PDA

View Full Version : Grupuri



Paul
4th October 2004, 18:47
poate ca nu aici e locul acestei intrebari , dar vin si intreb.
Am vazut undeva ideea de : "Grupul Canada"
ok.
cum se creeaza aceste , grupuri unde pot vedea cu ce se manaca ? :headbang:

Vadim
4th October 2004, 19:13
Forumul asta nu are usergroup-uri. Chiar daca ar fi, ele pot fi create numai de administratori.

Paul
4th October 2004, 20:31
pai de asta intreb
am vazut nu mai stiu in ce context formularea : "Grupul Canada"
parca ziceai ca ai dat ban pe plaja de IP la grupul canada
ideea era daca grupurile au forum separat si alte socoteli

Vadim
4th October 2004, 20:37
"Grupul Canada" era spus generic, prietenii stiu de ce. Nu exista grupuri separate sau forumul separate. Exista un singur forum privat, invizibil, cel al moderatorilor, insa in rest totul este public si accesibil tuturor.

Darkslowstar
14th January 2005, 13:47
Public group ce sunt? Am vazut la profilul membrilor ca nu suntem membrii ai vreunui public group. Exista asa ceva?

Vadim
14th January 2005, 15:24
Nu sintem pentru ca nu exista grupuri. :)

Cainele
14th January 2005, 15:30
si...nu facem si noi ceva grupuri :D?

Darkslowstar
14th January 2005, 15:56
Nu sintem pentru ca nu exista grupuri. :)


Aha, oki, thx. :cool: :hmm:

Vadim
14th January 2005, 16:26
si...nu facem si noi ceva grupuri :D?
Nu, fara grupuri, fiecare pe cont propriu. Exista un grup, se stie despre el, nu trebuie sa fie specificat. :D

Cainele
14th January 2005, 16:37
Nu, fara grupuri, fiecare pe cont propriu. Exista un grup, se stie despre el, nu trebuie sa fie specificat. :D


ok...eu sunt Gruppo Apparte, si sunt anti-grupul ala :D :D :D

Vadim
14th January 2005, 16:39
Ok, atunci mai multe grupuri. :D

GruppoApparte
17th January 2006, 04:47
Cainele in alta viata erai si GruppoApparte nu acuma :)

Paul
17th January 2006, 10:24
de ex. propun infiintarea grupului "hattrick" ... acolo userii de pe ols care joaca hattrick sa`si creeze cupe private , etc etc

Vadim
17th January 2006, 11:15
Ce cupe private? Unde se creeaza ele? Cu ce se mananca asta?

Paul
17th January 2006, 11:27
www.hattrick.org
www.pmanager.org

sau altfel zis "cominitatea managerilor online " :P

Vadim
17th January 2006, 12:09
Am vazutca exista fani si la noi pe forum, insa au nevoie de mai mult?

Paul
17th January 2006, 15:33
ideea e sa fie acest grupuri ...
poti face mai intai Steaua , DInamo si Rapid...
APoi restu

Vadim
17th January 2006, 15:38
Ca sa ce? Ce rezolva grupurile?

GruppoApparte
17th January 2006, 16:37
iNTAI FA GRUPU hATTRICk vezi cati se inscriu si apoi iti dai seama si ce rezolva :)

Vadim
17th January 2006, 16:38
Si daca nu se face grupul unde e problema? De ce trebuie sa fie grupuri?

Paul
17th January 2006, 16:48
fa mah de test ...

sunt o categorie de suporteri , care ar fi tentati sa scrie , daca s-ar crea un forum privat unde sa intre doar cei acceptati....

De ex. sa fie conditie : Minim 300 de posturi , 60 de zile vechime si sa fi dovedit ca e stelist prin postari

Acolo poti purta anumite discutii care fie nu au ce cauta in spatiul public , etc etc

Faci cum vrei ...

alejandro
17th January 2006, 16:59
fa mah de test ...

:happy :happy :happy

interesanta ideea cu grupurile...trebuie incercata:happy

inter
17th January 2006, 21:27
ideea e sa fie acest grupuri ...
poti face mai intai Steaua , DInamo si Rapid...
APoi restu

adica cum restul?:jerk:
nu e o idee buna .... gsp-ul inca trage de pe urma acestor grupuri .. :evil:
asa ca Vadime ... eu nu sunt de acord ... a existat (si inca exista/hello ) un singur grup , Canada ...

Paul
17th January 2006, 21:36
nu zic sa desfintam Suporterul ... doar ca sa exista si posibilitatea de a discuta in PRV ...

inter
17th January 2006, 21:38
n-are farmec ... si o sa te plictisesti rapid :D:D , vrei PRV ... dute pe forumurile oficiale ....

Paul
17th January 2006, 21:42
ete fix , ma duc pe steauafc.com , unde Jiji il transforma in Gigi , unde cioban si oier apare ****** respectiv **** , etc etc

inter
17th January 2006, 21:48
mai sunt si altele :D:D

Paul
17th January 2006, 22:01
or mai fi , insa n`am rabdare sa citesc forumul ala ... structurat aiurea , sectiuni care se calca intre ele , moderatori care muta threaduri intr`o veselie , si multi spammeri

Big Sexy
17th February 2006, 18:48
bagam si un grup cu wrestling? :D
Imi spunea un prieten ca in Vbulletin se pot pune niste plug-inuri cu RPG-uri si castigi bani in functie de cate post-uri (consistente sau nu) ai. Periodic se organizeaza tournamente si alte alea ... de fapt asta vroiam sa bag pe alienvault insa acum ca s-a desfiintat ...

Paul
17th February 2006, 18:55
nu vor stapanii sa faca grupuri ... cica sa fie totul la vedere ...

Darkslowstar
17th February 2006, 19:19
nu zic sa desfintam Suporterul ... doar ca sa exista si posibilitatea de a discuta in PRV ...

Nu spui dar e posibil sa se intample asta. Noi suntem in jur de 15 insi la Bv, daca ne apucam sa scriem pe grupo privat, cati mai scriu si pe suporter? Ideea nu-i rea dar mai trebuie gandita :)

Paul
17th February 2006, 20:01
acum ori ca scrieri public ori privat la BV nu ar trebui sa va doara capul ... s-as nu citeste nimeni ...

iti spun eu ca nu vor baietii de sus , eu am cerut grup privat acu juma de an, si am fost refuzat (cauta pe RA ca este thread)

stefanm14
17th February 2006, 20:04
Si de fapt care ar fi rolul acestor grupuri ?

Paul
17th February 2006, 20:06
poti injura pe Dinamo , ca nu va vede nimeni

Adik , imagineaza`ti ca "Suporter Craiova" se tranforma in "Grup Craiova" tu esti bosul , baieti fac cerere si stabilesti daca ii primesti in grup sau le dai "reject"

Daca ii primesti pot sa scrie si sa citeasca daca nu nu.

Adik teoretic discutati voi intre voi.

Si nu vad numa membrii grupului , SM`s si Adminii ce se scrie acolo ...

inter
17th February 2006, 20:45
e labareala curata ceea ce vreti voi ... paule ... aveam alta impresie ... :P
nu va mai ajunge "ym"-ul ... hai ca "macane" si nu-i "aviara" :D

stefanm14
17th February 2006, 21:30
Vezi ca Yahoo observa o optiune numita Yahoo Groups. Poti sa faci acolo cate grupuri vrei tu si cu cine vrei. Iar ce sa scrii si sa nu vada altii ? Sa-i injuri, cam asta vad ca insinuezi.

inter
17th February 2006, 21:35
stefane,, eu vad ca te cam bagi in seama cu mine .., fa-ti my friend cate "yahoo groups" vrei tu si lasa forumul asta asa cum e .. ca nu esti tu "descalecatul" ...

Vadim
17th February 2006, 21:49
Stefan e contra, nu ai inteles. Paul vrea sa ne imbarlige, dupa ce cei de la gsp au copiat ideea Onlinesport de a renunta la grupurile private si a face o categorie "Suporteri". :D Original...

Darkslowstar
17th February 2006, 22:08
Paul, eu cred ca vrei sa behai in privat si nu te lasa oamenii astia :drak:

gicu
17th February 2006, 22:11
Vadim, fi bun te rog si lasa-l sa-si faca un grup in care sa-si invite prietenii (Paul2000, Paulica, etc.)

ps. scuze daca am gresit nick-urile :P

Paul
17th February 2006, 22:42
@gicu , ce zici daca face don Vadim o scanare la userele scrise mai sus , si iti demonstreaza ca nu sunt clone.

Singura dublura a mea e paul_stelistu , care aceeasi data de nastere cu mine , are vre`o 20 de mesaje pe un thread de concurs , am recunoscut-o fara sa fiu provocat , dar spre deosebire de alte clone , acea clona era cu permisiune (adik era concurs Euro2004) si vadim a zis pe forum ceva de genul "faceti-va tata 15.000 de usere si jucati la concurs cu el , [...] mai multe bilete mai multe sanse de castig [...] "

in rest vorbesti aiurea ...
ti-as putea cere sa demonstrezi ca sunt clone Paul2000 si Paulica ca le halesc...

stefanm14
17th February 2006, 22:58
stefane,, eu vad ca te cam bagi in seama cu mine .., fa-ti my friend cate "yahoo groups" vrei tu si lasa forumul asta asa cum e .. ca nu esti tu "descalecatul" ...

Intere, n-ai inteles. Nu vb cu tine, ci cu paulica.

inter
18th February 2006, 08:13
atunci .. sorry:headbang:

Cainele
20th February 2006, 09:31
parerea mea - daca conteza- :
grupurile sunt o prostie :)