PDA

View Full Version : Credeti ca vreo echipa va impiedica Steaua spre un nou titlu de campioana?



Ioca10
28th July 2004, 14:48
Sunt curios sa vad ce-o sa iasa!

ieppy
28th July 2004, 14:50
Ioca, ti-o spun cat de sincer posibil. Devii enervant cu threadurile astea fara sens. Eu unul as sterge acest thread dar tinand cont ca esti stelist si mi sa intamplat sa imi sara turma in cap las alt moderator sa ia decizia.

Ioca10
28th July 2004, 14:57
Ma sa vedem ce parere au ceilalti utilizatori si macar raspunde si tu la intrebare! :)

ieppy
28th July 2004, 15:02
in primul rand este gresit pus intrebarea.
Ar trebuii sa sune: VA putea Steaua impiedica vreo echipa sa castige campionatul?
La care raspunsul e nu.
CAt despre formula: un nou titlu, suna de parca ati castigat 8 in ultimii 6 ani.

Am hotarat sa il mut la Steaua, ca acolo ii e locul, insa Ioca de acum incolo le voi sterge daca nu le pui unde trebuie.

Utilizator
28th July 2004, 15:03
Nu cred ca exista “vre-o” echipa care sa o impiedice, doar o va lasa in urma…sau se va poticni singura :)
Oricum succes tuturor echipelor in noul campionat.

PS: “abia astept ca astazi sa ne distantam fata de Dinamo”…in urma probabil :)

Ioca10
28th July 2004, 15:06
Bey Ieppy esti culmea frate! :(

ieppy
28th July 2004, 15:13
Ioca, intelege ca nu e o chestie personala, dar nu poti sa postezi threaduri doar de dragul de a le posta. trebuie sa aiba un sens, o logica. Asta are un sens sau logica daca il puneai pe Steaua, pe intern nu are nici un sens si nici o logica deoarece exista deja un thread unde poti sa discuti despre cine va fi campioana. Plus titlul threadului este tendentios si ar putea isca conflicte sau mai rau sa se trezeasca oltenii, dinamovistii, rapidistii, polistii si restul echipelor sa faca threaduri asemanatoare.

Sper ca ai inteles.

Pustoai-k
28th July 2004, 15:58
frumoasa gluma ;)

Pacala
28th July 2004, 21:11
fara infrangere?
si cate victorii ca ati devenit campionii egalurilor
pana una alta, se aude ca pleaca Piturca

uti2102
28th July 2004, 21:53
Ioca, no offence, da' ca sa deschizi threaduri tre' sa shtii ceva gramatica :drak: .......Las acest thread sa vad daca are succes, cu toate ca, fiind pe sub-forumul Stelei, e clar care o sa fie rezultatul poll-ului. Asta daca nu cumva o sa fie mare afluentza de non-stelishti......sau anti-stelishti.

ieppy
29th July 2004, 09:50
vezi mai Ioca si alpopa zice ca mine. Asta ca sa nu spui ca sunt eu bulangiu. Salutare alpopa!

PYTYCU99
30th July 2004, 01:46
Da cred ca ne poate impiedica doar in amicale, nu in lupta pt titlu a venit si randul nostru !Suntem in foame de rezultate si performante bune

Saber Rider
30th July 2004, 16:06
Am hotarat sa il mut la Steaua, ca acolo ii e locul, insa Ioca de acum incolo le voi sterge daca nu le pui unde trebuie.

Si de ce nu faci la fel cu threadurile de pe intern "Dinamo-Zilina relatare de la oficiala" ?!?!?! De ce nu ai facut threadul asta pe forumul lui Dinamo ?!? Cel putin threadul asta avea mai multe motive sa existe pe intern decat "Dinamo-Zilina relatare de la oficiala", nu era vorba DOAR de Dinamo, ci era vorba de mai multe echipe din divizia A.

Iarasi o mostra de dreptate, dar nu si pentru catei. Cum de te mai ramai moderator tu pe intern, nu stiu. Inseamna ca ai pile puternice. Ca respectul pentru toti forumistii, indiferent de simpatii, se pare ca la tine lipseste cu desavarsire.

Ioca10
30th July 2004, 16:59
:(

inter
30th July 2004, 17:17
. Cum de te mai ramai moderator tu pe intern, nu stiu. Inseamna ca ai pile puternice. .


saber te inseli!
ieppy va ramane moderator, in ciuda divergentelor dintre voi :cool:

Mariusmadmax
30th July 2004, 17:21
saber te inseli!
ieppy va ramane moderator, in ciuda divergentelor dintre voi :cool:
-toata lumea se mira ca cepi mai este moderator , ca are un comportament de pubertan infumurat , ca nu-i destul ... mai tre sa fie si fudul :evil:

ieppy
30th July 2004, 17:23
vai de mine. saber tu esti chiar destept.

Ca am si nevoie de pile ca sa stau mod. Tu chiar crezi ca ma aleg cu ceva de pe faza asta? In afara de nervi si timp pierdut? esti demential

Cat despre adolescentul de peste garla. Stai flexat! :)

sames44jc
30th July 2004, 17:25
parca ati fi niste copi de va certati atat

Mariusmadmax
30th July 2004, 20:16
vai de mine. saber tu esti chiar destept.

Ca am si nevoie de pile ca sa stau mod. Tu chiar crezi ca ma aleg cu ceva de pe faza asta? In afara de nervi si timp pierdut? esti demential

Cat despre adolescentul de peste garla. Stai flexat! :)
flexarile sunt in capul tau baietica :D

ieppy
30th July 2004, 20:24
or fi mai draga mai, dar macar la mine exista ceva acolo sus care sa se flexese. La unii dintre voi mai greu sa gasesti asa ceva.

fia
30th July 2004, 21:22
Pai e una sigura! Steaua.... Poate de data asta si-o fac cu mana lor. Au inceput cu dreptul Zenga in locul lui Piturca

Mariusmadmax
30th July 2004, 22:25
auzi ... daca tot venirati ... dragi :p oaspeti ... incercati si nu spurcati ce atingeti ... ca noi venim mai rar ( sau deloc ) prin ograda voastra deloc interesanta :evil:

Florentin
31st July 2004, 02:56
La o asemenea intrebare exista cred eu un singur raspuns: Da - Steaua, ca si sezonul trecut de altfel.

Saber Rider
31st July 2004, 03:13
vai de mine. saber tu esti chiar destept.

Ca am si nevoie de pile ca sa stau mod. Tu chiar crezi ca ma aleg cu ceva de pe faza asta? In afara de nervi si timp pierdut? esti demential

Cat despre adolescentul de peste garla. Stai flexat! :)

Si bineinteles ca te-ai eschivat de la un raspuns clar la intrebarea mea. Ma si miram sa raspunzi tu vreodata clar si la obiect despre ceva ce te cam deranjeaza, pentru ca esti prins pe picior gresit.

Deci, inca o data, ce cauta threadul "Dinamo-Zilina relatare de la oficiala" startat de tine pe Intern ?!?
Si de ce ai mutat acest thread de acolo aici, la Steaua !?!?

ieppy
31st July 2004, 16:10
Draga Saber, in mod normal as putea foarte frumos sa iti spun pentru ca asa vreau eu. dar nu iti spun. As putea sa iti spun da pe tine ce te doare. Dar nu o fac. In schimb iti spun ca acel thread era despre un meci internatioanl din preliminariile CL care in plus nici macar nu a fost tranmis la TV.#


Cat despre frumusetea asta de thread mai multi moderatori au fost de acord cu mine si in final si Vadim a inteles de ce acest thread nu isi are locul pe intern. Daca tu nu intelegi atunci intelegi si de ce eu sunt moderator si tu sau madmax nu.

O zi buna in continuare.

Mariusmadmax
1st August 2004, 02:16
cepi,
va lipsi Corpo pe la Constanta , ca cica cei de la Farul mai reclama vreo doua penalty-uri neacordate ...
Hai fa o plimbare pe la hingheria voastra , ca ne plictisishi cu explicatiunile tale aiuritoare :D

Steaua se impiedeca doar de ... STEAUA !
nimeni altcineva ...
:D

Saber Rider
1st August 2004, 03:13
Draga Saber, in mod normal as putea foarte frumos sa iti spun pentru ca asa vreau eu. dar nu iti spun. As putea sa iti spun da pe tine ce te doare. Dar nu o fac. In schimb iti spun ca acel thread era despre un meci internatioanl din preliminariile CL care in plus nici macar nu a fost tranmis la TV.#


Cat despre frumusetea asta de thread mai multi moderatori au fost de acord cu mine si in final si Vadim a inteles de ce acest thread nu isi are locul pe intern. Daca tu nu intelegi atunci intelegi si de ce eu sunt moderator si tu sau madmax nu.

O zi buna in continuare.

Eu am inteles de ce acest thread nu mai e pe intern, dar tot nu am inteles ce cauta celalalt thread despre Dinamo INCA pe Intern. Cel mai exact trebuia pus pe Extern daca nu pe Suporter Dinamo, in nici un caz pe Intern. Pentru ca subiectul acestui thread ar avea mai multe motive sa stea pe Intern, pentru ca implica TOATE echipele din divizia A, pe cand threadul acela cu Dinamo implica NUMAI pe Dinamo, si o echipa externa. Deci din astea 2 threaduri, in mod logic avea ce sa caute pe Intern cel cu subiectul cel mai apropiat de Intern, adica acest thread cu Steaua + restul din divizia A, si nu Dinamo - Zilina.
Mie mi se pare o discriminare crasa facuta de tine intre subiectele Stelei si ale lui Dinamo, avand in vedere ca tu esti suporter vadit dinamovist.
Si ma mir totusi, si apreciez in acelasi timp, ca ti-ai "calcat pe coada" sa-mi raspunzi totusi cu o explicatie cat de cat viabila (dar care nu prea tine), decat sa-mi fi raspuns intr-adevar cu "asa vreau eu" sau "ce te intereseaza".

Asta e parerea mea.

Mariusmadmax
1st August 2004, 04:57
Eu am inteles de ce acest thread nu mai e pe intern, dar tot nu am inteles ce cauta celalalt thread despre Dinamo INCA pe Intern. Cel mai exact trebuia pus pe Extern daca nu pe Suporter Dinamo, in nici un caz pe Intern. Pentru ca subiectul acestui thread ar avea mai multe motive sa stea pe Intern, pentru ca implica TOATE echipele din divizia A, pe cand threadul acela cu Dinamo implica NUMAI pe Dinamo, si o echipa externa. Deci din astea 2 threaduri, in mod logic avea ce sa caute pe Intern cel cu subiectul cel mai apropiat de Intern, adica acest thread cu Steaua + restul din divizia A, si nu Dinamo - Zilina.
Mie mi se pare o discriminare crasa facuta de tine intre subiectele Stelei si ale lui Dinamo, avand in vedere ca tu esti suporter vadit dinamovist.
Si ma mir totusi, si apreciez in acelasi timp, ca ti-ai "calcat pe coada" sa-mi raspunzi totusi cu o explicatie cat de cat viabila (dar care nu prea tine), decat sa-mi fi raspuns intr-adevar cu "asa vreau eu" sau "ce te intereseaza".

Asta e parerea mea.
Ti-ai gasit cui sa ceri obiectivitate ? :D

fia
2nd August 2004, 09:38
Vad ca va plangeti aici de mila... Mie mi s-a parut corecta decizia... Cand incepusera sa apra pe Intern threaduri cu: Credeti ca vreo echipa va impiedica Dinamo spre un nou titlu de campioana? / Credeti ca vreo echipa va impiedica Craiova spre un nou titlu de campioana? etc... am inteles de ce nu au ce cauta la Intern.
Cat despre celalalt thread... poate ai citit la threadul cu "suntem patrioti" ca mai toti au scris acolo ca tin cu toate echipele romanesti in cupele europene. Deci acest meci are inters "national" sa zis asa... deci avea ce sa caute pe Intern. Si meciul Otelului e tot pe Intern.

sames44jc
4th August 2004, 17:32
nimeni nu va mai impiedica anul acesta pe steaua sa castige

Mariusmadmax
6th August 2004, 06:14
ramin la parerea ca "Steaua se impiedeca doar de Steaua" !!!!!

Rechinul Ucigas
14th September 2004, 17:21
farul va impiedica steaua sa nu ia campionatul!!!! la fel ca in sezonul trecut : farul 2-1 steaua , steaua 2-2 farul! FORZA FARUL !!! /hello :yeah: :happy :cool:

Mariusmadmax
15th September 2004, 00:01
Steaua - Farul - nu este o disputa care sa decita titlul ...
Nici anul trecut n-a decis ...
Daca la miezul noptii ne treziti va batem fara mari sfortari ... bucurati-va ca pitestenii daca scoateti egal acasa la voi , ca in Ghencea ... :D

Bolsheviku'
19th September 2004, 03:54
...ca in ghencea facem sigur meci egal si la Constanta o furati din nou.

Mariusmadmax
20th September 2004, 23:58
:happy
3-1
La revedere !
:D

ADY19
21st September 2004, 23:30
Las ca la Constanta le-o dam cu 3-0 ca sa fie si mai frumos :drak:

Mariusmadmax
23rd September 2004, 00:12
sunt sanse ...
ady - pune-ti avatar !

A|3x
23rd September 2004, 09:51
deocamdata cea contracandidata serioasa
la titlu este F.C. National care are 7 din 7
victorii deci vor avea mult de muncit stelisti
ca sa castige titlu in acest an

Mariusmadmax
24th September 2004, 01:49
au 6 din 7 ...
0-3 cu Rapid !

Steaua are 4 + 1/2 din 6 - nu este rau !
Nationalul are meci in Ghencea peste vreo doua etape ...

Saber Rider
24th September 2004, 04:30
au 6 din 7 ...
0-3 cu Rapid !

Steaua are 4 + 1/2 din 6 - nu este rau !
Nationalul are meci in Ghencea peste vreo doua etape ...

... cand Steaua va trece lejer de bancari si, cu ajutorul restantei cu Apulum, se va putea considera ocupanta de drept al primului loc in campionat !!!

:ok: Magica STEAUA :cool:

Mariusmadmax
24th September 2004, 22:11
1. FC Naţional 7 6 0 1 14 6 18p (+6)
2. Rapid 8 5 2 1 15 7 17p (+5)
3. Steaua 6 4 1 1 14 5 13p (+4)
4. Gloria 8 4 1 3 10 7 13 p ( +1)

daca batem in restanta cu Apullum si in meciul cu Sportul , iar Nationalul nu invinge la Pitesti ...
1 Steaua 8 6 1 1 20 5 19 p (+4)

Saber Rider
24th September 2004, 22:45
Important va fi oricum si meciul direct, Steaua - FC National, din etapa 12, unde Steaua va invinge sigur in Ghencea, asa ca ... toate sunt pe drumul cel bun pentru Steaua.

:ok: Magica STEAUA :cool:

florian
26th September 2004, 09:59
Nationalul este un foc de paie.(s-a mai intamplat)
Mai mult imi este frica de Rapid sau... Dinamo. Da,da,Dinamo!

supersonick
26th September 2004, 14:20
STEAUA este clar favorita acestui campionat nu cred ca Nationalul vrea titlul nu are banii necesari sa joace in C.L. se va multumi cu Uefa iar Rapid-ul este jalnic in deplasare.De Dinamo NUMAI BINE SI LA MAI MULTE INFRANGERI. :drak:

Saber Rider
26th September 2004, 22:26
STEAUA este clar favorita acestui campionat nu cred ca Nationalul vrea titlul nu are banii necesari sa joace in C.L. se va multumi cu Uefa iar Rapid-ul este jalnic in deplasare.De Dinamo NUMAI BINE SI LA MAI MULTE INFRANGERI. :drak:

Dinamo a batut astazi ... uf ...

Mariusmadmax
26th September 2004, 23:34
da a batut dar ... avem 7 puncte avans si victorie in Gropita ...
Cu Nationalul ( 1-0 la Pitesti , unde noi am facut 2-2 ) avem probleme , dar ei au meci in Ghencea ...
1 National 8 meciuri 21 puncte- urm. meci acasa cu Farul
2 Rapid 8 meciuri 17 puncte - deplasare la Otelul
3 Steaua 7 meciuri 16 puncte ( restanta cu Apullum acasa )- urmatorul meci acasa cu Poli Iasi
...
9 Dinamo 7 meciuri 9 puncte ( restanta cu Poli Iasi la ... Iasi )- urmatorul meci este la POLITEHNICA TIMISOARA !
/hello

Mariusmadmax
26th September 2004, 23:46
Fc Arges - National 0-1
focul de paie rezista ...

Saber Rider
27th September 2004, 00:03
Mda ... al dracu' foc de paie a avut si alte mii de ocazii. Deja tinde spre un foc de sonda.

ADelPiero
27th September 2004, 00:12
Craiova, este singura care poate pune probleme Stelei ... parerea mea ... :ok:

Saber Rider
30th September 2004, 14:56
Craiova, este singura care poate pune probleme Stelei ... parerea mea ... :ok:

De Analiza Matematica poate, dar nici asta nu cred, ca la ce telenovela participa ei acolo in Banie nu cred ca mai au timp sa mai treaca pe la "cursuri" universitarii astia. :D

Mariusmadmax
1st October 2004, 04:17
Vom fi si campioni ! /hello