PDA

View Full Version : Deplasari!!!



hamsterutz
25th September 2004, 18:34
se pare ca actuala conducerea a clubul a hotarat sa nu mai puna la dispozitia galeriei mijloace de transport pt deplasarea acestora la meciurile lui poli disputate in afara orasului!!! Motivele evocate de acestia sunt:
-galeria a facut de rusine jucatorii dupa ce acestia au avut o pretsatie sclipitoare obtinand maximul de puncte din 6 meciuri adika 2
-nu l-a sustinut pe simionas atunci cand aceta a dus echipa in fruntea clasamentului.... la retrogradare
-s-au luat de viatza extrasportiva inventand unele situatii care sunt mai reale decat relitatea si care se bazeaza pe niste afirmatzii ale multor martori
-a incitat stadionul sa faca spectacol de care poli nu avea nevoie, ce ne trebuie noua ca tot stadionul sa strige IASUL!!! pierdere de timp
asadar motivele celor din conducere sunt fff veridice!!! multumim si ne cerem scuze ca am putut sa facem asa ceva domnule Nichita!!! promitem ca nu mai facem niciodata

OXz0n3
29th September 2004, 19:53
Multumesc ca m`ati votat!
Nechita

hamsterutz
2nd October 2004, 19:09
:). se pare ca treaba s-a rez si odata cu revenirea lu Marius Stan s-au pus autocare pt Ghencea!!! totusi trebuia sa se mearga cu trenu da hai ca mere si asa!!!

OXz0n3
9th October 2004, 20:27
Bun.. da de ce ati avut cu voi fulare cu steaua si ati scandat dupa meciu "forza steaua"? si cu ei sunteti prieteni ca si cu rapidistii?

hamsterutz
13th October 2004, 14:35
sincer nush ca nu am fost in deplasare dar oricum daca s-a int asa ceva sunt fraieri de blatisti care au mers numai ca sa vada steaua. rusine!!!

raducubengosu
19th February 2005, 20:34
din cate stiu io cam nimeni din galerie nu e cu rapid....mai degraba cu steaua si dinamo

Andrey_Andry
9th April 2005, 13:57
Stiti ceva de deplasarea de la Arges ?

hamsterutz
10th April 2005, 09:28
ce se stie sigur e ca vor fi autocare :)!!! mai multe informatii afli de la cristi sau garoy

OXz0n3
11th April 2005, 18:48
garoy e penibilu` care canta manele ?:D

GeKuRA
12th April 2005, 13:22
:):):) avem si unu dintr-asta :D:D:D era sa bage una la meciul cu Craiova :o:

dan-dan
13th April 2005, 20:48
garoy e penibilu` care canta manele ?:D

Hai ma , ca si dupa porecla iti dai seama ca suntem "frati" :o:
semanam ca doua picaturi : EU de APA, EL de PEPSI!

Manelistii nu au ce cauta intr-o galerie!! :rosu:
Locul lor e la VARSATOAREA TOMESTI sau LA 100 KM de IASI!

HEIL POLI IASI /hello /hello

King of Hell
25th April 2005, 18:53
Dan-Dan...explica-mi rationamentul tau...de ce manelistii nu au ce cauta in galerie? Ce conteaza ce muzica asculta in timpul liber? Atat timp cat 90 de minute + prelungiri canta...dupa parerea mea samantarii nu au ce cauta la galerie...retardatii care vin sa se refuleze nu au ce cauta la galerie...aia pe care nu ii lasa mama sa injure acasa si vin sa injure pe stadion...

GeKuRA
26th April 2005, 00:33
tu n-ai inteles ... ala canta manele pe stadion, adica vroia sa cante o manea si galeria ... si faza cu "Lupii Uaiiiii" ... ce zici ?!

King of Hell
26th April 2005, 07:41
:)))) :)))) :))))

OXz0n3
26th April 2005, 16:38
jenant ce s`a intamplat da` poa` atata poate si sincer nu cred ca ar trebui sa mai discutam despre asa ceva.. am sa vad eu ce o sa faceti la bucuresti cu sportul.

hamsterutz
27th April 2005, 09:41
jenant ce s`a intamplat da` poa` atata poate si sincer nu cred ca ar trebui sa mai discutam despre asa ceva.. am sa vad eu ce o sa faceti la bucuresti cu sportul.
nu nu e garoy e frasu.
la bucuresti nu se face nika nu te mai astepta sa vezi ca-tzi zic eu :).nush daca s-au dus 50 de oameni :)

OXz0n3
28th April 2005, 13:42
tare de tot.. felicitari.. dominati MOLDOVA cand nu o sa mai traim noi.. din nou v`ati facut de ras.
Cum puteti avea pretentii dak voi nu faceti deplasari? si nu va sustineti ekipa peste tot? sau iar nu a dat nichita autobuze? :D

hamsterutz
30th April 2005, 09:55
nu draghy habar n-ai de ce nu s-a facut deplasarea si las-o mai moale cu vasluiu tau ca incepi sa ma enervezi. fitzi voi mai buni noi ne multumim cu locu 2 din partea voastra. oricum in fata noastra sunteti niste copii explodati :).
cand faceam noi de plasari voi nici nush daca jucatzi in C asa ca lasa-ma cu teoria asta a ta de 2 lei.

OXz0n3
3rd May 2005, 14:37
:D Ce stii u.. Vrei sa`ti arat poze pe cand faceam coregrafii in div C ca sa nu mai vb de deplasari..

Andrey_Andry
5th May 2005, 14:35
Stiti ceva de depl. de la cluj ?

radcom
5th May 2005, 14:51
M-ar interesa shi pe mine deplasarea la Cluj, :ok: deshi nu cunosc pe nimeni din galerie... :mda:

Andrey_Andry
5th May 2005, 15:00
astept detalii de la cine stie ! si mai repede, daca se poate.

IesheanuL
5th May 2005, 18:08
Uite ca am aflat eu am vb la tel cu Stan si Ciulu si mi-au zis ca deplasarea la Cluj se face pe 3 covorase si 40 de maturi ... deci locurile sunt limitate asa ca grabeste-te

Andrey_Andry
5th May 2005, 18:17
haha ce glumet esti

Cattani
15th September 2005, 15:09
VIneri ora 14:30 toti suporterii sunt asteptati la sala polivalenta (in fata la planet) pentru a efectua deplasarea la bacau.Se va pune un numar de 10 autocare.Sa aveti buletinul la voi.FORZA POLI batem cu 3-0

Cattani
25th October 2005, 13:37
Miercuri orele 10 in fata la Sala Sporturilor se va face imbarcarea pt Bacau,fiind puse la dispozitia suporterilor 6 autocare in prima faza ,iar la nevoie sa va suplimenta .
PS:Nimeni nu va ramane acasa e loc pentru toata lumea, haideti sa dovedim inca o data, daca mai e nevoie,ca IASUL E CAPITALA MOLDOVEI.

Ar fi frumos ca cei cu masinile personale sa fie prezenti la sala la ora 10 sa mearga impreuna cu autocarele sa formam o coloana lungaaa.....
Haideti fratilor toata lumea ca este loc prentru toti.Sa va luati buletinele la voi.