PDA

View Full Version : 2 topici noi...ce parere aveti?



Denis
10th October 2009, 11:26
Macar una daca ar aparea ar fi super. E vorba de weightlifting (fitness, sala, dieta, etc..), si POKER.

Merita incercate?

Eu am "dat" deja peste cateva persoane de pe forum care impart aceste hobby-uri cu mine si cred ca am putea dezvolta destul de mult aceste 2 subiecte.

Sunt sigur ca sunt persoane care vor sa isi exprime parerea despre diferite genuri de exercitii care i-au ajutat a slabeasca sau sa puna ceva carne pe ei, sau pur si simplu care vor sa auda parerile altora de pe forum

Lafel si cu sectiunea POKER. Acest joc e in plina dezvoltare. Deja este publicat pe multe canale aici in SUA, dar nu stiu daca si in Romania. Cand e vorba de poker, eu cred ca toti am putea invata chestii noi de la fiecare.

Eu unul m-as dedica oricaruia dintre cele doua subiecte in caz de ar fi aprobate de Vadim.

Q-Djyni
10th October 2009, 12:51
Doua subiecte care imi plac,si ar mai trebui adaugat ceva..anume,la Cultura Generala,informatii despre facultati,si..mai ales...programe pentru universitati,erasmus,stipendiate,manuale, pe scurt ... E-learning ..o idee buna in opinia mea :)

Vadim
11th October 2009, 11:42
Rave, sunt bune, fa-le.

Denis
11th October 2009, 11:52
Pai parca doar tu poti sa faci subforumuri. Le pui tu la "alte sporturi..extra fotbal"? Eu pot incepe sa ma gandesc la threaduri daca e...

Denis
11th October 2009, 12:16
De exemplu la:

WeightTraining:
- Nutritie si Dieta
- Exercitii (exercitii pt. fiecare grupa musculara/exercitii pentru slabire)
- Accidentari (tipuri de accidentari, prevenirea lor, etc.)

POKER
- Poker Online
- Teorie si Strategie
- Profesionisti

Si asta-i doar o mica idee pt. acum...

Elphax
11th October 2009, 12:18
Poker !
:P

JJ
11th October 2009, 14:46
Poker !
:P
Si Black Jack. :P

Denis
11th October 2009, 15:01
POKER-ul e un "capitol" mult mai mare si mai renumit ca BlackJack-ul.

Q-Djyni
11th October 2009, 15:55
Texas Holdem,Omaha,No Limit :D

Lover
11th October 2009, 21:25
Texas Holdem,Omaha,No Limit :D

:ras-plans:

Vadim
11th October 2009, 21:43
De exemplu la:

WeightTraining:
- Nutritie si Dieta
- Exercitii (exercitii pt. fiecare grupa musculara/exercitii pentru slabire)
- Accidentari (tipuri de accidentari, prevenirea lor, etc.)

POKER
- Poker Online
- Teorie si Strategie
- Profesionisti

Si asta-i doar o mica idee pt. acum...
Am crezut ca vrei threaduri, nu subforumuri. Hai ca facem subforumuri.
Unde sa le facem pe fiecare?

resita
11th October 2009, 21:46
la Poker spun prezent si eu :P

ps. va pregatesc niste bonosuri pt. membri forumului daca deschide vadim subforum

Denis
11th October 2009, 22:12
Pai ambele ar putea intra la alte sporturi, nu? Cel putin weighttraining.....POKER poate intra si la diversa, si la alte sporturi


Resita, la ce bonusuri te referi?

resita
11th October 2009, 22:15
http://banidepoker.ro/

acum ceva timp jucam poker si se faceau bani frumosi din bonusuri etc ;);)

Denis
11th October 2009, 23:53
Vadim, poti sa le pui pe ambele imediat sub sectiunea Sah cu subforumurile create de mine mai sus, si cred ca ar fi ok, ca dupaia bag eu threaduri (si cine mai vrea, bineinteles). Ca mai ales la Weightlifting sunt multe topici despre care putem sa discutam... Iar la poker o sa incep de jos in sus cu tactici, strategii, etc... ce-am invatat de la unchiu meu din italia.:D A studiat mult si stie multe, si ma invata si pe mine.:D

Vadim
12th October 2009, 10:23
Le-am facut. Am zis la in loc de WeightTraining > Fitness. E bine asa?

TeBat
12th October 2009, 19:49
faina treaba:ok:
putem discuta la Fitness si despre armwrestling daca sunt amatori:ok:

Denis
13th October 2009, 18:11
Fratele meu a rupt jumatate din Galati...si pe stangaci si pe dreptatci:) E masiv tare!


si altceva.....pt care poate, threadul lui Relansat de pe diverse despre slabire poate fi mutat in sectiunea fitness:ok: Putem discuta acolo despre slabire.

Vadim
14th October 2009, 21:43
Merg sectiunile? :D

Denis
15th October 2009, 02:49
Eu zic ca merg destul de bine pentru inceput. :D Cand prind o zi mai libera ma voi ocupa mai mult de sectiunea POKER, cu tacticile invatate de le unchi`miu care am promis sa le dezvalui.:D