PDA

View Full Version : Mutu pus pe lista de transferuri



Seahawk
4th October 2004, 07:30
Din pacate...aventura lui Adrian se pare ca se va termina aici..el fiind pus pe lista de transferuri pentru circa 7.3 milioane de euro..de catre clubul londonez...
Pacat..

Acum dati`va si voi cu parerea unde credeti ca va ajunge..sau unde ar trebui sa ajunga Adrian..care totusi ramane un talent incredibil..desi a avut o experienta nefericita la Londra

ADelPiero
4th October 2004, 09:25
asa cum l`a pus ... asa il si scoate ;)

Thanya
4th October 2004, 15:46
Mda.....asta mai greu.E clar ca Mutu nu are loc la Chelsea.

ADelPiero
4th October 2004, 16:34
o sa`si faca... stai linistita:mda:

Seahawk
5th October 2004, 20:21
daca ar fi sa plece...desi nu as vrea ..sunt zvonuri ca l`ar vrea Ranieri la Valencia
totusi cu toti italienii aia acolo nu cred ca o sa aibe loc..insa ar fi interesant...
Daca as fi mourinho..la chelsea..l'as baga mijlocas in spatele varfurilor...pentru ca dupa cum bine se vede..problemele lui CHelsea acolo..sunt.. in fata la finalizare..la ultima pasa decisiva..
Gudjohnsen joaca sub orice critica..KEzman la fel..Drogba mai misca ceva..insa am vazut ca s'a accidentat in meciul cu Liverpool

Deci as zice un mijloc :-Makelele(central)-Lampard(dreapta)-Duff(Robben)-stanga
mijlocas ofensiv- Adrian Mutu
atacanti -Drogba-Kezman (Gudjohnsen)
Dar de`aia nu sunt eu antrenor la Chelsea :)) totusi cred ca ar fi o idee buna..
oricum pacat de talentul lui Adi sa se iroseasca in asemenea hal..

ADelPiero
7th October 2004, 19:46
"Mutu has a very good contract with Chelsea and will remain Chelsea's player," his agent Giovanni Becali told Reuters on Thursday after English media speculated his days at the club were numbered. "He'll leave when and where he decides himself.

Seahawk
7th October 2004, 22:46
"The Sun: „Mourinho ar da bani să scape de Mutu"
"Mourinho este acum sigur că vrea să īl dea pe Mutu, īn perioada de transferări care se deschide pe 2 ianuarie şi este gata chiar să plătească 30.000 de lire sterline pe săptămīnă pentru a scăpa de el. Tehnicianul va acoperi jumătate din suma de 60.000 de lire sterline reprezentīnd salariul săptămīnal al lui Mutu oricărui club care īl va īmprumuta pe jucătorul renegat", notează "The Sun" īn numărul de azi"


:)) Nici astia nu mai stiu ce se intampla cu el...
Un lucru este sigur :)) E misto sa stai pe bara si sa iei 60.000 de lire pe saptamana ..nu? :)))) :evil:

Insa pacat pentru cariera lui Adi...totusi cred ca ar fi mai bine sa se transfere in iarna..macar la nationala sa il avem...

In alta ordine de idei...Jose Mourinho este un idiot :rosu: :mda:

Mariusmadmax
29th October 2004, 23:28
cred ca acum se afla pe o alta lista ...
a somerilor !

Thanya
7th November 2004, 22:39
Adrian Mutu şi-a găsit liniştea la Roma, īn compania Alexandrei Dinu. Fosta soţie şi micuţul Mario au fost ultimul refugiu pentru “Briliant”, Alexandra fiind un binevenit sprijin moral. Mai mult, tatăl fotbalistului confirmă faptul că cei doi ar putea redeveni un cuplu.

Catalanul
7th November 2004, 22:41
se pare ca i-au intrat mintile-n cap lui Mutu :D sa vedem acum daca chiar se va impaca cu Alexandra :thinkso:

Thanya
13th November 2004, 22:55
Ar fi spre binele lui sa se impace...nu crezi?

Seahawk
24th November 2004, 06:45
normal ca ar fi inspre binele lui..la asa femeie..sa fii nebun sa o inseli

Zapada
11th December 2004, 18:26
Acum dupa ce a trecut peste o luna de cind MUTU se afla pe lista drogatilor merge mult mai bine treaba la Chelsea de cind Mutu nu mai prezinta moda pe acolo!

Zebrone
11th December 2004, 18:44
mutu cica e in vizorul romei; de parca nu au suficiente probleme deja :D

Zapada
11th December 2004, 18:55
ar vrea el Mutu la Roma ca sa mai prinda nationala o data cu Chivu, dar cine-l mai baga in seama pe drogatul asta care se vrea si chiar se vede fotomodel!

N0_NaM3
12th December 2004, 02:13
Ce aveti bai ashtia cu el ?...ne`a scos de puncte cu finlanda shi cu macedonia nu ?...acum ii dati toti in cap ...asta e problema romanului, sta prost cu mentalitatea...

Seahawk
14th March 2005, 08:14
Mda :mda: ce sa le faci..
ca toti oamenii.. avem perioade bune.. si perioade mai putin bune.. sper ca adi e pe drumul cel bun acum, si'a bagat mintile in cap
iar o eventuala trecere a lui la Roma ar fi chiar interesanta, pentru ca ar insemna ca Cristi sa mearga la Juventus..
ramane de vazut