PDA

View Full Version : Grupa F: Milan, Barcelona, Sahtior, Celtic



Vadim
29th September 2004, 12:25
Discutii despre partidele Grupei F ale Ligii Campionilor 2004/2005.

ADelPiero
4th October 2004, 16:20
Barcelona si Milan ... se pare ca nu au adversari de calibrul lor :)
sa vedem ce va fi in meciul direct ;)

Catalanul
4th October 2004, 17:14
sa vedem ce va fi in meciul direct ;)vor castiga cei mai buni... adica Barça :yeah:

ADelPiero
4th October 2004, 17:32
aja vreau si eu :evil:

N0_NaM3
27th October 2004, 21:21
Bad news..ptr cei din romania...Protv`ul va transmite Celtic-Shahtior...cea mai proasta televiune din tara asta..cum este posibil asha ceva ?..sa nu transmiti un super meci, dintre doua mari puteri ale fotbalului in detrimentul unei anonime la care joaca 4-5 romani ?...nici nu mai vreau sa aud de ei...SA LA FIE RUSHINE !!!

Catalanul
27th October 2004, 22:04
idioti ca de obicei cei de la Pro TV :rosu: si aici TVE va transmite meciul Inter - Valencia :D dar noroc cu cei de la Aljazera Sport voi vedea si eu derby-ul Barça - Milan :)

armin
2nd November 2004, 12:54
Marele meci Celtic-SKAKAtar ocupa proteveul, astfel ca celelalte meciuri fara importanta, precum BARCELONA-MILAN (!!!) nu au loc pentru a fi transmise.

Mi se pare aiurea, chiar si pentru noi romanii, mai ales ca Rat si Marica nu joaca. Desi, si atunci cand a jucat, l-am vazut pe marele Marica doar alergand dupa minge sau paralel cu mingea. Si l-am mai vazut pe Barcauan umilit de Ronaldinho.

Vadim
3rd November 2004, 00:43
Lucescu e "pa". Nu a jucat nimic la Celtic. E clar ca Milan si Barcelona joaca calificarea in optimi si numai locurile de pe care vor merge mai departe mai raman de stabilit.

In rest, bine-venita victoria Barcelonei in fata lui AC Milan. :D

ADelPiero
3rd November 2004, 01:14
arbitrul i`a batut pe Sahtior :(
totusi ... au jucat bine si cu 2 oameni in minus :mda:

gicu
3rd November 2004, 09:22
...In rest, bine-venita victoria Barcelonei in fata lui AC Milan. :D
ce victorie...ce gol a dat brazilianul :o:

ADelPiero
3rd November 2004, 14:02
La Barca se stie k Ronaldinho face toate meciurile /OLE/

realmadrid.com
3rd November 2004, 15:13
Lucescu e "pa". Nu a jucat nimic la Celtic. E clar ca Milan si Barcelona joaca calificarea in optimi si numai locurile de pe care vor merge mai departe mai raman de stabilit.

In rest, bine-venita victoria Barcelonei in fata lui AC Milan. :D

Cum potzi sa spui ca Shaktior nu a jucat nimic, Celtic cu 2 oameni in plus si nu aveau tupeu sa faca presing, ii lasa pe ucrainieni sa plimbe mingea, [altceva nici nu prea aveau ce sa faca Shaktior in 9 oameni ] la un moment dat s-au saturat si suporteri scotzieni si au inceput sa isi fluiere echipa...
Celtic nu va ajunge nici macar in Cupa Uefa :no:

Iar Barcelona ma asteptam sa bata la scor, dar au marcat golul victoriei deabia in min 89 :mda:

PS_Fara dintzos Barca nu mai castiga nici un meci, daca nu era el, Barca era batuta ieri seara:evil:

Catalanul
3rd November 2004, 15:28
ionutze, lasa-ma cu comentarii din astea :sleep: cred ca nici macar nu ai vazut meciul asa ca mai bine taci :p
meciul de aseara a fost unul frumos (foarte frumos as putea spune) cu prima repriza echilibrata, Barça dominand repriza a 2-a in intregime ;)


Iar Barcelona ma asteptam sa bata la scor...
da ce mah am jucat cumva cu Shaktar ca sa batem la scor :mda: e bun si 2-1 (Real daca ar juca cu Milan chiar ca ar pierde la scor :evil: )


Fara dintzos Barça nu castiga nici un meci....
asta a fost inainte :p acum cu sau fara Ronaldinho castiga Barça... Dintzosul, cum ii zici tu, nici macar nu e in forma, nu joaca asa cum o facea in sezonul trecut. Daca te-ai uitat la ultimele meciuri ale Barçei ai fi vazut ca Ronaldinho practic nu a contat in jocul Barçei, si totusi am fost in stare sa castigam :p
Visca el Barça /hello

realmadrid.com
3rd November 2004, 15:41
Mai vedem noi "junior":D
Oricum anul asta nu o sa luatzi mult asteptata cupa europeana:ok:, mai stitzi cum este sa tiznetzi un trofeu european in mana:evil:, cred ca atzi uitat, pana la urma sunt 7 ani:D :sleep:
(Milan - Barca 4-0, CL, finala, 1994:D)

ADelPiero
3rd November 2004, 21:53
ce`mi place duelul dintre voi 2 :lol::lol::lol::lol::lol:

Vadim
4th November 2004, 00:22
Normal ca "ciocanul pneumatic" si-a spus cuvintul. Nu poti spune ca fara el nu se facea, pentru ca dintosul joaca acolo si a platit pentru asa ceva.

uti2102
4th November 2004, 00:58
Ce zicetzi, ii ia Lucica fatza lui O'Neill ? Io zic ca au mari shanse.
Daca nu gresheau ca nishte copii ucrainienii erau acum in Cupa Uefa shi aveau chiar shanse (teoretice :drak: ) de a continua competitzia.

alex36
4th November 2004, 08:46
Celtic a fost impinsa de la spate de catre arbitrii.Shahtior este inca mica ptr. a emite pretenti de calificare

uti2102
4th November 2004, 11:38
Nu sunt de acord cu tine. Shakhtior a pierdut pe mana ei, datorita greshelilor copilareshti ale capitanului, ale lui Lashtuvka shi Barcauan. Degeaba le-au dat lectzie de posesie scotzienilor daca s-au batut singuri...Cred k Lucescu shi meciurile viitoare vor rezolva aceasta lacuna de experientza la Shakhtior.

Vadim
4th November 2004, 12:27
Lucescu face un sezon bun si apoi urmeaza sezonul prost, cand ii sunt facute bagajele, cind incepe sa acuze arbitraje. Ultimul caz, Turcia. Daca presupunem ca asta e sezonul bun al lui Lucescu la Sahtior, nu prea e de bine. Insa, cel putin in campionat ii merge bine.

ADelPiero
4th November 2004, 13:11
el asa face:) cand nu are rezultate... sau echipa merge prost... da vina pe arbitrii :evil:

N0_NaM3
5th November 2004, 21:48
Aham..ce era sa zica shi el...ca a fost furat la toate meciurile....mai putin la cel de acasa cu celtic...unde au batut shi nu a mai avut ce face...:)

ADelPiero
6th November 2004, 11:19
ii ramane acuma sa se lupte doar pt locul 3... si daca il prinde ... tre` sa fie foarte multumit ;)

vlad1607
13th November 2004, 03:10
Forca BARCA...FORZA, LUPTA Sahtior ! :ok:

N0_NaM3
25th November 2004, 21:43
Ati vazut ofsaid clar la Hartson, nesemnalizat de arbitrii ?...golanie curata..pe real nu i`au furat niciodata ...ba dimpotriva i`au ajutat...shi oricum cu o echipa care se apara in doua linii nu prea mai ai ce face ...

ADelPiero
27th November 2004, 01:33
Milan si Barca mai departe...
ramane locul 3 de jucat :)

N0_NaM3
5th December 2004, 22:42
Shi inca locul intai nestabilit shi care inca se mai joaca ptr el ...deoarece milan are meci greu la celtic...nu acelashi lucru pot spune shi despre Barcelona care are un meci mai ushor la donetk ...:D

Catalanul
5th December 2004, 23:05
ushor... dar mi-e frica ca jucatorii Barçei vor indura cu greu frigul din Donetsk unde se anunta ca la ora meciului vor fi -10 grade :help:

Sasuke Uchiha
5th December 2004, 23:12
sa speram ca sa va califica sahtior,asa o sa mai avem romani prin uefa.. :D

Doctor_Satan
6th December 2004, 17:12
Sahtior joaca in UEFA din primavara si Celtic pleaca acasa la Glasgow, sa-si vada de muntii lor de acolo. Barcelona si Milan au sanse mari de a ajunge pana-n semifinale, pt ca sunt printre cele mai bune echipe in momentul asta. Barcelona a demonstrat-o in meciul cu Real si Milanul in meciul cu Barcelona. Sper sa dispute finala Bayern cu Juventus ;-)

aymanxp
8th December 2004, 00:02
felicitari Sahtior .......... bravo mircea , barcauan , stoican , bravooooooooooooooo

OwenSkeet
8th December 2004, 07:45
Bravo Sahtior!Cum era de asteptat Milan cu Barcelona continua in Cl iar Sahtior a reusit surpriza de a se califca in UEFA. Celtica care a practicat un joc urat la Barcelona a RAMAS ACASA!!! Asa le TREBUIE!!!

N0_NaM3
9th December 2004, 23:07
da..sper sa pice in uefa cu steaua ....:D

NESTINA
13th December 2004, 15:55
si eu sper ca Barcelona sa pice cu Juve :pace: