PDA

View Full Version : concursuri onlinesport



ibm_ioman
10th October 2006, 18:32
stiu ca a fost la un moment dat un concurs de creativitate, in care orice persoana cu un gram de imaginatie putea participa si se referea la crearea unor scenarii mai mult sau mai putin adevarate cu subiecte din sport si alcatuite pe baza unor cuvinte cheie aleatorii. premiile constau in niste bilete la film la multiplex si concursul se desfasura pe etape saptamanale.
mi s-a parut foarte interesanta ideea, am participat, am si castigat de vreo cateva ori si chiar urmaream cu interes creatiile oamenilor.
as sugera sa se reia acest concurs, sau macar altul asemanator. sunt destui care se pricep sa se joace cu ale limbii romane cuvinte, incat cred ca ar iesi ceva si mai frumos ca prima data.
si daca ar fi putin mai mediatizat, ar rezulta o concurenta si mai mare, iar in final articole mai spumoase.
toata lumea ar fi castigata, mai ales ca acele premii nu cred ca ar costa onlinesport mai mult decat o reclama intr-un colt al paginii.
numai bine !

Vadim
10th October 2006, 18:58
A fost acel concurs, erau premii oferite de Hollywood Multiplex, pe moment s-a incheiat.

ibm_ioman
11th October 2006, 12:34
A fost acel concurs, erau premii oferite de Hollywood Multiplex, pe moment s-a incheiat.

stiu ca s-a incheiat, dar spuneam ca ar fi frumos din partea voastra sa reinceapa un concurs asemanator. a trecut aproape un an de cand s-a terminat.....

ibm_ioman
13th October 2006, 16:01
sa inteleg ca nu e o idee chiar asa buna? :(

Vadim
13th October 2006, 16:08
E o idee buna, dar nu mai avem nici contactele cu cei de acolo, iar un nou concurs presupune munca saptamanala, promptitudine, iar acum suntem concentrati pe alte proiecte. In plus, siteul e cam plin de bannere, nu prea mai are sens sa fie incarcat numai pentru cateva bilete la film pe care le putem cumpara si acorda si noi.

ibm_ioman
13th October 2006, 17:02
nu era vorba neaparat de bilete la film. premiile ar putea fi oricare altele, fie numai multumiri pentru participare. ideea concursului e faina, in schimb, creatiile oamenilor e un punct interesant de vedere. acesta conteaza in primul rand, si nu premiile.

Vadim
13th October 2006, 17:15
Da, asa e, dar pentru un astfel de concurs e nevoie de timp suplimentar, iar de asta nu prea dispunem. Daca ziua ar avea 48 de ore ar fi perfect. Avem niste concursuri pe moment, vom vedea daca facem si altele.

BODOMELU
2nd February 2007, 11:35
Sunt mai nou pe aici si am o mica problema..as vrea sa joc CHAMPIONSHIP MANAGER 5 online pe site-ul - uk.cm-online.com- dar nu pot sa achit inregistrarea cu cardul meu VISA ELECTRON de la BCR . Nu stie cineva ce tip de card ar trebui sa am? Oare VISA VIRTUON ar fii ok?
Dak stie careva as aprecia dak mi-ar trimite un mail la
daniel.achim@gmail.com
Thanks