PDA

View Full Version : Etapa 10: FC Arges – FC Brasov



JJ
4th October 2004, 12:08
Duminica, 17 octombrie: FC Arges – FC Brasov (ora 15, Telesport)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

baden
4th October 2004, 12:25
cred ca fc arges va reusi sa castige inca un meci in divizia a

Sinn Fein
4th October 2004, 14:16
optimismul e in floare..:))
macar egal, ca nici egaluri nu mai facem

ADelPiero
4th October 2004, 14:26
e randul argesului sa bata ;)

Catalanul
4th October 2004, 15:35
a cam venit vremea ca argesul sa castige ;)
2-0 castigati...

DD-Viola
4th October 2004, 17:34
..cu parere de rau pentru pct. pierdute , dar cel mai bine ar fi sa castige Brasovul...asta pt ca sa scapati de "colonel" ...sa se duca-n ... groapa la catei .

baden
5th October 2004, 08:01
a cam venit vremea ca argesul sa castige ;)
2-0 castigati...
vremea sa castige a venit de mult ... dar pot?

Darkslowstar
5th October 2004, 15:51
Nu prea cred ca avem sanse sa castigam, cel putin nu cu Dosey in poarta si cu Bogdan Nicolae in "forma" (dar cand a fost panarama asta in forma?).
Si cred ca o sa o luam si de la Gaz Metan in Cupa.

Nicolaeeee, trimite-i la Prescon, sa dea la lopata! :mda:

Denis
6th October 2004, 06:42
0-0 :sleep:

ultravioletcanada
6th October 2004, 17:52
cred ca va fi inca un 0-0, da de javra de moldovan si de petardele aduse de ilinca si netoiu tot nu o sa scapam.
am inceput si eu sa cred ca e mai bine sa ne ducem naibii in B, sa ne lase toate javrele astea in pace (ca bineinteles, ei nu vor merge cu noi). :headbang:

inter
6th October 2004, 22:57
merg tot pe x

DIXX
15th October 2004, 16:25
0-0 merg si eu.

jay
15th October 2004, 17:12
Pierdem.:( Dar cat de bucuros as fi sa gresesc pronosticul!

giovanni BV
17th October 2004, 09:49
Arges-ul va cistiga , dar se poate sa se rezolve problema dinnou cu ... Regina Egalurilor , si ar ajuta umpic si Brasovul !!! Un egal ar face bine la toata lumea , dupa surprizele de ieri !!!

DIXX
17th October 2004, 17:08
Ma bucur si eu ca ai gresit pronosticul Clau dar sincer sa fiu nu credeam nici ca mai putem sa cistigam in deplasare.

Darkslowstar
17th October 2004, 18:41
In sfarsit!
Ma bucur si eu ca am gresit pronosticul si sper sa o dau in bara la fel si in etapa viitoare. Deci nu conteaza cu cine jucam, eu zic ca o luam pe coaja la scor :D

giovanni BV
17th October 2004, 21:16
Brasov-ul multumeste Pitestiului !!! Daca Pitestiul doreste ceva " motoare ", le vor avea , daca nu ne intelegem in meciul retur !!!! Multumim inca odata !!!

DD-Viola
17th October 2004, 21:26
...No , daca nici acu' nu pleaca Colo...nu stiu ce sa mai zic...o fi si el actionar la club , ca altfel nu se explica atitudinea celor care conduc destinele echipei , ...iar daca-i asa e foarte nasol ,... pacat .

ADelPiero
18th October 2004, 01:30
Pierdem.:( Dar cat de bucuros as fi sa gresesc pronosticul!
felicitari :D l`ai gresit :p

jay
18th October 2004, 02:44
Yessssssssssssss!:D

jay
18th October 2004, 03:24
Darsklowsar, e gustoasa carnea de caine?:) Ce cauti la coreeni, Dinule?:) Bey, la iarna pun steagul galben-negru sa fluture La Om sau pe Moldoveanu!!! Vine si Horatiu din Germania (Dick-ul puilor mei, norocul lui ca mi-e prieten din copilaria sagunista:) ), vii si tu, ne-am scos! Pacat ca nu vin pe munte si victimele industrializarii fortate, cei din P+4, se stiu ei.;)

E GALBEN SI NEGRU STEAGUL STRABUN,
DAR TANAR CUM ALTUL NU E,
TRAIASCA BRASOVUL SI OAMENII LUI,
VICTORII MEREU "STEAGULE"!

Darkslowstar
18th October 2004, 07:40
E gustoasa, mai ales ca acuma e disponibila si in varianta violeta.
Nu m-am uitat saptamana trecuta cand am trecut in ref-ul La Om, dar in cel de pe Ascutit erau deja ceva "Forza Steagu'" pe pereti.
Eventual putem sa luam vreo doua cutii de vopsea si sa le vopsim in galben negru.
N-am vazut meciul pt. ca eram deja la Seul, asa ca va rog sa ma puneti si pe mine la curent. Am jucat noi bine sau au reusit violetii sa joace mai prost decat noi (mi se pare cam greu de crezut asta)?