PDA

View Full Version : Football Manager



Sir. Eko
1st November 2009, 12:29
Football Manager 10 ,joaca cineva ? :D

Jocul este pur si simplu genial.


Gx7EjoDbgkQ

Tazz
1st November 2009, 13:41
Acum il scot de pe net, sper sa-mi mearga :D
Pana acum m-am jucat FM 2009 si m-i se pare foarte fain. Sper sa fie si mai bun 2010...

Patriots
1st November 2009, 14:00
L-am luat si eu zilele astea , dar nu am jucat prea mult ca sa imi fac o parere despre el. Oricum sunt mare fan al jocului , primul FM fiind cel din 2005.

Gooner
1st November 2009, 14:03
Il am, e bun jocul....dar parca mai mult imi place Fifa Manager 2010. Btw, Mourinho spunea in 2001 cand a luat UCL-ul cu Porto ca se ajuta de baza de date din Football Manager :)

Sir. Eko
1st November 2009, 15:08
Fifa Manager e o mare prostie .

In schimb Football e super :D ...am terminat un sezon ,cu Sunderland am jucat ...am terminat pe 8 ,un loc foarte bun zic eu :D ,aveam obiectiv salvarea de la retrogradare.
Foarte complex jocul,am gasit o super tactica pentru Sunderland (se potriveste pentru tipul de jucatori pe care ii are echipa).Am facut doar 3 transferuri ...in vara l-am adus pe Krivets(sub un milion $ ,dar joaca excelent,recomand)si pe Jarolin(cam scump,dar merita),in iarna pe Hangeland de la Fulham care joaca excelent.Acum in vara pe Barrneta :ok: super jucator.

Anu asta vreau sa ma mentin in top 8 ,sa fac niste banuti apoi atac Big 4 :D

Gooner
1st November 2009, 15:16
Un lucru e cert, tactica diamant face furori si-n footbal manager si-n fifa manager :D

Denis
13th November 2009, 12:55
Cum a aparut l-am si tras.:D Si intr-adevar, este un joc foarte distractiv da si foarte complex. Sunt la jumatatea celui de-al doilea sezon acum si sunt pe locul 3 cu Otelul Galati, EVIDENT!:D

Primul sezon l-am terminat pe locul 2, dar n-am reusit sa ajung in grupele CL, si am intrat in Cupa UEFA unde nici acolo n-am rezistat foarte mult. Acum in al doilea sezon am un lot mult mai valoros care inca trebuie sa se omogenizeze.

Sir. Eko
27th July 2010, 11:38
:
In the short information, which we got just a few moments ago, we can find the below previews:

- improved training options
- more complex module for searching new players
- improved graphics and 3D view of the game
- introduction of football agents to the game
- playing games in evenings (so called night effect)
- differentiated weather conditions

Apart from the above, we can confirm that Football Manager 2011 will be available in stores by 29th of October.

razwan_vs
27th July 2010, 22:24
eu joc am ajuns prin 2025 :D ....cu vasluiu am castigat tot :P

Radu
27th July 2010, 22:25
Hai care se baga la un manager?:D

Sir. Eko
27th July 2010, 22:28
Hai care se baga la un manager?:D

Dureaza prea mult sa joci online...am incercat eu cu niste prieteni :D

Razvan,2025 ? :D ce iti zice acolo la "addicted rating" sau cum e ? :D

Radu
27th July 2010, 22:30
Dureaza prea mult sa joci online...am incercat eu cu niste prieteni :D

Razvan,2025 ? :D ce iti zice acolo la "addicted rating" sau cum e ? :D

Pai jucam si noi 3-4 meciuri pe zi...in Liga 1...ne alegem fiecare echipe si gata!:)

Patriots
28th July 2010, 00:09
Hai care se baga la un manager?:D

Eu unul sincer as juca asa pe retea, o ora , poate doua pe zi.

razwan_vs
28th July 2010, 08:37
ar fi o idee sa ne strangem vreo cativa si sa facem o liga...

Radu
28th July 2010, 09:19
Zilele astea sunt in concediu.Daca aveti chef puteti sa ma contactati!

dav_david
28th July 2010, 09:52
Il am si eu. Am un patch cu ligile din Romania pana la liga a V-a, am inceput cu Scoala de fotbal Gica Popescu Craiova ( liga a V-a ) si dupa 3 sezoane ma chinui sa reusesc sa promovez in liga a III-a.

Si eu m-as baga la un online in Liga 1 sau in Anglia.

Patriots
28th July 2010, 10:02
David lasa si tu un id ceva , ca pana acum am fi vreo 4 persoane cu tot cu tine si razwan_vs.

razwan_vs
28th July 2010, 11:27
sapt asta eu is ocupat putin nu cred ca ma pot baga :( ,abia pe sambata incolo termin treaba

Frana91
6th August 2010, 17:33
foarte tare jocu
joc de la 2009 am castigat camp cu steaua si am ajuns in ucl pana in optimi si in europa league pana in sferturi dupa care m-am lasat ca vroiau sa plece jucatorii buni
numai vorbesc la 2009 ca am luat camp de 3 ori la rand cu liverpool si de 2 ori ucl la rand :P aveam super echipa aguero torres in atac mijlocasi navas di maria gerard mascherano :D

Radu
6th August 2010, 17:35
foarte tare jocu
joc de la 2009 am castigat camp cu steaua si am ajuns in ucl pana in optimi si in europa league pana in sferturi dupa care m-am lasat ca vroiau sa plece jucatorii buni

Cate reload-uri ai dat?

Frana91
6th August 2010, 18:02
niciunul :| de ce crezi ca am dat cu save & load pentru ca tu nu ai reusit ?

razwan_vs
15th August 2010, 16:28
cu ce echipe jucati ?