PDA

View Full Version : Friendship Thread!



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

Cristinush
28th December 2007, 14:27
An Nou Fericit si tie, Irina!Si distractie placuta!:)

lady_k
28th December 2007, 14:30
Distractie placuta, Irina!!!! La Multi Ani!!!!!

Geografu
28th December 2007, 14:57
Buna fetele ! ;)

lady_k
28th December 2007, 15:07
Buna, Alex!

Cristinush
28th December 2007, 15:30
Buna Alex! Buna, Claudia!:D
Am trecut sa va salut...revin mai incolo..i have movies to watch!:D
:kiss:

peirsolgirl
28th December 2007, 17:53
fetelor si baietilor, va pup de acum pt anul nou pt ca plec de acasa si nu stiu cand o sa mai am net sigur. dar nici o problema daca va pup de 2 ori ,nu???

la multi ani si un an nou cu tot ce va doriti!!!!
La multi ani si tie ,Irina,have fun!:ok:

peirsolgirl
28th December 2007, 17:56
Am si eu o problema,poate ma ajuta careva:de vreo 3 saptamani am in cap o melodie house,dar pt ca nu stiu a cui e si nici cum se numeste evident nu am putut sa dau de ea..asa ca...ce melodii house sunt la moda?poate e si asta pe care o caut eu printre ele:D

Cristinush
28th December 2007, 18:28
paaaaaai...din cate stiu eu:
Dada Life-The Great Fashionista Swindle
Dj Rhynno ft Sylvia-Feel
Impact-Love or I`ll die
Dj Rhynno ft Sylvia-Save me
Leisuregroove-Dance
Dj Sava ft Connect-R-Sunshine
Dj Andi-Rupturewort
Morandi-Angels (asta nu e prea house:D, da nah..)
Crazy Loop(Dan Balan)-Crazy Loop (s-ar putea sa fie asta, k in ultima vreme, majoritatea lumii e moarta dupa piesa:P )
David Guetta-baby when the lights...
Nu-mi mai vin in cap alte piese..o sa ma uit...:D Da poate o gasesti printre astea;)

peirsolgirl
28th December 2007, 18:30
am uitat sa precizez ca e fara versuri:D
eta:am cautat..nu e printre astea..off..greu :/

Cristinush
28th December 2007, 18:46
Oh boy...:D
paaai..inregistreaza`te si ne trimiti inregistrarea..o sa ne fie mai usor:cry: :P
Mai este piesa de la Electrosystema-Work ..mai era una de la Tiesto, da nu`mi vine-n cap acuma titlu`..:thinkso:

peirsolgirl
28th December 2007, 19:30
Mda..ar fi o idee...nu stiu cum sa explic..e o melodie vesela :D

moty
28th December 2007, 21:04
va doresc tuturor un an nou fericit! ne vedem pe 3 ianuarie. LA MULTI ANI!

whisper
28th December 2007, 22:35
Buna seara!
:kiss: Irina...vacanta frumoasa si sa ai parte de o petrecere super de rev :ok: HAPPY NEW YEAR!
:) La multi ani si tie moty si sa te distrezi bine :ok:
PS: Am uitat:
http://www.menwallpaper.de/zgallery/Home/All_Names/Pictures/pictures.html

Geografu
29th December 2007, 00:24
Noapte buna tuturor ! ;)

Tracoromana
29th December 2007, 02:18
Sa ninga cu fericire, clopoteii sa sune a speranta, sa aveti un an nou de 2008 ori mai bun. La multi ani!!!!
Din partea mea si a catorva dintre prietenii nostri de mai jos.
http://www.elfyourself.com/?id=1852515798

lady_k
29th December 2007, 11:40
Distractie placuta de Revelion! Sa ninga cu noroc si clipe frumoase! LA MULTI ANI!
Ne citim pe 2.:cya:

luma
29th December 2007, 13:05
He he! Membru pe MTF...acum am vazut! :cheer:
Iulya, ai juma' de ora maine dimi? Bem o cafeluta la MD?:)

Geografu
29th December 2007, 13:09
Buna ziua alls !
Distractie placuta celor ce pleaca la rebeliune ! :yes:

Iulya
29th December 2007, 15:39
He he! Membru pe MTF...acum am vazut! :cheer:
Iulya, ai juma' de ora maine dimi? Bem o cafeluta la MD?:)

:D da ..te sun nitel mai tarziu sa stabilim

Cristinush
29th December 2007, 15:45
Hello everyone!:D
Distractie placuta celor ce pleaca din habitat de rev :P ! Noi restu` stam si pazim forumu` :D :P
Eu m-am ales cu o raceala zdravana..nu stiu cum s-a intamplat asta, pentru ca am stat in casa mai mult zilele astea..:rolleyes:

luma
29th December 2007, 15:53
:D da ..te sun nitel mai tarziu sa stabilim

:cheer:

@Cris: tocmai de aia...:rasc:

Cristinush
29th December 2007, 16:23
Mmda`...da` nu`i corect:( :P

luma
29th December 2007, 16:48
Leac pentru Cris: vin fiert si la patinaaaaaaj! Miscare...:rasc:


Edit: Ops! :thinkso: 16 ani...
Doar de data asta! :rasc:

rocs_a
29th December 2007, 17:25
Cris, tu te-ai ales cu o raceala, eu cu enterocolita acuta, o chestie digestiva naspa , infectioasa. Nu, nu de la mancarea de sarbatori, k n-am facut excese. Si eu n-am nevoie de vin fiert si iesit la patinaj, ci de orez fiert si patinaj acasa :)

whisper
29th December 2007, 18:12
:thinkso: Ce inseamna MTF?
Hello everyone! Multumim Flavia! Acum o sa il vad :)
:( Imi pare rau Cris..insanatosire grabnica!:ok:
:( Imi pare rau Rocsana e nasol rau ce ai u ..dar lasa ca te faci u bine :floricica:

luma
29th December 2007, 19:05
MensTennisForums...:)

Insanatosire grabnica, fetelor!

Cristinush
29th December 2007, 19:12
Thx, girls! Deja fac febra, what can i say?:cry: yuhuuuuu! Lasa, Luma, fa-te ca n-ai vazut chestia aia de la varsta :D
Rocsana, nu suna prea bine ce-ai scris tu mai sus...cam nasol!Get well soon :), eu, una asta am de gand, ca nu am chef sa-mi petrec revelionul stranutand..:cry: nu suna bine :P
Deocamdata, si eu cred ca voi patina acasa...pe parchet!:D Cu vinu` fiert..let me check out if my parents are still home..:drak:

praf_de_stele
29th December 2007, 19:44
heeeeellooooooooooooooo!!!! mumia revine :cry: adica ade17 revine :cry: am ajuns ca delia...postez din luna'n luna :P
ce mai vb voi pe aici? sunteti racite, bolnave vad...insanatosire grabnica :kiss:
noutati ceva? :D

unde faceti revelionul? :P

whisper
29th December 2007, 19:49
/helloBuna Ade..pai inca nu stim...lasa-ma sa ma gandesc :thinkso:...acasa:cry:
@ Luma..mersi, nu ma prinsesem..eu sunt mai de mult inscrisa, dar doar atat:P

praf_de_stele
29th December 2007, 19:59
care'i treaba cu forumul ala de tennis? ca ma intereseaza :D

whisper
29th December 2007, 20:18
Imediat caut si-ti dau adresa. :)
Daca vreti sa vedeti noua mea creatie..adica astahttp://i154.photobucket.com/albums/s275/whisper_steaua/My%20creations/stephwall.jpg in varianta de wall..intrati pe threadul cu Fan art :)
@Ade: http://www.menstennisforums.com/

Geografu
30th December 2007, 00:11
Va salut pe toti ne reauzim la anul , plec la munte.Vin pe 3 ianuarie dar poate mai vorbim de pe la un net-caffe din Sinaia.La multi ani tuturor si numai bine , un an 2008 bun numai cu implinari , sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
Salve tuturor ! :yes:

rocs_a
30th December 2007, 01:41
multumesc fetelor pt urari!
si eu vroiam la munte :( .. cred k si la mare era misto de revelion, e ceva diferit, pt mine ... insa o sa fac revelionul cu fosti colegi de liceu.
sunt rupta de oboseala, am obosit lenevind (incredibil k se intampla si asa ceva) .. mai precis am vazut una dupa alta seriile piratii din caraibe 2 si 3... am stat 6 ore pt asta (intre parti am asteptat sa iau de pe net ultima parte)...sunt amortita, obosita, ma duc sa ma culc. Buna dimineata, k sigur vedeti mesajul pe 30.12.2007 !

irinaidu
30th December 2007, 02:45
eu am baut cam mult azi asa ca am venit de urgenta acasa pe la 19. si m-am culcat. nenea soferul de la taxi se uita la mine cum casc intr-una si zice : domnisoara sunteti deocheata???? eu cascand zic : nu doar putin bauta.
din pacate dupa ce am dormit putin pana la 23, tocmai bine ca sa pierd iesitul in oras m-am trezit si dupa cum vedeti inca sunt treaza. nasol!!!

fetelor va doresc insanatosire grabnica!!!!!

rocs_a
30th December 2007, 17:16
te-ai binedispus , irina :p

Lavinia
30th December 2007, 19:57
irina..am cv ptr u..nush sigur dak o s iti placa..dar asa sper
3058030581

luma
30th December 2007, 20:44
Pentru mine n-ai nimic? :huhu:

whisper
30th December 2007, 22:04
Buna seara!
Sa te distrezi bn Alex! La multi ani!

eu am baut cam mult azi asa ca am venit de urgenta acasa pe la 19. si m-am culcat. nenea soferul de la taxi se uita la mine cum casc intr-una si zice : domnisoara sunteti deocheata???? eu cascand zic : nu doar putin bauta.
:happy You've made my day..care nu a fost prea buna.:(

Gata s-au facut poll-urile: Intrati si votati:http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=189
Mai ales aici:http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=200966

alyosha_87
30th December 2007, 22:35
l-au pus ultimul pe Brian...ntz ntz...:P
ce faceti maine searaaaaa? :D

corina_mee
31st December 2007, 00:39
Buna tuturor!:) Vroiam sa va urez Sarbatori Fericite si distractie placuta de revelion, ca nu prea am mai avut timp sa trec pe aici.
Eu inca nu stiu ce o sa fac maine si ma enerveaza la culme chestia asta.

praf_de_stele
31st December 2007, 11:28
salut fetele!
mersi, ade, pt link. :) vad ca nu e oficial site'ul :D am vazut si montajul cu steph...:rolleyes: e suuupeeerrr...ms inca o data :kiss: sper ca ti'ai mai revenit si te simti mai bine...

vreau sa va urez tuturor un an nou fericit, multa sanatate, realizari pe toate planurile, bucurii, iubire, impl tuturor dorintelor ...si distractie placuta la noapte :ok: :yes:

nush daca reusesc sa mai intru pana maine :P ne vedem si ne citim la anu' :P

ps: am inceput si pagina noua :D

Cristinush
31st December 2007, 12:54
Hey girls!:)
Eu am intrat acuma, mai tarziu nu cred ca o sa am timp si probabil nici nu voi fi in stare, caci starea mea s-a inrautatit si sincer, nu as vrea sa ajung la spital de Anu Nou:(
Eu va doresc un An Nou foaaaaaarte fericit, cu multa sanatate, multe impliniri, fericire si prosperitate!La Multi Ani!!:)
http://i39.photobucket.com/albums/e195/samantha190806/Glitter%20Sayings/HappyNewYear1.gif

Tracoromana
31st December 2007, 15:10
La multi ani tuturor! Insanatosire grabnica. Cristinush!

praf_de_stele
31st December 2007, 15:43
hai ca pana diseara mai reusesc sa mai stau si pe net :P
cris, imi pare f rau :( :kiss: insanatosire grabnica! :kiss:

va salut din nou :)

corina_mee
31st December 2007, 16:17
Cristinush, sa te faci bine cat mai repede.:kiss:

Iulya
31st December 2007, 16:26
La multi anii tuturor !! Un an nou fericit, plin de impliniri, sanatate si fericire!!
Fie ca anu care vine sa fie mai bun decat cel care a trecut!!

irinaidu
31st December 2007, 17:08
cris, imi pare tae rau pt tine. sucks sa vii bolnav mai ales azi.

lala, mersi mult , apreciez gestul!!!!!

eu sunt in alba iulia si sunt in dubiu daca sa ma duc diseara la sibiu in piata. am loc rezervat cu prietenul intr-un bar in alba cu ceva prieteni dar parca m-as duce si pana la sibiu. canta reamonn si apoi e un foc de artificii cu unii smecheri in domeniu.

luma
31st December 2007, 17:10
/hello Sibiu!!!

Cris, multa sanatate! :kiss:


La multi ani! Sa fiti fericit, sa fiti iubiti, sa fiti sanatosi si sa aveti parte de tot ce este mai frumos si mai bun! :cheer:
PS sunt si baieti pe aici? :rasc:

rocs_a
31st December 2007, 18:26
La multi ani! sanatate in primul rand, k devine precara printre cateva dintre noi, fericire, sa fie anul 2008 mai bun k 2007!
Bafta pt fetele cu examene!
Irina, super la reamon, i-am vazut si eu asta vara la bestival, mi-au placut mult, solistul se va chinui sa vb romaneste, k stie cate putin, ca nevasta-sa e romanca, ioana :)
Happy New Year, Happy New Year!

flor
31st December 2007, 19:09
BUNA ,FANI AI PATINAJULUI!
SA AVEM UN AN BUN,PLIN DE BUCURII SI FERICIRE SI PATINAJUL SA VA TINA APROAPE CU TOATA FRUMUSETEA LUI!
SI EU SA VA MAI VIZITEZ ASA DIN CAND IN CAND PT CA SUNTETI CEI MAI DRAGUTI!:kiss:

LA MULTI ANI!/OLE/

irinaidu
31st December 2007, 19:13
rocs si eu am fost la bestival si mi-a placut mult reamonn si tot festivalul de altfel . astept cu nerabdare bestivalul de anul urmator!!!

alyosha_87
31st December 2007, 19:31
LA MULTI ANI TUTUROR! noul an sa va aduca bucurii, implinirea viselor si tot ceea ce este mai bun!!!
Distractie Placuta everyone:P mai e putin si imi vin invitatii and then we can paaaaaaarrty /OLE/

whisper
31st December 2007, 23:25
HELLO! LA MULTI ANI! Mai e ff putin pana la 24 :) Sa ne vedem cu bine peste un an;)

rocs_a
1st January 2008, 17:23
La multi ani ! ink o data...
irina, am auzit k anul asta e posibil sa vina kylie minogue, coldplay , lenny kravitz ... abia il astept si eu! eu m-am dus anu trec pt pink, insa mi-au placut la nebunie si kasabian si reamonn...pt kasabian am facut o pasiune de la bestival.

irinaidu
1st January 2008, 18:31
eu m-am dus pt marylin manson. era f curioasa sa-l vad live on stage.
am fost 2 zile sambata si duminica. mi-a placut atmosfera in primul rand. m-am dus la 2 de cand incepea ziua. eu am facut o pasiune pt gabriel rios si pt la plebe dintre cei ce au cantat acolo si nu mai auzisem de ei inainte. pe la plebe m-am dus ulterior sa-i vad cantand si in vama veche.

v-ati trezit??????

eu am dormit pana la 4 cand am simtit ca mor de foame si m-am trezit. am fost aseara in sibiu. reamonn au fost f draguti , asa cum ma si asteptam. focul de artificii nu prea le-a reusit din cauza cetii. iar europe au fost faini si nu prea ma asteptam la asta. nu am stat de europe decat putin pt ca se facea prea tarziu si trebuia sa mai ajungem si intr-un bar din alba . acum imi pare rau ca nu am stat pana la final, dar cam inghetasem.

peirsolgirl
1st January 2008, 19:53
La muuulti ani!Cum ati petrecut?
Irina,imi pare bine ca a fost fain in Sibiu:)
La noi in Pitesti pe langa altii au fost si Rednex:D , dupa ce-am ciocnit sampania am fost si noi sa-i vedem,ne-am agitat pana am ramas fara suflare dupa care ne-am intors la party:P

irinaidu
1st January 2008, 20:01
buna alex!!!! esti acasa???

luma
1st January 2008, 20:41
La multi ani ! ink o data...
irina, am auzit k anul asta e posibil sa vina kylie minogue, coldplay , lenny kravitz ... abia il astept si eu! eu m-am dus anu trec pt pink, insa mi-au placut la nebunie si kasabian si reamonn...pt kasabian am facut o pasiune de la bestival.

Sigur vine Coldplay? Pai daca vin ei...vin si eu. :rasc:

irinaidu
1st January 2008, 20:50
kyle si lenny vin dar nu la bestival. concerte de sine statatoare. eu sigur ma duc la lenny daca binevoiesc prietenele sa-mi zica din timp si sa iau bilete.
kyle e ok dar nu m-as duce la concert. iar coldplay mie mi se pare un pic cam ca apa de la robinet, buna dar nu-mi atrage atentia prea multa vreme.

peirsolgirl
1st January 2008, 21:04
sunt acasa,dap...:)

luma
1st January 2008, 21:11
Mie imi place muzica lor. Seara, cand vin acasa dupa o zi infernala...ascult Coldplay. Ma relaxeaza, ma linisteste...ma simt bine. :)

praf_de_stele
1st January 2008, 21:22
buna fetele!!! La multi ani! cum e in noul an? :P eu's foooarte adormita...abia mai rezist :D

Cristinush
1st January 2008, 22:04
Hey fetele!:D La Multi Ani!
Eu, desi mi-am pierdut vocea aseara, tot a fost bine!Am fost la un foc de artificii la noi in oras, care a fost ft nice!:) Nema concert, k deh`...tre` sa aiba bani si astia de la primarie pentru revelion:P In schimb azi am primit patineeeeeeeeee!!I love my parents..deci..nici nu mi-am imaginat ca se va intampla asta!:rolleyes: Obiectiv pentru joi: patinoar :D
Kisses:kiss:

praf_de_stele
1st January 2008, 22:35
bv...sa le stapanesti sanatoasa cris !!! :kiss: si bafta la patinat :P

rocs_a
1st January 2008, 23:55
Saptamanile acestea se negociaza aducerea trupei Coldplay la B’Estfest 2008, anunta Florin de la Hi-Q pe blogul sau. Inca nu se stie sigur daca britanicii vor canta in cadrul festivalului pentru ca deocamdata `nu s-a cazut la intelegere'. Daca formatia Coldplay nu va putea fi adusa in perioada 4-6 iulie, cand are loc anul acesta B’Estfestul (B`estival), Chris Martin si colegii lui vor veni `cu siguranta pe alta data, anul viitor`, mai spune Florin

de aici stiam de acu o luna park zvonul de coldplay...si ori am incurcat, ori era zvon fals k lenny si kylie vin la bestival, oricum, cert e k s-a auzit k vin...f tare anul 2007 pt mine, am apukt sa ii vad pe pink, kasabian, reamonn, muse, plushenko... si ceata de vedete care vor veni la noi in tara se inmulteste

so, luma, iti doresc sa te duci la coldplay, k vreau si eu sa vina, ii ador, ma relaxeaza enorm si p mine, ma destreseaza formatia asta

cristinush, patinat placut si iti doresc sa nu cazi ...so, 0 cazaturi!

Cristinush
2nd January 2008, 11:40
Hello fetele!:kiss:
Multumesc frumos!:D Sper sa am bafta la ele:P
Si ia uite de unde auzim ce formatii vin in RO..de pe bloguri:P Imi place Coldplay, dar nu stiam nimic de venirea lor; de venirea lui Kylie stiam, dar am auzit ca vine doar in primavara, nu se stie data sigura, si de Lenny stiam, concertul e in 26 iulie in Buc :P :D

whisper
2nd January 2008, 12:04
Buna dimineata sau Buna ziua:groggy: Cum vreti sa ziceti:P
La multi ani!
Frumos cadou ai primit Cris...sa le porti cu placere si (cum a zis si Rocsana) 0 cazaturi!

irinaidu
2nd January 2008, 14:07
cris, deci esti bine sanatoasa???? sa folossti patinele cu placere si cu cat mai putine vanatai.

rocs, de unde citesti despre bestival??? wow, se pare ca va fi fain daca se negociaza cu nume asa mari. tu esti din bucuresti, nu??? ce va invidiez pe voi cei din bucuresti, ca eu mai trebuie sa dau si bani de drum sa vin la concerte.

rocs_a
2nd January 2008, 14:57
irina, da, sunt din Bucuresti.
cat despre blogul aluia de la hi-q, nu-l citesc eu, informatia asta o am de la un prieten, care stia k imi place coldplay. si informatii despre bestival gasiti aici: http://www.bestfest.ro/ ...cand am accesat prima data acest site, era mentionat de lenny kravitz si iron maiden k ar putea veni, se negocia cu ei. se pare k s-au schimbat ... oricum, cred k vor veni formatii tari si anul asta, abia ii astept pe granzii muzicii

lady_k
2nd January 2008, 17:13
LA MULTI ANI!!!
Ma bucur ca v-ati distrat de Revelion! Eu azi am venit de la Padina, din Bucegi. A fost suuuuper! Dar din pacate am pierdut Gala de la Oberstdorf...

irinaidu
2nd January 2008, 19:58
am fost la patinat . yeyyyy!!!! si mi-am mai imbunatatit stilul. am incercat chiar si sa merg cu spatele dar nu prea mi-a iesit.

peirsolgirl
2nd January 2008, 20:01
Mie nu-mi iese nici cu fata,deci stai linistita :P

Tracoromana
2nd January 2008, 20:08
LA MULTI ANI!!!
Ma bucur ca v-ati distrat de Revelion! Eu azi am venit de la Padina, din Bucegi. A fost suuuuper! Dar din pacate am pierdut Gala de la Oberstdorf...

Azi e reluare Gala Obersdorf) la 20.00 (ora Eurosport).

Pardon, ora Romaniei!!!

praf_de_stele
2nd January 2008, 20:25
buna !!! ce mai faceti? eu am inceput sa'mi revin dupa revelion :P
maine merg la plimbare...
acu's cam melancolica si cam trista :(

irinaidu
2nd January 2008, 21:18
de ce esti tristuta??? ca s-a mai terminat un an???

eu m-am simti bine la patinat pt ca o tanti mi-a zis ca am 15 ani :P

alyosha_87
2nd January 2008, 21:26
hello! La multi Anisori tuturor!
si eu am vrut sa merg la patinoar,dar din pacate, am facut febra(din cauza noptii de revel:P :rolleyes: ) si a trebuit sa stau toata ziua in pat.
ah well...voi ce mai faceti?

Cristinush
2nd January 2008, 21:47
Heeey fetele!:D Eu acum am sosit de la inca o tura de vizitat rude etc...:P
@ Irina: sunt bine, deocamdata, ma tratez, bineinteles..sunt cu punga de medicamente dupa mine, dar cel putin nu mi-am mai pierdut vocea:D; Daca doamna ti-a spus ca ai 15 ani, atunci poate asa e;) :P Dupa cum spuneam eu cred ca maine plec la patinoar..and i can`t wait for it!!!!:cheer:
Ade de ce esti trista?:( :kiss:

Iulya
2nd January 2008, 22:08
La multi ani!
Si eu ma recuperez dupa revelion ... am luat medicamente si am o stare de somnolenta ....si abia am terminat montajul cu FS ....:groggy: ... sper sa-mi treaca ...
si eu vreeeeau la patinoarrr:D poate maine ..dk o sa pot

luma
2nd January 2008, 22:40
Eu nu o sa pot...
Trecand peste acest aspect si peste faptul ca am baut un pahar de sampanie...:rasc:
Pupici tuturor!

praf_de_stele
2nd January 2008, 22:53
eu m-am simti bine la patinat pt ca o tanti mi-a zis ca am 15 ani :P
hai ca asta chiar m'a inveselit :P eram trista de altceva, dar mi'am mai revenit...am vazut si'o comedie, am mai citit si postul irinei :D

whisper
2nd January 2008, 22:57
Insanatosire grabnica fetelor:ok:
:kiss: Ade nu mai fi trista!
:) Irina, ti-am zis ca asa pari..in nici un caz de varsta pe care o ai.
Si pentru ca Luma intrebba o data daca nu avem ceva si pentru ea..ce zici de asta;)
http://wetmen.provocateuse.com/images/photos/colin_firth_08.jpg
Si de astea:
http://rhodesianamber.files.wordpress.com/2007/10/p1.jpg
http://www.britmovie.co.uk/actors/f/images/007a.jpg

moty
2nd January 2008, 22:59
la multi ani fetele! bafta in toate si sanatate maxima! am aterizat si eu acum o ora si ceva de la munte... a fost foarte tare!

luma
2nd January 2008, 23:04
Aaaaaaaa! Adelina, mi-am revenit brusc. :D
Ce sa mai zic...trebuie sa ma vezi!

@Moty: banuiesc ca a fost distractie maxima.:)

whisper
2nd January 2008, 23:17
Sper sa reusesc sa te vad :D Dar nu stiu ce are de acum nu mai apare prima poza:
Bine ai revenit moty!La multi ani!

praf_de_stele
2nd January 2008, 23:24
eu mai stau pana se termina filmul si apoi ma culc ca nu m'am odihnit suficient de la revelion si acum mi'e somn :sleep:

noapte buna :)

moty
2nd January 2008, 23:30
multumesc pt urari. a fost super, va povestesc maine. acum ma duc la culcare, ca sunt rupt dupa 8 ore de condus. noapte buna!

whisper
2nd January 2008, 23:44
Somn usor!
Cine crezi ca a reusit, Ade, sa se recupereze...:P

luma
2nd January 2008, 23:53
Somnic frumos, tuturor!

lady_k
2nd January 2008, 23:54
Eu m-am recuperat! Sunt mandra de mine!:ras-plans:

irinaidu
3rd January 2008, 02:10
si eu m-am recuperat. m-am recuperat ieri pana pe la 16.30 si azi m-am mai recuperat un pic pana pe la 12.30 si acum cu tot efortul de la patinat tot nu mi-e somn.

ade, ma bucur ca te-am inveselit!!!

adelina, cand mi-ai mai zis ca arat de 15??? ne-am vazut si am uitat??? am intrat intr-un univers paralel??? :P

luma
3rd January 2008, 06:45
Ai frumoasa poza de la Bestival...:rasc:

rocs_a
3rd January 2008, 11:20
Si eu ma duc azi la patinoar1 abia astept, mai ales k n-am mai patinat de vreo 3 ani! sper k e adevarat k patinatul nu se uita, la fel k mersul pe bicla..o sa vad ce mi-o iesi :)) oricum, pe ziua de azi, va doresc sa va treziti din amorteala de sarbatori..beti o cafea, un pepsi sau cola dupa preferinte ...

rocs_a
3rd January 2008, 11:21
lady_k, vezi k si azi e gala pierduta


scuzati de postul consecutiv, am uitat de edit :(

lady_k
3rd January 2008, 12:03
Merci, rocs_a! Am vazut-o aseara.:)

Ioca10
3rd January 2008, 12:32
Ziua buna fetelor:D

praf_de_stele
3rd January 2008, 14:35
neata, lume !!! mi'e o leneeeee :sleep: am facut cam multa gimnastica si acum am obosit :groggy:

neata, ioca! :)

whisper
3rd January 2008, 17:11
Buna seara!
Nu ii nimic Rocsana...am decis sa nu mai tin chiar asa cont la posturile consecutive:P
/hello Brian a strans 13 voturi..e pe locul 4 :cheer: Nu aveti prieteni, rude, cunostinte sa ii puneti sa il voteze:cry:

:P Nu Irina, nu te-am vazut in realitate..doar in poza:)..si nu ti-am zis ca ai 15 ci ca pari mai tanara de varsta care zici ca o ai ;)

mikeyy
3rd January 2008, 18:40
Buna tuturor!
Am inteles ca o sa mergeti la nationalele de patinaj cativa. Am o mica mare rugaminte la voi si anume, daca puteti sa filmati ca sa putem vedea si noi cei care nu suntem din Buc :D

Geografu
3rd January 2008, 21:43
Buna tuturor.La multi ani si sa aveti un an bun.
Azi seara am sosit si eu de la Sinaia cu trenul.Mama ce lung a fost drumul dar a meritat.M-am distrat pe cinste iar vremea a fost geniala.
Voi ce faceti si ce-ati facut zilele astea ? :)

irinaidu
3rd January 2008, 22:05
mikeyy, mergem daca vom afla cand sunt :(

whisper
3rd January 2008, 22:09
:cheer: Brian are 14 voturi:D
Bine ai revenit Alex!

Iulya
3rd January 2008, 22:11
mikeyy, mergem daca vom afla cand sunt :(

Campionatul National de seniori 11-13/01/2008 Bucuresti

peirsolgirl
3rd January 2008, 22:13
mikeyy, mergem daca vom afla cand sunt :(
pe site la frp scrie ca sunt pe 11-13 ianuarie,deci saptamana viitoare

mikeyy
3rd January 2008, 23:15
Daca nu as fi avut pe 15 ian examen as fi venit pana in Bucuresti la competitie, dar nu-mi permite timpul pentru asa ceva :( ( sesiunea asta...)

Geografu
3rd January 2008, 23:33
Din ce am auzit competitia se va tine in Bucuresti pe Misu Flamaropol dar nu bag mana in foc.
Noapte buna pana una alta ! :ok:

mba_grey
3rd January 2008, 23:41
asta pt. cei stresatzi de parteneri sa se uite fortzat ...obligat... la PATINAJ ARTISTIC!!!!....mai bine hochei:-).....:(:groggy:
deci ..here i go....meritam MAI MULTA ATENTZIE!!!!!!!! DA?????????????....
a.. iubi nu vrei un ceai? sau ..a.... iubi nu vrei un masaj??????.
NU POT NICI SA PROTESTEZ CA LUMEA:(:(:(...nu ma lasa!!!!!!...partenera de Patinaj!!!

rocs_a
4th January 2008, 00:02
Yey! joubert e pe primul loc pe msiter sport, la egalitate cu kaka !

Iulya
4th January 2008, 00:05
aku e p primu loc, cu un vot mai mult decat Kaka ;)

irinaidu
4th January 2008, 01:37
daca o sa fie ok vremea sa pot conduce vin la nats. sa-mi mai aduceti aminte sapt viitoare.

fetele, ati vz ca vadim a votat cu brian????

Geografu
4th January 2008, 14:26
Hello everybody ! :yes:

praf_de_stele
4th January 2008, 14:59
neata :D

florik2000
4th January 2008, 19:16
Stie careva lb.rusa sa-mi traduca si mie rezultatele de la nationale?:P

lady_k
4th January 2008, 19:26
Stiu eu alfabetul asa ca pot identifica numele. da-mi link-ul.:)

mikeyy
4th January 2008, 19:35
Nationalele Rusiei? Si eu vreau link :D

Iulya
4th January 2008, 19:40
CD Results:

1. KHOKHLOVA - NOVITSKI 41.32
2. RUBLEVA - SHEFER 34.68
3. MIKHAILOVA - MAXIMISHIN 32.86
4. BOBROVA - SOLOVIEV 32.76
5. PLATONOVA - GRACHEV 30.25
6. ZLOBINA - SITNIKOV 28.99
7. GMYZINA - LOBANOV 25.74
8. ZHURINA - BATISCHEV 25.31
9. OKOLOTILINA - BORTSOV 24.20

linku: http://www.goldskate.ru/RussianNationals/fs-z-z-i.dancing-cd-z-z-z-z-z-results-rus.pdf


Elizaveta Turkamisheva is an 11 year old girl who is coached by Mishin

she will be competing at russian nationals this year, like Artur Gashinsky made his debut a couple of seasons ago at 12 years

It is said that Elizaveta has ALL triples already and she's very promising
c face mishin ... mai intai Gashinsky aku Turkamisheva ..:groggy:

mikeyy
4th January 2008, 19:55
La fete: dupa programul scurt
1. Ksenia Doronina
2. Nina Petushkova
3. Oksana Gozeva
4. Olga Naidenova
5. Yana Smekhnova
6. Katarina Gerboldt
etc

whisper
4th January 2008, 22:02
Buna seara!..de ce nu deschideti thread pt nationalele Rusiei!
Apropo Brian e pe :no1 la mister sport /OLE/
VOTATI BRIAN! FAPTE , NU VORBE!:cry: Semn electoral:patina de aur:D

Iulya
4th January 2008, 22:04
am facut topik deja :D
l-am votat deja p brian :cool:

whisper
4th January 2008, 22:07
:P Nu am vazut! Votul da...threadul nu :P

fetele, ati vz ca vadim a votat cu brian????
DAP! :D Haha..cand te gandesti ca era cat pe aci sa il votez pe Kaka si acum ii fac campanie lui Brian:cry:

peirsolgirl
4th January 2008, 22:29
ade,de unde ai scos superbitate de avatar??da tot ce ai!

whisper
4th January 2008, 22:56
Imediat, Alex!:) Acum caut adresa!
http://s154.photobucket.com/albums/s275/whisper_steaua/Ski-jumping%20photos/?start=all
si mai am in vreo 2 foldere..da le gasesti u pe acolo..daca nu le dau maine:)
:kiss: Noapte buna:cya:

Geografu
4th January 2008, 23:50
Noapte buna fetelor !
Sanse mari sa castige Brian Misterul nu ? :evil:

White Shadow
5th January 2008, 01:23
La multi ani fetelor si multa sanatate.

Va invit la vot - Mister ols 2007

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=202845

va multumesc frumos si va doresc o noapte placuta in continuare......

Geografu
5th January 2008, 12:51
Buna ziua tuturor ! ;)

moty
5th January 2008, 13:31
salut alex. fetele sunt la patinaj, cred

alyosha_87
5th January 2008, 15:08
hello guys :) ce faceti?

moty
5th January 2008, 18:02
seara buna! s-au intors fetele de la patinaj?

alyosha_87
5th January 2008, 18:27
eu de 2 saptamani vreau sa merg la patinoar si tot intervine altceva...acum,spre exemplu, trebuie sa invat deja ptr sesiune :sad:

moty
5th January 2008, 18:29
hai, ca poti sa-ti rapesti 2 ore intr-o zi. te mai si destinzi.

alyosha_87
5th January 2008, 18:33
well, sper sa pot merge candvaaa intr-un viitor apropiat:P
insa cu 13 examene :headbang: , no chance

moty
5th January 2008, 18:38
toate 13 sunt din semestrul asta?

alyosha_87
5th January 2008, 19:09
daps

moty
5th January 2008, 19:11
dar unde esti studenta? las' ca eu asta vara am dat patru restante in 35 minute, si culmea, le-am luat!

alyosha_87
5th January 2008, 19:15
eu sunt la limbi moderne aplicate :D
cum dzeu ai dat 4 restante in 35 de minute?:shock:

moty
5th January 2008, 19:19
wow, ce tare suna! pe bune, am intrat in sala, m-am dus la calculator, m-am logat, am intrat pe primul examen, l-am facut in 5 min, am intrebat daca pot da si celelalte restante, le-am facut cam in 5-10 min pe fiecare, dupa care, cand sa salvez rezultatele, s-a blocat calcu', am transpirat cateva minute bune, pana s-a urnit, dupa care am rasuflat usurat. M-AM SCOS!

alyosha_87
5th January 2008, 20:12
wow...parca e scenariu dintr-un thriller :P bine macar ca ai trecut peste ele ;)
da, chiar e fain la LMA :D am sa imi depun dosar la inceputul sem II sa plec un semestru in Franta; sper sa imi iasa *praying*ca dupa, sa plec in Anglia la master :P

moty
5th January 2008, 20:13
LMA? aha, m-am prins. pai, sper sa-ti iasa! dar tot apuci cateva zile de patinaj, nu?

alyosha_87
5th January 2008, 20:16
sper :D nu ma las, pana nu dau si eu cu fundu' de gheata, macar o data :cry:

Lavinia
5th January 2008, 20:28
tu...nu cu fundu...e nashpa rau:happy..serios aq...nu cu fundu k'i super nasol

alyosha_87
5th January 2008, 20:35
am sa-mi leg o perna de fund, ca sa mai atenueze impactul :P :happy:

whisper
5th January 2008, 21:18
Buna seara!
:kiss: Imi pare rau Marce..sper ca vei reusi sa ajungi! Succes la examene si spor la invatat!

Sanse mari sa castige Brian Misterul nu?:evil:
We hope so!:cheer:

Geografu
5th January 2008, 23:07
Nb alls !
Vine Plusy stai linistita Whis ! :evil::P

alyosha_87
5th January 2008, 23:18
Plushy-Mister ???
ioi, ce gluma buna :cry: :cry:

whisper
5th January 2008, 23:20
:happy Asta ar fi tare sa iasa Plushy mister..de, totul depinde de gusturi..:cry: Nu a facut el gala aia cu Sex Bomb, chiar pt nimeni:cry:
Nu la JO din 2010. :)
Noapte buna, Alex!:cya:

alyosha_87
6th January 2008, 14:22
Bonjour a tous! :D
ce faceti?

moty
6th January 2008, 14:28
buna si tie. mai nimic. eu bantui pe forum

luma
6th January 2008, 15:18
Plictisit?:rasc:

moty
6th January 2008, 15:21
cine eu? niciodata! sunt atatea de citit pe aici...

whisper
6th January 2008, 18:45
:cry: Mereu citesti...cred ca esti la punct cu orice stire..de la fotbal..pana la K1 plus pinguinii:D
Buna seara! ce liniste pe aici:)

Cristinush
6th January 2008, 19:23
Helloooooo lume!:D Ce faceti?
Eu am revenit dupa 4 zile la munte la bunica mea si a fost suuuper!:D I`m so..incantata:D :D Voi sper ca sunteti bine toate/toti:P
Revin maine, caci sunt ft obosita:)
Noapte buna!:cya: Kisses:kiss:

Geografu
6th January 2008, 19:40
Salve tuturor ! ;)

whisper
6th January 2008, 19:45
Bine ai revenit, Cris!Noapte buna,daca zici U;)

luma
6th January 2008, 20:00
Buna dimineata...ca eu acum m-am trezit! :rasc:

skater girl
6th January 2008, 20:01
buna fetele!!ce mai faceti?

alyosha_87
6th January 2008, 20:11
fac planuri ptr vacanta de pasti :D
voi?

skater girl
6th January 2008, 20:18
eu fac planuri pt revelionul 2010!!sunteti invitate toate!!!si ducesa e cap de afis!!!!

alyosha_87
6th January 2008, 20:20
eu chiar vb serios ;) eu plec cu o colega in franta in vacanta de pasti :P:D

skater girl
6th January 2008, 20:22
si eu vb serios!!!eu o sa plec si in franta si in norvegia,suedia,hawaii,venezuela,polul nord,sud...etc etc!!!

Geografu
6th January 2008, 20:25
Buna skateritzo ! ;)
Da pe noi baietii nu ne inviti ? :P:evil:

skater girl
6th January 2008, 20:27
Buna skateritzo ! ;)
Da pe noi baietii nu ne inviti ? :P:evil:
hmm,ba da!!tu ai invitatie speciala!

alyosha_87
6th January 2008, 20:41
sa imi trimiti o vedere de la Polul Nord...sunt curioasa cum e pe acolo.

skater girl
6th January 2008, 20:52
o sa țin minte!!!!

alyosha_87
6th January 2008, 20:55
ah, si sa fie cu autograf de la Mos Craciun :P

moty
6th January 2008, 22:13
buna seara. vreau si eu o invitatie speciala, te roooooog frumos!

luma
6th January 2008, 22:21
Eu il vreau pe Mosu'...:rasc:

alyosha_87
6th January 2008, 22:41
Mosul in persoana cui ? :D

moty
6th January 2008, 22:58
buna seara fetelor. ce agitatie asta-seara pe aici. s-a intors lumea din vacanta?

alyosha_87
6th January 2008, 23:00
cam asa...maine e luni, incepe faculta...:sad:

whisper
6th January 2008, 23:04
:great:Marce..sper sa nu ne uiti, ne aduci poze de la Paris sau unde anume te duci in Franta..:thinkso:Poitiers?:D
:cry: Skateritzo..la Polul Nord..hai mai bine sa facem noi o vizita in Austria ...e si mai aproape de tine;)

moty
6th January 2008, 23:07
pentru mine maine e deja a treia zi de munca. nu-mi amintesc de vacanta decat daca ma uit in portofel :D

whisper
6th January 2008, 23:11
:cry: Pai acolo se simte cel mai mult orice vacanta:P
:cya:Noapte buna!:sleep:

alyosha_87
6th January 2008, 23:22
:great:Marce..sper sa nu ne uiti, ne aduci poze de la Paris sau unde anume te duci in Franta..:thinkso:Poitiers?:D


mmm....La Paris merg. insa nu stiu sigur daca am sa trec si prin Poitiers. am sa ma uit pe itinerariu si am sa-ti zic;) sa va aduc ceva special de la Poitiers???...:rolleyes::rolleyes::D
va puuup.
noapte buna

PS: urasc traducerile medicale!!! :headbang:

irinaidu
6th January 2008, 23:34
pupici fetelor si baietilor!!! am revenit pe meleaguri constantene!!!

am vz ca si moty a votat cu brian!!!!

Geografu
6th January 2008, 23:34
Mersi skater de invitatie sunt onorat !
Alyosha daca treci prin Paris si iti place sahul nu rata Cafe de la Regence !
Ce mi-ar place sa o vad.....:rolleyes::headbang:

alyosha_87
6th January 2008, 23:36
bine ai revenit acasa, Irina :D
Brian are din ce in ce mai multi fani,se pare :cool:

LE: Alex, poate ca ai sa ai intr-o zi sansa...you never know ;)

moty
6th January 2008, 23:40
se aduna fetele pe-acasa :)

Geografu
6th January 2008, 23:53
Sper Aly !
Nb alls ! :ok:

alyosha_87
7th January 2008, 00:02
noapte buna!

eu raman in continuare aici, la birou...cu melatonina *sigh*... mai am 1 pagina juma din 5 de tradus pana maine...pffff...

irinaidu
7th January 2008, 01:18
marce, pe aici esti localizata acum???
http://voyages.caradisiac.com/images/aphotos/versailles_galerie_des_glaces.jpg :D

alyosha_87
7th January 2008, 01:31
hiiiiiii da,normal :D
m-am mutat acolo de craciun :P sa stii ca e destul loc ptr tine, ptr mine si ptr toti patinatorii draguti :D
e cam racoare...dar merita efortul ;)

irinaidu
7th January 2008, 01:44
gasim noi ceva mobila veche pe acolo sa bagam in foc sa fie caldurica!!!! :P

alyosha_87
7th January 2008, 01:46
:cry: da' mi-e cam mila sa pun pe foc mobila facuta din lemn de stejar si suflata cu aur...asta ar da dovada de cam mult snobism din partea mea. :happy:

irinaidu
7th January 2008, 02:10
las' marce ca mai au aia ceva aur si pe pereti :P

eu am fost o data la paris ( nu stiu cafeneaua despre care vb geografu - ce se intampla in ea??? ). am fost cu o matusa si o vara indepartata a matusii care nu era sa zic asa the smartest cookie in the jar. si mergand noi pe strazile parisului, vara cu pricina zice : mai ce de vechituri au astia pe aici prin paris!!!!

replica asta e aproape la egalitate cu un grup din rep moldova care era langa mine la vatican si unul zice : " mai si mica-i roma asta ma !!!!"

alyosha_87
7th January 2008, 02:15
hai ca-i tare faza cu your relatives. :cry: stii cum se zice: orice poti sa alegi,numai rude nu :)
ar cam trebui sa ma duc si eu la culcare...dar mai am de frecat aici niste foi. iti zic de pe acuma: noapte buna, somnic usor, baieti (/haremuri) frumosi in dormitor :D

lady_k
7th January 2008, 09:12
Neatza...:sleep:

irinaidu
7th January 2008, 20:16
mama ei de treaba. de azi am inceput sa merg la servici. sucks!!!!!!!!!!!!!!

alyosha_87
7th January 2008, 20:19
ufff...mie nu mi-a fost chiar delooooc dor de univ. acum am ajuns :sad:

Cristinush
7th January 2008, 20:25
Hey fetele!:D
Si uite ca a inceput scoala/faculta etc..Doamneeee, eu am teme si de invatat de pe acuma, din prima zi. Ma intreb ce o sa fie saptamana urmatoare.. in fine...:)
Skateritzo, vreau si eu o invitatie la revelion 2010:D
Marce, bafta la terminat foile ;)

alyosha_87
7th January 2008, 21:21
le-am terminat azi-dimineata la 4 :sleep:
la 10 ma duc si eu la culcare , ca tot omu' :P

Geografu
7th January 2008, 21:46
Buna seara !
Ce mai zic fetele ? :)

irinaidu
7th January 2008, 22:09
nu stiu fetele, dar eu zic ca " lacrima lui ovidiu" e un vin tare bun!!!!!!!!!

Geografu
7th January 2008, 22:15
Asa e Irina ! Sa gusti si Grasa de Cotnari si ai sa ramai multumita.Asta daca nu ai facut-o deja...:)

irinaidu
7th January 2008, 22:19
nu tot in seara asta :P
dar sunt de acord. grase de cotnati e super. de altfel si busuioaca de bohotin :D

whisper
7th January 2008, 23:12
Buna seara!
:bere: La multi ani,Irina! Si la multi ani celor care ii cheama Ion,Ionut, Ioana, Ionela si tot ce deriva din Ion!...La multi ani Alex(peirsolgirl):bere:

irinaidu
7th January 2008, 23:25
la multi ani alex aka ioana!!!

mersi mult fetelor pt sms-uri!! sunteti ca de obicei super cute!!!!

moty
7th January 2008, 23:29
la multi ani irina, alex, mai aveam un pic si intarziam cu urarea. apropos, mai primiti urari intarziate?

Geografu
7th January 2008, 23:31
La multi ani Alex !
Noapte buna tuturor ! :ok:

alyosha_87
7th January 2008, 23:33
LA MULTI ANI si de la mineee! tuturor sarbatoritilor ;)

rocs_a
7th January 2008, 23:42
La multi ani si de la mine!

lady_k
7th January 2008, 23:46
LA MULTI ANI tuturor!

whisper
8th January 2008, 00:00
:kiss: Cu placere Irina!
Si cred ca si stardust(parca asa e nickul) tot Ioana e..si mai era si Ioana..dar nu am mai vazut-o de mult..oricum LMA!:bere:
PS: :bere:HAPPY BIRTHDAY,GREGOR! ;)
:cya:Noapte buna!

Iulya
8th January 2008, 00:28
...:headbang::headbang::headbang:
Iar am intarziat :no:

La multi ani! Multa sanatate, fericire, alaturi de cei dragi, sucese din plin:floricica::kiss:

irinaidu
8th January 2008, 00:33
se primesc si urari intarziate moty, no problem!!!

pupici tuturor si noapte buna!!!

Rafaela_1987
8th January 2008, 11:04
Realizez k s-a scris in nestire in vacanta asta...Deci n-are rost sa citesc sute de pagini...Va zic doar "La multi ani in 2008!" Am revenit si eu dupa o vacanta plina de evenimente...
Irina,daca tot esti dispusa sa accepti urari intarziate,then...sa ai parte numai de bine,sa ti se indeplineasca visele,sa ai un an plin de intamplari frumoase si...sa fii iubita de cine vrei tu!Te pup.
Ade,am votat si eu...Se pare k numai Federer il mai intrece pe Brian,si asta la categoria a 2 a...hmmm...

Geografu
8th January 2008, 15:42
Buna alls ! Ce mai faceti ? :)

lady_k
8th January 2008, 15:51
Buna! Eu, pe la munca... Greu tare dupa vacanta...
Rafaela... eveninmente placute sper?
Anyway, welcome back!:)

jesus supremu
8th January 2008, 17:34
nu tot in seara asta :P
dar sunt de acord. grase de cotnati e super. de altfel si busuioaca de bohotin :D

ce sugativa!:shocked:
si eu care nu beau:thinkso:

whisper
8th January 2008, 19:51
Buna seara!
/hello Welcome back,Rafaela! La multi ani!
A fost sau n-a fost de la Brian ce ai primit u? Si multumesc mult pentru urari..fff frumoase:kiss:

irinaidu
8th January 2008, 21:30
mircea, nu bei acum sau nu bei niciodata???
eu zic ca meritam un paharel aseara dupa o zi ingrozitoare la munca.
azi am avut inca o zi grea. sunt f nemultumita de mine si de sistem in acelasi timp :( din fericire urmeaza 3 zile mai relaxante, sau cel putin asa sper.

whisper
8th January 2008, 21:34
:hug: Irina! Sper ca urmatoarele zile sa fie mai bune pentru tine!:kiss:

Geografu
8th January 2008, 23:03
Nb tuturor ! ;)

irinaidu
8th January 2008, 23:38
iar l-am vz pe zoli pe aici. citea threadul patinajul din romania. poate iar apare vreun report post :P

fetelor, nu va aruncati un ochi pe diverse, la mister ols??? it's funny!!! cateva poze o sa va faca sa muriti de ras.

moty
8th January 2008, 23:43
buna seara! chiar, merita sa dati un ochi pe-acolo

irinaidu
9th January 2008, 02:44
mie mi-a placut si m-am gandit ca poate va place si voua. damian draghici:
http://video.alege.net/filme-muzica-ro-1369-Damian-Draghici.html

Iulya
9th January 2008, 10:01
http://www.millan.net/minimations/smileys/morgensmile.gif la toata lumea!! A inceput facultatea :sleep: si azi am liber da tot asa http://www.millan.net/minimations/smileys/bokmal.gif tre sa fiu

Geografu
9th January 2008, 16:42
Buna ziua !
S-a afisat pe site programul CN de patinaj ! :yes:

whisper
9th January 2008, 17:18
Buna seara!
Am vazut si eu poll-ul de la Mister OLS ..dar nu am vazut pozele.
CN...:sleep: Mai important e ca peste 2 saptamani incepe CE:cheer: :P Bine e important si CN :)

Iulya
9th January 2008, 17:26
eu una mai rpd astept campionatele nationale decat cele europene pt simplu motiv ca cele din urma coincid cu sesiunea :mda:

whisper
9th January 2008, 17:36
:( Imi pare rau Iulya! Succes la examene:ok:

irinaidu
9th January 2008, 17:39
Buna seara!
Am vazut si eu poll-ul de la Mister OLS ..dar nu am vazut pozele.


de ce nu le-ai vazut pozele????:D ti-a fost frica sa nu iti raneasca retina??? nu-s chiar atat de rai si macar te poti amuza.

lady_k
9th January 2008, 18:25
eu una mai rpd astept campionatele nationale decat cele europene pt simplu motiv ca cele din urma coincid cu sesiunea :mda:
Te inteleg perfect Iulya. In toti cei 4 ani de facultate CE au coincis invariabil cu sesiunea de iarna.:(
Bafta multa!

jesus supremu
9th January 2008, 19:05
mircea, nu bei acum sau nu bei niciodata???
eu zic ca meritam un paharel aseara dupa o zi ingrozitoare la munca.
azi am avut inca o zi grea. sunt f nemultumita de mine si de sistem in acelasi timp :( din fericire urmeaza 3 zile mai relaxante, sau cel putin asa sper.

ai vazut filmul ala cu bruce willis si kim basinger "blind date"?eu sunt varianta masculina a lui nadine.da-mi o bere si sa vezi distractie!:D:D:D

irinaidu
9th January 2008, 19:15
da, chiar am vazut filmul. o doamne mi-e frica sa-ti dau sa bei ca poate la sfarsitul serii trebuie sa te iau si de barbat sau poate ajung la inchisoare :P

jesus supremu
9th January 2008, 21:03
in your dreams!!!:P

irinaidu
9th January 2008, 21:12
sa ajung la inchisoare????? i'm not that kinky!!!!!!!!:p

jesus supremu
9th January 2008, 21:21
inseamna ca n-ai baut suficient!o tequilla, miss irina?:evil:

irinaidu
9th January 2008, 21:22
un metru mai!!! ce sa ne mai incurcam sa numaram shooturile!!!!!!!!!

jesus supremu
9th January 2008, 21:25
deci marimea conteaza pana la urma:happy:happy:happy
io mi-s mai analfabet incepe tu

irinaidu
9th January 2008, 21:28
normal ca marimea conteaza. n-ai vazut king kong???
ce sa incep????

jesus supremu
9th January 2008, 21:31
shoturile!pe mine poti sa ma crezi pe cuvant de pionier:lol:

irinaidu
9th January 2008, 21:38
acum sunt la shooturi cu coca cola . mai mult nu pot in seara asta!!!!

whisper
9th January 2008, 23:28
de ce nu le-ai vazut pozele???? ti-a fost frica sa nu iti raneasca retina??? nu-s chiar atat de rai si macar te poti amuza.
:happy Nu...dar cand am intrat pe thread...nu prea aveam timp de uitat la poze si apoi...nu am mai trecut pe acolo...:)

Geografu
9th January 2008, 23:43
Va urez noapte buna si numai bine ! ;)

Geografu
10th January 2008, 16:24
Buna ziua ! ;)

Ioca10
10th January 2008, 20:35
Seara buna fetelor:D

whisper
10th January 2008, 21:08
Buna seara! La multi ani, Ioca..cu o mica intarziere...

Ioca10
10th January 2008, 21:10
ms ms ms :D
tu ce mai zici?:D

irinaidu
10th January 2008, 21:41
a fost ziua lui ioaca??? la multi ani!!! n-am stiut!!!

whisper
10th January 2008, 21:52
Dap a
lui ioaca:D Ziua de nume ca aia de nastere o fost mai demult...:)
Eu fac bine...uplodez niste clipuri:cry:

moty
10th January 2008, 22:27
seara buna fetele? ce mai e nou?

whisper
10th January 2008, 22:43
Buna moty!
Ce sa mai fie nou...:cheer: Mai e putin si incepe CE:cheer: si mai e si mai putin si incepe o noua etapa de ski-jumping:cheer:

moty
10th January 2008, 22:47
voi sunteti mai pasionate de sporturile de iarna decat sunt multi dintre "microbisti" de fotbal. va admir

whisper
10th January 2008, 22:56
:cry: Si eu ma numar printre "microbisti" de care zici...adevarul e ca in sporturile de iarna e altceva decat in fotbal...in fotbal e multa violenta si sunt si jocurile astea de culise(cel putin la noi) care m-au facut sa nu ma mai intereseze asa mult. Dar, bine , asta nu inseamna ca nu imi doresc sa reinceapa campionatul si sa sper intr-o evolutie mai buna a Stelei:ok:
PS: Uitati ce am gasit:D
Milk Inc.-Whisper
http://www.youtube.com/watch?v=mUQWuyOdwIo

lady_k
10th January 2008, 23:03
Hey, everyone!
Trebuie sa ma laud: pentru ca eu nu am unde sa patinez, asa ca voi, am hotarat sa ma apuc de dans. Azi a fost primul curs si a fost suuuuper!:yes:
Gata, m-am laudat. Somn usor!

whisper
10th January 2008, 23:06
:great: Succes, Claudia!!!
:D Am vazut ca si Evanescence are o melodie numita Whisper.

lady_k
10th January 2008, 23:09
Merci, Whis! Sa fie! :)

whisper
10th January 2008, 23:21
Cu placere!
Hey..am inteles ca si tie iti place ski-jumpingul? Atunci te invit sa te uiti si apoi sa comentezi pe forumul dedicat acestui sport:ok: :P
:cya: Noapte buna!

Geografu
10th January 2008, 23:28
Noapte buna ! :ok:

Snake_21
11th January 2008, 00:16
Hello dupa o lunga perioada de absenta de pe forum :P si nb fetele :kiss:

lady_k
11th January 2008, 08:08
Buna dimineata!
O sa incerc sa ma uit, sper sa am timp. Merci de invitatie!:)