PDA

View Full Version : AC Milan



Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

ADelPiero
8th April 2005, 21:05
forza chelu` !! :evil:

p.s. alpi, vom trece... ;) stai linistit

Zebrone
8th April 2005, 21:47
bai fratilor as da orice sa ma pot duce pe delle alpi

Al Dracu
9th April 2005, 00:43
180 de ieuroi avionul plus 40 de intrare plus 500 de aratat la vama plus 6 de asigurare... :D

Zebrone
9th April 2005, 01:25
pai daca stiam plecam din septembrie pe jos si scuteam banii de avion :D
tu te duci?

Triphat
9th April 2005, 20:38
frumos golul reusit de rui costa

Al Dracu
9th April 2005, 20:41
@alpi. Nu cred. Am in program 3 zile la Pisa in perioada aia. Si chiar daca nu mai plec la Pisa nu stiu daca in ultimul moment o sa mai gasesc bilet.

Aaaaaah! A egalat Brescia! Daca nu iese Gianluca Bulanovici in evidenta se termina asa! :yeah:

PS: Terminat! Buna mina de ajutor ne-au dat bresciotzii. In rest meci plictisitor ca si cel al Interului. Hai ai mei diseara!

inter
10th April 2005, 02:24
mde ce sa spun :drak: -ule ... imi placura bannerele violetilor :D:D

astia ne intrec cu mult la "dragalasenii" impotriva voastra .... :evil: chiar ca pt. ei sunteti "dinamo2" :D

Zebrone
10th April 2005, 11:26
pai numai ei cred ca meciurile noastre cu ei ar fi derbyuri, cand sunt niste meciuri obisnuite; cam ca si cu interul de fapt :evil:

Ayrton
15th April 2005, 10:26
I|Milan, am si eu o rugaminte la tine: as vrea sa nu mai postam noi, suporterii lui AC Milan pe celalat thread de pe sectiunea "Italia", stii tu care. Nu am nimic pt romanii care simpatizeaza cu echipa aia pe care acum nici numele nu i-l pot scrie, dar as vrea sa boicotam cumva aceasta echipa. Eu cel putin pt o perioada nu am de gand sa mai postez acolo, desi, martori imi sunt si inter si Sergio, le-am urat succes de atatea ori si le-am spus ca nu le urasc echipa. Insa de marti seara s-a schimbat totul.
Daca esti de acord si tu si coco si alti rosso-neri...

Zebrone
15th April 2005, 10:55
si altii au voie? :D

inter
15th April 2005, 13:52
ete unde erau imaculatii ... n-am ce spune... cand va retrogradau astia in B pt. furturi erati revoltati ... ete ca avem si noi motivele noastre asa ca n-are rost sa va dati cu parerea!

Ayrton
15th April 2005, 16:08
alpi: poti scrie unde vrei tu: aici, acolo, in jurnalul personal, orinde! :D

inter: tocmai asta spuneam: ca nu mai vreau sa-mi dau (sa ne dam) cu parerea despre echipa voastra.

Zebrone
15th April 2005, 17:25
bah n-am jurnal ca am crescut si mi-am luat comp si scriu in word, e bine? :D

Ayrton
15th April 2005, 20:16
pai n-ai auzit de jurnal tinut pe calculator? chiar si in word poti :P ?

inter
16th April 2005, 00:59
dragi suporteri milanisti ... cei mai corecti , va mai aduceti aminte de Vincenzo Spagnolo ?

dar de partida Genoa- Milan din 94/95?

sau astea nu se pun ... ca sunt din mileniul trecut ...
intai priviti-va istoria in ochi si pe urma criticati-i pe unii pt. care fenomenul "ultras" nu-i ziarul de pe masuta din fata televizorului!

ps. pt "imaculati" Spagnolo ar fi avut azi 34 de ani!............................

miril
17th April 2005, 17:15
Situatie limita la golul anulat lui Milan in meciul cu Siena. Inclin sa cred ca a fost valabil!

miril
17th April 2005, 17:50
0-0 la pauza, ocazii de ambele parti si o bara pentru gazde.

Al Dracu
17th April 2005, 18:00
miril, daca vrei sa vezi goluri si sa te si distrezi cu Cascadorii Risului uita-te la Lecce! :D

miril
17th April 2005, 18:03
Am vazut reluarile. Zlatan rules! Zeman nu se dezminte.

Al Dracu
17th April 2005, 18:06
Daca se mentine echilibrat meciul la Siena o sa schimb si eu canalul pe final sa vad ce mamaliga fac ai lu' Chiesa! Pina atunci ma distrez cu paparudele alea salentine! :D

miril
17th April 2005, 18:46
Milan a incurcat-o rau cu Siena, mai ales dupa intrarea lui Maccarone. 2-1 pentru sienezi, Chiesa si Cozza pentru gazde, minutul 87.

miril
17th April 2005, 18:53
2-1 scor final. Milan se credea deja victorioasa dupa agolul lui Crespo.

Zebrone
18th April 2005, 00:35
a fost valabil golul lui sevchenko. sunt curios cine era tusierul de pe partea aia.

Gicanu
18th April 2005, 02:03
Probabil cu tusierul ala vorbise Moggi cu el.Aaaa Siena e echipa lu Juventus
Juventus nu pot sa castige si ei un titlu corect cum castiga Milan nici macar nu se compara diavolii din nici un punct de vedere.

Zebrone
18th April 2005, 09:55
altceva mai stiti sa vorbeste frustrarea din voi?

miril
18th April 2005, 10:10
Milan a jucat sters. N-are nici o legatura cu Juve. Offside n-a fost, dar faza a fost la limita de perceptie vizuala, asa ca nu se poate vorbi de intentie, mai ales ca nu au fost si alte faze contoversate, faza cu pricina derulandu-se in prima parte a primei reprize.

Ayrton
18th April 2005, 10:58
N-am vazut nici macar rezumatul de pe RAI al meciului Milanului, asa ca nu stiu ce sa zic despre joc si despre faza asta controversata, dar asta e, nu poti sa-i bati pe toti mereu... etapa viitoare se impiedica si Juve in deplasare (sper, ca nici nu stiu cu cine joaca! :D )

Zebrone
18th April 2005, 11:11
parca jucam cu atalanta...sau gresesc din cauza culorilor? :D

alejandro
18th April 2005, 11:42
Hai sa facem pace:voi luati CL,iar noi il calcio:D

Zebrone
18th April 2005, 13:16
si mai bine: milan nimic si noi sucdetto :D

alejandro
18th April 2005, 17:01
esti rau:D

Zebrone
18th April 2005, 17:26
sunt ca am scris sucdetto :D

Ayrton
20th April 2005, 10:28
De ce esti rau cu alejandro? Daca el nu stie diferenta dintre "calcio" si "scudetto", asta nu inseamna ca trebuie sa-l faci de ras...

Referitor la meciul Milanului de la Siena, am stat aseara pana la 1 noaptea sa vad pe National TV reluarea rezumatelor etapei, am vazut si eu golul anulat lui Shevcenko, si m-am convins ca a fost perfect regulamentar... Asta e, ... acum mortu' de la groapa nu se mai intoarce, sper sa recuperam etapa viitoare cand contracandidatii nostri joaca la ... Atalanta :D , nu?

Zebrone
20th April 2005, 10:53
da bre cu atalanta :D
da nu am avut nici cea mai mica intentie sa il fac de ras, imi cer scuze daca s-a suparat.
referitor la golul lui milan era foarte greu de apreciat faza, dar raman la ideea ca era valabil.

Al Dracu
20th April 2005, 20:48
Ce facetzi mah atita bashkalie de Atalanta? Vedeti ca aia chiar e echipa... A avut 3 victorii la rind anul asta! :D Spre deosebire de altzii! :drak:

inter
21st April 2005, 00:31
ete ca verisorii , v-au readus in lupta .... ce plecaciuni tre sa faceti :D:D in fata alora imbracati in negru-albastru ...:P

Zebrone
21st April 2005, 09:59
intere singurele plecaciuni pe care o sa le faca in fata voastra cei pe care cu mandrie ii numiti verisori o sa fie doar pentru a se feri de pietre, petarde, sticle (sau trofee, ca la voi e totuna). sunteti niste fluierasi! :ok:

inter
21st April 2005, 10:07
hai ca mai ai putin si plangi de nervi :drak: , lasa-i pe verisori in pace ...sau ai nevoie de ajutoare? :evil:

verisorii ne-o trag pe unde ne prind :headbang: de ceva timp ... da avem si noi fraierii nostrii :happy :happy

Zebrone
21st April 2005, 10:33
nervi? pe cine?
fraieri zici? imi place ca esti corect si iti faci autocritica, felicitari.

BoboCosta
21st April 2005, 13:40
Pai asa cum verisorii ne incing pe unde ne prind asa va incingem si noi pe voi :P

Zebrone
21st April 2005, 14:17
ne incingeti? :o: ne-ati batut acasa de doua ori in 10 ani!!

BoboCosta
21st April 2005, 20:09
Am zis in ultimii ani :P

IlMILAN
21st April 2005, 23:12
si mai bine: milan nimic si noi sucdetto :D
vitamina te incalzisi? :D de te balbai cu : suc de tto :D
grija mare cu peretii ca o sa ramaneti cu sucul ala de ttttooo

P.S Ti-ai reparat telecomanda de la meciul cu Liverpool? :D O zis elefantelul ca daca bate Liverpool pe Chelsea itzi cumpara el una noua :D

Zebrone
22nd April 2005, 09:55
telecomanda merge ca noua, e pe cavit :D
si daca vrei sa stii sucul de tto e hranitor, daca te uiti in vitrina intertristilor (sau fluierasi, cum doresti a le zice) o sa vezi ca e o sticla acolo cu aceasta licoare. ei ii zic trofeu :D

inter
24th April 2005, 01:39
interesant , in momentul schimbarii lui Sheva ... acesta a avut un schimb dur de cuvinte cu Ancelotti ... :P

ps.verisori vs. Parma 3-0

Marquise MGP
26th April 2005, 22:49
bafta diavolilor in seara asta !!!

miril
26th April 2005, 23:29
L'incredibile Sheva. 1-0, meritat! Forza Milan!

miril
27th April 2005, 00:36
2-0 prin Thomasson, dar PSV a jucat bine in repriza a doua si ar fi meritat un gol. Milan pare ca a facut pasul cel mare spre finala. Felicitari! Forza Milan!

pashpa
27th April 2005, 00:40
Iar gol in min 90...........................Tare Milanu asta.Joaca pana ultima sursa de energie.Se pare ce Abramovici trebuia sa investeasca in Milan,ca ei vor lua CL anu asta

realmadrid.com
27th April 2005, 16:54
Sigur ei sunt castigatori CL:D...
Chelsea nu cred ca are nici o sansa...dupa cum am vazut aseara...Milan stie sa se apere si sa si atace...
Calificarea a fost rezolvata in min. 90....exact ca acum 2 ani cand Thomason (Tomasson:D) a marcat in prelungiri impotriva lui Ajax si asa au mers mai departe...:)
Asta este...Milan va castiga a 7a UEFA CL:)

Corrado*
27th April 2005, 16:56
Tot mai crezi in teoria ta? :mda:

Golu` lu` Tomasson ;) nu a rezolvat calificarea, vei vedea

Mihai
27th April 2005, 17:05
Sigur ei sunt castigatori CL:D...
Chelsea nu cred ca are nici o sansa...dupa cum am vazut aseara...Milan stie sa se apere si sa si atace...

Aici gresesti :P
Cum sa nu aiba nici o sansa chelsea??? E adevarat milan stie sa se apere (poate cel mai bine din europa) dar stie sa dea cam 1 gol pe meci, max 2! Chelsea are atacul mai puternic decat Milan dupa parerea mea!
Lasa .com ca vezi tu in finala :D

realmadrid.com
27th April 2005, 17:05
Corrado...asta e parerea mea:D
Sunt mai mult decat sigur ca Milan va castiga trofeul...si oricum...chiar daca nu sunt fan italia/Milan...mai bine Milan decat Chelsea:D
Calificarea este rezolvata...in retur Milan se va apara...va inchide toate culoarele...si gata...maxim 1 gol cred ca vor da cei de la PSV...iar Milan ii va prinde pe contraatac si ii va linisti:D...o sa vezi ca asa o sa fie:P

Corrado*
27th April 2005, 17:07
vedem... eu pun 2-2 la prono :D
dar poate gresesc :)

Mihai
27th April 2005, 17:09
:o::o:mai bine Milan decat Chelsea:o::o:

.comule ma dezamagesti :P Pai milan joaca mai urat ca chelsea! Iar vrei o finala de 0-0!

realmadrid.com
27th April 2005, 17:09
@Corrado
Pai si...daca pui 2-2 cine merge mai departe:D?...Milan...iar in finala...pariaza pe Milan...1 sau 1x..ca e mai sigur:P

@Mihai...cand o pleca Mourihno de acolo...atunci voi zice "mai bine Chelsea decat Milan":D

Catalanul
27th April 2005, 17:12
poate rateaza milan calificarea asa cum a facut-o anu' trecut in sferturi :evil: dupa ce au batut cu 4-1 acasa pe Depor, au fost zdrobitit pe taramuri spaniol de super depor cu 4-0 :evil: iar PSV-ul de acum seamana cu Depor-ul de anu' trecut :) calificarea inca nu este jucata, chiar daca Milan are prima sansa

Corrado*
27th April 2005, 17:15
@Corrado
Pai si...daca pui 2-2 cine merge mai departe?...Milan...iar in finala...pariaza pe Milan...1 sau 1x..ca e mai sigur

Pai asta cred eu ca va fi scoru`! :) Am si zis, sper sa ma inshel... :D

realmadrid.com
27th April 2005, 17:16
@Catalanul
Tu cine vrei sa castige mai...nu verisorii:P...
Cu toate ca nu vreau ca o echipa italiana sa castige CL...Mourihno ma obliga sa imi schimb parerea:P

Catalanul
27th April 2005, 17:21
Tu cine vrei sa castige mai...nu verisorii
prefer sa castige Rafa cu a lui colonie spaniola :) daca trec de Chelsea ii vad favoriti in finala, indiferent cu cine vor juca ;)

realmadrid.com
27th April 2005, 17:25
Pai da...dar eu nu cred ca vor trece de Chelsea...ca asa mi-ar conveni sa castige Liverpool:D...dar slabe sanse...
Milan 60%, Chelsea 30%, Liverpool 10%:D

Mihai
27th April 2005, 17:27
uite un om cu capul pe umeri! Bravo catalene :ok:

PS: imi place avatarul tau (pacat ca e cu barca :P)
PS:PS: sa vezi ce bataie va luati in giulesti azi :P

Catalanul
27th April 2005, 17:33
PSS: sa vezi ce bataie va luati in giulesti azi
din pacate diseara o sa ai parte de 2 dezamagiri :evil: infrangerea rapidului pe teren propriu si egalul lui Chelsea in fata Liverpoolului ::P:P

Mihai
27th April 2005, 17:34
Auzi ce vise la el :P:P:P

Hai gata cu offtopicul! :D

Catalanul
28th April 2005, 01:01
vise vise, dar vad ca s-au implinit :evil: pacat ca nu am jucat la pariuri :headbang: cu banii pe care-i castigam imi luam un bilet la Levante - Barça :D

alejandro
29th April 2005, 17:01
Si ce vise frumoase transformate in realitate :yeah: Poli,aveti mila de steaua, nu vrem 3-0 :drak:

miril
5th May 2005, 01:30
Milan, felicitari pentru intrarea in finala! Cam chinuit, dar...atat.

Zebrone
5th May 2005, 09:42
Ce chinuit mai, asa bulan n-am vazut de cand mama m-a facut, na ca o dadui in rime, incredibil de cate ori le-a trecut glontul pe la ureche sezonul asta si au scapat. Mai degraba felicitari PSV pentru 2 meciuri ca niste finale.

radcom
5th May 2005, 14:47
F0RZA ROSSONERI!!!!!! :yeah:
Spre TROFEE, MILAN!!!...nu mai dureaza mult :ok:

BoboCosta
5th May 2005, 14:50
Al naibii de mult noroc avetzi mai verisorilor!!! In 2 manse nu ati jucat nik si totusi v-ati calificat!!! Nu zic k nu ati meritat...dar totusi...atata bulan?

Al Dracu
5th May 2005, 15:07
L-a bagat iar Ancelotu in teren pe Gianluca Bulanovici ala! Sa speram ca se accidenteaza pina duminica! :D

Zebrone
9th May 2005, 11:52
Se pare ca au fost gasite ramasitele fratelui lui kaladze, undeva langa Tbilisi;Levan Kaladze (http://www.tgcom.it/sport/articoli/articolo256304.shtml) fusese rapit in 2001.

alejandro
9th May 2005, 18:24
caucazienii aia-s nebuni,feriti-va de ei :o:

Ayrton
9th May 2005, 19:58
am pierdut golul galatenilor cu berbecutii tocmai ca sa vad cum egaleaza Milan... am asteptat degeaba... asa ca adio scudeto...

Am@DEUS
9th May 2005, 20:06
Desi sunt fan A.C. MILAN de multi ani , nu am reusit sa imi cumpar un tricou cu ei.
De pe siteul original ma costa cam 2.700.000 un tricou personalizat (cu toate taxele incluse cred ca ajunge usor peste 3 milioane).
Sunt dispus sa cumpar un tricou original cu A.C. MILAN (de la sezonul 2002-2003 in sus sau in cel mai rau caz tricouri "retro").

Iata si preturile din magazinul online A.C. MILAN:
- tricou MILAN normal - 70 EURO (il puteti vedea aici: http://www.milanstore.biz/dettaglio.asp?id_prodotto=1)
- tricou deosebit UEFA Champions League , oferta speciala - 85 EURO (il puteti vedea aici: http://www.milanstore.biz/dettaglio.asp?id_prodotto=227)
-tricou Milan-oldtime cu sponsor motta - 70 EURO (in puteti vedea http://www.milanstore.biz/dettaglio.asp?id_prodotto=12)
In ambele cazuri se poate si personaliza.
Asa ceva m-ar interesa...
Am atasat si o poza...

http://www.computergames.ro/forum/attachment.php?attachmentid=41483

Al Dracu
9th May 2005, 20:35
Iti spun eu de unde sa iei un tricou original din sezonul 2003/2004 cu 18 euro. Dar te costa shpaga 10 euro ca am de facut un favor... :D

Zebrone
9th May 2005, 22:45
ce favor vere? :D

Ayrton
12th May 2005, 19:40
Am@deus, hai sa-ti fac si eu un favor, chiar daca esti stelist:
aici
http://store.uefa.com/stores/uefa/products/product_browse.aspx?cid=303&brf=ucltlmd
ai incercat?

Zebrone
13th May 2005, 09:50
da amadeus, du-te pe linkul ala dar sa nu iti uiti credit cardul acasa.

Marquise MGP
21st May 2005, 00:11
3-3 milan-palermo si sar putea sa sarbatorim titlul din seara asta :drak:

Leo_
21st May 2005, 00:30
Mi se pare mie sau se aud sticle de sampanie deschizandu-se? Cine e campioana???

Sasuke Uchiha
21st May 2005, 00:35
juve e!! juve eeee !!! /OLE/ :great:

IlMILAN
21st May 2005, 11:38
3-3 milan-palermo si sar putea sa sarbatorim titlul din seara asta :drak:
:mda: Titlul l-ati castigat dupa meciul direct. Prea multe dume aruncate de unii care se uita la fotbal doar asa ca nu gasesc piese de teatru pe canalele de la TV.

Referitor la meciul de ieri nu pot sa nu remarc dezamagirea din ochii lui Kaka' :( , desi stiau toti ca Juve nu se va impiedica , ieri matematica a consfintit. Castigul dupa meciul de ieri ? Confirmarea ca Simic, Brochi si Tomasson nu au treaba cu fenomenul. :ciocan: De asemenea Costacurta s-a lovit de varsta , un mare jucator care isi va pune cat de curand ghetele in cui, desi in anumite momente ne-a fost foarte folositor sezonul asta. Tinerii aia doi au stofa de jucatori , au reusit sa-l tina in umbra pe Toni unul din golgheterii din Serie A, pacat insa ca unul din fluierasii aserviti vitaminelor a vrut sa iasa in evidenta.

Any way per ansamblu Juve cu sau fara ajutorul mijloacelor specifice :D a fost mai buna, deci felicitari pt titlu. Ce ma nerveaza pe mine ca o sa se scrie prin fituicile din RO ca Muta e un mare campion :degete: De s-ar duce dracului (sau la Inter? :D) si el si Chivuta , poate om fi scutiti de comentariile fara sens de la TV, in timpul meciurilor din Serie A.
Comentatorii de aseara :D nu inteleg cum de pot sta unul langa altul, unul e juventin iar altul TRIST :D vai de capul lor, nici injurati nu merita.

Zebrone
21st May 2005, 14:16
vere, nici acu nu te poti abtine?

Marquise MGP
21st May 2005, 15:02
@ilmilan

cu greu ai reusit sa scapi printre dinti cateva felicitari dar leai dat in cap cu declaratia ca arbitrul de aseara a tras pt juve...a dat un penalty aiurea la 3-1 cand nu se mai astepta nimeni ca palermo sa revina...nu cred ca a anticipat egalarea.

comentatorii sunt slabi intradevar dar parca unul din ei era milanez si nu trist :D

IlMILAN
21st May 2005, 17:46
@ilmilan

cu greu ai reusit sa scapi printre dinti cateva felicitari dar leai dat in cap cu declaratia ca arbitrul de aseara a tras pt juve...a dat un penalty aiurea la 3-1 cand nu se mai astepta nimeni ca palermo sa revina...nu cred ca a anticipat egalarea.
trist :D


Mah marchizule , ce vrei sa urlu forza vitaminele?:D never.
Referitor la arbitru , am zis si io asa ca doar acest mare cavaler al fluierului a facut un meci praf in favoarea voastra Roma-Juve .



comentatorii sunt slabi intradevar dar parca unul din ei era milanez si nu trist :D

Itzi spun io ca idiotii aia de comentatori unu e interist si unu vitaminizat.
La meciul Juve-Lece , cand or aflat ca Siena conduce pe Milan nu mai puteau de fericire :D doi idioti.


@Vitamina fii mai concis mah....de la ce sa ma abtin?

Apropo te-ai dat balena pe uscat ca voi ati scos egal cu Palermo pe drept , ia uite cum a dat Treze al vostru golul egalizator , si asta a fost doar in etapa a doua daca retin eu bine. Relax ca o sa-ti fac o contabilitate exacta sa vad ce mai zici apoi....si cu fazele si cu nr de puncte. :mda:

Felicitari pt corectitudinea cu care ati castigat campionatul :ok:

http://www.geocities.com/ilmilan2003/juve.jpg

Zebrone
21st May 2005, 17:51
fa vere ce contabilitate vrei
da sa pui si minimumul de 5 puncte pierdute la fel, bine?

Marquise MGP
21st May 2005, 18:09
si sa nu uite cumva de meciurile directe :drak:

despre comentatori...acum cateva zile parca(nu mai retin exact) unul dintre ei a zis pe post ca e mare suporter milanez deci aveti grija cine va reprezinta :D

Zebrone
21st May 2005, 20:00
comentatorii aia sunt oricum niste idioti

Am@DEUS
24th May 2005, 07:02
Am@deus, hai sa-ti fac si eu un favor, chiar daca esti stelist:
aici
http://store.uefa.com/stores/uefa/products/product_browse.aspx?cid=303&brf=ucltlmd
ai incercat?


Pretul e aprox. acelasi ca pe Milan-Store dar tricoul nu are si steagu Italiei intre emblema Milan si sigla Adidas.
Mi-a promis cineva ca va cumpara dintr-un magazin Adidas din Germania un tricou exact cum v-am aratat in poza cu 65 euroi.
Mai astept si alte oferte (dar rugamintea mea este ca tricoul sa fie identic ca cel de pe acest site : http://www.milanstore.biz/dettaglio.asp?id_prodotto=1

Acum legat de finala de maine unde speram intr-o victorie A.C. MILAN desigur , inregistreaza cineva meciul ?
Eu am finala CL JUVE-MILAN pe caseta video se vede impecabil , o sa incerc sa o intregistrez si pe cea de maine.
Daca inregistreaza cineva maine in format AVI , MPEG , etc sa imi dea si mie un pm , email.

Forza MILAN!

Am@DEUS
25th May 2005, 23:50
SUPER MECI MILAN !!

3-0 la pauza..prezic un 5-0 la final!

Am inregistrat meciu pe video se vede perfect.
Cine imi spune cum sa trec de pe video in format .avi dau o bere.

FORZA MILAN!

radus
25th May 2005, 23:55
Saracii de Liverpool n-au avut nici o ocazie clara, doar un vole al lui Baros.
Milan a facut spectacol, sa mai zica cineva ca nu joaca spectaculos ...

FORZA MILAN !!!!!!!!!

radus
26th May 2005, 00:09
Incredibil !! 3-3 in 20 minute :((((((
FORZA MILAN !!!!!!!

Am@DEUS
26th May 2005, 00:48
Nu pot sa cred..am subestimat liverpool , nu cunosc fotbal , recunosc.
Dar nu poate MILAN pierde final!!
Ma astept la orice insa...

Zebrone
26th May 2005, 01:46
oooooooops! excelent meci, adevarata finala. Grazie Milan :D

Catalanul
26th May 2005, 01:53
Anceloti :cya::cya::cya:

uti2102
26th May 2005, 01:53
O prima repriza de vis a Milanului. :ok: Apoi....... :evil:

Sergio
26th May 2005, 02:02
Nici acum nu-mi vine sa cred ca Milan a fost invinsa dupa ce avea 3-0. Asta li se intampla dracilor o data in viata... :ciocan:

O parte din vina li se datoreaza si englezilor, deci bravo Liverpool! :D

fia
26th May 2005, 02:42
Milanistilor, nu fiti suparati, altii au fost ma buni :D

Mihai
26th May 2005, 02:49
Cine cum cand unde????
Aaaaaa Liverpool! :yeah:

Zebrone
26th May 2005, 09:55
fia, ce inima mare ai, sa strangi tu bani sa ajuti o echipa aflata la greu. probabil asa ati promovat si voi, nu? nu vrei sa facem un thread sa ne povestesti si nou cum e in B ca 10 ani ati stat pe-acolo, deci ai experienta necesara.

inter
26th May 2005, 10:24
Nici acum nu-mi vine sa cred ca Milan a fost invinsa dupa ce avea 3-0. Asta li se intampla dracilor o data in viata... :ciocan:


am o poza cu tabela la pauza :drak: , pt. nostalgici :rolleyes:

se pare ca unii au aruncat mobilele aseara ... :ciocan:

miril
26th May 2005, 10:28
Milan a scapat incredibil, printre degete, trofeul. A fost echipa care a dominat, cu exceptia celor sase minute de foc, dar...fotbalul este un joc...minunat si nu, intotdeauna, castiga cei mai buni. Sau...

inter
26th May 2005, 14:19
ce inseamna sa pierzi o finala :
Gilardino nu mai e prioritate :drak:
Rijkaard tot mai aproape de ai prelua pe :drak: -i

"This is football” hanno detto gli inglesi, ma vallo a spiegare al popolo milanista...
:evil:

vlad1607
26th May 2005, 14:24
Rijkaard tot mai aproape de ai prelua pe :drak: -i

de unde pana unde?

inter
26th May 2005, 14:27
din presa :D:D , da nu a noastra :D

Sei minuti inspiegabili, abbiamo dilapidato tutto. Non so cosa sia successo." confessa il tecnico. Il futuro? "Vediamo a settembre su che panchina sarò"

vlad1607
26th May 2005, 14:29
a noastra oricum nu e presa :( "e"tabloide,fitzuici,maculatura..zi tu cum vrei :D
nu cred in varianta asta acum :)

se bucura interisti vad eu....ma si asteptam...da ei au ajuns macar acolo...pe cand altzii...:evil:

inter
26th May 2005, 14:30
adica la Roma te referi?
se zbat la retrogradare :happy :happy

vlad1607
26th May 2005, 14:32
eram sigur ca asta o sa zici :D
unde bani nu e...nimic nu e...
doar finala Cupei Italiei :) cu urati aia de la Inter eternii umilitzi de Milan :happy

inter
26th May 2005, 14:34
http://calcio.datasport.it/leggi.asp?id=2920850

citeste aici despre Rijkaard , e strecurat in articol :D

vezi ca esti pe extern :P , vad ca incepi sa te adaptezi ... , ai o bila alba :D

vlad1607
26th May 2005, 14:36
ma adaptez....auzi la nenea inter ce le scoate :happy.pai dc nu mai debiteaza nici un frustrat :D ineptii si enormitati pe intern despre DINAMO...e timp si de altele :D

inter
26th May 2005, 14:38
pai vezi ca suntem off-topic la greu , acu vin verisorii cu pofta de sange si ne fac de comanda ...

ps. mai scrie si tu cate ceva pe Roma :D:d, da bine la C.V. :D

vlad1607
26th May 2005, 14:39
ca sa incheiem offtopicul : tu nu esti "verishor" asa in general :D ? :D

inter
26th May 2005, 14:43
:nah: eu sunt "nash" :happy

vlad1607
26th May 2005, 14:48
orice nas isi are nashu mai Sheva :D

inter
26th May 2005, 14:49
:headbang: Blasfemie!!!!!!!!!!! :jerk:

ia nu ma alatura ucrainianului aluia! :headbang:

vlad1607
26th May 2005, 14:54
las ca ieri sigur iti placu de el....cand a ratat din 2 metri si la 11 m :D

Mihai
26th May 2005, 15:25
Nu credeam ca poate sa rateze Sheva din 2 metrii (nici 2 metrii nu cred ca era :D) Oricum bine pentru Liverpool :evil:

vlad1607
26th May 2005, 15:26
oricine poate :D

inter
26th May 2005, 18:30
Dida, Kompany, Nesta, Maldini, Jankulovski, Gattuso, Pirlo, Essien, Kakà, Shevchenko, Raul.

asa se prefigureaza 11-le :drak: -lor de anul viitor :cool:

inter
26th May 2005, 18:37
http://www.datasport.it/immagini/uovo.jpg

aceasta imagine a circulat azi in draci pe site-urile italiene :drak:

uti2102
26th May 2005, 18:43
Dida, Kompany, Nesta, Maldini, Jankulovski, Gattuso, Pirlo, Essien, Kakà, Shevchenko, Raul.

Maldini nu iese la pensie ?!
Raul......cred k ishi rupe picioarele in Italia... :rolleyes:
In rest suna interesant cu Essien in locul lui Seedorf. Da' tot mai potrivitzi ar fi Gerrard sau Lampard :D

inter
26th May 2005, 18:46
deocamdata, azi semna cu ei Vogel de la PSV pe 3 ani !

uti2102
26th May 2005, 18:48
Vogel e bun, dar nu prea are fatza de Milan, sincer sa fiu. Dar deh, fara suparare, Milan nu e Inter :drak: Adik aia buni nu se plafoneaza, iar "the doubtful" confirma cu varf shi indesat :P

IlMILAN
27th May 2005, 00:58
looool
ce de bucurie pe aici:
@Inter , mai ai tarie sa scrii ceva de Milan ?, ba mai mult vad ca pui poze dragalase :D, mah cand o sa aveti si voi 6 CL sa iesiti la interval, pana atunci in patru meciuri nu ati fost in stare sa o bagati deloc in ate.Dar hai ca te las nu va stric singura bucurie ce o aveti de vreo 15 ani incoace.
@Hahalacticii ...bah voi de ceva vreme jucati ping-pong la fel ca Barcelona prin Europa ce ar fii sa mereti la voi pe threadul cu teatru si povesti pt extratereste si mult ....lapte..

@popica ...tie nu-ti mai zic nimic, esti prea lovit de razboinici,lumini, branza si cotofene du-te sanatos.

@Vladut ....du-te mah...si vezi-ti si tu de treaba ta, ia-l pe Popica cu tine si faceti misto unul de altul :D , mai bine consuma-ti energia pe intern.:ok:

P.S Verisoare, stai flexat Ancelotu nu pleaca, in 3 ani a jucat 2 finale de CL , a castigat una , iar anul trecut a luat Scuddeto plus o Cupa a Italiei acu doi ani, 1 supercupa a Europei, brrrrrrr in 3 ani cam un sfert din istoria vostra, asa ca trancani degeaba :D

Ahhhhhh era sa uit, telefonul nu-l aveam la mine, ca tot ai adus vorba de el, mde am avut o surpriza de la amici cand am ajuns acasa , ca sa nu mai vb de ce am auzit azi toata ziua , dar stii ce am facut , deh si bulan taman azi am primit numerele noi la masina :D , cu initialele clubului favorit, am pus si un fular si o emblema cu Milan in masina ...and surprize toti carcotasii au avut un soc :D credeau ca voi jeli si alea alea, dar voi nu intelegeti ca nu am de ce , tocmai pt ceea ce am scris mai sus, sunt mandru de MILAN , pe cand voi.....auuuuuuuuuuuuuuuu urlati la luna si luna la voi :D

uti2102
27th May 2005, 01:01
@popica ...tie nu-ti mai zic nimic, esti prea lovit de razboinici,lumini, branza si cotofene du-te sanatos.

Pai ar fi shi culmea sa mai zici...am zis io ceva urat de draci ?! :o:

PS : mishtouri cu monosilabici sa faci matale :drak:

Zebrone
27th May 2005, 10:55
A fost un meci beton, mistourile nu-si au rostul, Milanul este o echipa mare si nu merita sa piarda, dar cine a zis ca fotbalul e un joc in care intotdeauna inving cei mai buni? Singurul meu regret e ca nu am reusit sa capturez meciul, poate la anul, in reeditarea finalei din 2003; sper nu si a rezultatului :ok:
vlad: asculta-l pe il milan, du-te pe dinamu sa vorbiti de (bla)titlu sau pe roma sa meditati la ce sezon glorios ati avut, ceea ce va doresc si in continuare :D

inter
31st May 2005, 00:06
Jankulovski e oficial al Milanului pana in 2009!

Al Dracu
31st May 2005, 00:42
Ai pus bine cuvintul "oficial" :D

inter
6th June 2005, 19:29
:D:D , miercuri conducerea :drak: -lor are o intalnire oficiala cu cei de la Chelsea pt. a hotara viitorul lui Crespo :happy :happy (de Sheva nu vor vorbi :evil: :evil: )

Ayrton
15th June 2005, 11:07
Si l-au hotarat: Crespo mai ramane un an la Milan... se pare ca in Anglia va merge Kaladze, nicidecum Sheva asa cum "vrea" unii.

Zebrone
15th June 2005, 11:59
da daca pleaca gattuso, ce zici? ca cica glazer e la milano sa discute transferul.

Ayrton
17th June 2005, 10:18
... :( ... nu cred ...

Zebrone
17th June 2005, 12:29
se pare ca ar fi pacat transferul deocamdata.
ia uitati aici (http://sport.virgilio.it/it/cmc/calcio/200524/cmc_83615.html) ce zice kakhaber :D

giovany
20th June 2005, 18:57
Dupa macelul de la Istanbul nush kat de mult merita milanul sa ii mai fiu fan.

Al Dracu
20th June 2005, 19:11
:happy giovany, dar ti-a trebuit o luna sa te reculegi si sa-ti pui ordine in ginduri!

inter
20th June 2005, 19:15
un demn exemplu pt. cocomic, IlMilan si Ayrton /hello /hello

Zebrone
20th June 2005, 21:36
aveti dreptate, il milan numa 3 zile n-a mancat, ia uite giovany 30 de zile neincheiate de doliu. mare fan, zau pe bune :D :D

inter
21st June 2005, 00:07
caline unde esti? sa vii sa-ti pui cenusa in cap? :D:D:D

Zebrone
21st June 2005, 10:14
cerne cenusa si cauta panza de sac sa fie oficial :D

Ayrton
27th June 2005, 17:51
Ce-ar fi sa mergeti voi si sa cautati un thread pe Fotbal Intern / Divizia B si distrati-va in voie... daca vreti va fac si un thread special cu derby-urile cu Caracal si Valcea, bine? :D

PS: vedeti ca incepe Cupa TIM, Trofeul Bira moretii, castigati si voi Intere ceva, nu? :P

@ giovany, tu de unde puii mei ai aprut? si unde scrie ca tu esti fan Milan si mai ales ca merita Milanul sa-i fii tu fan? Ocupa-te tu de turma, de cioban si de smardoi mee-mee...

inter
27th June 2005, 18:11
ce onoare , welcome back ayrton ... :drak: , hai ca ma abtin sa raspund la provocari :rolleyes:

Ayrton
27th June 2005, 18:19
am avut auditul pe cap vreo 3 saptamani... am scapat cu bine! :D ce s-a mai intamplat in afara de faptul ca am pierdut Liga? :(

inter
27th June 2005, 18:21
nimic interesant ... nu vrea primarul sa vanda San Siro unui concern creat din Milan si Inter!:D

Ayrton
27th June 2005, 18:42
doar jiji becali si hahalacticii din madrid fac afaceri cu oficialitatile...

inter
27th June 2005, 19:17
LUGLIO
Mercoledì 20: a Trieste, V° Trofeo Tim Milan, Inter e Juventus (h.20,30)
Domenica 24: "Gillette Stadium"- Foxboro, Boston, Chelsea-Milan <(h. 19,00 locali)
Mercoledì 27: "Soldier’s Field" - Chicago, Chicago Fire -Milan (h. 20,30 locali).
Domenica 31: "Giant Stadium"- East Rutherford, N.J., Milan-Chelsea (h. 15,00 locali).

AGOSTO
Giovedì 11: Lugano, I Trofeo Casinò Lugano, Lugano-Milan (h. 20,30)
Domenica 14: Milano, XV° Trofeo Luigi Berlusconi, Milan-Juventus (h. 20,45)
Domenica 21: Genova, III Trofeo Seat Pagine Gialle, Sampdoria-Milan (h. 20,45)


ete programul vostru de pregatire :D:D , tre sa faci cinste :P

Ayrton
27th June 2005, 20:08
auzi, nu vii si tu la un fotbal, (eu merg joia...)... ca as avea cum sa dau o bere... ca altfel...

inter
28th June 2005, 01:24
eu ? poate la un rugby :D ..
hai ca vb. :P pe pm !

Zebrone
30th June 2005, 20:56
kaladze si-a prelungit contractul cu milan pana in 2010.

Sharkie
2nd July 2005, 15:00
Io sunt fan A.C. Milan din primavara 2003. Super-echipa !

cocomic
4th July 2005, 17:23
Milan l-a imprumatat pe Abbiati la Genoa, negociaza in continuare pentru Gillardino si Crespo si s-a interesat de Gerrard, odata ce negocierile intre aceste si Liverpool pentru prelungirea contractului au ajuns in impas... Sa vedem ce-o sa fa mai fie...

Zebrone
4th July 2005, 17:50
crespo face parte din oferta facuta de chelsea pentru trezeguet, om vedea mai departe.

inter
4th July 2005, 21:27
pana una alta l-au luat pt. un an pe Elefteropulos ...:D:D

pirlinho
4th July 2005, 21:40
Portar de sters banca.

L-am mai luat si pe Libis Arenas, declarat cel mai bun portar in U20-ul sud american. Imprumut 1 an, optiune la anul de $1,5 milioane. De la el se asteapta sa fie urmasul lui Dida. Vom vedea.

Zebrone
4th July 2005, 23:52
elefterie asta nu cred ca e mai bun ca abiatti, nu inteleg de ce l-a dat milanul pe "brutar"

Zebrone
5th July 2005, 16:53
Ia uitati ce zice El Mundo Deportivo (http://sport.virgilio.it/it/cmc/calcio/200527/cmc_84571.html)

pirlinho
5th July 2005, 17:25
N-au decat sa viseze si ei. Sheva va putrezi in tricoul lui Milan. ;)

Al Dracu
5th July 2005, 18:54
Christian Vieri è ufficialmente un giocatore del Milan. Il centravanti, che si è svincolato dall'Inter venerdì scorso dopo sei stagioni passate in nerazzurro, nella mattinata di martedì ha firmato con il club rossonero un contratto fino al 2007. La notizia è stata resa nota dalla società di via Turati attraverso un comunicato pubblicato sul sito internet ufficiale. :D

Zebrone
5th July 2005, 19:17
N-au decat sa viseze si ei. Sheva va putrezi in tricoul lui Milan. ;)

inseamna ca il omoara iarna asta sa fie numai putred la vara :D :D

pirlinho
5th July 2005, 21:07
E ucrainean. Iarna pt. el e un fleac. :)

Grazie Massimo, stiam ca esti de-al nostru. 10 ani la Inter, 10 ani plini de bucurii pentru noi. Multumim pentru Vieri, Seedorf, Pirlo, etc.

uti2102
5th July 2005, 22:19
A intrat mortul in casa celor de la Milan :D Adio titluri pentru urmatorii ani !!!

Zebrone
5th July 2005, 23:17
A intrat mortul in casa celor de la Milan :D Adio titluri pentru urmatorii ani !!!

adevar sa graiasca gura ta, ceea ce dorim cu totii :D

pirlinho
6th July 2005, 00:20
Mai baieti, ce-s cu superstitiile astea? Mai schimbati televizorul de pe Dan Diaconescu. :D

dextercioby
6th July 2005, 02:20
Eu nu sint la curent cu stirile in domeniul asta, dar presupun, in necunostinta de cauza, ca Milan l-a luat pe Vieri

*fiindca era "available".
*fiindca a expirat imprumutul lui Crespo de la Chelsea si argentinianul a plecat.

Nu?

Daniel.

Zebrone
6th July 2005, 09:42
ba da. :D

cocomic
6th July 2005, 17:47
A intrat mortul in casa celor de la Milan :D Adio titluri pentru urmatorii ani !!!

au mai intrati ei si mortii ganz (99), pirlo, seedorf (04) si au iesit cu titlul de campion... vorbim dupa primul derby :drak:

Zebrone
6th July 2005, 19:48
zici ca daca ne bateti luati titlul? :evil:

cocomic
7th July 2005, 15:23
pai anu asta ar fi fost valabil :D

cica s-a suparat crespo pe noi ca magarul pe sat... pacat pentru el, dar are o mare parte de vina ca nu s-a ajuns la un acord...

Sergio
7th July 2005, 15:43
Ce vina are? El si-a dorit sa ramana, dar l-a chemat Mourinho...

The G.O.A.T.
7th July 2005, 19:15
L-a chemat ca sa-l ofere lui Juve pt. a-l putea aduce pe Trezeguet!

Sergio
7th July 2005, 20:04
S-ar putea, ramane de vazut.

Ayrton
12th July 2005, 15:30
LUGLIO
Mercoledì 20: a Trieste, V° Trofeo Tim Milan, Inter e Juventus (h.20,30)


Se da si in Romania la televizor!

Zebrone
12th July 2005, 16:54
sigur ca se da, pe canale 5. sau stii tu altceva?

Ayrton
13th July 2005, 10:47
Am vazut in TV Mania de saptamana viitoare ca se va da pe TV sport parca in direct turneul… ma uit iar azi si va zic maine sigur-sigur.

cocomic
13th July 2005, 14:50
pai uita-te ieri si zi-ne azi sigur sigur :D
interistii sper ca sunt pregatiti cu steaguri, fulare si tricouri, sa nu rateze unicul eveniment :drak:

Zebrone
13th July 2005, 15:38
vai coco, mi-au dat lacrimile, mi-am adus aminte de o anume zi de 5 mai :D :D
si atunci erau numa' steaguri si fulare in culorile alea ciudate, asa , triste, intelegi tu cum zic :D :D

Ayrton
14th July 2005, 11:00
sigur-sigur pe 20.07 la ora 21.30 Cupa Tim : Milan-inter-juve in direct pe TV Sport.

Zebrone
14th July 2005, 13:00
beeeton:D
bah v-ati scos, milan l-a vandut pe tomasson la benfica :ok:

BoboCosta
14th July 2005, 19:29
Marpha k transimte tv sport turneul!!! Vedem si noi cum se prezinta echipele cat de cat

Zebrone
14th July 2005, 19:35
da, e super cool. aveti emotii? :D

Ayrton
14th July 2005, 19:41
Super veste ca pleaca tomita danezu' ...

In al doilea rand normal ca asteapta cu nerabdare ei turneul, doar-doar mai imbogatesc si ei vitrina de trofee... :D

pirlinho
15th July 2005, 16:23
Heheh:

http://img.photobucket.com/albums/v181/didyna/235801_calciomercato7ke_202.jpg

Zebrone
17th July 2005, 16:03
Galliani a dat un ultimatum parmei, daca pana maine seara nu se hotarasc in privinta lui gilardino, milanul se va reorienta spre un alt atacant.

pirlinho
19th July 2005, 00:22
Oficial: Gilardinoooooooooo!!!!!!!!!!!!

Forza Milan!

inter
19th July 2005, 01:36
mda... si uitasi sa remarci de scandalul de azi dintre Sheva si Ancelotti ... in urma caruia ucrainianul declara " daca vor sa ma pastreze .. bine , daca nu sa ma lase sa plec!" ...fooooooooooarte interesant!:D

Leo_
19th July 2005, 02:08
Foarte interesant...poate Sheva isi simte pozitia periclitata de venirea lui Gila...intarata-i drace :D

pirlinho
19th July 2005, 02:14
mda... si uitasi sa remarci de scandalul de azi dintre Sheva si Ancelotti ... in urma caruia ucrainianul declara " daca vor sa ma pastreze .. bine , daca nu sa ma lase sa plec!" ...fooooooooooarte interesant!:D

Vorbe, vorbe. Se mai si cearta lumea. Shevchenko ramane la noi pana se retrage; carcotasii n-au decat sa viseze. :cool:

inter
19th July 2005, 02:16
prietene eu nu am comentat decat un fapt pe care o sa-l regasesti maine in toata presa din "cizma" asa ca ... chiar nu ma intereseaza Sheva, ... n-are loc la Inter!:D

pirlinho
19th July 2005, 03:37
Normal ca n-are loc la Inter. Insa au avut mari stele ale fotbalului mondial precum Coco ori Umit Davala, inlocuind niste neica nimeni precum Seedorf ori Simic. :)

Zebrone
19th July 2005, 10:09
gilardino e al milanului, care au platit 24 de milioane parmei.

cocomic
19th July 2005, 13:51
care vor plati 24 milioane in 3 ani, ca inca nu au platit :D

Sheva, Gilardino, Inzaghi, Vieri... arata bine atacul nostru... :drak:

intere, nu mor caii cand vor cainii :D

Leo_
19th July 2005, 13:59
Trebuie sa recunosc ca arata bine atacul Milanului :)

Sergio
19th July 2005, 14:02
Normal ca arata... Sun toti inalti, frumosi si cu bani. :evil:

Zebrone
19th July 2005, 14:13
nu situ ce sa zic, jumate sunt sariti de 30 de ani,iar pippo e cu piciorul varza.

Leo_
19th July 2005, 14:16
Pai banuiesc ca titulari vor fi Sheva si Gila...nu suna rau. Si cand il mai ai pe banca si pe Bobo...alta viata. Oricum, sa revenim cu picioarele pe pamant...nu se compara cu Ibra-Treze-DelPiero :D

cocomic
19th July 2005, 14:18
pai normal ca nu, in atac suntem superiori :D
La mijloc zic eu ca aveti un plus... din punct de vedere defensiv insa... ca ofensiv, noi il avem pe kaka ;)

Ayrton
19th July 2005, 15:49
si ei il au pe Mutu, nu?
:D
ce comparatie: Kaka cu Mutu... :) un campion mondial la fotbal cu unul "campion" la sex...

Sergio
19th July 2005, 19:04
Nici macar la aia... Cuvintele Mutu si campion se cam bat cap in cap.. :P

Marquise MGP
19th July 2005, 19:35
ce vorbesti ma tu acolo...mutu na iesit campion cu noi ? :D :D

pirlinho
19th July 2005, 20:02
Cu un mafiot ca socru si un mafiot ca nas lui Mutu ii trebuia o echipa pe masura. A gasit-o: Juventus.

Marquise MGP
19th July 2005, 20:10
nui asa ca te oftici ? :evil:

pirlinho
19th July 2005, 20:14
N-am pentru ce.

Zebrone
19th July 2005, 21:16
pai normal ca nu, in atac suntem superiori :D
La mijloc zic eu ca aveti un plus... din punct de vedere defensiv insa... ca ofensiv, noi il avem pe kaka ;)

in atac nici macar ca inaltime nu sunteti superiori
iar cu mijlocul eu zic ca mai vedem ce si cum.
@pirlinho: stergeti spumele de la gura ca nu te crede lumea :D

pirlinho
19th July 2005, 21:32
alpi: nu ma oftic deloc insa recunosc ca Juventus a avut o campanie de transferuri extraordinara vara aceasta. Iar daca vine si Miguel, cu atat mai extraordinara va fi.

Insa noi suntem Milan, nu Inter, si va batem si asa. ;)

Zebrone
19th July 2005, 23:11
asa ziceau si real ,ca ne bat ca ne macelaresc. si sa iti aduc aminte scorul de pe san siro la ultima intalnire? :P

Sergio
19th July 2005, 23:33
ce vorbesti ma tu acolo...mutu na iesit campion cu noi ? :D :D
Asa e... A avut un aport substantial la castigarea campionatului. :happy

inter
19th July 2005, 23:37
mda ... cele mai "subtiri" linii sunt pe Delle Alpi :D:D ... apropo ... pe langa Motru nu stiam ca sunt Alpii :P

Marquise MGP
20th July 2005, 00:11
anu trecut na avut timp sa le subtieze dar anu asta vati ars...no sa mai stiti unde incepe si unde se termina terenul...cred ca dorinta cea mai arzatoare a lui mutu este " sa fie tinut pe tusa " :D :D ... sal vezi ce mandru o sa fie cand o sa se laude ca " a facut tusa " la juve :D :D

pirlinho
20th July 2005, 00:18
asa ziceau si real ,ca ne bat ca ne macelaresc. si sa iti aduc aminte scorul de pe san siro la ultima intalnire? :P

Ce legatura are Milan cu amatori precum Real Madrid? :ok:

Zebrone
20th July 2005, 10:11
buna intrebare :D :D

Sergio
20th July 2005, 10:23
Nu te risti la un raspuns? :D

Zebrone
20th July 2005, 10:49
m-as risca dar e imbarligat si implica cuvantul Inter si niste jucatori transferati de la "amatori" :D

Sergio
20th July 2005, 12:29
Pai nu stiai ca Inter are o relatie mai speciala cu amatorii? Schimburi de experienta la greu. :D

cocomic
20th July 2005, 12:33
gilardino a dat primele 3 goluri pentru Milan... va absenta astazi de la trofeul TIM, probabil va putea fi admirat in tricoul rosso-nero in turneul din statele unite...

pe de alta parte, saga-ul cu transferul lui continua... a intrat si verona pe fir, care cica vor face contestatie...

in alta ordine de idei, sa nu zica verisorii ca nu facem totul pentru a le facilita unicul trofeu, iata echipa din meciul cu ei: Eleftheropoulos; Cafu, Stam, Nesta, Kaladze; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Rui Costa, Serginho; Vieri. :drak:

Sergio
20th July 2005, 12:41
Va dam scor. :P

cocomic
20th July 2005, 13:04
poate... dar poate va infige bobocul vreo 2 :drak:

Sergio
20th July 2005, 13:13
Macar sa nu se bucure in semn de respect. :cool:

Zebrone
20th July 2005, 13:23
ba sa se bucure, sa faca tumbe sa aruncati iara cu torte si sa va suspende si sediul clubului :drak:

realmadrid.com
20th July 2005, 13:26
Ce legatura are Milan cu amatori precum Real Madrid? :ok:

Ce ma, nu va mai ajunge strada ? :sleep:
Daca Real Madrid sunt amatori...Milan nu este echipa. Compara cele 2 echipe si apoi vorbeste, daca Real nu a mai castigat nimic de cativa ani, nu inseamna ca sunt amatori ;). Sau..credeti ca daca l-ati transferat pe Gilardino, castigatzi tot ?..cupa italiei poate :D
Un singur lucru imi place la Milan, este echipa care inca poate sa piarda un trofeu/calificare dupa ce conduce cu un scor, zic eu decisiv...4-1 => 0-4, 3-0 => 3-3...
Si...inca ceva, nu ati castigat nimic anul acesta, deci nu sunteti voi in masura sa comentati evolutia realului..."amatorilor" ;)

cocomic
20th July 2005, 13:40
bai intertristilor, mai terminati cu aberatiile... anul asta am castigat mai mult ca voi, avem supercupa italiei, voi doar cupa... asa ca scutiti-ne cu gargara toti, ca exagerati deja...

iar despre masura de a comenta despre evolutia unora, culmea ca v-ati gasit tocmai voi, ciuca batailor, vesnicii 'atat de aproape' sa comentati despre trofee...

bafta diseara...

Sergio
20th July 2005, 15:11
Supercupa o jucam noi cu Juve, singurele echipe care au castigat ceva sezonul asta. Asta e, nu trebuie sa te superi coco.

alpi, vad ca de cand v-ati vandut sediul vreti sa moara si sediul vecinului... :cool:

pirlinho
20th July 2005, 16:11
Lumea uita ca sezonul 2003-2004 a inceput cu Supercupa Italiei, castigata de Milan dupa un hattrick al lui Shevchenko.

Apreciez totusi rapiditatea cu care s-a bosumflat madridistul de mai sus. ;)

Al Dracu
20th July 2005, 16:51
Mah pirlinho, ca de mult tineam sa-ti spun: dar ce nick haios ai mah! :D Cred ca tii mult la el! Te-au inspirat baietii tai de la Milan cind ai facut alegerea? :happy

pirlinho
20th July 2005, 19:38
E doar un nick. Ii acorzi prea multa importanta.

inter
20th July 2005, 22:44
bai intertristilor, mai terminati cu aberatiile... anul asta am castigat mai mult ca voi, avem supercupa italiei, voi doar cupa... asa ca scutiti-ne cu gargara toti, ca exagerati deja...
..

v-am bagat titlul in casa si voi ...pauza! :drak:

inter
20th July 2005, 23:16
dati si voi un e-mail la astia de la tv sport si spuneti-i cine joaca cu nr.24 :D:D

cocomic
26th July 2005, 16:55
Gilardino va evolua din primul minut in amicalul cu Chicago Fire...

Pentru cine zicea ca atacul Milanului nu este cel mai valoros din Serie A, adunand golurile inscrise de cei patru in campionat ajungem la 411 goluri, o medie de peste 100 de goluri / jucator...

Zebrone
26th July 2005, 17:14
hai ma lasi? del piero are peste 100 si trezeguet se apropie, iar ceilalti atacanti de la juve nu au jucat numai in serie A. de unde scoti criteriile astea? sau incerci sa te autoconvingi?

vlad1607
26th July 2005, 17:23
si eu sunt de parere ca in acest moment cel mai bun atac din Serie A este al Milanului....

Leo_
26th July 2005, 21:33
Atat Shvecenko, cat si Gilardino au marcat acele goluri jucant la echipe diferite, nu impreuna. Cand vor avea macar 50 de goluri impreuna, putem discuta ca sunt un cuplu bun si sudat. Pana atunci, mai e mult pana departe :D

Zebrone
26th July 2005, 21:54
si eu sunt de parere ca in acest moment cel mai bun atac din Serie A este al Milanului....

eu nu, dar ramane de vazut in campionat.

vlad1607
27th July 2005, 10:45
cei mai buni doctori din Europa sau poate din lume...nu doar din Italia....:D :drak:
si sa nu uitam de GEA.....:D :drak:

cocomic
27th July 2005, 12:00
eu zic totusi ca un cuplu format din balonul de aur de anul trecut si unul din cei mai buni marcatori de anul acesta este superior momentan oricarui alt atac...

Zebrone
27th July 2005, 12:47
cei mai buni doctori din Europa sau poate din lume...nu doar din Italia....:D :drak:
si sa nu uitam de GEA.....:D :drak:

noi avem doctori si avem si echipa. voi aveti datorii cat PIB-ul romaniei si echipa pacii.
in ceea ce priveste GEA, imagineaza-ti ca nu prea multi jucatori ai romei ar fi ramas sa blatuiasca derby-ul cu lazio, daca moggi chiar isi baga coada. acu jucati cu sartor si mai stiu eu ce tanara speranta neconfirmata. asa ca stai flexat nu mai vorbii doar ca sa te auzi.

cocomic
28th July 2005, 16:14
rusul ala nebun nu vrea sa-l lase in pace pe sheva... 87 milioane de euro, 60 milioane de lire....

in alta ordine de ei, azi noapte Milan - Chicago Fire 3-1, de remarcat fiind primul gol al lui Gilardino si primul gol din actiune al lui Vieri...

Catalanul
28th July 2005, 16:20
Eu am inteles ca Chelsea a dezmintit (http://www.chelseafc.com/article.asp?hlid=294562&m=7&y=2005&nav=news&sub=latest+news) faptul ca exista o oferta pentru Sehvchenko.

cocomic
28th July 2005, 16:25
oficial da... neoficial, azi se intalnesc cu oficiali ai milanului in usa, marin cu 4 mil euro oferta...
anul asta nu cred ca se mai intampla ceva, dar la anul este posibil sa fie vandut, iar cu banii obtinuti milan vrea sa mearga pe pistele torres si ronaldinho

Catalanul
28th July 2005, 16:31
milan vrea sa mearga pe pistele torres si ronaldinhotorres da, Ronaldinho NU :P oricum eu zic ca nu merita sa faca o astfel de afacere. Torres nu este atacant de Serie A, iar Ronaldinho n-are cum sa vina la Milan :D

Zebrone
28th July 2005, 16:38
la cat e de blindat ronaldinho e greu de luat de la barca, dar cu banii aia milan poate aduce 2 jucatori exceptionali in atac si la mijloc, cum ar fi adriano si stankovici :D :D

ieppy
28th July 2005, 16:38
de ce? nu mai sunt zboruri pentru Milano? :D

cocomic
28th July 2005, 16:39
nici sheva sa plece de la Milan :D... dar nu se stie niciodata... daca ridica rusul oferta la anul la 100 de bulioane, iti cumperi juma de echipa de genul lui vieira... nu cred ca e o suma chiar de aruncat...

eu unul NU vreau sa plece sheva... si nici nu cred ca o va face, pentru ca exista asa, o coalitie a cluburilor mari impotriva lui chelsea... some things money can't buy :D

Zebrone
28th July 2005, 17:34
pai asta ar fi singura sansa ca sa ramana, cum si juve a refuzat sa il cedeze pe trezeguet pe 50 de milioane. oricum ce stim noi de smenurile celor 2 chei :D

cocomic
1st August 2005, 17:19
USA: Milan - Chelsea 1-1 (0-0), goluri Rui Costa / Drogba. Gol valabil si pentru Vieri, anulat aiurea de arbitru pe motiv numai de el stiut.

cocomic
5th August 2005, 16:43
ma, a venit timpul sa ma sparg si eu cateva zile... :D see you when you get there (bineinteles, pe interisti cu alta ocazie, 'cause they never get there :D)

na... nu m-am putut abtine :drak:

dracule, preiei legatura ;)

Al Dracu
5th August 2005, 17:00
Am preluat legatura! Doi, zece! :D Ce sa-ti urez? Vacanta placuta, forza Liverpool si alte alea! :drak:

Ayrton
5th August 2005, 19:26
Las ca raman io sa stau de veghe p-aici! concediu placut!

Zebrone
5th August 2005, 22:55
concediu placut.ramanem noi sa avem grija de toate cele asa ca... dont worry, there's no sugar :D :D

inter
7th August 2005, 22:39
http://www.datasport.it/vignette/609.jpg

dragut :drak: :drak:

Ayrton
8th August 2005, 14:00
ce e asa dragut?

vlad1607
8th August 2005, 14:04
ba am auzit ca ati "pornit asaltul final"pt Cassano....da chiar asa ma ? nu va ajung atacantzii? :D