PDA

View Full Version : 350 de oameni joaca golf la un eveniment in Romania



catalincatalin
8th October 2009, 08:34
Este adevarat ca multi au folosit doar putter-ul ,dar este un bun inceput.
Am pus filmul pe BizChannel.ro
Nu pierdeti ultimile secunde ale filmului.
Dorin,hai ca-i pacalim ! Daca producem inca o mie de jucatori ocazionali anul viitor ...
Sorin,cum iti pare evenimentul?

Dorin
9th October 2009, 12:38
Gata , am vazut filmele. A trebuit sa ma uit pe PC ca pe Macbook erau ascunse in flash. Sint foarte, foarte impresionat. Mai ales de prezenta a foarte multi copii!!
Si ce sponsorizare!
Sincer m-ai facut nerabdator si dornic sa fiu acolo la viitorul eveniment de la sfarsitul primaverii inceputul verii 2010.
Inca un pic de finisaj la teren plus inca un teren de antrenament(driving range inclusiv putting green) ar fi pasul urmator. 18 gauri poate inca prea ambitios.
Tine-te tare ca o sa fii foarte mandru si multumit cu ce ai facut! Si multi o sa-ti fie recunoscatori....:yeah::yeah::yeah:

catalincatalin
10th October 2009, 10:38
Multumesc Dorin.Te astept in primavara.

Sorin Blaj
12th October 2009, 18:15
Cum spune si Dorin, sunt impresionat de ceea ce reusesti sa faci. BRAVO!!!

Sorin Blaj
12th October 2009, 18:22
Excelenta ideea de a propune Petromului sa organizeze Ziua Petrolistului la tine. Ai creat mai multa publicitate acestui sport, decat prin orice alte mijloace clasice. Lumea s-a simtit bine, intr-o locatie deosebita, de care cred ca au vorbit mult timp dupa.

http://www.bizchannel.ro/

cosmin5555
11th January 2010, 21:46
Va salut domnilor! Tot nu renunt la a va invita in 2010 la turneele organizate la Club de golf "Paul Tomita". Va asteptam cu drag.

Dorin
13th January 2010, 00:19
Lasa aici niste date ca cine stie ....