PDA

View Full Version : Etapa 9: Gloria Bistrita - Fc Unirea



ADelPiero
27th September 2004, 14:50
Vineri, 1 octombrie: Gloria Bistrita - FC Unirea (ora 15.00, Telesport)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici

HaoTic
28th September 2004, 19:37
Din cate stiu eu meciul nu este televizat.

ADelPiero
28th September 2004, 22:38
eu am preluat din ziarul unirea :)
nu i`am sunat sa`i intreb ;)

bill
1st October 2004, 14:27
Stiti cumva daca monteaza Telesport vreun ecran pe undeva asa cum au facut la Cluj?

ADelPiero
1st October 2004, 15:32
eu , nu stiu :(

bill
1st October 2004, 16:05
3-0 la pauza pt Gloria. Se pare ca o tinem tot asa in deplasare:(

ADelPiero
1st October 2004, 17:05
6-1 la final ... :rosu: :(

bill
1st October 2004, 17:08
Ce sa mai poti zice la scorul asta... :headbang:

ADelPiero
1st October 2004, 17:56
RU-SI-NE !!! :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

spmihai
2nd October 2004, 11:36
Chiar ca e rusine ce s-a intamplat la Bistrita, cred ca jucatorii au facut-o dinadins, nu cred ca faca vroiau sa joace, luau 6 boabe, chiar si daca am jucat cu multe reyerve. pacat, cand credeam ca ne-am revenit, vine meciul cu Rapidu', dupa aia mergem la Galati si la Dinamo, asa ca va fi greu sa mai scoatem ceva puncte din urmatoarele meciuri.

riva
2nd October 2004, 15:56
Condoleante alba iulia, nu-i nimic, bistrita e mai buna, poate daca era 10-1 era mai bine dar si asa e ok! lasa ca sinteti de-ai nostrii, da` de` nu eti retrograda... desi slabe sanse sa ramineti

spmihai
2nd October 2004, 21:34
nu crezi ca esti cam dur? pot pune pariu ca nu au vrut sa joace jucatorii ca nu si-au primit banii, si apoi am avut si o gramada de absenti. in concluzie nu fi prea sigur ca scapati de noi la anu' ca mai avem ceva resurse, va asteptam si noi la alba, sa va dam si noi vreo ........ 10 boabe :drak:

ADelPiero
4th October 2004, 08:07
meci de meci :)
game , set si meci :rosu:

HaoTic
4th October 2004, 10:37
S-au saturat si ei, dar si noi. Dupa cum stau lucrurile, ne indreptam vertiginos in jos. Daca Bistrita ne-a dat 6 goluri, ce se va intampla cand vod juca cu Rapidul, Dinamo si Steaua? Campionatul trecut fiecare meci putea constitui o surpriza. Acum a devenit o certitudine ca suntem penibili, ca ne inttrecem in gafe. Cotora este noul gafeuf al echipei. Dupa gafa din meciul cu Poli, au venit si cele de la Bistrita. Rezumatul meciului ne-a dezvaluit un Charlie Chaplin portar de fotbal. Nu exista meci sa nu gafeze vreo unul din aparare. De aia avem 20 de goluri primite, cele mai multe.

bill
4th October 2004, 11:47
Nu stiu ce masuri ar trebui luate ca sa se redreseze situatia. Nu imi vine sa cred ca nu pot mai mult. Cred ca totul pleaca de la atitudinea lor. Cand ii mai vad si cum se cearta pe teren am impresia ca nimic nu ne mai salveaza campionatul asta.

ADelPiero
4th October 2004, 15:12
jucatorii sunt principalii vinovati ... eu la meciuri nu ma mai duc cu placere,bucurie ... sa vad ceva frumos ... eu ma duc ca nu am ce face acasa :mda: