PDA

View Full Version : Etapa 9: FCM Bacau - FC Arges



ADelPiero
27th September 2004, 14:21
Vineri, 1 octombrie: FCM Bacau - FC Arges (ora 20.00, National TV)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Catalanul
27th September 2004, 16:30
cred ca meciul se va termina la egalitate 0-0...:sleep: si argesul isi va imbunatati golaverajul la capitolul egaluri :D ca nu degeaba e campioana egalurilor

Sinn Fein
27th September 2004, 17:27
la cum joaca Argesul, nici o sansa, nici macar de egal...Coman ar trebui sa joace si la mijloc si in atac. bate Bacaul

DD-Viola
27th September 2004, 17:43
...Meci egal .

Denis
27th September 2004, 20:53
shi yo tot egal zic, creca se termina vreo 3-3 nu 0-0 /hello

giovanni BV
28th September 2004, 01:41
Merg pe mina Bacau-lui !!! Daca Arges-ul vrea sa-si pastreze " titlul ", trebuie sa joace foarte bine sa ia un punct la Bacau !!! Ramine de vazut !!!

Sinn Fein
28th September 2004, 17:28
Craiova a jucat prost si a luat un punct Bacaului. Daca Argesul ar juca "bine", ar putea scoate 3 puncte dar...pe cine prostesc io? :))

baden
29th September 2004, 09:10
Am vazut cum reuseste sa lucreze popovici (cu jucatorii ) si cred ca va reusi sa castige acest ... . Daca ar fi sa ma iau dupa rezultate si dupa forta la mijloc a argesenilor ar trebui sa spun ca meciul se va termina egal , dar nu cred ca apararea argesului nu va gresi.

bazz
30th September 2004, 12:29
Bacaul a inceput bine campionatul si ar fi pacat sa nu-si imbunatateasca punctajul cu inca 3.Bate Bacaul cu 2-1!

Sinn Fein
30th September 2004, 15:37
Am vazut cum reuseste sa lucreze popovici (cu jucatorii ) si cred ca va reusi sa castige acest ... . Daca ar fi sa ma iau dupa rezultate si dupa forta la mijloc a argesenilor ar trebui sa spun ca meciul se va termina egal , dar nu cred ca apararea argesului nu va gresi.


care forta la mijloc?

simpson
30th September 2004, 16:01
la cum joaca Argesul, nici o sansa, nici macar de egal...Coman ar trebui sa joace si la mijloc si in atac. bate Bacaul
Pai, ce faci, una zici si alta votezi??? :rosu: Ai dreptate, castiga FCM-ul. :yeah:

Sinn Fein
30th September 2004, 16:33
am votat din greseala acolo...m-a impins pasiunea fara limite :))

baden
1st October 2004, 09:42
mi-ar place ca dupa ce sarbatoresc victoria bacaului de zilele orasului dar nu voi fi in zona la zilele bacaului :(

dionis
1st October 2004, 16:14
Cel mai plictisitor meci al rundei: FCMB - FCA - 0-0
Hai nu exagera si tu..sunt destule echipe(in div.A) care joaca mult mai prost decat Bacaul :sleep: .Bate Bacaul la doua goluri /hello
FORZZA BACAU!!!! :ok:

dionis
2nd October 2004, 00:29
...Meci egal .
Si uite ca ai avut dreptate...a batut Bacaul! :evil: /hello
FCM BACAU 4 EVER

giovanni BV
2nd October 2004, 10:14
Argesul pierde teren , si trebuie sa dea mai mult , daca a reusit pina acuma acel titlu de campioana a egalurilor , sa vedem cum vor juca in continuare , pentru ca vin meciurile grele , cu toate echipele in cursa de a evita ultimul loc in clasament !!!

Gerson
2nd October 2004, 22:07
argesenii(club, suporteri , tot) mi-au devenit antipatici de cand sint pupincuristii netoiului ,bacauanii au meritul ca dupa meciul cu ei am scapat de redinc desi nici ei nu stiu cum au reusit la ce lot au :D
o victorie a bacaului e buna ;)

Quartz@nu
3rd October 2004, 23:45
pt. Bacau numai cuvinte de bine ,pt.Pitesti cred ca ar fi bine ca la anul sa jucati la matineu.

Quartz@nu
3rd October 2004, 23:47
etapa a - 10 - a FARUL - fcm bacau 3-0

baden
4th October 2004, 08:43
... nu cred ca si-au propus sa nu mai mearga la Constanta ... iar daca fac deplasarea eu zic ca farul nu va inscrie :)

dionis
4th October 2004, 09:00
etapa a - 10 - a FARUL - fcm bacau 3-0
Hai..nu fi obraznic!!!Bacaul a luat 6 goluri in 9 etape..crezi tu ca o sa incaseze 3 intr-un meci? :p Multumim pentru aprecieri..
Toate bune si pentru Farul..Si ca pronostic pentru etapa a10-a,as spune ca cel mai bun sa bata,oke? :yeah:

Sinn Fein
4th October 2004, 09:24
argesenii(club, suporteri , tot) mi-au devenit antipatici de cand sint pupincuristii netoiului ,bacauanii au meritul ca dupa meciul cu ei am scapat de redinc desi nici ei nu stiu cum au reusit la ce lot au :D
o victorie a bacaului e buna ;)

daca erai mai atent, vedeai pe forum ca suporterii au fost si raman anti-netoiu, asa ca mai usor cu fazele astea. vezi mai intai ce peste se impute la voi in frigider si apoi vezi si pestele nostru.

ADelPiero
4th October 2004, 10:01
ma bucur pt Seche :) doar atat ;)

baden
4th October 2004, 10:50
si pentru nevasta-sa nu?

bazz
6th October 2004, 09:57
Imi pare rau s-o spun dar a fost unul din cele mai slabe meciuri din campionat.Ma bucur ca a castigat Bacaul,in rest........

Nu stiu cum se face ca Bacaul face cele mai slabe meciuri in fiecare etapa ... (exceptand 2 etape ... restul ...). Ar trebui ca acest lucru sa-i puna pe ganduri pe adversarii bacaului sa nu mai joace slab ... sa joace eventual in formula 2-3-5 (2 aparatori, 3 mijlocasi si 5 atacanti ... :D ... si vom vedea si meciuri frumoase)

ultravioletcanada
6th October 2004, 17:47
pt. Bacau numai cuvinte de bine ,pt.Pitesti cred ca ar fi bine ca la anul sa jucati la matineu.
bine pentru cine ma, pentru voi? :ciocan: vezi sa nu jucati voi la anu cu International Pitesti. sau daca ati reusit si voi 1 punct pe national aveti impresia ca aveti echipa?

baden
7th October 2004, 10:37
Imi pare rau s-o spun dar a fost unul din cele mai slabe meciuri din campionat.Ma bucur ca a castigat Bacaul,in rest........

Nu stiu cum se face ca Bacaul face cele mai slabe meciuri in fiecare etapa ... (exceptand 2 etape ... restul ...). Ar trebui ca acest lucru sa-i puna pe ganduri pe adversarii bacaului sa nu mai joace slab ... sa joace eventual in formula 2-3-5 (2 aparatori, 3 mijlocasi si 5 atacanti ... :D ... si vom vedea si meciuri frumoase)
bazz ... ai bazait tu fraza asta ... esti genial
;)
:D