PDA

View Full Version : Friendship Thread!



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

Iulya
10th September 2008, 22:29
da.. :D
intra pe mess un pic!

luma
10th September 2008, 22:32
Sunt...:D:D:D

ricochet4
10th September 2008, 22:33
Cum sa sune mai bine live decat pe CD, unde e inregistrat in incaperi speciale, masterizat profesional, remixat samd. :groggy: Mihai, iti place sa te contrazici cu mine, nu stiu de ce, doar de dragul contrazicerii. Iar referitor la Rihanna, nici un termen de comparatie cu Britney Spears. Prima canta R&B, cea de-a doua pop. Nu consider firesc sa arunci cu noroi in acest gen de artisti. Fiecare asculta muzica care-i place, nu e corect sa disconsideram ce nu ne place. Eu unul nu ma simt inferior daca ascult Rihanna sau Britney Spears (am si albumele ei). Iar referitor la live, nu sint impotriva, dar nici nu-l sustin in detrimentul unei interpretari nereusite. Iar sa canti si sa te zbengui si sa si iasa corect in fiecare punct al scenei e imposibil. Eu apreciez artistul per ansamblu, nu doar vocea lui. E un intreg.

mikeyy
10th September 2008, 22:46
Cum sa sune mai bine live decat pe CD, unde e inregistrat in incaperi speciale, masterizat profesional, remixat samd. :groggy: Mihai, iti place sa te contrazici cu mine, nu stiu de ce, doar de dragul contrazicerii. Iar referitor la Rihanna, nici un termen de comparatie cu Britney Spears. Prima canta R&B, cea de-a doua pop. Nu consider firesc sa arunci cu noroi in acest gen de artisti. Fiecare asculta muzica care-i place, nu e corect sa disconsideram ce nu ne place. Eu unul nu ma simt inferior daca ascult Rihanna sau Britney Spears (am si albumele ei). Iar referitor la live, nu sint impotriva, dar nici nu-l sustin in detrimentul unei interpretari nereusite. Iar sa canti si sa te zbengui si sa si iasa corect in fiecare punct al scenei e imposibil. Eu apreciez artistul per ansamblu, nu doar vocea lui. E un intreg.

Pai nu ma contrazic cu tine chiar deloc.....vorbeam in general!
Mi-am zis parerea mea, mi-am argumentat cuvintele..deci totul e oki:ok:
Relax!

ricochet4
10th September 2008, 23:26
sigur... relax fuenlabrada.

irinaidu
10th September 2008, 23:47
am si eu cateva nelamurir pe temele discutate pe aici.
unul la mana cum va puteti da cu parerea despre experimentul cu pricina? eu una nu cunosc nici o notiune de fizica, matematica si ce o mai fi nevoie acolo. prin urmare nu sunt nici pro , nici contra si nici nu incerc sa am o parere pt ca e ceva ce ma depaseste cu muuuult. iar explicatiile de 2 bani date de " jurnalistii " nostri sunt atat de utile precum si comentariile lui yvonne ghita.

in ceea ce priveste discutia muzicala lucrurile sunt simple. daca ai voce esti un cantaret bun si daca nu ai nu esti. nu conteaza succesul la public. faptul ca iti sunt cumparate discurile e ochestie de marketing. nu conteaza fizicul.
firesc ca ajuta sa fii si placut la vedere. dar acum nu o sa neg calitatile vocale ale lui elton john sau ale lui edith piaf sau chris de burg doar pt ca nu arata bine. si nici nu poti zica ca take that erau mai buni doar pt ca dansau si aveau niste muschi abdominali de invidiat.
iar performanta live e ceva ce nici un cd nu poate reda. nici macar inregistrarea performantei live nu e acelasi lucru.
prefer sa am acasa un cd bine realizat in fata unei inregistrari a unui concert. dar daca e vorba de un cantaret care chiar imi place prefer sa fiu acolo pe stadion, chiar si in ploaie.

dar acum nici nu o sa neg calitatile vocale ale unor artisti frumosi doar pt ca sunt frumosi. mie una mi se pare ca rhianna are voce. asa cum imi place sa o ascult si pe beyonce sau alicia keys sau fetele de la en vogue.

daca voi ati inteles ce am vrut sa zic bine, ca eu una am pierdut sirul ideii la un moment dat.

Bumbescu
10th September 2008, 23:54
Sinteza zilei cu Irina:P:D
Ai uitat sa ne expui parerea ta despre prietenul lui chivu si biletele la coldplay pt adela aia....:P

ricochet4
10th September 2008, 23:58
Si Irina, da-ti si tu cu parerea la ghicitul pozei, ca numai eu si Claudia jucam acolo. Iar "fetele" de la En Vogue numai fete nu mai sint.

irinaidu
11th September 2008, 00:17
pai cand erau ele fete eram si eu :P

ok la faza cu chivu si biletele de la coldplay m-ati pierdut .... hmmm???

ricochet4
11th September 2008, 00:28
Ei lasa, ca tu esti mai fata ca ele. Cred ca ele sint trecute de 30 ani. Dar imi plac.

Bumbescu
11th September 2008, 00:37
Eu nu le stiu pe-alea...ce fac? canta? danseaza?

Irina@recomfortante comentariile baiatului referitoare la fetele de 30 de ani, nu?:D

irinaidu
11th September 2008, 00:40
da, brusc faza cu sifonul din melodia cu pricina parca e si mai abitir adevarata.
daca nu as sti ca asa e alin si de felul lui si ca nu face cu intentie poate ca mi-ar fi picat prost. :D

ricochet4
11th September 2008, 00:45
Bumbescule, tu de multi vad ca nu ai auzit. Rihanna, En Vogue, Adela Popescu, mai stiu eu cine.

Irina, stai ca nu inteleg. Ce am zis rau acum ?

irinaidu
11th September 2008, 00:47
pai si eu peste 1 an jumatate o sa fiu trecuta de treizeci de ani :P vezi, stiam eu ca nu ai facut cu intentie. :D

Bumbescu
11th September 2008, 00:48
Asa e, sunt un ignorant.

praf_de_stele
11th September 2008, 01:21
Rihanna e doar urmasa lui Britney Spears..e doar un produs muzical de care se foloseste toata lumea...iar cand se vor plictisi de ea va ajunge mai rau ca Britney...ea deja a ajuns la apogeul succesului...cam repede!
Rihanna are melodii dragute, hit-uri, dar deja exagereaza cu atatea melodii lansate ca single-uri.
aceeasi parere o am si eu...mie nu`mi place genul de muzica al ei, dar dintre toate piesele cel mai mult mi`a placut si inca imi place "umbrella"...piesa aia chiar a fost reusita si, cred eu, a meritat titlul de hit...apoi ar mai fi o piesa-doua mai frumoase...in rest, sa zic, melodii acceptabile(desi nu prea ascult) :D


Cum sa sune mai bine live decat pe CD, unde e inregistrat in incaperi speciale, masterizat profesional, remixat samd. :groggy: Mihai, iti place sa te contrazici cu mine, nu stiu de ce, doar de dragul contrazicerii. Iar referitor la Rihanna, nici un termen de comparatie cu Britney Spears. Prima canta R&B, cea de-a doua pop. Nu consider firesc sa arunci cu noroi in acest gen de artisti. Fiecare asculta muzica care-i place, nu e corect sa disconsideram ce nu ne place. Eu unul nu ma simt inferior daca ascult Rihanna sau Britney Spears (am si albumele ei). Iar referitor la live, nu sint impotriva, dar nici nu-l sustin in detrimentul unei interpretari nereusite. Iar sa canti si sa te zbengui si sa si iasa corect in fiecare punct al scenei e imposibil. Eu apreciez artistul per ansamblu, nu doar vocea lui. E un intreg.
nu te supara, dar cand merita, eu arunc cu noroi...de ce n`as face`o? pt ca e rihanna sau britney spears? si daca`s vedete ce? daca habar n`au sa`si faca datoria in intregime, apoi eu arunc cu orice :D vrei sa spui ca brit e artista? :D daca si ea e artista...de ce? pt ca isi face aparitia pe scena si canta ce canta pe acolo(bineinteles playback;)), danseaza putin si gata, e artista...oricine poa` sa faca asta, cu putine repetitii inainte(dar deh, nu toti au pile cum au unii)...ca sa fii artist tre` sa ai talent si atunci primesti respect cum se cuvine...pe scena tre` sa`ti demonstrezi calitatile...dar, din pacate, multi ca cele 2 au mai mult succes decat marile talente :(
aaaaa...te asigur ca cei care au voce pot face ca piesa sa sune ca pe banda, chiar mai bine...mie, de exemplu, la multe piese imi plac mai mult live`urile :) normal ca`n cazul celor doua commercial girls(nu numai ele) live`ul nu mai suna in veci ca pe cd, asta e clar... :rolleyes:

si ce, daca ai trecut de 30 de ani esti batran? eu am vazut persoane de aproape 40 de ani care arata de 20 si ceva si nu`s vedete...

ricochet4
11th September 2008, 02:57
Nu prea am priceput ce ai vrut sa spui mai sus. Si lasati-ma sa ascult Britney si Rihanna playback. As putea sa port o discutie in contradictoriu la infint, dar nu ar folosi nimanui. Doar doi sau mai multi berbeci care-si dau cap in cap. Intr-un final termina toti ametiti.

Cristinush
11th September 2008, 10:35
Neatza :D deci..gata discutiile despre playback si anti-playback? :P

unul la mana cum va puteti da cu parerea despre experimentul cu pricina? eu una nu cunosc nici o notiune de fizica, matematica si ce o mai fi nevoie acolo. prin urmare nu sunt nici pro , nici contra si nici nu incerc sa am o parere pt ca e ceva ce ma depaseste cu muuuult. iar explicatiile de 2 bani date de " jurnalistii " nostri sunt atat de utile precum si comentariile lui yvonne ghita.
da de ce sa nu-mi dau cu parerea?! Doar traiesc pe planeta asta si ma priveste.jurnalistii nostri paseaza mai incolo ce aud de la alte televiziuni, ce se scrie pe net, ma rog..alea, alea. mi se pare o investitie inutila pentru ca eu, personal, cred ca banii astia se puteau investi in altceva, cum spunea si Rocsa, in cercetari pentru remedii impotriva cancerului, sida etc, ceva care ar ajuta omenirea cu adevarat. Noi cu experimentul asta ce realizari mari facem?! adica nah..fizicienii realizeaza, dar noi ce avem de castigat?! ca aflam cum s-a format universul?! Este o realizare mare, normal, mi-ar placea sa aflu toate lucrurile necunoscute in momentul de fata pentru ca ma pasioneaza chestiile astea, dar peste 20 de ani cand o sa ma prinda o boala grava datorita poluarii si multor alte chestii nasoale care se intampla in atmosfera si in lume, nu cred ca o sa ma doara undeva de asta.:P

Rafaela_1987
11th September 2008, 10:38
eu am o repulsie mai grea :groggy: :P



Cuvantul "usoara" era ironic...Este evident ca nu il suport pe acest Bruce Lee turtit al zilelor noastre(sau pe cine o fi vrand el sa imite cu spagatele cu care se sparge in figuri...)

Buna tuturor! Neata! Ca uitasem sa zic :D

Nici eu nu sunt de acord cu playbackul...iar un artist roman (nu ii dau numele)a zis k in ziua de azi se canta din tate si din craci,nu din voce....Si avea mare dreptate,rar mai gasesti un cantaret/o formatie ca lumea...Mai bine ascultam ceea ce se canta pe vremuri,acolo sigur gasim ceva de calitate! Insa mi-a facut placere sa citesc toate luptele voastre verbale pe tema asta...Ce sa mai zic de Adela? Tare faza cu "n-am auzit-o cantand live,dar cica ar avea voce" si apoi raspunsul "n-am auzit-o cantand live,dar cica n-ar avea voce" :happy

Claudia(parca tu ziceai k mergi in Bucegi) ,iata k merg sambata asta cu un grup si vom stationa la Padina...Ar fi cool sa ne vedem,nu? :p

Geografu
11th September 2008, 11:43
Neata fetelor !
Rafa ce ai cu Mirciulica ? :(
Acuma Bumbescule or fi si aia de la Coldplay mari artisti de nu avea voie Badea sa se ia de ei....:rolleyes:

moty
11th September 2008, 11:46
Nu ma omor eu dupa ei, da' parca tot sunt mai mari decat Badea. No offence, Alex.

Geografu
11th September 2008, 11:47
Nicio problema Moty ! ;)
Dar acuma nici nu putem face comparatie intre ei.O trupa de muzica si un prezentator de televiziune !

lady_k
11th September 2008, 12:27
Claudia(parca tu ziceai k mergi in Bucegi) ,iata k merg sambata asta cu un grup si vom stationa la Padina...Ar fi cool sa ne vedem,nu? :p


Rafaela, din pacate la mine s-a amanat. Prietenul are o saptamana foarte grea la munca si va lucra si sambata.:(

Bumbescu
11th September 2008, 12:29
Neata fetelor !
Rafa ce ai cu Mirciulica ? :(
Acuma Bumbescule or fi si aia de la Coldplay mari artisti de nu avea voie Badea sa se ia de ei....:rolleyes:

N-ai prins ideea....uite ce am zis eu ieri:

Aseara a fost de-a dreptul idiot, cand s-a apucat sa-l ironizeze pe unul pt ca-i cumparase fostei iubite pe care spera sa o recucereasca bilete la Coldplay.
Radea si intreba ca boul in studio "cine-s coldplay astia" si scotea maxime gen " cum sa o recuceresti ducand-o la o formatie cu nume joc rece"

Poti sa te iei de oricine atata timp cat il/ii cunosti, dar cand nici macar nu stii despre cine e vorba.....
Dupa mine s-a facut f rau de ras, mai ales ca avem de-a face cu o formatie tare la ora actuala.

Bumbescu
11th September 2008, 12:44
Nici eu nu sunt de acord cu playbackul...iar un artist roman (nu ii dau numele)a zis k in ziua de azi se canta din tate si din craci,nu din voce....Si avea mare dreptate,rar mai gasesti un cantaret/o formatie ca lumea...

:happy asa e

Pe de alta parte era amuzant sa le vezi pe hoastele alea gen mirabela dauer sau elena carstea vaitandu-se ca nu mai au loc la televiziuni de tot felul de pitipoance fara voce.:D

praf_de_stele
11th September 2008, 13:35
pai e chestia de audienta...cati s`ar uita la vita de vie, cargo, iris si cati s`ar uita la trident ? :rolleyes: stiu ei ce sa faca, nu`s prosti...calitate slaba, da` audienta mare

irinaidu
11th September 2008, 13:59
Cuvantul "usoara" era ironic...


rafa, nici mie nu-mi place badea. cand il vad ma simt ca atunci cand trebuie sa invat dupa ce nu am dormit toata noaptea. :P

cris, eu zic ca nu am cum sa stiu ce se poate face cu descoperirile fizicienilor. sunt o gramada de descoperiri ale fizicienilor care au putut fi folosite ulterior in chestii la care nici ei nu s-au gandit ( unele cu rezultate bune altele cu rezultate dezastruoase). poate ce se poate descoperi o sa nege tot ce credeai tu ca e adevarat. poate ca nu o descopere nimic, poate ca nu e nimic de descoperit. dar cum stii??? sunt o gramada de descoperiri tehnologice care au ajutat de fapt descoperirile ulterioare din medicina.

lil ade, poate sunt eu naiva dar inclin sa cred ca iris, cargo si vita de vie impreuna sau separat pot oricand sa umple un local de oameni care sa plateasca bilet. din aste gen trident pot sa apara la tv si probabil ca sunt destui care nu o sa schimbe canalul in timp ce stau in coma pe canapea dar ma indoiesc ca multi ar plati sa le vada. poate doar asa la o ziua marinei pe gratis si la pachet cu altii.

eu stiti ce nu inteleg la show bizul romanesc? de ce nu gasesc tipe fara voce si care chiar sa arate bine???
la noi toate curvele arata a curve ieftine. nasol!
mie una imi place kyle pt ca in ciuda unor melodii destul de neinteresante macar fata asta cand se dezbraca si eu vreau sa ma uit la ea. pantalonasi scurti si bluze decoltate dar de obicei cu gust.
cand ma uit de trident imi vine sa vars.
si melodia lui beyonce cu shakira era de doi bani dar mama, mama cu aratau si cum dansau fetele astea in videoclipul ala.
eu inteleg ca sexul vinde dar la noi zici toti vor sa ...... numai cu penalele din spatele blocului.

gata, eram supata acum mi-a trecut!!! :P

Rafaela_1987
11th September 2008, 17:23
Gata,Irina, e bine ca te-ai exteriorizat... :) E un fel de mutant al speciei sale acest Mirciulica (woai,ce rimeaza apelativul cu ceva rautacios...:evil: Mirciulica **** mica :drak: ) :happy

Cat despre formatia Triferment(pardon,Strident sau Trident,cum le-o fi chemand) ,eram sa mor de ras cand am vazut ce blugi aveau,cu taieturi care permiteau vizionarea liniei care desparte bucile... :happy
De-a dreptul penale aceste trei boar... adica fetite dragalase :D

Alex,scuze,e doar parerea mea proprie si personala despre acest individ... Nu am nimic cu tine...Pe tine te pup :kiss: Te rog,nu te supara pe mine...

Claudia,si la mine s-a amanat...vad k mai toti prietenii mei au examene de master si alte dracarii...Cred k ramane pe saptamana viitoare...

Ah,pe 19 am examen de marire...Fir-ar a naibii profa asta idioata,k numai la ea am 7,in rest doar 10 si vreo doi de 9 prapaditi...Sunt multumita k am trecut,k a lasat cu restanta mai bine de jumatate din an... :D
Insa cand vii dupa 9 sau 10 ore de muncit non-stop,nu prea iti mai arde de invatat... :(

Foarte animat azi forumul... Eu va pup pe toti,si ne mai citim maine,ca merg si eu acasa in sfarsit... :kiss:

lady_k
11th September 2008, 18:14
Spor la invatat si multa bafta, Rafaela!:kiss:

Rafaela_1987
11th September 2008, 18:37
Merci,sa fie...
Am mai ramas sa mai incarc niste poze pe hi5,dar acuma chiar plec...
V-am pupat :kiss:

whisper
11th September 2008, 19:11
Hello everybody! Dar ati scris nu gluma! Ma bucur:P
@Ade: eu cred ca Iris, Cargo, Vita de vie ar face mai multa audienta decat Trident.Parerea mea,hac!:P
Si mie imi place Butterfly. Dar, parca, mai mult imi place "Gold":P Bine am inteles nu iti plac cei din "Storm" nu te mai bat la cap cu ei. Cat il priveste pe Miyavi cam ai dreptate aia e cea mai buna piesa.
Si cum sa te iei tu de febletea lui Stephy? Daca aude ce ai zis tu despre Brit :cry:

Cat priveste cantatul live sau playbackul...eu cred ca e bun si playbackul:D Se intampla sa imi placa si melodii ale unor interpreti care atunci cand incearca sa cante live nu le reuseste^_^

praf_de_stele
11th September 2008, 21:01
ade, pai si mie imi plac cateodata melodii ale unor afoni :D deh, asta e...in cazul asta, le prefer pe banda(oricum, nici nu se omoara ei cu live`ul)...dar faptul ca`mi plac 2 piese sau una de la ei, nu inseamna ca`s fana sau ca i`as respecta cat de putin :P ba dimpotriva, eu sunt anti-playback si asa voi ramane...daca te`ai lansat in muzica, pai canta...daca stii sa dansezi mai bine decat canti, du`te la dans etc
mie, "gold" nu prea`mi place, dar mere :P
acum serios, britney are cateva piese mai dragute, nu zic nu, da` daca nu e`n stare sa le cante cu vocea ei = 0 :P si ceea ce ma enerveaza este ca tocmai astia sunt plini de bani, le merge bine, au succes, sunt promovati(cu pile, fara pile) de parca cine stie ce mari vedete ar fi...offff doamne
acum putem incheia subiectul asta...asta e parerea mea si gata, urasc playback`ul...

irina, la concerte cu siguranta ca marii artisti au prioritate, dar ma refeream la tv, multa lume se uita la zapacite cum sunt alea de la trident(le`am zis p`astea ca asa mi`a venit pe moment)

rafaela, da`mi si mie adresa de hi5 a ta, daca vrei !!! si spor la invatat :)

whisper
11th September 2008, 21:25
Asa e Ade..Britney are cateva songuri dragute - in special cele de inceput.Dar totusi m-a cam enervat ca s-a apucat sa cante "I love rock'n roll" si "Satisfaction". Nu era cazul sa strice ea piesa asa bune. :D
Eu v-am lasat!:cya: good night!

praf_de_stele
11th September 2008, 21:31
ade, de ce nu pot sa mai trimit mesaj privat? se trimite gol :D

daaaaaa, cand am vazut piesa ei cu rock`ul :headbang: ea si rock`ul

LE : :cry: stii de ce era gol ? ca scrisesem mesajul inainte de 'quote' si a intrat in citat :cry: :happy

Geografu
11th September 2008, 21:53
Ade stai linistita fiecare are propria sa opinie despre un alt om.
Si eu te pup ! :ok:

Tracoromana
11th September 2008, 22:54
Apropos de Insulele Feroe, ce-o mai fi facand Kanin? O mai tineti minte? Avea mare chef de discutii despre patinaj si apoi.....gata, n-a mai postat.

mikeyy
11th September 2008, 23:14
Apropos de Insulele Feroe, ce-o mai fi facand Kanin? O mai tineti minte? Avea mare chef de discutii despre patinaj si apoi.....gata, n-a mai postat.

Daca tin bine minte intrase in timpul mondialelor....poate cand incepe sezonul va reveni pe forum.

edit:
M-am uitat acum pe profilul ei...si chiar azi a fost pe forum dar a scris cateva mesaje la fotbal.

Geografu
11th September 2008, 23:24
Noapte buna !

irinaidu
11th September 2008, 23:25
sigur ca o tin minte. mi-a trimis atunci cateva poze cu insulele si un site cu poze si sincer m-a facut sa pun insulele feroe pe lista locurilor in care vreau sa ajung odata.
uite siteul http://www.faroephoto.com/

irinaidu
12th September 2008, 02:19
in ultima luna am tot aflat cuvinte noi din limba romana cat si din engleza. eu habar nu am avut pana acum ca " wanderlust " chiar e un cuvant. shame on me. acum ca am aflat m-am indragostit de cuvantul asta.

ricochet4
12th September 2008, 02:34
in ultima luna am tot aflat cuvinte noi din limba romana cat si din engleza. eu habar nu am avut pana acum ca " wanderlust " chiar e un cuvant. shame on me. acum ca am aflat m-am indragostit de cuvantul asta.

rimeaza cu cremwurst.

lady_k
12th September 2008, 08:55
Buna dimineata!
Maine plec la Ploiesti la o prietena. Un week-end de barfa, ca nu ne-am mai vazut din februarie.:D

Rafaela_1987
12th September 2008, 09:29
Gata,Ade,ti-am dat un pm...
Neata tuturor...
Claudia,spor la barfit...se pare k totusi plec in Bucegi...uf,ce suciti oameni mai cunosc si eu...
Alex,mai esti suparat pe mine?
Voi ce mai ziceti?

Geografu
12th September 2008, 10:35
Neata tuturor !
Rafa cum pot sa fiu suparat pe tine ? :kiss:

ricochet4
12th September 2008, 11:28
Buna dimineata!
Maine plec la Ploiesti la o prietena. Un week-end de barfa, ca nu ne-am mai vazut din februarie.:D
Dar e randul tau sa pui la ghicit poza!

lady_k
12th September 2008, 13:30
Da, o sa pun cand ajung acasa. Acum sunt la munca.

Bumbescu
12th September 2008, 13:39
Lasa munca, pune poza ca-i mai importanta:P

praf_de_stele
12th September 2008, 16:19
neata :cry:

vineeee scoalaaaaaa :plans:

ricochet4
12th September 2008, 19:17
Sa vina. Asa mica esti ade17 ?

Anisia
12th September 2008, 19:44
Buna tuturor!:) De anul asta, pentru mine, 15 septembrie nu mai reprezinta inceputul scolii:) Dar nu-ti face griji, Ade, va trece repede, mie asa mi s-a parut pana acum.
In alta ordine de idei, ieri m-am intors de la munte si am ramas uimita de frumusetea Transfagarasanului. Este superb, dupa cum ati spus si voi:)

rocs_a
12th September 2008, 20:39
seara buna!
ati auzit ca se anunta ploi,frig,scaderi bruste de temp de pe o zi pe alta cu 10 grade si poate chiar ninsoare la munte? :(

praf_de_stele
12th September 2008, 21:02
Sa vina. Asa mica esti ade17 ?
i`auzi la el...:D pai nu ti`am mai zis ? si nu vezi la age ?


Buna tuturor!:) De anul asta, pentru mine, 15 septembrie nu mai reprezinta inceputul scolii:) Dar nu-ti face griji, Ade, va trece repede, mie asa mi s-a parut pana acum.
In alta ordine de idei, ieri m-am intors de la munte si am ramas uimita de frumusetea Transfagarasanului. Este superb, dupa cum ati spus si voi:)
eu nu vreau sa treaca repede...doar ca mi`e greu cu trezitu` prea devreme...dar e super la liceu :)
ce mai e in fagaras ? e frig? cand am fost eu, muream d cald si mai era si zapada :P


seara buna!
ati auzit ca se anunta ploi,frig,scaderi bruste de temp de pe o zi pe alta cu 10 grade si poate chiar ninsoare la munte? :(
mie asa`mi place :)

alyosha_87
12th September 2008, 21:04
bonsoir!!! m-am intors de la munte...god, ce frumos a fost :D
ce faceti?

Anisia
12th September 2008, 21:26
Bine, si eu m-am intors de la munte:)
Ade, prin Fagaras a fost chiar cald cat am fost eu, chiar si la Balea (unde erau cam 15 grade), dar zapada n-am vazut.
Tu unde-ai fost aliosha?

praf_de_stele
12th September 2008, 21:45
salut, marce...bine ai venit !!! :kiss:
culmea, eu am fost in iulie si era zapada la balea :P

mikeyy
12th September 2008, 21:50
Nici la sfarsitul lui august, cand am fost eu, nu am vazut zapada pe Transgafarasan. Dar eu am prins o zi friguroasa cu putina ceata.

praf_de_stele
12th September 2008, 22:28
wow...da` ce norocoasa am fost...imi era dor de zapada...:rolleyes: am si stat pe zapada suuupeerrrr :P

whisper
12th September 2008, 22:46
Green!
Bine ai revenit Anisia! Bine ai revenit Marce!
Weekend placut Claudia si Rafaela! Si la toata lumea de altfel :P

Eu mi-s suparata. Mi-au scos din grila un canal pe care il urmaream(de fapt urmaream un singur serial de acolo - care mai avea vreo cateva episoade si se termina, oare nu puteau sa astepte finalul:mda: - si uneori cate un film, daca imi placea:P ) :angry:

lady_k
12th September 2008, 22:57
Lasa, Ade, poate o sa-l reia alt canal tv... :)

Auzi, semnatura ta e in ton cu experimentul din Elvetia?:P

praf_de_stele
12th September 2008, 23:07
eu am digi si s`a intamplat sa stearga un program, apoi sa`l puna la loc...deci nu dispera
totusi, cred ca am si eu postu` asta...

whisper
12th September 2008, 23:08
:happy Nu m-am gandit dar cred ca merge:p E dintr-o melodie:)
Nu cred sa il mai reia careva:(((((((((((((

Eu v-am lasat!:cya: (sorry Ade, promit sa intru pe mess maine, poate vei fi si u)
Noapte buna:kiss:

praf_de_stele
12th September 2008, 23:16
noapte buna :kiss:
sper sa fiu cand intri tu

alyosha_87
12th September 2008, 23:41
Anisia, eu am fost la Brasov, la niste prieteni sa ne petrecem, asa...inainte de facultate :P

irinaidu
13th September 2008, 00:08
bine ai revenit marce !!! nimic mai bun decat o distractie inainte de scoala !!!

adelina, ce post si ce serial? poate te ajutam sa-ti gasesti ultimele episoade.

Geografu
13th September 2008, 00:25
Bine ai revenit Aly !
Noapte buna ! :ok:

Tracoromana
13th September 2008, 07:50
Auzi, semnatura ta e in ton cu experimentul din Elvetia?:P

Mai degraba avatarul Irinei e in ton cu experimentul din Elvetia. Ceea ce vad eu e ca un tunel,..... dar se vede si luminita de la capatul tunelului.:ok:

Geografu
13th September 2008, 11:18
Neata tuturor !

alyosha_87
13th September 2008, 12:39
Neata! :D
ma simt asa down din cauza ploii... nu-mi vine sa cred ca iarasi a venit toamna si din nou va incepe scoala...:(

praf_de_stele
13th September 2008, 14:41
neata :D
la mine tot nu vrea sa ploua :mda: si cat am chemat eu ploaia, tot nu vine :(

alyosha_87
13th September 2008, 15:57
fa si u dansul ploii...poate merge :cry:

praf_de_stele
13th September 2008, 15:59
:cry: :cry: se pare ca va veni ca s`a innorat bine :P

acum sunt suparata ca nu transmit astia meciul lui simon :ciocan:

Geografu
13th September 2008, 16:02
Ce vreme nasoala...
Nici ploaie, nici ...
O mohoreala care te face sa adormi ! :)

rocs_a
13th September 2008, 18:25
:cry: :cry: se pare ca va veni ca s`a innorat bine :P

acum sunt suparata ca nu transmit astia meciul lui simon :ciocan:

imi place vremea de acum, mai ales ca vegetez acasa

vezi ca e de la 19.00 pe tvr2 a 2 a semifinala la bcr open

irinaidu
13th September 2008, 18:41
rocs mi-a dat o melodie astazi si sunt hooked. si daca tot i-am plictisit pe unii pe mess , am zis sa va plictisesc si pe ols. there you go: jonny lang http://www.jonnylang.com/

rocs_a
13th September 2008, 18:55
eu am ascultat cred azi de 50 de ori give me up again a lui jonny lang si the man who can`t be moved a celor de la the script

whisper
13th September 2008, 19:23
Buna seara!
Nu m-ai stresat Irina. Si pot sa spun ca imi place si mie Jonny Lang. :)

alyosha_87
13th September 2008, 20:18
faina melodia :D

irinaidu
13th September 2008, 20:19
care din ele?

luma
13th September 2008, 20:23
Fainut de toot! :groggy: Fetelor, nu ma bagati foarte tare in seama...si va rog, nu tipati. sssstttt! :D

whisper
13th September 2008, 20:28
Buna Luma! Cum sa nu te bagam in seama?:floricica: Si de ce sa nu tipam?Sau de ce am tipa?:D

alyosha_87
13th September 2008, 20:32
care din ele?

jonny lang-bump in the road

irinaidu
13th September 2008, 20:33
marce, vezi ca daca dai pe butoane acolo unde scrie audio mai poti sa asculti si alte melodii. :D

luma, ai baut??? de ce sa nu tipam???

alyosha_87
13th September 2008, 20:38
ah, stiu...:P dar mie mi-a placut in mod particular asta :)

luma
13th September 2008, 20:40
luma, ai baut??? de ce sa nu tipam???

Am luat o doctorie...:D:D:D Rezultatul => :groggy:

whisper
13th September 2008, 20:43
Aha am inteles acum...promitem sa nu tipam: LUMA!! NE AUZIIIIII!:cry:

Si mie imi place cel mai mult "Bump in the road":ok:

irinaidu
13th September 2008, 20:48
LUUUUUUUUUUUUMAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! ce doctorie???

whisper
13th September 2008, 20:51
:P Saraca Luma o sa surzeasca:P De cat am tipat noi:P
PA LUMA!!!!!!!!! SA TE FACII BINEEEEEEE! ^_^

:cya: Eu v-am lasat! O seara frumoasa!:ok:

luma
13th September 2008, 20:52
Lichior din muguri de brad...o minunatieeeee! Dupa ce trece dulceata aia nebuna si gustul de sirop, ramane alcoolul. Care ardeeee si se uuurca, se uuuuurca. Imi ard obrajii....:D:D:D Nu de rusine. :happy:

rocs_a
13th September 2008, 22:42
mi-am adus aminte la spargul targului de o chestie. zicea Ade mik faptul ca de la rhiana ii place umbrella.
Ade, celelalte versiuni le stii ? de la manic street preachers si vanilla sky? sunt misto, better than the original ;)
manics: http://www.youtube.com/watch?v=3G-wZ5uY0_o
vanilla sky: http://www.youtube.com/watch?v=E0WRk30HLnQ (clipul e demential :)))) )

Geografu
14th September 2008, 00:01
Noapte buna alls !
Luma vii maine la finale ? :P

luma
14th September 2008, 00:13
Vin...cum sa nu vin! Moarta, coapta si tot vin. :D

innuendo
14th September 2008, 00:14
A batut Steaua, ce frumos :D


Ce mai faceti voi ?


Nu prea mai trec pe forum...hmm

Anisia
14th September 2008, 00:16
Cu cat a batut?
Ce sa facem, uite eu bantui pe-aici:)
Gata, am vazut, a batut cu 4-1:)
Noapte buna!

Geografu
14th September 2008, 10:55
Neata !
Deci Luma te astept aici deja ! :)

iuli
14th September 2008, 12:28
Vin...cum sa nu vin! Moarta, coapta si tot vin. :D

Prima zi in care lipsesc :(
Sa-i tii pumnii lui Gilles :D

praf_de_stele
14th September 2008, 13:38
mi-am adus aminte la spargul targului de o chestie. zicea Ade mik faptul ca de la rhiana ii place umbrella.
Ade, celelalte versiuni le stii ? de la manic street preachers si vanilla sky? sunt misto, better than the original ;)
manics: http://www.youtube.com/watch?v=3G-wZ5uY0_o
vanilla sky: http://www.youtube.com/watch?v=E0WRk30HLnQ (clipul e demential :)))) )
rocs, clipul vanilla sky cu umbrella lor l`am vazut mai demult la tv, de street preachers nu stiam :P suna bine toate, inclusiv varianta rihannei...mie imi place piesa, nu conteaza pana la urma cine o canta :)

piesa aia a lui lang, "give me up again" imi place si mie muuult....de cand mi`ai zis de ea, o ascult tot mai des...si parca suna mai bine live :)
de piesa celor de la the script stiam tot de la tv(vh1), dar nu mi`a placut asa de mult si de cand mi`ai mai dat`o si tu, imi place acum :P sa ne mai dai :D

go simon!!!!! (app, rocs, in reluare nu avea acelasi farmec meciul:P)

iuli
14th September 2008, 14:20
Prima zi in care lipsesc :(
Sa-i tii pumnii lui Gilles :D

Am uitat ca incepe la 13:00 :cry: Acum am vazut :D

praf_de_stele
14th September 2008, 14:53
adica ai vazut dupa ce s`a terminat meciul ? :D

rocs_a
14th September 2008, 14:56
am vazut semifinalele si finala , pt prima oara in viata mea am vazut un meci de tenis cap coada :D cred ca devin si fan al tenisului :d

praf_de_stele
14th September 2008, 14:59
n`ai cum sa nu devii :D lasa tu, dar sa te uiti la meciurile spectaculoase dintre federer si nadal, ramai :shocked: iti spun eu

Bumbescu
14th September 2008, 16:36
am vazut semifinalele si finala , pt prima oara in viata mea am vazut un meci de tenis cap coada :D cred ca devin si fan al tenisului :d

Cu cine ai tinut azi?

smiling_ancutza
14th September 2008, 17:04
bunaaaaaaaaa!!!! ce faceti? nu v-am mai vizitat de mult:( din cauza unor probleme cu netu' (sper ca s-au rezolvat) si din lipsa de timp:( offfff greu e sa fii elev!

ricochet4
14th September 2008, 17:07
Stai sa vezi ce greu o sa fie dupa, o sa tot vrei sa fii elev.

luma
14th September 2008, 17:20
Cu cine ai tinut azi?

Tu cu cine? :D Eu cu Moya...:(

Bumbescu
14th September 2008, 17:51
Tu cu cine? :D Eu cu Moya...:(

Tot cu Moya si ma enervau francezii din tribuna(destul de multi) :D

irinaidu
14th September 2008, 18:02
eu am avut weekend incredibil de lipsit de realizari. ma bucur ca unii au mai facut ceva. si daca tot n-am facut nimic am iesit aseara in oras pe la 12 si prin urmare azi m-am trezit la 14 . minunat. merit o mama de bataie. sincer m-as bate singura doar ca autoflagelarea nu ma inspira.

Bumbescu
14th September 2008, 18:14
eu am avut weekend incredibil de lipsit de realizari. ma bucur ca unii au mai facut ceva. si daca tot n-am facut nimic am iesit aseara in oras pe la 12 si prin urmare azi m-am trezit la 14 . minunat. merit o mama de bataie. sincer m-as bate singura doar ca autoflagelarea nu ma inspira.

Asta e week-endul perfect, sa nu faci nimic, cum ar fi de altfel si viata perfecta:D
Irina,la 12 noaptea, ai iesit la agatat?:P

irinaidu
14th September 2008, 18:20
clar, ce altceva ar putea sa faca o dama respectabila la 12 noaptea in oras? sa iasa cu prietenii microbisti care fusesera la meciul steaua-faru si care atunci se terminase nu este niciodata o optiune :P

Bumbescu
14th September 2008, 18:35
Nu prea, mai ales ca faristii erau probabil f suparati si ar fi fost o companie nu f placuta....iar stelistii erau beti de bucurie la ora aia:D

irinaidu
14th September 2008, 18:47
ai mei cu toate ca sunt constanteni sunt stelisti :D

Bumbescu
14th September 2008, 18:56
Banuiam eu ca te invarti in medii selecte:D

Geografu
14th September 2008, 19:06
Pana la urma e bine ca a castigat si Simon ! :)
Atmosfera foarte frumoasa ca de altfel tot turneul pe care l-am urmarit pe viu aproape de la un capat la altul ! :ok:

irinaidu
14th September 2008, 19:33
eu incerc sa evit dicutiile despre fotbal. in primul rand pt ca orice discutie despre campionatul nostru intern ma lasa rece si apoi ma mai trezesc in certuri stupide. ca ei vb despre fotbal si pe mine ma apuca sa discut despre principii si se termina nasol.
noroc ca aseara nu a vrut nimeni sa vb despre fotbal.

Bumbescu
14th September 2008, 19:42
am inteles....si canalizezi discutia spre patinaj si toti barbatii se imbata pe loc de nervi:P

irinaidu
14th September 2008, 19:46
ai inteles perfect esenta :P parca m-ai cunoaste :D

Iulya
14th September 2008, 20:07
Pana la urma e bine ca a castigat si Simon ! :)
Atmosfera foarte frumoasa ca de altfel tot turneul pe care l-am urmarit pe viu aproape de la un capat la altul ! :ok:

Nu ...nu e bine ca a castigat Simon :headbang::headbang::headbang:
am fost sambata panba seara am inghetat de frig eroic la meciul de dublu:D si am avut o tona de draci dupa semifinala a 2-a ...
Oficial: Gilles Simon e pe lista neagra ..:drak:
Atmosfera putea sa fie mai buna - prea multi pariori though ...care habar n-au sa se comporte :mda:

whisper
14th September 2008, 21:34
Buna seara!
A castigat Simon:( Tineam cu Moya.
:cheer: a castigat Steaua!!!!!!!!!/OLE/
Nu am vazut meciul..ca,, de nu am GSPtv:mda:

@Rocsana: Ade are dreptate, sa vezi un meci intre Rafa si Roger e ceva.In special unul cum a fost la Wimbledon:rolleyes: Si sa castige Rafa:D

:cya: Good night!

lady_k
14th September 2008, 21:47
Buna seara!
Ce mai faceti?:)
In seara asta m-am uitat cu tata la un film pe care amandoi il vedem a n - a oara: "Unde a disparut compania a 7 -a?".:D Comedie frantuzeasca super tare.:P

Am si eu o intrebare. Si-a cautat (si gasit) careva de munca prin intermediul unei agentii de recrutare? Daca da, cum functioneaza exact chestia asta? Si cat de eficienta e?
Merci!

praf_de_stele
14th September 2008, 21:47
simon e cel mai tare :kiss: de cand l`a batut pe fedex tin cu el :D ciudat, nu?
ade, eu am gsptv, ti l`as da dac`as putea ca mie nu`mi tre`...baga numa` fotbal, ce idioti :mda:

rocs, e mult mai frumos tenisul daca federer castiga :P :) ala e cel mai bun din istorie :ok: nu nadal, nadal e mic pe langa elvetian ;) :D

salut, claudia :) si mie`mi plac comediile frantuzesti, mai ales cele cu louis de funes, e actorul meu favorit :) le vad mereu

lady_k
14th September 2008, 21:50
salut, claudia :) si mie`mi plac comediile frantuzesti, mai ales cele cu louis de funes, e actorul meu favorit :) le vad mereu



Asta e cu Jean Lefevre.:)

innuendo
14th September 2008, 22:08
Maine este prima zi de liceu :). frumos , nu?
Abia astept sa-mi cunosc noii colegi, profesorii, dirigintele...

Sper ca totul sa fie bine.


Mult succes in noul an scolar celora care mai au tangente cu scoala si celorlalti :D - numai bine

Iulya
14th September 2008, 22:13
simon e cel mai tare :kiss: de cand l`a batut pe fedex tin cu el :D ciudat, nu?
ade, eu am gsptv, ti l`as da dac`as putea ca mie nu`mi tre`...baga numa` fotbal, ce idioti :mda:

rocs, e mult mai frumos tenisul daca federer castiga :P :) ala e cel mai bun din istorie :ok: nu nadal, nadal e mic pe langa elvetian ;) :D

Nu, Gilles nu e cel mai tare ...:mda:
Si iar nu sunt de acord, tenisul e si mai frumos daca federer nu castiga:D

rocs_a
14th September 2008, 22:52
Cu cine ai tinut azi?

cu simon, ca moya a fost don juanul ralucai sandu :P
pe bune vorbind acum, tot cu simon am tinut mai mult, imi placea ca e mai duracell de felul lui. imi placea cand se exterioriza si vorbea cu sinele si de la sine mai trecea si la publicul care vorbea :lol:

nu mi-ar fi displacut nici ca moya sa castige, sa dea o lectie la varsta lui, dar daca nu s-a putut...

dar puteti face abstractie de preferinta mea aici, fiindca nu-s pasionata de tenis incat sa urmaresc rezultate sau sa vad alte meciuri :D

insa am pierdut gala demonstrativa, partea a doua, de dupa ploaie :( cum s-a terminat? ce giumbuslucuri a mai facut
francezul ?

praf_de_stele
14th September 2008, 22:56
aoleu, rocs, a fost super, ca de obicei...spectacol :P da` ce n`au facut toti ? de fapt, imi place mereu sa ma uit la meciuri demonstrative ale lui nastase si bahrami, in general
au castigat nastase si pavel :D daca se poate spune asa...oricum, nu asta conteaza

rocs_a
14th September 2008, 22:57
dar tiriac nu mai poate juca? scartaie asa rau?

le: Irina, enterocolita e contagioasa ? se "prinde" din aer stand langa cineva care deja o are?

praf_de_stele
14th September 2008, 22:59
nici nu tre` sa joace...ma cam enerveaza...e intrat in afaceri omu` , nu mai joaca tenis :D
e bine acolo unde e

luma
14th September 2008, 23:04
le: Irina, enterocolita e contagioasa ? se "prinde" din aer stand langa cineva care deja o are?

Nu...din cate stiu eu.

irinaidu
14th September 2008, 23:15
chiar din aer nu prea. dar o enterocolita poate fi data de o bacterie, un virus sau un parazit. asa ca se transmite in functie de agentul care a cauzat-o. dar clar se poate transmite de la un om la altul sau prin alimete nespalate, chestii din astea.

ALEX , prima zi de liceu !!!!!!!!!!! wow !!! bafta maxima. sa ai colegi de treaba si sa te distrezi 4 ani si la sfarsit sa stii ce vrei sa faci mai departe, restul se rezolva. :)

praf_de_stele
14th September 2008, 23:25
va urez si eu mult succes in noul an scolar ...eu d`abia astept sa`mi intalnesc colegii...mi`a venit dor de ei...(ma rog, nu de toti)
mai am o prietena care, maine, la fel, incepe liceul...e emotionata si ea :)

irinaidu
14th September 2008, 23:28
si eu am fost tare stresata cand am inceput liceul. dar s-a dovedit a fi o parte foarte importanta din viata mea. m-am schimbat mult in liceu si imi place sa cred ca in bine.

ricochet4
15th September 2008, 00:02
Pe mine m-a enervat liceul.

Anisia
15th September 2008, 00:04
Noapte buna!:cya: (si va multumesc inca o data pentru urari:) )
Bafta maine la liceu, Alex!

Geografu
15th September 2008, 00:12
Noapte buna !
Alexe bafta maine si fii tare.Totul va fi bine ! :ok:

Anisia
15th September 2008, 10:52
Neata tuturor!
Si la voi e "cald"? In Bucuresti bate vantul, ploua marunt si e tare frig, brr.

iuli
15th September 2008, 10:58
Ma deprima timpul asta :(

lady_k
15th September 2008, 11:32
Buna!
Da, chiar deprimanta vremea.:( Mai ales ca azi m-am trezit mai devreme decat de obicei ca sa trec pe la florarie sa iau flori pentru fratele meu (de fapt pentru diriga lui:P) si era o coada infernala si mi-am facut nervi... Si toate astea ca sa doarma dumnealui o jumatate de ora in plus.:D
Acum sunt la munca si toata lumea e asa, anemica si somnoroasa si ar vrea acasa in plapuma... Si e abia 11 jumate.:(

iuli
15th September 2008, 11:50
Deci nu mai rezist :headbang:
Ce naibii chef sa ai pe timpul asta? Urasc toaaaammmmnaaaaaaaaaaaa :(

praf_de_stele
15th September 2008, 11:58
eu iubesc toamna...mi se potriveste dpdv spiritual ...si urasc vara
cred ca`s singura careia ii place...ciudat...tuturor li se pare ciudat...de fapt, ei cred ca eu am cele mai ciudate gusturi din clasa :D da`mi place asa, ca`s diferita :P
ador mai ales cand ploua...

azi la scoala, plictiseala mare...de maine intram in forta...ce idoti :groggy: nu ne lasa si noua macar asa 1 zi-doua :D

iuli
15th September 2008, 12:06
Deja-mi pare rau ca am terminat liceul :(( (timpul asta e de vina, clar :D)
Imi pare rau pt multe in dimineata asta. Ascult Dido acum...prea frumos canta.

praf_de_stele
15th September 2008, 12:09
cica la facultate e mai frumos...asa`i aud pe multi :groggy: posibil, nu pot sa neg :D

iuli
15th September 2008, 12:14
Nu stiu ce ar putea fi atat de interesant...poate pt cei care vin din provincie, dar la mine va fi la fel ca la liceu...

praf_de_stele
15th September 2008, 12:17
crede`ma ca habar n`am :D asa aud si eu pe ici pe colo

smiling_ancutza
15th September 2008, 12:35
Nu stiu ce ar putea fi atat de interesant...poate pt cei care vin din provincie, dar la mine va fi la fel ca la liceu...

stai cumva in cartierul francez?

iuli
15th September 2008, 12:38
Neah...pe la morarilor stau...daca stii...
De ce intrebi?

Geografu
15th September 2008, 12:38
Buna tuturor !
Domane ce vreme incredibila si eu de abia am venit din oras.Sunt plouat pana in gat...:o:

Anisia
15th September 2008, 12:45
Sper sa nu fie asa toata toamna...
Totusi cred ca va fi interesant la facultate, chiar daca suntem tot din Bucuresti. Eu una sunt chiar curioasa. Anca, si tu ai intrat la facultate?

smiling_ancutza
15th September 2008, 12:54
Neah...pe la morarilor stau...daca stii...
De ce intrebi?

ma intrebam de unde atata snobism :o:

nu, nu sunt la facultate, sunt a 12-a;)

Anisia
15th September 2008, 12:59
A, deci mai ai un an.Iti urez de pe-acum bafta la Bac!(daca nu s-o mai schimba ceva pana atunci)

lady_k
15th September 2008, 13:02
Mie mi-a placut mult mai mult la facultate decat la liceu. Am oscilat intre o facultate din orasul meu si una din alt oras. Si pana la urma am ales sa plec de acasa sperand ca va fi mai interesant asa. Si a fost.:P

iuli
15th September 2008, 13:03
ma intrebam de unde atata snobism :o:


Snobism? Pai ce am zis? :(

smiling_ancutza
15th September 2008, 13:04
A, deci mai ai un an.Iti urez de pe-acum bafta la Bac!(daca nu s-o mai schimba ceva pana atunci)


ms mult! bafta si voua la facultate! :kiss:

rocs_a
15th September 2008, 13:04
ce bine am dormit eu cand se auzea imnul cantat de directoarea scolii generale in fata careia locuiesc :D
am auzit ca se canta si buimaca ce eram am crezut ca e 6 dim si se canta imnul la tvul lasat deschis de ai mei :D dupa am realizat ca e 15 sept :D

Iuli, stai aproape de mine

Anisia
15th September 2008, 13:10
Merci, Anca:) Mie mi se pare un pic ciudat, a inceput scoala, si eu nu ma duc, inca:)

mikeyy
15th September 2008, 13:10
Mult succes tuturor in noul an scolar!!! Imi e dor de liceu :)

Ce repede a trecut vara...inca 2 sapt si incepe si facultatea!

iuli
15th September 2008, 13:12
Pe unde stai Rocs?

rocs_a
15th September 2008, 13:16
intr-un cartier rau famat :D

iuli
15th September 2008, 13:18
Pai toate-s asa :D

praf_de_stele
15th September 2008, 13:31
nu pot sa cred...:( astia ne`au bagat la optional(fara sa ne intrebe pe noi ce preferam, logic;)) exact ce ma enerveaza pe mine cel mai mult(d fapt, pe toti)...da` fix alea : FIZICA ;), CHIMIE si, nelipsita BIOLOGIE :( am despresii...nici chiar asa...isi bat joc de noi...nu e drept :plans:
:headbang: am inceput bine anul

mikeyy
15th September 2008, 13:35
Nu te enerva inca din prima zi, Ade :)

praf_de_stele
15th September 2008, 13:43
incerc sa vad partea buna a lucrurilor...
la fizica macar ne permitem sa dormim si profa vorbeste singura (asa a fost si anul trecut) :P mediile oricum ies bune, chiar daca nu stim nimic (referate, alea alea)
la chimie ambele ore sunt ultimele si suntem...obositi dupa atata stres ;) :D
la bio e putin mai nasol, da` gasim noi o solutie :P

ricochet4
15th September 2008, 14:49
Noi la chimie jucam fotbal si fetele discutau cu profesoara filme sexy.

lady_k
15th September 2008, 15:22
Pe mine, proful de chimie m-a ascultat o data din "programul scurt al probei masculine la CM de patinaj artistic editia 1999".:happy
Din pacate nu mi-a pus nota. N-am inteles de ce.:thinkso:

innuendo
15th September 2008, 15:49
Multumesc! A fost bine...mi-a placut prima zi :D. colegii par de treaba....

sa vedem cu profesorii, notele ;)

praf_de_stele
15th September 2008, 15:49
serios, claudia ? :P ii placea si lui patinajul ?

Tracoromana
15th September 2008, 15:52
Claudia, ce faina lectie! CM 1999 cu Yagudin "Circus" si Plushenko "Hava Nagila" si cred ca fost si Urmanov. Pacat ca nu ti-a dat nota. Trebuia sa-l convingi pe prof sa se uite la programul lung.

Apropos m-am uitat la My Hot Ice, inafara de ultima secventa, cand tocmai se lansa suspansul.

lady_k
15th September 2008, 16:27
Ade, nu stiu cat ii placea dar m-a intrebat de ce n-am invatat si eu i-am spus ca nu am avut timp pentru ca m-am uitat la patinaj.:D
El nu auzise decat de, citez: "Canadianul ala cu nume bulgaresc care probabil e campion la aruncarea ciocanului pe gheata.":happy


Flavia, din pacate nu a fost Urmanov. (As fi vrut eu.:P)

rocs_a
15th September 2008, 20:11
si eu am vazut My Hot Ice.
Flavia, daca vrei, iti spun ce se intampla la final, e previzibil totusi. urmeaza spoilere:

Pentru a nu pierde podiumul si pt a se califica pt europene, Kostomarov e convins de partenera lui frumoasa si ambitioasa sa faca miscarea mai periculoasa, adica in timp ce ea sta cu picioarele in sus si cu mainile sprijinite drept pe piciorul lui, el sa ramana pe gheata numai cu acel picior, celalalt ridicandu-l . ei bine, tipa cade si asa se termina filmul . a, sa nu uit: cade in timpul probei de concurs

whisper
15th September 2008, 22:36
eu iubesc toamna...mi se potriveste dpdv spiritual ...si urasc vara

:D Nu esti singura. Si mie imi place...si nici eu nu prea "inghit" vara:D


Buna seara!
Succes la scoala copilasi!:cheer:

:cya: Noapte buna!

Geografu
15th September 2008, 23:00
Noapte buna va zic si eu !
Succes de maine at school cine incepe cu adevarat ! :ok:

Anisia
15th September 2008, 23:24
Noapte buna!

irinaidu
16th September 2008, 00:17
mie nu imi place toamna. e trista!!! eu sunt tare solara :P

eu am avut o zi tare obositoare. acum mi-am facut baita si am relaxez.

ricochet4
16th September 2008, 01:48
Mie nu-mi place nimic.

lady_k
16th September 2008, 08:37
Neata!

Mie, cel mai mult imi place iarna.:P

Bumbescu
16th September 2008, 09:23
Si mie tot iarna....bine ca am scapat de caldurile alea nenorocite.:D

rocs_a
16th September 2008, 09:41
neatza!
mda, iarna, dar sa fie cu zapada, nu cum a fost in ultimii 2-3 ani

Bumbescu
16th September 2008, 09:43
Zapada la munte, bucurestiul uscat...asta-i idealul.:P

Snake_21
16th September 2008, 10:58
Eh fara zapada parca nu si are farmecul iarna :D

Iulya
16th September 2008, 11:07
Nu tin neaparat sa am zapada prin bucuresti dar la munte vreau neaparat :rasc:

ricochet4
16th September 2008, 11:58
Eu nu tin neaparat sa aveti voi zapada, dar vreau eu :D

iuli
16th September 2008, 12:14
Primavara e cea mai frumoasa !!! Iar toamna, cu siguranta, cea mai nasoala. Si iarna e nasoala fara zapada :D

lady_k
16th September 2008, 12:28
neatza!
mda, iarna, dar sa fie cu zapada, nu cum a fost in ultimii 2-3 ani

Pai anul trecut chiar a fost zapada...

Anisia
16th September 2008, 12:34
Tin minte, parca acum vreo 4 ani, ca a nins asa de frumos,de Revelion, ca intr-o poveste:)

Geografu
16th September 2008, 13:57
Buna tuturor !
A mai aparut soarele in sfarsit...:yes:

ricochet4
16th September 2008, 14:02
Nu si aici. Si joi a ziua mea.

Geografu
16th September 2008, 14:32
Atunci facem petrecere mare Aline tata aici ! :yeah:
Fii linistit se remediaza vremea pana atunci ! :ok:

ricochet4
16th September 2008, 15:05
Sa speram. E un frig groaznic aici. O sa mancam tort cu manusile pe maini.

irinaidu
16th September 2008, 15:38
nici la mine nu e soare :(

mie imi place la munte cu zapada dar asa un maxim de 1-2 saptamani, apoi as vrea sa ma reintorc la soare.
cred ca v-am mai innebunit cu filmul ala , un fel de documentar, " following the summer around the globe ". asta as vrea sa fac before i die. dar ar presupune sa nu muncesc un an de zile.
acum cand ma gandesc , chestii din astea se pot face doar daca nu muncesti ( ma refer la munc asta cu contract si program ). sunt furioasa pe mine ca atunci cand aveam 19 ani nu am fost mai aventuroasa. sa plec 1 an in jurul lumii sau macar pe acolo unde se putea merge fara sa ma impuste nimeni. :P
nu stiu de ce parintii nostri ne-au crscut cu ideea asta fixa ca domnule trebuie sa te asezi asa pe o traiectorie clara in viata si saai serviciu cat mai repede. bla, bla. niste *****uri. te grabesti sa ajungi sa ai un serviciu si o cariera , ca apoi sa te plictisesti pt asta e ceea ce o sa faci tot restul vietii.

gata, sper ca e clar ca toamna nu-mi face bine. cand e vara nu ma apuca debitatul de tampenii asa de des.

ricochet4
16th September 2008, 15:43
asta as vrea sa fac before i die. dar ar presupune sa nu muncesc un an de zile.

asa mult castigi ?

Tracoromana
16th September 2008, 15:58
si eu am vazut My Hot Ice.
Flavia, daca vrei, iti spun ce se intampla la final, e previzibil totusi. urmeaza spoilere:

Pentru a nu pierde podiumul si pt a se califica pt europene, Kostomarov e convins de partenera lui frumoasa si ambitioasa sa faca miscarea mai periculoasa, adica in timp ce ea sta cu picioarele in sus si cu mainile sprijinite drept pe piciorul lui, el sa ramana pe gheata numai cu acel picior, celalalt ridicandu-l . ei bine, tipa cade si asa se termina filmul . a, sa nu uit: cade in timpul probei de concurs

Mersi Rocs pt rezumat; azi am citit si subiectul pe site-ul Acasa si am vazut si ep 2.

irinaidu
16th September 2008, 15:59
mai dorintele nu exista pt ca ti le permiti ci exista ca sa te sece ca nu ti le permiti. :P

dar vreau sa-ti zic ca nu oricine gandeste asa romaneste. sa ai multi bani si sa te lafai prin hoteluri in jurul lumii.nu. sa mergi din loc in loc. sa muncesti cate ceva sa mai faci un ban si sa mergi mai departe. that's what it's all about.
as fi zis si eu ca nu se poate daca nu as fi cunoscut 2 fete de 19 ani ( cand eu aveam 14 ) care au facut chestia asta. erau englezoie ele. intrasera la o facultate si si-au luat un an liber inainte sa inceapa. au lucrat o vara in anglia, tot felul de joburi ciudate ( una din ele semana cu victoria beckam si a facut un pictorial de " look alike" ) si au plecat. si tatal uneia dintre fete lucra in nu stiu ce tara, parca in thailanda, dar nu bag mana in foc, ca au trecut o carca de ani de atunci. si stiu ca s-au mai oprit ceva vreme si acolo si iar au lucrat ( fara bancuri proaste legate de tara, va rog ) si au facut si partea a2a de voiaj back home.
la ceva asa ma gandeam. nu sa am bani si merg prin hoteluri. aia e bla,bla.
bogdan, a luat la autostop o fata si un baiat care facusera turul europei asa. adica cu atustopul. stiu ca e o chestie tampita si ca poti sa mori dar in teorie suna asa de bine.

ricochet4
16th September 2008, 16:09
Cand te decizi sa faci chestia asta, ia-ma si pe mine, Irina.

irinaidu
16th September 2008, 16:22
am o lista cu chestii to do before i die. nu foarte mare. asta cu excursia cred ca e cea mai grea chestie. asta in ceea ce priveste lucrurile de genul asta. ca mai am si din alea asa, spirituale :P. alea chiar sunt greu de realizat.
sunt in continuare decisa sa sar cu parasuta. singura problema e ca mor de frica numai la idee.

praf_de_stele
16th September 2008, 16:56
vreau zapada now :D :rolleyes: ciudat, nu? :P
azi a iesit soarele si a fost putin mai cald, acum e la fel d frig parca...oricum, e aproape perfect cum e acum...innorat, frigut :D lipseste the snow to be perfect in my vision

irina, o astfel de excursie as face si eu, around the world, fara nu stiu ce luxuri, cum ziceai...doar asa, o aventura frumoasa si de neuitat...poate o sa am noroc in facultate, o fi vreunu`/vreuna asa ca mine...ma rog, la faza cu autostopul, nu am incredere in nimeni, sarim peste asta :P

fratilor, noi am inceput in forta la scoala :mda: 7 ore deja :( nu e corect

ricochet4
16th September 2008, 19:02
Irina, tu nu ai fost frecata de soarta rau, ca sa zic asa. Daca ai fi fost, ambitii de genul saritului cu parasuta ar fi fost ca intratul intr-o alta dimensiune. Pentru mine si sa vizitez Parisul e o utopie. Mi-ar placea odata si odata sa vizitez Finlanda. Cred ca acolo e locul perfect pentru mine. Dar nu cred sa apuc vreodata.

irinaidu
16th September 2008, 19:08
de ce finlanda??? chiar sunt curioasa, nu stiu prea multe despre zona aia.

dar de ce e parisul o utopie??? daca chiar vrei poti sa mergi.
nu, nu am fost rau frecata de soarta ca sa te citez. chiar nu am de ce sa ma plang in viata pana acum. orice nu a fost bine mi-am facut cu mana mea asa ca no complains there.

ricochet4
16th September 2008, 19:22
In ordine inversa: - daca ai vedea viata cum o vad eu, ai ajunge la concluzia ca putine lucruri le facem noi cu mana noastra, restul sint puse (de cine vrei, pentru a nu intra in alte discutii) in urma unui algoritm inexplicabil pentru noi, in fata caruia avem foarte putin spre deloc de comentat.
- pentru ca iti trebuie in primul rand bani (si nu putini), sa spun doar un motiv. desi ar mai fi si altele, mai subtile.
- pentru ca ma imi place foarte mult stilul de viata al finlandezilor. sint reci, distanti, ordonati, curati, linistiti, practica mult sport, iar peisajele (vazute doar la televizor sau imagini) sint absolut idilice. In facultate am aplicat pentru o specializare la Oulu (orasul Nokia), dar manareli m-au impiedicat sa ajung.

whisper
16th September 2008, 21:13
Primavara e cea mai frumoasa !!! Iar toamna, cu siguranta, cea mai nasoala. Si iarna e nasoala fara zapada :D

Sunt de acord cu tine. Primavara e cel mai superb anotimp:no1. Apoi pe 2-3 e iarna si toamna si pe 4 vara:P



Tin minte, parca acum vreo 4 ani, ca a nins asa de frumos,de Revelion, ca intr-o poveste
Cred ca prin 2002^_^

Buna seara!

Tyler Durden
16th September 2008, 21:13
Mamaaaa, ce discutii civilizate aici, cata politete si urbanitate, e clar, nu-i de mine aici.:D

irinaidu
16th September 2008, 21:15
tyler, noi astia care alunecam usor pe muchii suntem niste civilizati :P glumesc, off course. nu ca nu am fi civilizati, doar ca nu aluncam usor.
ma scuz pt orice voi abera in seara asta in continuare pt ca sunt sub usoare influente bachice. :D

irinaidu
16th September 2008, 21:22
alin, imi pare rau cand te citesc. pari foarte resemnat. finlanda e intr-adevar o tara scumpa si chiar am cautat acum sejururi in paris si sunt si ele cam scumpe dar poti sa te plimbi daca iti place si cu bani putini. de exemplu in praga. am fost eu 5 zile cu 100 euro. a fost una din cele mai frumoase excursii ale mele. iti garantez ca te-ai indragosti de locul ala daca ai merge.

eu insa sunt dobrogeanca si balcanica. nu imi place ordinea si nici distanta. imi place curatenia in locurile publice dar nu la mine acasa.
eu zic insa ca daca iti doresti ceva cu adevarat poti sa incerci sa obtii. eu din fericire nu mi-am dorit niciodata chestii nebuseti cum ar fi sa lucrez pt nasa sau sa fiu presedintele statelor unite. de fapt nu prea imi doresc eu nimic de felul meu. si intr-un fel viata mea a fost mereu buna pt ca am primit mereu mai mult decat mi-am dorit.
si in ceea ce ma priveste daca am momente de neimplinire ele vin mereu dintr-un loc inauntrul meu.

dar acum sunt brusc bine dispusa si accept chiar si toamna doar stati sa mai imi pun un pahar de vin. si sa ma apuc sa-mi fac cartofii prajiti.

whisper
16th September 2008, 21:26
:mda: V-am zis sa nu renuntati la visuri? Nu se stie cand vor deveni realitate.:P
Eu vreau sa vad Japonia:cry:

irinaidu
16th September 2008, 21:31
si eu as vrea ade sa vizitez japonia. imi aduc aminte postul tau despre visele la 50 de ani si ceva :P

praf_de_stele
16th September 2008, 21:33
ade, primavara m`am nascut eu, dar e pe locul 3 :P ciudat

eu vreau australiaaaaa ...de ce oare ? :D

irina, si eu mi`am amintit de postul ala cand a castigat spania :cry: postul lu` ade...deci nadal va castiga peste atatia ani iar wimbledonul :evil:

whisper
16th September 2008, 21:34
Pai poate mergem amandoua...o luam si pe Ade-chan cu noi:D Poate o sa vrea sa vada un concert KAT-TUN:cry: Sau pe Tomita^_^
Mai vrea cineva:D

@Ade-chan: Eu sunt toamna:P La mine toamna e cand pe 2 cand pe 3 :P Si nu e ciudat deloc :D
Eh..lasa ca stiu eu de ce Australia..daca tu nu stii;)

praf_de_stele
16th September 2008, 21:41
nu m`ar deranja sa vad si japonia :D si pe tomi, si pe kohei-kun, si kat-tun :P dar platiti voi drumul si cazarea si mancarea :D
dar australia, mooorrrrr :X:X:X:X :D:D:D

whisper
16th September 2008, 21:48
Peste 44 de ani Ade-chan:happy

praf_de_stele
16th September 2008, 21:51
eu m`as tine bine pe picioare si atunci :P
deci accept :D

mikeyy
16th September 2008, 21:56
Buna seara!
Ca tot veni vorba de ceea ce ne dorim...as vrea sa merg la o editie a JO de vara..daca s-ar putea peste 4 ani, la Londra, ar fi excelent :)

whisper
16th September 2008, 22:01
Si eu o sa ma tin bine pe picioare...ce vrei sa zici ca o sa fiu baba atunci:mda: :happy

Eu vreau sa fiu la o editie a jocurilor olimpice de iarna..daca s-ar putea sa fie si in Japonia ar fi perfect;)

praf_de_stele
16th September 2008, 22:04
nu ade, cum as putea ? :D
eu vorbeam doar de mine :P

rocs_a
16th September 2008, 22:06
eu vreau o combinatie intre ce-si doresc mihai si ade: JO de iarna in Anglia :))))

praf_de_stele
16th September 2008, 22:09
cand s`or mai organiza in australia, merg si eu :cry: daca s`or mai organiza :( :D

gata...s`au terminat noptile de stat pe net...ma duc la somn, intr`o juma` de ora gata :|
va urez noapte buna :kiss:

whisper
16th September 2008, 22:13
Noapte buna va zic si eu:kiss:
Forta CFR:P
:cheer: Steaua!:cheer:

lady_k
16th September 2008, 23:00
Pentru mine si sa vizitez Parisul e o utopie.


Alin, exact asa ar fi spus si tata daca il intreba cineva. Nu se gandea el vreodata ca va ajunge sa vada Parisul. Si, in vara asta , a fost trimis de la uzina unde lucreaza intr-o delegatie de 7 zile, la o expozitie internationala ghici unde? La Paris.:D Era foarte putin probabil sa fie trimis el pentru ca in mod normal la o chestie de genul asta merg directorii.:P (Precizez ca singura delegatie in strainatate, pana in vara asta, a fost prin 1980 si ceva la Ruse:P).
Asa ca nu stii de unde sare iepurele...:)

ricochet4
16th September 2008, 23:03
Eu stiu. Nu sare nici un iepure pentru mine.

lady_k
16th September 2008, 23:05
Eu iti doresc sa sara.:kiss:


Good night, everyone!:cya:

ricochet4
16th September 2008, 23:09
Merci. Dar n-o sa sara.

innuendo
16th September 2008, 23:14
da, frumos joaca CFR ! Castiga :D, bravo lor!

Cam grea prima zi de liceu :-s..



Noapte buna!

Anisia
16th September 2008, 23:24
Poate in prima zi ti s-a parut greu, mai ales ca e ceva nou pentru tine, acum. Dar vei vedea ca nu va fi asa de greu dupa ce te vei obisnui cu noii colegi si profesori:)
Noapte buna!

irinaidu
16th September 2008, 23:51
alex, nu te demoraliza. eu in primul semestru la liceu ma cam alarmasem. veneam dupa scoala generala unde aveam numai note mari si cand am dat cu capul in cate un 5 am ramas un pic marcata. dar orice inceput e mai greu.

super meci a facut cfr-ul. genul de meci care nu poate sa nu-ti placa daca iti place sportul de performanta.

alin, sa stii ca atitudinea face multi bani. daca ai atitudinea asta pesimista lucrurile par si mai grele decat sunt.

ricochet4
17th September 2008, 00:02
no shit ?

Geografu
17th September 2008, 00:37
Noapte buna !

ricochet4
17th September 2008, 01:57
Geografule, ce faceti maine ? Bateti Steaua ? Sa stiu pe cine sa pariez, ca azi CFR-ul mi-a tras clapa.

Geografu
17th September 2008, 11:17
Nu stiu sa vedem.
Oricum eu sunt roman si vreau sa fie egal in sufletul meu.
Neata ! :ok:

Anisia
17th September 2008, 11:19
Buna dimineata!:)
Sper ca scorul de aseara sa se repete astazi sau, de ce nu, sa dam mai multe goluri.:) De fapt, cel mai important este sa joace bine si sa castige, nu mai conteaza cu ce scor.

florik2000
17th September 2008, 15:39
nu am mai trecut de mult pe aici:P
ce ati mai facut vara asta?cei care ati terminat-o cu liceul,pe unde v-ati inscris la facultate?:)

lady_k
17th September 2008, 15:52
Cam grea prima zi de liceu :-s


Stai, Andi, ca nu e dracul atat de negru. Eu am inceput liceul cam pe la jumatatea plutonului:P ca sa zic asa, cu 7 si 8, si l-am terminat prima din clasa cu o singura medie de 9.:D

praf_de_stele
17th September 2008, 16:11
salut!!! :)

eu anul trecut am terminat a 5`a cu 9.29...de data asta vreau sa scot mai mult, ca primul an a fost asa de relaxare :P dar depinde de lenea mea :D

Geografu
17th September 2008, 16:24
Succes Ade si sa termini chiar si cu 10 ! :evil:
Buna Flori ce sa facem ne-am odihnit si noi in vara asta.
Eu am intrat la stomatologie ! :ok:
Cand ma gandesc ca vine 1 octombrie...:(

ricochet4
17th September 2008, 16:34
Stai, Andi, ca nu e dracul atat de negru. Eu am inceput liceul cam pe la jumatatea plutonului:P ca sa zic asa, cu 7 si 8, si l-am terminat prima din clasa cu o singura medie de 9.:D

Eu l-am inceput cu 4 si 5 si abia l-am terminat.

praf_de_stele
17th September 2008, 16:36
@alex : cu 10 nu vreau eu...serios...:D aia`s tocilari :D
pe 1 oct incepi ? eeiiii lasa ca mai ai un pic :)

Bumbescu
17th September 2008, 16:52
Felicitari Geografule, dar acum sterge repede sigla aia din avatar:D

Geografu
17th September 2008, 17:21
Merci Bumbescu nu o sterg las-o acolo ! :)
Hai ca fug la meci , ne auzim maine ! :yes:

Cristinush
17th September 2008, 18:17
Helloooooooo :D A inceput scoala..:( Eu am avut probleme cu netul, de fapt nu am avut deloc net in ultimele 5 zile, asa ca..:P
Ce-ati mai facut? :)

florik2000
17th September 2008, 21:21
Succes Ade si sa termini chiar si cu 10 ! :evil:
Buna Flori ce sa facem ne-am odihnit si noi in vara asta.
Eu am intrat la stomatologie ! :ok:
Cand ma gandesc ca vine 1 octombrie...:(

wow.....in bucuresti banuiesc..multa bafta:P..eu sunt la istorie:)

Anisia
17th September 2008, 21:51
Buna Cristinush! Ce sa facem...unii au inceput scoala, ca si tine, unii asteapta sa-nceapa (ca mine). Parca a trecut prea repede vacanta asta.
Florina (asa te cheama, nu?), eu am intrat la Ase. Bafta si tie, si lui Alex si celorlalti care au intrat la facultate!:)

whisper
17th September 2008, 22:22
Buna seara!:)
Cam bate vantul pe aici:p Banuiesc ca toti sunteti la meci:)

Ma bucur mult pentru succes CFR-ului. As vrea ca si Steaua sa castige sau macar sa fie un egal:P Acum e 1-0 pentru Bayern :|


Asa ca nu stii de unde sare iepurele...
Pentru Ade-chan: Nu se stie de unde sare cangurul si ajungi sa vezi Australia:P


alin, sa stii ca atitudinea face multi bani. daca ai atitudinea asta pesimista lucrurile par si mai grele decat sunt.


Ai dreptate Irina!
:cry: de asta eu vreau sa stiu cat mai multe despre Japonia, sa invat cat de mult pot limba, obiceiurile. Sa fiu pregatita cand voi ajunge acolo:D

Iulya
17th September 2008, 22:41
Off Steaua joaca de parca ar fi in deplasare:mda: nicidecum cu ambitia si daruirea pe care as dori sa o vad pe Ghencea mai ales acum cand e condusa:(

Tot aranjand pozele facute la BCR Open m-am jucat nitel si uite ce a iesit:
http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/Jose%20Acasuso/wallpaper/P90704373-copy-reallysmall.jpg
wallpaperu:http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/Jose%20Acasuso/wallpaper/P90704373-copy.jpg

innuendo
17th September 2008, 22:55
Ms, sper sa fie bine :D . si da, profii chiar par inspaimantatori :|. exigenti. etc :D


Hai Steaua! Fa si tu o minune :D

irinaidu
17th September 2008, 23:10
meciul de aseara cu cfr a fost din ala sa mori in scaun. la asta , imi pre rau dar dupa prima repriza mi s-a facut somn.

cred ca o sa ma si culc pt ca am un ochi umflat si sunt sictirita ( nu, nu m-a batut nimeni :P ).

Anisia
17th September 2008, 23:20
Da, a fost spectaculos meciul de aseara. Si Steaua a avut ocazii, dar le-a dat in bara(la propriu) Sper sa se schimbe lucrul asta pana la finalul meciului.

luma
17th September 2008, 23:25
Cine, bara?:D

Anisia
17th September 2008, 23:33
Da, trebuia ca bara sa fie mai la stanga, sau sa nu fi existat deloc. In jumatatea nemtilor sa fi fost o poarta imensa:D (ati inteles ce-am vrut sa spun:) )
Gata, s-a terminat.

luma
17th September 2008, 23:35
Am inteles...dar na, ma amuzam si eu.:D:D:D

Anisia
18th September 2008, 00:19
Noapte buna!:cya:

iuli
18th September 2008, 01:26
Devreme va mai culcati...

whisper
18th September 2008, 07:29
Si devreme ne mai trezim :P
NEATAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Trezirea!

Mie mi-a placut ce a jucat Steaua aseara:) Imi pare rau ca nu au putut mai mult dar asta e...doar am jucat cu Bayern Munchen :)

lady_k
18th September 2008, 10:01
Neataaaaaa!
A iesit soarele!:yeah:

rocs_a
18th September 2008, 10:27
si pe mine m-a luat somnul in ultima repriza . a aparat bine zapata asta

Bumbescu
18th September 2008, 10:55
Unii stau murati in ploaie si altii dorm in timpul asta....:mda: