PDA

View Full Version : Șasă cai !



zebe
5th November 2009, 19:04
Pentru cei care nu au auzit de/nu au vazut clipul asta pana acuma. Am ramas stupefiat cand am vazut ca mai sunt oameni care nu au gustat din prajitura asta de inalta cultura romaneasca. :D

9DW_jvxbDQs

Andrei_23
5th November 2009, 19:40
Cel mai tare a fost cand i-o zis aluia: "Lasa ca doar nu furam Tibi draga" ceva de genu :D

zebe
5th November 2009, 19:53
Mie-mi place aia cu "Eu nu dau cu seama la ce ziceti." :D

Si din aceeasi categorie:

KaHhecYOnw4

dhXBBvPhGDQ

mLl9Q47e7bQ

4Agv6OxyxFE

White Shadow
5th November 2009, 21:03
e total ala :ras-plans:

S-a constatat o furtună, din care n-am putut să dorm cu nevastă-mea împreună în pat fiindcă s-a declanșat o extorsiune al unui degajament al unei construcții de... într-o apă și după care... puteți...

dede
5th November 2009, 22:08
Pentru cei care nu au auzit de/nu au vazut clipul asta pana acuma.

nu cred... mai sunt care nu stiu de 6 cai? :shocked: asta cu 6 cai, maxim 6 sau 2 cai frumosi deja e clasica :D

zebe
5th November 2009, 22:30
Vorbeam cu niște prieteni acuma câteva săptămâni și la un moment zice unu dintre noi "maxim 6". Nu mai știu exact contextul, ideea îi că una dintre fetele din grup se uita la noi cum rădeam cu o față gen "Ce-i așa amuzant?". :D

Tot așa, în același grup de prieteni am întrebat la un moment dat "Vă simteti bine?". La care una dintre fete, nu cea de mai sus, îmi ține un discurs vreo 2 minute cum că nu e corect "simteți", ci "simțiți"... :D