PDA

View Full Version : Friendship Thread!



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

White Shadow
10th September 2007, 20:44
Whiterose,nu te-am mai vazut pe-aici...dar dupa id as spune k esti vreun prieten de-al lui shadow?:cry:looool

pai am nevoie de un prieten.....

sunt momente cand nu ma descurc singur pe aici :ras-plans:

Whiterose.
10th September 2007, 20:48
hello,ade:kiss:,missed u girl:Pma bucur k te-ai distrat si welcome back:)
Whiterose,nu te-am mai vazut pe-aici...dar dupa id as spune k esti vreun prieten de-al lui shadow?:cry:looool

Da intradevar sunt primele mele zile pe forumul vostru shi da sunt prieten cu Shadow dar sper sa nu fie shi ptr tine asha un nod greu de inghitzhit ca shi ptr Bumbescu .

White Shadow
10th September 2007, 20:59
Salut. Ajutatzima cu cate-o idee . Se apropie ziua prietenei mele shi vreau sa fac un chef surpriza , tocmai ptr asta va cer sa imi povestitzi cum va imaginatzi voi un chef reushit.

dar mai e mult pana pe 11 octombrie..exact o luna...oare mai are rost sa vin cu ceva idei ?...........

skater girl
10th September 2007, 21:09
asa deci shadow,ai adus intariri:cry:,ai vazut k singur nu te descurci,sau ce??:P
am fost intr-un mic periplu pe forum si-am vazut k te certai cu niste duduii insensibile:Dsaracu de tine...

Whiterose.
10th September 2007, 21:10
dar mai e mult pana pe 11 octombrie..exact o luna...oare mai are rost sa vin cu ceva idei ?...........

Gagiule shtii ca imi place sa planific bine ceva shi ca nu sunt genu care sa lase pe ultima clipa orice . Apoi e destul de important ptr mine sa ii las inca o amintire placuta cu mine shi deocamdata vam cerut doar sfaturile. :P

White Shadow
10th September 2007, 21:12
da skater girl.... a spus cineva ca folosesc fraze expirate :(


Gagiule shtii ca imi place sa planific bine ceva shi ca nu sunt genu care sa lase pe ultima clipa orice . Apoi e destul de important ptr mine sa ii las inca o amintire placuta cu mine shi deocamdata vam cerut doar sfaturile. :P

stiu Whiterose ca tu iti faci planuri cu 2 luni inainte :ras-plans: dar nu stiu...pana atunci poate mai apar si ceva umbre prin preajma fetei si e pericol mare...

Whiterose.
10th September 2007, 21:15
O nu ! Cum a indraznit cineva sa zica asta ! Nu sunt expirate deloc doar poate unii le-au auzit prea des . :))

Whiterose.
10th September 2007, 21:19
Shadow asta suna a provocare , shtii bine ca nu te potzi compara cu mine , provoaca-ma in continuare shi prietenele tale se vor trezii cu cate un trandafir alb langa ele !

White Shadow
10th September 2007, 21:25
Shadow asta suna a provocare , shtii bine ca nu te potzi compara cu mine , provoaca-ma in continuare shi prietenele tale se vor trezii cu cate un trandafir alb langa ele !

da....dar hai sa iti spun ceva......un ucenic poate sa fure meseria de la un mecanic auto....si chiar sa fie mult mai bun decat acel mecanic auto dupa multe luni in care a depus un foarte mare efort si in care a fost foarte atent la toate miscarile pe care le-a facut.....intelegi ce vreau sa zic ...nu ?

skater girl
10th September 2007, 21:27
shadow,nu-s chiar expirate!!e bine k mai exista si persoane romantice pe lumea asta!!:P

White Shadow
10th September 2007, 21:31
multumesc skater girl....dar stii care-i problema.....romantismul a cam disparut si cand mai apare un romantic din asta ratacit e luat la misto....

skater girl
10th September 2007, 21:34
stii,as avea multe intrebari sa-ti spun:P
de pilda,ce facultate ai facut?:P,.imi poti trimite un pm,dak cer prea mult pt forum:D

Whiterose.
10th September 2007, 21:34
da....dar hai sa iti spun ceva......un ucenic poate sa fure meseria de la un mecanic auto....si chiar sa fie mult mai bun decat acel mecanic auto dupa multe luni in care a depus un foarte mare efort si in care a fost foarte atent la toate miscarile pe care le-a facut.....intelegi ce vreau sa zic ...nu ?

Ma dezamagesti Shadow la cat te-am invatzat tot mai crezi ca fetele sunt ca un sexmashin ? Am explicat de nenumarate ori ca ele sunt speciale shi cu fiecare in parte trebuie sa te portzi altfel. Asha ca ptr fraza ta in loc de o bila alba ai un :rosu: :happy .

praf_de_stele
10th September 2007, 21:38
buna Delia draga!!! :kiss: ce mai faci? :)

buna Whiterose! Shadow 2 :P ma deranjeaza ceva...la toti...greselile gramaticale. :D de exemplu: ajutatima! :confused: nu ma pot abtine. asta e! :D

mai e o sapt. si incepe scoala :plans:

White Shadow
10th September 2007, 21:47
stii,as avea multe intrebari sa-ti spun:P
de pilda,ce facultate ai facut?:P,.imi poti trimite un pm,dak cer prea mult pt forum:D

am renuntat la facultate pt ca nu am incredere in invatamantul romanesc pe care il consider prea mediocru si necompetitiv


Am explicat de nenumarate ori ca ele sunt speciale shi cu fiecare in parte trebuie sa te portzi altfel. Asha ca ptr fraza ta un loc de o bila alba ai un :rosu: :happy .

de ce nu recunosti ca acest lucru de la mine l-ai invatat , unul dintre putinele lucruri.....eu am o vorba si aceasta vorba am mai spus-o si aici pe forum si tie.

eu am spus :
Fetele sunt ca si florile , toate sunt frumoase dar diferite in felul lor.

si tu :
Fetele sunt speciale shi cu fiecare in parte trebuie sa te portzi altfel

cam seamana aceste 2 replici..nu prea crezi ? :ras-plans:

Whiterose.
10th September 2007, 21:54
buna Delia draga!!! :kiss: ce mai faci? :)

buna Whiterose! Shadow 2 :P ma deranjeaza ceva...la toti...greselile gramaticale. :D de exemplu: ajutatima! :confused: nu ma pot abtine. asta e! :D

mai e o sapt. si incepe scoala :plans:

Bine frumusetze recunosc , am greshit dar tocmai asta e fun in internet ca regulile de aici sunt mai lejere fatza de viatza reala shi ca atare shi eu mi-am permis mai multa libertate in scris, ptr ca scriu pe forum shi vb pe mess cu n-shpe persoane shi mai shi joc deci numa timp de a fii perfect nu am . Shi o mica rugaminte daca ash putea sa am ptr voi nu ma facetzi Shadow 2 ca eu sunt " the first " shi Shadow invatza de la mine nu invers.:drak:

skater girl
10th September 2007, 21:56
vaaaaiiii,n-as fi crezut
esti dezamagit de sistemul de invatamant:Pok,nu te condamn...dar sa renunti mi se pare exagerat!
si cam ce faci tu pt a-ti castiga existenta?dak pot intreba?:D

praf_de_stele
10th September 2007, 22:02
da...inteleg ca te grabesti cand tastezi, dar nu era mare lucru sa mai adaugi si o liniuta acolo. :cry: nu cred ca-ti ia mai mult de 1 secunda sau 2. :D
si la "numai timp de a fii perfect..." te-ai grabit? :D eu am invatat ca e "a fi" :P la mine nu conteaza ca-s la scoala, ca-s pe forum, ca-s pe mess sau altundeva...gramatica e una. :P dar ai dreptate...nimeni nu e perfect. :) sper ca nu te superi...
atunci tu esti first Whiterose si gata. :D

Whiterose.
10th September 2007, 22:07
da...inteleg ca te grabesti cand tastezi, dar nu era mare lucru sa mai adaugi si o liniuta acolo. :cry: nu cred ca-ti ia mai mult de 1 secunda sau 2. :D
si la "numai timp de a fii perfect..." te-ai grabit? :D eu am invatat ca e "a fi" :P la mine nu conteaza ca-s la scoala, ca-s pe forum, ca-s pe mess sau altundeva...gramatica e una. :P dar ai dreptate...nimeni nu e perfect. :) sper ca nu te superi...
atunci tu esti first Whiterose si gata. :D

Da aici ai perfecta dreptate nimeni nu e perfect nici macar eu dar sunt mai aproape de ea ca multzi altzii (Doamne cata arogantza pot avea in mine :rolleyes: ) shi de suparat nu ma supar din atatea ai fost respectuasa asha ca shi eu respect ce ai scris .

Whiterose.
10th September 2007, 22:08
vaaaaiiii,n-as fi crezut
esti dezamagit de sistemul de invatamant:Pok,nu te condamn...dar sa renunti mi se pare exagerat!
si cam ce faci tu pt a-ti castiga existenta?dak pot intreba?:D

Raspunsul e simplu seduce fete de bani gata :happy care il intretzin !

White Shadow
10th September 2007, 22:14
Shi o mica rugaminte daca ash putea sa am ptr voi nu ma facetzi Shadow 2 ca eu sunt " the first " shi Shadow invatza de la mine nu invers.:drak:

dar vezi ca deja invat prea multe si am invatat prea multe :yes:


Raspunsul e simplu seduce fete de bani gata :happy care il intretzin !

doamne dumnezeule :ras-plans:..chiar trebuia sa ma dai de gol ? :ras-plans:

Ade...important e sa intelegi ce scrie ...lasa liniutele si virgulele :ras-plans:

Whiterose.
10th September 2007, 22:16
A shi Ade mi-am adus aminte inca ceva shti eu sunt obishnuit sa scriu destul de mult ptr ca am prieteni care imi solicita ajutorul in multe chestii dar ptr majoritatea e mult mai important ceea ce scriu decat cum scriu . Scuze inca o data ptr greshelile mele din trecut shi totodata ptr cele din viitor dar asha sunt eu shi asha imi place . Iar atunci cand itzi citesc numele ma inunda un val de amintiri placute . Shadow shtie la cine ma refer.

skater girl
10th September 2007, 22:18
Raspunsul e simplu seduce fete de bani gata :happy care il intretzin !
whiterose,mi-ai confirmat banuielile:)

White Shadow
10th September 2007, 22:19
Iar atunci cand itzi citesc numele ma inunda un val de amintiri placute . Shadow shtie la cine ma refer.

da Whiterose....Adela....offff doamne.....incearca sa uiti ce fost , a trecut , gata...dar si eu daca eram in locul tau in acel moment , acea despartire , acel ultim sarut....nu cred ca puteam sa o uit nici eu toata viata.......

Snake_21
10th September 2007, 22:21
Aoleo doamne daca ar fi geamuri pe thread ul asta acuma ar fi toate aburite la greu :lol: :happy

Whiterose.
10th September 2007, 22:22
da Whiterose....Adela....offff doamne.....incearca sa uiti ce fost , a trecut , gata...dar si eu daca eram in locul tau in acel moment , acea despartire , acel ultim sarut....nu cred ca puteam sa o uit nici eu toata viata.......

Eshti un dulce , un prieten adevarat , mersi ca torni sare pe rana shi imi aduci aminte de acel ultim sarut :headbang::mda:

praf_de_stele
10th September 2007, 22:22
da mey, dar problema e ca de multe ori imi ia ceva timp sa descifrez ce scriu cate unii. aici nu ma refer la tine, ci in general. o virgula poate schimba sensul frazei.
si la faza cu cititul numelui poti detalia? :D asta daca ma priveste...daca nu, nu ma intereseaza. :P

praf_de_stele
10th September 2007, 22:23
pana sa postez eu, au mai postat vreo 4 :cry:

skater girl
10th September 2007, 22:27
sunteti dusi amandoi!

Whiterose.
10th September 2007, 22:28
pana sa postez eu, au mai postat vreo 4 :cry:

POvestea e simpla o fata ,un baiat , o iubire mare shi parintzi care s-au opus. Finalul fiind fata shi baiatul despartzitzi dar baiatul angajanduse tocmai peste drum de casa fetei ca sa se vada zilnic shi ca sa ii faca pe parintzii ei sa moara de ciuda . Asta numa asha ca sa se shtie ca pot face viatza cuiva un vis sau un coshmar. :P;)

Snake_21
10th September 2007, 22:31
Pai pana la angajat seamana cu Romeo si Julieta, dupa aia seamana a vrajeala si dupa aia sincer chiar nu stiu cum sa o mai cataloghez :lol:

Whiterose.
10th September 2007, 22:32
Aoleo doamne daca ar fi geamuri pe thread ul asta acuma ar fi toate aburite la greu :lol: :happy

Snake eu imi iau prosop cand merg la sala dar tu cred ca va trebui sa itzi iei de acum in colo cand intri pe forum ca sa ai cu ce sa te shtergi de aburii ashtia :happy

Snake_21
10th September 2007, 22:34
Pai da man daca sunteti voi pe forum sigur o sa am nevoie de prosop ;) si iti si argumentez ;) cand o persoana sufera nu se "lauda" pe toata forumurile despre marea lui drama ;)

White Shadow
10th September 2007, 22:34
Whiterose , poate povestea pare simpla la prima vedere , o fata , un baiat , parinti care s-au opus , alea , alea.....daca era doar asta...dar acea despartire a fost ceva ...nu gasesc cuvantul.....chiar am vrut sa spun unica dar m-am razgandit pt ca nu are nici un sens acest cuvant

Snake_21
10th September 2007, 22:38
Pfoa va las cu povestile voastre ca deja ma apuca somnu ;) spor

Whiterose.
10th September 2007, 22:40
Pai da man daca sunteti voi pe forum sigur o sa am nevoie de prosop ;) si iti si argumentez ;) cand o persoana sufera nu se lauda pe toata forumurile despre marea lui drama ;)

Exista un proverb, Ceea ce nu te ucide te face mai puternic shi cam asha a fost shi cu mine , nu e un lucru care sa ma tzina la pamant o veshtnicie shi nu e lauda e doar discutzie deschisa, secretele mele sunt in alte domenii iar in rest sunt aproape mereu asha deschis .:cool:

White Shadow
10th September 2007, 22:40
Pfoa va las cu povestile voastre ca deja ma apuca somnu ;) spor

Povesti spune Ion Creanga.

Minciuni ...spun cei din parlament

Realitatea...o spunem noi

Snake_21
10th September 2007, 22:42
@whiterose: Bine cum zici u;) eu nu mi schimb parerea ;)
@whiteshadow: Doar Creanga?:P Cred ca te pricepi si u destul de bine prietene dar hai sa o lasam asa :) pana la urma fiecare face ce vrea e o lume libera ;)

White Shadow
10th September 2007, 22:45
@whiteshadow: Doar Creanga?:P Cred ca te pricepi si u destul de bine prietene dar hai sa o lasam asa :) pana la urma fiecare face ce vrea e o lume libera ;)

nu-i bine sa acuzi o persoana daca nu ai argumentele necesare pt a face acest lucru......

nu-i bine sa acuzi o persoana daca nu o cunosti personal.....

din pacate multi fac aceasta greseala pe forum......

Snake_21
10th September 2007, 22:49
@white shadow: Ok de acord aici greseala mea ;) dar nici ce faci tu nu i bine si gata ca deja ne lungim pe ceva care nu are rost ;) fiecare raspunde de post urile lui ;)

praf_de_stele
10th September 2007, 22:49
eu n-o vad ca pe o lauda. cu ce sa se laude daca a avut sfarsit trist? :P
asta e, Whiterose...

Snake_21
10th September 2007, 22:54
@ade: Am uitat sa pun ghilimelele :P ;)

Whiterose.
10th September 2007, 22:56
Bine hai sa lasam marea mea iubire ascunsa in amintirile mele asha cum a fost pana astazi ,chestia e ca am cerut un sfat de la voi shi de la sfat pana la ce vb noi acum e mult. Am intrebat cum e ptr voi o petrecere reushita shi nimeni nu a zis nimic . Sa intzeleg ca nu atzi fost la chefuri in viatza voastra ?

Snake_21
10th September 2007, 22:59
@whiterose: Ete ca ne ai ghicit si noi care am incercat din rasputeri sa ascundem asta :lol:

whisper
10th September 2007, 23:12
:happy Ma mir ca la semnatura lu trandafiru alb nu scrie..Ca doar UTA conteaza..sau pt el conteaza Poli :happy
Sa ii urez bun venit trandafirului pe aici ?:)

Whiterose.
10th September 2007, 23:12
@whiterose: Ete ca ne ai ghicit si noi care am incercat din rasputeri sa ascundem asta :lol:

Sincer nici nu imi imaginam ca ai fii un baiat care sa shtie sa se distreze dar daca vrei eu shi Shadow te putem invatza la orice ora din zii shi noapte ca doar ptr asta suntem cunoscutzi aici in Arad. Tu vii vu bautura noi cu fetele shi va nu vei mai dorii sa pleci acasa.

Geografu
10th September 2007, 23:13
Va urez noapte buna tuturor ! ;)

Whiterose.
10th September 2007, 23:14
:happy Ma mir ca la semnatura lu trandafiru alb nu scrie..Ca doar UTA conteaza..sau pt el conteaza Poli :happy
Sa ii urez bun venit trandafirului pe aici ?:)

Mersi ptr urare dar shti fotbalul nu ma pasioneaza numai daca sunt shi eu pe teren in rest nu imi place sa vad pe altzii cum se distreaza.

whisper
10th September 2007, 23:15
:cya: Alex! Noapte buna!
:ok: Foarte bine ..deci a doua personalitate a lui Shadow nu e interesata de fotbal ...a treia...o fi interesata de patinaj artistic ...:D

Snake_21
10th September 2007, 23:16
@whiterose: Tata masoarati cuvintele si nu te da mare expert ca stii tu vorba aia cu laudarosii ;) stiu sa ma distrez eu destul de bine nu am nevoie de sfaturi si nu mai fi asa inghamfat ca nu vb cu un copil de 5 ani aici sa ma prostesti. Pastreaza limita
bun simtului ai inteles?
Nb Alex :D

praf_de_stele
10th September 2007, 23:17
Sincer nici nu imi imaginam ca ai fii un baiat care sa shtie sa se distreze dar daca vrei eu shi Shadow te putem invatza la orice ora din zii shi noapte ca doar ptr asta suntem cunoscutzi aici in Arad. Tu vii vu bautura noi cu fetele shi va nu vei mai dorii sa pleci acasa.
pai daca zici ca voi sunteti experti in organizarea petrecerilor, de ce ne mai intrebi pe noi?

irinaidu
10th September 2007, 23:18
e chiar enervant. parca clonele nu erau admise.

tuturor celorlalti care se rezuma la o singura personalitate : buna si noapte buna. acum am ajuns pe acasa si mi-e cam somnic.

Snake_21
10th September 2007, 23:19
Nb irina :D

praf_de_stele
10th September 2007, 23:21
salut si pa, irina! :P :)

Whiterose.
10th September 2007, 23:22
pai daca zici ca voi sunteti experti in organizarea petrecerilor, de ce ne mai intrebi pe noi?

Simplu shtim sa petrecem aici dar suntem curioshi cum petrecetzi in alte orashe.

whisper
10th September 2007, 23:23
Buna si:cya: Irina Noapte buna!:kiss:
Asa am zis si eu..o singura personalitatea e de ajuns..ca apoi te incurci in ele :cry:

Whiterose.
10th September 2007, 23:24
:cya: Alex! Noapte buna!
:ok: Foarte bine ..deci a doua personalitate a lui Shadow nu e interesata de fotbal ...a treia...o fi interesata de patinaj artistic ...:D

pai nu chear dar de patinoare cu atat mai mult.

whisper
10th September 2007, 23:29
:groggy: Sorry da limba asta aradeana nu o inteleg :D

White Shadow
10th September 2007, 23:30
Bine hai sa lasam marea mea iubire ascunsa in amintirile mele asha cum a fost pana astazi ,chestia e ca am cerut un sfat de la voi shi de la sfat pana la ce vb noi acum e mult. Am intrebat cum e ptr voi o petrecere reushita shi nimeni nu a zis nimic . Sa intzeleg ca nu atzi fost la chefuri in viatza voastra ?

Muzica, cel mai bine este sa alegi muzica in asa fel incat sa fie multumita toata lumea si o pregatesti tu cu o zi , doua inainte ( eu pt petrecerea mea din 2 octombrie , doar cu muzica din anii 90 am inceput sa o pregatesc de pe acuma...si parca vad ca nu va mai fi nici un party ) si eventual sa faci o lista cu ordinea melodiilor. Cel mai bine este ca muzica sa fie variata si sa alternezi genurile de muzica.

Decorezi si tu casa cu ceva baloane pe care le prinzi cate 5-6 la un loc.....faci si tu rost de un neon modelat in tub spectral.

Pentru a avea un spatiu cat mai mare de dans asezi mobila cat mai aproape de pereti sau o scoti drakului afara sau in scara.

In timpul petrecerii nu trebuie neglijat nici un invitat si in special...nici o invitata.

Cel mai eficient mod de a multumi pe toata lumea din punct de vedere al mancarii este sa alcatuiesti un meniu variat si cum orice supermarket ofera o gama variata de produse, alegerea nu va fi dificila.Asezi mancarea pe platouri intr-un mod cat mai atragator....forme de stele si nu mai stiu eu ce.Cel mai bine e sa folosesti pahare si farfurii de plastic pt a o scuti pe Clauditza de neplacerea de a sta cateva ore bune in bucatarie pentru a spala vasele...si poate mai iti sparge unu un pahar primit de la bunica sau ceva de genul :happy

cam asta ar fi o petrecere normala :happy...varianta aia mai nebuna am sa ti-o spun eu pe mess

dar tu vrei o petrecere surpriza.....iti spun maine tot pe mess sa nu o mai lungesc pe aici

praf_de_stele
10th September 2007, 23:31
si eu ma cam straduiesc sa inteleg ce scrie. si nu cred ca-i de vina zona din care provine. :D

White Shadow
10th September 2007, 23:33
e chiar enervant. parca clonele nu erau admise.

tuturor celorlalti care se rezuma la o singura personalitate : buna si noapte buna. acum am ajuns pe acasa si mi-e cam somnic.

eu l-am inregistrat de pe calculatorul meu , am vorbit cu Diablo si i-am spus daca e o problema atunci sa stearga userul si se va inregistra de pe alt calculator , el poate confirma tot ce scriu eu aici...si mi-a spus ca nu-i nici o problema

va rog frumos nu mai vorbiti in necunostinta de cauza si sa ma acuzati pe mine de personalitati duble......

whisper
10th September 2007, 23:36
Deci nu e clona:D Atunci cum l-ai convins sa te imite asa de bine..sau bine sa iti semene asa bine:)

praf_de_stele
10th September 2007, 23:42
or fi frati gemeni si noi nu stim? :cry:

Whiterose.
10th September 2007, 23:42
Deci nu e clona:D Atunci cum l-ai convins sa te imite asa de bine..sau bine sa iti semene asa bine:)

La intrebarea asta e simplu raspunsul . El este elevul shi eu profesorul. Dar ptr domnishoarele dragutze ca tine tzin lectzii particulare !

White Shadow
10th September 2007, 23:42
la ce te referi Wisper cand spui ca ma imita ?

mai tii minte cand Lala scria pe aici ceva de genul : "Shadow e mic copil pe langa altii"...cand eu scriam acele lucruri frumoase...la cine crezi ca s-a referit ?

la Whiterose.......si Lala va confirma acest lucru maine cand se trezeste

irinaidu
10th September 2007, 23:43
da nu poti sa-l inveti pe el in particular??? ca de la atatea dulciuri fac diabet cat de curand!!!
daca nu e clona, imi cer scuze, dar eu asta cred.

White Shadow
10th September 2007, 23:46
da nu poti sa-l inveti pe el in particular??? ca de la atatea dulciuri fac diabet cat de curand!!!
daca nu e clona, imi cer scuze, dar eu asta cred.

normal ca asta crezi pt ca l-am inregistrat de pe calculatorul meu...daca e o problema atunci am sa vorbesc si cu Vadim...nu-i nici o problema si se va inregistra de pe alt calculator........

lectii in particular zici :ras-plans:

praf_de_stele
10th September 2007, 23:46
irina, iti place gimnastica? ala e daniel popescu, nu?

whisper
10th September 2007, 23:47
OK! Mi-am adus aminte ceva si tin sa fac apelul:
IULYA daca esti pe receptie am inteles ca de maine participa si Hanescu si Pavel la BCR open..sau au inceput de azi :P..oricum nu uita promisiunea: Vreau Autografe!!:D
Mai daca sigur nu e clona pe mine nu ma deranjeaza daca scrie dupa pc-ul tau..dar mai terminati cu lectiile ca pe aici daca vreti sa predau doar lectii despre patinaj :D

White Shadow
10th September 2007, 23:51
Mai daca sigur nu e clona pe mine nu ma deranjeaza daca scrie dupa pc-ul tau..dar mai terminati cu lectiile ca pe aici daca vreti sa predau doar lectii despre patinaj :D

doamne dumnezeule :headbang:

doar l-am inregsitrat de pe calculatorul meu....dar nu scrie de pe calculatorul meu........

ce lectii...omul a pus doar o intrebare simpla si voi ati inceput sa-l luati la intrebari despre altceva , ati inceput sa corectati greselile de ortografie.......dupa aia ati inceput sa ma acuzati pe mine de dubla personalitate.........si tot noi suntem aia cu lectile.....

dar na..daca avem nevoie de un abonament special in care sa fie incluse toate regulile ( fara lectii de viata , fara greseli de ortografie , fara "povesti" , fara povesti de dragoste , fara dulciuri , fara intrebari etc ) pt a posta pe acest thread vom incerca sa ne facem rost....

Whiterose.
10th September 2007, 23:51
Bine copii, va las ,noapte buna shi multzumesc de sfaturi .

whisper
10th September 2007, 23:53
:) Bine mai am inteles acu..in sfarsit :)
:cya: Noapte Buna!

praf_de_stele
10th September 2007, 23:56
noapte buna, clona sau original, ce-oi fi! :cry: :)

irinaidu
10th September 2007, 23:58
da ade17, e daniel!!!! am facut o pasiune brusca in weekendul asta!!!! :P

White Shadow
10th September 2007, 23:59
Ade...te rog frumos...parca ti-am explicat...

praf_de_stele
11th September 2007, 00:00
e favoritul meu la gym alaturi de marian dragulescu. :) din pacate, el e accidentat :(

pacat ca dani nu a luat aurul :( a fost intrecut de ultimul concurent...culmea

praf_de_stele
11th September 2007, 00:01
da, mi-ai explicat...ziceam si eu asa...in gluma
eu ies...sunt obosita de pe drum :sleep: mai citesc putin, apoi ma culc

noapte buna tuturor! :kiss:

White Shadow
11th September 2007, 00:02
ok :ok:

noapte buna Whiterose...te mai astept pe aici daca vei mai avea curajul sa intri...:ras-plans:

eu te-am atentionat de la bun inceput :ras-plans:

prima data trebuie sa ne facem rost de abonamente....

irinaidu
11th September 2007, 00:03
aoleu ade ce m-am putut enerva cand am vazut ca a fost intrecut. e drept ca polonezul a fost teapan rau mai ales la a 2a saritura, da mama lui, de ce trebuia sa sara asa bine :(

praf_de_stele
11th September 2007, 00:06
de-asta mi-a parut si mie rau...ca a stat primul pana a concurat polonezul. eu chiar credeam ca va deveni campion mondial. da' las' ca are timp destul ca-i tanar. :D
eu sunt suparata deoarece catalina a gresit rau la barna :sad:

Snake_21
11th September 2007, 00:07
Nb fetele :kiss:

praf_de_stele
11th September 2007, 00:09
noapte buna! :kiss:
am zis ca ies si eu si am mai ramas, dar acum chiar plec ca-s obosita :sleep:

good night! bonne nuit! buenas noches! :P

irinaidu
11th September 2007, 00:10
eu sunt suparata ( parca am face un concyrs de suparari ) pt ca nu prea am inteles notarea asta noua. cum naiba unele, cum ar chinezoica aia urata, care mai ca a sarit de pe saltea la aterizare a luat nota asa de buna. nu inteleg eu prea multe, dar m-au cam nelamurit unele lucruri la notare. :(

Geografu
11th September 2007, 09:21
Neata tuturor ! :)
Irina iti explic eu cum vine treaba : totul porneste de la nota de plecare ,o nota ce insumeaza tot exercitiul facut de gimnast cu toate elementele facute de el.Cu cat sunt mai dificile ( as intra si in amanunte pentru fiecare aparat,ma si pricep putin ,dar deocamdata nu e cazul ) cu atat e mai bine nota de plecare creste.Ea poate ajunge pana la maxim 10 dar eu la campioantele astea am vazut doar 7,5 nu mai stiu la cine si la ce aparat.
Dupa ce se contabilizeaza nota se noteaza executia de cate arbitre ( 6 note,se scad cea mai buna si cea mai mica raman 4 note si = media lor ) si se aduna.Caderea chinezoiacei nu a costat-o decat 1 zecime dar nota de plecare a fost mai mare decat a Stelei.Pacat....:(
Sper ca te-am lamurit.Daca nu nu ezita sa ma intrebi ! :ok:

irinaidu
11th September 2007, 11:27
da am inteles faza cu nota de plecare. dar am inteles ca chiar daca tu ar trebui sa ai o anumita nota de plecare, daca nu faci toate tranzitiile cum trebuie si daca cazi de pe aparat ar trebui sa iti scada nota de plecare. sau cam asa ceva. sunt inca confuza cu sistemul nou de notare si in gimnastica si in patinaj :)

Snake_21
11th September 2007, 12:49
Neata fetele :kiss: and Salutare Geo
Mi se pare o porcarie sistemul asta de notare numai bun ca sa dea aia medalii la cine voi :angry:

praf_de_stele
11th September 2007, 16:19
buna :kiss:

nici pe mine nu ma incanta acest nou cod. e mult prea dificil si astfel gimnastii sunt mult mai expusi la accidente. :(
snake: nu dau medalii la cine vor ei, dau medalii celor mai buni. bine, mai sunt si cazuri cand le dau pe nedrept. :P dar acest cod solicita mai mult pregatirea gimnastilor si astfel au loc accidente. pt. a avea o nota de medalie, trebuie sa aiba un exercitiu destul de dificil, dar si cu o executie foarte buna.

Whiterose.
11th September 2007, 18:27
Imi aduc aminte ca shi eu faceam gimnastica de performantza shi majoritatea coechipierilor mei au sfarshit cu tije prin bratze ca urma a accidentelor , eu am avut un alt fel de accident in urma caruia am fost carat in bratze 3 luni de zile . Se pare pana la urma ca gimnastica devine mai periculoasa ca sporturi de autoaparare .

Lavinia
11th September 2007, 18:36
la ce te referi Wisper cand spui ca ma imita ?

mai tii minte cand Lala scria pe aici ceva de genul : "Shadow e mic copil pe langa altii"...cand eu scriam acele lucruri frumoase...la cine crezi ca s-a referit ?

la Whiterose.......si Lala va confirma acest lucru maine cand se trezeste

confirm;) sunt doua persoane diferite ppl...sunt prieteni si d aceea seamana...stiti si voi vorba aceea: cin' s'aseamana s'aduna;)

Ioca10
11th September 2007, 20:41
Seara buna stelistelor:D

Lavinia
11th September 2007, 20:47
deci p mine nu ma saluti:(:(:P

Ioca10
11th September 2007, 20:52
Cum nu?..nu esti tu stelista nr.1 :D
P.S.:kiss:

Lavinia
11th September 2007, 20:53
:angry:... stelista my ass:P
p.s.:kiss:

Ioca10
11th September 2007, 20:58
Cand stau si eu pe aks...nu e nimeni aici:D...inafara de stelista asta mica:D

Whiterose.
11th September 2007, 21:02
Cand stau si eu pe aks...nu e nimeni aici:D...inafara de stelista asta mica:D

cred ca te-ai exprimat greshit ca nu e stelista ci o mica stea pe bolta inimi mele :happy

skater girl
11th September 2007, 21:10
Cand stau si eu pe aks...nu e nimeni aici:D...inafara de stelista asta mica:D
loool,ce-ti place s-o provoci pe lala:P

Lavinia
11th September 2007, 21:10
mai mica decat altele,huh?:P:happy
@delia..atata timp cat ai avatar cu fufa aia care mi l'a furat mie pe safin:( sa nu'mi mai iei apararea:P:cry::kiss:

Ioca10
11th September 2007, 21:13
Incep sa apara si fanele mele:D

Whiterose.
11th September 2007, 21:13
mai mica decat altele,huh?:P:happy

lasa ca ai timp sa mai creshti , shi shtiu ca timpul poate trece foarte repede;)

Lavinia
11th September 2007, 21:16
da...abia astept...la anu...18 ani:cool:...atunci sa'i vad p'astia de c se mai leaga..adio "minoro":D:happy

skater girl
11th September 2007, 21:20
Incep sa apara si fanele mele:D
unde-s hoardele de descrierate pe care le numesti "fanele tale",k nu vad pe nimeni:drak:...
lala,suntem prietene ce naiba...ignora avatarul:P

Whiterose.
11th September 2007, 21:24
da...abia astept...la anu...18 ani:cool:...atunci sa'i vad p'astia de c se mai leaga..adio "minoro":D:happy

daca vedea asta Shadow sunt sigur ca zicea cand implineshti 18 sa il cautzi :ok:

Ioca10
11th September 2007, 21:24
Uite ca si posteaza:D

luma
11th September 2007, 21:26
daca vedea asta Shadow sunt sigur ca zicea cand implineshti 18 sa il cautzi :ok:

Gresesti! Asta-i Jerry...:happy

Lavinia
11th September 2007, 21:28
daca vedea asta Shadow sunt sigur ca zicea cand implineshti 18 sa il cautzi :ok:

bine k mi'ai amintit..k a zis jerry k o sa vina la ploiesti in ziua aia..sa plec dreaq din oras
delia...tinand cont k esty singura persoana de aici care are aceeasi doza ffff ridicata de nebunie k mine te iert si'l voi ignora;):kiss:

skater girl
11th September 2007, 21:30
Uite ca si posteaza:D
cine??whitrose?:cry:

Whiterose.
11th September 2007, 21:31
cine??whitrose?:cry:

hai ma vatzi legat de mine ca sunt clona acum ma facetzi fetitza? :shocked:

Ioca10
11th September 2007, 21:31
Nu trebuie sa insisti...te-am observat:D

alyosha_87
11th September 2007, 21:32
pleaca omul 2 zile si uite cat postati...vorbareti mai sunteti :P

Lavinia
11th September 2007, 21:33
da unde ai fost???????????????

alyosha_87
11th September 2007, 21:36
am fost la un curs legat de domeniul finante-banci de la 9-17 luni si azi...:P si n-am mai avut eu chef sa deschid compu:P

praf_de_stele
11th September 2007, 21:38
ce de useri pe threadul asta :P

whisper
11th September 2007, 21:40
:shock: Ce de membrii pe aici...mai ca incep sa cred ca de revelion sarbatorim 50000 de posturi:bere: :happy
Buna seara stelistilor,trandafirilor si fanei lu Arsenal care o sa ia bataie de la Steaua!:D
A batut si Hane si Pavel azi :cheer:

Ioca10
11th September 2007, 21:41
Seara buna stelisto...unde e avataru:D

alyosha_87
11th September 2007, 21:44
hello whisper, long time no see :kiss:

whisper
11th September 2007, 21:45
A disparut in mod subit :D..acus imi pun altul:)
:kiss: Marce..chiar asa..ai cam lipsit la apel:)

White Shadow
11th September 2007, 21:46
daca vedea asta Shadow sunt sigur ca zicea cand implineshti 18 sa il cautzi :ok:

cand implineste 18 ani mergem amandoi la Ploiesti cu ceva cadouri si dupa aia venim rapid acasa.....

Whiterose.
11th September 2007, 21:52
o seara buna shi tzie Whisper

alyosha_87
11th September 2007, 21:52
@whisper: ce sa fac...incerc sa imi gasesc ceva part-time :rolleyes: sa imi fac si eu niste banuti in plus :)

whisper
11th September 2007, 21:53
:( acum sunt doar 3 :( Unde ati fugit userilor:mda: Cand apar eu voi plecati?
Thanks trandafirule!:)
Succes atunci,Marce:ok:

skater girl
11th September 2007, 21:55
mr ioca,ti-au mai venit draga fani??:groggy:cred k s-au pierdut pe drum saracii...

alyosha_87
11th September 2007, 21:56
cred ca s-au cam speriat de noi :rolleyes:

Lavinia
11th September 2007, 21:57
whisper?tu pe unde ai umblat?ai plecat si ti'ai lasat copii singuri p'aci sa moara de foame:cry:

praf_de_stele
11th September 2007, 21:58
vai ade, ce avatar...de unde l-ai luat? :rolleyes:
ma enerveaza ca voi, moderatorii, puteti pune si gif-uri si noi nu. :confused: :plans:
cand vad 'adeline' acolo, parca ma vad pe mine :P

whisper
11th September 2007, 22:03
Unde am fost draga Lala..si cum i-am lasat sa moara de foame..pai eu pentru cine muncesc nu pentru ca ei sa aibe ceva de mancare :happy
Ti-l dedic si tie Ade!:kiss:

Ioca10
11th September 2007, 22:04
N-am fugit..aici sunt:D

Lavinia
11th September 2007, 22:09
pey oi munci tu d'aia da noi tot am murit d foame:(:happy

whisper
11th September 2007, 22:12
:P Vai lala si ce ai vrea u sa mananci la ora asta..ca te servesc..mon bebe :happy
Gata copii eu am plecat...:cya: Noapte buna!

alyosha_87
11th September 2007, 22:24
bbye, Ade :cya:
noapte buna, somn usor !

Ioca10
11th September 2007, 22:25
Noapte buna stelisto:kiss:

praf_de_stele
11th September 2007, 22:26
noapte buna voua :)

Geografu
11th September 2007, 23:37
Noapte buna tuturor ! :ok:

Iulya
11th September 2007, 23:52
Noapte buna!!

Geografu
12th September 2007, 09:32
Neataaa ! :P

Lavinia
12th September 2007, 15:18
asa matinal??:groggy:

praf_de_stele
12th September 2007, 16:56
bate vantu' pe aici :P

skater girl
12th September 2007, 19:27
bate cu putere,ade...:P

Geografu
12th September 2007, 19:56
Hi alls ! Ce mai ziceti ? :)

skater girl
12th September 2007, 20:00
zicem numai de bine,cred:P,tu?:D
marcelino vad k priveste de pe margine dar nu ne face onoarea sa posteze:Ploool

Snake_21
12th September 2007, 20:35
Hello fetele :kiss:

skater girl
12th September 2007, 20:40
ai aterizat si tu pe-aici,huh?:P

Snake_21
12th September 2007, 20:58
Cam asa ceva :D dar plec ca incepe meciu :D
LE: Bye fetele :kiss:

alyosha_87
12th September 2007, 21:31
bbye snake :kiss: have fun watching the game.
eu revin maine cu mai multe posturi. bbye everybody! :cya:

skater girl
12th September 2007, 21:38
whis,i can see you:P,s-a terminat meciul draga??:Pamicalul?

whisper
12th September 2007, 21:40
:cya: Marce!
Ce misto imi incep periplul prin a zice Bye in loc de buna:cry:
Buna! Dar pe aici bate rau de tot vantu..de fapt il si aud :D

LE: Buna Delia.nu s-a terminat..de fapt doar ce a inceput :)
Dar am zis sa vad doar partea a doua.:)

luma
12th September 2007, 21:53
Deci, nu este interesant...:D

Cine joaca si ce meci?:)

skater girl
12th September 2007, 21:56
gol goian!!!:Psa dea si in meciuri oficiale goluri,asta-i doresc@!!!!!!!:P:D

luma
12th September 2007, 22:00
Ops? Ce se joaca? Calificari, grupe, cupe si ce mai sunt...

whisper
12th September 2007, 22:01
Joaca Romania cu Germania..dar e amical..si eu aveam ceva important de comunicat:)..asa ca am ales sa pierd putin din meci :)
:cheer: Goian! Asa e Delia sa dea cat mai multe goluri..nici nu conteaza cine daca sunt marcate de stelisti si in poarta care trebuie e perfect:great:
Eu v-am lasat fetele..ca baieti nu's pe aici:cya:
Si Noapte buna!:)

skater girl
12th September 2007, 22:23
nb whis:)hai romaina si cel mai important:
HAI STEAUA!!!!!!!!!!!!!::yeah:se apropie meciul cu Rapid!!!:P

praf_de_stele
12th September 2007, 22:30
noapte buna Ade! :)

mai lasati fotbalul ca nu inteleg nimic :D

skater girl
12th September 2007, 22:34
da ce vrei sa zic??k de tenis n-am ce!!hai rafa!!:P

praf_de_stele
12th September 2007, 22:44
hai gasquet :D

White Shadow
12th September 2007, 22:55
eu nu mai am ce sa zic pt ca Ana Ivanovici a fost eliminata :(

praf_de_stele
12th September 2007, 23:13
baaaaaaaaaiiiii....us open-ul s-a terminat :cry: si nadal, si gasquet, si sharapova au fost eliminati...noi vb asa... in general :D deci haideti toti aia din semnatura :P
cand aud de ivanovic fac alergie

White Shadow
12th September 2007, 23:19
aaaaaa deci asa

atunci hai Ana Ivanovici :cheer:

praf_de_stele
12th September 2007, 23:21
ce-oti vedea la aiurita aia? :cry:

skater girl
12th September 2007, 23:21
shadow,draga...gata cu tenisul!!s-a terminat:P

praf_de_stele
12th September 2007, 23:24
grand slam-ul. ca turneele continua in fiecare sapt. ;)

skater girl
12th September 2007, 23:47
el desigur k nu stie lucrul asta:P

White Shadow
13th September 2007, 00:09
ce-oti vedea la aiurita aia? :cry:

a avut cea mai mare urcare in top WTA , 400 si ceva de pozitii........

a batut`o pe amelie mauresmo in momentele ei de glorie....

este printre primele jucatoare de tenis la banii castigati din publicitate...

recent a devenit membra UNICEF....

la US Open la dublu cu Martina Hingis impotriva lu Roddick/John Cena spre deliciul spectatorilor in meciul cu venus williams oamenii, desi erau americani, au ajuns sa aplaude loviturile spectaculoase ale Anei, uitand ptr cateva secunde cu cine trebuie sa tina....

are, de departe, cel mai frumos zambet din circuitul WTA....

are o fata inocenta si cand vorbeste in engleza iti vine pur si simplu s-o iei in brate vazandu-i accentu....

multumesc Relansat pt inforamtii :ras-plans:

ce nu stiu eu Skater Girl....stiu prietenii mei....

Lavinia
13th September 2007, 00:13
daca o luam asa cine a batut pe cine in momente de top uita'te la lucie safarova:P

Geografu
13th September 2007, 00:16
Noapte buna tuturor ! :ok:

White Shadow
13th September 2007, 00:21
daca o luam asa cine a batut pe cine in momente de top uita'te la lucie safarova:P

nu cunosc..nu ma intereseaza

Ana Ivanovici e cea mai superba bruneta ...PUNCT

Iulya
13th September 2007, 10:07
Neata'

ioanav88
13th September 2007, 12:46
stiti reclama aia cu forbalu' uneste oamenii? ar trebuie sa se schimbe cu "patinajul artistic uneste oamenii" :D ca ia uite cum se umplu paginile de firendship :D

skater girl
13th September 2007, 14:26
nu cunosc..nu ma intereseaza

Ana Ivanovici e cea mai superba bruneta ...PUNCT
insist mr shadow k ai probleme in formarea superlativului absolut:D

Geografu
13th September 2007, 14:52
Buna delia ce mai faci ? :)

skater girl
13th September 2007, 14:54
buna:)incerc sa invat oamenii sa vorbeask corect roamaneste,dar vad k nu se prinde nimic de ei:P...tu?:)

Geografu
13th September 2007, 15:10
Eu sunt fericit am trecut de un interviu iar sambata o sa dau proba ca sa vada daca voi munci calumea cu contract de munca si toate cele.Daca vrei sa ma auzi da sambata pe Radio Sport Total FM 105,8 la ora 14.Intra pe siteul www.sptfm.ro si dai acolo la ce streaming vrei.Sa-mi tii pumnii ! :ok:

skater girl
13th September 2007, 15:18
wow,suuuper!!!:Piti tin pumnii,!!:)si iti urez succes!:ok:la doar 18 ani?e ceva,bravo tie:)ms de link!o sa ascult!:ok:

Geografu
13th September 2007, 15:31
Merci mult Delia cred ca e ceva dar oricum nu am trecut insa de toate cele.Daca poimaine ma descurc calumea imi incheie contractul daca nu mai asteapta Gabi Safta ( ca nu prezint singur prezint cu el ) inca o sambata sa vada ce si cum.Doamne Ajuta si sper sa ma asculti sambata ! :ok:

skater girl
13th September 2007, 15:41
te ascult,desigur:ok:multa bafta!sunt sigura k o sa te descurci!!!!!!!!:)

Geografu
13th September 2007, 15:45
Sper si merci mult Delia ! :ok:

Snake_21
13th September 2007, 15:48
Da si tu link mane sa ascultam mai multi emisiunea :D
V am pupat fetele revin pe seara :D :kiss: Bafta Geografule Ols ul te sustine sambata ;) :D

Geografu
13th September 2007, 16:07
Poate pomenesc si de voi adica de forumistii OLS poimaine daca primesc unda verde.Mersi mult mane ,linkul l-am dat cateva posturi mai devreme ! ;)

praf_de_stele
13th September 2007, 16:25
multa bafta, Alex!!! iti tin si eu pumnii. :ok:

shadow...voiam parerea ta, nu a lui relansat. ala e fan infocat ivanovic si stie despre ea destule, dar pe tine cu ce te uimeste, in afara de frumusete? eu cred ca doar asta e. :D

daca el crede ca e o mare performanta s-o invingi pe mauresmo...mie nu mi se pare. e o mare performanta s-o invingi pe henin (care e aproape perfecta, gen federer), ceea ce sharapova a si facut. si bineinteles ca si pe mauresmo a batut-o, dar asta nu e chiar atat de important.
si vorba lalei: cate i-a facut safarova lui mauresmo..:D nici nu se compara cu ce a facut ivanovic

sharapova e cea mai frumoasa sportiva. punct

whisper
13th September 2007, 18:15
Buna!
:cry: Cum zicea Shadow-la asta suntem total de acord:cry:- Ivanovic e mai draguta decat Maria! Poate nu e la fel de buna ca Sharapova la tenis, dar cu siguranta o va intrece la turnee castigate,chiar si de GS:ok:
:cheer: ALEX!:cheer:Sper ca voi reusi sa te ascult la radio daca nu sigur iti voi tine pumnii:)

Geografu
13th September 2007, 18:21
Buna whis iti multumesc macar daca nu vei avea timp de ascultat ma multumesc si cu urarile bune.Doamne Ajuta si sa speram ca va fi bine ! :ok:

whisper
13th September 2007, 18:27
Asa sa fie!:ok: Iti doresc sa faci o emisiune cat mai buna si Safta sa te ajute :Psi sa fii angajat:) Despre ce va fi emisiunea?

Geografu
13th September 2007, 18:30
Asa e imi pun speranta ca ma ajuta si el ca e om de treaba.Emisiunea va fi una despre rezultatele sportive ale zilei de sambata : fotbal mai ales,tenis,baschet,handbal,volei etc.Vor fi si intrari in direct ale telespectatorilor,comentariile noastre etc.
Multumesc whis ! ;)

whisper
13th September 2007, 18:37
Cu placere si pentru nimic...pentru ce sunt prietenii nu ca sa te sustina:)
Si ora la care e?Oi fi zis u..dar nu am retinut:P

Geografu
13th September 2007, 18:40
Am zis dar nu e problema ,incepe la 14 si se termina la 22 asa ca ai tot timpul din lume.Merci din nou ! :ok:

whisper
13th September 2007, 18:42
Atunci sigur(in caz ca mai gasesc link-ul...dar rog pe ceilalti sa aminteasca si in ziua respectiva de el) ascult ..macar o ora:)

alyosha_87
13th September 2007, 20:25
wow...Bravo Alex, ma bucur ca ai oportunitatea sa lucrezi intr-un asa mediu frumos. eu, de azi sunt consilier financiar si agent de marketing :D :cool:
:bere: de maine incep lucru :P

skater girl
13th September 2007, 20:33
mai oameni buni,terminati odata cu ivanovic si sharapova,k aia e mai frumoasa k cealalta e mai tare:groggy:what the heck????????????????????:rolleyes:,la urma urmei NU-I FRUMOS CEEA CE-I FRUMOS, E FRUMOS CEEA CE-MI PLACE MIE:ok:....dupa principiul asta se ghideaza lumea,nowdays:P

whisper
13th September 2007, 20:36
Ai dreptate Delia:)
:cheer: Marce!:ok: Succes in noua functie!:cheer:

skater girl
13th September 2007, 20:41
uita k-mi dai si mie o data dreptate:cry:sunt pe drumul cel bun,sper?;)

whisper
13th September 2007, 20:55
:cry: Pai daca ai..cand ai iti dau si eu dreptate :)
Ok..m-am gandit la ceva:P...emisiunea asta pe care o va prezenta Alex e o emisiune sportiva:P..deci s-ar putea vorbi si despre patinaj artistic in ea:)..dar doar daca e cineva care sa zica despre asta..ca sunt sigura Safta nu ar zice:D..deci ce mai incoa si incolo..ce vreau sa zic e : :cheer: ALEX!:cheer: Sa dea Domnul sa obtii postul de prezentator si sa nu uiti de patinaj..cand vor fi competitiile :D

skater girl
13th September 2007, 21:21
ade,la signature ai vrersuri din melodia aia cantata de mariah si withney huston???:P

praf_de_stele
13th September 2007, 21:23
buna! ce mai ziceti? :P

skater girl
13th September 2007, 21:39
hi there ade:Pzicem numai de bine...cel putin eu:D,sper k si tu la fel?motanul ce face?:kiss:

praf_de_stele
13th September 2007, 21:58
eu fac bine. motanul a dormit cu mine :D dar la o anumita ora din noapte, a cerut afara. cred ca-i venea sa faca ceva :cry: si eu m-am trezit ca sa-i deschid usa :D acum nu mai e cu mine.
:kiss:

skater girl
13th September 2007, 22:18
looool,mersi pt detalii ade!!:Pfoarte picante de altfel:cry:

Geografu
13th September 2007, 22:23
:cry: Pai daca ai..cand ai iti dau si eu dreptate :)
Ok..m-am gandit la ceva:P...emisiunea asta pe care o va prezenta Alex e o emisiune sportiva:P..deci s-ar putea vorbi si despre patinaj artistic in ea:)..dar doar daca e cineva care sa zica despre asta..ca sunt sigura Safta nu ar zice:D..deci ce mai incoa si incolo..ce vreau sa zic e : :cheer: ALEX!:cheer: Sa dea Domnul sa obtii postul de prezentator si sa nu uiti de patinaj..cand vor fi competitiile :D

Whis te-ai gandit bine daca imi ajuta Dumnezeu sa fiu prezentator aici si daca sambata cand prezint la reluarea competitiilor de patinaj vor fi si competitii atunci sa fii sigura ca o sa spiciuiesc si rezultate din acest sport superb.
Si ai ghicit Gabi n-ar fi zis niciodata despre asta ...:D

Iulya
13th September 2007, 22:33
http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/P9130214.jpg
http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/P9130135.jpg
http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/P9130132.jpg
http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/P9130044.jpg


http://i158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/P9130298.jpg
http://s158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/?action=view&current=P9130297.jpg



more here link (http://s158.photobucket.com/albums/t84/Iulya_19/BCR%20Open/)


Ade, bad luck ....n-am obtinut autografele :( si nush dk mai ajung sambata

whisper
13th September 2007, 22:37
:kiss: thanks for pics Iuya! nu ii nimik..asta e :)
Nici nu era nevoie sa ghicesc..cati din Romania ar vorbi despre patinaj..la stiri rareori dau ceva..mai mult pe tvr1 cand sunt CE sau CM..dar la Pro sau Antena...nici gand:mda:
Si da Delia din "When u believe" sunt versurile:)

praf_de_stele
13th September 2007, 23:16
mi-am facut blog...:P :D acum lucrez la el

Geografu
13th September 2007, 23:44
Sa il stapanesti sanatoasa Ade ! ;)
Noapte buna tuturor ! :ok:

praf_de_stele
13th September 2007, 23:48
multumesc! :P noapte buna, alex! :kiss:

irinaidu
14th September 2007, 01:19
alex, bafta maxima!!!! fetelor sa mai imi amintiti o data sambata sa il ascultam pe baiat. iar daca primesti jobul si mai iniarna zici ceva si de patinaj devii eroul nostru, ce mai :)

marce, felicitari pt job!!! bravo tie!!!

pupici pt toata lumea!!! azi am muncit cam mult si acum pe seara am iesit si eu un pic, ca all work and no fun dauneaza grav sanatatii.

Iulya
14th September 2007, 10:04
http://www.millan.net/minimations/alphabets/n.gifhttp://www.millan.net/minimations/alphabets/e.gifhttp://www.millan.net/minimations/alphabets/a.gifhttp://www.millan.net/minimations/alphabets/t.gifhttp://www.millan.net/minimations/alphabets/a.gifhttp://www.millan.net/minimations/alphabets/exc.gif http://www.millan.net/minimations/smileys/grouphugg.gif

peirsolgirl
14th September 2007, 10:14
Wooo! Hot news!:)
Felicitari,Marce!Ma bucur tare mult pentru tine :ok:
Alex, iti tin pumnii....sunt convinsa ca cineva care a trecut prin focul OLS-ului e numai bun pt asa ceva ;)
Eu....astept sa vad ce loc primesc si in ce camin....mai e un pic si incepe facultatea...nici nu vreau sa ma gandesc....a fost si tata bolnav...numai probleme :(
Ade,congrats pt blog, noi cand il vedem?:P

irinaidu
14th September 2007, 11:36
alex ( peirsolgirl - ca acum sunteti 2 alex ) sper sa fie bine bine cu caminul!!! sanatate tatalui!!!!

neata!!!

Geografu
14th September 2007, 12:54
Neata tuturor !
Merci mult Irina sa dea Dumnezeu sa-l primesc si atunci sa fii sigura ca voi aminti de patinaj ! :ok:.Merci si peirsogirl sper sa fie asa !
Irina maine dimineata oricum mai intru pe net si o sa intru aici si o sa amintesc ca si pe off-topicul de la stelisti ! :ok:

irinaidu
14th September 2007, 13:05
f bine. noroc ca avem cu totii cate un off topic!!!! :)

ps: m-a apucat melancolia cand am vazut ca mai sunt doar 2 sapt si incepe mastersul francez. asa ca am recitit threadul de la euros de anul asta si am observat ca multe fete nu ne-au mai vizitat de atunci. oare s-o intoarce lumea cum ca iarna se aproprie???

Cristinush
14th September 2007, 16:15
Heya` ppl!!M`am intors si eu din ultima "bucata" de vacanta...:D
Ce mai faceti voi?:) :kiss:

praf_de_stele
14th September 2007, 16:35
Ade,congrats pt blog, noi cand il vedem?:P
cand il termin il pun aici :D

uelcam beac Cris! :kiss: cum a fost la munte? am fost si eu la munte si a fost suuuper :rolleyes:

Cristinush
14th September 2007, 16:39
Thx!:)
A fost bine, dar cam frig..de fapt..foaaaaaarte frig!am venit racita de acolo...acu` stranut intr`o veselie, but..what can i do..?!:D :P

praf_de_stele
14th September 2007, 17:08
si la mine a fost friiiig...foarte frig. dar eu sunt f sanatoasa :P

whisper
14th September 2007, 21:55
:) Buna seara!
:cheer: Hane!:cheer:
Iti dores Succes Alex(peirsolgirl) si multa sanatatea tatalui tau!:)
@Irina: Si eu ma intreb uneori unde sunt fetele...sincer pe unele le am pe mess...le-am mai anuntat eu de ce mai e pe OLS..dar nimic..asta e..poate cu inceperea competitiilor vor reveni :)
Bine ai reveni Cris!/hello

Geografu
14th September 2007, 21:56
Buna whis ! ;)

whisper
14th September 2007, 22:04
Buna Alex!:)
:cheer: Succes maine!:ok:
Doamne da ce bate vantu pe aici:cry:

Snake_21
14th September 2007, 22:19
Neata fetele :lol: :kiss:

whisper
14th September 2007, 22:25
:happy Acu vad ca o faci dinadins:ban: :happy

peirsolgirl
14th September 2007, 22:32
Neatza si de la mine :)
Irina, si eu m-am gandit zilele astea la Masters....nu pot sa cred ca mai e asa putin si incepe sezonul....acum vreau sa fiu iar la liceu...la mine acasa...sa ma uit la patinaj pana mor si sa urlu in fata TV-ului...ce vremuri...

Lavinia
14th September 2007, 22:32
ce'ai whisper????

whisper
14th September 2007, 22:39
Iaca nimic..tocmai voiam sa va urez o dimineata placuta in continuare:happy
Ca eu am plecat...nu cred ca va pot ura Noapte buna..ca voi de abia v-ati trezit:happy...deci:cya::kiss:

Lavinia
14th September 2007, 22:40
bye...noapte buna..vise placute..alea,alea:kiss:

Snake_21
14th September 2007, 23:00
Noapte buna whis :kiss: Neata enye :D

Lavinia
14th September 2007, 23:07
neatza pe naiba k ies si yo:P...vad ce fac pana incepe supernatural si apoi ma culc...:Ddeci...noapte buna:kiss:

Snake_21
14th September 2007, 23:17
Nb enye :D :kiss:

Geografu
14th September 2007, 23:19
Noapte buna tuturor si ne mai auzim si maine dimineata putin inainte sa plec la radio.Bafta si pe cei pe care nu ii mai vad maine ii rog sa imi tina pumnii si sa ma asculte .Salve ! :ok:

Lavinia
14th September 2007, 23:24
succes!si o sa te ascult si yo;)

Snake_21
14th September 2007, 23:32
Pai iti tin si eu pumnii :D dar dupa ce termin si eu cu examenu meu :D sper sa termin si sa pot sa ascult si eu emisiunea :D

Geografu
14th September 2007, 23:34
Pai ai timp ca e pana la 22.Pa ! ;)

Snake_21
14th September 2007, 23:36
Sigur am :D Bafta
Nb all :D un :kiss: pt fete :D

Geografu
15th September 2007, 09:35
Neata alls ! :)

praf_de_stele
15th September 2007, 11:11
neata, prieteni! :kiss:

alex, iti urez multa multa bafta si-ti tin pumnii! :ok:
mai pune o data linkul, te rog! :) nu stiu daca o sa te pot asculta, ca am niste musafiri(si-s cam multi:D), dar o sa incerc.

Geografu
15th September 2007, 11:46
www.sptfm.ro ! Merci ade ! ;)

LE : Alt link ca ala e in constructie acuma : http://www.uta-arad.ro/index.php?opt...zoom&Itemid=92.Stanga jos e sigla apasati pe ea si dati launch application !

Cristinush
15th September 2007, 11:54
Neatza :D
Alex, iti tin pumnii!;) Good luck! :)

praf_de_stele
15th September 2007, 11:56
alex, nu-mi merge linku' :( zice ca nu gas serverul

Geografu
15th September 2007, 11:57
Am dat alt link tot in postul ala la later edit si merge !
Mersi Cristinush ! :ok:

praf_de_stele
15th September 2007, 11:59
aha...am vazut :) de la ce ora ai zis? parca de la 14:00...

Geografu
15th September 2007, 12:01
De de la 2 , merge linkul ? :)

praf_de_stele
15th September 2007, 12:05
da, merge. chiar acum ascult sport total fm...:P inca o data bafta. :ok:
pai si dureaza pana la 22:00?

Geografu
15th September 2007, 12:06
Exact pana la 22.Sunt bucuros ca merge ! :yes:

irinaidu
15th September 2007, 13:10
ade, tu ce link ai folosit de merge, ca la mine nu merg :(

praf_de_stele
15th September 2007, 14:14
http://www.uta-arad.ro/index.php?opt...zoom&Itemid=92.Stanga jos e sigla apasati pe ea si dati launch application !
asta :) iti deschide cu real player

whisper
15th September 2007, 15:04
Buna ziua copii! La mine merge:)
:cheer: Succes Alex!:ok:

Snake_21
15th September 2007, 15:12
Hello :D la mine merge cu intreruperi mari :( si l am inchis :(

Geografu
15th September 2007, 15:19
Incearca reconectarea amice Snake ca la restul le merge ! :ok:

Snake_21
15th September 2007, 15:20
O sa incerc daca nu caut eu un radio si tot ascult :D

alyosha_87
15th September 2007, 16:17
hello ppl!
ce mai ziceti in aceasta minunata dupa-masa de sambata?:P

whisper
15th September 2007, 16:51
Noi mai nimic..u?
Da cred ca ai plecat :P

alyosha_87
15th September 2007, 16:58
nu am plecat...fac multe chestii deodata
:P

whisper
15th September 2007, 17:07
:P...Si eu :)

alyosha_87
15th September 2007, 17:18
acum vad...ce cute e your avy...:)

whisper
15th September 2007, 17:31
:kiss: Thanks! si mie imi place

peirsolgirl
15th September 2007, 21:08
asta :) iti deschide cu real player
Mie-mi deschide o galerie foto :(