PDA

View Full Version : Seria B_Etapa 12: Poli II Tm. - FC Bihor



Bogdann
15th October 2006, 13:42
Discutii inainte si dupa meci.

micutzu
17th October 2006, 12:47
Hm, aici se simte un derby dat fiind faptul ca se intalnesc Oradea si Timisoara (chiar de e echipa II). Am votat Oradea datorita "afinitatii" mele pentru timisoreni. :D
Totusi Oradenii sa fie atenti deoarece timisorenii pot apela la niste imprumuturi de la prima echipa.

King of Hell
17th October 2006, 15:21
bhior spre serie C. Poli 2-bihor 5-0 ;)

Pepsi-Cola
17th October 2006, 15:31
x1 bate Poli cu 1-0 :P

frank81
18th October 2006, 12:11
Nu fiti asa siguri ca bate Poli! Asa cum am facut o surpriza la Mioveni de ce nu am putea sa aducem punct/e si de la Timisoara?
Si stai linistit Kingule ca nu retrogradeaza Bihoru', asa ca nu are rost sa-ti faci sperante desarte! ;)

bihoreanul
18th October 2006, 13:37
Lasa-i frank ca 'stiu' ei ce vorbesc.......'marea' echipa a doua a lui Poli este una din fortele seriei,foarte putine echipe avand sanse sa scape fara 3 boabe de la ei :headbang: Unii de pe aici nu vad copacii din cauza padurii sau fumul din cauza furnalului :evil: sau sa se uite in ograda proprie,dar sunt experti in datu' cu parerea despre altii. Daca si Poli II a ajuns sa o considerati o echipa de nebatut atunci vorbiti despre ping-pong ca am auzit ca emigreaza chinezii in Romania si devine sport national.
Ca fapt divers, am vazut ca hunedorenii tot timpul pronosticheaza impotriva Bihorului.Sunt doua variante:ori nu stiu fotbal,ori au ceva cu Bihoru' si suporterii sai.Daca e prima varianta va invit sa pariati la ping pong unde Kim Pong Jo are cota de 7:1 fata de Ji Lai Tin,daca e a doua var inseamna ca sunteti invidiosi pe o echipa cu istorie fata de una din 2005 :evil:
PS:o fosta mare echipa din Hunedoara merita respectul pt ce a realizat Mircea Lucescu (o echipa frumoasa dar fata titluri sau cupe ATAT !!!) si aceea nu e infiintata in 2005 :jerk:

Sommerset Hateg
18th October 2006, 21:36
Opa!Devine interesant,incep polemicile,bihoreanu` iar ii samanta de scandal...:ciocan:

bihoreanul
19th October 2006, 00:40
Eram nervos si eu ....:D .....dar mi-a trecut :P

Livio_
19th October 2006, 06:51
...mai...eu sper sa scape bihorul de retrogradare...shi sa promoveze...faina deplasarea e pana la oradea...shi cat pot sa beau...ha ha ha mai ales cand bate poli acolo...sper sa va reveniti shi sa batetzi...dar nu meciu` asta...mizez un 1-0 sec pentru poli /OLE/

CRAIOVA-ORADEA
19th October 2006, 10:51
Sambata va fi un meci interesant. Am fost sa vad pe bihoru in meciul cu dejul si ei singuri si-au facut viata grea pentru ca in loc sa le mai dea un gol doua au ratat si nu au fortat si uite ca au egalat dejeni.Merg pe un X in acest meci.

six
20th October 2006, 22:00
Hm, aici se simte un derby dat fiind faptul ca se intalnesc Oradea si Timisoara (chiar de e echipa II). Am votat Oradea datorita "afinitatii" mele pentru timisoreni. :D
Totusi Oradenii sa fie atenti deoarece timisorenii pot apela la niste imprumuturi de la prima echipa.am retinut "afinitatea" :D ....cat despre meci nu cred ca ne vom "incorda"asa tare ....doar normal si nimic altceva :ok:

gabi94
20th October 2006, 22:17
4-0 pentru POLI .

m8k
20th October 2006, 22:45
4-0 pentru FC Bihor, cred ca au nevoie de puncte!!!

six
21st October 2006, 13:08
4-0 pentru POLI .Ai nimerito,colega..../hello next is....habarnam ;)