PDA

View Full Version : Ati dori ca dinamo sa NU se califice mai departe in cupa UEFA?



methos
29th September 2004, 16:22
sunt curios ce raspunsuri vor aparea pe acest poll avand in vedere ultimele declaratii ale lui gigi becali shi ale lui cristi borcea...chiar exista atata ura intre cele doua tabere?

Paul
29th September 2004, 18:48
NU hotarat , doar am pus la pariuri ca bate Partizan la Bucuresti (3,30 la astra ... cam mult doar se stie ca o sa piarda dinamo)

S.O.S.
29th September 2004, 20:22
NU hotarat , doar am pus la pariuri ca bate Partizan la Bucuresti (3,30 la astra ... cam mult doar se stie ca o sa piarda dinamo)

Ce naiba ai votat mai Paule???? Una gadesti si alta scrii.
Ai citit bine intrebarea????
Intrebarea este: "ati dori ca dinamo sa nu se califice mai departe in cupa UEFA?"

Cred ca sunt singurul care nu doreste ca echipa MINISTERULUI DE INTERNE, dinamu, sa se califice mai departe.

realmadrid.com
29th September 2004, 20:49
Inseamna ca voi nu prea suntetzi romani...eu tzin cu Dinamo dar doresc ca Steaua sa se califice...sa doresti ca o echipa din tara ta sa nu se califice intr-o cupa europena este o tampenie:headbang:
Chiar si cei din Ghencea au declarat ca isi doresc sa se califice si Dinamo si cred ca la fel ar zice si cei din Stefan cel Mare sau din Giulesti...

S.O.S.
29th September 2004, 21:29
Inseamna ca voi nu prea suntetzi romani...eu tzin cu Dinamo dar doresc ca Steaua sa se califice...sa doresti ca o echipa din tara ta sa nu se califice intr-o cupa europena este o tampenie:headbang:
Chiar si cei din Ghencea au declarat ca isi doresc sa se califice si Dinamo si cred ca la fel ar zice si cei din Stefan cel Mare sau din Giulesti...

Echipa MINISTERULUI DE INTERNE, dinamu, care in toata istoria ei s-a ocupat cu santajul arbitrilor, presedintilor de club si diferitilor jucatori, cu blaturi si alte magarii, nu nu merita sa fie sustinuta de suporterii echipei care a facut sa se vorbeasca la superlativ de fotbalul din Romania.

ADelPiero
29th September 2004, 21:33
of :( am dat din greseala da :(
eu imi doresc sa se califice !

Paul
29th September 2004, 22:34
bah ...
voi sunteti din china sau din braila ...

poi stati asa
deci eu am raspuns NU la intreabare "daca doriti ca dinamo sa nu se califice" ...

negarea negatiei , deci afirmatie


punetzi tata intrebarile in limba romana ...

oricum nu e mare problema , ca e clar ca nu doresc ca dinamo sa se califice , ba chiar doresc sa si piarda ca sa`mi iasa socotelile

Paul
29th September 2004, 22:37
of :( am dat din greseala da :(
eu imi doresc sa se califice !

e in chineza chestionarul asta :)
nu e real ce s`a votat
cred ca 80 % NU VOR CA DINAMO SA SE CALIFICE , VOTATND PE NU ...
numai ca NU inseamana ca vor ca Dinamo sa se califice :rosu:

Saber Rider
29th September 2004, 22:49
Eu am votat NU. Adica NU vreau ca Dinamo sa NU se califice, adica vreau ca Dinamo sa se califice, desi e foarte greu pentru ei, avand in vedere meciul tur si jocul nu tocmai bun al dinamovistilor, cu toate ca si-au cam revenit in ultimele 2 etape.

ADelPiero
30th September 2004, 00:15
eu nu inteleg nimic din ce ai explicat tu acolo :lol:

Mariusmadmax
30th September 2004, 01:24
Nu - daca nu ne calificam si noi !

Saber Rider
30th September 2004, 05:00
eu nu inteleg nimic din ce ai explicat tu acolo :lol:

Am negat negatia din intrebare. Ce e asa de greu ?!? Exact cum a explicat si Paul.

Adica as vrea sa mearga Dinamo mai departe in Cupa UEFA. Greu sa surmontezi cele doua goluri diferenta, dar nu imposibil.

De Steaua nici nu-mi fac probleme ca nu va merge mai departe in Cupa UEFA. Cum necum eu cred ca se va califica. Ar fi un dezastru prea mare daca nu s-ar intampla asta. Mai ales ca Steaua are si avantajul meciului tur castigat, dar dezavantajul ca returul e la bulgari. Iar Dinamo are avantajul ca returul e la Bucuresti si dezavantajul rezultatului din meciul tur. Asta e tot. :D

Bogdan
30th September 2004, 12:49
Multa bafta Stelei azi la Sofia.Avem nevoie de calificarea Stelei si a lui Dinamo.Noi, din pacate avem sanse mai mici decat Steaua,dar speram.Bafta!!!

vasile314tzurka
30th September 2004, 13:01
e in chineza chestionarul asta :)

mde. data viitoare o sa punem desene ca sa nu mai ai probleme lingvistice. :ciocan:

am votata nu. ma lasa rece apartenentele reiterate atita timp cit nu cred ca exista vreo echipa cu un patron cinstit. a fost este sau va fi a... si asa mai departe e pierdere de vreme.

p.s. am uitat ceva. "bah" vorbeste la tine la stina nu aici.

uti2102
30th September 2004, 16:28
Sunt de acord ca acest chestionar e cam in chineza. Felul in care e pusa intrebarea ...... :ciocan:
Am votat NU, pentru ca avem nevoie ca orice echipa din Romania sa stranga ceva puncte pentru coeficientul nostru de tzara.

Darkslowstar
30th September 2004, 16:48
Cine doreste ca echipa rivala sa nu se califice mai departe (celebra capra a vecinului) dovedeste ca de fapt nu intelege nimic din fotbal.
Suporterii stelisti si dinamovisti ar trebui sa stie ca fara puncte mai multe la coeficientul de tara avem mai putine locuri pe lista UEFA si mai important jucam mereu importiva capilor de serie, ca sa nu mai vorbim de CL unde e durerea cea mai mare.
Sper sa intram cu 2 echipe in grupele Cupei UEFA pt. ca e cel mai bun mod pt. a strange puncte.

DD-Viola
30th September 2004, 17:47
...NU doresc calificarea lui dinamo ! , ...consider ca dinamo reprezinta tot ce-i mai rau in fotbalul intern ( in sport in general ) si indiferent unde va juca , voi fi nevoit sa tin cu adversarii...asta doar din cauza "practicilor dinamoviste" , ...chestia cu "hai sa castigam puncte pt coeficientul de tara" , sau " hai ca si ei sant romani "...sant abureli dinamoviste .
In toti anii astia de cand exista , dinamo n-a facut altceva decat sa ne jigneasca , sa ne fure , sa ne ignore...iar apoi cu aroganta sa mai si sustina ca ei sant cei mai buni....pai sa vedem ( am vazut de fapt si cu alte ocazii )cat de buni vor fi atunci cand sant fara ajutoare , ...asta este adevarata ( non ) valuare , adevarata fata a unor asa-zisi romani....sau daca se gasesc unii sa zica ca defapt asa sant romanii...inseamna ca neamul romanesc s-a schimbat , iar vechile valori umane sant inlocuite de furturi , inselaciuni , excrocherii care stau la loc de cinste...si santem chiar indemnati sa-i aplaudam si sa-i sustinem pe cei care sant deja maestrii in astfel de practici.....
...NU va suparati !...eu nu am cum sa tin cu astia...si Da ! am sa-i hudui ori unde i-as intalni . HUUUUUUO , RUSINE SA VA FIE !............NAPRED PARTIZAN !

Saber Rider
30th September 2004, 19:23
Ma rog, fiecare cu parerile lui.

Eu sunt un suporter stelist, dar totusi vreau sa se califice mai departe si Dinamo, si nu neaparat din cauza "coeficientilor", ci si pentru ca este totusi o echipa romaneasca (buna / proasta) intr-o competitie europeana. Putea sa fie si Sportul Studentesc, nu conteaza.

Astazi Steaua a facut pasul catre grupele Cupei UEFA. Dupa meciul de la 20:00 sper sa faca si Dinamo acelasi pas, destul de important pentru o echipa romaneasca.

uti2102
1st October 2004, 00:42
Mda. In cele din urma Dinamo nu s-a calificat. Nu pot spune ca sunt dezamagit. Mai degraba ma lasa rece. Dar parca era mai frumos daca aveam doua echipe in Cupa Uefa.....Ce sa-i faci, unii atat pot..... :ciocan: