PDA

View Full Version : Pe cine vrei in locul lui Munteanu?



Denis
6th November 2009, 13:24
Pe cine ati dori antrenor la Otelul in locul lui Muntanu?

Hagi
Gabi Balint
Marian Rada
Ion Viorel
Viorel Tanase

Nu potsati antrenori care deja antreneaza cluburi din Romania deoarece nu pot antrena mai mult de o echipa pe parcursul intregului sezon.

samar
6th November 2009, 13:28
Ii pregatiti decolarea..?! :D

Cristian
6th November 2009, 15:02
Samaro nu e departe :drak:
Raspuns: Un antrenor rezistent la criza :D

Patriots
6th November 2009, 15:04
Sincer sa fiu mi l-as dori pe Hagi antrenor , dar asta mai mult ca sigur nu se va intampla. Cred ca sezonul asta nu scapam de Dorinel :D

Denis
6th November 2009, 20:04
Nush de ce am aceeasi senzatie ca si tine Patriots.

Da samar, ii pregatim decolarea... ii dorim sa aiba un zbor ca un meci de fotbal: cu cat mai multe GOLURI!! de aer.:D:D

Sa vina unul strain care joaca un fotbal deschis! Dintre cei Romani i-as prefera pe unul dintre cei din arabia, dar aia is scumpi. (Olaroiu, Andone) ... dintre cei din Romania l-as prefera ori pe Balint ori pe Hagi. Totusi cred ca Hagi.

Tyler Durden
6th November 2009, 21:28
Luati-l bre pe Hizo, ca nu-i antrenor rau, chit ca e el pe stil vechi.:D

Cristian
6th November 2009, 21:29
Luati-l bre pe Hizo, ca nu-i antrenor rau, chit ca e el pe stil vechi.:D

E rezistent la criza ??? :D

Tyler Durden
6th November 2009, 21:31
Asta rezista si la electrosocuri. :D

Hagi v-ar aduce doar imagine, ca echipa nu-l vad in stare sa faca.

Datenshi
6th November 2009, 22:16
Luati-l bre pe Hizo, ca nu-i antrenor rau, chit ca e el pe stil vechi.:D

Nu se poate sezonul asta.

Denis
6th November 2009, 22:36
Asa i-as fi pus si pe Lacatus, sau Moldovan in poll, dar acestia nu vor putea antrena Otelul pana sezonul viitor.

Datenshi
6th November 2009, 22:55
la numele vehiculate pe aici, cred ca sunteti masochisti. :D

Denis
7th November 2009, 08:02
Datenshi, oricine-i mai bun ca Dorimel.:D Uite ca degeaba jucam cu asta un stil ultra defensiv ca tot varza suntem in aparare. Asa ca prefer sa avem atacul bun ca acum cativa ani; desi primeam in jur de 50 de goluri pe sezon marcam vreo 60.

Doctor_Satan
23rd November 2009, 12:17
Voi deja va faceti planuri pentru inlocuirea lui Munteanu?
El n-o sa plece pentru ca-i nesimtit si clubul n-o sa-l dea afara pentru ca nu are bani sa-i plateasca rezilierea.

Denis
23rd November 2009, 15:46
Si daca pleaca Stan poate vine unu cu ochiul format si isi da seama ca Munteanu-i mana moarta la Otelul. Ne trebuie antrenor de Liga I nu de Liga a II-a.

Doctor_Satan
2nd December 2009, 11:31
Stai linistit, Rave! Atata timp cat sunt bani de papat la noi si nu-i pune nimeni intrebari indiscrete, Stan nu va pleca!

Denis
16th May 2010, 07:30
Daca acum 6 luni ii ceream plecarea, acum nu se mai pune problema unei despartiri. Este un antrenor care si-a intrat in forma si care a dovedit ca merita cel putin inca un sezon pe banca noastra.

Patriots
16th May 2010, 11:10
Sincer sa fiu mi l-as dori pe Hagi antrenor , dar asta mai mult ca sigur nu se va intampla. Cred ca sezonul asta nu scapam de Dorinel :D

Se pare ca am avut dreptate si nu am scapat de el :D Desi la inceput nu am avut deloc incredere in Dorinel , s-a dovedit pana la urma a fi un antrenor destul de bun pentru Otelul si care va ramane si sezonul viitor la Galati. Oricum nu ma astept sa ne duca in Europa sezonul viitor, pentru ca oricum investitiile de anul asta o sa se duca pe nocturna cel mai probabil.

delaoltenia
16th May 2010, 11:27
Bine ca v-ati convins in privinta lui Dorinel.:)

Denis
16th May 2010, 12:10
Patriots, daca pleaca Rapa ne luam atacant. Sper totusi sa fie ceva mai bun decat Pena sau Axente. Iar banii pe nocturna ii vom plati in rate de-a lungul a 4-5 ani.

Tim
23rd December 2012, 09:38
OT:

Pe Gazale, clar.:happy

Doctor_Satan
4th January 2013, 16:03
Dupa ce iti vei reveni un pic dupa perioada asta tulbure, vei afla ca din 2008 Dorinel Munteanu nu mai este jucator, iar Gazale inca mai este.
Si vad ca te-a surescitat foarte mult transferul lui Gazale. Atat de mult incat deja il vezi si pe postul de jucator si pe cel de antrenor. Din moment ce pe Raducanu l-au dat afara, n-ai vrea sa ocupe si postul de manager?