul si brian si in general aceeasi barbati, si avem amandoua un semn de la varsat de vant pe frunte. freaky!

peirsolgirl
27th October 2006, 21:27
Wow...la mine numai numele e acelasi..in rest....io balanta, ea berbec, eu cu patinajul, ea cu japoneza,ea blonda, eu bruneta,eu cu blonzii, ea cu brunetii:rolleyes: ( bine, aici , daca stau sa ma gandesc bine, mie imi plac toti!:D )
Ii place si ei patinajul, dar eu sunt prea obsedata si deja nu ma mai suporta cand aduc vorba de Brian & Co...
La noi discutiile sunt ceva de genul:"Eu:Abia astept TEB de anul asta..!Ti-am aratat costumul nou al lui Brian??E naspa, dar ce conteaza, e BRIAN!!
Ea:Geenial....:sleep: :sleep: :sleep: da stii ca am invatat azi 3 Kanji noi?Vrei sa-ti zic versurile de la Final fantasy in japoneza??
Eu:Grozav.....dar sa vezi:azi a fost programul scurt la Skate America!"etc, etc....
Sau situatia din momentul de fata, cand Alex a mea tocmai mi-a dat un link pt un site unde are brelocuri de pus la cheie cu niste Kanji!:ciocan:
Oricum, e fain.....suntem complementare...stiu si io cateva cuvinte japoneze datorita ei, iar ea la fel ca mine e fascinata de costumul lui Brian pt Matrix!/hello

irinaidu
27th October 2006, 21:29
nici eu n-am inteles niciodata treaba cu parul! eu apreciez talentul domnule, fie ca e keeanu fie ca e bread pitt!!!:drak:

ps: si eu apreciez prietenii carora le poti spune ce vrei tu, chiar de nu-i intereseza si ei iti spun de ale lor. pritenul meu e innebunit dupa caini si nu orice caini ci ogari englezi. pe mine nu prea ma intereseaza, dar ascult despre competitii canine si eu povestesc despre brian!!!

peirsolgirl
27th October 2006, 21:46
Eu aveam o astfel de problema intr-un timp.....eram obsedata de blonzi cu ochi albastri....Yagudin, Sven Hannawald,Ilia Kulik,Paul Hunter:(
Dar a aparut apoi Brian si mi-a trecut:D , dupa cum am zis, imi plac toti

whisper
28th October 2006, 07:12
Talentul e cel mai important.:D

luma
28th October 2006, 12:22
Talenyul Whisper, talentul, ca despre ce altceva vorbesc fetele pe aici!!! :D :P

ne place patinajul si brian si in general aceeasi barbati
Asta poate fi o treaba periculoasa...:evil:

peirsolgirl
28th October 2006, 12:56
De acord:rolleyes:

whisper
28th October 2006, 17:19
Pai despre talent vorbim ca altfel despre ce? Despre diferenta dintre triplu axel si quadruplu tulup :P

irinaidu
29th October 2006, 20:13
am o prietena care imi trimite mereu poze cu oameni f talentati!!!!:drak:

peirsolgirl
29th October 2006, 20:15
Aoleu irina....:o: si te-ai gandit sa-i imparti si cu noi?:P

irinaidu
29th October 2006, 20:19
pai nu vreau sa credeti ca sunt egoista!!! eu nu stiu ce face prietena asta a mea la finansbank, ea zice ca e agent de credite, dar eu incep sa ma indoiesc ( glumesc)!!!!
sa-mi zica adelina daca am voie sa incarc niste power pointuri dragute, asa cu baieti fff talentati!!!

luma
29th October 2006, 20:22
Irina, super-talentati oamenii astia!!! Si dragut din partea ta ca ne lasi sa le admiram...talentele:evil: Comentarii...ceva? Sa va spun ca am si eu un afis cu un...talentat. :D Pot sa va spun ca e suuupeeeer!!! Uf! Si nu are decat...o plasa pescareasca aruncata asa...neglijent...si ma opresc ca mai departe e de patratel.:D

peirsolgirl
29th October 2006, 20:25
Doamne, doamne....incep sa cred ca am o problema.....ori sunt prea mica,ori prea ciudata, dar....nu ma simt in stare sa admir astfel de "talente":rolleyes:
Eeh, dar daca mai petrec mult timp cu voi...you never know:D

luma
29th October 2006, 20:27
Esti prea mica.:)

irinaidu
29th October 2006, 20:36
depinde de ce-i place fiecaruia. mie imi place sa fac haz cu poze cu baieteii aratosi, nu ma lua f in serios alex!!!

peirsolgirl
29th October 2006, 20:54
depinde si ce intelegi prin aratosi..pentru mine a fi aratos nu inseamna neaparat sa ai un "six pack":rolleyes:

irinaidu
29th October 2006, 20:58
merge si doar un one pack ( de fapt asa arata si abdomenul meu, din pacate).
cu siguranta nu e singurul criteriu dupa care consider un baiat aratos sau nu. de ex mie mi s-a parut intotdeauna sexy, chiar si acum cand are 100 de ani, steven tyler, solistul de la aerosmith. da stiu ca e urat cu spume, dar mie si mamei mele ne place la nebunie!!!

peirsolgirl
29th October 2006, 21:05
Nu e urat, e carismatic!:D
Plus ca a dat nastere unei zeite:rolleyes:

luma
29th October 2006, 21:06
Si mie, Irina! Nu are importanta frumusetea ci sa aiba acel ceva...francezii ii spun charme...:)

irinaidu
29th October 2006, 21:08
liv tyler este fabuloasa intr-adevar!!!!
si mai imi plac si baieteii asa cu e zach braff sau ben foster. nu pot sa zic nici ca au un fizic bestial si nici o fata deosebita, dar imi place sa-i privesc pretutindeni unde joaca. sa fie oare ca astia chiar au talent??? a, si am o slabiciune pt diego luna. daca face cineva rost de undeva de " solo dios sabe", e un film cu el si mi-l da si mie, o sa-i fiu etern indatorata!!!!
ps. ma bucur sa vad ca mai e cineva de acord cu mina si mama in privinta lui steven. ca pana acum toata lumea imi zicea ca m-am scrantit.

luma
29th October 2006, 21:12
Nu am vazut nici unul din filmele lui Ben. De Zach nici nu am auzit...:(
Sa te scrantesti???:o: Nu, Doamne! Si au niste balade...

irinaidu
29th October 2006, 21:15
uite-i aici! primul e ben foster, apoi e diego luna si apoi zach braff.

luma
29th October 2006, 21:18
Pe Ben il stiu, adica am citit despre el dar, nu i-am vazut filmele. De ceilalti doi acum aud...

irinaidu
29th October 2006, 21:29
eu m-am indragostit de ben in "liberty heights", de zach in serialul "scrubs" si in filmul garden state, iar de diego intr-un film de care mi-e rusine. da, trebuie sa recunosc ca m-am uitat la dirty dancing 2: havana nights si ca mi-a si placut, dat sunt constienta ca este un film incredibil de prost!!!! si apoi pe diego l-am mai vazut in filme sud americane, care mie imi plac, cu toate ca sunt f ciudate.

Lavinia
29th October 2006, 21:51
da d james marsden c zicetzi??yo m-am indragostit d el d cand l'am vazut in gossip...are un zambet superb
http://www.dennishensley.com/images/Cover_Marsden.jpghttp://www.canmag.com/images/front/xmen/char-cyclops.jpg

irinaidu
29th October 2006, 22:08
da e f frumusel baiatul asta. dar as vrea sa-l vad si intr-un film care sa-mi placa. dar ce pot sa spun, m-am uitat la x men3 ca sa-l vad pe el si pe ben.
si cu marturisirea asta, cred ca m-am facut complet de ras.

whisper
30th October 2006, 07:34
Nu deloc.Si mie mi se intampla questii din astea:D
Daca imi zici ce inseamna <power pointuri> iti spun si de ai voie.Ca nu imi dau seama ce inseamna;)

irinaidu
30th October 2006, 16:48
adelina, lasa power pointurile, ca am incercat sa-i trimit unul lumei si nu a mers.
pupici

Lavinia
30th October 2006, 21:40
si yo tot k sa il vad p el m-am uitat la x-men 3...da adevaru' e k a jukt asa d "mult"...ai vazut the notebook?joaka si el..si e super dragutz(k de obicei:D)

Lavinia
30th October 2006, 21:49
si k tot punea cnv poze q tipi "talentati"...numele sau este Fredrik Ljungberg,e mijlocas la Arsenal si febletzea mea:D
http://pics-75.hi5.com/userpics/775/248/248845775.img.jpghttp://pics-15.hi5.com/userpics/915/249/249502915.img.jpg

pinki
30th October 2006, 22:03
aaa, ca sa vezi :D

da, ii cunosc si eu potentialul, are si o super atitudine, nu numai look-ul :D si mie imi place :D

Lavinia
30th October 2006, 22:25
ma bucur;)...imi placea mult d tot d el cand era asa...bn..si aq imi place:D
http://pics-89.hi5.com/userpics/289/249/249450289.img.jpg

irinaidu
30th October 2006, 22:41
LaLLaa ai un ochi bun pt talente!!!
da, l-am vazut pe james in the notebook. si mi-a placut si el si filmul. stiu ca e un film cam pt fete , dar mie chiar mi-a placut mult si m-am bocit o gramada la filmul asta.

Lavinia
30th October 2006, 22:44
si stai sa vezi c talente am mai descoperit:D...si yo am km bocit la film...e unu din favoritele mele,undeva p la locu 3...oriqm undeva dupa the eternal sunshine of the spotless mind:P

pinki
30th October 2006, 22:45
era mai sexy ala principalu' din notebook... mereu uit cum il cheama :D ala, blondutu, saten :D

irinaidu
30th October 2006, 22:55
ryan gosling. f dragut!!! dar cred ca era de vina si personajul pe care il interpreta!

pinki
30th October 2006, 22:58
l-am mai vazut intr-un film cu sandra bullock... si acolo avea un rol super tare :D

si in notebook mi-au placut hainele si in special pantofii tipei :)

si, da, am bocit si eu nitel la final :D

ps: apropo de bocit, ma uit eu la un film pe protv "everwood", se mai uita cineva? la fiecare episod e ceva de bocit :D da' e tare filmu' :)

irinaidu
30th October 2006, 22:59
mi-a placut si eternal sunshine of the spotless mind, unele din putinele filme in care mi-au placut jim carrey si de kate winslet.

Lavinia
30th October 2006, 23:00
e dragutzel asa..da nu cn stye c..oriqm..gusturile nu se discuta si nu esty nici singura kreia i se pare super frumos....cat dspre everwood ala..in c zi si la c ora e?

irinaidu
30th October 2006, 23:01
da am downloadat tot serialul si m-am bocit si eu o gramada.

Lavinia
30th October 2006, 23:06
apropo din putinele filme in kre ti'a plaqt d j.c si k.w....uite una din putinele poze in kre imi place si mie d kaka...nush sg dak asa se scrie...
http://pics-36.hi5.com/userpics/436/250/250046436.img.jpg

pinki
30th October 2006, 23:07
se gaseste? cum se termina? :D

e pe protv de la 12 duminica :)

eternal sunshine of a spotless mind e super film, mi-a placut la nebunie, l-am vazut de 4 ori :D

Lavinia
30th October 2006, 23:08
e qmva ala q tipu' ala Ephram..sau cv d genu,q tac'su...alea,alea????(serialu)dak da,il styu...si imi si place;)

pinki
30th October 2006, 23:11
dap! apropo, s-a facut dragutel in ultimele 2-3 episoade, arata mai bine :D

Lavinia
30th October 2006, 23:14
sa stii...inainte nu imi place d el..da aq chiar e dragutzel..e sqmpic...da e frumos foc frac'su lu gagika'sa...blondu ala...:D

pinki
30th October 2006, 23:18
dap, :D ala e unul din motivele pt care am inceput sa ma uit la serial :D si are si rol super tare :)

irina!!! cum se termina? :D

Lavinia
30th October 2006, 23:20
da..zi-ne..plsssssss:D

irinaidu
30th October 2006, 23:24
ephram e super dragut! mie imi plac baieteii astia care arata underage!

irinaidu
30th October 2006, 23:24
stati un pic ca vb la tel

Lavinia
30th October 2006, 23:29
:happy creshte suspansu......

irinaidu
30th October 2006, 23:39
asa deci , ei doi raman impreuna, dar parte proasta e ca nu se elucideaza chiar tot in ultimul ep pt ca ar mai fi trebuit sa fie un sezon, dar a fost anulat. oricum se termina frumos cu ea, care aduce o roata din aia din parcul de distractii la el la usa.
blondu, fratele gagcii, se combina cu hannah.

pinki
30th October 2006, 23:41
asa deci , ei doi raman impreuna, dar parte proasta e ca nu se elucideaza chiar tot in ultimul ep pt ca ar mai fi trebuit sa fie un sezon, dar a fost anulat. oricum se termina frumos cu ea, care aduce o roata din aia din parcul de distractii la el la usa.
blondu, fratele gagcii, se combina cu hannah.

previzibil! speram la mai mult...

si nenea doctoru'? ce face? sau aia mica? si... vecina?

irinaidu
30th October 2006, 23:43
pai doctorul se combina cu vecina, dupa multe peripetii.
si aia mica nu se combina cu nimeni.
dar eu am ramas cu o slabiciune pt ephram, chiar daca nu prea avea fund in pantaloni.
relatia dintre blond si hanah e f simpatica, o sa vedeti si evolueaza cu mult suspans.

luma
30th October 2006, 23:44
aaa, ca sa vezi :D

da, ii cunosc si eu potentialul, are si o super atitudine, nu numai look-ul :D si mie imi place :D
Ia povesteste-mi si mie ce potential are, ca zici ca-l cunosti bine! :D

Lavinia
30th October 2006, 23:48
pey...fata are dreptate..are potentzial...aq dpinde din ce punct d vedere o iei...o expliktie ar putea fi k are potentialul(dupa qm spun multi)sa devina noul beckham...sau are potential d fotomodel...aq sa ne explice pink_me la c s-a referit ea...
ms irinaidu:D

pinki
30th October 2006, 23:48
@luma: hehe, as vrea eu :D da' lasa ca sunt pe drumul cel bun, fac rost de legitimatia aia, imi gasesc si vreo acreditare ceva si ma duc la meciuri sa-i iau interviu :D in vestiar :evil:

@irina: mie imi place cum arata de ceva episoade, nush, l-au facut mai... misterios :D ii vine bine, mai ales la fazele cu paltonul :)

ps: poate iau si eu de la tine intr-o zi toate episoadele :)

irinaidu
30th October 2006, 23:51
pai dupa ce le-am vazut le-am sters pt ca nu mai aveam loc pe hard iar calc meu nu scrie dvduri si cduri trebuia sa scriu pana muream. dar intra pe torrentspy ca acolo l-am gasit.

Lavinia
30th October 2006, 23:51
@luma: hehe, as vrea eu :D da' lasa ca sunt pe drumul cel bun, fac rost de legitimatia aia, imi gasesc si vreo acreditare ceva si ma duc la meciuri sa-i iau interviu :D in vestiar :evil:
dak reusesti sa ma iei si p mn..k decor:D..nu conteza..doar sa il vad si yo p viu makr o data in viatza...

irinaidu
30th October 2006, 23:53
he, he dupa cum ziceam eu am o slabiciune cu baieteii underage. am fost in organizare la balul bobocilor cand eram anul 5 la faculta si anume la miss si mister si am ramas cu o afinitate :drak:

luma
30th October 2006, 23:55
Da Pink, dar vezi sa nu fie Maria aia de la GSP si nici Loganul intre voi...:evil:
Irina, cam periculoase afinitatile astea!!!! :D

Lavinia
30th October 2006, 23:55
ms d poze..e super sqmpic:D

pinki
30th October 2006, 23:56
mie imi plac ochii foarte mult, au o culoare tare ciudata :D

pinki
30th October 2006, 23:58
hehehe, scapam usor de maria :D il chem pe delaparis sa ne ajute :evil:

luma
30th October 2006, 23:59
Cred ca vine cu placere. Dar daca vine cu mireasa? Care este Jack...:D
Fetele nu cred ca inteleg ce spunem noi pe aici...:D

pinki
31st October 2006, 00:00
heheh, daca vine cu mireasa o lasa cu vinul pt cateva momente, cat sa ne scape de maria si de logan :D

irinaidu
31st October 2006, 00:01
alti baietei care mie mi se par yamiii!!!

luma
31st October 2006, 00:02
Pai...vine cu Jack, care este mireasa si il/o lasa cu vinul. Nu este o combinatie cam periculoasa??? :D
Care, Irina? :)

pinki
31st October 2006, 00:04
ryan phillipe este un dulce, si mie imi place. :D

ala al treilea nu stiu de unde sa-l iau, da' e sexy :D

restul... nu-i cunosc :D

Lavinia
31st October 2006, 00:04
uite si nishte poze q blondu'...il cheama Chris Pratt
http://f.screensavers.com/OMS/img/535/everwoodbright_215.gifhttp://everwood.wz.cz/galerie/Herci/Chris%20Pratt%20%20Bright%20Abbott/photos/Chris.jpg

pinki
31st October 2006, 00:04
yammi chris pratt :D

Lavinia
31st October 2006, 00:06
ryan phillipe este un dulce, si mie imi place. :D
se intampla din pakte sa fie si "married with children"....

irinaidu
31st October 2006, 00:06
dragutel si chris!
pink al treilea a jucat in ceva telenovele, iar o prietena de-a mea a facut o fixatie si mi-a trimis f multe poze si power pointuri cu el.
iar al doile e din " lost" - sawyer, nu-l stiti? eu sunt f fana!

irinaidu
31st October 2006, 00:07
stiu ca ryan e casatorit si imi place nevasta lui f mult si au si 2 copii frumosi!!!

pinki
31st October 2006, 00:08
nu ma uit la lost :D

ps: ryan are o sotie super draguta, imi place la nebunie de el si de reese :) sunt cuplul meu favorit de la hollywood :)

Lavinia
31st October 2006, 00:09
aaa..da..dak tot eram la baietzi frumosi si "talentazi"...hai sa va arat nishte poze q un amic de'al meu din portugalia...il cheama Nuno
182601826118262

irinaidu
31st October 2006, 00:09
subscriu. sunt si frumosi si talentati si au si o familie frumoasa. mai ca suna prea bine ca sa fie adevarat!
vb de ryan phillipe, nu de nuno!!!!

Lavinia
31st October 2006, 00:11
ultimu tip din pozele alea e qmva Jay Hernandez?

irinaidu
31st October 2006, 00:12
da

Lavinia
31st October 2006, 00:14
il adooooooooor..e asa d sqmpic...mi'a placut la nebunie d el in crazy/beautiful si in torgue...si aq vreau sa faq rost d wtc k joak si in asta...

Lavinia
31st October 2006, 00:16
apropos d r.p. si d sotia sa...si mie imi place d ea f mult..mai ales d cand am vazut sweet home alabama....iar in walk the line a fost extraordinara..merita oscaru'...sunt un cuplu f potrivit;)

irinaidu
31st October 2006, 00:21
eu l-am observat pe jay doar in c/b. a jucat si in torque, adica filmul ala cu motociclete, ca de acolo am ramas doar cu actorul principal!!!!

Lavinia
31st October 2006, 00:25
mie mi se mai pare dragutz si kuno becker(ajukt prin nishte telenovele si in goal!)...
1825618257

pinki
31st October 2006, 00:29
ooo, da :D si el e sexy :D foarte sexy :)

Lavinia
31st October 2006, 00:36
si mai e sexy,ramanad tot la domeniul telenovele,alfonse herrera-miguel din rebelde
1825818259

pinki
31st October 2006, 00:37
si-asta e sexy :D m-am uitat si eu la un episod ca mi-a placut de el :D

Lavinia
31st October 2006, 00:41
dar p cn uitam eu.....
1826318266182681826918271

irinaidu
31st October 2006, 00:41
o sa se impuste fetele maine cand or vedea ce am facut pe aici. dar eu cand e vb de baieti draguti si filme pot sa o tin asa la nesfarsit.:drak:

pinki
31st October 2006, 00:44
milo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si matt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si chad!!!!!!!!!!!! :o:

ia sa pun si eu poze :D

Lavinia
31st October 2006, 00:44
spre rusinea mea...in afara p a 3-a si a4-a poza...habar nu am cn sunt ceilalti..dragutzi oriqm..mai ales nr.5:D

pinki
31st October 2006, 00:46
hayden :D

Lavinia
31st October 2006, 00:48
hayden e super..imi place d el d cand am vazut serialul high ground sau cv d genu(tineri si rebeli)...era p antena 1...era super dragutz...si aqm am un poster in camera q el dintr'un nr d acum cativa ani buni din popcorn...

irinaidu
31st October 2006, 00:49
nr 5, e wentworth miller. super baiat!!!
sunt asa de mirata ca pink il stie pe milo si pare sa ii placa. n-am mai gasit pe nimeni pana acum. iar chad e super baiat si el, dar nu prea l-am vazut in filme grozave.

pinki
31st October 2006, 00:50
gilmore girls "ruleaza" ca sa nu mai zic de rolul lui ca jess :D e tare tipu' :)

irinaidu
31st October 2006, 00:50
interesant cum se face ca ne-am uitat cu toatele la serialele cu baieti frumusei. si eu am vazut high ground!!!!

irinaidu
31st October 2006, 00:52
da milo a fost prietenul care mi-a placut cel mai mult dintre baietii lui rori.

Lavinia
31st October 2006, 00:55
pey..dak tot vb d seriale...sa vb putzin d dawson's creek..adik erau cateva exemplare reusite p'acolo qm ar fi JVB si Kerr Smith...styu k nu's cele mai reusite poze ale lor da p'astea le am si yo prin calc...
1827618277

Lavinia
31st October 2006, 00:56
qm il chema in film p milo???

pinki
31st October 2006, 00:57
mie mi-a placut si blondu' lu rory, da' milo era cel mai tare :D

irinaidu
31st October 2006, 00:57
mai mie serialul mi-a placut, dar dawson m-a calcat pe nervi, l-am preferat mereu pe jackson.

irinaidu
31st October 2006, 01:01
pe milo il chema jess. a spus pink mai devreme.

pinki
31st October 2006, 01:01
da, irina are dretate. dawson si proasta aia, nevasta lu tom cruise stricau serialul :D

jackson si ... blonda :D ruleaza :)

irinaidu
31st October 2006, 01:03
mie mi-a placut nevasta lui tom cruise pana sa se marite cu tom. cum se poate sa umbli cu kris klein si sa-l lasi pt tom cruise eu nu inteleg????

Lavinia
31st October 2006, 01:04
....in incheiere pun nishte poze q cei 2 tipi din mutant x si q eddie "bombonel" cibrian...alti frumushei d prin seriale
182821828318284

Lavinia
31st October 2006, 01:05
mie din tipele din dawson's creek imi placea de jen...aq ma duc la culkre k maine tre sa ma duc la scoala...life sucks!nb

irinaidu
31st October 2006, 01:06
oh, da sunt total de acord. alti 3 baieti pe care i-am vazut numai in prostii de filme si seriale, dar sunt frumosi foc!!!!!

irinaidu
31st October 2006, 01:07
spor la scoala, cred ca si noi ar trebui sa ne culcam , ca eu cel putin ma duc la servici!!! life sucks indeed!!!

Lavinia
31st October 2006, 01:08
spor si tzie la munk si nb!

irinaidu
31st October 2006, 01:14
asta era in original un power point. cititi ce scrie pe fiecare poza.

irinaidu
31st October 2006, 01:15
iar ultima, cititi-o neaparat!!!

pinki
31st October 2006, 01:16
hahaha! asta asa e :D

whisper
31st October 2006, 07:43
Mai sa fie sau mutat pinguinii si aici!:D Poate facem si noi 100 de pagini in 2 luni ca sau intr-o luna k dincolo daca se poate:D
Si eu il stiu pe Milo(Jess) :P

Lavinia
31st October 2006, 09:55
sa va mai pun nishte poze....Orlando Bloom,Shane West,Daddy Yankee,Colin Farell si C.Ronaldo
1829918300183051830318304

Lavinia
31st October 2006, 09:58
Poate facem si noi 100 de pagini in 2 luni sau intr-o luna

poate chiar si mai dvreme..avem toate sansele...ieri erau 5 pagini iar azi am treqt deja la a 10-a;)

Lavinia
31st October 2006, 10:06
dci..iata o poza q thomas morgenstern p kre tocmai am decoperit-o q ajutorul lu' whisper:D
18307

irinaidu
31st October 2006, 14:09
nu dati cu pietre in mine, dar who's the babe?

whisper
31st October 2006, 15:51
Nu stii cine-i Thomas?Nu ii nimic iti spun eu E un saritor cu skiurile :P

pinki
31st October 2006, 16:28
cristiano ronaldo yammi :D si are si atitudinea misto ;) chiar si cand plange :D

Lavinia
31st October 2006, 20:04
cristiano ronaldo yammi :D si are si atitudinea misto ;) chiar si cand plange :D
dap..asa e...da nu e singuru...si fabregas la fel...!chiar si atunci cand plange!:D
183281832918330

Lavinia
31st October 2006, 20:14
si apropo d saritori q schiurile..acesta este favoritul meu si cel mai frumos dintre acestia(cel putzin pt mn)...Bjoern Einar Romoeren...
18332183331833118334

irinaidu
31st October 2006, 20:26
cred ca ar trebui sa incep sa ma uit la sarituri cu schiurile!!!!

peirsolgirl
31st October 2006, 20:35
Doaaaaaaaaaaamne!:o: :o: Cate pagini umplute in doar 2 zile!Fara mine!:cry:
Irina,cred ca ar trebui sa incepi sa te uiti la sarituri:D
O sa va arat poze cu Sven Hannawald si Martin Schmitt:cool:

Lavinia
31st October 2006, 20:36
chiar te rog..d fapt..va rog...sa te uiti la sarituri q schiurile si sa pui poze q cei 2;)

whisper
31st October 2006, 20:53
Sunt de acord Alex daca ai ceva posteaza /hello

peirsolgirl
31st October 2006, 21:10
Azi sunt in forma :D
Sven Hanni:
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_Spiegel2.jpg[/URL]http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_SvenRDigest.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/SvenRDigest.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_wm98.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/wm98.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_svenh23.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/svenh23.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_RTLSvenMartin.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/RTLSvenMartin.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_online4.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/online4.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_olympiamedallie.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/olympiamedallie.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_prv71.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/prv71.jpg)

peirsolgirl
31st October 2006, 21:15
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_neu03.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/neu03.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_jnf.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/jnf.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_DSC_0223.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/DSC_0223.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_17-2-6.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/17-2-6.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_c7x.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/c7x.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_ARD17-2.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/ARD17-2.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_a4MartinSven.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/a4MartinSven.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_1081.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/1081.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_43.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/43.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_023_22A.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/023_22A.jpg)

peirsolgirl
31st October 2006, 21:15
si

http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_13.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/13.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_015_14A.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/015_14A.jpg)

Lavinia
31st October 2006, 21:22
c ochi superbi are sven...

adriana18p
31st October 2006, 21:37
imi pare rau ca s.a retras sven, parca din cauza unei accidentari
eu mai tin si cu martin schmith cu morgestern, ullmann( parca asa se scrie:D) in general finalndezii si germanii astia sunt favoritii mei nu ii suport pe norvegieni deloc
dar tot janne e pe primul loc:Dhttp://www.skihopp.no/gallery/albums/old/Janne_Ahonen_ballet.jpg

peirsolgirl
31st October 2006, 21:38
http://yelims1.free.fr/Amour/Amour62.gifStiiu...Sven e una din marile obsesii ale vietii mele,alaturi de Yagudin si de Brian si de Aaron Peirsol!http://yelims1.free.fr/Amour/Amour56.gif

Lavinia
31st October 2006, 21:43
peirsol era evident:P...t inteleg...si yo am atatea obsesii...ljungberg,safin,fabregas,romoeren,etc. etc. etc....

adriana18p
31st October 2006, 21:45
http://yelims1.free.fr/Amour/Amour62.gifStiiu...Sven e una din marile obsesii ale vietii mele,alaturi de Yagudin si de Brian si de Aaron Peirsol!http://yelims1.free.fr/Amour/Amour56.gif

sorry ca intreb dar aaron peirsol e cumva inotator american sau poate il confund eu:D

peirsolgirl
31st October 2006, 21:54
Adriana!:happy :happy E geniala!
Asta o am imprimata pe un tricou:
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_martinAutogr.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/martinAutogr.jpg)

si ca sa nu fiu mai prejos:D
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_Weihnachtsengel.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/Weihnachtsengel.jpg)

Dap,nu il confunzi:)

peirsolgirl
31st October 2006, 21:58
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_cfvnh.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/cfvnh.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_martsven.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/martsven.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_MartinTH.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/MartinTH.jpg)

peirsolgirl
31st October 2006, 22:15
M-a rugat LaLLaaa( apropo,care e numele tau) sa postez ceva cu Aaron Peirsol( sau "the king of backstroke":D )Pozele cu Sven si Martin sunt in threadul de sarituri:)

http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_On20the20Beach.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/On20the20Beach.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_surf1.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/surf1.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_natl_004.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/natl_004.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_Barcelona4.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/Barcelona4.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_ol2.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/ol2.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_ncaa16.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/ncaa16.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_04people_06sep.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/04people_06sep.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_else_025.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/else_025.jpg)

peirsolgirl
31st October 2006, 22:17
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_big12.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/big12.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_aat32.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/aat32.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_aaron_pan_pacs_pan122.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/aaron_pan_pacs_pan122.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_020.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/020.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_Aaron20Peirsol.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/Aaron20Peirsol.jpg)
http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_04world_009.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/04world_009.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_04world_032.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/04world_032.jpg)http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/th_04world_020.jpg (http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/SJ/04world_020.jpg)

Lavinia
31st October 2006, 22:22
e asa d sqmpic...numele meu este lavinia..da oriqm mai totii amici mey imi spun lala...ms d poze...si mi'am adus aminte(cand am vazut poza q placa)d un tip frumos si celebru kre si'a capatat muschii facand surf...
183381833918341

adriana18p
31st October 2006, 22:41
:( peirsolgirl eu nu pot sa vad pozele pe care le pui:(:(

peirsolgirl
2nd November 2006, 08:57
:( Marat Safin!:D
Adriana, oare de ce?
Fetelor, voi le vedeti?

irinaidu
2nd November 2006, 12:56
alex, eu pot sa vad pozele.
ce-i cu marat?

Lavinia
2nd November 2006, 21:12
nu ii suport pe norvegieni deloc

yar yo ii ador..;))

Lavinia
2nd November 2006, 21:18
si yo le vad...si apropo d safin...e mai mult decat sexy e...da u c vroiai sa zici dspr el?
1839818399184001840118402

pinki
2nd November 2006, 21:21
e... mmm :D

Lavinia
2nd November 2006, 21:27
e mmm...yammy...hot...sexy...ooohh...toate'n unu...pachetu' complet..unul din acele cateva exemplare,k's mai multe...

pinki
2nd November 2006, 21:32
iti vine sa ... hmm... musti din el :D

whisper
2nd November 2006, 21:36
Ma bucur pentru voi ca va ganditi la lucruri vesele :D
Eu nu pot sa imi scot meciul si mai ales faza aia stupida din cap :cry:

pinki
2nd November 2006, 21:46
insemna ca nu vezi partea optimista: sa-ti zic eu ;) nu a reusit realul sa ne bata decat pt ca ne-am batut singuri, iti dai seama ce valoare avem? :cool:

whisper
2nd November 2006, 21:52
Stiu dar nu e drept :( Oricum ai dreptate STEAUA a jucat admirabil aseara :)
Asta ma face sa ma simt si mai rau:cry:
A fost vina amandorura si e mare pacat pt ca amandoi au facut un meci bun aseara.

Lavinia
2nd November 2006, 21:55
sau c varza sunt ei...bn...yo mi'am dat seama d vreo 2 ani..adik la jumatatea perioadei in kre nu au mai castigat absolut nimic,niciun trofeu...oriqm,asta e...ei au avut ghinion k nu au inscris,noi am avut ghinion k am inscris..oriqm si celticu' si'a dau autogol ieri..nu chiar asa d stupid da' tot autogol a fost..oriqm...ne'am recapatat demnitatea...am pierdut q stil...

luma
2nd November 2006, 21:59
Whisper, am citit si eu cronicile dupa meci. Steaua a jucat fantastic!!! Chiar spaniolii au spus ca Realul nu trebuie sa se bucure de victorie pt ca, daca n-ar fi fost greseala Stelei...

pinki
2nd November 2006, 22:01
eu am stat vreo 5 min cu mainile in cap dupa faza, nu-mi venea sa cred... si cand l-am vazut pe saracu' banel ca plange... :( mi-a parut si mai rau :(

meritam un egal, asta e, oli ar trebui sa renunte la frica aia a lui, dar, ma rog, deja deviem :D

Lavinia
2nd November 2006, 22:05
si yo zic k olaroiu e prea fricos..cel putzin la 1-0 trebuia sa il bage p francezu ala q numele kre se pronunta d park ar fi"pamant si apa"...nush qm se scrie dar el nu a intarit dloc ataq...si apropo d francez..il tot lauda k e bun,are o alta cultura a fotbalului,are tehnik..bla,bla,bla(toate fiind adevarate)...dc dreaq nu il baga titular??

pinki
2nd November 2006, 22:17
si yo zic k olaroiu e prea fricos..cel putzin la 1-0 trebuia sa il bage p francezu ala q numele kre se pronunta d park ar fi"pamant si apa"...nush qm se scrie dar el nu a intarit dloc ataq...si apropo d francez..il tot lauda k e bun,are o alta cultura a fotbalului,are tehnik..bla,bla,bla(toate fiind adevarate)...dc dreaq nu il baga titular??

pt ca e batut in cap! eu nu inteleg cum a putut sa-l prefere pe oprita lui cyril, care e de 10ori mai bun, cel putin! asta e, are si el preferatii lui pe care ii tine in brate... nu vreau sa-mi mai aduc aminte :)

Lavinia
2nd November 2006, 22:23
sa stii k e batut in kp..ala e mai bun decat multi jukatori...stye sa se lupte prt minge..nu kde imediat jos k altii(majoritatea d p la noi) sa nu mai zic k stye sa puna o pasa klumea nu k mamaligile astea ale noastre kre se incaruk in minge...si mai ales stye sa speculeze toate momentele oportune,nu fuge d balon

Lavinia
2nd November 2006, 23:13
si apropo d fotbalisti francezi..inainte malouda mi se parea urat pana cand l'am vazut la conferintza la meciu q steaua...aq mi se pare super dragutz(atunci cand nu joak si e transpirat k dreaq)...

Lavinia
2nd November 2006, 23:44
am gasit si o poza q el netranspirat...(pana si caricaturile lui sunt faqte transpirate-e un fel d cotabitza al fotbalului)
18409
styu k nu e cn stye c da mie mi se pare dragutz..dc nu mai styu..

whisper
3rd November 2006, 06:42
Whisper, am citit si eu cronicile dupa meci. Steaua a jucat fantastic!!! Chiar spaniolii au spus ca Realul nu trebuie sa se bucure de victorie pt ca, daca n-ar fi fost greseala Stelei...

Ai dreptate,dar a fost greaseala aia si ...:(
Bine aveti foarte mare dreptate STEAUA a jucat foarte bine aseara,nu s-o mai gandit ca joaca cu Real ci cu o echipa de fotbal ca oricare alta si daca nu era faza aia scoteam un egal:)
Eu cred ca l-a bagat pe Oprita -pt experienta-dar consider ca intr-adevar putea sa inceapa cu Thereau.Si cred ca la pauza sau oricum in repriza a doua trebuia scos si Dica care nu a jucat nimic:mda:

irinaidu
3rd November 2006, 15:45
ca tot vorbeste lumea de fotbal pe aici ( eu m-am hotarat sa nu mai zic nimic, ca mi se pare inepuizabil subiectul) aseara ma uitam la meciul rapidului cu aia din israel. si comentatorii aia care nu stiu cine dracu erau m-au facut sa-mi pun la indoiala putinele cunostinte de geografie pe care le am. tot meciul m-au terminat comentatorii cu plimbarea lor in capitala israelului, ierusalim. dar eu stiu ca tel aviv e capitala. asa ca ori eu sunt dusa rau ori astia trebuie sa apara la carcotasi!!!!

peirsolgirl
3rd November 2006, 18:12
si yo le vad...si apropo d safin...e mai mult decat sexy e...da u c vroiai sa zici dspr el?
1839818399184001840118402

Pai tocmai vazusem citatele Adrianei si mi-am amintit de Marat Safin:D
E asa de draguut!

Lavinia
3rd November 2006, 18:18
asha e...e bun rau d tot!:D

irinaidu
4th November 2006, 01:17
http://yelims2.free.fr/Fete/HappyBirthDay.gif pt adelina!!!!!!!!

luma
4th November 2006, 01:19
La multi ani, Adelina! :kiss:

Lavinia
4th November 2006, 01:25
la multi ani si din partea mea!

Lavinia
4th November 2006, 01:30
fetele,hai sa va arat un tip pt kre m'am apucat yo sa ma uit la o telenovela(celebritate)
1843918440184411844218443

whisper
4th November 2006, 07:39
Mutumesc mult,fetelor! :kiss:
Irina imi plac foarte mult <pozele alea>:happy,multumesc inca o data.

pinki
4th November 2006, 12:05
yammi, il stiu si eu pe-asta, m-am uitat si eu la cateva episoade in care era pe plaja :D

peirsolgirl
4th November 2006, 12:10
La muuuulti muulti ani, Adelina!


http://i55.photobucket.com/albums/g145/peirsolgirl/rosa7.gif


Asta e cadoul, si totodata parerea mea despre tine :)

http://www.cse.unsw.edu.au/~geoffo/humour/flattery.html

Lavinia
4th November 2006, 12:25
yammi, il stiu si eu pe-asta, m-am uitat si eu la cateva episoade in care era pe plaja :D
yo numai ptr el ma uit...bn si filmu e dragutz asa..da dak nu era el nu ma uitam saptamana d saptamana

Lavinia
4th November 2006, 13:31
dak nu ati vazut asta pana aq...uitati-va!e q safin...finalu e cel mai tare;)..
http://www.youtube.com/watch?v=lEPeY3q_yUc&mode=related&search=

Lavinia
4th November 2006, 13:42
si q romoeren...
http://www.youtube.com/watch?v=DNoCMyf74ZE&mode=related&search=

whisper
4th November 2006, 13:44
:happy Multumesc muuuuuuuuuuuuuuuuuult Alex!
Imi place si inimioara ,iar trandafirii sunt preferatii mei-ai cui nu sunt-:D
Inca odata multumesc pt cadou :kiss:

Lavinia
4th November 2006, 14:32
p tipu asta l'am vazut la tv in franta la un concurs.."nouvelle star"..a fost dragoste la prima vedere :happy a iesit in semifinala(chiar atunci cand m-am uitat yo:()..are 19 ani:D si il cheama gael
1847318474184751847618477

pinki
4th November 2006, 14:42
la multi ani, adelina!!!! sa ne traiesti ;)

irinaidu
4th November 2006, 15:58
LaLla m-ai binedispus pt o saptamana cu clipurile de pe you tube. mersi mult!!!!

whisper
4th November 2006, 16:44
Multumesc mult pink_me!
Si tie Lallaaa!(pt viduri)

peirsolgirl
4th November 2006, 20:13
:happy Multumesc muuuuuuuuuuuuuuuuuult Alex!
Imi place si inimioara ,iar trandafirii sunt preferatii mei-ai cui nu sunt-:D
Inca odata multumesc pt cadou :kiss:

Link-ul ala e arma mea secreta>Ma binedispune de fiecare data:cool: sper ca si pe tine de acum incolo:ok:

peirsolgirl
4th November 2006, 20:19
Lala, se pot descarca vid-uri de pe youtube.De obicei pe youtube alaturi de clip exista si un URL.Pe acela il copiezi si il duci aici

http://javimoya.com/blog/youtube_en.php

Dai apoi download alaturi si incepe sa se incarce ceva mai jos.Dupa ce s-a descarcat dai Download link.Link-ul se descarca cu titlul get_video.Tu ul denumesti cum vrei, dar ai grija sa adaugi la sfarsit extensia flv ( " .flv ")
Clipurile apoi le vezi cu flv player pe care il iei de aici si il instalezi
http://en.swoopshare.com/file/05df0080dffad213ba65e6c23b67b8c9/flvplayer_setup.exe.html

succes:ok:

Daiana
4th November 2006, 22:31
Adelina,"La Multi Ani Fericiti!" alaturi de cei dragi :)
Vine cam tarziu,dar sper sa te bucure :kiss:

Alex,ma uimesti de fiecare data cu cunostintele de calculator.De unde le scoti?:o: Parca ai fi precum geniile alea-le stii inainte de vreme :PTine-o tot asa si mai spune-ne si noua din cand in cand cate ceva :(

Lavinia
4th November 2006, 23:30
Lala, se pot descarca vid-uri de pe youtube.De obicei pe youtube alaturi de clip exista si un URL.Pe acela il copiezi si il duci aici

http://javimoya.com/blog/youtube_en.php

Dai apoi download alaturi si incepe sa se incarce ceva mai jos.Dupa ce s-a descarcat dai Download link.Link-ul se descarca cu titlul get_video.Tu ul denumesti cum vrei, dar ai grija sa adaugi la sfarsit extensia flv ( " .flv ")
Clipurile apoi le vezi cu flv player pe care il iei de aici si il instalezi
http://en.swoopshare.com/file/05df0080dffad213ba65e6c23b67b8c9/flvplayer_setup.exe.html

succes:ok:
ms mult!!!!!
si ma bucur k v'au plaqt clipurile...

whisper
5th November 2006, 14:47
Multumesc Daiana:kiss: !
Wow Alex nu am stiut ,e bine ca am aflat si acum ,asa ca multumesc-si intr-adevar acel site de binedispune mereu :happy

Jerry20cm
5th November 2006, 15:09
La multi ani Adelina !!!:)
Sa ne traiesti:D
si mai ales sa dai berea aia care mi-ai promis-o:D

irinaidu
5th November 2006, 21:16
fetele, a inceput seria noua din fetele gilmore! tocmai m-a sunat o prietena si mi-a zis!!!! pe acasa ca de obicei!!!