PDA

View Full Version : Cheerleaders



titans_rulez
12th October 2006, 11:16
baieti...si ele fac parte din fenomenul NFL si m-am gandit ca n-ar strica o pata de culoare pe forumul nostru...sper sa fiu in asentimentul tuturor cand am deschis acest thread, daca se considera nu isi are rostul si trebuie sa pastram o nota mai serioasa il voi sterge...


PENTRU INCEPUT....NORMAL TENNESSEE TITANS....

o cheama leigh si este nascuta in nashville tennessee pe 15 martie si este de doi ani cheerleader pentru titans



GOOOOOOOOO TITANS

r0bby
12th October 2006, 11:27
ce super idee cu threadul asta...si ce cheerleaderita....h00ters number one!

Zabriskie
12th October 2006, 11:51
Gooo Falcons!

titans_rulez
12th October 2006, 12:45
doamne....eu ma fac fan falcons....:happy :happy

DaEdge
12th October 2006, 16:21
BRAVO TITANE!!!. Sincer si pe mine ma batea gandul sa deschid un astfel de thread,nu demult, dar eram pe la prietena-mea acasa pe net cand imi veni idea, si ma gandi eu ca s-ar putea supara.
Eu nu vad nici o pata de culoare, ci la ...stai cum o chema....asa..leigh a ta de la tennessee, vad doar "doua pete" mari de tot, care sincer "nu as vrea sa iasa la spalat". O sa revin si eu cu cateva poze . La Seattle e una faina de tot, o am printr-o revista, o sa o caut si pe site si o sa postez o poza, sau un link.

r0bby
12th October 2006, 22:28
ohhoo..ce cherleaderite....h00ters -that is the real sport.. men!!

tchibos
12th October 2006, 22:29
gata nu se mai poate.. imi iau viza de america

titans_rulez
13th October 2006, 09:23
vezi ca iti tin eu rand de ceva ani....

titans_rulez
13th October 2006, 09:42
am gasit-o pe site la cardinals....

e cheerleader of the week

o cheama tara baieti...

Zabriskie
13th October 2006, 09:48
Superseahawks

Zabriskie
13th October 2006, 09:53
Coperta calendarului Eagles si Dolphins 2006-2007

Zabriskie
13th October 2006, 10:01
Raiderettes.
Atentie se schimba liniile.:drak:

titans_rulez
13th October 2006, 11:36
waw....ce shoc a fost threadul asta....baieti vad ca va place da' haideti sa mai vorbim si despre fotbal ....:)))

oricum...check this out...bengals rullez prima

si a doua este de la auditia din acest an....

DaEdge
13th October 2006, 12:10
De tipa asta vorbeam de la Seahawks ca o am printr-o revista: -o cheama Amie, si a fost cheerleader la Seahawk vreo 3 ani, pana sezonul trecut parca. In revista respectiva(Lindy's Football Annuals)sunt mai multe poze cu ea, si e "buna in :drak: :drak: :drak: " - believe that

DaEdge
13th October 2006, 12:11
Uitasem. Multzam de poza Zabriskie, ai fost mai rapid cu cautat-u pe site.

r0bby
14th October 2006, 10:22
ma mut in america....fetele astea sunt miezul fotbalului american...o sa postez si eu poze cu cheerleaderita de la bengals...go bengals!

A.k.a
14th October 2006, 12:29
Gasesti de 50 de ori mai multe fete frumoase aici ca acolo zic eu :)

r0bby
14th October 2006, 19:42
pai nustiu..daca zici tu?

r0bby
14th October 2006, 19:50
m-am intors cu o echipa de top ...ele sunt fetele de la bengals!!!GO Bengals!!

Seahawk
16th October 2006, 08:40
Gagicutzele mele de la Seahawks mancale-ar tati pe ele... eram cu gagica-mea la meciu cu Bears si eu filmam cheerleaderele...asta imi dadea palme.

r0bby
16th October 2006, 10:53
Gagicutzele mele de la Seahawks mancale-ar tati pe ele... eram cu gagica-mea la meciu cu Bears si eu filmam cheerleaderele...asta imi dadea palme.hai ca asta e tare:happy ..da ai vazut echipa de mai sus...cheerleaderitele de la bengals sunt o echipa de primul loc...:) :yeah:

A.k.a
19th October 2006, 21:44
http://i.a.cnn.net./si/multimedia/photo_gallery/0610/gallery.nfl.cheerleaders1015.pg/images/saints.016233921.jpg

http://i.a.cnn.net./si/multimedia/photo_gallery/0610/gallery.nfl.cheerleaders1015.pg/images/saints.016233164.jpg

papusica de fata

r0bby
24th December 2006, 12:28
Hai sa readuc la viata ..dupa parerea mea cel mai frumos thread din tot forumul Fotbal American..doar era pacat sa se piarda:D
O sa revin cu niste poze..

Zabriskie
6th February 2008, 13:03
Mi-a luat vreo 5 minute sa gasesc topicul asta pierdut in negura vremii... the things i do for you guys... :lol:

http://www.maxim.com/Newenglandpatriotscheerleadersfebruary2008photo4/girls_of_maxim/14062/972.aspx

Sinisther
6th February 2008, 13:37
cata pasiune....cata dedicatie...cat efort .... incredibil :P

effect
6th February 2008, 13:41
Nu vreau sa va stric distractia , insa sunt doar cateva exceptii care arata foarte bine ..in rest, Dumnezeu cu mila ! Evident ca n-as zice nu unor astfel de fete,dar gasesti mult mai multe fete de 3 ori mai frumoase in Romania ..si nu-s subiectiv :P ..dar pentru americani , ohh le-a pus Dumnezeu mana in cap cu astfel de majorete :)

dumboss_yo
6th February 2008, 16:39
cam ai dreptate Effect ... vorba aia, "Fetite dulci ca-n Bucuresti, in toata lumea nu gasesti !", dar e valabil pentru toata Romanica :D. Oricum, multe dintre majorete arata la randul lor foarte bine, dar cred ca procentul de "gagici bune" este mai ridicat la noi in tara decat in State :P.

urlacher9
24th March 2008, 01:23
Numai un obsedat ca Titans_rulez putea sa deschida un astfel de thread despre majorete. :lol:

titans_rulez
24th March 2008, 12:34
prostule, aici hiena....
cu tine discut dupa chicago - tennessee
apropo, macar femei frumoase aveti prin chicago ca altceva....

dumboss_yo
24th March 2008, 19:07
mmmm...ce draguti sunteti cand intrati in polemici :P ...
P.S. Nu, nu sunt gay :D. daca eram, nu mai intram pe thread :).

Zabriskie
25th March 2008, 12:59
^ Well said sista' !

ups...


link (http://sportsillustrated.cnn.com/features/2008_swimsuit/cheerleaders/)

packman_gb
26th March 2008, 20:15
Pe langa faptul cu cheerleaderitele astea, exista si cheerleaders barbati :)), imi e cam greu sa spun asta dar Packers a avut barbatii majorete, acum nush daca mai au...aici chiar ma simnt rusinat un pic, ca noi am fost primii din lume sa avem baietii majorete!!!asta e macar suntem unici!

dumboss_yo
26th March 2008, 20:52
Si cum erau imbracati, tot in fustite-mini si bluze mulate ? Avea si pampoane ? :D
Ai cumva poze cu ei...sau sa le spun, "ele" ? :P Ar fi foarte haios sa vedem niste imagini.
P.S. Insist, nu sunt gay :).

little_earl
26th March 2008, 23:21
P.S. Insist, nu sunt gay :).
you gotta be at least bi :drak:

urlacher9
27th March 2008, 02:04
prostule, aici hiena....
cu tine discut dupa chicago - tennessee
apropo, macar femei frumoase aveti prin chicago ca altceva....

Inactiv pe forum dar cum ma iau de tine hop te trezesti imediat. Ai vrea tu femei k in chicago bai "hiena". Semnat 'prostu'" :happy

A.k.a
27th March 2008, 10:17
you gotta be at least bi :drak:

That's all right, te acceptam asa cum esti, noi nu judecam :happy

Sinisther
27th March 2008, 12:43
Pe langa faptul cu cheerleaderitele astea, exista si cheerleaders barbati :)), imi e cam greu sa spun asta dar Packers a avut barbatii majorete, acum nush daca mai au...aici chiar ma simnt rusinat un pic, ca noi am fost primii din lume sa avem baietii majorete!!!asta e macar suntem unici!

Packers nu mai au de mult(1988) majorete oficiale pt ca nu exista interes din partea publicului.Dar am fost intr-adevar printre primele echipe care au avut.Majoretele se numeau "The Golden Girls"(1961-1972) si au indurat frigul din IceBowl,Packerettes(1950s-1960 & 1973-1977) si Sideliners 1977-1986. Momentan majoretele care mai apar la unele meciuri sunt de la universitatile din zona si sunt pe baza de voluntariat. Asta explica si prezenta baietilor in echipele de majorete(fac tot felul de salturi, aruncati & stuff si terbuie baieti la asa ceva).Nothing Gay about it.....except the Male Cheerleaders maybe :P


aici e raspunsul lui Lee Remmel celebrul Istoric al echipei care s-a retras anul acesta la o intrebare similara




Why don't the Packers have cheerleaders like other NFL teams? As far back as I can remember, they did have cheerleaders in the late 70's. Thanks for taking time to answer this question. - Dennis (Berlin, Wisc.)

Just for the record, I believe the team employed cheerleaders into the mid-'80s. During that period, both the cheerleaders' routines and attire drew some criticism from fans, prompting the organization to adopt new uniforms in consecutive years in an effort to mollify the critics. Along the way, the organization also submitted a question to our fans via WFRV-TV, asking whether we should continue to have cheerleaders. The vote was approximately 50-50, indicating it was hardly a mandate to carry on the tradition. So, the decision was made to go without Packers cheerleaders. In the 20-year interim, we have received no complaints.

I should point out, however, that we still do have cheerleaders at our games. Cheeerleading teams from neighboring St. Norbert College, where the Packers have conducted training camp annually since 1958, and the University of Wisconsin-Green Bay alternate in that role throughout the home season on a game-by-game basis.


Si un articol despre Golden Girls (http://www.packers.com/news/stories/2007/05/18/3/)

dumboss_yo
27th March 2008, 20:28
That's all right, te acceptam asa cum esti, noi nu judecam :happy

ah ce bine, mi-am luat o piatra de pe inima :D.

A.k.a
27th March 2008, 21:33
Hehe

packman_gb
30th March 2008, 18:19
Din pacate nu am poze cu baietii cheerleadeari care au fost la Packers, daca gasesc le pun cu cea mai mare placere :D

Zabriskie
28th May 2008, 14:32
http://www.on205th.com/2008/05/eagles-cheerleaders-are-shooting-their.html
http://www.on205th.com/2008/05/raiderettes-are-shooting-their-swimsuit.html