PDA

View Full Version : Etapa 13: Oțelul Galați - FC Timișoara 3-3



delaparis
2nd November 2009, 20:41
Duminică, 8 noiembrie
Oțelul Galați - FC Timișoara,
ora 14.00

discutii inainte si dupa meci

stiintacv
2nd November 2009, 21:22
x solist.

Hingherul
2nd November 2009, 21:23
2 echipa lui Cristinel e terminata. cel putin in tur.

Cipri
2nd November 2009, 23:33
Timisoara va veni la Galati dupa niste meciuri epuizante .
1 solist :)

delaparis
2nd November 2009, 23:56
E loc de 1 si aici ...

Denis
3rd November 2009, 03:06
1x:ok:

Lexus.
3rd November 2009, 05:04
Echipa ratatilor fara nume din banat se indreapta spre al doilea esec consecutiv dupa ce au luat-o de la papagalii campionatului etapa trecuta.
Galatiul le scoate fotbalul din cap...asa pentru "moral", inainte de umilintele majore cu DINAMO Zegrab si DINAMO Bucuresti:cry:

Cristian
3rd November 2009, 08:54
2 echipa lui Cristinel e terminata. cel putin in tur.

Iar asta numai din vina lui dolarel cu schimbarile lui....:headbang:

Elphax
3rd November 2009, 10:12
1 solist ;)

Cristian
3rd November 2009, 14:59
Castiga Timisoara la Galati 100%

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/bataie-cu-suporterii-5076951

L.E. Merg sa pun si la pariuri.

Denis
3rd November 2009, 16:12
Asa, si indiferent de rezultat nu vei fi dezamagit.:D Daca iti iese rezultat va iesi si un banut, si daca bate Otelul vei fi mandru ca a batut Timisoara.:D Numai sa nu iasa egal, dar si ala e rezultat bun.:P

six
3rd November 2009, 20:18
1 solist :mda:

stiintacv
3rd November 2009, 20:23
1 solist :mda:

ce suparat e omu:happy,de unde atat pesimism?

six
3rd November 2009, 20:26
poate realist....cu douazeci de fundashi shi cinspe mijlocashi inchizatori nu prea ai sanse sa castigi....Forza Galati :ok:

Datenshi
3rd November 2009, 20:50
1x. Daca Otelul isi rezolva problemele la finalizare, as zice chiar 1 solist.

Leo
3rd November 2009, 21:13
1 solist.

Cristian
3rd November 2009, 21:29
poate realist....cu douazeci de fundashi shi cinspe mijlocashi inchizatori nu prea ai sanse sa castigi....Forza Galati :ok:

Ceea ce banuiesc ca se va intampla la meciul asta:

-Echipa oaspete aplaudata
-Echipa gazda fluierata
-La sfarsit echipa oaspete aplaudata pentru victoria obtinuta....

Exact acelasi film l-am vazut si la meciul cu Gaz Metan Medias (scor 0-1 pentru GMM)

Poli Timisoara
4th November 2009, 00:42
1 sec

Marius.B
4th November 2009, 09:09
Ceea ce banuiesc ca se va intampla la meciul asta:

-Echipa oaspete aplaudata
-Echipa gazda fluierata
-La sfarsit echipa oaspete aplaudata pentru victoria obtinuta....

Exact acelasi film l-am vazut si la meciul cu Gaz Metan Medias (scor 0-1 pentru GMM)

Silviu Ilie va fi cel mai "aplaudat" jucator de la noi.

Steel Jar
4th November 2009, 09:32
Aici este cel mai clar 2 solist al etapei.Munti du-te , pleaca lasa-ne , lasa-neeeeeee, lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Tyler Durden
4th November 2009, 09:37
Daca cei de la Otelul joaca asa cum au jucat a doua repriza in Giulesti si daca au putin noroc pot scoate un rezultat bun.

Steel Jar
4th November 2009, 09:47
Lasa ma sa ne bata. Sa fie lupta acolo in fruntea clasamentului ...sa castige campionatul echipa cu jocul cel mai bun, mai consistent.
Cat despre noi ..... la anul ne ducem la meciuri la ora 11 si nu este un lucru rau.

Tyler Durden
4th November 2009, 09:51
E un pic bizara atitudinea voastra. Inteleg ca-l detestati pe Dorinel, insa ati ajuns sa doriti raul propriei voastre echipe din cauza lui si asta imi pare un pic aiurea...

Steel Jar
4th November 2009, 09:59
Sunt multe *****uri care se intampla acum in clubul nostru si cred ca ne-ar prinde bine o pauza , sa iesim din liga 1 pentru perioada mai mica sau mai mare.
Eu ca suporter sunt scarbit de tot ce se intampla dar sustin echipa ptr ca o iubesc. Oricum asa nu se mai poate continua , trebuie date cartile pe fata si rezolvate toate. Ori ne redresam ori ne afundam din ce in ce mai tare in mediocritatea asta
Stan si-a atins scopul , adica cel de a intra in politica si de a scoate bani de pe jucatori ptr a ii impartii cu Bors si ceilalti nenorociti care sug echipa de bani.

Marius.B
4th November 2009, 11:36
Mie imi e teama sa nu ne desfiintam. Daca retrogradam prea devreme nu cred ca vom mai reveni in prima liga.

TeBat
4th November 2009, 13:18
un posibil 1

delaoltenia
4th November 2009, 14:24
1-1

Marius.B
4th November 2009, 22:42
S-au gasit tapii ispasitori!!!
Incepând de ieri, accesul suporterilor la antrenamentele echipei și în incinta stadionului după terminarea partidelor este strict interzis

Denis
5th November 2009, 08:00
poate realist....cu douazeci de fundashi shi cinspe mijlocashi inchizatori nu prea ai sanse sa castigi....Forza Galati :ok:

Te sustin!:D:P


Din pacate multe lucruri neplacute se intampla acum la clubul nostru. Este un mare haos la echipa si doar sper ca in curand sa iasa soarele si pe strada noastra.

Sincer, si eu as prefera un sezon in Liga II daca pe aceasta cale ar pleca cei doi si daca ar fi inlocuiti de 2 persone care iubesc acest club. Ar fi o baie sanatoasa dupa ce echipa a scazut foarte mult in ultimii ani din punct de vedere valoric. Numai asa am avea forta de a reveni in Liga I si am putea spera la un loc cat mai bun. Cu un nou presedinte, proaspeti in Liga I, cu invesitori si cu un antrenor care iubete Otelul, am putea construi un lot valoros, cu un obiectiv maret dar si realizabil.

Dregan
6th November 2009, 16:40
Daca ne ducem in Liga II vom avea soarta rivalei din braila... nu mai vedem Liga I vreodata... E prea mare dezinteresul la Galati.

Denis
6th November 2009, 20:28
Nu daca vine cineva caruia sa-i pese de acest club.:) Uitete la UCraiova, nu la Braila. Au retrogradat si au revenit in forta. Acum iar stau nasol dar e numai vina lor. Asta e...asta inseamna fotbalul.

six
6th November 2009, 20:32
1 solist :mda:

cip
6th November 2009, 20:34
Duminică, 8 noiembrie
Oțelul Galați - FC Timișoara,
ora 14.00

discutii inainte si dupa meci
io'te,eu n-am chef sa comentez nici inainte,nici dupa meci,nah...

Denis
6th November 2009, 20:48
Vezi ca esti off.

Poli Timisoara
6th November 2009, 22:45
hai otelu' :D

Dregan
6th November 2009, 23:26
Asta chiar ca e tare... Timisorenii vor sa-i batem, dar nici noi nu vrem sa castigam din cauza lui Dorinel:happy Sa fie egalul echitabil?:rolleyes:

six
7th November 2009, 08:14
egalul nu ajuta pe nimeni,victorie otelul :) noi suntem doar vedete de buzunar care se kaka pe ei cand joaca cu s,d,europa...etc :mda:

malexoid
7th November 2009, 08:17
am cam terminat cu, cupa ba chiar si cu Europa (:headbang::headbang::headbang: uffffffutui, mare palarie pentru noi...), sunt curios acuma ce scuze mai gasim in cazul unui eventual esec pe malul dunarii?
am putea profita de tulburarile din sanul clubului galatean...dar stim noi oare sa profitam de orice? dovedit lucru: NU! :(
fie un meci frumos...

six
7th November 2009, 08:22
shi daca castigam(cea ce nu cred)decat o victorie la Galati preferam 3 puncte cu rumegatoarele decat cu dunarenii......parerea mea :mda:

Denis
7th November 2009, 08:50
Mi se pare mie sau cam toate echipele sunt in criza acum? Otelul, Steaua, Dinamo, Timisoara, Craiova, Rapid... Toate mai putin CFR, FC Vaslui, si Unirea Urziceni.

Denis
7th November 2009, 08:51
Asta chiar ca e tare... Timisorenii vor sa-i batem, dar nici noi nu vrem sa castigam din cauza lui Dorinel:happy Sa fie egalul echitabil?:rolleyes:

Paradoxal! :rolleyes:

Leo
7th November 2009, 09:45
shi daca castigam(cea ce nu cred)decat o victorie la Galati preferam 3 puncte cu rumegatoarele decat cu dunarenii......parerea mea :mda:

Rumegatoare ? imi este teama cu nu mai luati nici un punct de acum incolo. :D

Denis
7th November 2009, 09:56
Hai ma, nici chiar asa.:D

Cristian
7th November 2009, 10:36
Ce de bezele trimise pe ruta Galati-Timisoara si retur :D:D Noi vrem sa castige Poli, sa avem motiv sa-l fluieram pe dolarel, timisorenii vor sa castige Otelul ca sa-l arate cu degetu pe Sabau :D:D Super tare meci :D

Duba
7th November 2009, 11:00
Tipic suporterilor fara creier, usor de mani****t de declaratiile unora si altora din presa. Copiii de 15-20 de ani au ajuns sa dicteze cine sa fie antrenor la echipele pe care le sistin. Te crucest, nu alta. Dar suntem in Romania, o tara in care mani****rea este un mod de trai.

Cristian
7th November 2009, 11:19
Ce sa mai zici de atunci cand te crucesti de mancatul de... litere al unui user... fry jiji... :happy

Denis
7th November 2009, 12:30
Ce de bezele trimise pe ruta Galati-Timisoara si retur :D:D Noi vrem sa castige Poli, sa avem motiv sa-l fluieram pe dolarel, timisorenii vor sa castige Otelul ca sa-l arate cu degetu pe Sabau :D:D Super tare meci :D

Ce comic ar fi sa cante galeria Timisoarei pentru Otelul, si galeria Otelului pentru Timisoara.:D

Totusi, Doamne fereste!:P

bada_otelul
7th November 2009, 12:44
Ce comic ar fi sa cante galeria Timisoarei pentru Otelul, si galeria Otelului pentru Timisoara.:D

Totusi, Doamne fereste!:P

Imposibil! Timisorenii au ce au cu Sabau, cu Iancu, nu cu echipa si orasul lor. La noi situatia este identica, nu importiva echipei avem ceva ci impotriva lui dolarel, stanel, tofanel...:ok:

Denis
7th November 2009, 13:18
...labarel:D

Oricum mai...am zis doar ca ar fi comic nu ca m-as fi asteptat la un asemenea comportament.:P

Lordul
7th November 2009, 13:28
meci egal

cryrad1975
7th November 2009, 13:29
Imposibil! Timisorenii au ce au cu Sabau, cu Iancu, nu cu echipa si orasul lor. La noi situatia este identica, nu importiva echipei avem ceva ci impotriva lui dolarel, stanel, tofanel...:ok:

Echipa cea noua, tanara, in formare a lui Dolarel are din nou sansa sa piarda la limita. Care noua ??? ca sunt aceiasi jucatori, in afara lui Bourceanu (singurul plecat asta vara) echipa e aceeasi, ba in plus au mai fost adusi si cativa noi.
daca anul trecut pierdeam 3 meciuri la rand, stadionul era cat de cat plin in continuare si echipa era aplaudata la sfarsit indiferent de scor, anul asta nu-ti vine sa-i aplauzi nici daca castiga...Cu jocul asta batranesc de pe vremea lui nea Puiu, dolarel a fugarit lumea de pe stadion.
Stane, ia-ti chioscurile din stadion ca te faci de tot de ras...vinzi un pahar de 200 ml suc la pret de 1 bidon de 2 litri, dupa ce ca an de an promiti nocturna, iti mai bati joc si de suporterii putini care mai vin sa vada circul asta de joc...
rusine sa va fie, ati luat milioane de euro de 2 ani de cand vindeti intr-una jucatorii cei mai buni si nu ati fost in stare sa ridicati 4 stalpi nenorociti.:rosu:

Cristian
7th November 2009, 13:45
@cryrad1975 parca ai fi din alt oras... Stan a luat acele milioane de euro si le-a impartit cu libidinosii din combinat... De unde crezi ca are vilute in afara orasului ??? Sau Infiniti ??? Un hot ordinar, asta e Stan...

malexoid
7th November 2009, 16:10
Ce de bezele trimise pe ruta Galati-Timisoara si retur :D:D Noi vrem sa castige Poli, sa avem motiv sa-l fluieram pe dolarel, timisorenii vor sa castige Otelul ca sa-l arate cu degetu pe Sabau :D:D Super tare meci :D

CLAR as sacrifica 3 puncte, in dauna celor 777:headbang::headbang:... de egaluri ce vor urma!

Gabri3l
7th November 2009, 16:22
meci de 1X2...

Patriots
7th November 2009, 23:36
Sper si eu la un X acolo. Mai mult nu cred ca putem obtine. Sperante ca scapam de Dorinel prea curand nu mai imi fac, pentru ca Stan il tine pe asta cel putin pana la jumatea returului cand probabil o sa fim tot pe unul din locurile astea "fierbinti".


Pacat ca e suspendat Abu , chiar mi-ar fi facut placere sa il revad pe teren , chiar si ca adversar.

six
8th November 2009, 08:10
decat egal mai bine victorie ...Galati :ok:

Cristian
8th November 2009, 09:05
Sau Timisoara :D:D

Denis
8th November 2009, 09:17
Eu unul sper sa castige Otelul. Nu stiu ce-i cu voi.:P Cristi, tu cred ca nu pricepi ca daca pierdem toate meciurile pana la sfarsitul campionatului tot n-o sa fie demis Munteanu.

Uimirea
8th November 2009, 10:23
Castiga Otelul,pt a fi toata lumea multumita....2-0.

Denis
8th November 2009, 10:49
Pai numai Cristi ar fi dezamagit dupa un asemenea rezultat.:cry:

nayram
8th November 2009, 12:28
hai dolarel. 1x:D

Patriots
8th November 2009, 13:13
Sau Timisoara :D:D

Cristi , oricat de mult ti-ar displace tie Dorinel nu cred ca ai cum sa nu te bucuri daca batem azi :D Am plecat la meci. Si hai OTELUL /OLE/

Marius
8th November 2009, 13:14
hai egalul :D

Denis
8th November 2009, 13:30
Cristi , oricat de mult ti-ar displace tie Dorinel nu cred ca ai cum sa nu te bucuri daca batem azi :D Am plecat la meci. Si hai OTELUL /OLE/

Unde ai plecat la meci? pe canapea?:D vad ca inca mai esti online, sau ai lasat o pagina deschisa?:P

Greu de crezut ca vom obtine vre-un rezultat pozitiv.:(

Poli Timisoara
8th November 2009, 14:26
exact ce ziceam la fiecare meci...greseli de fotbalisti de duzina,niste handicapati,gunoaie si javre !ne batem joc de fotbal...

malexoid
8th November 2009, 14:27
:happy:happy mera...asta-i blestemul craiovenilor...

Duba
8th November 2009, 14:32
1-0 pt. Otelul, sa moara dusmanii lui Dorinel de necaz! :D

BBB
8th November 2009, 14:43
O mare echipa se naste la Timisoara! Atata ca nu-i vorba de asta a lu' Iancu

Duba
8th November 2009, 14:50
2-0 pt. Otelul. Cred ca dusmanii lui Dorinel au nevoie urgenta de ingrijiri medicale. Chemati salvarea! :D

m8k
8th November 2009, 14:54
jabba cu siguranta are nevoie, ii revine tensiunea doar daca ajunge un arbitru strain pina incepe repriza a doua!:happy
O torta, o petarda poate salva acest meci pentru "superba" echipa timisoreana!

Lloyd Banks
8th November 2009, 15:00
Buna echipa are iancu...trag la titlu' :D

gica
8th November 2009, 15:01
Nasol pentru Timisoara...si au inceput bine campionatul.
Cred ca Iancu-i negru de suparare!Oops iar am folosit un pleonasm....nu-i nimic iancule la pauza foloseste planul B ,ala cu diversiunea.Arunca niste petarde,fumigene sau daca-i nevoie chiar o racheta.Pa!

Ramirez
8th November 2009, 15:10
unguru' ala cu nume de robot iar face spume la bot?
pot sa ma rad de tine ungure?:groggy:

samar
8th November 2009, 15:14
wtf..????!!! :groggy:

Duba
8th November 2009, 15:18
3-1! Oare va mai fi injurat Dorinel de pustimea fara minte?

Vladek
8th November 2009, 15:18
Violetii de-abia au scapat de 4-1. Zile grele acolo in frunce ...

malexoid
8th November 2009, 15:19
11 X Forrest Gump daca trimiti in teren, fac mai multa treaba decat echipa de azi a lui saBOU!

BBB
8th November 2009, 15:21
11 X Forrest Gump daca trimiti in teren, fac mai multa treaba decat echipa de azi a lui saBOU!

Intrebare serioasa. Axinte asta e al vostru imprumutat la Galati sau e vandut la Galati? In ambele cazuri, grava eroare manageriala, e super jucator

m8k
8th November 2009, 15:21
jabba a ghicit scorul de 3-1 pina acum, dar nu a ghicit echipa care o sa castige cu acest scor!:ras-plans:

malexoid
8th November 2009, 15:31
Intrebare serioasa. Axinte asta e al vostru imprumutat la Galati sau e vandut la Galati? In ambele cazuri, grava eroare manageriala, e super jucator

Axente imprumutat.
nu stiu insa care e situatia lui Patras...

Uimirea
8th November 2009, 15:39
Meci nebun....Timisoara in grafic,nu arde etapele....

stiintacv
8th November 2009, 15:48
gol 3-3, eram sigur ca egaleaza timisoara.

Denis
8th November 2009, 15:49
Hai bafta cu Baotici si cu Patras. Aduceti alti doi mai buni. Defapt cam toata apararea a gresit la golul 3.

Marius
8th November 2009, 15:49
frumos...

Vladek
8th November 2009, 15:49
Ups. Iata ce inseamna sa nu stii decat "curul in poarta si poate pica ceva".

El Pistolero
8th November 2009, 15:52
inca o performanta pentru Dorinel

delaparis
8th November 2009, 15:59
Nu stiu daca Dorinel a fost de vina dar Otelul a jucat gresit tactic in repriza a doua.

razwan_vs
8th November 2009, 16:00
pacat pt galati dar bine pt buzunarul meu.......am jucat x final :D

mareshalu
8th November 2009, 16:16
ce meci :) o gramade de goluri

Tyler Durden
8th November 2009, 16:46
3-1! Oare va mai fi injurat Dorinel de pustimea fara minte?

Ce mai juisa fanul lui Dorinel-sclav la ciobanel!:happy

samar
8th November 2009, 17:32
Se udase deja dar cred ca i-a trecut repede :happy

six
8th November 2009, 17:51
meciul asta o pus capac......suntem prostii campionatului :angry:
ps:pacat de Galateni ca nu au stiut sa conserve scorul cu ciurucurile alea violete :mda:

cryrad1975
8th November 2009, 18:10
meciul asta o pus capac......suntem prostii campionatului :angry:
ps:pacat de Galateni ca nu au stiut sa conserve scorul cu ciurucurile alea violete :mda:

Dorinel zice ca am platit tribut lipsei de experienta.
cand scoti unicul varf (axinte)si bagi un mijlocas (para), apoi mai scoti un mijlocas si bagi un fundas (jelev) e clar ca platesti tribut fricii. cum sa vorbesti de lipsa de experienta cand la echipa sunt S.Costin, Jelev, Salagean, Paraschiv, Viglianti, Giurgiu?
Ce trebuie sa se mai intample ca sa fie dat afara panarama asta de antrenor??

delaoltenia
8th November 2009, 18:37
1-1

m-am inselat. :D

Patriots
8th November 2009, 19:27
Meci frumos per total , rezultat nemeritat pentru timisoreni la cum au jucat , dar asta e fotbalul. Ce poti sa ii reprosezi lui Dorinel , cand in echipa avem niste puscarii de jucatori precum Baotici si Patras? Auzi la Stan , cica Baotici asta e la fel de bun ca si Kolev. Iar Patras sa se duca dracului la Chisinau sa joace fotbal.


Sincer sa fiu chiar nu sunt fan Dorinel , dar totusi astazi nu a fost vina lui. As putea doar sa ii reprosez ca l-a tinut pe Jelev rezerva.

TeBat
8th November 2009, 19:40
frumos meci:)

Echo
8th November 2009, 19:40
Dorinel zice ca am platit tribut lipsei de experienta.
cand scoti unicul varf (axinte)si bagi un mijlocas (para), apoi mai scoti un mijlocas si bagi un fundas (jelev) e clar ca platesti tribut fricii. cum sa vorbesti de lipsa de experienta cand la echipa sunt S.Costin, Jelev, Salagean, Paraschiv, Viglianti, Giurgiu?
Ce trebuie sa se mai intample ca sa fie dat afara panarama asta de antrenor??

Intenția a fost una cât de cât justificată.
Atâta doar că la noi nu contează cum te numești. Atâta doar: ești la Oțelul, deci ești labil psihic și nu ești în stare să ții de un rezultat favorabil.
Și vorbind de experiență, este evident că greșelile de la ultimele 2 goluri ale TM au fost cauzate de greșeli grave ale unor jucători lipsiți de experiență: Pătraș și Baotic.
Asta este... în ritmul ăsta, liga 2 - aproape de noi. :(

bada_otelul
8th November 2009, 19:58
Meci frumos per total , rezultat nemeritat pentru timisoreni la cum au jucat , dar asta e fotbalul. Ce poti sa ii reprosezi lui Dorinel , cand in echipa avem niste puscarii de jucatori precum Baotici si Patras? Auzi la Stan , cica Baotici asta e la fel de bun ca si Kolev. Iar Patras sa se duca dracului la Chisinau sa joace fotbal.


Sincer sa fiu chiar nu sunt fan Dorinel , dar totusi astazi nu a fost vina lui. As putea doar sa ii reprosez ca l-a tinut pe Jelev rezerva.

Baotici e la primul meci dupa ma bine de 10 etape, al doilea per total. Nu spun ca ar fi mare portar dar e greu sa spui cat de bun e dupa numai un meci. La fel si Patras, sa nu uitam ca anul trecut in locul lui patras a fost Salageanu si el a comis-o chiar mai rau, chiar in fata portii, pacalindu-l si pe Kolev si lasandu-l pe bucur cu poarta goala. Pana la urma prosti au fost toti, pentru ca s-au retras foarte devreme si asta s-a vazut. In ultimele 20 de minute am iesit f rar din jumatatea proprie ori nu asa se apara un rezultat.

cryrad1975
8th November 2009, 23:21
Intenția a fost una cât de cât justificată.
Atâta doar că la noi nu contează cum te numești. Atâta doar: ești la Oțelul, deci ești labil psihic și nu ești în stare să ții de un rezultat favorabil.
Și vorbind de experiență, este evident că greșelile de la ultimele 2 goluri ale TM au fost cauzate de greșeli grave ale unor jucători lipsiți de experiență: Pătraș și Baotic.
Asta este... în ritmul ăsta, liga 2 - aproape de noi. :(

treaba e ca nu tine doar de jucatori, daca antrenorul schimba unicul atacant si inca un mijlocas cu un fundas si alt mijlocas...si te bagi apoi cu 9 jucatori in propriul careu....poti sa te astepti sa vina si golurile in poarta ta.
mai ales cand adversarul are un jucator de careu precum Magera care directiona toate mingile cu capul.
apoi Ibeh...sa ma ierte baiatul asta n-am nimic cu el, a dat un gol foarte frumos, dar n-are nici o treaba cu fotbalul, si se tot insista cu el. Nici sa alerge cum trebuie nu poate,pase aiurite, jucator mai bezmetic ca el n-am avut demult....
baotic a aparat foarte bine prima etapa apoi pauza...e greu sa ai constanta la randament daca joci din 3 in 3 luni, iar cu patrasc...poi cine l-a bagat fratilor pe ala acolo in teren? sa bage un pusti de 17 ani sa bage orice numai sa fie DE-al nostru, dupa ce ca-s slabi nici macar ai nostri nu sunt ca sunt si imprumutati....poi atunci sa joace cu juniori, si atunci nu-l mai acuza nimeni ca habar n-are de tactica si de antrenorat...

Ferko
9th November 2009, 09:06
Asta a fost un joc despre care putem spune ca au pierdut ambele echipe.

Dregan
9th November 2009, 10:13
D-l Patras a uitat la ce echipa joaca in minutul 90:mda:

Toata lumea il cerea pe Baotic doar prin prisma faptului ca aparase bine intr-un meci. Mare greseala... un portar bun se vede dupa 4-5 etape. Din pacate, Baotic e mult sub nivelul lui Kolev deocamdata.

valitudor
9th November 2009, 11:14
meciul asta o pus capac......suntem prostii campionatului :angry:
ps:pacat de Galateni ca nu au stiut sa conserve scorul cu ciurucurile alea violete :mda:

Eu ti-am mai spus ca nu e bine sa te incurci cu echipe din Bucuresti, ca o sa suferi, dar nu m-ai ascultat. :D
Cauta prin ligile inferioare... pana hat departe, in liga a IV-a, poate gasesti ceva... :D

In rest de acord 100% cu tine. Sare inima-n mine cand vad ca nu suntem singurii din liga lui mitica

six
9th November 2009, 19:40
asa ceva....:D:)

newcool
9th November 2009, 21:35
Timisoara-n grafic.Din ce in ce mai bine,victorii la scor pe banda rulanta si-n E.L. si-n campionat.:D:D:D