PDA

View Full Version : Steaua II o ia la vale



Marius
14th November 2009, 16:28
Jucatorii pe care Steaua isi pune mari sperante pentru viitor nu mai sperie pe nimeni in Liga II. Echipa a doua a ros-albastrilor a pierdut din nou, de aceasta data in fata celor de la FC Snagov, scor 1-2.

Cu Ovidiu Petre pe teren pana in minutul 60 si cu Alexandru Tudose integralist, Steaua a dominat inceputul meciului, insa gafele din defensiva facute de Bogdan Mustata au fost fatale pentru echipa lui Leo Strizu.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/56414/steaua-ii-o-ia-la-vale.htm

solaris
15th November 2009, 00:32
Am vazut meciul de ieri dintre Steaua 2 si FC Snagov si vreau sa zic ca echipa oaspete are echipa foarte buna.La Steaua 2 e normal sa existe si sincope dar una sa joci cu echipa in Liga 2 si alta e sa joci in Liga 3.Daca scapa de retrogradare la anul vor juca cu mai multa incredere.Modelul cu echipa a 2-a angrenata in competitia nationala e preluat din Spania si mi se pare foarte bun.

Lexus.
15th November 2009, 05:39
Jucatorii pe care Steaua isi pune mari sperante pentru viitor nu mai sperie pe nimeni in Liga II. Echipa a doua a ros-albastrilor a pierdut din nou, de aceasta data in fata celor de la FC Snagov, scor 1-2.

Cu Ovidiu Petre pe teren pana in minutul 60 si cu Alexandru Tudose integralist, Steaua a dominat inceputul meciului, insa gafele din defensiva facute de Bogdan Mustata au fost fatale pentru echipa lui Leo Strizu.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/56414/steaua-ii-o-ia-la-vale.htm
Si noi care speram sa ajunga in Liga 1...in locul echipei lu' nea jiji:(

Cipri
22nd November 2009, 11:52
Steaua II sau Dinamo II au voie sa promoveze in prima liga ? din ce stiu eu , nu .

Imperator Ares
6th August 2010, 11:33
2 echipe cu unul si acelasi patron nu au dreptul sa joace in aceeasi liga

necon
6th August 2010, 17:57
Steaua 2 nu ar trebui sa promoveze, si nici pt echipa nu e bine, unde mai joaca cei care nu au stofa de prima liga, nu au echipa in liga pt ca tocmai au promovat....

Gabi.
10th August 2010, 12:04
Slabi rau de tot, poate-si revin pe viitor :))