PDA

View Full Version : Etapa 10: Univ. Craiova – Poli Timisoara



JJ
4th October 2004, 11:53
Sambata, 16 octombrie: Univ. Craiova – Poli Timisoara (ora 18, National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ADelPiero
4th October 2004, 14:47
dificil meci ....
1-1 :ok:

Catalanul
4th October 2004, 16:03
a sosit vremea primei victorii in deplasare :)
sper sa castigam... cu 1-0 :yeah:http://www.fcpoli.net/forum/images/smiles/icon_timisoara.gif http://www.fcpoli.net/forum/images/smiles/icon_forzapoli.gif http://www.fcpoli.net/forum/images/smiles/icon_steagpoli.gif

DD-Viola
4th October 2004, 16:50
...Cred ca va fi un meci frumos ...Craiova este echipa mai buna in acest moment ,iar incepand de etapa trecuta si-au revenit,... insa Poli cred ca va veni la victorie si deci vom vedea doua echipe care vor juca fotbal . Haide Poli !

Vietnam
4th October 2004, 18:03
Imi pare rau de Poli si cu toate ca un rezultat egal ar fi mai "convenabil" eu sper ca Universitatea sa confirme "renasterea" si sa bata pe Timisoara. Pentru mine ar fi suficient sa batem cu un gol diferenta ( 4-3, 5-4, 6-5 chestii de astea :D ). Astept un meci frumos cu multe faze de poarta si cu multe multe goluri.. Si meciul asta il vad si la TV /hello !!!!

"VICTORIE UNIVERSITATEA CRAIOVA!"

inter
4th October 2004, 18:04
:D:D, ia spune la 6-5 cine sa dea de la noi 5 goluri? :D

vasile314tzurka
4th October 2004, 18:06
6-5? e meci de polo?

Vietnam
4th October 2004, 18:07
Cum cine?? :o: Doua Njock iar restul timisorenii in propria poarta, evident! :drak: Ca doar nu o da gol Borbely?!? Deja este prea mult si exageram! :rolleyes:

inter
4th October 2004, 18:08
6-5? e meci de polo?


da vasile joaca ai de pe Jii cu ai de pe Bega :cool:

vasile314tzurka
4th October 2004, 18:10
aha. si de unde stiti voi ca o sa fie inundatie? sa nu se lase cumva cu vreun 1-0 amarit ca e rost de pluta.

DD-Viola
4th October 2004, 18:10
...Intere , stai linistit ca nici de la noi n-are cine sa dea 5...iar daca voi dati 4 , cu o pasa de la Soltuz...cat un autogol va ajutam noi .

Vietnam
4th October 2004, 18:10
Ma daca nici de la noi nici de la voi nu prea se inghesuie nimeni sa dea gol..eu zic sa vorbim cu arbitrul ca tot timpul este in jurul mingiei.. poate o vara el in ate :D. De citeva ori pentru noi, de citeva ori pentru voi ....Si baietii se odihnesc in timpul asta ca i-a extenuat drumul de acasa la stadion.

baden
5th October 2004, 07:59
craiova e o echipa care pare ca-si revine ... problema e cat de mult "pare" si cate mingi baga intre bare (Timisorenii baga sigur cel putin doua goluri) :P

Red Heat
5th October 2004, 09:43
Meci de 1 solist. Craiova vine dupa victoria de la Brasov si are moralul ridicat. In plus, se pare ca in sfarsit, jucatorilor le convine antrenorul. Timisoara nu joaca mare lucru, nu are vana, iar Multescu nu e mare antrenor (niciodata nu am avut o parere buna despre el ca antrenor chiar daca e dinamovist).

Sper sa nu vina Edmond sa spuna ca de fiecare data cand am spus ca bate Universitatea, a facut egal sau a pierdut :)

RstInPc
5th October 2004, 10:39
craiova e o echipa care pare ca-si revine ... problema e cat de mult "pare" si cate mingi baga intre bare (Timisorenii baga sigur cel putin doua goluri) :p
Da...in propria poarta :evil:

minudoru
5th October 2004, 11:52
Pacat de Poli dar asta e trebuie sa batem

danny-boy
5th October 2004, 12:42
De fapt sunt cateva probleme grave la Timisoara
1-ce cauta Zimmerman in poarta cand el nu are valoare de divizia a(doar ca i-a promis manea ca il convoaca la nationala?)
2-de ce i se da credit atata lui Silvasan?Oare Bad nu ar mai avea mai multa valoare?
In rest sper intr-o victorie a lui POLI

baden
5th October 2004, 14:39
ce mi-ai spus tu e valabil la timisoara ... acum vor juca la craiova

Darkslowstar
5th October 2004, 18:58
Eu tin pumnii lui Poli la acest meci. Poate ne razbunati si pe noi. :drak: :evil:

inter
5th October 2004, 22:35
Eu tin pumnii lui Poli la acest meci. Poate ne razbunati si pe noi. :drak: :evil:

:drak: :drak: , alianta Bv-Tm ? :o: ... pana mai ieri va mancati "ficatii" :drak:

Denis
6th October 2004, 06:41
Bat craiovenii, shi cred ca o sa vedem multe goluri: poate 4-3

inter
6th October 2004, 23:02
se pare ca , colegii nostrii din Tm. sunt mai interesati de meciul din Cupa.... 1 solist

Sergio
7th October 2004, 00:16
inter, normal, doar cel mai important meci e cel care urmeaza...Asa ca pazea, ca vom veni cu moral bun in Banie dupa ce-i vom bate in sfarsit pe caini... :drak:

gigel_bucur
7th October 2004, 00:38
Inter, crezi ca Dinel vine la meci? :D

inter
7th October 2004, 08:51
:D :D , sigur ca da :drak:

baden
7th October 2004, 11:22
imi place cand pna se pune pe cate un boss!
Au si cei de la pna simtul umorului si s-ar putea sa-l vedeti pe staicu cu catuse la maini la scorul de 2-0 pentru poli
:D

axterix
7th October 2004, 11:32
go Poli!

cipi13
7th October 2004, 11:46
Domne.....ce sa mai discutam....dupa cum a mers la Brasov...batem cu cel putin trei zero...
Daca nu joaca ca la Brasov...e nasol...da tot batem...:D

Vietnam
7th October 2004, 12:22
Adica cum ca la Brasov? Ce, o sa elimine un timisorean de pe teren? :drak

Ca de obicei trebuie sa batem. Dar deja incep sa-mi bintuie visele egalurile noastre de acasa. Cand ziceam si noi ca ,gata ne-am revenit, ...urma dusul rece. Asta este :( ... nu prea cred ca batem la o diferenta mai mare de doua goluri :yeah: o sa fie obositi dupa victoria cu Armatura.

Maximus
7th October 2004, 12:29
Timisoara, n-ai sanse! 2-0!

cipi13
7th October 2004, 12:41
Adica cum ca la Brasov? Ce, o sa elimine un timisorean de pe teren? :drak

Ca de obicei trebuie sa batem. Dar deja incep sa-mi bintuie visele egalurile noastre de acasa. Cand ziceam si noi ca ,gata ne-am revenit, ...urma dusul rece. Asta este :( ... nu prea cred ca batem la o diferenta mai mare de doua goluri :yeah: o sa fie obositi dupa victoria cu Armatura.

Vorbeam de modul in care au jucat...nu despre eliminari...
Au jucat si ei in sfirsit cu pofta....si asta trebuie sa faca si acum si batem...

Vietnam
7th October 2004, 12:53
Am hotarat asa sa fie cum zice Cip13. Poli imi pare rau, la Craiova o sa cam mincati bataie!

:yeah: VICTORIE CRAIOVA! :yeah:

Carlos Gambino
7th October 2004, 15:22
...Din pacate, ai noshtrii in afara de doi sau trei jucatori, sunt zero barat la capitolul valoare shi profesionalism...! :headbang: Doar printr-un miracol rezultatul ar putea fi altul decat victoria Craiovei...! :(

Vietnam
7th October 2004, 15:40
Nu mai fi omule atit de pesimist! Asta este, o luati acum de la Craiova, dupa care va reveniti si voi si spargeti tot ce prindeti. :yeah:

Catalanul
7th October 2004, 15:47
dupa care va reveniti si voi si spargeti tot ce prindeti. :yeah:amin :D... macar de ar fi asa :rolleyes:

corinutza_88
7th October 2004, 15:48
VICTORIE PT STIINTA!
3-1
ne-am revenit si deci nu putem face nimic altceva decat victorie mai ales la moralul care il au timisorenii dupa ce au luat bataie de la dinamo!

Vietnam
7th October 2004, 15:55
Asa va fi , ce naiba m-am saturat ca numai echipele cu galerii mari si frumoase sa aiba parte de perioade de kkt. Sa mai vina perioada asta si prin Bucuresti ca de aia este capitala!
Da' nu uitati, va reveniti DUPA meciul cu Craiova, pentru ca aceasta ultima infrangere in Banie va v-a mobiliza exemplar pentru meciul de acasa , la Timisoara si o sa-i distrugeti pe cei cu care jucati peste doua etape ( habar nu am cine sunt ghinionistii). Succes ! :ok:

minudoru
7th October 2004, 17:13
Noi batem acasa si acasa la voi vom vedea!

cocomic
7th October 2004, 18:51
oare ce vrei sa spui cu asta? :drak:

meciul il veti castiga... probabil si fara probleme... asta e, noi il avem pe soltuz... poate totusi reuseste mansour inca un eurogol :D

inter
7th October 2004, 18:53
mda coco, ma faci sa ma gandesc la un atac Njock - Mansour :D:D

cocomic
7th October 2004, 18:55
hmm... nu stiu cum e posibil :D... noi pe njock nu-l vrem, a fost la uta :drak: alta varianta nu cred sa fie... :evil:

p.s. njock-silvasan nu merge? :D

inter
7th October 2004, 18:57
Niciodata! :D :D

ady_azzuro
7th October 2004, 20:04
Asta-i meci de 4-0 pt Stiinta! :D

ricky
7th October 2004, 20:11
Uf ! STIINTA - POLI ?!
Intre doua...luntri !
Banatan la origini ! :ok:
Sorry ! Asta e meciul STIINTEI !

Se pare ca e o liniste (aparenta ?!) la echipa !
Normal, ar urma un...spritz al echipei ! Jucatorii vor incerca sa dovedeasca faptul ca REDNIC a fost de vina !
Au mai avut, parca, si anul trecut asa ceva ?!

Problema (am zis-o si atunci si, din pacate, s-a adeverit !) va fi atunci cind echipa va incepe sa mai si piarda !

Nici nu pot sa-mi imaginez ce s-ar intimpla DACA meciul cu POLI (si ea confruntata cu probleme !) s-ar termina egal sau...DOAMNE FERESTE ! :headbang:

P.S. ADY, sa traiesti !
Nu te-am mai "intilnit" de mult !
WE PLACUT !

cocomic
7th October 2004, 21:09
Asta-i meci de 4-0 pt Stiinta! :D

geniule, ma uimesti cu pesimismul tau :D... de la tine ma asteptam cel putin la 8-1 :D... (ala 1 e dedicatie pentru inter, de la mansour) :drak:

later edit: am votat 2 :D... la pronosticuri am votat 1... mai intru pe suporter si zic x.... apoi ma mandresc ca am nimerit rezultatul :rolleyes:

inter
7th October 2004, 22:31
ce "dulce" esti ... da parca vad ca din vara ramaneti fara Mansour :drak:

si sa vezi "urari de bine" din partea voastra :D:D

Pacala
8th October 2004, 04:24
Sper sa invingem si sa continuam revirimentul
acum pe bune, ar trebui sa-i dea afara pe Rubenilson si chiar Jovanovici si sa aducem unul bun, pe Mansour care e si tanar .Cei din galerie ar trebui sa se duca sa vorbeasca si ei cu Mansour cum au facut cu Njock. Daca se dovedeste afacere buna, sa-l vanda pe Njock ca e neserios
sa ramana Guso, Daouda si... Mansour

cocomic
8th October 2004, 05:19
ce "dulce" esti ... da parca vad ca din vara ramaneti fara Mansour :drak:


tare mi-e mie ca din vara n-o sa mai vedem utilitatea nocturnei... n-o luati la pachet cu mansour, ca e mai buna ca a voastra?... :D facem bani sa atacam sezonul viitor pro...motia noii 'seria 5' pentru dobos :headbang:

ieppy
8th October 2004, 08:35
Acum am si eu eu o problema, si stiu ca nu e o idee buna sa ma bag singur si fara aparare in gura voastra, dar nu ma pot abtine.

Ce mare jucator e mansour asta? A dat si el un gol acum, a dat 2 acum o luna si va mai da 2 luna viitoare. Sa fim seriosi e departe de ce as numi o certitudine. Parerea mea.

In rest bat aia care au mai mare nevoie de victorie. Ce diplomatic! :D

Vietnam
8th October 2004, 10:52
La 100.000 Euro este jucator bun. Nu este nici Ronaldo nici Zidane dar se misca bine. In plus daca se joaca pe noroi nici ca-l vezi pe teren ca este "camuflat" :D . Daca ma uit la Njock ....chiar ca il prefer pe Mansour

ieppy
8th October 2004, 12:12
good point.

Tamy
8th October 2004, 13:54
sper intr-un egal 2-2 sau 3-3 /hello (si de ce nu poate castigam cu 3-2 :D)
cu siguranta cele 2 galerii vor oferi un spectacol frumos cum numai ele stiu sa o faca :ok:
Forza VIOLA! :yeah:

Ozzy
8th October 2004, 14:00
bat ai nostri cu 2-0 :)

ady_azzuro
8th October 2004, 14:16
geniule, ma uimesti cu pesimismul tau :D... de la tine ma asteptam cel putin la 8-1 :D... (ala 1 e dedicatie pentru inter, de la mansour) :drak:
Am zis ca poate s-o plicitsi Njock de golurile pe care le va da si se va opri la 3, dupa aia il mai lasa si pe Frunza s-o bage in ate si sa fac 4. :D Voi nu cred ca o sa faceti cunostinta cu, careul lui Guso :drak: , poate Mansour daca se imprieteneste cu Daouda...dar nu prea cred... :D

P.S. ADY, sa traiesti !
Nu te-am mai "intilnit" de mult !
WE PLACUT !
Salut ricky, sper ca postul tau pe acest thread sa confirme victoria Stiintei. :yeah:
Weekend placut si tie precum si celorlalti utilizatori! :ok:

Ozzy, bine ai venit pe acest forum, vad ca incepusi in forta...cu o victorie a noastra. :)

ieppy
8th October 2004, 14:43
ady de unde stii ca ai lui nu sunt violeti?

Ozzy
8th October 2004, 14:45
Ozzy, bine ai venit pe acest forum, vad ca incepusi in forta...cu o victorie a noastra. :)

mersi, asa sa fie

Vietnam
8th October 2004, 14:45
Noi speram sa fie Ozzy de pe craiova maxima... Ozzy, tu esti? Da-te mai in lumina sa te vedem mai bine! :rolleyes: Bine ai venit si pe onlinesport!

ieppy
8th October 2004, 14:46
aha, atunci e clar!

Ozzy
8th October 2004, 14:46
ady de unde stii ca ai lui nu sunt violeti?

deh, e informat omu' :D

ieppy
8th October 2004, 14:46
stiu asta, dar se mai intample sa fie si prost informat. :)

Ozzy
8th October 2004, 14:48
Noi speram sa fie Ozzy de pe craiova maxima... Ozzy, tu esti? Da-te mai in lumina sa te vedem mai bine! :rolleyes: Bine ai venit si pe onlinesport!

intreaba-ma ceva ce numai eu pot sa stiu :D

Vietnam
8th October 2004, 14:56
:D te-am verificat pe cai directe! :D /hello

inter
8th October 2004, 15:19
:ok: ozzy :drak:

cocomic
8th October 2004, 15:35
In rest bat aia care au mai mare nevoie de victorie. Ce diplomatic! :D

subtil... pai crezi ca de aia ti-am dat votul pe arena? :drak:

ieppy
8th October 2004, 15:36
pai cum adica, dupa parerea mea Craiova are mai mare nevoie. :D

cocomic
8th October 2004, 15:40
exact... :p

vasile314tzurka
8th October 2004, 15:55
nu se stie daca nu e invers:)

ady_azzuro
8th October 2004, 22:53
ady de unde stii ca ai lui nu sunt violeti?
Daca nu eram sigur de dinainte nu ma pronuntam. Ozzy e un suporter 100% alb-albastru...desi a fost candva acuzat de dinamovism si rapidism. :D

ieppy
9th October 2004, 00:13
aha, e de al meu?

Good to know! :P

Maximus
9th October 2004, 09:53
Bine-ai revenit pe OLS ozzy...Yeppy, da-i PM si intreaba-l de dinamo...Iti raspunde sigur!

ieppy
9th October 2004, 11:02
sunt convins. Dar astept sa spuna cand avem meciul direct. :D

EDMOND_
9th October 2004, 13:43
Despre Dinamo se discuta pe alte thread-uri..... mutati-l acolo pe ieppz , vad ca face galagie...nici macar nu a venit la Prga ..avea trei ore de mers.....
PS. Eram sigur ca venirea lui ozzy va destabiliza forumul....

ieppy
9th October 2004, 14:17
Edmond, daca veneam dadeai o bere, si m-am gandit sa nu fac gaura in buget. Din pacate nu am mai facut rost de bilete.

alex36
10th October 2004, 12:30
Bate Craiova cu 8-1! :D

Carlos Gambino
10th October 2004, 16:42
...Sunt de acord ca POLI are shanse mari sa piarda shi acest meci...dar inca un 1-8...!!! :o: Daca s-ar intampla asha ceva, i-as executa pe jucatori cu mana mea in Piatza Operei...! :mad:

ady_azzuro
10th October 2004, 17:34
Nu chiar 8, vom fi mai blanzi. :D

vlad1607
10th October 2004, 17:36
Carlos Gambono..poti sa faci ce ai zis si fara sa piarda la Craiova :D !
Mare meci nu m ce zice :D
FORZA CAINII!

Carlos Gambino
10th October 2004, 19:39
...Mai bine taceai draq...! Sa te duci sa te interesezi cat costa 200 de ore la un logoped shi sa-mi dai in PM, pt ca sa itzi trimit banii...!

minudoru
10th October 2004, 20:13
lasa-l ca-i doar un catzel amarat :jerk:

inter
10th October 2004, 21:41
Bate Craiova cu 8-1! :D

:drak: :drak: , n-am spus asa ceva anul trecut :cool:, oricum vad ca vrei sa nu ramai dator :ok:

Catalanul
10th October 2004, 21:43
Bate Craiova cu 8-1! :Dalo... alex iar a scris copilu` pe aici ''din gresela'' :drak: :lol:

Pacala
11th October 2004, 01:28
acum ca tot pleca antrenorul, trebuie sa-i batem
sper sa ne calificam si in cupa si sa se mai linisteasca spiritele o perioada ca pe urma iar vine pauza competitionala si iar scandaluri, plecari etc. :) :mda:

P.S. : timiosrenii astia care tot zic ca n-au sanse , zic asa mai mult din superstitie :rolleyes:

Ozzy
11th October 2004, 09:45
PS. Eram sigur ca venirea lui ozzy va destabiliza forumul....

:rosu: :D

bazz
12th October 2004, 15:17
As vrea ca Poli sa ia punct la Craiova dar e f greu.Daca bateau Cainii era o treaba da' asa...

Hoffa
14th October 2004, 01:24
anticipez ca de data asta la poli se va schimba antrenorul, cel mai probabil dupa meciul cu noi. e posibil sa fie si la ei o conspiratie a jucatorilor impotriva antrenorului.Asta in cazul in care rezista pana la meciul cu noi, nimic nu puteau face mai rau un silvasan,soltutz,batranu si ceilati incat sa-si umileasca proprii suporteri si sa fie eliminati de dinamo II

Sansele ca Universitatea Craiova sa termine invingatoare in fata lui Poli sint extrem de mari

CNIGA
14th October 2004, 12:54
Forta Stiinta !!!!!
Credeti Ca Plesan Va Mai Reveni La Forma De Anul Trecut ?

vlad1607
14th October 2004, 13:26
carlos gambino esti very very funny..se vede ca esti .............:D
Asta e meciul sperantelor de marire si al frustarilor maxime..:D
Ce meci....ce echipe...ce jucatori..ce fani..ce glumet mai sunt :D
FORZA CAINII !

Carlos Gambino
14th October 2004, 13:40
..se vede ca esti .............
...Oltean....eu...?!?! :o: :o: :o: Tot respectul pt olteni...dar aici chiar gresheshti flagrant...! :headbang: Mai informeaza-te shi vino la mine cu un raport complet...altfel iarashi te las repetent...! :mda:

vlad1607
14th October 2004, 16:38
...........................

vasile314tzurka
14th October 2004, 16:44
ce de cuvinte stii! mai ca te cred in stare sa dezchizi dex-ul la pagina cu pretul. parca voi ati batut vreo campioana. semeni cu soferul de trabant care s-a vazut intre coperti si se crede autor...

Vietnam
14th October 2004, 16:58
De ce mama naibii pierdurati ma oameni buni cu ciinii II ???? Ma oftic de nu mai pot , sincer :( . Ce naiba ,doua infrangeri in trei zile nu prea este bine pentru voi ( evident ca vreau sa bata Craiova simbata si din fericire ( pentru noi) si pacate (pentru voi) chiar asa se va intimpla) . Sper sa va reveniti dupa meciul cu noi! Trebuie !Bafta multa de duminica incolo!

:yeah: VICTORIE CRAIOVA!!! :yeah:

DD-Viola
14th October 2004, 17:14
...Vietnam...ce pot sa-ti spun ?...sant lucruri inexplicabile la prima vedere , ce conteaza ? ...cine sta in spatele lor . Nu cred ca jucatorii au vrut sa-l" sape" pe Multescu , ...unii zic ca meciul a fost f disputat pana in ultimul min .( eu zic : teatru ) , chiar daca arbitrul nu ar fi "gresit" in favoarea lui dinamo , tot acestia trebuiau sa castige...Tie daca i-ti spune sefu' sa faci ceva...asa trebuie sa faci , pt ca altfel nu mai lucrezi , nu ? , asta a fost si in campionat si acum in cupa...macar jocul asta sa fie curat si sa vedem fotbal . Haide Stiinta ! , Haide Poli !

vasile314tzurka
14th October 2004, 17:16
si crezi ca vor sa trimita poli in b? ca asta ar fi scopul dupa cum merge.

Vietnam
14th October 2004, 17:17
Corect ... Scuze am uitat sa scriu ceva!

:yeah: Victorie Craiova!!! :yeah:
/hello Forza VIOLA!!! /hello

macar atit pot face si eu pentru voi! :p

DD-Viola
14th October 2004, 17:36
Nu ..., Poli va ramane in A , asta atata timp cat va fi un interes...apoi subit va disparea investitorul , sau lipsa de bani , jucatori , etc...acum insa este un fel de National , numai ca Poli va da 3 pct oricand lui Steaua si dinamo , plus ca aici se incearca jucatori pt Buc. ( ...fara suparare ) si echipa este totusi destul de valoroasa pt ca sa incurce pe altii , cat priveste aspectul politic...nu mai discut , ...deci este benefic pentru unii ...dar aceia nu santem noi suporterii .

Sergio
15th October 2004, 00:32
Mai baieti, nu fiti chiar asa de siguri de victorie, ca si portughezii crezura ca merg in excursie si o furara rau de tot in Lihtănştain... :rolleyes:

corinutza_88
15th October 2004, 17:55
POLI ar cam trebui sa-si ia la revedere de la divizia A!
la cum joaca o sa-i batem super usor!
/hello Suntem cei mai buni dintre romani,
Suntem olteni
Si intotdeauna vom striga HAI CRAIOVA!!! /hello

Cucu
15th October 2004, 18:03
sper sa-i batem pe olteni, desi nici un egal nu e rau
hai poli

EDMOND_
15th October 2004, 18:41
Vom avea un meci destul de greu , mai ales ca va lipsi si Njock care inseamna destul de mult in angrenajul echipei... insa Plesan si Lutu sunt apti de joc... cred ca vom invinge , insa destul de greu...

Sergio
15th October 2004, 21:19
Nu stiu ce va bazati atata pe Plesan si Lutu. Nici unul nu mai e ce era acum ceva timp. Eu m-as bucura daca Lutu ar juca titular. S-ar putea intretine cu Buia despre ultimele sortimente de vinuri si nu s-ar plictisi pe teren. :D

Ravelly
15th October 2004, 22:37
Mda...si eu sper sa batem, cu toate ca nu va fi usor. Pacat de Nkock.
Mai bine Lutu ar sta pe margine cu ziarele in mana, poate poate pica ceva.
2-1

inter
15th October 2004, 23:09
Nu stiu ce va bazati atata pe Plesan si Lutu. Nici unul nu mai e ce era acum ceva timp. Eu m-as bucura daca Lutu ar juca titular. S-ar putea intretine cu Buia despre ultimele sortimente de vinuri si nu s-ar plictisi pe teren. :D

glumetule :drak: , las ca Lutu are mai multi prieteni la tine in echipa cu care s-ar putea angrena in discutii :cool:

sa-i enumar? nu cred ca e cazul :rolleyes:

Sergio
16th October 2004, 00:09
Asa e...si cu asta nu-i de gluma. :o:

Lazar
16th October 2004, 15:07
televizeaza careva meciul asta? in prosport apare N 24 tv. ce-i asta?

ady_azzuro
16th October 2004, 16:02
E National tv.
In www.editie.ro am citit ca Poli ar fi devenit satelitul lui dinamo(majoritatea jucatorilor sunt sub contract cu netoiu). Ce parerea aveti de asta?

Maximus
16th October 2004, 17:22
Gresit Adriano. N 24 nu e acelasi lucru cu national Tv chiar daca ele apartin amindoua celebrilor frati

Lazar
16th October 2004, 18:04
a inceput craiova eu unde vad meciul?

danny-boy
16th October 2004, 18:32
ce besiti astia de la national tv.
RRRRRRRUUUUUUUUSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNEEE EEEEEEEE

Catalanul
16th October 2004, 18:35
daca vrei poti asculta meciul aici: http://213.23.12.92:8000 ;)

Sergio
16th October 2004, 18:50
De acum meciurle vor fi transmise de N24. Ce porcarie. De parca Telesportul nu era de ajuns. :mda:
ady, lasa speculatiile pe dupa meci, ok? :cool:

Catalanul
16th October 2004, 19:34
goooooooool poli /hello
1-0 :yeah:

danny-boy
16th October 2004, 19:39
cum sta treaba oltenasilor?va mai dati mari???

Sergio
16th October 2004, 19:40
Cine a dat gol? Vad ca pe site e in continuare 0-0.

danny-boy
16th October 2004, 19:44
mircea oprea.mai sunt vreo 3 minute

Catalanul
16th October 2004, 19:45
golul l-a marcat oprea din pasa lui mansour :yeah:
pe toate siteurile apare 0-0 dar scorul este 1-0 pt. poli... am auzit golul in direct :D
FORZA VIOLA! :ok:

danny-boy
16th October 2004, 19:47
gresittttttttt.pe site-ul lui onlinesport s-a modificat scorul

Sergio
16th October 2004, 19:51
Am vazut golul pe TVR. Super actiune a lui Nicolita, centrare, asezare Mansour pt Oprea si sut de zile mari. Am mai avut si o bara prin Suleap. Bine Poli!

Catalanul
16th October 2004, 19:53
deci s-a terminat /hello
in sfarsit o victorie in deplasare :yeah: se pare ca joaca mai bine daca nu sunt incurajati de suporteri :D cam ciudat....

danny-boy
16th October 2004, 19:55
meci terminat
VICTORIE POLIIIIIIIIII!!!!!!
FELICITARI

Sir
16th October 2004, 19:57
incredibil , dar adevarat!Craiova-Poli 0-1.Si eu care speram la un rezultat de egalitate.Rusinica sa-mi fie! :mad:

Sergio
16th October 2004, 20:00
Se pare ca si Craiova are complexul Poli cum avem noi cu dinamo. Deocamdata suntem pe 11. Doamne ajuta! :yeah:
Sir, ce sa mai zic eu, care speram la o infrangere cat mai onorabila...Rusine sa-mi fie. :drak:

deep purple
16th October 2004, 20:03
Bravo Poli!!! Mi-a placut surpriza.
Bafta oltenilor si lui Badea in continuare. Sper sa-si revina pe bune.

Catalanul
16th October 2004, 20:05
POLI ar cam trebui sa-si ia la revedere de la divizia A!
la cum joaca o sa-i batem super usor!ce usor ne-ati batut :o:... da` nu la capitolul goluri, ci la cornere :D
cred ca voi ar trebui sa va luati la revedere de la cupa :cya: (nu de la Divizia A... nu sunt asa de crud ca unii, fara voi Divizia A nu ar mai fi aceeasi :ok: )
Forza Viola /hello astazi am fost mai buni decat voi :p

tudor
16th October 2004, 20:05
Bravo POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLI !

Prazari, presimt ca (si) anul asta luati campionatul ! ;)

Sergio
16th October 2004, 20:08
Mah tudor, lasa-i in pace ca si noi am fost in situatia lor acum cateva zile.

tudor
16th October 2004, 20:13
stiu, stiu; dar daca castiga Craiova cum era ? O luna de acum incolo numa "craiova ia titlul" auzeam :D

Catalanul
16th October 2004, 20:16
lasa-i ca inca mai au sperante... la CUPA :mda:
oricum as prefera sa o castige ei... decat dinamo :jerk: dar cel mai mult mi-ar placea sa o ia clujul /hello

Lazar
16th October 2004, 20:42
e inadmisibil asha ceva cum poate sa te bata acasa o ekipa cu forma sportiva pe care o aveau ashtia de la AEK(cand se intorc'n Drumu Gazarului?)...vreau shi eu sa citesc o cronica la meciul asta. a vazut cineva meciul? de ce sunt asha de excitatzi suporterii AEK?

deep purple
16th October 2004, 20:48
e inadmisibil asha ceva cum poate sa te bata acasa o ekipa cu forma sportiva pe care o aveau ashtia de la AEK(cand se intorc'n Drumu Gazarului?)...

Imagineaza-ti ce in ce forma se prezinta Craiova daca a dat pe pere ce-a luat pe merele de la Brasov.

Lazar
16th October 2004, 20:58
mi se sopteste "timisoara"...shi puteam sa jur ca-mi e familiar ekipamentul

robertms
16th October 2004, 21:06
Un batz de chibrit arde mai mult decit Craiova . Daca si-o ia repede in cap ca a batut pe Armatuza Zalau .... De risu` lui Dinamo2 ! HA!HA!HA!

torr
16th October 2004, 21:11
Echipa mercenarilor din Craiova nu poate emite pretentii. Daca mai continua in ritmul acesta, la anul o sa joace in B!

Denis
16th October 2004, 21:34
credeam ca era vina lu rednic, dar toata echipa e varza.

Lazar
16th October 2004, 21:41
cine tzine cu mine un pariu ca la anul AEK-ul inaintea iasi-ului joaca la matineu? shi ramane pitorescul judet timis fara adunatura lui dobos sa-i tavaleasca aiurea la doua saptamani bunatate de gazon pe dan paltinishanu? are poli (dumnezeu s-o ierte) reprezentare in divizia A...are
p.s.: daca tot e moca shi pe nashpa nu merita UTA locul asta ?

Florentin
16th October 2004, 21:51
Felicitari Poli, o victorie de moral.

Catalanul
16th October 2004, 21:53
cine tzine cu mine un pariu ca la anul AEK-ul inaintea iasi-ului joaca la matineu? shi ramane pitorescul judet timis fara adunatura lui dobos sa-i tavaleasca aiurea la doua saptamani bunatate de gazon pe dan paltinishanu? are poli (dumnezeu s-o ierte) reprezentare in divizia A...are
p.s.: daca tot e moca shi pe nashpa nu merita UTA locul asta ?vorbeste ciuda din tine :mda: mai bine te-ai gandi la meciuriel dificile care va asteapta: Dinamo si Rapid acasa parca. Acum aveti -5 la adevar iar la cum jucati mi-e greu sa cred ca veti castiga (desi mi-as dori sa-i bateti pe catei :drak: ) ==> ca s-ar putea sa aveti o situatie ingrijoratoare la adevar -11 :o: (in cazul in care nu veti castiga nimic in deplasare :D)

deep purple
16th October 2004, 22:17
cine tzine cu mine un pariu ca la anul AEK-ul inaintea iasi-ului joaca la matineu? shi ramane pitorescul judet timis fara adunatura lui dobos sa-i tavaleasca aiurea la doua saptamani bunatate de gazon pe dan paltinishanu? are poli (dumnezeu s-o ierte) reprezentare in divizia A...are
p.s.: daca tot e moca shi pe nashpa nu merita UTA locul asta ?

Aici vorbim de Craiova - Poli nu incercam sa definim proverbul cu capra vecinului. Alea-s problemele tale personale.

P.S. Pariul ala sa-l faci pe o suma modica. E un sfat prietenesc.

DD-Viola
16th October 2004, 22:29
...incredibil acest rezultat , cine ar fi crezut ???.... 3 pct din deplasare inseamna ceva ( mai ales impotriva unei echipe care era considerata mai buna ) , dar cu toate astea nu pot spune din tot sufletul " Bravo Poli ! " , ...i-mi pare rau de Craiova ,... se pare ca mai sant destule de facut si timpul e scurt ...pt toti ,... sper sa ajungeti in finala si castigati Cupa . Haide Poli !

TZEFERU
16th October 2004, 22:39
Felicitari Poli!!! Las ca i-ati tomnit' o tzira'. Ma si duc sa trag on jinars pe chestia asta.

DD-Viola
16th October 2004, 22:46
...Lazar...mai tre' sa cresti un pic...altfel o sa plangi dupa banii pariati si n-o sa ramai decat cu oftica de acum plus cea care o vei avea atunci .

Pacala
16th October 2004, 23:16
lasa capra veciului Lazare si priveste in ograda proprie
uite ce scriu olteni de-ai tai pe forumul Craiovei


desi nu`mi place sa recunosc, timisoareanu` ala de are stema lui dinamo interzisa, are dreptate... poli a fost mai buna... de ce sa nu recunoastem? au avut si o bara... sut superb... a mai fost si cioara aia in prima repriza la 2 metri de gol... poli a meritat victoria...


Felicitari Poli pentru victorie :razz:

sint multe de spus despre acest meci

1. din pacate stam in njock in atac
asta e clar, fara el echipa isi pierde total busola

2borbely nu e fotbalist

3.Poli ramane una dintre cele mai slabe si subtiri valoric echipe, fara suparare timisoreni, asta e adevaraul. Motivele victoriei lui Poli trebuie cautate in tabara craioveana

4.Poli a invins azi pentru ca la noi se leaga prea multe neajunsuri, probabil nu avem destule caractere printre noi. Nu-mi sariti in cap, oltenii mei, spun asta cu riscul de a fi banat sau a intra in dizgratia multora dintre voi.
Am ascultat meciul datorita bunavointei unui banatean din...Augsburg. Ne-am adunat cativa ciorchine si le-am stricat si lor transmisia. Daca la meciul cu dinamo au fost 7 banateni acum i-am napadit, azi au fost 20 de conectati la el se facusera 20 , iar Ady azzuro ii mai si provoca pe forum cel putin lipsit de eleganta , nu-i asa Ady?
Eram mai multi olteni decat banateni care ascultam meciul.desi ei nu stiu singur daca s-au prins cu adevarat.Vorbeam asta cu niste prieteni, au fost eleganti , la noi, nimeni din tara nu a avut dramul de bunavointa, asta o mare diferenta intre noi si ei
In timp ce noi avem moderatori care-si bat joc de suporterii ca nu-l suporta pe staicu, cazul lui Edmond moderator jalnic pe onlinesport, banatenii se poarta altfel unii cu altii
In timp ce noi avem cel mai grotesc patron din istoria fotbalului romanesc ei au patron, bun sau rau, un fost fotbalist
In timp ce la Craiova , cei care s-au ocupat de echipa si-au batut joc de un lot mai valoros cu mult decat cel al lui Poli, ei se zbat sa scoate putin din ...nimic. Se simte lipsa plecrilor lui Gane si Papura. Ne-au fugit copii talentati aiurea, cazul lui Andrei Ionescu
La craiova s-au schimbat patroni, presedinti ,antrenori si jucatori cum nu s-a mai intamplat la nimeni. In conditiile astea este imposibil sa faci o echipa
Nici suporterii nu au fost mai presus, au fost foarte putini la stadion.

Din neajunsurile noastre si mai ales a celor care conduc Universitatea Craiova se trag toate aceste tristeti vizavi de echipa

Injurati-ma , banati-ma dar am spus exact ceea ce cred , nici macar nu sint suparat deci n-o spun la nervi. Exista probabil o dreptate mai presus de noi, am zis asta si la doi amici buni, uite ca se intampla cum se intampla si njock se accidenta si fara el, nu avem nici un atacant in lot.Nu batem pe nimeni.

Ce or fi gandit acum Sorin Cartu, Emil Sandoi si Ilie Balaci, toti antrenori buni care au fost izgoniti de mizeria caracterelor din jurul echipei.

iata cum se leaga lucruile in viata, din mici gesturi ca cel al banateanului arthur care i-ar fi fost usor sa baneze difereta de la 7 la 20 si n-a facut-o
Mai avem mult pana ....caracter.
Cand il vom avea ...vom avea mai multe


Puteti sa ma puneti la zid cat vreti .... realitatea ramane
nu-i asa edmond? sa ne traiasca ...dinel :-D

P.s: 53 am vizitat forumul in ultima ora? :D
cantitativ stam bine ..........


s-a vazut meciul! dar... ce-i de zis?
Din Peluza, de unde am stat eu nu s-a vazut mare lucru...
Totusi parca Plesan s-a zbatut mai mult decat de obicei, dar nu prea i-a iesit mare lucru... Iar Borbely a jucat ca de obicei.
Galeria (in frunte cu blondu) a fost "in protest" prima repriza... adica nimeni nu avea voie sa aplaude, sa strige sau sa faca ceva. Deci, am stat cuminti! :-x (nea' Blondu, asa intelegi tu ca trebuie incurajata echipa??).
Iar spre final, s-au scandat tot felul de lozinici anti Badea si Staicu, si a fost scandat numele lui Mirea Rednic si Sorin Cartu.
Ceea ce n-am inteles eu: la final, dupa ce echipa a iesit in fluieraturi, Guso a venit la galerie si a aruncat tricoul si manusile. Si nu parea ca erau "cadou"... Tricoul a fost aruncat din tribuna inapoi pe teren si a ramas acolo minute bune. Nu stiu cine l-a luat pana la urma... Totusi, Guso a fost aplaudat.
Cam atat pot spune... meciul l-am vazut mai putin....


O concluzie:rugati-va sa nu picam in cupa cu Dinamo2

Imi pare rau pentru oltenii care sint atat de sufletesti si pentru infrangere si ca printre ei mai sint si unii ca tine

Felicitari Poli
Sper sa-si revina si Craiova , este una dintre cele mai frumoase echipe din Romania dar trebuie neaparat sa scapti de dinel staicu

deep purple
16th October 2004, 23:26
Felicitari Poli
Sper sa-si revina si Craiova , este una dintre cele mai frumoase echipe din Romania dar trebuie neaparat sa scapti de dinel staicu

100% de acord! Ei vor performanta iar tot ce primesc sunt miute si scandaluri.
:headbang:

Sergio
16th October 2004, 23:39
Nu m-am mai simtit atat de bine de la victoria din Ghencea. E ceva timp de atunci, dar macar o data pe an sa avem si noi parte de asa ceva. Pt ca meritam... :)

uti2102
16th October 2004, 23:51
Bravo Poli!!! Shi cand te gandeshti ca azi am mancat mancare de praz.... :D

Mariusmadmax
17th October 2004, 00:02
/hello

Angelina Jolie
17th October 2004, 00:03
Bravo Poli. Ne-ati razbunat voi. FORZA ARDEALUL! FORZA BANATUL!

Sergio
17th October 2004, 00:21
Bravo Poli!!! Shi cand te gandeshti ca azi am mancat mancare de praz.... :D
Poate asta a fost mutarea castigatoare.Trebuie sa incerc si eu, poate imi iese si mie. :D

uti2102
17th October 2004, 00:54
E chiar gustoasa sa shtii! Cred k le-au furat zarzavagii bucureshteni tot prazul oltenilor, ca nu-mi explic cum de-au ramas fara vlaga. Tocmai la meciul cu "fruncea"... :drak:
I-atzi cam ars de data asta. O sa fie cu ciocu mic de-acu. 0-5 de la noi, 0-1 de la voi....Mai urmeaza shi cainii... :happy

cocomic
17th October 2004, 05:07
cele 3 puncte raman si vor conta, chiar daca as fi preferat sa le luam etapa trecuta de la dinamo... totusi, la final, cand tragi linia, nu te intreaba nimeni de unde le-ai luat...

nu ma pot bucura prea mult pentru victorie, a venit dupa doua dezamagiri consecutive... nu ne imbatam asa usor cu apa rece... totusi, s-a vazut o oarecare vointa in teren, si, spre surpinderea mea, de data asta n-a mai luat nimeni 'rosu' :D...

___________________________________
p.s. semnatura valabila pana in 20.X.2004

giovanni BV
17th October 2004, 09:32
Era normal sa se intimple dinnou la Craiova , daca nu e Njock la Craiova ....nu e JOCK !!! Jock de la JOCK-ER in fotbalul romanesc , asa a ajuns Universitatea in acest campionat , face cine vrea ... ce vrea cu echipa care odata era asa zisa ...echipa de suflet a fotbalului romanesc !!! Nu mai am cuvinte sa-mi exprim parerea despre ce se intimpla la Craiova , care dezamageste de la o etapa la alta !!!

Tamy
17th October 2004, 13:44
ma bucur ca am castigat... pacat ca am facut-o la craiova (as fi preferat sa batem pe dinamo :headbang: ), am o simpatie pentru echipa din banie inca de cand eram in liceu :rolleyes:

ricky
17th October 2004, 15:32
TAMY, ai dreptate !
Nu trebuie sa fi neaparat suporter al STIINTEI ca sa suferi cu aceasta echipa !
Am crezut, am sperat ca vor veni vremuri mai bune !
A trecut atita vreme si degringolada continua !
Ii pot intelege pe sustinatorii infocati ai echipei ca...nici ei nu mai inteleg ce se intimpla !
FAN sau NU, fiecare dintre noi spera ca echipa sa devina...ECHIPA !
Sint sigur ca acest moment se apropie !
Si n-o spun doar pentru a ma...pune bine cu...neamurile din oltenia ( :evil: ) ci pentru ca e...spre BINELE FOTBALULUI ROMANESC !

Nu mai e mult...pina mai departe ! :ok:

vlad1607
17th October 2004, 18:37
Oltenii mai spera la tilul anu asta? :) :D

Darkslowstar
17th October 2004, 18:43
Da. Dar nu la ala de campion al Romaniei.
Bravo Poli.

Sergio
17th October 2004, 20:55
nu ma pot bucura prea mult pentru victorie, a venit dupa doua dezamagiri consecutive... nu ne imbatam asa usor cu apa rece... totusi, s-a vazut o oarecare vointa in teren, si, spre surpinderea mea, de data asta n-a mai luat nimeni 'rosu' :D...

Asta asa e...prea mari au fost dezamagirile ca sa le uitam asa de usor. Totusi, de remarcat ca n-am luat gol. O raritate pe la noi.

giovanni BV
17th October 2004, 21:28
U Craiova - NO MORE COMMENT !!! POLI TIMISOARA - BRAVO (puncte pretioase) !!!

ady_azzuro
17th October 2004, 22:03
Intr-adevar Giovanni, no comment, nu mai am cuvinte...

Florentin
17th October 2004, 22:25
Sunt curios ce vor mai blama prazilienii acum, gratia divina sau stiinta jocului?

A|3x
17th October 2004, 23:43
sincer nu ma asteptam sa bata poli dar ma bucur si cred ca in continuare poli isi va vedea de victorii

ADelPiero
18th October 2004, 00:59
ma bucur pt Oprea ;) ... pt ca e albaiulian :D:D

Kolea
18th October 2004, 01:49
Eu ma bucur pt. Oprea pt. ca e POLIST si TIMISOREAN!
:yeah:

vasile314tzurka
18th October 2004, 09:58
i-as intreba pe cei care au sarit la beregata lui rednic cind le-am spus ca atmosfera din echipa este la pamint ce au de comentat acum?

felicitari poli.

Carlos Gambino
18th October 2004, 10:35
...Aceste puncte venite intr-un moment de criza sunt extrem de utile in perspectiva meciurilor care mai sunt de disputat pana la finalul turului...mai ales ca au venit intr-un moment cand nimeni nu spera la o victorie in Banie...! Dar nu pot sa nu remarc calitatea scazuta a jocului in sine...chiar daca s-a jucat la rezultat, consider ca avem probleme mari la constructzie, acolo unde nu avem un jucator care sa creeze situatzii favorabile pt Mansour shi Bad sau Oprea...!
Meciul cu Argeshul va fi deosebit de greu...! Dar cred ca jucatorii au moralul ridicat shi vor reushi sa mai adauge trei puncte pretzioase la zestrea shi asha saraca din clasament...! :ok:

Vietnam
18th October 2004, 10:41
Buuun , Am batut si pe Poli! :headbang: Daca-i batem la fel si pe ciinii rosii si pe rapidisti avem sanse clare sa batem si pe DInamo II....direct in divizia B :mda:
M-am cam suparat pe Poli , doar am explicat clar : VA REVENITI DUPA MECIUL CU NOI!!!! Voi , timisorenii v-ati revenit inainte..... Nu-i corect! Baietii nostrii stiau ca o sa bata , de ce nu le-ati spus ca voi jucati pe bune?
Oricum am inteles din surse sigure :drak: ca la intoarcerea de la Armatura , pilotul a facut niste loopinguri cu avionul si le-a zdruncinat creierii la baieti. SI se pare ca ei au crezut ca joaca returul acum cu Armatura Zalau si de aia nu au jucat nimic pentru ca aveau doua goluri diferenta din "tur"

Am obosit nu stiu ce scuze sa mai gasesc! :)
COncluzia este clara : Nu ne-am revenit! A fost un foc de paie.
"N-avem echipa, N-avem valoare , SI pe noi in praz ne doare!"
Apropo de praz am inceput deja sa-mi dau cu alifie si sa fac exercitii pentru jocul cu Dinamo (Ieppy iti mai amintesti discutia noastra ... aia cu pulpa superioara?). Ca material didactic am un ditamai prazul pregatit sa-l bag pe gitul dinamovistilor... acum il folosesc pentru altele. Figura mea cam asa arata in timpul "exercitiilor " :o:

Vad ca este acum "plin" threadul asta de olteni :mda: . Inainte ne calcam in picioare sa postam si sa ne trambitam victoria. Acum liniste ...!

In incheiere , felicitari "I Milan" , "Hai Poli" pentru victoria de simbata! Acum putem sa recunoastem am vorbit toti de pe Forum cu jucatorii Craiovei sa pice meciul cu Poli. Acesta este cadoul nostru pentru fetita lui I|Milan! Sa-ti traiasca! /hello . Si asa cum am discutat cu I|Milan batem noi la Timisoara! :D
( asta merge ca scuza?)

ieppy
18th October 2004, 10:44
Vietnam, nu am uitat, si fi sigur ca prazul va ajunge cu succes in pulpa superioara olteana. Nu de alta dar am impresia ca acolo ii place mai mult. :D

Vietnam
18th October 2004, 10:45
Suntem neam de masochisti, nu neam de piatra cum zicea Tudor Gheorghe! :mda:

bapsy
18th October 2004, 11:10
Multumesc lui Poli si Craiovei pentru cadoul de sambata. As fi preferat totusi o victorie a lui Poli cu cateva zile mai devreme :(, dar ma rog, sa nu fiu nerecunoscatoare.

As adauga si cateva cuvinte "de drag" postului National TV pentru faptul ca din cauza lor nu am reusit sa-mi "vizionez" cadoul.

IlMILAN
18th October 2004, 13:39
In incheiere , felicitari "I Milan" , "Hai Poli" pentru victoria de simbata! Acum putem sa recunoastem am vorbit toti de pe Forum cu jucatorii Craiovei sa pice meciul cu Poli. Acesta este cadoul nostru pentru fetita lui I|Milan! Sa-ti traiasca! /hello . Si asa cum am discutat cu I|Milan batem noi la Timisoara! :D
( asta merge ca scuza?)

Vietnam nu are rost sa te superi si nici noi sa ne bucuram de rezultatul asta. Poli si Craiova au doua echipe de pleasne atat pot sa spun. Ala a fost meci? vai de capul lor....ne mancam nervii de pomana.
Merci de urari :ok: , si ca sa-ti raspund ...da merge ca scuza:D sper sa ne revansam in retur:D

Referitor la canalul care a transmis meciul ..din partea mea sa dea toate meciurile...din fericire firma de cablu cu care am contract il are in grila de programe deci e brici. :D

Red Heat
18th October 2004, 14:05
Daca-i batem la fel si pe ciinii rosii si pe rapidisti avem sanse clare sa batem si pe DInamo II....direct in divizia B :mda:

Pana una, alta aveti sansa sa jucati cu Dinamo II in Cupa. Si cred ca nu o sa astepte "cainii mici" sa ajungeti in B ca sa va bata. O sa o faca in Cupa :D

sotostone
18th October 2004, 14:13
:ok: :happy :yeah: /hello

nu cred ca o sa mai comenteze nimeni daca bate Dinamo II

Vietnam
18th October 2004, 14:27
Ai inceput sa dai din coada, mai catelandrule? Craiova daca bate pe Dinamo II, merge mai departe si atit. Elimina o echipa de divizia B , mare smecherie. Pe cand voi daca reuseti sa ne eliminati ha ha ha o sa va umflati ca "broasca" de mindrie. Sper sa crapati de bucurie in cazul in care reusiti performanta asta. Momentan de la Stiinta ma astept la orice. Sa bata la scor sau sa o fure cand te astepti mai putin. Asta este situatia. Dar pina atunci da mai putin din coada ca faci praf!

tudor
18th October 2004, 19:35
http://www.fotbalvest.ro/img/639/03-poli%202.gif

BRAVO POOOOOLI ! :ok:

http://www.fotbalvest.ro/img/639/03-poli%203.gif

Red Heat
19th October 2004, 11:29
Ai inceput sa dai din coada, mai catelandrule? Craiova daca bate pe Dinamo II, merge mai departe si atit. Elimina o echipa de divizia B , mare smecherie. Pe cand voi daca reuseti sa ne eliminati ha ha ha o sa va umflati ca "broasca" de mindrie. Sper sa crapati de bucurie in cazul in care reusiti performanta asta. Momentan de la Stiinta ma astept la orice. Sa bata la scor sau sa o fure cand te astepti mai putin. Asta este situatia. Dar pina atunci da mai putin din coada ca faci praf!

Mai prazarule, mai bine tii gura inchisa ca poluezi atmosfera.
Nu o sa fie mare smecherie ca Dinamo II sa elimine Universitatea, si nici nu o sa ne umflam pentru ca am inceput sa ne obisnuim. Intreaba-i pe timisoreni :drak:

Sir
19th October 2004, 12:50
nu-i adevarat!voi sunteti demult obisnuiti cu furtisagurile si aici ma refer si la meciurile cu terte echipe, pe care le-ati furat ca-n codru.eu zic sa stati cu botu' pe labe ca-i mai onorabil;daca cunoasteti ce-nseamna ONOARE.

uti2102
19th October 2004, 15:07
Din pacate, ei cunosc cel mai bine "ghiara-n gat". In afara de datul din coada cand nu se cade...Se cheama "Borcea generation".

ieppy
19th October 2004, 15:14
ia stai tu flexat ca oaia si nu mai behaii ca ne dor urechile. :)

Te bagi tu repede in discutie. A vorbit cineva de tine? Te-a cautat cineva? Ti sa parut ca e vorba de oi, se vorbea de campii cu iarba multa? :)

uti2102
19th October 2004, 15:27
...nu-i adevarat!voi sunteti demult ...

Tu ce zici ?! :drak:

ieppy
19th October 2004, 15:29
Aha, my bad. Please continue. Asta de dragul onoarei.

Auzi, pe tine te-a stropit Neaga sau plecasei deja?