PDA

View Full Version : Forum meeting PRAGA



EDMOND_
1st October 2004, 12:32
Tinand cont ca sunt suporteri ai diverselor echipe care scriu regulat pe forum si care vor fi prezenti la Praga ce ati zice de un forum meeting onlinesport in acest superb oras.... are niste berarii senzationale .... cine adera la aceasta initiativa sa scrie aici ... stabilim o intalnire de macar o ora... bem o bere si facem fotografiile de rigoare!

ultravioletu
1st October 2004, 15:41
ok, n-am nimic impotriva!

EDMOND_
1st October 2004, 23:52
Cu Tudose am fi deja trei...se mai ofera cineva ?

gicu
2nd October 2004, 00:08
si iar bem ;) pana acum suntem 4, in ritmul asta ajungem la nivelul intalnirilor din Buc. :D

Tudose
3rd October 2004, 00:06
Voi fi si eu prezent. Avand in vedere ca ultravioletu si gicu vor ajunge in Praga in jurul pranzului, propun sa ne sugereze EDMOND_ o berarie unde sa ne intalnim (el cunoaste mai bine orasul), sa ne vedem acolo o ora, apoi sa ne deplasam la meci.

Vadim
4th October 2004, 13:47
Si eu voi fi prezent, voi avea Roaming, aveti telefonul meu sa vorbim.

vasile314tzurka
4th October 2004, 13:51
bine ca stim ca ai roaming...

Vadim
4th October 2004, 13:53
Nu raspund la necunoscuti. :)

vasile314tzurka
4th October 2004, 13:54
bine ca stim si asta...

p.s. am auzit ca se vind bine macrameurile la praga. ia si tu unul. poti striga "davai zdreantza" :yeah:

inter
4th October 2004, 18:07
Nu raspund la necunoscuti. :)

poate nu-mi raspunzi :drak: :drak: :drak:

sa faceti un banner cu OLS .. si sa-l afisati! :cool:

vasile314tzurka
4th October 2004, 18:15
unul mare sa se vada la tv:) ar fi ideal

Catalanul
4th October 2004, 19:56
sa faceti un banner cu OLS .. si sa-l afisati! :cool:
vedeti sa nu vi-l fure dinamovistii :mda:
in rest... Hai ROMANIA!!! /hellohttp://www.fcpoli.net/forum/images/smiles/icon_steagromania.gifhttp://www.fcpoli.net/forum/images/smiles/icon_romania.gif

Vadim
11th October 2004, 18:39
Ne-am intilnit din parti... Voi ati mai venit la Praga?

gicu
11th October 2004, 20:03
din cauza programului f. incarcat am reusit sa ma intalnesc doar cu Ultravioletu si cu Tudose. Din pacate nici macar o bere n-am apucat sa bem impreuna, ci sa vorbim un pic pe stadion si apoi in pensiune, seara. Cei doi au facut si poze, probabil ca le vor trimite atunci cand vor reveni pe ols.

inter
11th October 2004, 21:13
e totusi o reusita, 3 membrii OLS s-au intalnit .... :cool:

dar n-am vazut bannerul :mad:

gicu
11th October 2004, 22:09
ce sa-i faci inter, n-am avut loc de ultrasii romani :p Ei au "batut" drumul pana la Praga sa se incaiere...

Sergio
12th October 2004, 00:39
Poate s-au intalnit stelisti cu dinamovisti... :cool:

EDMOND_
20th October 2004, 02:24
e totusi o reusita, 3 membrii OLS s-au intalnit .... :cool:

dar n-am vazut bannerul :mad:

Eu nu am reusit sa intalnesc pe nimeni... m-au blocat jandarmii intr-un sector unde au adus si pe "supersuporterii rapidisti " .. jumate din meci a trebuit sa suportam scandarile lor de prost gust la adresa stelistilor si dinamovistilor si nenumarate expresii indecente ..din cand in cand isi mai aminteau si de meciul nationalei... amandoua galeriile ( rapid si dinamo ) au fost temperate destul de mult de jandarmi ...am auzit ca au avut probleme si in afara stadionului...
Eram mai inspirat daca pentru cei cu care am venit la Praga luam bilete intr-un sector rezervat cehilor!