PDA

View Full Version : BANI MINISTERIALI pentru dinamo...



reseter
11th October 2006, 18:12
:rosu: Aici as dori sa va exprimati si voi parerea cu privire la "sponsorizarea" ministeriala pentru atat de hulitul club de catei in vederea construirii unui nou stadion.......
Eu...nu am cuvinte.....:rosu:

Sezione
11th October 2006, 20:28
Nimik neobisnuit in asta... Ca doar e ekipa sekuristilor si cum ei sint peste tot in functii e clar... DE AIA AI URASk!!

nr.zece
12th October 2006, 08:35
si rapid traieste pe banii ministerului
stadionul este al ministerului iar prorapid e facut pe banii aceluiasi minister

reseter
12th October 2006, 20:14
Credeti ca e normal ca de exemplu dinamo sa primeasca bani de la un minister al romaniei, in timp ce Sportul Studentesc a trebuit sa retrogradeze...??
Mai e asta o competitie sau e targuiala ca la piatza....???
In afara de stadioane...ce se mai ofera cluburilor departamentale??? cumva arbitraje partinitoare (nici nu stiu despre care sa zic NU...), ajutorul fortzelor de ordine (ex. daruirea jandarmilor in meciurile echipelor ministeriale...)..., fotbalisti gratis (de ex. caludiu niculescu...)...si poate anul acesta un campionat...????????????????
SA FIE!!!

nr.zece
12th October 2006, 23:49
mai bine te intrebi daca este normal sa primeasca o echipa bani de la buget adica de la fraieri ca aia nu sunt banii mai-ului sunt tot ai nostrii

Sezione
13th October 2006, 09:24
Romania e tzara tuturor posibilitatilor...Dar nu in sensul pozitiv din pacate.

blandu
14th October 2006, 21:07
NU sunt de acord ca dinamo sa fie ajutata la reconstructia stadionului de un minister care detine bani publici.
Dar la noi totul este posibil...
Hingher pana la moarte !!! :evil:
FORTA STIINTA !!! /hello :yeah: /hello

Cra10veanu
17th October 2006, 08:08
sa desfiinteaza ei intr-o zi :D rabdare