PDA

View Full Version : AC Milan



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

The G.O.A.T.
25th September 2005, 20:39
Si mai zici de mine ca mai am de invatat despre fotbal cand tu esti ala care este departe de fenomen! Departe, foarte departe de fenomen! Si cica mai tine si cu Milan si mai e si membru pe nu stiu ce site al echipei :evil: !:rosu:
Nu am luat-o de pe forum (apropo aici tot pe un form esti, asta asa ca mi s-a parut ca ai ceva impotriva forumurilor), am scos-o de la mine ca mie asa imi place sa inventez (sunt "inventator"):evil:
Probabil ca pe siteul milanului nu apare si partea asta :rosu:

Al Dracu
25th September 2005, 21:29
Am pariat pe MILAN ca va conduce la pauza pe Treviso! :drak:
Hehe! Vad ca voua, milanistilor nu va prea mai arde sa pariati pe rezultatul final, ala la pauza e mai sigur cica! :D Cine s-a fript cu Liverpool sufla si-n Treviso! :P

juventus continua cu murdariile..voi cand o sa platiti?
Steaua, nu te-ai prins? Noi platim in fiecare etapa! :drak:

@cine vorbea de TIM Cup: Cristiano vorbea de Trofeul TIM care se joaca in august, in perioada de pregatire. Camataru a confundat trofeul ala cu Cupa Italiei caruia ii zice tot TIM!

@Camataru: Alea nu-s prostii! E adevarul-adevarat! Si daca prima oara ziceti ca ati platit si v-a trimis federatia in B a doua oara ce-ati mai platit? Taxa...? :D Am in fata Gazzetta din 17 mai 1982. Ia uite ce zic titlurile:
I Bianconeri Campioni d'Italia! VENTI VOLTE JUVE! Milan e Bologna in Serie B con il Como! Hehehe! Si asta dupa ce v-a pus dreacu sa faceti blat cu Cesena in ultima etapa, va minca in c*r dupa ce patiserati cu doi ani in urma. V-a dat Cesena doua boabe dupa care s-a trezit marea echipa Milan sa dea 3 una dupa alta! :D Tzeapa voastra a fost ca Genoa a facut 2-2 la Napoli si v-a depasit de un punct! :happy Ole! Mai cititi copii! :ok:

CAMATARU 9
25th September 2005, 21:34
Si mai zici de mine ca mai am de invatat despre fotbal cand tu esti ala care este departe de fenomen! Departe, foarte departe de fenomen! Si cica mai tine si cu Milan si mai e si membru pe nu stiu ce site al echipei :evil: !:rosu:
Nu am luat-o de pe forum (apropo aici tot pe un form esti, asta asa ca mi s-a parut ca ai ceva impotriva forumurilor), am scos-o de la mine ca mie asa imi place sa inventez (sunt "inventator"):evil:
Probabil ca pe siteul milanului nu apare si partea asta :rosu:

si tot nu ai precizat de unde ai scos tampenia ...lasa-te de scris pe forum si apuca-te de muls vaca :degete: si ca tin cu milan si sant membru pe acmilan.com nu are nici o legatura cu aberatia ta :rosu:

Al Dracu
25th September 2005, 21:38
Camataru, de ce te incapatinezi tu sa intelegi ca prima oara v-a picat in B federatia dar a doua oara, in '82 v-ati bagat singuri de valorosi ce erati! :D

The G.O.A.T.
25th September 2005, 21:42
si tot nu ai precizat de unde ai scos tampenia ...lasa-te de scris pe forum si apuca-te de muls vaca :degete: si ca tin cu milan si sant membru pe acmilan.com nu are nici o legatura cu aberatia ta :rosu:

Ce importanta are de unde am luat informatia? O stie toata lume numai tu nu, milanistule :evil: Steaua mania si Al Dracu au confirmat, nu inteleg ce mai vrei: ati umblat cu magarii, ati ajuns in serie B, ati revenit in serie A si iarasi ati picat? Fa-te mic si nu mai comenta aiurea, milanistule!

The G.O.A.T.
25th September 2005, 22:12
Bine ca i-ai dat delete ca incepuse cu jignirile! Desi, pe undeva este de inteles, adevarul doare!

Leo_
25th September 2005, 22:19
Ma ofer eu sa-l infiez pe Al dracu...daca tot e abandonat :D:D Camataru, stai calm frate, ce te enervezi asa? Aici vorbim de fotbal, nu facem politica...n-are rost sa te superi asa...

Zebrone
26th September 2005, 09:04
bah ce a ajuns threadul asta, sat fara caini. unde esti coco doamne? :D

STEAUA-MANIA
26th September 2005, 09:40
Murdarii la Juve? Care? Unde? Cand? Nu stiu despre ce vorbesti! Prima oara DOVADA si dupa aceea ACUZATIILE! Pana atunci :rosu: !!!
Dovada?In fiecare etapa sunt dovezi impotriva voastra! :rosu: Mai bine 2 ani in B decat 100 de ani cu onoarea patata..bine,juve onoare nu are...
Miercuri,AC MILAN va juca vs Schalke 04,meciul va fi transmis pe SAT1! :yeah: Finally vad si eu pe MILAN! :drak:

Zebrone
26th September 2005, 09:45
vezi ca etapa asta interul a fost avantajata, depaseste momentul. forza schalke! :D :D

STEAUA-MANIA
26th September 2005, 09:51
Precum juve...un 11m clar la corradi..se pare ca au intrat in rol amicii vostrii arbitrii!forza schalke?esti smart:)

Zebrone
26th September 2005, 10:27
11 m la corradi? in fifa 2002 poate. nu ai nici o treaba cu basica, crede-ma.:ok:

STEAUA-MANIA
26th September 2005, 11:43
alpi,obiectivitatea ta lasa fff mult de dorit..am avut dreptate cand am sustinut ca nu esti o pers cu care sa vorbesti.Multumesc.

Zebrone
26th September 2005, 12:09
imi pare rau sa ti-o spun dar ceea ce sustii tu sunt numai ineptii. adica voi sunteti aia care nu aveti nici un cuvant de spus cand interul chiar aseara a inscris din offside. asta e obiectivitate? mi-e teama ca termenul ti-e strain. cu placere, daca mai vrei sfaturi despre fotbal cauta-ma.

STEAUA-MANIA
26th September 2005, 12:29
LOL aici vb de juventus...tare, cica sa-l caut:)Esti amuzant rau de tot..Am vazut ofsaidul in care se afla adriano.
next match:AC MILAN vs Reggina!1 Solist!1 pauza/1 final:)

Zebrone
26th September 2005, 12:33
da intr-un mod ciudat vbim de juventus pe threadul lui acmilan fiindca esti prea las sa intri sa zici ce ai de zis (adica nimic) pe threadul lui juve.

The G.O.A.T.
26th September 2005, 22:02
[QUOTE=STEAUA-MANIA]Dovada?In fiecare etapa sunt dovezi impotriva voastra! :rosu: Mai bine 2 ani in B decat 100 de ani cu onoarea patata..bine,juve onoare nu are...
QUOTE]

1) Marea voastra problema nu este ca ati picat in B, se mai intampla la unele echipe (nu la toate :evil: ), ci motivul pt. care ati ajuns acolo! Asa ca nu mai vorbiti voi de aranjamente la Juve si alte aberatii de genul asta! Capul jos, privirea in pamant si ciocul mic!
2) Esti obsedat? Risti sa devii penibil!

Zebrone
26th September 2005, 22:25
lasa domle, ca a riscat si a castigat :D

CAMATARU 9
26th September 2005, 22:30
LOL aici vb de juventus...tare, cica sa-l caut:)Esti amuzant rau de tot..Am vazut ofsaidul in care se afla adriano.
next match:AC MILAN vs Reggina!1 Solist!1 pauza/1 final:)

asa este mania bravo !!! io am alt pronostic juventus-inter 0-1 :evil: gol tot adriano si tot din offside :degete:

Leo_
26th September 2005, 22:40
Camatare, ce-ar fi sa incetezi cu Rubentus...echipa e Juventus si las' ca nu ti-a furat tie din buzunar :mda:

Zebrone
26th September 2005, 22:42
nu ca ar avea ce :D

STEAUA-MANIA
26th September 2005, 22:54
goat,risti sa te transformi in alpi2...alpi te-a inspirat?iti este un model pe acest forum? :D Camataru,ce ne facem daca goat devine alpi2:( cu cine mai vb si noi?Ce moment trist... :drak:
Camataru,abia astept meciul cu a 2 a echipa a orasului MILANO! :yeah:
ps miercuri pe sat1 :schalke vs AC MILAN! :yeah: Live! :yeah:

Zebrone
26th September 2005, 22:56
adica cu milan primavera? :D
lasati-l pe goat in pace, ce aveti cu el? ce v-a zis este corect. :ok:

CAMATARU 9
26th September 2005, 23:16
mania cu alpi m-am lamurit este paralel cu fotbalul si traieste pe ols forum...3000 de posturi intr-un an ...cat despre goat asta a auzit si el de juventus si hop si el se da fan :evil: lasa-i frate mania sa mai abereze si ei pe aici nu le lua jucaria ca astia fara ols forum se sinucid :D

STEAUA-MANIA
26th September 2005, 23:40
Camataru periculos mesaj...mi sa nu te invarti de un ban :D
Chiar esti din Mi-ami? :drak: Dolphin sux!Heat rullez!marlins sux hate this team!panters loosssssssers! :yeah: Bievenido a miami :D
Abia astept sa vad AC MILAN pe sat1..nenorocitii de la b1tv si pro tv nu dau deloc sau ff putin pe MILAN :headbang:

CAMATARU 9
26th September 2005, 23:57
mania mai nasol este daca o sa ia goat sau alpi ban...ce sa mai faca ei fara ols forum?... :evil:

STEAUA-MANIA
27th September 2005, 00:03
Pai alpi la cate msg are..crezi ca nu e moderator?:)Are un munte de mesaje :D Se pare ca alpi m-a banat acu cateva saptamani:)Sper sa nu gresesc.

Al Dracu
27th September 2005, 00:12
Ba gresesti!
In plus:
1. Incercati sa nu aduceti calitatea discutiilor de pe unele threaduri de Divizia A in forumul de Italia.
2. Incercati sa limitati off-topicul care a cam luat-o razna. Daca nu il limitez eu cu butonul-minune "Delete Message". Ok?
3. Pe forumul Italia ne aflam ca sa comentam, sa glumim, sa comunicam, etc. Poate ati inteles gresit unele ironii. In cazul asta va sfatuiesc sa cititi mai din urma. Aici nu sint razboaie.

Stau cu okiul larg deschis!

STEAUA-MANIA
27th September 2005, 00:21
Sa traiti,sefu!Mama,cum o fi sa tii cu atatea echipe/sportivi...nasol:)
On topic:AC MILAN va castiga CL!

Al Dracu
27th September 2005, 00:26
Aia e! Pasiune sa fie, restul vine de la sine! :ok:

Zebrone
27th September 2005, 09:10
mania mai nasol este daca o sa ia goat sau alpi ban...ce sa mai faca ei fara ols forum?... :evil:
ce sa faci, tara lu' papura voda.

cocomic
27th September 2005, 14:28
Dupa partida de la Padova cu Treviso, Paolo Maldini (http://www.gazzetta.it/speciali/statistiche/2006/giocatori/maldini_pao.shtml) a devenit jucatorul cu cele mai multe aparitii in Serie A. Topul se prezinta astfel:

1. Paolo Maldini (Milan) - 571
2. Dino Zoff (Udinese, Mantova, Napoli, Juventus, Lazio, Fiorentina) - 570
3. Gianluca Pagliuca (Sampdoria, Inter, Bologna) - 569

***

In alta ordine de idei, cine nu a vazut rezumatul de la Treviso-Milan il poate lua de aici (http://www.acmilanclub.com/site/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=961). (Firefox users: right click pe link, copy link location, dati paste intr-o fereastra noua)

***

In cu totul alta ordine de idei, convocatii lui Ancelotti pentru meciul de maine seara cu Shalke 04:

PORTARII: Dida, Fiori, Kalac
FUNDASI: Cafu, Costacurta, Kaladze, Maldini, Nesta, Simic, Stam
MIJLOCASI: Ambrosini, Gattuso, Kakà, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho, Vogel
ATACANTI: Gilardino, Shevchenko, Vieri

STEAUA-MANIA
27th September 2005, 16:53
MS Coco.Chiar cautam rezumatul meciului::)Am un folder unde pastrez rez fiecarui meci al lui MILAN! :drak: :yeah:

CAMATARU 9
27th September 2005, 19:57
mania vb dupa meci...2-0 ptr milan sheva si kaka /hello /hello se pare ca esti singurul pe aici pe forum care stie fotbal :D
@cocomic nu am nimic cu nimeni dar ar cam trebui sa le mai zici si altora sa inceteze cu provocari ieftine (alpi & goat)...fi corect te rog !!

mania mergi sa vezi meciul stelei ? :D

Zebrone
27th September 2005, 20:05
nu te-a provocat nimeni, tu esti ala care faci tambalau. pana la un punct ti s-a raspuns frumos, dupa aia ti s-a raspuns in singurul mod pe care il intelegi.

STEAUA-MANIA
27th September 2005, 21:09
Camataru ma duc cu gandul si cu sufletul... :headbang:
SHEVA & KAKA sunt in forma de zile mari :drak: ...Din cate am inteles Ance va apela la Bobo!Cei care sunt fani AC MILAN sunt invitati sa urmareasca miercuri,ora 21 45 (Ora romaniei)live @ Sat1 :Schalke 04- AC MILAN :yeah:

Jerry20cm
27th September 2005, 22:05
Am si eu o intrebare:
Cand incepe campionatul pt. Vieri ??? :D :D :D sau:
Cand ia si el intr-un meci nota de trecere in vreun ziar sportiv din peninsula???? :D :D :D

STEAUA-MANIA
27th September 2005, 22:22
cristiano...Vieri a jucat impotriva lui lazio.

Zebrone
28th September 2005, 10:00
Am si eu o intrebare:
Cand incepe campionatul pt. Vieri ??? :D :D :D sau:
Cand ia si el intr-un meci nota de trecere in vreun ziar sportiv din peninsula???? :D :D :D

am o presimtire ca dupa meciul cu voi cand va infige o "dopietta" :D

STEAUA-MANIA
28th September 2005, 16:41
Coco,ai idee daca exista vreun fan club AC MILAN ?Exceptie exemplul de mai jos :D
Hmm,inaintea meciului MILAN vs juventus..cei de la national tv au facut un reportaj cu suporterii lui MILAN si juventus din Bucuresti..cica e ff greu sa te accepte FDL,BRN :headbang:
Tocmai ce am citit ca BRN au fost vara asta la Szeged...cica exista BRN Szeged :headbang:
La naiba..exista pana si MILAN CLUB Polonia..cine se incumeta sa facem un AC MILAN Fan Club Romania? :drak:

cocomic
28th September 2005, 16:59
de incumetat nu e mare lucru, dar e destul de greu sa fii acceptat ca fan club oficial, trebuie din cate stiu eu sa fii prezent la nush cate meciuri etc... oricum, ma interesez si revin cu amanunte :ok:

STEAUA-MANIA
28th September 2005, 17:04
Pai...multe meciuri?FDL,BRN sunt intelegatori,suntem saraci:),cum sa mergi la multe meciuri pe San Siro:)Oricum,ce frumos ar arata :MILAN CLUB ROMANIA! :drak: :yeah:

STEAUA-MANIA
28th September 2005, 21:11
Am pus la Astra ca MILAN va conduce la pauza :yeah: :drak: Sa vedem cat de inspirat am fost :D Primul 11 al lui MILAN:
MILAN: Dida; Cafu, Nesta, Maldini, Kaladze; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kakà; Shevchenko, Gilardino.
Vieri face tusa :headbang: :headbang:
FORZA AC MILAN!2-0 SHEVA & KAKA! :yeah: 2 pauza/2 final :yeah:
O seara placuta in continuare! :pace:

cocomic
29th September 2005, 09:12
prea inspirat n-ai fost :D... noroc nostru ca a fost inspirat Dida, in afara de golul 2 care sa ziceam ca puteam fi parat apararea iar ne-a dat dureri de cap cam multe :mad:

2-2 echitabil dupa ce s-a vazut pe teren, suntem in grafic mai ales ca turcii lui 'feri-bacsi' au facut instructie cu olandezii de la philips :D

Zebrone
29th September 2005, 09:30
schalke a avut cumva o bara? tot din ziare stiu, ca rezumatele le-am ratat.
offtopic: poate ii spui tanarului de mai sus sa ne scuteasca de majuscule, putem citi si daca scrie normal. :ok:

cocomic
29th September 2005, 09:47
bara n-o tin minte, da ocazii au avut nemtalaii... kuranyi ala pana s-a accidentat a facut deranj mare...

Zebrone
29th September 2005, 09:50
n-am apucat rezumatele, m-a doborat dusmanul, dar le iau zilele astea si le vad :ok:

STEAUA-MANIA
29th September 2005, 09:51
Damn,2-2...a fost un meci frumos,pacat ca ne-au egalat asa repede dupa golul lui Seedorf.Urmatorul meci in CL ava fi cel impotriva lui Psv,sper ca macar acest meci sa-l transmita prost tv...SHEVA e in forma extraordinara...inscrie meci de meci!SHEVA este principalul candidat la Balonul de Aur! :yeah: :drak: :ok:

cocomic
29th September 2005, 10:09
sheva are un simt extraordinar in fata portii, dar aseara jocul Milanului a fost foarte bine blocat de nemti la mijloc, probabil luandu-se dupa modelul lui Cristoph Daum care a aplicat aceeasi tactica agresiva in prima etapa... Kaka nu s-a vazut aproape deloc, fiind anihilat pana a facut rost de un galben de catre mijlocasul advers Paulsen... in aceste conditii jocul ar fi trebuit sa functioneze pe benzi, dar atat cafu, cat mai ales kaladze (care a facut din nou un joc foarte slab) au lasat de dorit... nu e de mirare ca centrarea la golul lui sheva a venit de pe stanga, dar la o urcare a inepuizabilului capitan Maldini :ok:
la constructie loc de imbunatatire e intotdeauna... in schimb apararea are nevoie de cateva dusuri reci, de doua ori reusind kuranyi sa reia cu capul spre poarta dintre 3 fundasi :(
sa speram ca programul relativ lejer din campionat sa ne permita sa exersam compartimentul defensiv... pana atunci Forza Milan, vinci per noi! :ok:

alejandro
29th September 2005, 10:19
super golul lui seedorf,da' parca cel a lui altintop a fost mai frumos :D eu cred ca tre' sa ziceti mersi pentru egal,kurany a fost prea ingaduitor cu voi :D

cocomic
29th September 2005, 10:58
pai eu ce-am zis? :D... noi am avut 2 suturi pe poarta, amandoua gol, ei au avut vreo 5, si toate periculoase...

in fine, n-am pierdut, iar in conditiile in care ii batem acasa pe PSV si pe Shalke putem juca cu Ardemagni, Vogel si Costacurta in ultimul meci :D

p.s. sheva a incercat o groaza de chestii aseara, mai putin una singura: pasa spre gilardino :P dar ce atacant de valoare nu e un pic (mai mult) egoist :D

alejandro
29th September 2005, 11:15
ibra e mai egoist:D

cocomic
29th September 2005, 11:33
apropo, azi 29 septembrie e mare sarbatoare la Milanello - e ziua balonului de aur, Andriy Shevchenko, ziua presedintelui Silvio Berlusconi, si ziua nepotelului lui, tot Silvio Berlusconi :D

LA MULTI ANI! :ok: /hello

alejandro
29th September 2005, 11:42
silvio si sheva sunt nascuti in aceeasi zi?interesant... :rolleyes:

STEAUA-MANIA
29th September 2005, 11:45
Azi,Andriy SHEVCHENKO implineste frumoasa varsta de 29 de ani!
SHEVA la cat mai multe goluri marcate pt AC MILAN! :yeah: Mai ales in poarta loserilor si hotilor! :yeah:
Tot astazi,este ziua de nastere a lui SILVIO BERLUSCONI!La multi ani SILVIO BERLUSCONI!IL PRIMO TIFOSO DEL MILAN! :great:

cocomic
29th September 2005, 11:59
@mania: ce perspicace esti :ok: :D
(http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=379817&postcount=2041)

cocomic
29th September 2005, 14:10
Cateva faze din meciului de aseara, Shalke 04 - AC Milan din faza a 2-a a grupelor CL potfi descarcate de aici (http://media2.acmilan.com/200509/2365_bb.wmv).

alejandro
29th September 2005, 14:49
@mania: ce perspicace esti :ok: :D

ce te iai de el,n-a vazut ca tu ai fost primul:D

Zebrone
29th September 2005, 14:59
Azi,Andriy SHEVCHENKO implineste frumoasa varsta de 29 de ani!
SHEVA la cat mai multe goluri marcate pt AC MILAN! :yeah: Mai ales in poarta loserilor si hotilor! :yeah:
Tot astazi,este ziua de nastere a lui SILVIO BERLUSCONI!La multi ani SILVIO BERLUSCONI!IL PRIMO TIFOSO DEL MILAN! :great:

vezi ca am vorbit cu SILVIO si mi-a zis ca ai limba cam aspra, il iriti. forza valerenga :D :D

cocomic
29th September 2005, 15:14
tu mai vrei sa provoci niste monezi? :D
@alejandro - nu m-am luat de el, i-am zis ca e perspicace, e sufletist... e in culorile mele doar (si nu alea ros-albastre, ca vad ca si tu ii sari in aparare) :D

Al Dracu
29th September 2005, 15:16
Cum o fi sa-l admiri pe Berlusconi? :cool: Mi-e ca n-o sa am ocazia de a trai sentimentul! :D

STEAUA-MANIA
29th September 2005, 16:15
coco:nu vazusem ca ai scris acel mesaj.daca te deranjeaza ce am scris..da-i delete.mersi.
In ceea ce-l priveste pe alejandro, prefer sa nu-i raspund...nu de alta,poate imi "transmite" secera si ciocanu...

cocomic
29th September 2005, 16:30
stai linistit, de ce sa ma deranjeze :ok:

ia impacati-va voi repede, pana nu ma enervez :D... sau mai bine duelati-va constructiv intr-un meci amical in "La Sfida" (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=9011)

STEAUA-MANIA
29th September 2005, 16:33
'Immensi e infiniti auguri a due persone immense come voi! Grazie Presidente e grazie Andriy. Presidente non ci abbandonare mai, lei è il Milan. Andrea da Torino'

'Auguri al solo e unico FantaSheva, il numero uno al mondo... ma anche a Silvio Berlusconi, il più grande presidente che si possa sognare in questa e in ogni altra vita! Piergiorgio'

'Vorrei solo fare i miei migliori auguri di buon compleanno allo Zar vento di Passioni... Che la vita ti sorrida più che mai! Ramona da Parma'

'OGGI É IL COMPLEANNO DELLA NOSTRA FAMIGLIA ROSSONERA! PRESIDENTE ANDRIY MILLE DI QUESTI GIORNI: FATECI SOGNARE ANCORA!MARCO E MARIA DA PRATO'.

'Buon compleanno presidente, Pallone d’Oro per sempre. Buon compleanno Sheva Pallone d’Oro 2005. Anna'

'Tanti e speciali auguri al Milan! Si, perché il Milan è il suo inimitabile presidente Silvio Berlusconi e il suo bomber, il Pallone d’Oro, Fanta Sheva! Grazie di esistere, tanti auguri. Samuel da Venezia'

'Andriy, questo è il tuo 29esimo compleanno, il settimo che festeggi insiema a tutta la famiglia rossonera. Da quel lontano 1999 ne sono passate tante di partite, tantissime emozioni, tanti gol, ma la tua semplicità è rimasta sempre intatta, i tuoi modi di fare sempre dolcissimi. Stai diventando un leader, dei davvero un uomo d’oro, un padre meraviglioso. Meriti tanto nella vita. Auguri, Francesco da Montagnareale (Me)'

'Tantissimi auguri di buon compleanno al nostro presidente Silvio Berlusconi e ad Andriy che oltre al gioco del calcio sono accomunati anche nella data del compleanno. Grazie ad entrambi per le goiei che trasmettete a noi tifosi, mai paghi delle vittorie. Quasi vent’anni sono passati da quando Berlusconi ha rilevato il Milan e gliene saremo grati per sempre e speriamo in altrettanti venti ed ancora venti pieni di successi e di vittorie. Carla e Carlo da Cuggiono'

'Tantissimi auguri al nostro Zar e, sempre e comunque al nostro immenso presidente. Valeria'

'Buon compleanno a voi, Andriy s Silvio! Antonio'

ìAuguri al nostro bomber, Sheva per il suo 29° compleanno. un pezzo di regalo se l’è fatto con il gol di ieri, è mancata la vittoria, ma va bene così... oggi il protagonista è solo Sheva. E anche al nostro presidente, auguri di buon compleanno. Forza Milan sempre, Gabriella da Palermo.
Tanti carissimi auguri al nostro carissimo Presidente e che Dio ce lo lasci a lungo per il bene del Milan. Augurissimi Sheva! Sei sempre il nostro idolo! Gino da Nocera Inferiore'

'Innanzi tutto volevo fare al mio Sheva i più affettuosi e migliori AUGURI
per il suo 29° Compleanno!!!!!!! Tanti tanti Auguri di Immenso Cuore
Campione, continua così e no ti fermare mai mio Pallone d’Oro....... TI
AMOOO 6 FANTASCENTIFICO!!!!!!! Ti Voglio un bene dell’Anima... Andry 6 tutta
la mia vita!!!!!!! Tantissimi Auguroni di cuore anke al Nostro Meraviglioso Presidente
Berlusconi!!!!!!! Matteo da Mercatino Conca (PESARO)'

'Saluti Rossoneri a tutti,e un Grande Abbraccio e un Augurio di un
meraviglioso compleanno
al nostro Fuoriclasse con la maglia n 7,e al
Nostro Grande Presidente.....AUGURIIIIIIIIII!!!!! Paolo da Roma'

'Buongiorno Andriy, come andiamo???? Svegliato bene???????
Ti faccio tantissimi auguri per i tuoi 29 anni
e complimenti x il gol d ieri sera: veramente imperioso il tuo stacco d testa
al 59’, hai fatto come sempre 1 ottima partita, sei stato uno
dei migliori giocatori in campo… Ricordati che io ero, sono e sarò sempre con
te.......... Ancora buon 29esimo compleanno................ Rosy ‘82 da Milano'

'Al nostro presidente, ma soprattutto ad uno strabiliante FANTASHEVA!!!
Anche ieri ha fatto un gol straordinario... tanti auguri.
Alle4
Anche io malato grave di Sheva... come si fa a non esserlo???
Un abbraccio e forza Milan, Alessandro'


SMS

A'UGURISSIMI al nostro grande PRESIDENTE SILVIO BERLUSCONI ED al più forte attaccante ANDRY SHEVCHENKO AUGURI VIVISSIMI! Da Nicola ed i bambini MILANISTI dalla nascita Angelica e Leonardo'

'Tanti auguri prima di tutto al nostro grande presidente e poi al nostro sheva.presidente non ci lasci mai. MARCO BRUCCULERI da Mantova'

'Tanti auguri al nostro mitico PRESIDENTE e al fenomenale SHEVA. Due persone straordinarie e inimitabili. Pasquale da Salerno'

'Auguri al più grande Presidente che la sua vita sia dolce e vittoriosa sempre e sempre emozionante, VIrginia'

'In questo giorno ventinove anni fa, nasceva una persona che avrebbe fatto della sincerità e della dolcezza le sue doti più importanti, ti voglio un mondo di bene, ti faccio tanti tantissimi auguri di vero cuore Andriy. Catia da Torino'.

'Buon compleanno grande Sheva immenso presidente da Jessica e mamma'

'Tanti auguri al Presidente e a Sheva con loro due insieme andremo sempre lontano. Maurizio da Fiesole'

'Tanti auguri al nostro grande Presidente ed al nostro caro bomber Sheva!Forza Milan!Andrea Tranchita di Roma'

'Tanti auguri al nostro illustre presidente! Il regalo arriverà a metà maggio con il successo a Parigi..sono sicuro e ho piena fiducia nei ragazzi! Forza Milan sempre! Daniele malato di Milan'

'Auguri al nostro super campione e speriamo che per il prossimo potrai festeggiare anche una vittoria! Forza campione, Luca da La Spezia '

'Sono felice di poter festeggiare anch’io con Sheva e il mitico Silvio! Bella partita ieri, grande carattere. E’ il regalo di compleanno che desideravo per loro. Tiziana 57'

'Auguri Sheva...auguri Silvio...forza Milan, Mattia'

'Auguri al nostro Grande Immenso Inimitabile Insuperabile Leggendario Presidente Silvio Berlusconi ! Grazie di esistere ! Fabrizio da Vittoria'

'Tanti auguri a Sheva e al nostro mitico presidente! Senza di voi il Milan non sarebbe lo stesso....! Un saluto Nicholas da Novafeltria (PU)'

'Auguri al nostro immenso presidente e all’altrettanto immenso Sheva! Forza Milan, Paolo da Palazzolo'

'Tanti tanti auguri Sheva... sei nel mio cuore e ci resterai per sempre, Pierpa74'

'Tanti auguri di buon compleanno grande Sheva e 100 di questi giorni ,naturalmente al Milan. Ricky da monza'

'Un grande augurio di buon compleanno al nostro campione di sempre! Sheva forever. Daniele malato di milan'

'Auguri al grande PRESIDENTE, e al grande ANDRIY. Carla da Foggia'

'Presidente ,che dire… Non ci sono parole per definirla, auguri per la sua immensità rossonera. Sheva sei incredibile, rossonero fino all ’osso. Auguri campione splendente. Robi 66'

'Tanti auguri al nostro Sheva e al nostro grandissimo presidente e anche a suo nipote Silvio che oggi compie un anno Lorena da Fonteno bg'

I'l 29 set tembre del 1976 pioveva... il cielo piangeva perchè sulla terra era caduta una stella così bella. Andriy tvtb Fla da Comiso, auguri al presidente'

'Tanti auguri al grande campione di Kiev, uomo simbolo e trascinatore! Tanti auguri Sheva! By Sara72'

'Sono un tifoso del GRANDE MILAN volevo fare gli auguri al nostro Presidente Silvio Berlusconi e al nostro Pallone D’oro Sheva e FORZA MILAN'

'Buon compleanno Sheva, MERAVIGLIOSA CREATURA! Sarai x sempre nel mio cuore! Un grosso bacio. Cinzia da limbiate (Mi)'
vox populis Milanista!:yeah:
acmilan.com

alejandro
29th September 2005, 16:45
@coco:ia zi nu-i prost omu' asta?:D nu-i nevoie sa stai si sa-i editezi fiecare mesaj,ar trebui sa stai nonstop pe net:Ddaca m-as uita la fiecare nebun as deveni si eu unul ca ei,asa ca am imunitate fata de ei.eu i-am zis ca la 24 de ani se poarta ca unul 14,da' ce sa-i faci...avem nevoie si de ei:P
p.s:cand se incepe duelul,parca m-am inscris...sau e nevoie de ceva semnaturi:P

STEAUA-MANIA
29th September 2005, 16:52
voronin,prostii is aia care raman cu secera si ciocanu mai bine de 50 de ani....si nu fac nimic sa scape de ciuma rosie.
Coco:ai ideea cate goluri a marcat SHEVA in Champions League?Sunt curios cat de departe se afla de Raul (50 de goluri)

alejandro
29th September 2005, 16:57
48:d

cocomic
29th September 2005, 18:50
@mania: sa nu crezi ca am ceva cu tine nu iti editez mesajul cu sms-urile si urarile, dar avand in vedere cat e de lung puteai pune un link, ingreuneaza citirea acestei pagini destul de mult
Referitor la Sheva, ti-a raspuns alejandro, cred ca are dreptate, nu am verificat
Si inca ceva, lasa convingerile politice acasa :D

@alejandro: Poti deja sa challenge-ui pe cine vrei pentru amicale saptamana asta... Campionatul va incepe din etapa a 7-a, sa vedem cati se inscriu si cum ne organizam (poate facem un mini campionat) :ok:

STEAUA-MANIA
29th September 2005, 19:18
coco asta e linku la mesajele de mai sus. http://www.acmilan.com/NewsDetail.aspx?idNews=16678
da edit la mesajul acela,delete all si baga link:)

alejandro
30th September 2005, 12:27
rectific:sheva are 47.
@coco:vezi ca ai un challenge,alpi mi-a luat-o inainte:D

Ayrton
30th September 2005, 15:07
o veste neplacuta:

"Fostul fotbalist al formatiei AC Milan si actual presedinte al Federatiei de Fotbal din Muntenegru, Dejan Savicevici, a fost grav ranit ieri intr-un accident de circulatie produs la Podgorica, au anuntat surse din cadrul politiei.
Potrivit unei surse de la spitalul din Podgorica, citata sub acoperirea anonimantului, Savicevici a suferit o accidentare la cap si multiple fracturi la brate si picioare, insa se afla in afara oricarui pericol. "Savicevici este constient, iar viata sa nu este in pericol", a afirmat sursa mentionata.
Accidentul s-a produs in centrul orasului Podgorica, dupa ce o masina a lovit, din motive necunoscute, motocicleta lui Savicevici. Dejan Savicevic, fost international iugoslav si sarbo-muntenegrean, ocupa in prezent postul de presedinte al Federatiei de Fotbal din Muntenegru.
De-a lungul carierei, el a jucat la Steaua Rosie Belgrad si AC Milan si a ocupat pentru scurt timp postul de selectioner al nationalei de fotbal a Serbiei-Muntenegrului."

STEAUA-MANIA
30th September 2005, 22:54
Grav?Aiurea...Il genio e in pericol de moarte:headbang: Mai mult ca sigur Berlusca va trimite ceva super-doctori sa-l ingrijeasca!
Din seria "Hai sa ne batem joc de telespectatorul roman" episodul 4790387403 b1tv va transmite :as roma vs siena...in loc sa vedem SHEVA,KAKA,Maldini,Nesta,Dida,Cafu...ochisorii nostrii vor savura jucatori gen :aquilani,cufre,curci...singurul jucator de reala valoare=TOTTI
b1tv sper sa intrii in faliment!:rosu:

The G.O.A.T.
1st October 2005, 13:29
Probabil din cauza pozitiei din clasament, ocurile 10 si 11 pt. roma respectiv siena! Cred ca s-au gandit ca va fi un meci mai strans decat cel in care joaca milanul! Si probabil din cauza lui Chivu ca in urma cu 2 ani cand au mai transmis ei serie A m-au disperat cu as roma si chivu!

realmadrid.com
8th October 2005, 15:31
AC Milan vrea sa isi constriasca propiul stadion :mda:...ar trebui sa ramana pe San Siro, acolo au facut istorie...

http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=91345&idSez=16

Zebrone
10th October 2005, 18:58
Nesta va fi indisponibil aproximativ o luna ca urmare a unei leziuni la un tendon al mainii stangi, urmand a fi operat.

alejandro
10th October 2005, 19:06
Si eu vroiam sa-l folosesc in meciurile mele...:D ma voi descurca fara el:cool:

cocomic
10th October 2005, 19:30
Nesta va fi indisponibil aproximativ o luna ca urmare a unei leziuni la un tendon al mainii stangi, urmand a fi operat.

nu ni-l imprumutati o luna pe cannavaro? :rolleyes:... sau macar pe thuram, si-asa mai mult rezerva a fost...

Zebrone
10th October 2005, 19:42
ba da, sigur chiar se discuta la torino varianta asta. cred ca vi-l dam si pe ibra macar pentru meciul cu noi :D

cocomic
10th October 2005, 19:58
stie sa joace fundas? :D

Zebrone
10th October 2005, 20:01
siigur ca da...o sa joace,da nu fundas, ci atacant si nu la voi ci la noi :D

alejandro
11th October 2005, 07:58
Atacant sub acoperire:D

Al Dracu
11th October 2005, 14:17
Va dam un fundas la fel de bun ca Farfallati ala care ni l-ati dat voi! :D Dar stai putin, ca paparude ca ala nu avem! M-a luat gura pe dinainte! :P

cocomic
11th October 2005, 19:17
na bine, spirituali mai sunteti :D zic sa-l pregatiti pe bonnefoi cu schita cu urmatoarele dimensiuni: 7,32 m latime, 2,54 m inaltime... ce sa fie oare? :drak:

Zebrone
11th October 2005, 19:21
Astazi a fost clasat cazul Lentini, cel in care era anchetat Galliani pentru utilizarea de bani "negri" pentru achizitionarea juatorului. Practic Galliani era acuzat de fals bilantier in pentru a putea plati cele 18.5 miliarde de lire catre Torino. Problema era provenienta celor 10 miliarde de lire care au ajuns in buzunarul presului de la Torino, Gianmauro Borsano, pe langa suma oficiala din contract.

STEAUA-MANIA
13th October 2005, 00:30
Hotu striga hotu...juve s-a dopat mai ceva ca ciclistii + are parte de arbitraje mai mult decat suspecte..vezi arbitrajul din mec juve 1 -0 inter 11m mare cat China,fault asupra lui ronaldo....si acu vine un juventin sa imi zica ce "murdari" sunt cei de la MILAN.

CAMATARU 9
13th October 2005, 01:18
steaua-mania nu are nici un rost sa-i raspunzi lui alpi ca el nu te poate intelege frate ...asta este !!! plus ca are multi "prieteni" pe forum care din nimic iti dau ban ...lasa ca-i batem pe san siro si se mai linistesc:evil:

STEAUA-MANIA
13th October 2005, 02:12
Wow,camataru...te-au eliberat de sub jugul ban-ului?:yeah: :drak: :great:
Italy [2 - 1] Moldova
71' [1 - 0] C. Vieri
86' [2 - 1] A. Gilardino
livescore.com
MILAN Duo Vieri-Gilardino au inscris pt Italia!:yeah: Yeaa!Andiamo ragazzi!
21:30 Fotbal Il Calcio (direct) b1tv.ro
Cu alte cuvinte...Cagliari vs AC MILAN live @ B1tv.

Zebrone
13th October 2005, 11:33
steaua-mania nu are nici un rost sa-i raspunzi lui alpi ca el nu te poate intelege frate ...asta este !!! plus ca are multi "prieteni" pe forum care din nimic iti dau ban ...lasa ca-i batem pe san siro si se mai linistesc:evil:

bine ai venit inapoi, nu prea mai aveam de cine rade. :ok:
@mania: te ustura cand vezi hotiile favoritilor, nu-i asa? :D

STEAUA-MANIA
13th October 2005, 12:15
Nesta va juca impotriva lui juve.
Camataru uite aici: ALESSANDRO NESTA
Nei festeggiamenti per lo scudetto laziale prende in mano il microfono e incita la curva ad un coretto niente male, che inizia con "Juve, Juve" e finisce con un'altra parola. :yeah: :ok:
antijuve.com
Cum poate un anti-juventin precum NESTA,sa nu joace impotriva lui juve?:drak:

Zebrone
13th October 2005, 12:24
Nesta a fost operat ieri si va lipsi o luna.

Al Dracu
13th October 2005, 15:10
Si-a scrintit deshtul cind juca la Playstation reluarea finalei Milan-Liverpool! :D A apasat prea tare pe sut si l-a lasat policele! :drak:

alejandro
13th October 2005, 15:34
Tu jucase-si pentru englezi?:drak:

cocomic
13th October 2005, 15:50
Si-a scrintit deshtul cind juca la Playstation reluarea finalei Milan-Liverpool! :D A apasat prea tare pe sut si l-a lasat policele! :drak:

disneylandu' :) ... ia mai bine mergi si joaca-te cu lampa lui alladin, ca e cam 'prafuita' in ultima vreme :D

STEAUA-MANIA
13th October 2005, 17:13
Nesta va juca impotriva gobbi aka juve!!
pagina 3 de La Gazzetta dello Sport, un Alessandro Nesta fiducioso parla dopo l'intervento chirurgico al tendine del primo dito della mano sinistra: "Sì, giocherò contro la Juve," risponde il difensore rossonero alla domanda di un fan in ospedale. "Come sto? Tutto bene, ma non ho voglia di parlare. Dopo tutto quello che è stato detto e scritto, cos'altro devo aggiungere? Niente". acmilan.com
29/10/2005 20.30 San Siro Milan - Juventus
Ceva mai mult de 2 saptamani ne despart de meciul cu juve!
FORZA AC MILAN!

alejandro
13th October 2005, 17:34
Il asteptam...:ok: sa-i mai rupem un degetel:drak:

Zebrone
13th October 2005, 18:06
oricum nesta e "fuori servizio" pentru o luna. nu ca ar conta prea mult :drak:

STEAUA-MANIA
13th October 2005, 19:22
Tocmai am vazut golul marcat de Gilardino in mec cu Moldova...un sut cu exteriorul piciorului,direct in vinclu!:ok: Semne bune pt AC MILAN!:yeah:

CAMATARU 9
13th October 2005, 20:26
[QUOTE=alpi]bine ai venit inapoi, nu prea mai aveam de cine rade. :ok:
@mania: te ustura cand vezi hotiile favoritilor, nu-i asa? :D[/QUOTE

daca nu mai ai de cine rade ia uite-te in oglinda ca o sa razi singur vreo 3 zile !!!
steaua-mania nu te nelinisti frate ca-i batem pe juve si fara nesta:evil:

Zebrone
13th October 2005, 20:40
pai acuma am de cine rade, relax.

STEAUA-MANIA
13th October 2005, 21:21
Gallina a declarat ca e o chestiune de timp pana ce MILAN isi va construi propriul sau stadion!As prefera sa plece inter de pe san siro...niste loseri nu pot juca pe Scala fotbalului mondial.

Thanya
13th October 2005, 22:07
Loseri?.......pai ce mey,Juve` joaca pe San Siro ? :P .....pt. delpi fara numar :D

Al Dracu
13th October 2005, 22:11
Gallina! :D Bestiala, chiar daca involuntara! :drak:
Nici nu vad de ce nu ar juca Nesta impotriva lui Juve din moment ce are probleme la police. Daca nu gresesc Beckenbauer juca intr-o vreme cu mina rupta pusa in gips!
Si sa ne amintim de o mare realizare a Milanului pe Scala fotbalului! (era serie B, asta pentru cine s-ar intreba ce cauta Cavese in A :D)
http://www.gruppobrusco.it/BIL-MILAN-CAVESE-TABELLONE.jpg

P.S.: Mania si Camataru, de ce vreti voi sa fiti bbilanisti si nu milanisti ca toti ceilalti? :D

inter
13th October 2005, 22:28
sa spui de unde "capturasi" poza asta? :D:D

ps. domenica vb. despre transferul "soldilor" :D:D

ps. si sa nu uit , mare echipa Cavese ..... parca au o poza in sediul clubului cu tabela aia :P!

STEAUA-MANIA
13th October 2005, 22:42
Mai bine 2 ani in B decat doar in A si cu constiinta patata!MILAN a platit pt greselile sale!juve cand va plati?Nu pe pamant..In sfarsit,AC MILAN a castigat cele mai multe trofee internationale!Restu e bla bla...
FORZA AC MILAN!

Zebrone
14th October 2005, 09:06
Loseri?.......pai ce mey,Juve` joaca pe San Siro ? :P .....pt. delpi fara numar :D

vezi sa nu iti dam noi fara numar :ok:

Al Dracu
14th October 2005, 22:11
Camatare, ai depasit 100 de posturi, vezi ca devii dependent de forumul asta! :D
Intere, discutam pe indelete in uichend! Intre timp azi dimineata am capturat "la quinta uscita" :ok:

inter
14th October 2005, 22:23
parca mai imi revenii la auzul vestii asteia :P

STEAUA-MANIA
15th October 2005, 01:28
Clarence ha rimarcato più volte un aspetto importante dei rossoneri: "Dite che quando sono in forma io anche il Milan gioca bene? Vi ringrazio, ma io non credo che il singolo possa fare la differenza. Piuttosto credo nel mio ruolo nel gruppo, nel contributo che posso dare alla squadra. Ho giocato anche con capocannonieri in squadra ma non abbiamo vinto niente.."acmilan.com
Oare la ce squadra se refera cand declara "Ho giocato anche con capocannonieri in squadra ma non abbiamo vinto niente.":D :yeah:

Al Dracu
15th October 2005, 14:15
La Ajax! :drak: :D :P

CAMATARU 9
15th October 2005, 19:19
Camatare, ai depasit 100 de posturi, vezi ca devii dependent de forumul asta! :D
Intere, discutam pe indelete in uichend! Intre timp azi dimineata am capturat "la quinta uscita" :ok:

io mai postez asa din an in paste dar tu al dracu sa fie daca nu traiesti 24/7 pe forum:degete:

Al Dracu
16th October 2005, 15:50
Ce sa fac si eu mai Camatare?Daca iese banul de ce sa ma duc la munca?Stau aici!Ti-am bagat doua bannuri mi-am tras doi poli in ieuroi! :D
Apropo, dar despre fotbal cind mai postezi si tu ca de cite degete tot bagi pe aici ai miinile precum caltaboshii! :drak:

Braida face naveta Milano-Madrid de citeva zile incoace.Se pare ca Milan l-a blocat pentru la anul pe Torres de la Atletico.

Zebrone
16th October 2005, 15:58
dupa faza cu nesta, aia de la atletico se jurau ca torres nu o sa calce veci pe la milan

Al Dracu
16th October 2005, 16:03
Milan si-a vaccinat toti fundasii de frica gripei aviare! Te cred si eu daca au apararea plina de gaini! :D

CAMATARU 9
16th October 2005, 16:28
Ce sa fac si eu mai Camatare?Daca iese banul de ce sa ma duc la munca?Stau aici!Ti-am bagat doua bannuri mi-am tras doi poli in ieuroi! :D
Apropo, dar despre fotbal cind mai postezi si tu ca de cite degete tot bagi pe aici ai miinile precum caltaboshii! :drak:

Braida face naveta Milano-Madrid de citeva zile incoace.Se pare ca Milan l-a blocat pentru la anul pe Torres de la Atletico.

nu mainile ci degetele precum....incultule....ti-am zis ia o pauza de forum si mai invata putina gramatica...si daca traiesti cu doi poli de euroi pe luna mai bine du-te al dracu in albania ca aici mori de foame :evil:

Al Dracu
16th October 2005, 16:35
Bai dar tu ma cunosti de undeva? De unde stii ca stau in Albania? Sau ai ghicit?

P.S. Presimt ca mai fac rost de un pol sa ies cu baietzii din Tirana la un rachiu! :D

CAMATARU 9
16th October 2005, 16:44
presimti prost ca de obicei...:ciocan:

Zebrone
16th October 2005, 16:57
Bai dar tu ma cunosti de undeva? De unde stii ca stau in Albania? Sau ai ghicit?

P.S. Presimt ca mai fac rost de un pol sa ies cu baietzii din Tirana la un rachiu! :D

nu te lasa fratele meu albanez :D :D

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 16:58
Milan si-a vaccinat toti fundasii de frica gripei aviare! Te cred si eu daca au apararea plina de gaini! :D
Iar au venit rubentini in vizita....cica "aparare plina de gaini"?Wow,ce expresie...mai bine gaini vaccinate,decat dopati precum cei de la rubentus! cannavaro flebo+ intreaga echipa rubentus vezi procesul agricola...Lapo elkan o fi luat drogurile de moggi sau de la mutu?:D

CAMATARU 9
16th October 2005, 17:02
bravo steaua-mania...daca ar scrie aici pe forum macar 2-3 ca tine care stiu ce vorbesc s-ar putea numi si asta forum sportiv !!! auzi vezi ca trebuie sa bateti pe farul ca iar au sarit cainii pe locul 1 !!!

Al Dracu
16th October 2005, 17:06
:happy Daca ar fi toti asa ne-am lua cimpii si ne-am face milanisti! :D
Mania am spus gaini pentru ca au trecut de perioada in care erau puisori de-i cocea cuptorul ala cu microunde de la Liverpool in 6 minute! :drak:

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 17:07
Camataru,sper...dragutz avatar ai:)
Esti pe San Siro,nu?Te rog eu frumos,da foc la un banner al interistilor:)
Sa te uiti diseara cu SHEVA le va baga mortu in casa la cagliari!:yeah:
Pe cine din jucatorii MILANULUI,ai asamui cu Camataru?VIERI?Abia astept sa jucam cu a 2 a echipa a orasului Milano!:D Vieri o sa inscrie in acest meci!Pana atunci,vom invinge pe ladri d'italia aka juventus:yeah:

CAMATARU 9
16th October 2005, 17:21
steaua-mania ia uite frate aici...<<In Italia la Juventus è a giudizio per somministrazione di farmaci ai suoi giocatori in un certo periodo. Se alla fine del processo, e sottolineo se, ci fosse un verdetto di condanna, sarebbe un messaggio forte intervenire sui titoli assegnati in quelle stagioni>>

auzi dau astia cumva pe B1TV cagliari-milan ? ca de tristi si rubentus sincer m-am plictisit !!!

The G.O.A.T.
16th October 2005, 17:29
Ma cum v-ati gasit voi doi aici pe forum nu inteleg! De obicei exista un echilibru in natura dar acum cred ca s-a produs o anomalie! Macar incercati si voi sa intrati pe rand pe forum nu in acelasi timp!
Si ca sa nu fiu off topic am ceva pt. voi: The most disastrous era in AC Milan's club history were most definitely the first five years of the 1980s. The 'dark ages' started in 1980, as the club got involved in the so-called 'Totonero scandal' and was found guilty of attempted bribery of several Lazio Roma players. As a punishment the once famous Rossoneri were banned to the Serie B. They returned on the highest level after one year, but then got relegated again by finishing 14th.

Al Dracu
16th October 2005, 17:31
Camatare, esti total! De unde le scoti frate? Te-ai uitat la data articolului? :D
Verdictul a fost dat de citeva luni de zile si suna cam asa: NEVINOVAT! :happy

CAMATARU 9
16th October 2005, 17:39
goat te repeti ...ai mai postat asta de 10 ori ...altceva mai sti??
al dracu nu te-ai prins..e greu ptr tine...lasa ca oricum nu vb cu tine ci cu steaua-mania !!!

Al Dracu
16th October 2005, 17:43
Camatare, am furat 27 din 28 si nu 26 din 27! :D Dar dupa cite am vazut din stirea cu procesul de mai sus nu esti updatat decit pina in 2004! :happy

The G.O.A.T.
16th October 2005, 17:45
@camataru: Pai o sa o postez pana o sa o inveti si tu, ca ai ramas singurul milanist care nu stie de aventurile milanului! Tocmai tu care esti cel mai mare milanis al tuturor timpurilor, membru marcant pe siturile echipei!

CAMATARU 9
16th October 2005, 18:00
Camatare, am furat 27 din 28 si nu 26 din 27! :D Dar dupa cite am vazut din stirea cu procesul de mai sus nu esti updatat decit pina in 2004! :happy


despre proces stiu f bine ..nu te mai baga ca vb cu steaua-mania...nu te-a invatat nimeni ca nu e frumos sa te bagi in discutia altora?? cat despre semnatura mea este un citat asa ca il las asa cum este !!

@goat ...mai poti sa repeti postul ala ptr a 11 oara???:degete:

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 18:04
Camataru,m-am uitat pe gsp.ro + b1tv.ro nu dau meciul..mortii lor de distrusi:(
tzapule,stirea aia e pe 1/2 o fi scris-o vreun interist/gobbo,in 2 ani am castigat atatea CL cate ati castigat voi in 100 de rusine!

The G.O.A.T.
16th October 2005, 18:08
Daca te referi la semnatura mea, intradevar, stirea este pe jumatate! Partea a doua, aia cu picatul in B o gasesti mai sus in forum!

CAMATARU 9
16th October 2005, 18:22
steaua-mania mersi frate ...asta este...uite aici sa razi si tu putin de gobbi adica cea mai urata si dispretuita echipa din italia:evil:

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 18:26
Camataru,suntem pe topicul dedicat CELEI MAI GLORIOASE ECHIPE DIN FOTBALUL INTERNATIONAL: AC MILAN!:great: :yeah:
Cobor prea jos daca vorbesc despre hoti,loseri....
SHEVA diseara va marca!FORZA AC MILAN!/OLE/

Al Dracu
16th October 2005, 18:28
Pentru amatori, regulamentul zice asa:
1.2 Nu sint admise pe forum mesaje si cuvinte, linkuri sau imagini obscene, vulgare, cu orientare sexuala, instigatoare, amenintatoare, rasiste, discriminatoare sau de alta factura, care sa jigneasca sau sa umileasca membrii Forumului si sa contravina legilor nationale sau internationale. Aici este vorba atit de imagini, cit si de continutul mesajelor, semnaturilor, profilului si paginilor catre care trimit linkurile.
1.10 Fara nume scrise special gresit pentru a jigni:nu este voie sa se stilceasca voit numele echipelor adverse, numele jucatorilor sau userilor de pe forum.
Multumim pentru atentie! :D

CAMATARU 9
16th October 2005, 18:30
ai dreptate steaua-mania...sper ca si gilardino sa dea un gol deseara dupa cel al lui SHEVA :D FORZZA MILAN !!!/hello /hello

ps...mersi al dracu...scopare la cugina e la fel de porcos ca semnatura mea !!!

Al Dracu
16th October 2005, 18:33
Ia dictionarul italian si citeste: scopare = a matura! :D

CAMATARU 9
16th October 2005, 18:36
in argou e altceva asa ca mai invata !!!

Al Dracu
16th October 2005, 18:39
Camatare, faptul ca tu vorbesti porcos, asa cum singur te-ai exprimat, sau in argou nu inseamna ca eu nu-mi pot pune in semnatura expresia "a matura pe cineva"! :D

The G.O.A.T.
16th October 2005, 18:43
Da de unde stii tu mai camatare cum s-a exprimat el in semnatura? Poate nu a folosit argoul!

CAMATARU 9
16th October 2005, 18:47
semnatura ta inseamna cu totul altceva...nu e nimic mai divin (frumos) decat sa-ti.....verisoara?? mai invata italiana !!!

@ goat orice copil stie fraza asta in italia....

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 18:47
OT:Cine se ocupa de Camataru 9 ca m-am plictisit sa-i modific semnatura?

NU E TORINO!
Non c'&#233; cosa pi&#249; divina di scoparsi la cugina!
Al dracu
Sunteti jenibili.....moderatorii pot sa "dribleze" regulamentul,in timp ce useri fara functie...sunt pusi pe lista neagra.Faceti "dreptate" dupa cum va taie capul...Este mai mult decat jenant ca pe un forum atat de mare... va bateti joc de useri!Puteti sa ma avertizati,nu imi pasa!
Admin,te rog frumos,scrie in regulament urmatoare fraza "exceptie moderatorii,toti ceilalti trebuie sa respecte regulamentul"
FORZA AC MILAN!

inter
16th October 2005, 18:52
http://www.antijuve.com/img/manifesto.jpg

pai incepi cu astea mai blande :D:D si daca iti raspund continui cu diplomatie :ok: , evitand cu atentie moderatorii :evil:

Al Dracu
16th October 2005, 18:52
Steaua vrei sa dezvolti? Nu e interzis de nici o regula a bunului simt a spune ca "echipa Cutare a maturat echipa Nustiucare" sau altceva de genul asta. Pe de alta parte vreau sa aud ce inseamna "merda" in dictionar! Go!

CAMATARU 9
16th October 2005, 18:56
semnatura mea se pare ca il deranjeaza pe al dracu dar el poate sa-si puna acolo ...nu e nimic mai divin decat sa-ti f..i verisoara !!! rusine
steaua e ok frate daca iau ban iar ma duc pe alte forumuri unde o semnatura ca asta nu deranjeaza pe nimeni !!!

Al Dracu
16th October 2005, 19:00
:D Pina la 29 de ani ar fi trebuit sa inveti ca in viata trebuie sa te descurci fara sa incalci regulile!
Off-topicul a mers departe azi, o fi obosit saracul asa ca sa-l lasam sa se odihneasca.

The G.O.A.T.
16th October 2005, 19:03
@camataru: Nu, nu, nu pleca, te rugam mult! Sau daca pleci spune unde ca sa venim si noi! Chiar nu inteleg ce e in capul moderatorilor, cata nedreptate!:evil:

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 19:04
dracule,fraieri nu suntem...stiu ce inseamna "scopare" daca tu consideri ca asta e o semnatura okay...atunci mai am nimic de spus.
Camataru,ti-au trimis si tie pm sa-ti schimbi semnatura?:)Is curios daca cine a facut la fel si in cazu lui asta micu...
FORZA AC MILAN

CAMATARU 9
16th October 2005, 19:04
io am invatat multe, tu la 7 ani nu sti nici macar sa traduci o fraza pe care copii la 5 ani in italia stiu ce inseamna !!! hai cheama-ti prietenii sa-mi stearga iar semnatura ca te-a apucat plansul vad !!!

Al Dracu
16th October 2005, 19:10
Ca sa punem punct aici. La fel am procedat si in cazul juventinilor si al interistilor si al altora. Ne aflam aici ca sa comunicam nu sa jignim sau sa cautam scandal din orice prin arhive. Si, mai ales e nevoie de putin simt al umorului pentru a intelege unele discutii. Se pare ca unii nu le-au inteles! In incheiere va doresc posturi fara off-topic! In caz contrar ma pun pe tras cu butonul Delete! :drak:

Camatare, de ce te ambitionezi sa negi evidenta? In dictionarul italian scopare = a matura. In acelasi dictionar italian ce inseamna merda?

CAMATARU 9
16th October 2005, 21:21
iar ai sters iar am pus-o la loc...si o sa o pun mereu ca stiu ca te doare al dracu de mult !!! nu ai ce sa faci decat sa-mi dai ban :degete: :degete:

CAGLIARI-MILAN 0-1 MIN 4 ASTA CA SA FIU ON-TOPIC !!!

inter
16th October 2005, 21:38
:D:D se cunoaste lipsa lui IlMilan , cu spume va facea pe toti :D:D , da deabia astept ziua de maine sa vad replicile lui coco si ayrton ..... o sa-mi iau bere si pop-corn :D

Al Dracu
16th October 2005, 21:48
Camatare, de ce crezi ca nu ti-ai luat ban pina acum? :D
Ia zi, mai folosesti expresii de-alea gen "copil infantil"? Ca m-am hotarit sa invat gramatica! :drak:

Se pare ca anul asta cartile pentru B se fac mai repede decit anul trecut. Cagliari, Lecce si Parma s-ar putea sa stie de ce. La Cagliari cel putin e jale. Presedintele si-a dat demisia. Cred ca n-a avut inima sa astepte sa fie schimbat si el!

CAMATARU 9
16th October 2005, 22:06
steaua-mania 2-0 milan...asa cum ai zis mergem ceas gilardino si shevchenko!!!

al dracu ti-am zis ca nu ai spor...semnatura ramane ca vad ca te doare rau :degete: :degete: :degete:

cat despre invatat incepe cu limba italiana ...SCOPARE = A F..E PE CINEVA !!! LA FEL CU FOTTERE SI TROMBARE !!!

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 22:12
Cagliari [0 - 2] AC Milan
1' [0 - 1] A. Gilardino
27' [0 - 2] A. Shevchenko
yeeeeeeeeeeeeeeeee AC MILAN ALE ALE ALE ALE!MILANO SIAMO NOIIIIIIIII SOLO NOOOOOOOI!

, da deabia astept ziua de maine sa vad replicile lui coco si ayrton ..... o sa-mi iau bere si pop-corn :D
permite-mi sa zic LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL cine's cei 2?Apostolii lui Iisus pe Pamant?

inter
16th October 2005, 22:18
2 fratiori de-ai tai :D:D si verishori de-ai mei :D:D

STEAUA-MANIA
16th October 2005, 22:24
Imi pare rau.. MILANISTII nu au "verisori".

CAMATARU 9
16th October 2005, 22:48
steaua-mania m-am uitat la farul-steaua si vreau sa-ti spun ca ati facut un meci mare mai ales ca farul este cea mai in forma echipa din provincie !!!

si ca sa fiu on-topic 2-0 la pauza ptr milan /hello /hello

Al Dracu
16th October 2005, 23:00
permite-mi sa zic LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL cine's cei 2?Apostolii lui Iisus pe Pamant?
:happy Ti-ai taiat craca de sub picioare! :D

CAMATARU 9
16th October 2005, 23:28
2-0 scor final MILAN-cagliari gol gilardino min 1 si shevchenko min 27 !!!/hello /hello /hello

STEAUA-MANIA
18th October 2005, 11:58
Rahatii de la prost tv,in loc sa transmita AC MILAN -psv..dau real madrid vs rosenborg...jenant!

alejandro
18th October 2005, 12:52
De ce?mie mi se pare logic,vor sa arate cu cine ar fi jucat steaua...:headbang:

Zebrone
18th October 2005, 13:50
si mie mi se pare logic orice ii oftica pe cei doi :D

cocomic
18th October 2005, 13:58
dea Domnu' sa plece Mutu de la voi, sa vezi atunci cum o s-o vezi pe Juve doar in postere :D

P.S. Camataru: semnatura modificata, aici nu suntem totusi in galerie.

Zebrone
18th October 2005, 14:22
pleaca mutu vine altu', bataie tot va dam. :D

alejandro
18th October 2005, 14:24
What??????:o: Atunci sa stea mutu pana la adanci batraneti:D

CAMATARU 9
18th October 2005, 20:09
dea Domnu' sa plece Mutu de la voi, sa vezi atunci cum o s-o vezi pe Juve doar in postere :D

P.S. Camataru: semnatura modificata, aici nu suntem totusi in galerie.

cocomic semnatura ramane...forever pana cand al dracu nu isi schimba pe a lui !!! NU ESTE O PLACERE MAI DIVINA DECAT SA F..TI VERISOARA !!! e la fel de scarboasa si triviala ca si cantecelul meu ...asa ca de cate ori vei sterge semnatura mea o pun la loc imediat pana nu vad alta semnatura la al dracu :rosu:

Zebrone
18th October 2005, 20:19
draga, nimic nu e la fel de scarbos si trivial ca tine :ok: pastreaza-ti semnatura, iti reflecta personalitatea "curgatoare".
altfel, Christian Maldini, fiul lui Paolo a fost "incorporat" la juniorii lui milan.

Al Dracu
18th October 2005, 21:25
cocomic semnatura ramane...forever pana cand al dracu nu isi schimba pe a lui !!! NU ESTE O PLACERE MAI DIVINA DECAT SA F..TI VERISOARA !!! e la fel de scarboasa si triviala ca si cantecelul meu ...asa ca de cate ori vei sterge semnatura mea o pun la loc imediat pana nu vad alta semnatura la al dracu :rosu:
:D Camatare, eu te mai intreb o data! La 29 de ani chiar nu te-ai prins de ce nu ai luat ban pina acum? :drak: Hai sa te iert si sa-ti dau tot eu raspunsul: in primul rind pentru ca pe forumul asta nu exista un singur moderator si in al doilea rind pentru ca pe forumul asta nu doar unui moderator ii place sa se amuze pe seama ta! Ideea e sa nu intinzi coarda prea mult! Si nu mai folosi "dracu"! E un cuvint trivial! :D

CAMATARU 9
19th October 2005, 00:27
draga, nimic nu e la fel de scarbos si trivial ca tine :ok: pastreaza-ti semnatura, iti reflecta personalitatea "curgatoare".
altfel, Christian Maldini, fiul lui Paolo a fost "incorporat" la juniorii lui milan.

esti pe locul 1 acum alpi ...sorry.....m-ai intrecut si nu ma supar :
al dracu, tu nu ai cum sa-mi dai ban si iata ca ti-ai schimbat semnatura aia obscena ...cred ca de frica sa nu iei tu ban si sa ramai fara jucaria ta preferata forumul ols !!! asa ca du-te la joaca si vino sa mai vorbesti cu mine peste vreo 28 de ani :D

ps: alpi de educat ce esti ai luat azi avertisment la tine acasa pe forumul juventus !!! rushinicaaa !!!

STEAUA-MANIA
19th October 2005, 10:49
Camataru:las,e fff moral sa-ti "bucuri" verisoara...se stie ca relatiile de "bucurie" intre neamuri creaza deviatii...
Ce chestie,mesajul a fost scris de Camataru,insa a fost modificat de coco...lol
faceti si voi ca jiji,borcica si altii...cand nu va place ceva ..pac,ce va ziceti "hai sa stergem,modificam!doar noi suntem miezii pe aici!" lol traiasca libertatea de exprimare!hei hei!Sa vad daca-l stergeti ,modificati si acest mesaj...
Sunt curios cu cine va juca SHEVA in atac..cu Vieri/Inzaghi!?:thinkso:
FORZA AC MILAN!

STEAUA-MANIA
19th October 2005, 11:16
Conform calciomercato.com care preia o declaratie facut de Ance,Vieri va juca titular in meciul cu Psv.

alejandro
19th October 2005, 11:21
eu credeam ca prosti sunt numai pe intern....:D

Zebrone
19th October 2005, 11:23
Camataru:las,e fff moral sa-ti "bucuri" verisoara...se stie ca relatiile de "bucurie" intre neamuri creaza deviatii...
Ce chestie,mesajul a fost scris de Camataru,insa a fost modificat de coco...lol
faceti si voi ca jiji,borcica si altii...cand nu va place ceva ..pac,ce va ziceti "hai sa stergem,modificam!doar noi suntem miezii pe aici!" lol traiasca libertatea de exprimare!hei hei!Sa vad daca-l stergeti ,modificati si acest mesaj...
Sunt curios cu cine va juca SHEVA in atac..cu Vieri/Inzaghi!?:thinkso:
FORZA AC MILAN!

pentru informarea a ta si a celuilalt necunoscator, coco e moderator aici, adica are grija ca astia ca voi sa nu sara calul prea tare. din pacate in cazul vostru doar socurile electrice au efect.

STEAUA-MANIA
19th October 2005, 11:24
eu credeam ca prosti sunt numai pe intern....:D

@mania:esti liber sa te exprimi cum vreai atata timp cat nu jignesti pe nimeni.
Tocmai ce m-ai jignit...sa vad daca moderatorii vor lua pozitie..sau ...:no:
alpi,asta e tare...un juventin vine sa-mi dea lectii de moralitate...:D

Zebrone
19th October 2005, 11:25
pai si eu credeam la fel, dar vad ca se extinde. uite ca te-am jignit si eu, dar ti-e prea gros obrazul ca te afecteze.

cocomic
19th October 2005, 11:26
Mania, crede-ma ca daca nu ar fi micile mele modificari (si crede-ma, NUMAI pentru ca e milanist) de mult ar fi trebuit sa-si scrie parerile intr-o carte de bucate, si nu pe forum... asta e...

Si v-am mai rugat pe amandoi... cititi putin in spate, veti vedea modul in care se vorbeste pe aici... sincer, 'non me ne frega un c.' pana una alta ca esti juventin, milanist sau interist... respecta si vei fi respectat

Zebrone
19th October 2005, 11:27
si tocmai ai mai explicat odata inutil dealtfel cum stau lucrurile.

STEAUA-MANIA
19th October 2005, 11:28
Mania, crede-ma ca daca nu ar fi micile mele modificari (si crede-ma, NUMAI pentru ca e milanist) de mult ar fi trebuit sa-si scrie parerile intr-o carte de bucate, si nu pe forum... asta e...

Si v-am mai rugat pe amandoi... cititi putin in spate, veti vedea modul in care se vorbeste pe aici... sincer, 'non me ne frega un c.' pana una alta ca esti juventin, milanist sau interist... respecta si vei fi respectat
respecta si vei fi respectat?haha uita-te ce vocabular foloseste alpi pe juventus..cum poti respecta un individ ca alpi?respecta-l tu,eu nu pot

alejandro
19th October 2005, 11:35
Cred ca dupa un timp isi vor da seama si ei,mai au nevoie sa progreseze:ok:
Nu le mai dati sfaturi,va vor zice sa le dati lui voronin:D

alejandro
19th October 2005, 12:10
Tocmai ce m-ai jignit...sa vad daca moderatorii vor lua pozitie..sau ...:no:

Uita frate,a vorbit voronin cu ei si nu ma ating:drak: vezi ca jignesc nonstop pe toata lumea si nimeni n-are treaba cu mine:D


alpi,asta e tare...un juventin vine sa-mi dea lectii de moralitate...:D
sa inteleg ca don Silvio e intelepciunea intruchipata?:P

Leo_
19th October 2005, 12:13
De cand ati aparut aici voi 2, Mania si Camataru, numai scandaluri sunt pe Italia...v-am mai spus, lasati-o mai moale, nu e nevoie sa va infierbantati pe aici...e doar un sport :)

On-topic: FORZZA MILAN! :D:D

Zebrone
19th October 2005, 15:03
@mania: eu nu dau lectii nimanui, tu predici in stanga si in dreapta si vezi paiul din ochiul altora dar nu si barna din ochiul tau. cand o sa mai cresti o sa intelegi mai multe. e foarte bine sa nu ai aceleasi pareri cu toata lumea de aici, e prima conditie de existenta a unui forum de discutii, dar modul in care argumentezi, provoci, jignesti si apoi tipi ca se ia lumea de tine denota lipsa de maturitate.

CAMATARU 9
19th October 2005, 22:52
bah del piero dar lui alpi de ce nu-i stergi mesajul ca tot off-topic este...e chiar deasupra sau nu mai vezi bine de la atatea posturi ?

Zebrone
19th October 2005, 22:58
pai off topicul meu era raspuns la alt off topic. si apoi am pile, relatii, il stiu si pe moggi al mic asa ca n-ai noroc :D

Al Dracu
19th October 2005, 23:43
se stie ca relatiile de "bucurie" intre neamuri creaza deviatii
Ia uite! Felicitari Mania! Deviatiile pot sa lege cuvinte in propozitii si propozitiile in fraze! Nu ma asteptam! :D
Azi Milanul a pus-o de un sanatos 0-0! Un punct in plus, un pas inainte! Doar Berlusconi cred ca e putin incruntat! :drak:

cocomic
20th October 2005, 09:32
:drak:-ule, fata de meciul vostru cu urmasii lui hitler, noua ne-a lipsit doar golul :D

Zebrone
20th October 2005, 09:42
si noua :drak:

alejandro
20th October 2005, 13:18
noi o sa-l avem la torino,iar voi in olanda...:nah:

maldini
20th October 2005, 22:48
pacat ca nu am inscris cu psv...sper sa-i batem macar cu 1-0 acolo !!! oricum cel mai mare ghinion l-a avut inter care a luat 2 goluri norocoase...

cocomic
21st October 2005, 09:41
asa, si cui ii pasa de inter? :drak:

Zebrone
21st October 2005, 10:24
care inter? :D :D

alejandro
21st October 2005, 10:36
cred ca a vrut sa zica intern:D

maldini
21st October 2005, 19:31
nu am voie sa scriu despre inter aici?...scuze nu stiam !!

Al Dracu
21st October 2005, 20:57
maldini, era o gluma! :D Sau...nu? :rolleyes:

miril
22nd October 2005, 02:37
Nu...despre...Inter!!!

maldini
22nd October 2005, 16:10
stie cineva daca celebrul post B1TV va transmite milan-palermo ??

inter
22nd October 2005, 17:29
pe mine nu ma intereseaza nici meciul ala, nici postul ala :D:D

apropo ce ai scris despre mine?:evil:

maldini
22nd October 2005, 20:14
nu am scris nimic de tine inter...spuneam ca fc porto le-a dat 2 goluri norocoase lui inter milano..nu-i nimic lasa ca-i bateti pe san siro:D

BoboCosta
22nd October 2005, 23:05
Chiar....maine de la ora 16 ce meci se transmite?

maldini
23rd October 2005, 22:57
milan-palermo 2-1 /hello /hello si super pippo is back ...sper ca si bobo vieri sa marcheze cat mai repede :D

cocomic
24th October 2005, 09:37
eu nu ma grabesc, ca imediat vine meciul cu... "the ones we don't speak of" :drak:

Zebrone
24th October 2005, 09:38
inter? :D :D

alejandro
24th October 2005, 10:22
care inter?:D

STEAUA-MANIA
25th October 2005, 13:33
rugam pe gobbi care scriu la acest topic..desi ne-am bucura daca nu ar face-o...sa se limiteze la AC MILAN!daca doriti sa vb de inter..incercati alt topic.
Apropo,nu e impotriva regulamentului sa scrii mesaje din 5-10 caractere?
on topic:abia astept sa jucam cu gobbi,sa-i invingem pe SAN SIRO!FORZA AC MILAN!Se pare ca SHEVA nu va juca o perioada buna de timp:(

alejandro
25th October 2005, 15:12
S-a intors...:ciocan:
Ce a patit ucraineanul?????????E atat de grav?Cat va lipsi?????:thinkso:

Al Dracu
25th October 2005, 15:20
Mania, forumul asta e un bun al intregului popor! :D
Sheva va lipsi cel putin 10 zile!

STEAUA-MANIA
25th October 2005, 15:21
Acu 10 min am citit pe calciomercato.com ca sambata,SHEVA va face un ultimo provino,sa vada daca poate juca!fingers cross!

alejandro
25th October 2005, 15:32
Sa-si revina cat mai repede,il vrem prezent la derby:happy

Zebrone
25th October 2005, 16:44
rugam pe gobbi care scriu la acest topic..desi ne-am bucura daca nu ar face-o...sa se limiteze la AC MILAN!daca doriti sa vb de inter..incercati alt topic.
Apropo,nu e impotriva regulamentului sa scrii mesaje din 5-10 caractere?
on topic:abia astept sa jucam cu gobbi,sa-i invingem pe SAN SIRO!FORZA AC MILAN!Se pare ca SHEVA nu va juca o perioada buna de timp:(

nu iti plac mesajele scurte? nu reusesti sa le urmaresti? daca vrei iti scriem special cu litere mari :D :D. cum zicea Al Dracu forumul e un bun comun, asa ca silentium :D

maldini
26th October 2005, 23:38
empoli-milan 1 - 3 si 2 goluri gilardino si 1 bobo vieri...ma bucur foarte mult ptr bobo merita de mult acest gol !!! sper ca B1TV sa dea sambata milan-juve :D

alejandro
27th October 2005, 10:28
Vrei sa vezi in direct 10 victorii la rand:D

maldini
28th October 2005, 15:43
daca joaca shevchenko voi vedea prima infrangere a lui juve in acest sezon:D sambata de la 21.30 B1TV transmite in direct marele derby !!!

alejandro
28th October 2005, 16:13
daca joaca mutu e rau de voi..:D

maldini
28th October 2005, 16:30
mutu joaca excelent la juve...din pacate este preferat ibrahimovic in locul lui !in schimb juve are cel mai bun portar din serie A ...chimenti !!

alejandro
28th October 2005, 16:54
las' ca vieri e in super forma...chiar a si marcat..parca:D

maldini
28th October 2005, 17:10
vieri a inscris cu empoli :D nu este chiar in cea mai buna forma dar este clar in crestere...daca milan incepe cu sheva-gilardino avem sanse mari la chimenti:drak:

STEAUA-MANIA
28th October 2005, 21:04
Wow,chimenti va apara maine?Clar...le dam vreo 3-4 la juve:)

alejandro
29th October 2005, 12:01
cine le da?bobo?:P

CAMATARU 9
29th October 2005, 16:50
de ce nu? bobo este pe val ma bucur foarte mult ptr golul lui la empoli:D sheva va juca deseara ca si nesta thank you god !!! sper sa fie un meci frumos mai ales ca nu mai arbitreaza collina:rosu: forza milan forza sheva:D
lotul MILAN ptr meciul cu juve:
GOALKEEPERS: Dida, Kalac

DEFENDERS: Cafu, Costacurta, Kaladze, Maldini, Nesta, Jankulovski, Simic, Stam.

MIDFIELDERS: Gattuso, Kak&#224;, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho, Vogel.

STRIKERS: Inzaghi, Gilardino, Shevchenko, Vieri

maldini
29th October 2005, 20:11
Wow,chimenti va apara maine?Clar...le dam vreo 3-4 la juve:)

macar 1-0 gol sheva si sant bucuros :D forza milan/hello /hello /hello

STEAUA-MANIA
29th October 2005, 20:58
MILAN-JUVENTUS: LE FORMAZIONI UFFICIALI
29/10/2005
MILANO - Così in campo per la sfida al vertice a San Siro:

MILAN: Dida; Stam, Nesta, Maldini, Serginho; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kakà; Inzaghi; Gilardino.

JUVENTUS: Chimenti; Pessotto, Thuram, Cannavaro, Zambrotta; Camoranesi, Emerson, Vieira, Nedved; Trezeguet, Ibrahimovic.
FORZA AC MILAN!/OLE/

maldini
29th October 2005, 21:16
nu joaca sheva...:mda: pacat...forza milan/hello /hello /hello

Edgar
29th October 2005, 21:39
Puteti discuta despre meci aici (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=9696).

maldini
29th October 2005, 22:32
3-0 la pauza/hello /hello /hello fantastic joaca milan juve in prima repriza nu a avut decat un sut foarte slab al lui nedved pe spatiul portii:drak: forza milan/hello /hello /hello

miril
29th October 2005, 22:34
Nu stiu cat de bine joaca milan, dar observ cat de prost joaca Juve. Toate golurile s-au marcat din greseli mari de aparare.

maldini
30th October 2005, 00:28
meritat rezultatul !!! MILAN mult mai buna in prima repriza in partea a doua nu prea s-a jucat fotbal iar golul lui juve tot pe o greseala de aparare a fost :drak: excelent a jucat toata echipa MILANULUI si poate ca mai dadeam un gol daca era si sheva/hello /hello /hello santem la a opta victorie consecutiva si putem face si noi 9 ca si juve....no big deal !!! forza milan/hello /hello /hello

@miril Un super Milan ferma la Juve din gazzetta dello sport !!! no comment

STEAUA-MANIA
30th October 2005, 09:35
Vrei sa vezi in direct 10 victorii la rand:D
LOL da,cata dreptate are moldoveanu ....o sa vezi in direct a 10 a victorie a celor de la MILAN,acu am ajuns la a 7 a...tine aproape:D

Wow,chimenti va apara maine?Clar...le dam vreo 3-4 la juve
Hai ca am avut dreptate...am umilit pe juve!
asta e..sunt ANTI-mutu!Un caracter infect nu putea decat sa faca dovada acestei "calitati"
FORZA AC MILAN!
Camataru:i-am demolat pe hotii Italiei:)Hei hei!e greu pt juve sa joace impotriva echipelor importante..ei se descurca cu chievo,empoli..cand dau de MILAN,Bayern au jucat jalnic:)lol

miril
30th October 2005, 10:12
Felicitari ...verisorilor! Maldini, observatia mea se referea la greselile de aparare majore ale lui Juve, la toate, absolut toate golurile. Cat despre portar...Mi-au placut in mod deosebit Gattuso si Pirlo.

Zebrone
30th October 2005, 12:38
3-0 la pauza/hello /hello /hello fantastic joaca milan juve in prima repriza nu a avut decat un sut foarte slab al lui nedved pe spatiul portii:drak: forza milan/hello /hello /hello

nu ati fost cu nimic mai buni, ati avut mai mult noroc si pe pirlo mai in forma decat vieira. atat. primul gol a venit cand practic nu existati pe teren, dintr-o deviere aiurea.
@steaua-maneaua: esti mai decat camataru, felicitari. sa mai dea supermoderatorii pacii cu domestos, se mai evapora din...

miril
30th October 2005, 12:45
Alpi, fii atent ca se poate intelege...nu cum vrei tu ..." semai evapora dim(sic) tam. ...". Si eu consider ca si zeita Fortuna s-a...implicat.

STEAUA-MANIA
30th October 2005, 14:50
Multa vorbarie..ceea ce ramane e umilinta la care a fost supusa juventus!juventus echipa mica...se lupta doar cu cei mici vezi empoli,chievo lol In meciurile cu echipele care conteaza MILAN,BAYERN..a clacat lamentabil.In ceea ce priveste meciul cu inter..inter a dominat insa a pierdut.
FORZA AC MILAN!
ps nu prea vad juventinii facand "atmosfera" si normal..dupa o asa umilinta!:D

Leo_
30th October 2005, 17:28
In ceea ce priveste meciul cu inter..inter a dominat insa a pierdut.
iti recomand firma Onioptic...face niste ochelari deosebiti :D
In ceea ce priveste meciul de aseara, se poate sa fi fost voi mai buni, desi...

Marquise MGP
30th October 2005, 17:56
noi spre deosebire de preamaiastrii nostri adversari nu contestam victoriile adversarilor ... desi am vazut un corner acordat diavolilor in loc de aut de poarta :drak:

maldini
30th October 2005, 19:02
alpi nu ma contrazic ca nu are rost dar ia deschide tu gazzetta dello sport care are analisti de fotbal mai destepti de 1000 de ori ca tine si ca mine si vezi ce scrie....

Un super MILAN ferma la Juve...no comment !!!

Al Dracu
30th October 2005, 23:45
ia deschide tu gazzetta dello sport care are analisti de fotbal mai destepti de 1000 de ori ca tine si ca mine
:happy :happy :happy Sa nu exageram! :D

maldini
31st October 2005, 01:38
ok al dracu nu de 1000 de ori ....mai buni decat mine si alpi in analiza meciului milan-juve...suna mai bine asa?

alejandro
31st October 2005, 10:55
victorie meritata pana la urma,felicitari milan:ok:
@mania:marile clacari juve le-a avut in deplasare,voi marile victorii acasa,vine el si returul asa ca stai cuminte...

realmadrid.com
31st October 2005, 11:27
http://www.prosport.ro/images/content/articles/2005/10/30/fotbal-extern/128847169f1a47ef60c14_500_380_.jpg

Si-a cam luat-o Mutu :D

Al Dracu
31st October 2005, 14:30
Maldini, nu contesta nimeni pregatirea unora de la Gazzetta dar sint si acolo foarte multi care scriu orice pe doua tzuici si-un pufarine! :ok:

Catalanul
1st November 2005, 20:12
Comentarii despre meciul din aceasta seara aici (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=8574)!

The G.O.A.T.
2nd November 2005, 08:28
Hopa! A furat-o "marele" milan aseara, e pe locul trei in grupa si cu putin noroc poate ramane acolo!:evil:
Apropo ce mai zice gazzetta dello sport?

miril
2nd November 2005, 09:33
"Un super PSV ferma (definitivamente) Il Milan". Deci, un super articol.

Zebrone
2nd November 2005, 09:35
a fost penalty la serginho? ca am adormit la rezumate :mda:

alejandro
2nd November 2005, 14:07
da...mai ziceau ca-s invincibili...cum au jucat in deplsare au si clacat..nu-i asa mania?:D

Al Dracu
2nd November 2005, 14:15
Tot nu v-ati prins de ce e magic marele Milan? Pentru ca dupa ce face o partida buna dispare in urmatoarele 10! :D

inter
2nd November 2005, 17:54
mirile bag seama ca esti coautor la titlu :happy :happy :happy

maldini
2nd November 2005, 19:32
Hopa! A furat-o "marele" milan aseara, e pe locul trei in grupa si cu putin noroc poate ramane acolo!:evil:
Apropo ce mai zice gazzetta dello sport?
GROUP E
Clubs Pld W D L GF GA Pts
1 PSV 4 2 1 1 2 3 7
2 Milan 4 1 2 1 5 4 5
3 Schalke 4 1 2 1 7 6 5
4 Fenerbah&#231;e 4 1 1 2 7 8 4


Pld Matches played W Won D Drawn L Lost GF Goals for GA Goals against Pts Points de pe www.uefa.com ! Esti dezimformat se vede goat santem pe locul 2 in grupa si in acest moment santem calificati...desigur mai sant 2 meciuri pe care trebuie sa le castigam si sant sigur ca milan le va castiga !!! a fost si oboseala dupa meciul cu juve, shevchenko a lipsit iar cele 15 min jucate nu au fost 100%...cat despre gazzetta dello sport nimic grav : psv ferma il milan:D

PS o mare echipa real madrid care are acelasi nr de trofee europene castigate ca si milan 15 este tot pe locul 2 in grupa ei dupa 4 jocuri...asta nu inseamna ca milan si real nu se vor califica din grupe !!!

The G.O.A.T.
2nd November 2005, 20:33
E acum si cu tine, m-au dezinformat astia de la eurosport! Cat despre cele doua meciuri pe care le mai aveti de jucat, ce sa zic, meciuri tari cam greu de castigat! Egalul ala cu PSV poate sa va coste! Realul e deja calificat (are 9 puncte iar Rosenborg are doar 3) dar milanul are doua meciuri grele iar clasamentul grupei e foarte strans!

miril
2nd November 2005, 21:05
Intere, articol...ez si eu pe unde pot, fara Mila(n)!

maldini
2nd November 2005, 21:48
E acum si cu tine, m-au dezinformat astia de la eurosport! Cat despre cele doua meciuri pe care le mai aveti de jucat, ce sa zic, meciuri tari cam greu de castigat! Egalul ala cu PSV poate sa va coste! Realul e deja calificat (are 9 puncte iar Rosenborg are doar 3) dar milanul are doua meciuri grele iar clasamentul grupei e foarte strans!

eu zic ca putem bate pe fener iar cu shalke jucam pe san siro si nu cred ca mai prind nemtii un gol de la 30m la 2-1 ptr noi !!! goat tot ce se poate dar nu vad milanul sa nu iasa din grupe macar pe locul 2:drak: cat despre real ziceam ca nu e o rusine sa fi pe locul 2 in grupa dupa 4 meciuri:D

Zebrone
3rd November 2005, 11:06
sper ca milanul sa iasa din grupe, ar fi mare pacat sa nu fie asa.