PDA

View Full Version : Etapa 10: Apulum - Rapid



ADelPiero
4th October 2004, 15:14
Duminica, 17 octombrie: Apulum - Rapid (ora 15, National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bill
5th October 2004, 10:03
Daca nu castigam ne afundam in zona retrogradarii si nu stiu cum scapam de acolo. In felul in care am jucat pana acum in deplasare nu vad cum mai putem aduce puncte. Deci obligatoriu trebuie sa castigam meciurile de acasa, numai ca Rapidul vine dupa infrangerea de la Galati si probabil or sa fie foarte motivati. Tare mi-e teama ca o sa pierdem si meciul asta.

ADelPiero
5th October 2004, 14:32
eu zic ca ii batem :D
sunt constient ca nu e asa ... dar eu sper sa ii batem ;)

fia
5th October 2004, 15:07
La cat de prost joaca Rapidul in deplasare aveti toate sansele. Si anul trectu parca ati facut egal cu noi acasa la noi.... La voi nu mai stiu ce am facut...

ADelPiero
5th October 2004, 15:35
sau la cat de prost jucam noi ... indiferent daca jucam acasa sau in deplasare ... e posibil sa luam peste 3 ;)

HaoTic
5th October 2004, 18:50
Sunt echipe care pot bate granzii, asa cum au facut Clujul cu Dinamo, Otelul cu Rapidul, Iasul cu Steaua. Fiindca jocul lor promite, jucatorii se daruiesc.
Dupa ce a aratat in aceste 9 etape, Unirea nu poate face parte dintre ele.
Cu parere de rau, va trebui sa limitam proportiile scorului.

rasheedkpenny
5th October 2004, 18:56
La cat de prost joaca Rapidul in deplasare aveti toate sansele. Si anul trectu parca ati facut egal cu noi acasa la noi.... La voi nu mai stiu ce am facut...
Sezonul 2003-2004
etapa 13: Rapid 2-2 Apulum - am jucat prost, am egalat la 2 dupa ce ma fost condusi cu 2-0

etapa 28: Apulum 0-4 Rapid - am jucat bine si am batut meritat...

ADelPiero
5th October 2004, 19:28
in meciu din retur ... anu` trecut, Niculae ne`a batut singur :p

spmihai
5th October 2004, 22:23
sper sa scoatem cel putin un punct, ca in afara cu egalul cu Steaua, nu am scos nici un punct cu "granzii", ba mai mult nici nu am dat gol (0-0 Steaua, 0-1 Dinamo si 0-4 Rapid :rosu: )

ADelPiero
5th October 2004, 23:35
si 2-2 cu rapid ;)

MaPaX
8th October 2004, 23:54
Oricum pierde Unirea, asta e :P :headbang: Pana revine MOLDO si rupem tot in retur :ok: :evil:

ADelPiero
9th October 2004, 00:05
lasa`ma cu Moldo ala :) ca e pe langa situatie :lol:

spmihai
17th October 2004, 22:27
Am zis ca nu avem nici o sansa si uite ca meritam victoria, nu am jucat nici noi stralucit, dar Rapidul o fost pe nicaieri, si daca nu era vremea aia, nici nu ne dadeau gol, si poate noi mai dadeam. Daca ati fost la meci ati vazut ca a nostrii degajau mingea, mergea pana la centru si apoi se intorcea inapoi din cauza vantului. Eu cred ca trebuia sa opreasca meciul pentru cateva minute pana se mai linistea vantul ala.

ADelPiero
18th October 2004, 00:04
mie mi`a placut cum s`a jucat ;)
pacat de acel gol :( :rosu:Turcas

bill
18th October 2004, 08:52
A catea oara pierdem puncte din cauza portarului? Oricare ar fi el face gafe monumentale. Pe Minca de ce nu-l lasa sa joace...nu cred ca e mai rau ca ceilalti 2.

ADelPiero
18th October 2004, 15:48
minca nu e destul de experimentat ... nu va face fata :mda: