PDA

View Full Version : ady_azzuro vs. rave_o_lution



ady_azzuro
3rd October 2004, 18:09
da de mine nu vorbeshte nimeni :D?
io am facut 400 numa in 2 luni ca nu prea am intrat yo pe forum intre Februarie shi Iulie. Yo zic cai destul de klumea nu? daca o tzin tot asha intrun an ajung la 3000 de posturi :D nu chiar ca ady azzuro care posteaza numa "Da", "Nu", "1", "X", "2" + nishte smiles (NO OFFENCE ADY).
Iata ce graieste marele filozov revolutie. Unde ai vazut tu mosule ca postez numai 'da', 'nu' 1,x,2 si smiles. Crezi ca eu am ajuns la 4000 de mesaje doar prin astfel de mesaje? :happy
Mai pui si un no offence la sfarsit, vezi Doamne nu ai zis nimic neinregula :headbang:

Denis
21st October 2004, 07:30
nuuu adishor. nu ai ajuns tu la 5000 numa prin "da", "nu" etc. Ca totzi moderatorii, voi putetzi sa postatzi meciuriurile diviziei a (shtiu ca JJ shi cu ADelPiero sunt moderatori akolo). Parca eshti shi tu moderator nu?
Tu eshti pe forum din iulie 2003, iar yos numa de 8 luni. Shi dupa cum vad, la "posts per day" tu scazi in ultima vreme (aku o luna erai la 17 posts per day, iar aku eshi la 11), iar yo aku vreo 2 luni eram la sub 1 post per day aku am trecut de 2; shi ma ridik; n-avea tu grija :D...
P.S.:Scuze mi-a luat asha de mult sa vad threadul :D

ady_azzuro
21st October 2004, 21:21
Ba mai sus asa spuneai domnu Lution :D Vezi ca eu nu sunt moderator...am fost o data ca niciodata :D Eu nu postez meciurile div. A, ma confuzi, cred ca tre sa verific de 2 ori inainte ca sa postezi. :D
Intr-adevar ti-a luat cam mult sa vezi threadul dar n-are nimic, victoria trece in contul meu :D

Denis
22nd October 2004, 03:17
A fost prima oara pt. mine cand intru pe ArenA shi de aia mi-a luat asha de mult sa-tzi raspund. De abia aku am citit shi yo Regulamentul :ok: asha ca bucurate pt victorie; e ca shi cum Romania vs. Luxemburg, iar luxemburgul jucand fotbal pentru prima oara. Yo asha shtiam ca eshti moderator, sau cel putzin ca ai fost; shi BA te rog frumos sa nu ma mai strigi "Lution" sau "revolutzie" sau mai shtiu yo ce. Ori ma strigi Denis, ori Rave_o_Lution ori Dullex (sub name; in case u didn kno)

ady_azzuro
24th October 2004, 23:45
Da bei revolutie, ce nu-ti convine? Vrei sa-ti zic denis? Vezi ca rimeaza cu un alt cuvant, si iar o iei pe aratura daca il mentionez. :D

Denis
27th October 2004, 04:08
yo doar team rugat frumos sa ma chemi denis, Rave_o_Lution, sau dullex. yo nu team chemat niciodata decat ady sau ady azzuro. shi stai linishtit ca nu o luam pe aratura :ok:. shi nici yo nu ash fi cel care ar fi banat :great:

ady_azzuro
28th October 2004, 01:01
ArenA - Se musca pana la os. Intri pe riscul tau, dar mai bine stai afara
Tu ai citit chestia asta? :D Aici nu e loc de amabilitati, nu ma deranjeaza daca ma chemi ady sau ady azzuro. E vorba de denis, personajul din desene animate care face numai ghidusii? :D

Denis
29th October 2004, 01:26
yo nu team chemat niciodata decat ady sau ady azzuro
invatza sa citeshti

ady_azzuro
29th October 2004, 01:31
Si crezi ca ma intereseaza? Asta nu e un lucru prea important. (cum sa fi chemat)

Denis
29th October 2004, 01:43
dar, er rushine maaah, sa nu shtii sa citeshti? :happy Catzi ani ai? 15? shi nici la "D" nai ajuns? :D

ady_azzuro
29th October 2004, 19:12
Hai ca esti dus cu pluta, cum ti-ai dat tu seama ca nu stiu sa citesc? Esti ruda cu mama omida sau cu mercedesa? :D

Denis
30th October 2004, 10:28
bine mah, hai, gata, imi cer scuze! Shtii sa citeshti! Oricine shtie sa citeasca. Dar problema e ca nu shtii gramatica :happy : Remember?
yo nu team chemat niciodata decat ady sau ady azzuro

ady_azzuro
30th October 2004, 19:32
Hai ca esti ridicol, de ce insisti cu acelasi quote? Chiar asa ingust la minte esti si nu mai ai ce sa postezi? Inainte sa ma acuzi pe mine ca nu stiu gramatica ti-ai evaluat mesajele sa vezi cat de prost scrise sunt.
Pe tine cine te-a invatat ca se scrie 'team', iti fu foame si mancasi cratima...ce rusine...sau te dai shmenar pe forum si englezesti cuvintele?

Denis
31st October 2004, 06:30
dah bah, am avut o foameee. problema e ca sriu mai repede asha: fara "-", "_", asha caaa....mai scuteshtema.
N-am fost in tara decat vre-o trei saptamani in ultimii doi ani si jumatate. :D (asha mai bine?(gramati-K)) Vorbesk numa cu maicamea shi cu fratemiu mai mik in romana, ca in rest, totul englezeshte. asha ca am shi o scuza :evil:.

ady_azzuro
1st November 2004, 20:53
Si eu in ce situatie crezi ca sunt?...Vadime, cred ca e cazul sa inchizi acest topic, nu de alta da lotiunea asta nu prea are fatza de arenA :D si nu are rost sa mai continuam aceasta discutie fara sens, mai ales ca termenul luptei a trecut demult. :D

Vadim
7th November 2004, 21:12
Da, oricum cistigasei pentru ca Rave_o_Lution nu s-a prezentat in timp util.