PDA

View Full Version : AC Milan



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Zebrone
29th November 2005, 14:39
alejandro MILAN a avut un sezon foarte bun...am ajuns din nou in finala CL pe care am pierdut-o cu mare ghinion dupa ce am dominat tot meciul si mai ales dupa ce am fost egalati de liverpool ratand victoria pe final prin sheva din 3 metri !!! asta dupa ce in 2003 am castigat CL in finala cu juve:D in campionat santem la 5 puncte de voi este drept dar mai este foarte mult pana departe vorba lui alpi:D vedeti ca vine meciul lui juve la fiorentina si se poate sa ne apropriem iar la 2 sau 3 puncte :drak: SHEVA a luat BALONUL DE AUR iar anul acesta a fost pe locul 5 dar PRIMUL din SERIE A urmat de MALDINI:D Cat despre CL actual santem pe locul 1 in grupa noastra iar juve pe locul 2 in grupa lor !!! eu zic sa nu ne mai certam si sa asteptam pana la anul in mai sa vedem cine ia scudeto si cine ajunge mai departe in CL...bafta tuturor echipelor italiene !!!

in alta ordine de idei poate sa-mi spuna cineva unde pot cumpara si eu un tricou al nationalei cu mutu ?...hehe daca vroiam cu juve il rugam pe alpi si-mi facea el rost...multumesc:D

in aceeasi idee, noi suntem pe primul loc de 51 de etape si suntem una din cele doua echipe din Serie A care nu ia gol in ultimul sfert de ora al meciului. balonul de aur a trecut pe la nedved si am avut toata echipa pe lista celor cincizeci. o sa ne construim un stadion de 150 milioane de euro, cel mai modern din italia si suntem o societate independenta si riguros administrata financiar si sportiv. am pierdut 3 finale din champions league in 8 ani de zile, ceea ce e dureros, dar nu ne face cu nimic inferiori nimanui. am castigat inclusiv uefa intertoto dovedind ca stim sa luptam si pe fronturi mai mici si sa fim umili. si dincolo de toate ii uram pe inter, asa ca bafta echipelor italiene, mai putin interul care pentru mine sunt chintesenta rateului.
nu am domle tricou cu mutu, dar daca vrei iti caut :D

Lucky_OLD_G's
29th November 2005, 14:55
BAI CARE e prostu care a zis ca milanu a batut juventusu in finala champions league.........a fost 0-0 daca nu-si aduce aminte.......si asta dupa ce nedved nu a jucat in finala fiind avertizat pe nedrept in semifinala.....nush daca arbitru ala a vrut sa-i favorizeze pe milan in finala suspendandu-l practic pe pavel.......da yoo nu-s drogatu ala de aici care inventeaza numa prostii ala comunist.....:D:D....da maldini ce cauta in fatza lu etoooo in clasamentu balonului de aur......imi explica cineva de ce?? sa de ce sheva a luat anu trecut balonu de aur in detrimentu lui ronnie? .....berlusconi stie.......:d

STEAUA-MANIA
29th November 2005, 16:26
maldini,ai perfecta dreptate...pur si simplu ma enerveaza la culme maniacul ala care nu poate sa-si laude echipa fara sa ne faca spurcati pe noi
Eu nu te-am facut spurcat...vad ca te autodescrii:yeah: Onestitatea va fi premiata,acolo,SUS!

BAI CARE e prostu care a zis ca milanu a batut juventusu in finala champions league.........a fost 0-0 daca nu-si aduce aminte.......si asta dupa ce nedved nu a jucat in finala fiind avertizat pe nedrept in semifinala.....nush daca arbitru
logica lui peste..si voi ati castigat o finala de CL,dupa 11m vs ajax..sa inteleg ca nu i-ati invins?ati facut egal,nu?Bine,cei de la juve se dopau in acea perioada..corectitudine marca rubentus...
pirlinho am facut rost de filmulete cu crudeli?Le doresti?:)Am 1,3 gb cu MILAN:D

alejandro
29th November 2005, 16:32
ce tampit:headbang:

Lucky_OLD_G's
29th November 2005, 18:16
bai ffrate ce tot rubentus..............ca nu are nici o noima..gaseste ceva ai potrivit...............e ca si cum i-ash zice milanului........tren sau vasile......your momma is happy with you? ai intrebat-o vreodata?...cred ca si ea te regreta....

Zebrone
29th November 2005, 19:00
sau ai putea sa zici muilan dar nu merita desenatul ala sa ii superi pe toti fanii rossonerilor.

maldini
29th November 2005, 19:47
alpi daca afli ceva cu tricoul ala cu mutu (nationala nu juve:D ) raman dator cu o bere...in alta ordine de idei, ca s-au mai potolit apele pe aici, MILAN are cei mai multi suporteri din lume dupa hahalactici si manchester united ...barca nu a prins podiumul este pe 4:drak: sursa oficiala OLS :D

Zebrone
29th November 2005, 22:26
de incredere sursa :D

maldini
29th November 2005, 22:58
alpi hai sa te mai fac sa razi putin :D uite din gazzetta de azi alt scenariu sf :D
"In attesa della sentenza del Tas che dovrà pronunciarsi sul caso Mexes, a Roma prende corpo un'idea suggestiva per il mercato di gennaio. All'orizzonte sembra profilarsi uno scambio Cassano-Vieri. Il barese è sempre più distante dal rinnovo del contratto, il rossonero, che fatica a trovare spazio al Milan, riscuote l'approvazione di Spalletti e ha bisogno di giocare con continuità per prepararsi al meglio per il Mondiale.
Cassano a Milano ritroverebbe il sorriso e le società non avrebbero eccessive spese. L'ingaggio di entrambi i giocatori, infatti, si aggira sui 3,5 milioni di euro. Il Milan, inoltre, sarebbe disposto a mettere sul tavolo anche un assegno da 4 milioni di euro. Bazzecole rispetto la cifra spesa da Sensi per acquistare Cassano dal Bari, ma sempre meglio di niente. Soprattutto con il beneplacito dei giocatori."

Al Dracu
29th November 2005, 23:07
De unde ai scos-o vere ca eu am citit-o acum 6-7 zile! :o:

maldini
29th November 2005, 23:10
era in gazeta dracule ...oricum nu cred ca se va face schimbul mai degraba Milan va cauta in ianuarie sa intareasca apararea:drak: zebina de la juve si felipe de la udine ar fi 2 variante:D

Al Dracu
29th November 2005, 23:22
Pai stiu ca era in gazeta, dar in gazeta din ce an? :D Ca de cind a iesit zvonul asta s-a facut destula caterinca pe seama lui!

maldini
2nd December 2005, 22:23
Nu stiu ce se intampla cu Prost Tv dar marti in loc sa dea in CL echipe din spania(hahalactici) sau anglia(chelski) sau trezit sa dea Milan-Schalke:D oricum ...multumesc Prost TV:D FORZA MILAN

STEAUA-MANIA
3rd December 2005, 12:25
What?Prost tv transmite MILAN vs schalke?Yuuuuuuuuuuuuuuupi!
FORZA AC MILAN!
Ce pacat ca saracii de la b1tv dau marele meci inter-ascoli si nu pe chievo-MILAN:(

Zebrone
3rd December 2005, 13:46
si daca bate ascoli, nu te bucuri? :D

inter
3rd December 2005, 16:37
de la orangina aia ... ai probleme majore :D:D

maldini
3rd December 2005, 16:49
alpi daca bate ascoli chiar ca trebuie sa sarbatorim cu vreo 10 beri:D :D

diablo20
3rd December 2005, 18:44
si stim si cine face cinste......mosul cu varguta! s-au poate lasam pe marti cand se califica si milanul in optimi!

Zebrone
3rd December 2005, 19:29
de la orangina aia ... ai probleme majore :D:D

o fi orangina, o fi ca voi nu jucati nimic, cine stie? mai vedem ce o fi mai incolo :D

maldini
3rd December 2005, 20:13
pana una alta al dracu s-a suparat pe Lucky OLD G's si l-a trimis la plimbare pe 7 zile :drak: dracule ala era juventin de al tau vere sa vezi ca revine intr-o saptamana fan inter:D

in alta ordine de idei dus rece la verona ...chievo-milan 2-1:mda:

diablo20
3rd December 2005, 21:04
si iata ca milanul "pastreaza"/hello diferenta fata de juve :evil: :drak:

Al Dracu
3rd December 2005, 21:12
Hehe! Betoane! Gazzetta spune ca pe Milan i-a calcat tirul la Verona! :drak:
Magicul Milan a mai facut o magie! :happy
@Maldini: Nu are nici o importanta ca e juventin, putea sa fie si Zlatan in persoana. Ideea e ca pe forumul asta a fost si sper ca va exista si de acum incolo o atmosfera un pic diferita de ceea ce intilnesti in alte parti! :ok:

Zebrone
3rd December 2005, 21:13
deh, mana lui moggi ce sa-i faci :D

inter
3rd December 2005, 23:43
o fi orangina, o fi ca voi nu jucati nimic, cine stie? mai vedem ce o fi mai incolo :D
noi nu jucam nimic, in schimb voi .................:evil: :evil:

maldini
4th December 2005, 00:22
nu caut scuze ptr Milan dar golul de 1-1 al lui Chievo (Pellissier) a fost offside:mda:

Zebrone
4th December 2005, 11:57
n-a fost offside. :D
@inter: in schimb noi radem de 16 ani de voi, aia vroiai sa zici si iti era rusine? ce mai face kallon, imaculatule? :evil:

Leo_
4th December 2005, 13:25
"Il Chievo come un Tir sul Milan" Inspirat titlu...:D
Acum nu ne mai ramane decat sa le zicem sarumana veronezilor si sa-i batem pe violeti deseara ;)

alejandro
5th December 2005, 10:30
si iata ca am batut...le-a pupat cineva mana veronezilor?:D

maldini
5th December 2005, 12:27
n-a fost offside. :D

in gazzetta dello sport scrie ca a fost offside...in corriere la fel ...la reluare daca te uiti pe inregistrarea meciului de la gazzetta se vede clar:D ma rog asta este ,important este sa batem pe schalke si in ianuarie sa intarim putin apararea:drak:

STEAUA-MANIA
5th December 2005, 14:53
nu caut scuze ptr Milan dar golul de 1-1 al lui Chievo (Pellissier) a fost offside:mda:
Iar in meciul chievo 0-1 juve,sutul lui Pellisier a trecut 1/2 de metru de linia portii,insa golul nu a fost validat..cam asa se arbitreaza in Italia..:rosu:
Maine,MILAN va infrunta pe Schalke 04,tre sa batem,in cazul unei necalificari...ance-->out!:rosu:

Zebrone
5th December 2005, 16:41
si in meciul cu inter juve a pierdut supercupa dupa un gol anulat aiurea si un gol din offside marcat de inter, asa ca plimba ursul. si nu a fost offside la pellisier, nu te mai victimiza atata.

alejandro
5th December 2005, 16:52
alpi,tu mai vb cu el?
uite,iti dau o idee:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10354&page=2

inter
5th December 2005, 22:19
si in meciul cu inter juve a pierdut supercupa dupa un gol anulat aiurea si un gol din offside marcat de inter,

da ma cata dreptate ai ... a tras al nostru din tribuna si n-au stiut ai vostrii de unde vine mingea!
alpi cred ca ai probleme majore de memorie , daca nu stii ca golul a fost marcat in urma unei pase date inapoi!
nu credeam ca esti asa de "dreamer" :drak:

si ca de obicei esti in nota casei : "hotul striga hotii!" ... :evil:


ps. mai lasa dreq "orangina " aia ca vad ca da efecte secundare :rolleyes:

cocomic
6th December 2005, 10:19
Convocatii pentru meciul de diseara cu Shalke 04:

PORTIERI: Dida, Kalac.

DIFENSORI: Costacurta, Kaladze, Maldini, Nesta, Jankulovski, Simic, Stam.

CENTROCAMPISTI: Gattuso, Kakà, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho, Vogel.

ATTACCANTI: Inzaghi, Gilardino, Shevchenko, Vieri.

Zebrone
6th December 2005, 10:23
da ma cata dreptate ai ... a tras al nostru din tribuna si n-au stiut ai vostrii de unde vine mingea!
alpi cred ca ai probleme majore de memorie , daca nu stii ca golul a fost marcat in urma unei pase date inapoi!
nu credeam ca esti asa de "dreamer" :drak:

si ca de obicei esti in nota casei : "hotul striga hotii!" ... :evil:


ps. mai lasa dreq "orangina " aia ca vad ca da efecte secundare :rolleyes:

mestere ia neste lecitina, ca ai mari probleme (sau incearca neste orangina :D ) o fi fost pasa inapoi, da adriano daca nu ma insel era in offside, faza trebuia oprita acolo. mai lasa campii si revino-ti ca se termina tarlaua. :ok:

MirceaB
6th December 2005, 11:58
Milanistilor vreti un super meci al lui Milan pe DVD imagine super.

Milan-Real Madrid 5-0 1988/1989

maldini
6th December 2005, 15:26
@alpi "Tra mischie e interventi affannosi, Malagò colpisce il palo con Dida battuto, che però nulla può nel recupero quando Pellissier gabba un Kaladze quasi sorpreso e in girata infila l'1-1: meritato e da applausi, anche se in fuorigioco millimetrico. " GAZZETTA DELLO SPORT

@mircea semifinala aia cu hahalactici de la real in care i-am umilit cu 5-0 ar fi mai bine sa o vada cei de pe forumul real madrid :drak:

STEAUA-MANIA
6th December 2005, 16:32
Conform ziarele de sport din Italia,AC MILAN va incepe in atac cu SHEVA-Inzaghi + Kaka ca si regista!FORZA AC MILAN!

Zebrone
6th December 2005, 18:13
maldini, exact tata milimetric, stii cate din astea sunt? o caruta pe etapa, nu poti sa le vezi pe toate la tanc. oricum nu de acolo vi se trage voua, parerea mea. bafta diseara! :ok:

alejandro
6th December 2005, 18:17
bafta milan:happy eu mai vreau o finala juve-milan:evil:

maldini
6th December 2005, 18:52
alpi si alejandro multumesc...sa fie !!! :ok: voi fi foarte fericit cu un 1-0 ptr milan gol sheva:D

Zebrone
6th December 2005, 19:12
sa inteleg ca daca da gol pippo te superi? :D :D

diablo20
6th December 2005, 23:42
si se mai spune ca milanul nu e ajutat de arbitri!...in aceasta seara s-a vazut!
Felicitari pentru jocul spectaculos si pt calificare!

maldini
6th December 2005, 23:43
3-2 MILAN si grazie KAKA :ok: fara el azi nu am fi reusit !!! sper ca in ianuarie sa ne intarim apararea ca nu mai tine:drak:

@diablo daca te referi la penaltiul la nemti si noua ni se putea da un penalty la sheva ...mersi !

Zebrone
6th December 2005, 23:46
culovic asta mare jucator, ba la noi ba la ei :D felicitatiuni :ok:

BoboCosta
6th December 2005, 23:52
Echipa plafonata.....tre sa schimbati ceva in iarna!!!Pai asa ati ajuns...sa tragetzi de timp si sa bubuiti mingile in fata? ;;)

Zebrone
6th December 2005, 23:55
pai sa il vindeti voi pe zicu, sa creeze mai mult fantezie la mijloc nu merge? :D

maldini
6th December 2005, 23:56
asta am zis si eu bobo...adica apararea si deja am pus ochii pe felipe , lugano si se pare ca juve ne va ajuta cu zebina :D oricum pe celalalt BOBO nu-l mai vedeti :drak:

diablo20
6th December 2005, 23:56
...pai pe langa ala au mai fost o duzina de faulturi nesanctionate nici macar cu lovitura libera, pe cand la milan cum ii atingeau cum fluiera!...oricum a fost un meci SUPER.

Zebrone
6th December 2005, 23:58
auzi maldini, apropo de bobo, ia ghici cine a luat maretul trofeu Bidonu' de Aur? :D

Catalanul
6th December 2005, 23:58
Meci frumos pe San Siro. Pentru spectacolul pe care il ofera aceasta competitie ma bucura faptul ca Milan s-a calificat :ok:

@diablo, adu-ti aminte de golul anulat Milanului, eu unul cred ca fost anulat eronat, nici vorba de fault la Kaka parca :rolleyes:

maldini
6th December 2005, 23:59
sa sti alpi ca pe bobo ar cam trebui sa-l mai joace ancelotti ca nu prinde mondialul...in alta ordine de idei as fi vrut ca gatuso sa-i dea un sputo lui poulsen...asa ca sa fie 2-0 :drak:


@catalanul absolut corect gol...nici vorba de fault in atac la inzaghi...kaka marcase !!!

diablo20
7th December 2005, 00:08
cum nu a fost fault la inzaghi??..i-a luat picioarele,CLAR, fundasului in loc sa dea in minge
@alpi: oare cine sa fie?....bobo vieri!

maldini
7th December 2005, 00:12
alpi bafta maine si sper sa la dati o caruta de goluri ca as vrea sa ne intalnim in finala :D

Al Dracu
7th December 2005, 00:23
culovic asta mare jucator, ba la noi ba la ei :D felicitatiuni :ok:
Culovici nu mai joaca la noi, l-am cedat inapoi Milanului! :drak: In locul lui l-a adus Moggi pe vedeta din meciul cu Firenze: Tommaso Buonasorte! :D
P.S. Bah! Bine ca nu trag arbitrii in campionat cu Milan ci doar in Europa! :P

cocomic
7th December 2005, 09:28
sa spui ca doar culovic a fost vinovat pentru calificare mi se pare o mare lipsa de obiectivitate, in conditiile in care golurile lui shalke au venit din faza fixa respectiv dintr-un sut deviat... pana una alta, pana la 3-1 Milan a dominat si a gestionat jocul, iar impresia de panica la atacurile nemtilor de dupa a fost data nu atat de periculozitatea lor cat de nodul in gat pe care il am in ultimul timp la fiecare atac al adversarilor cand vad ce aparare avem...

penalty?... conform idiotului de la protv nemtii trebuiau sa primeasca 10 iar noi sa ne si dam autogoluri...

in fine, obiectiv atins, ne-am calificat de pe primul loc lasandu-le prietenilor de la juve onoarea de a-i privi de aproape zambetul lui ronaldinho... "obrigado, mama" ;)

diablo20
7th December 2005, 10:21
si voua va revine oroarea de a juca cu chelsea, cu galacticii ar fi prea usor!

maldini
7th December 2005, 13:29
@diablo pai dupa cum spunea alpi il avem pe culovici in echipa si vom juca in optimi cu glasgow rangers :drak: juve va elimina pe liverpool iar chelsea iar o sa-i trimeata in vacanta pe barca :drak: si uite asa prevad o finala juve-milan la penaltyuri :drak: :drak:

ps am uitat inter o sa-i elimine pe hahalactici:D

diablo20
7th December 2005, 14:17
ai mai uitat sa mentionezi ca de aceasta data juve va castiga!

Andy Shevchenko
7th December 2005, 15:58
Forzza MILAN cei mai tari si mai smecheri !!! Super echipa frate nu ,si super atacanti ala Shevchenko nu cioara aia urata de Ronaldinho uuOOOOO!!!! Cred ca sigur anul asta va castiga Uefa Champions League !!!:yeah: Ce sa mai zic abia astept sa se intalneasca cu Barca sa vezi atunci meci:drak: !!Hai ciaoooo !!! AC.Milan de best team of the world!!!!!:ok:

Catalanul
7th December 2005, 16:01
chelsea iar o sa-i trimeata in vacanta pe barca :drak:
ti s-a urcat la cap de la victoria de aseara ? :D aveti grija ca poate se reediteaza finala de anu' trecut... si o sa aveti probleme din nou :rolleyes:
Sincer, anu' cred ca veti ajunge pana-n sferturi (maxim).

Andy Shevchenko
7th December 2005, 16:05
Glumetzzz nu se poate intampla iar acelasi lucru prefer sa nu ajunga decat sa piarda in finala!!!:D Ce o fi o fi dar cred ca are potential ff mare ca sa ajunga in finala si sa castige Uefa Champions League indiferent de echipa si cu orice pret!!:yeah:

Zebrone
7th December 2005, 16:07
sa spui ca doar culovic a fost vinovat pentru calificare mi se pare o mare lipsa de obiectivitate, in conditiile in care golurile lui shalke au venit din faza fixa respectiv dintr-un sut deviat... pana una alta, pana la 3-1 Milan a dominat si a gestionat jocul, iar impresia de panica la atacurile nemtilor de dupa a fost data nu atat de periculozitatea lor cat de nodul in gat pe care il am in ultimul timp la fiecare atac al adversarilor cand vad ce aparare avem...

penalty?... conform idiotului de la protv nemtii trebuiau sa primeasca 10 iar noi sa ne si dam autogoluri...

in fine, obiectiv atins, ne-am calificat de pe primul loc lasandu-le prietenilor de la juve onoarea de a-i privi de aproape zambetul lui ronaldinho... "obrigado, mama" ;)

mestere, lasa prostiile, schalke au avut mai multe ocazii ca voi. si fie ca iti place fie ca nu ati avut noroc aseara. in ceea ce priveste onoruri si alte prostii, bafta multa cu chelsea sau real.

STEAUA-MANIA
7th December 2005, 17:22
Milan nu poate cadea in 1/8 cu echipe de pe locul 2,care au jucat in aceeasi zi cu MILAN + cu o echipa din italia(juve sau udinese-daca se califica) rube poate juca vs celski sau psv:D asta daca termina pe locul 1.
Gallina a declarat ca atata timp cat va fi in conducerea lui AC MILAN,Ancelotti va ramane antrenor..dupa parerea mea,daca anul acesta AC MILAN nu castiga nici un trofeu CL/scudetto,Silvio il va demite pe Ance!

maldini
7th December 2005, 20:34
@ steaua-mania MILAN va cadea in optimi cu glasgow rangers:D
@catalanul MILAN in ianuarie se va intari in aparare cu Zebina, Lugano si Felipe de la Udinese...si poate chiar Chivu :drak: fac pariu cu tine catalane ca daca nu jucam finala cu juve o jucam cu voi...despre chelski era o gluma anul asta sant mai slabi ca anul trecut:D

Ayrton
8th December 2005, 10:32
si o veste proasta, pt care trebuie sa le multumim vericisorilor:

"Jucatorul echipei AC Milan, Christian Vieri, este castigatorul din 2005 al trofeului “Bidonul de aur”, decernat celui mai slab fotbalist din campionatul Italiei, informeaza cotidianul “Il Giornale”. El este urmat in acest clasament de Santiago Solari, fotbalistul echipei Internazionale Milano si de Antonio Cassano (AS Roma)."

Leo_
8th December 2005, 10:37
Pai premiul l-a luat cand imbraca tricoul vostru, dar am impresia ca l-a obtinut pentru performantele de la verisori :D:D La voi inca n-a apucat sa arate ce poate =))

alejandro
8th December 2005, 10:52
e super tare vieri asta...merge la CM?si acolo poate sa primeasca premii si comentarii:D

dumy84
8th December 2005, 13:28
Ce-ar fi sa marcheze o tripla duminica Vieri:D FORZA MILAN SI VICTORIE CU inter!

P.S. Unde pot gasi in Bucuresti materiale cu MILAN (tricouri, esarfe, fulare etc.) ????

inter
8th December 2005, 13:28
Pai premiul l-a luat cand imbraca tricoul vostru, dar am impresia ca l-a obtinut pentru performantele de la verisori :D:D


o sa vad ce poti tu leo ... mai e putin pana vei "pupa" steagul :drak:

Leo_
8th December 2005, 13:34
Trebuie sa depun si juramantul de credinta? :P Se lasa cu ritualuri, ceva...? :D

inter
8th December 2005, 13:35
tot tacamul! :P

Zebrone
8th December 2005, 21:38
orangina e inclusa? :D

maldini
8th December 2005, 21:57
ce aveti cu bobo vieri ? pana una alta tot pe el si pe totti se bazeaza lippi la mondialul din germania:D sa vezi cate mingi in tribuna si flegme o sa dea acest ilustru cuplu :drak:

inter
8th December 2005, 23:46
orangina e inclusa? :D

mai vedem ... aia cica e in apanajul alor tai cand si-o fura cu 3-0 la pauza:drak:

Leo_
8th December 2005, 23:53
orangina? suna tentant...ce gust are? de bomboane agricole sau gust de scudetto? :P

inter
8th December 2005, 23:58
intreaba-l pe alpi cum ii intra intre 2 :drak: ... :D:D

gargara nu altceva :evil:

Leo_
9th December 2005, 00:15
Intere, ramane cum am stabilit atunci...vin peste o saptamana la Buc si imi explici detaliat toate secretele :P
Gargara nu fac, ca doar nu sunt Moratti atunci cand promite "Anul asta, titlul si ChL" :D:D

inter
9th December 2005, 00:20
nu ma refeream la tine cu "gargara" ... altu a facut-o :P eu in locul lui plecam de acasa :D:D

Zebrone
9th December 2005, 15:09
intreaba-l pe alpi cum ii intra intre 2 :drak: ... :D:D

gargara nu altceva :evil:

bah, eu cred ca stii mai bine ca mine cum e cu gargara, ca de neste ani incoace tot gust amar ai in gat. :D si de acasa n-am plecat fiindca oricat de rau ar fi tot mai sunteti si voi prin preajma, asa ca tot e rost de ras la greu. :ok:

The G.O.A.T.
12th December 2005, 10:06
mama ce liniste e pe aici, nimeni nu mai zice nimic. se pare ca milanistii s-au impacat cu ideea pierderii campionatului.:D

alejandro
12th December 2005, 10:49
nimeni nu mai misca...unde-i marele milan?:drak:
las' ca veti castiga CL,acolo arbitrii sunt de partea voastra:drak:

Leo_
12th December 2005, 10:53
Lasa mah, ca Milanul oricum nu era interesat de Scudetto...ei vor ChL :D Sunt convins ca vor triumfa acolo :P

Ayrton
12th December 2005, 13:27
Trist rezultat... interistii nu mai sunt tristi ei, acum suntem noi... oricum, nemeritat rezultat... Milan trebuia sa ia cel putin un punct... si cat ghinion am avut... daca intra sutul ala deviat al lui Kaka si nu lovea bara altceva era acu'... dar asta e, asta e fotbalul...

PS: arbitrajul de aseara face ca Tudor, Serea, Corpodean sau Coltescu sa para niste top-class-isti in comparatie cu cel mai mare dezastru de arbitraj pe care l-am vazut vreodata... Huo!

inter
12th December 2005, 13:34
de acord in privinta arbitrajului !

Leo_
12th December 2005, 13:41
Chiar a fost un arbitraj penal...chiar ma intrebam, in repriza a doua, dupa golul lui Martins (fault inexistent la Adriano la lovitura libera ce a precedat golul), cat o sa mai dureze pana messina o sa dea in compensatie ceva pentru Milan: cartonas rosu, 11 metri...ceva :D

inter
12th December 2005, 13:47
hai mey ma lasi, da in prima repriza cand le-a dat vreo 2 lovituri din 18 m ... fara fault? ... eu zic ca a defavorizat in mod egal ambele echipe
si sa nu uitam ca la faza golului 2 al lui Inter lovitura a fost de la 29 de m ... in urma unui fault intradevar inexistent , vina fiind a Imparatului ca a tras bine si a lui Dida ca a respins in fata ... basca Oba ca a avut tupeul sa urmareasca mingea! :P

Al Dracu
12th December 2005, 13:53
Ce repede uitati voi interistii! Nu va mai aduceti aminte ca anul trecut dupa meciul cu Lazio Mancini era sa-l omoare pe arbitru pentru ca nazistii egalasera dintr-un fault inexistent la mijlocul terenului! :D

inter
12th December 2005, 14:10
daca noi uitam repede... voi aveti creierul "spalat" :D:D

Al Dracu
12th December 2005, 14:20
Ce spui tu vere? Noi ne amintim oricind cind si cit si cui am dat! :D :P

alejandro
12th December 2005, 14:25
si mai ales pt ce am dat:drak:

STEAUA-MANIA
12th December 2005, 14:45
Adio scudetto...Dida ar trebui dat afara de la AC MILAN!
Milan ar trebui sa se axeze pe Champions League,daca nu castigam Champions League..Ance-Out!MARCO VAN BASTEN-IN!

BoboCosta
12th December 2005, 15:50
Ce gandire poti sa ai:1.cum poti sa spui adio scudetto cand nici macar nu s-a terminat turul? si 2.Ai uitat cand dida v-a castigat meciuri de unul singur?

STEAUA-MANIA
12th December 2005, 16:05
Bobo,asta e meseria lui...tre sa apere!Cand nu esti in stare sa iti faci treaba,lasi pe altu..problema e ca nu are rezerva!Idem Khamutovski!

inter
12th December 2005, 17:47
cica vine furtuna .... :D:D
oare care-i numele uraganului"? ... "t.c."? :D:D

maldini
13th December 2005, 19:58
lasa steaua - mania ca nu e chiar asa de rau...inter inca mai spera la -10 pct de juve la scudeto asa a declarat azi moratti :P asa ca de ce sa nu speram si noi la -11 pct ? important este sa luam in ianuarie 2-3 fundasi buni ( zebina, chivu si alex de la eindhoven )... iar de dida nu te mai lua ca vina este a apararii depasite si imbatranite :drak:

Lucky_OLD_G's
13th December 2005, 20:05
ce treaba are dida?...e unu din cei mai buni portari fratzilor.........si rezerva lui chiar e una buna .nu stiu ce fel de fan milanist esty tu sa spui ca dida nu are rezerve ...atunci ce mai zici de mosu de chimenti......kalac chiar apara bine ......mai bine il tzineatzi pe abbiati care de bine de rau se descurca la juve....sunt curios sa vad daca i se va da o sansa cand va reveni gigi............nu cred ..desi ar merita cu toate ca a gafat des la inceput acuma si-a revenit......ma mir de ce lippi nu are ochi si ptr el..cica buffon peruzzi si de sanctis sunt portarii ptr mondiale...........fara toldo fara abbiati........cat priveste lo scudetto putetzi sa va luatzi adio de la el ca juve si capello nu sunt dinamo ..sa aiba 10 puncte si sa le piarda in 2 etape:D:D:D

cocomic
14th December 2005, 09:44
mai bine il tzineatzi pe abbiati care de bine de rau se descurca la juve....

mai bine il tineam???... se descurca???...

pai cu asa reactii, sa stii ca mai bine ne durea in saishpe de voi si va lasam cu mos ion roata in poarta... oare la cate puncte ati fi fost... in spatele lui inter?

Zebrone
14th December 2005, 11:25
tot la 10 in fata :D :D

STEAUA-MANIA
14th December 2005, 14:47
Golgeterii in cupele europene.
1) GERD MULLER 61 GOL /69 meciuri
2) EUSEBIO 54 GOL /72 meciuri
3) SHEVA 53 GOL /90 meciuri
4) RAUL 52 GOL /104 meciuri
5) DI STEFANO 49 GOL /58 meciuri
6) SANTILLANA 47 GOL /87 meciuri
6) V.NISTELROOIJ 47 GOL /65 meciuri
6) HENRY 47 GOL /95 meciuri
9) LARSSON 46 GOL /84 meciuri
10) HEYNCKES 45 GOL /55 meciuri

Uefa.com
Mda,nici urma de vreun "mare" jucator al celor de la juve,inter..aici se vede ceel mai bine,rezultatele lui juve in europa:D

Zebrone
14th December 2005, 17:04
sigur ca "se vede" :D :D iar n-ai trecut intr-a treia?

Al Dracu
14th December 2005, 21:24
Mah Maneaua, esti bestial vere! :D Cum reusesti tu sa-ti aduci aminte de noi in toate ocaziile! Nu stiam de ce sughitz de la o vreme.
Apropo! Nu esti ala care ne ameninta pe noi ca n-o sa ridem bine la urma dupa meciurile din CL si ne pronostica un glorios loc 2? Sau ca Milan le da 3 lui Inter si 80 lui Chievo? :happy

Si o veste buna pentru antijuventini: capetele de acuzare pentru frauda sportiva si consum de epo nu stau in picioare, faptele nu exista deci Agricola si Giraudo au fost absolviti de orice vina! :drak: Ia zi Maneaua: cita coruptzie pe lumea asta domne! :P

The G.O.A.T.
15th December 2005, 10:00
Nu va mai luati mah de maneaua, ce aveti cu el? Pana la urma are dreptate omu', "aici se vede ceel mai bine,rezultatele lui juve":D

STEAUA-MANIA
15th December 2005, 14:55
Mah Maneaua, esti bestial vere! :D Cum reusesti tu sa-ti aduci aminte de noi in toate ocaziile! Nu stiam de ce sughitz de la o vreme.
P
Probabil sughiti din alta cauza...mai ales ca acu esti protejat prin lege:D

Zebrone
15th December 2005, 15:41
pai mai degraba tu esti ca altfel nu imi explic de ce nu esti pe cale de disparitie :D

alejandro
15th December 2005, 16:15
mey,el e pe cale,da' e protejat,de aia n-a disparut,da' e pe cale,te asigur yo:D

STEAUA-MANIA
16th December 2005, 13:20
FC BAYERN vs MILAN:headbang: :headbang: :headbang:

inter
16th December 2005, 13:23
ii bateti lejer :D

STEAUA-MANIA
16th December 2005, 13:26
La naiba...tin cu amandoua!:headbang: :headbang: Tocmai cu ei nu doream sa jucam..:headbang: :headbang:

inter
16th December 2005, 13:27
pai vezi ce pronostic interesant am dat :D:D

alejandro
16th December 2005, 13:35
inter,super misto pronosticul tau:D
acum sa va vedem,noi am trecut de ei,sa va vedem si pe voi:happy

STEAUA-MANIA
16th December 2005, 13:35
Va scoate ajax!Asa-i ca am dat un pronostic interesant?:D

Al Dracu
16th December 2005, 14:28
Foarte! :D
Apropo de Bayern-Milan! Vezi Maneaua ca Al de Jos nu doarme? :drak: Nu da cu parul ci cu urna! :D

CiRiC
16th December 2005, 14:43
milan - OUT :rosu: :no: :rosu: :no: :rosu: :no: :evil:

Leo_
16th December 2005, 15:12
Tiiii, ce meci mai nene...Bayern-Milan. Foarte echilibrat, cu un plus pentru milanezi...poate :D

Marquise MGP
16th December 2005, 18:09
e slabi astia de la bayern ... daca le dati un gol in 2 manse puteti sa va declarati multumiti :drak:

STEAUA-MANIA
16th December 2005, 19:08
Bayern,in momentul de fata,are o forma sportiva mai buna decat MILAN..puii mei,am luat 18 goluri in campionat!Ca norocu ca 1/8 nu se joaca in aceasta perioada...Sunt curios in ce zile se vor juca barca-celski si MILAN vs FC BAYERN..daca sunt in aceeasi zi..nu vad pe MILAN!:(

inter
16th December 2005, 20:23
pai dai pe nemti si vezi pe Bayern :D

STEAUA-MANIA
16th December 2005, 23:52
Il Milan oggi festeggia il suo 106esimo compleanno. La società rossonera è stata fondata il 16 dicembre 1899. Il Milan e i milanisti si fanno tanti cari auguri.
acmilan.com

diablo20
17th December 2005, 12:08
Golgeterii in cupele europene.
1) GERD MULLER 61 GOL /69 meciuri
2) EUSEBIO 54 GOL /72 meciuri
3) SHEVA 53 GOL /90 meciuri
4) RAUL 52 GOL /104 meciuri
5) DI STEFANO 49 GOL /58 meciuri
6) SANTILLANA 47 GOL /87 meciuri
6) V.NISTELROOIJ 47 GOL /65 meciuri
6) HENRY 47 GOL /95 meciuri
9) LARSSON 46 GOL /84 meciuri
10) HEYNCKES 45 GOL /55 meciuri

Uefa.com
Mda,nici urma de vreun "mare" jucator al celor de la juve,inter..aici se vede ceel mai bine,rezultatele lui juve in europa:D


arata-mi tu vreun jucator de la milan pe aici, in afara de sheva care a marcat jumatate din aceste goluri pt dinamo kiev...asa si steaua il transfera pe raul iar apoi spui ca acesta a marcat atatea goluri pt stelisti!

Zebrone
17th December 2005, 15:01
lasa-l bre in pace pe vijelica, nu merita efortul. :D:D

Iulian Lazialu
17th December 2005, 16:13
Milan E O Echipa De R***t

Sunt Si Suporter Bayern Munchen.
Milan Nu Are Nici O Sansa

Zebrone
17th December 2005, 16:36
hai nu zau? si daca nu erai tu suporter aveau sanse? :D :D

maldini
17th December 2005, 18:24
ita ma ca a aparut si imparatu iulian al romilor pe forum...auzi fratelo da in 2003 nu am batut ma pe bayern si in tur si in retur cu 2-1 in Champions League dupa care am luat cupa ? hai la gara cu tine ca esti paralel cu fotbalul...eu zic ca milan, juve si inter trec de optimi :ok:

STEAUA-MANIA
17th December 2005, 18:39
arata-mi tu vreun jucator de la milan pe aici, in afara de sheva care a marcat jumatate din aceste goluri pt dinamo kiev...asa si steaua il transfera pe raul iar apoi spui ca acesta a marcat atatea goluri pt stelisti!
Jumate?:headbang: Esti dus cu pluta...noapte buna!

mila_nezu
18th December 2005, 01:07
Milan Va Bate Rau De Tot Pe Bayern Prieteni Milanezi Cunoasteti Vreun Fan Club Al Diavolului? Forza Milan Anti Juve

maldini
18th December 2005, 01:40
0-0 la munchen si 1-0 pe san siro ptr MILAN este destul :drak:

Zebrone
18th December 2005, 09:35
mestere, cine-i cultul de mai sus? clona manelei? :D :D

STEAUA-MANIA
18th December 2005, 10:48
Uite,a venit taranu la oras...alpi,te inteleg ca iti este grea acomodarea cu un mediu civilizat..incearca sa te adaptezi noului mediu in care traiesti!Daca nu reusesti..intoarce-te in catunul de unde ai venit.
maldini,nu esti demn de a avea numele capitanului lui MILAN...prea lingusitor esti cu gobbi..asta e.. fii "rau" cu sustinatorii lui BAYERN si "moale" cu gobbi!:rosu:
Astazi,b1tv va transmite,AC MILAN vs Messina,sper sa batem,sa ne apropiem la 9 pct de dopati...al naibii de multe sunt 9 pct:(

Zebrone
18th December 2005, 13:28
pai daca tot ai venit la oras sa iti uram bun venit "crestine" :D du-te fa o gargara, ca aici ai apa curenta, te mai cureti de monstruleti :D :
@maldini, nedemnule, ia schimba-ti imediat numele in baresi. pai se poate sa superi maneaua in halul asta, vrei sa ii sara spumele pe monitor sa nu mai vada ce scrie, iar noi sa nu mai avem posibilitatea de a ne delecta cu ale sale emanari din putul gandirii? esti nebun, vrei sa ne iei placerea asta?

mila_nezu
18th December 2005, 17:35
milan-messina macel i-am batut rau nu stie nimeni despre fan club milan?
anti juve sunt cei mai drogati

Iulian Lazialu
18th December 2005, 19:53
hai nu zau? si daca nu erai tu suporter aveau sanse? :D :D
Chiar daca imi place LAZIO echipa mea preferata din lume ramane FC BAYERN MUNCHEN(GO BAYERN GO/hello /hello )
Si faza cu suporterul e o vrajeala chiar daca nu eram suporter bayern milan tot nu avea nici o sansa
GO BAYERN GO

Al Dracu
18th December 2005, 20:59
anti juve sunt cei mai drogati
Ati auzit bey astia anti Juve? Sinteti cei mai drogati! :D

maldini
18th December 2005, 23:08
bey iulian imparatul romilor pai esti fan lazio esti fan bayern si pe forum la optimi CL te dai si fan arsenal...un fan adevarat are o singura echipa si tine cu aia indiferent ca pierde sau castiga :D

@ steaua-mania nu sant lingusitor deloc ...iar maldini e doar un nick aici pe forum si nu vad de ce sa-l schimb :D

Iulian Lazialu
18th December 2005, 23:37
ita ma ca a aparut si imparatu iulian al romilor pe forum...auzi fratelo da in 2003 nu am batut ma pe bayern si in tur si in retur cu 2-1 in Champions League dupa care am luat cupa ? hai la gara cu tine ca esti paralel cu fotbalul...eu zic ca milan, juve si inter trec de optimi :ok:
Vrei sa spunem lucrurilor pe fata,bine o spunem
Stii bine cati bani are Milan si cat a investit anul trecut in jucatori si ce-a rezolvat ma a bagat milioane de euro si NU A scos nu nimic nu a castigat nici campionatul,nici ceva din cupele europene si nici macar cupa nu a luat-o ,zi ca nu-i asa.
MAREA APARARE A LUI MILAN a fost umilita de Liverpool in 6 minute.
In 2003 milan a castigat la limita,de ce nu le-au dat 3-0 daca intradevar erau asa cum zici tu mult mai buni decat bayern.
Iar faza cu romul m-a deranjat:jerk: ca nici macar nu tin cu rapid
Sincer as vrea sa se califice Inter ca nu am nimic cu echipa asta dar Milan si Juve :rosu:


bey iulian imparatul romilor pai esti fan lazio esti fan bayern si pe forum la optimi CL te dai si fan arsenal...un fan adevarat are o singura echipa si tine cu aia indiferent ca pierde sau castiga :D

@ steaua-mania nu sant lingusitor deloc ...iar maldini e doar un nick aici pe forum si nu vad de ce sa-l schimb :D
Uite ma tote aceste echipe sunt echipele sufletului meu deoarece am crescut cu fotbalul lor si am invatat fotbalul lor si indragesc fotbalul lor pt mine toate la un loc formeaza ECHIPA FAVORITA deoarece nu pot sa ma despart de ele asa usor.Iar cand ele joaca intre dansele pur si simplu nu ma uit la meci si in al doilea rand fiecare are mentalitatea lor eu nu cred ca esti fan adevart doar daca tii cu o echipa poti indragi in acelasi fel si mai multe echipe(mai ales in cazul meu)

maldini
18th December 2005, 23:55
Vrei sa spunem lucrurilor pe fata,bine o spunem
Stii bine cati bani are Milan si cat a investit anul trecut in jucatori si ce-a rezolvat ma a bagat milioane de euro si NU A scos nu nimic nu a castigat nici campionatul,nici ceva din cupele europene si nici macar cupa nu a luat-o ,zi ca nu-i asa.
MAREA APARARE A LUI MILAN a fost umilita de Liverpool in 6 minute.
In 2003 milan a castigat la limita,de ce nu le-au dat 3-0 daca intradevar erau asa cum zici tu mult mai buni decat bayern.
Iar faza cu romul m-a deranjat:jerk: ca nici macar nu tin cu rapid
Sincer as vrea sa se califice Inter ca nu am nimic cu echipa asta dar Milan si Juve :rosu:

mda stiam eu ca esti paralel cu fotbalul..
1 .AC MILAN ESTE CEA MAI TITRATA ECHIPA DIN EUROPA cu 15 cupe castigate la fel ca real madrid (daca nu stii vezi semnatura mea)
2. AC MILAN a pierdut la LOTERIA penaltyurilor cu liverpool..asta nu este umilire ci o infrangere dupa un meci foarte disputat :rosu:
3. in 2003 V-AM BATUT (PE BAYERN) SI IN TUR SI IN RETUR CU 2-1 !!! nu trebuia sa va dam mai mult ca SCOPUL ERA CALIFICAREA SI PANA LA FINALA DRUMUL E LUNG !!! SI TOT IN 2003 AM LUAT SI CUPA CAMPIONILOR :rosu:
4.AC MILAN ARE MULTI BANI SI NU LE DUCE TU GRIJA CUM INVESTESC SI CAT :ok:
5. AC MILAN SE VA CALIFICA IN SFERTURI :drak:

Iulian Lazialu
19th December 2005, 00:06
HA ha ha mai bine spui pe fata "are multi bani da nu are cap sa-i investeasca"
Si nu am spus ca a fost umilita la penaltyuri intradevar acolo e vorba de succes,ci ca a fost umilita in 6 minute de o echipa mai nu asa plina de bani si vedete

Al Dracu
19th December 2005, 00:16
Imparate, nu mai posta doua mesaje unul dupa altul. Daca vrei sa adaugi ceva foloseste butonul ala "Edit"! Good luck! :ok:

Iulian Lazialu
19th December 2005, 00:33
am inteles

Marquise MGP
19th December 2005, 01:00
arunca un ochi AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516) Imparate

nici spamu nu e indicat ... adica ultimele 3 posturi :D

Iulian Lazialu
19th December 2005, 01:05
am inteles insa eu nu vreu sa am multe posturi eu vreau sa vorbesc
eeeeeeeeeeee da ma scuzati voi

mila_nezu
19th December 2005, 12:18
maldini cunosti vreun fan club A.C. MILAN in romania?

Iulian Lazialu
19th December 2005, 13:31
ita ma ca a aparut si imparatu iulian al romilor pe forum...auzi fratelo da in 2003 nu am batut ma pe bayern si in tur si in retur cu 2-1 in Champions League dupa care am luat cupa ? hai la gara cu tine ca esti paralel cu fotbalul...eu zic ca milan, juve si inter trec de optimi :ok:
Big deal daca voi ne-ati eliminat(pe bayern)in 2003 atunci noi va eliminam in 2006:happy buhu

maldini
19th December 2005, 20:35
daca va pleaca ballack in ianuarie care este 50% din echipa chiar ca va batem iar tur-retur :drak: santeti departe de MILAN ,nu uita ca de abia ati batut pe juve cu 2-1 in grupa pe niste goluri de bulan si erori ale lui abiatti iar in retur ati furat-o cu 2-1 clar :D iar MILAN a batut pe Juve in campionat dupa aia cu 3-1 :drak:

Zebrone
19th December 2005, 20:37
baresi, scuze maldini :D , ceva bulan ati avut si voi in meciul ala. dar la faza cu bayern te sustin, sper sa ii bateti cu ceasul de la gara :D

maldini
19th December 2005, 20:46
alpi:ok: ...auzi ia spune de unde a aparut imparatu asta lazial cica e fratele lui di canio :drak: ...oare stie sa salute ca el ?

Zebrone
19th December 2005, 21:02
am eu un feeling ca de fapt nu e chiar asa fan di canio daca ma intelegi ce vreau sa zic :drak:

maldini
19th December 2005, 21:47
ai dreptate :drak:

Zebrone
19th December 2005, 23:17
arianul di canio a incaltat o etapa de suspendare pentru vanturarea mainii :D acuma poate sa stea in tribuna si sa salute jucatorii...si imparatii :D :D

maldini
19th December 2005, 23:54
CAM ASTA STIU LAZIALII ASTIA :drak:

maldini
19th December 2005, 23:59
NU MI-E RUSINE NICI CU LIVORNO :drak:

STEAUA-MANIA
20th December 2005, 00:10
Din cate am inteles,b1tv va transmite in direct marele derby al etapei:juventus vs siena,iar,incepand cu ora 0:00 livorno vs AC Milan (inregistrat).Sincer,b1tv putea alege un meci dintre urmatoarele:livorno vs Milan,fiorentina vs palermo,roma vs chievo sau udinese vs sampdoria!Sa alegi juve vs siena...un meci intre 2 conduceri ff bine amice..ca dovada nr de ex juventini care joaca sau au jucat la siena!rusine b1tv!:rosu:

Zebrone
20th December 2005, 11:37
in locul tau as zice mersi ca poti vedea milanul. pe mine nu m-ar fi deranjat sa dea milanul in direct si juve inregistrat. bravo b1tv! :D

Iulian Lazialu
20th December 2005, 12:10
daca va pleaca ballack in ianuarie care este 50% din echipa chiar ca va batem iar tur-retur :drak: santeti departe de MILAN ,nu uita ca de abia ati batut pe juve cu 2-1 in grupa pe niste goluri de bulan si erori ale lui abiatti iar in retur ati furat-o cu 2-1 clar :D iar MILAN a batut pe Juve in campionat dupa aia cu 3-1 :drak:
Vai de capul tau se vede ca esti un guioner cica ballack e 50% din echpa si makaay,ze roberto,deisler,lucio,kahn, cealalta jumatate -ha ha asta sa i-o spui unui copil de 3 ani si nici nu te crede.
Iar la faza cu fanii laziali te ei de ei ca nu vrei sa recunoasti care sunt cei mai tari fani din italia si europa ar vrea milan sa aiba asa niste fani ca fanii lui lazio toti le-au bagat pe gat faza cu nazismul ca nu aveau ceva mai bun sa utilizeze impotriva lor.
Si bayern a batut-o cu doua goluri de bulan( se vede ca le ai foarte mult cu fotbalu) asta crede numai cel ce e retardat s-au nu a vazut meciul,si la bayern acasa si la juve acasa Bayern i-a dominat cel putin la bayern acasa puteu sa le dea 4-1 si daca vrei sa iti aduci aminte si data trecuta cand bayern a cazut cu Juve i-a dominat insa atunci a pierdut:mda:
Bayern e liderul la zi in Germania dar milan.....:no:
Crezi ca abbiati e mult peste dida?va da deisler doua lovituri libere va zapaceste:happy
Si ziceai ca le ai cu fotbalul :D dute mai bine si vezi ca sunt multe containere:rosu:
Si totusi e bine sa aiba Romania vre-o doi ca tine ca in 5 ani devine cea mai curata tara:D

Zebrone
20th December 2005, 12:41
bah maldini guionerule de ce te ei de fanii laziali? dute domle de aici ca in vre-o doi ani...o sa fii mai ceva mai in varsta :D :D

Leo_
20th December 2005, 12:46
Rusine astora de la b1tv...iar transmit Juventus in direct si uita de Milan...huo!! ar trebui sa se numeasca gobb1tv :D:D:D

alejandro
20th December 2005, 12:48
sau poate praf1tv...seria a doua:D

Ayrton
20th December 2005, 18:23
Sondaj pe www.uefa.com:

Which club will qualify for the quarter-finals of the UEFA Champions League: FC Bayern München or AC Milan?

FC Bayern München 43.89%
AC Milan 56.11%

maldini
21st December 2005, 01:22
alpi :D :D grea mai este gramatica asta :drak:
ayrton nu incerca sa-i explici imparatului ca ne calificam si ca santem favoriti :ok:

Iulian Lazialu
21st December 2005, 09:53
Poate mai fac greseli cand scriu:headbang: dar nu am mult timp ca scriu de la o sala asa ca lasa-ma cu gramatica;)
Si bey gunoierule poate sunteti favoriti(asa ati fost si in meciul cu Liverpool) insa bayern va castiga/hello

Leo_
21st December 2005, 10:05
Ce Imparate, tragi o fuga in fiecare recreatie la o sala de net sa mai scrii cate ceva? :D:D Sau cum?
ete si ontopic: bate Bayern :P

Iulian Lazialu
21st December 2005, 15:35
De ce sa nu recunosc asa e camd am chef merg la net si scriu:)
La faza cu bate bayern uite ce bayern a batut pe juve care este liderul,asa ca milan ar trebui sa-si ia gunoierii si sa mearga la container:happy

Zebrone
21st December 2005, 15:47
in 4 meciuri bayern a invins o data, asa ca...zitti. si las-o mai moale cu jignirile, ca poate ne parasesti anticipat. :ok:

Iulian Lazialu
21st December 2005, 15:57
Bey din cate am vazut eu bayern i-a dominat pe juve dar asa e fotbalul iar cu jignirile voi v-ati juat de mine nu eu de voi:jerk:
Si alpi nu am nimic cu juve tre sa recunosc ca acum e cea mai buna din italia,tot ce am am cu MILAN SI ROMA:evil: macar juve are bani are si cap dar milan are bani si nu are..............:happy

maldini
21st December 2005, 20:00
imparate deles ca-l pun pe di canio pe tine :drak: decat sa strici banii pe bilete de autobuz (pardon rata ) ca sa mergi la sala de net sa scrii aberatii pe forum aici mai bine stai acasa si mulgi vaca :ciocan: dupa cum zicea si alpi din 4 meciuri ati castigat unul iar in 2003 in CL v-am ars si in tur si in retur cu 2-1 :D

STEAUA-MANIA
21st December 2005, 22:51
2-0 pt AC MILAN!Gilardino 2 goluri!A mai marcat un gol..insa tusieru nu a validat,desi mingea trecuse de linia portii...FORZA AC MILAN!

inter
21st December 2005, 22:55
ce avatar cool ai :D:D ... pt. dungati! :P

STEAUA-MANIA
21st December 2005, 22:57
Da,e luat de pe antijuve.com:D
3-0 MILAN!SHEVA!:yeah: :yeah:

maldini
21st December 2005, 23:25
3-0 MILAN dubla Gilardino si 1 gol Sheva /hello /hello FORZA MILAN !!!

Zebrone
21st December 2005, 23:57
maneaua ce facusi tata, iti pusasi mecla langa a lui ibra? esti cam bocciu dupa parerea mea :D :D

Iulian Lazialu
22nd December 2005, 14:28
imparate deles ca-l pun pe di canio pe tine :drak: decat sa strici banii pe bilete de autobuz (pardon rata ) ca sa mergi la sala de net sa scrii aberatii pe forum aici mai bine stai acasa si mulgi vaca :ciocan: dupa cum zicea si alpi din 4 meciuri ati castigat unul iar in 2003 in CL v-am ars si in tur si in retur cu 2-1 :D
Tare glumetz mai esti :) hai lasa ca nu tine mai bine dute si vezi ce faci cu gunoiul si la faza cu netu' nu avea tu grija mea ca de parca eu as fi singuru' de aici care scrie de la o sala de net:ok:

Leo_
22nd December 2005, 14:42
Manie, fii sincer si recunoaste...ai vrut sa afli opinia noastra legata de faptul daca tu semeni sau nu cu Zlatan. Raspunsul e unul singur: nu. Asa ca poti sa-ti dai jos mecla de acolo :P
Si lasa siturile anti-juve...uita-te mai bine pe anti-milan...it's more fun :D

Iulian Lazialu
22nd December 2005, 14:51
ANTI MILAN FOREVER:yeah:

Zebrone
22nd December 2005, 16:20
si anti bebe nu? :D :D

STEAUA-MANIA
22nd December 2005, 19:13
Uite,s-au strans gobbii...stadion nasol,lasa regionalisme la tine in catun...nu ne "polua" cu regionalismele tale.

The G.O.A.T.
22nd December 2005, 21:52
Maneauo, de mult timp ne doream noi sa stim cum arati si in sfarsit asteptarile noastre au luat sfarsit! Sincer sa fiu, dupa aberatiile postate pe forum ne inchipuiam noi ca asa trebuie sa arati! Nu inteleg (si se pare ca nu sunt singurul) ce cauta Zlatan acolo langa tine?:D

STEAUA-MANIA
22nd December 2005, 22:00
tapule,asa-i ca familia ta te-a renegat?:( Trist moment...Daca cuvantul "renegat" e prea dificil pt tine..vezi in Dex ce inseamna:D

The G.O.A.T.
22nd December 2005, 22:44
Pentru tine a fost dificil, nu-i asa? Hai recunoaste, nu de alta dar se vede pe fata ta! Aia de langa Zlatan! Apropo daca DEXul ti se pare dificil de citit nu trebuie decat sa-l rotesti cu 180 grade (partea de sus ar trebui sa vina jos, asta ca sa intelegi si tu)! Iar momentul nu e trist deloc. Singurul trist esti tu, nu de alta dar milanul e departe de JUVE in clasament!:D

STEAUA-MANIA
22nd December 2005, 23:07
Corect!Insa si juve e la fel de departe de performantele Milanului in cupe europene...2 CL/Cupa Campionilor!Sunteti egalii lui fc porto:))))

CiRiC
22nd December 2005, 23:30
...nu am nimic cu juve tre sa recunosc ca acum e cea mai buna din italia,tot ce am am cu MILAN SI ROMA:evil: macar juve are bani are si cap dar milan are bani si nu are..............:happy

Ba chiar da, sa nu-i vad in ochi. :ciocan: :no:
nu mai au ei bani, au doar mafie ,joaca antifotbal si au antrenori prosti (se refera la Anceloti), cistiga doar cu noroc (crespo, inzzagi). Juve arunca mai multi bani decit Abramovici de la Chelsea, ni l-au furat pe Kovac si Saniol.
Fotbal condus de mafie - ITALIA :no:

The G.O.A.T.
22nd December 2005, 23:45
Adica cum i-au furat pe Kovac si Sagnol? Ce, au venit noaptea, au sarit gardul, i-au bagat pe astia doi in sac si au luat-o la fuga? Vad ca le stii tu pe toate, explica putin ca sa intelegem cum e cu furtul asta.

Iulian Lazialu
23rd December 2005, 10:53
Ba chiar da, sa nu-i vad in ochi. :ciocan: :no:
nu mai au ei bani, au doar mafie ,joaca antifotbal si au antrenori prosti (se refera la Anceloti), cistiga doar cu noroc (crespo, inzzagi). Juve arunca mai multi bani decit Abramovici de la Chelsea, ni l-au furat pe Kovac si Saniol.
Fotbal condus de mafie - ITALIA :no:
Bey la faza cu milan te sustin asta o stiam de mult dar la faza cu juve ??
Sincer mie nu-mi placea kovac dar sagnol juca bine.
Nu prea m-a interesat despre Juve m-am documentat mai mult despre milan:evil:
O sa vad daca e adevarat ce spui despre Juve:ok:

Zebrone
23rd December 2005, 13:57
sigur ca e adevarat daca privesti problema asa. de fapt, aia la bayern sunt imbecili cronici, in frunte cu karl-heinz ca altfel nu imi explic de ce aveti 10 jucatori liberi de contract din vara. sper sa vi-l luam si pe ballack fara nici un euro ca sa va vedeti lungul nasului. management de trei lei, asa ca zitti si nu mai dati vina pe altii ca bayern nu e in stare sa isi tina jucatorii.

cocomic
23rd December 2005, 16:38
Nu prea m-a interesat despre Juve m-am documentat mai mult despre milan:evil:

stai sa vezi ce mult ne pasa si noua si juventinilor ca voi astia de la echipele mici si fara rezultate ne cautati nod in papura... :ok:

STEAUA-MANIA
23rd December 2005, 19:32
La ce echipa te referi cand zici :D
s ce mult ne pasa si noua si juventinilor ca voi astia de la echipele mici si fara rezultate ne cautati nod in papura... :ok:

Zebrone
23rd December 2005, 20:54
la steaua :D :D

Al Dracu
24th December 2005, 00:04
Da ce gindire sanatoasa au teutonii astia vere! :D Cica daca nu le dau la oi de mincare e vina vecinului ca mor alea de foame! :P

inter
25th December 2005, 11:38
http://www.corriere.it/gallery/Sport/2005/12_Dicembre/kaka/1/5.jpg

ei , si

http://www.corriere.it/gallery/Sport/2005/12_Dicembre/kaka/1/4.jpg

el, si

http://www.corriere.it/gallery/Sport/2005/12_Dicembre/kaka/1/3.jpg
ei s-au intalnit la un eveniment :P :
http://www.corriere.it/gallery/Sport/2005/12_Dicembre/kaka/1/1.jpg

ps. astept comentariile verishorilor prezenti la acest eveniment :D

maldini
25th December 2005, 14:47
intere macar Dida , Cafu si Kaka sant baieti frumosi pe cand Dintosul de Ronaldo e un Castor gras :drak:

STEAUA-MANIA
25th December 2005, 15:19
Nasoala sotie are Dida...poate are suflet bun:D
Cafu are o masina tare:D
Domnisoara care il insoteste pe Ronaldo,e imbracata oribil...:D
Iar Ricky & Caroline arata superb!Ricky,te asteptam sa te intorci la MILAN!:yeah: :drak:

maldini
27th December 2005, 19:31
ptr ianuarie MILAN vrea sa transfere pe Lugano de la Sao Paolo , Sneijder de la Ajax si Zebina de la Juve(adica multa aparare !!!) ... se pare ca varianta Chivu a cazut in favoarea lui Lugano care a luat Cupa Intercontinentala cu Sao Paolo (1-0 cu Liverpool:drak: ) !!! pacat de Chivu ca se va plafona la Roma :mda:

inter
27th December 2005, 19:54
ce mey isi cumpara don silvio lac in Elvetia? :D:D

cocomic
28th December 2005, 09:46
pana si o balta cu nitel de apa si stufaris e o investitie mai cu cap decat sa isi fi bagat banii in inter :D:D:D

Sergio
28th December 2005, 10:24
Nasoala sotie are Dida...poate are suflet bun:D
Cafu are o masina tare:D
Domnisoara care il insoteste pe Ronaldo,e imbracata oribil...:D
Iar Ricky & Caroline arata superb!Ricky,te asteptam sa te intorci la MILAN!:yeah: :drak:
Mai catalin dezbracatu, ia lasa tu oamenii sa se imbrace cum vor. :P

coco, mai slabeste-ne. :evil:

Ayrton
28th December 2005, 10:37
e o buna idee ca renunta la Chivu. o fi roman de-al nostru dar in acest moment e o catastrofa de jucator: gafe, penalty-uri provocate, accidentari, etc...

Ayrton
28th December 2005, 17:56
fundasul dreapta de mare talent, de numai 19 ani al lui Udinese, Marco Motta, este aproape de a semna cu Milan si de a apare in poza aceasta pe viitor.

Sergio
28th December 2005, 18:31
Cel mai probabil in locul unde sta Vieri. :D

BoboCosta
29th December 2005, 02:38
Sau in locul lui costacurta :)

Sergio
29th December 2005, 11:02
forever young? Nu cred. :D

maldini
29th December 2005, 14:36
costacurta si maldini cei 2 forever young ai MILANULUI ar cam trebui sa-si puna tricourile langa cel al lui baresi ...cel putin MALDINI are recordul de prezente in serie A plus ca a castigat tot ce se putea castiga pe lume, este un EROU !!! si odata cu plecarea lui stam la vara apararea MILANULUI ar arata asa LUGANO SNEIJDER ZEBINA KALADZE(SIMIC),,,cred ca si cafu se va retrage la vara mai ales daca va castiga din nou cupa mondiala :D

@ ayrton ai mare drepatate chivu nu mai este in forma cred ca asta este motivul ptr care MILAN nu mai este interesata :D chivu nu merita 15 milioane + simic :drak:

Sergio
29th December 2005, 15:09
Mai bine nu s-ar retrage niciunul, ca daca va arata cum zici tu apararea la anul, nu se anunta vremuri prea bune pt diavol. Dar ce ma bag eu? :drak:

foreva_ya
29th December 2005, 15:30
sneijder????????? care sneijder mey? daca o fi ala de la ajax in nici un caz nu e fundas ala...ce atzi patzit azti innebunit????????

Ayrton
29th December 2005, 15:45
asa e, e mijlocas central... si in plus, nu cred ca are mai mult de 1.72... nu poate fi fundas...

inter
29th December 2005, 22:24
http://www.guerinsportivo.it/images/GS51cop.jpg

interesant :D:D

Zebrone
30th December 2005, 05:00
pentru cine? :D

inter
30th December 2005, 07:50
pt. voi :P

Ayrton
30th December 2005, 09:45
seamana si cu poza din avatarul tau! :D ... tot pt Juve e mesajul? :D

inter
30th December 2005, 12:45
corect verishoare :D:D

Zebrone
30th December 2005, 21:09
si ce sa intelegem din el? ca va luptati pentru locurile 2 si 3? asta stiam si fara grafica :D

maldini
1st January 2006, 21:26
la Multi Ani Tuturor Fanilor Ac Milan De Pe Ols !!!

inter
2nd January 2006, 00:41
noua FdL se va numi "Leoni della Sud" ...

Leo_
2nd January 2006, 20:54
Pai sa vorbeasca cu cei din Drughi...poate le-a mai ramas vreun banner cu stema de la FDL...sa nu mai dea oamenii banii de pomana :D:D

inter
2nd January 2006, 21:10
Faza tare e ca aia care le-au luat banerul isi au centrul de activitate chiar in Mi .... da au fost luati la ochi acum se pare :D:D

Leo_
2nd January 2006, 21:12
Pai iti dai seama ca milanezii au cautat si in gaura de sarpe sa-i gaseasca...totusi, cred ca nu i-au dibuit :D:D

inter
2nd January 2006, 21:20
:D:D nu fi asa de sigur ... razbunarea va fi crunta .... dar va veni in timp ...

Leo_
2nd January 2006, 21:22
Eu sunt curios cat va dura activitatea celor de la Leoni della Sud...pana cand vor incepe inamicii sa-i deposedeze de insemne :D:D

inter
2nd January 2006, 21:25
daca fdl a activat vreo 37 de ani ... au toate sansele sa ii depaseasca ... mai ales ca se pare ca aia din CT va pregatesc niste artificii ... sustinuti de aia din adevarata echipa a orasului Torino :P

Leo_
2nd January 2006, 21:28
Adevarata echipa din Torino?? :happy
N-ai auzit ca taurii sunt specie pe cale de disparitie? Cine-i mai gaseste prin diviziile alea inferioare? :D
Cat despre cei din FDL, degeaba au activat ei 37 de ani daca au sfarsit abrupt...astora noi le acord maxim 2 ani :D dupa care, c'e finita la comedia :P

inter
2nd January 2006, 21:32
http://www.ultrasportal.com/articolo_5_6362_Lo+scioglimento+della+Fossa+dei+Le oni.aspx?titolosezione=SPECIALI

ia ca sa te destinzi putin :D:D
si sa vezi ce urari o sa primesti de la "verishori":drak:

Leo_
2nd January 2006, 21:43
Am vazut...foarte interesant :ok:
Cand citesc chestiile astea, imi dau seama la cati ani lumina se afla asa-zisele grupari ultra de la noi din tara...:D

STEAUA-MANIA
3rd January 2006, 01:09
leule,du-te si trage "linii" impreuna cu mutu si seful vostru Elkan!
juventinii:prezenti pe internet,insa,putini pe stadion.

Zebrone
3rd January 2006, 16:09
in schimb prostovanii sunt peste tot din cate imi dau seama.

Leo_
3rd January 2006, 16:40
Auzi Manie...check this out: ia trage matale 4 linii cu creta pe jos, uneste-le (vezi ca tre' sa-ti dea un patrulater :D), scrie IDIOT INSIDE in patratul ala si stai acolo pana te mai baga cineva in seama :D ok?

Sergio
3rd January 2006, 16:55
nu era vorba de idiot outside? :drak:

STEAUA-MANIA
3rd January 2006, 16:56
rubentinii: prezenti pe net,putini la stadion:D
nasol stadion: e si normal sa nu ai prieteni..esti un esec uman:(
sergio: faptul ca tii cu inter si cu o echipa care nu exista... ia vezi cine e "idiot"

Leo_
3rd January 2006, 17:00
nu era vorba de idiot outside? :drak:
Asa e, dar ma bazez pe faptul ca individul in discutie nu stie :D:D

Sergio
3rd January 2006, 17:09
inside a mental hospital eventual. :P

Ayrton
3rd January 2006, 18:16
Gata cu jignirile, va rog!

Sergio
3rd January 2006, 18:24
scuze, m-am luat dupa leo si uite unde am ajuns. :drak:

Leo_
3rd January 2006, 18:55
Ok, scuze...Sergio e de vina :drak: :P

Zebrone
3rd January 2006, 18:56
da, mii de scuze,tot sergio e de vina :drak: :D

Sergio
3rd January 2006, 19:04
ia uite gobbii cum se acopera unu pe altu, ca in clanurile mafiote. :cool: :evil:

Leo_
3rd January 2006, 19:07
Sergio, nu te baga...asta e "cosa nostra" :drak:

Sergio
3rd January 2006, 19:31
daca e cosa vostra, nu ma bag. :P

inter
4th January 2006, 22:34
din ciclul "bucurii de iarna" :
Milan: Ancelotti `Contento se Vieri rimanesse` :D:D

STEAUA-MANIA
5th January 2006, 00:21
Nu cred ca Vieri va pleca de la MILAN..desi optiunea Torres imi surade:D Un mare atacant acest Fernando Torres..pacat ca joaca la o echipa de perdenti!Oricum,nu cred ca va mai ramane mult la atletico.
http://www.bastardidentro.it/lapo.php
:))))))))))))))))))
ONZE d'OR 2005
Echipa anului 2005
1- COUPET (LIONE)
2- SAGNOL (BAYERN)
3- TERRY (CHELSEA)
4- CARRAGHER (LIVERPOOL)
5- MALDINI (MILAN)
6- GERRARD (LIVERPOOL)
7- LAMPARD (CHELSEA)
8- KAKA' (MILAN)
9- SHEVCHENKO (MILAN)
10- ETO'O (BARCELLONA)
11- RONALDINHO (BARCELLONA)
Ce multi jucatori de la inter,juve...respect!:D

Sergio
5th January 2006, 00:29
sergio: faptul ca tii cu inter si cu o echipa care nu exista... ia vezi cine e "idiot"
Cazul la fost clasat cu unanimitate de voturi. And the award goes to........:drak:

Zebrone
5th January 2006, 02:32
...vijelica cu unanimitate de voturi :D :D

STEAUA-MANIA
5th January 2006, 10:01
nasolie de stadion,esti gramada..asta e..tre sa te suportam:D

Zebrone
5th January 2006, 15:22
vijelica fiu' ploii plimba ursul ca ma sufoc de ras :D :D nu vezi ca esti caterinca forumului cu spumele tale cu tot? D: :D milanezule ce esti :D :D

STEAUA-MANIA
5th January 2006, 15:24
dracu,zmeule,dar la fratele tau gobbo nu-i modifici mesajele?hotii se ajuta intre ei....asta e.

diablo20
5th January 2006, 15:28
ONZE d'OR 2005
Echipa anului 2005
1- COUPET (LIONE)
2- SAGNOL (BAYERN)
3- TERRY (CHELSEA)
4- CARRAGHER (LIVERPOOL)
5- MALDINI (MILAN)
6- GERRARD (LIVERPOOL)
7- LAMPARD (CHELSEA)
8- KAKA' (MILAN)
9- SHEVCHENKO (MILAN)
10- ETO'O (BARCELLONA)
11- RONALDINHO (BARCELLONA)
Ce multi jucatori de la inter,juve...respect!:D
pai ce sa facem? noi castigam titluri/hello si voua va lasam sa va bucurati cu cei mai multi jucatori in echipa anului!

cocomic
5th January 2006, 15:39
pai ce sa facem? noi castigam titluri/hello

am auzit ca-i faina formatia aia ce canta 'The Final Countdown...' cum se chema?... :drak: :D:D

Zebrone
5th January 2006, 15:40
dracu,zmeule,dar la fratele tau gobbo nu-i modifici mesajele?hotii se ajuta intre ei....asta e.

alo,razboinicul lumanarii stinse,ia de citeste si zitti ca vorba aia, cainii latra...

Clamorose dichiarazioni dell'ex attaccante milanista Javi Moreno, attualmente in forza al Saragozza; in un intervista al quotidiano sportivo "AS", il giocatore, alla richiesta di un commento sulle vicende giudiziarie che vedono coinvolta la Juve per le note accuse di frode sportiva, ha avanzato sospetti sulla condotta della società AC Milan, in cui ha militato nella stagione 2001-2002."Non mi stupisce che la Juve sia indagata" ha detto Moreno "la Serie A non è pulita come si pensa. Quando ero al Milan, giravano strane pillole in refettorio, e ho visto con questi occhi più di un giocatore sottoposto a flebo nell'intervallo delle partite". L'attaccante spagnolo ricorda poi un episodio, che, qualora confermato, potrebbe rivelarsi esplosivo: " A gennaio, quando incontrammo l'udinese, doveva giocare Roque Junior. Questi, però si rifiutò di sottoporsi ad una flebo il venerdì e venne mandato in tribuna, con la minaccia di essere ceduto ad una squadra minore

grande milan nu-i asa vericule? iti mai caut ca se gaseste lejer? :D


am auzit ca-i faina formatia aia ce canta 'The Final Countdown...' cum se chema?... :drak: :D:D

liverpool express parca :drak:

STEAUA-MANIA
5th January 2006, 15:49
alpi,gogu',vezi ca ai scris 2 mesaje consecutive..poate vede miezu de gobbo aka al dracu si ti le uneste..doar ai incalcat regulamentu!nasolie de stadion,strangi mesaje,ah?
diablo ce titluri castigati voi?zi-mi un sezon in care ati castigat mai mult de un trofeu international?Iti zic eu un sezon in care MILAN a castigat mai mult de 1 trofeu:2003:CL si Supercupa Europei
gobbii nici nu stiu cum arata Tokyo:D MILAN a fost de 6x la Tokyo:D gobbi,de 2x:)

Zebrone
5th January 2006, 16:12
vijelica, pupa-l-ai pe gogu pe chelie, eram intr-o conversatie si pot posta cat doresc in acel moment, nu mai e aceeasi regula. tot mai greu e pentru tine prin lumea asta haina nu? baga un rudotel si sterge-te la gura...ai spume...sau albus...sau mai stiu eu ce? :D
comentarii la articolu' de mai sus ai? nasol cand te crezi aparatoru dreptatii si de fapt esti doar o trompeta,nu? :D :D
inca ceva satene: in 1985 si in 1996 am castigat doua trofee internationale. la revedere drum bun!

Dante
5th January 2006, 16:15
Salve dracilor!

Zebrone
5th January 2006, 16:21
noroace gobbo :D

Sergio
5th January 2006, 16:27
am auzit ca-i faina formatia aia ce canta 'The Final Countdown...' cum se chema?... :drak: :D:D
Istanbul. :drak:

Leo_
5th January 2006, 22:13
Bey Maneaua...ce dreacu faci bre...bagasi Shogunu' pe forum? Ai citit ce scrie acolo? Sau ti s-a parut ca suna bine si ai zis "hai sa le dau peste nas astora"??? VFC :D
Sergio, ce e Istanbul asta frate? Ca am auzit ca de curand e locul unde se filmeaza tragedii live :P