PDA

View Full Version : temp



DJ Klaus
11th October 2006, 15:34
am zis corect :"pin"..vad ca nu ati auzit...Lovitura pin este acea lovitura care este atit de lunga si puternica incit nu ii permite adversarului sa dea o lovitura de procentaj scazut:lung de linie,scurta..etc..
Printule... tot respectul dar n-am auzit in viata mea de chestia "pin" fiind probabil o scorneala romaneasca de 2 bani. Mai mult am fost atat de curios incat am dat search pe google si am mai si intrebat vreo 2 colegi de breasla de p-acilea (ca de... neicusorule , poate nu le-oi sti io chiar pe toate). Rezultatul: pe google nexam, nada, nothing ... iar colegii mei m-au intrebat daca m-am apucat recent de golf si m-am lasat de tenis!!!

PS (sau Post Scorneala): Pt toti antrenorii de tenis care posteaza pe aici si isi dau numere de telefon si e-mail ca cica vor sa invete si/sau sa scoata un ban... dragilor cati dintre voi au postat pe acest forum de specialitate (as zice cel mai bun forum de tenis din Romania) ceva despre tenis sa aratati ca aveti o idee , sa va creada lumea, sa va "vindeti" (sensul bun) ca lumea. Sau daca nu s-a gandit nimeni sa se vanda cu o vorba de specialitate pe internet atunci sa o faceti din pasiune pt sportul in care excelati si sunteti pedagog. A facut-o cineva ????? Unul singur : Radu cu are am si vorbit pe YM. Tot respectul pt Radu si eu il recomand pt ca arata ca face din pasiune. Daca voi , ceilalti , nu aratati asta macar putin, daca nu va "pierdeti" cateva minute pe zi/saptamana/luna sa scrieti ceva aici pt cei pt care ar trebui sa le dedicati meseria voastra atunci ... nu aveti nici o credibilitate. Nu pareti decat un senator care isi ia banu si doarme la sedinte. Mai cugetati si cum sa va faceti publicitate. daca voi credeti ca un nr de mobil sau un email este suficient... atunci... n-am ce sa mai zic. Si pedofilii au nr de mobil si email.

PS2: Pun pariu ca daca eu,KLAUS, as locui in Romania as avea droaie de studenti si nici nu as mai avea nevoie de publicitate si toti mi-ar plati fara sa se gandesca ca dau mult. Dar de.... Romania e inca departe de mine si de antrenorii de tenis adevarati.