PDA

View Full Version : Jucatorul dvs. preferat din echipa all-time a Rapidului



rasheedkpenny
23rd September 2004, 13:31
Stiu ca nu e posibil sa-i trec pe toti si ca-i dezavantajez pe unii sau pe altii, dar totusi incerc sa fac un poll cat mai echidistant de preferintele mele!

rasheedkpenny
24th September 2004, 16:38
Si nu voteaza nimini aici? Ce pacat!

Catalanul
24th September 2004, 17:07
uite ca am votat eu (desi nu sunt rapidist) cu Manea
nu pentru ca ar fi fost cel mai bun, ci pentru ca are numele de familie ca si al meu :D:D:D...:p

andreiush
24th September 2004, 17:41
Am votat cu Pancone deci as fi vrut si cu Rica. Dar dehh...traiesc in zilele lu' Pancu...:D. Rica e istorie in fotbal oricum.

Pancone
27th September 2004, 10:01
Iuliu Baratky , e normal.

fia
27th September 2004, 18:38
Si eu am votat cu Pancu. Sincer, oricat de bun ar fi fost eu nu pot sa votez cu un jucator pe care nu l-am vazut, sau l-am vazut doar la televizor.

Pancujunior
2nd October 2004, 04:37
PANCU :ok:

PE CEILALTI NU I-AM PRINS, SORRY :(

muthantu
19th October 2004, 17:01
Pai cam greu daca pe ceilalti nu i-am prins... dar din povestile auzite, cei din generatia de azi nu sunt nici jumatate din ce erau fotbalistii pe vremuri. Dar in fine... vremea trece, fotbalul nu mai e placere, e afacere...

RaPiDuTz
1st November 2004, 14:39
probabil Baratki din auzite dar l`am votat pe Pancu ca deh... e mai nou :)

fia
1st November 2004, 15:29
In ce perioada a jucat Baratki? Imi suna cunoscut numele dar nu stiu nimic despre el...

muthantu
5th November 2004, 11:37
Iuliu “Minunea Blonda” Baratki a jucat la Rapid intre 1936 – 1944. A fost atacant.

MaPaX
7th November 2004, 17:01
PANCU :ok:

Pancone
8th November 2004, 09:33
Iuliu “Minunea Blonda” Baratki: 1910 – 1962
International A.

S-a nascut la 14 mai 1910 la Oradea. A inceput sa joace fotbal in echipa cartierului muncitoresc Oradea, O.S.K la varsta de 8 ani. In 1922 a trecut la Gruparea Muncitoreasca Staruinta Oradea. La 14 ani facea parte din selectionata de juniori a Oradei, iar in 1926 la 16 ani, a debutat in echipa de seniori Staruinta pe postul de centru inaintas. In 1928 este transferat la C.A.O. Oradea, de unde in 1930 pleaca la Hungaria Budapesta, echipa in care activeaza pana in 1934 cand se intoarce la Oradea. Intre anii 1934 – 1936 este component al formatiei Crisana.
In perioada 1936 – 1944 devine "giulestean", facand parte din atacul Rapidului unde contribuie in mod decisive la formarea legendei echipei de langa Teatru.
Jucator dotat cu toate darurile pentru a fi un fotbalist complet, `Minunea Blonda`, cum a fost denumit, a evoluat pe toate posturile unei echipe. A inceput sa joace inaintas, a trecut apoi in compartimentul mijlocasilor – fiind considerat in 1930 cel mai bun half dreapta din Europa – a facut fata cu un deosebit success sarcinilor de fundas si chiar ale celui de portar, asa cum a fost cazul in 1933, cand a aparat poarta nationalei Ungariei in meciul cu Spania, dupa accidentarea portarului titular. Tehnician de mare clasa, a ramas in memoria contemporanilor sai prin maiestria executarii loviturilor libere de la 16 – 25 m, transformate in cea mai mare parte cu o uimitoare precizie in goluri de o rara frumusete. A fost selectionat de 20 de ori in echipa Nationala a Romaniei pentru care a inscris 14 goluri . In campionatul Diviziei A figureaza cu 100 de goluri marcate. A participat la editia Campionatului Mondial din Franta 1938. A evoluat de 8 ori in prima reprezentativa a Ungariei. A incetat din viata in 1962 in plina activitate profesionala, cel mai bun fotbalist al perioadei interbelice. Respectul nostru Baratki!
:ok:

Bombardierul
12th November 2004, 11:46
Minunea Blonda!

Furnikamen
12th November 2004, 17:01
Dan Coe

ady_azzuro
13th November 2004, 20:19
Mah fratilor, Minunea Blonda parca era Balaci, nu Baratki. Eu am votat hep mambo, panco italiano, hep mambo. :D

fia
13th November 2004, 21:11
Si ce treaba ai tu cu Rapidul? Sau e doar concursul cu Vasile :D?

ady_azzuro
13th November 2004, 21:41
N-am nici o treaba, dar te-am vazut si pe tine pe forumul Craiovei...asa iti primesti tu oaspetii? :evil:
Am spus doar ca Minunea Blonda e Balaci, ce nu-ti convine?

fia
14th November 2004, 10:23
@ady: Stiu si eu de minumea blonda zisa Balaci, totusi nu cred ca e nimeni care sa nu fi auzit ca i se zicea asa.
Pe de alta parte i s-a zis si lui Iuliu Baratki minunea blonda. Uite aici un exemplu, de cand juca la U Cluj (primul si singurul lor titlu):
http://www.ucluj.ro/articole/PovesteaUniculuiTrofeu.htm
sau aici : http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=156055&postcount=13

mai multe despre el :)
Totul imi convine. Si eu te-am intrebat ce cauti, pentru ca exact la fel ai "sarit" si tu pe mine pe forumul Craiovei. In plus tu ar trebui sa fii bucuros ca faci posturi pe seama mea :p

@offtopic: am vazut ca il haituiesti pe Edmond_, il urmaresti ce citeste si te ieie de el (ma refer la valea Plangerii :evil:

Mihai
18th November 2004, 22:39
Am votat cu Rica, pentru ca si acum cand apare la TV ma incanta! Si nu uitati ca este singurul portar prins in offside!

rasheedkpenny
19th November 2004, 09:31
Din pacate nu l-am vazut "jucand"... poate altfel am fi vazut lucrurile! Fiecare generatie isi alege - probabil - jucatorul preferat din perioada in care se simte cel mai aproape sufleteste de echipa...

CLAPY
10th December 2004, 10:16
:ok: Daniel Pancu - Trup si suflet la fel suporterul Rapidist !!!

Furnikamen
13th December 2004, 10:28
Oare cei care l-au votat pe Pancu stiu cine au fost Dan Coe, Baratki?

fia
13th December 2004, 10:42
Eu am votat cu Pancu, cei drept nu stiam cine este Baratki, am intrebat, am aflat :)
Eu am explicat de ce am votat cu el... imi e greu sa votez cu cineva pe care nu l-am vazut jucand :D

Furnikamen
14th December 2004, 19:39
Nici eu nu l-am vazut pe baratki jucand insa am auzit ce a facut pt RAPID , Dan Coe la fel...si-au dat viata pe teren pt RAPID! Nici Pancu nu putem sa spunem ca nu e rapidist si ca nu a facut ceva pt Rapid insa parerea mea este ca pana sa-i ajunga Pancu pe acesti oameni mai are un pic.

rasheedkpenny
15th December 2004, 09:20
In plus acum se joaca altfel... altele sunt mizele, alta e viata. Pe vremurile lui Baratki fotbalistii nu erau asa de bine platiti cum sunt azi, nu erau vedete cum sunt acum. La fel si cu Dan Coe... el a jucat in perioada "comunismului feroce", si nu a fost nici pe departe o vedeta(cum sunt cele de azi), ci doar un jucator dedicat Rapidului care nu a vrut sa se supuna regimului. :)

muthantu
15th December 2004, 09:27
Pai da. Pe vremuri fotbalul era o placere, nu o afacere, cum a devenit acum si pentru multi dintre jucatori.

fredyrapid
18th January 2005, 06:05
Ma mira lipsa din sondaj a lui GOANTA , nu pentru ca ar fi fost cel mai bun , dar din moment ce Ion Ion a avut loc aici (desi a fost o valoare , nu a fost suflet de RAPID-ist) , cred ca cine l-a cunoscut pe GOANTA nu poate contesta locul lui in galeria legendelor RAPID-iste.
Pentru mine cel mai bun , din cei ce i-am vazut pe teren , este GOANTA .

Icebox
13th February 2005, 15:03
IENCSI!

HOINAR
19th February 2005, 13:17
Sunt destul de puriu ca sa pot spune ca am vazut multe (dar nu totul). Stanciu ete favoritul meu pt ca intr-o epoca a mercenarilor a fost singurul cavaler in ale carui vene curgea sange alb-visiniu.Numai cu asemenea oameni am rezistat intre cele doua echipe de oportunisti.

ronaldinho
26th February 2005, 11:02
Oare cei care l-au votat pe Pancu stiu cine au fost Dan Coe, Baratki?
Probabil nu, dar asta inseamna ca Rapidul are suporteri tineri :yeah: . Cat despre jucatorul favorit, l-am votat pe pancu, pentru ca pe majoritatea nu-i cunosc. In schimb as fi votat, daca era trecut in poll, cu fane tara. un jucator pe care l-am prins jucand si care-mi placea foarte mult. La vremea aceea il aveam idol pe Lacatus, care avea numarul 7 pe tricou, si am cautat si la Rapid jucatorul cu numarul 7 , si chiar mi-a placut cum juca. Ehhh, alegerea este subiectiva. Dar, din jucatorii pe care i-am prins eu zic ca Pancu e cel mai bun.

kaji>
25th April 2005, 01:04
p multi din cei mentionatati nu i-am prins sau nu ma pasiona fotbalul la varsta aia, asha k il votez p pancone, e cel mai tare( p orice post :D )
/OLE/

irinuk
21st May 2005, 13:33
yo l-am votat pe Pancu... :) sincer nu shtiu daca a fost cel mai bun (am auzit shi de ceilaltzi, dar nu i-am "prins")... poate ca ma influentzat faptul ca e ieshean shi ca a fost coleg de clasa cu fratele meu :P :D

relansat
9th February 2006, 03:53
Daniel Pancu este alegerea mea ... desi nu sunt un fan al echipei Rapid , de prima data cand l`am vazut pe Pancone

la treaba imediat a inceput sa imi placa ... viteza in joc si suturi nimicitoare , astea sunt calitatile lu` Pancu . Sper ca acum

in retur sa isi revina si sa joace la forma lui maxima ... e o placere sa vad un asemenea fotbalist jucand desi apartine unei echipe

rivale ... Personal , cred ca acesta va fi jucatoru` returului :ok:

Sunchase
9th February 2006, 11:24
Am votat Nae Stanciu

grande
9th February 2006, 11:28
Rica Raducanu !

miruna`
9th February 2006, 13:16
grea decizie..sicera sa fiu..da` yo cred k normal si corect ar fi sa il votam pe Valentin Stanescu ( bine..acum fiecare cu preferintzele lui)..dar avand in vedere si luand in considerare k stadionul ii poarta numele presupun k a fost un jucator excelent ( is prea mica si trecutul e departe de aceea inca nu m-am obosit sa citesc "Glasul rotilor de tren" )..nu stiu exact cine a fost si ce a facut dar din auzite stiu k a fost un om de baza al Rapidului si presupun k de aceea stadionul ii poarta numele...........nu-mi saritzi in cap si nu aruncatzi cu pietre..asta e parerea mea...

Dana CDDJ Coe
2nd June 2007, 02:15
In plus acum se joaca altfel... altele sunt mizele, alta e viata. Pe vremurile lui Baratki fotbalistii nu erau asa de bine platiti cum sunt azi, nu erau vedete cum sunt acum. La fel si cu Dan Coe... el a jucat in perioada "comunismului feroce", si nu a fost nici pe departe o vedeta(cum sunt cele de azi), ci doar un jucator dedicat Rapidului care nu a vrut sa se supuna regimului. :)


Frumos ai scris - dar cine vrea sa fie vedeta sa mearga la Hollywood - cine vrea sa isi dea viata pentru echipa si suporteri - sa joace fotbal la Rapid!

:P

kain
2nd June 2007, 03:16
Daniel Pancu

Lover
3rd June 2007, 13:44
PAncu bineinteles :cheer:

Cneazul
4th June 2007, 21:32
Iuliu Baratki ! tot respectul pentru Pancu si iencsi, dar nu cred ca se compara cu fostele glorii ale rapidului!

Charon
5th June 2007, 15:22
Baratki si Nea Rica,embleme ale rapidismului!:ok:

Nico21
5th June 2007, 15:38
Goanta...fidelitatea sa pt Rapid,intr-o perioada cand marile cluburi trageau de el,dar el prefera sa ramana in Div B in Giulesti,este in aceste vremuri parca o pasare rara...

Cartea lui de vizita si un interviu senzational cu Willy despre legendarul Rapid al anilor '80,un Rapid care umplea stadioane chiar si in B,in timp ce prea uratele clone sovietice aduceau soldati in termen sau militieni iesiti de pe bancile scolii,ca sa umple stadioanele facute de regim,pe banii parintilor nostri...

"Nume: GOANTA
Prenume: IOAN

Nick: Willy
Nascut: 29 Martie 1963- Bistreti-Mehedinti
Debut A: U.Craiova - RAPID - 1-1 - 02.09.1984 : primul gol in etapa a 13a a editiei \'84-\'85 , impotriva ASA Tg.Mures 1-0.
Palmares: 174 jocuri in A + 37 goluri
2 selectii nationala A + 8 olimpici
A jucat in divizia A doar la RAPID intre 1984 - 1993.
Cateva ganduri ale "micului Rivera":
\'Venirea la RAPID a reprezentat pentru mine ceva fantastic , vazand un asemenea stadion si asa o galerie , am fost impresionat de galeria RAPID-ului care ardea alaturi de noi . Am avut norocul de a prinde veterani ca MANEA , AGIU , I.ION , GRIGORE , POPA , de la care am invatat multe . Aveam doar 20 de ani , si mi se implinise visul sa joc la cea mai iubita echipa din tara . Coautorii golurilor mele au fost in general BAKOS , DRAGHICI, RADA si CARSTEA , plus perioada cand l-am avut alaturi pe Lita DUMITRU. Linia noastra de mijloc era excelenta .
Am continuat traditia care a adus GIULESTI-ului cele mai frumoase performante , mai ales pe vremea lui V.STANESCU .
Multe din echipele puterii au vrut sa-l recruteze, insa nimic nu l-a convins sa paraseasca GIULESTI-ul.Printre care Victoria , a facut cele mai intense \'manevre\' pentru a-l lua dar...Pusesera ochii pe mine si , daca plecam , avantajele erau mari . Adica bani , deplasari afara si grade .N-am vrut si pace . M-a tinut pe loc tribuna . Iubeam atmosfera din GIULESTI, mai mult decat banii si gradele . Ce daca RAPID era atunci echipa mica si necajita , cand radeau de noi , "grangurii" spuneau ca jucam bine dar nu puteam castiga . Asta era blestemul nostru .
Cea mai frumoasa amintire , evident , ramane victoria din 26.04.\'86 , prin golul magnific marcat de ...GOANTA .
Dupa un meci cu Austria Salzburg , i s-a propus sa ramana acolo, dar a refuzat . A mai avut o propunere in InterTOTO '89 , in Suedia , unde au ramas Ilie lucian , Ciolponea si Aprodu . La intoarcerea in tara ,cei pedepsiti au fost antrenorul GREAVU si GOANTA in calitate de capitan de echipa . Eu fusesem convocat la nationala , la care am debutat in '97 , in meciurile cu Israel si Polonia ,o victorie si un egal , si m-am prezentat ca de obicei . Fara nici o explicatie Ienei si Dragusin m-au trimis acasa . De-atunci n-am mai fost chemat niciodata . Dar am ramas cu placerea , pe care nu mi-o putea lua nimeni , aceea de a juca la RAPID . Nici retrogradarea din '89 , cand cineva sus acolo a vrut sa retrogradam . Imi pare rau ca tocmai cand RAPID a urcat, eu a trebuit sa ma retrag din cauza celei de-a 4 a rupturi musculare . Cea mai mare durere mi-a produs-o antrenorul G.Constantin , care a avut ceva impotriva mea , si cand am venit din Israel nu mi-a dat sansa sa arat ce pot si cat mai pot . Dar a trecut si asta si am ajuns iar in 11-le RAPID-ului .
In prezent face parte din lotul de antrenori ai clubului RAPID si spera ca odata i se va da posibilitatea sa antreneze echipa mare , in care , de ce nu , va juca si fiul sau . Un mesaj pentru cei din conducerea RAPID-ului :Lasati RAPID-ul pe mana RAPID-istilor. Nu comunistii si cei instruiti de ei au inventat fotbalul ! Si fostele glorii RAPID-iste pot avea valoare , si trebuie sa li se permita sa si-o arate . Daca nu de noi , atunci de cine ?!

Tyler Durden
5th June 2007, 19:22
e invidiez, tu l-ai apucat pe Goanta ca jucator. eu doar am auzit de el.

Nico21
5th June 2007, 20:51
Tylere,Goanta practic a ramas celebru in fotbalul romanesc in ziua de 26.04.1986....dupa un meci Rapid-Dinamo,despre care s-a tot discutat ani de zile,si am auzit ca rapidistii care l-au vazut pe viu,sunt de parere ca nu au mai vazut niciodata o asemenea echipa cu spirit rapidist,de atunci...dar haide sa ne amintim cum Rapiduletul nostru drag s-a opus sistemului in acel an:...

"26.04.1986 - Meciul jucat cu INIMA!"

In saptamana premergatoare meciului, ********ii, au facut tot posibilul sa-i intimideze pe jucatorii Rapidului, mergand pana la a-i aresta pe cativa dintre ei sub acuzatia de viol. Ce s-a discutat in arest nu pot sti decat cei prezenti, dar cu o zi inaintea jocului au fost eliberati.
Jocul, disputat cu tribunele arhipline, de rapidisti, a inceput mai mult decat surprinzator pentru toata lumea, dar se putea lesne observa ca GOANTA si ai lui joaca mai mult decat un meci de campionat. In primele 3 minute, dupa ce Rapid a dat lovitura de incepere, comunistii NU AU ATINS MINGEA. Vazand aceasta au recurs la obisnuitul, pentru ei, fault grosolan, dar care nu s-a lasat cu accidentari. A urmat si intrarea arbitrilor, cu D.Petrescu la centru, in joc, si in urmatoarele 15 min. au fost nu mai putin decat 5 ofsaiduri nesemnalizate, faulturi neacordate si ... 1 hent cat se poate de clar in careul cainilor, Dumitru a centrat de pe stanga Agiu a sarit la cap, dar un adversar i-a pus capac. Cu toate aceste 'ajutoare', ********ii nu au avut nici macar o ocazie de gol, in fata Rapidului care a avut 4-5 ocazii imense. Printre care, Dumitru centreaza de pe stanga, Agiu din partea opusa intoarce in careu de unde Mincu, intr-o pozitie excelenta trimite mult peste poarta. Tara centreaza de pe dreapta, mingea prinde efect, se indreapta spre poarta, dar portarul scoate de sub bara. Tot Tara scapa singur pe culoar central, dar isi prelungeste prea mult mingea si este blocat. La pauza 0-0. In a 2 a repriza, Rapid joaca ceva mai retinut, dar tot ce pot face maidanezii este sa dea tarcoale pe la 16m , insa fara a se apropia de poarta, din contra in decursul a 5 minute Rapid are 3 ocazii identice, Agiu il deschide printre pe Sica Damaschin dar acesta rateaza startul, tot Agiu il deschide de aceasta data pe Goanta dar prea tare, iar apoi rolurile se schimba dar si Agiu rateaza startul. Urmeaza o actiune made in Tara, care se face ca-i paseaza lui Damaschin, toata haita se duce in acea directie, Tara continua actiunea, dar la 16m. este faultat din spate. Lita executa in stil propriu, dar portarul apara. Urmeaza o cursa a lui Agiu, pe stanga, intra in careu, dar la 12m. este secerat, insa arbitrul 'tocmai casca' si n-a vazut.
Si a venit marele, istoricul, extaziantul minut 75 . Culmea chiar atunci reusisera si turbatii sa ajunga la poarta si sa rateze o ocazie, unica lor ocazie, din 4 m, au tras in Toader, fundasii au respins pana la Dumitru care ii paseaza lui Sica, acesta trimite la jumatatea terenului lui Goanta care incepe recitalul, trimite un adversar in dreapta, un altul in stanga, in mod firesc urmeaza un alt dribling ce trimite adversarul in dreapta, intra in careu, unde mai are doar portarul in fata, dar si acesta este facut KO, printr-o fenta spre stanga, si de la 6 m. trimite in poarta goala, dezlantuind 20.000 de fanatici ce urmarisera jocul cu un singur gand, acela de a sfasia o haita de caini spurcati. Si acestia fusesera in sfarsit sfartecati, ucisi intr-un mod ce nu le dadea nici o sansa de scapare desi tot mai sperau ca slugile lor, arbitrii vor acorda ofsaid !!!, asa cum cereau in haita. Din acel moment tot stadionul a devenit un vulcan, ce nu s-a mai oprit pana in min.105!!!, cand a binevoit si asa zisul arbitru sa fluiere sfarsitul jocului. 30 de min. de lovituri libere din preajma careului nostru de 16m. Dupa cele 90 min. , a prelungit cu 2 min. (ceea ce atunci nu se facea), dar a ajuns la 10 min. de prelungire, insa cum singurul adversar ce mai avea putere sa lupte era arbitrul, nu s-a putut face nimic, iar dupa ce a fluierat sfarsitul partidei, si echipele se indreptau spre vestiar, o 'jigodie' i-a spus sa reia jocul , ceea ce s-a si intamplat. Dupa inca 5 minute n-a mai avut ce face, si a taiat aerul pe care probabil nu-l mai avea, la gandul ca nu a putut ajuta o echipa ce avea pretentii de Europa(dar care urma sa fie eliminata cu dubla infrangere de albanezi), si RAPID obtinea mai mult decat o victorie, INVINGEA, din nou, dupa mult timp, COMUNISMUL...Nu uitati prieteni...nu exista mandrie mai mare in lumea asta,decat aceea de a sustine Rapidul !:cool:

grande
6th June 2007, 08:03
Cateva poze cu Goanta http://www.rapidisti.ro/index/FOTO__Ioan_Goanta.html

.....pacat ca nu este si el bagat in poll !!!

Datenshi
6th June 2007, 20:26
Gata, l-am adaugat.

Mikutzzu71
6th November 2007, 18:44
Sandu Neagu - ati uitat?

Datenshi
7th November 2007, 20:21
Apropo:

Sandu Neagu un fost mare jucator rapidist in stare grava

* Sursa: www.rapidisti.ro


Alexandru Neagu s-a născut pe 19 iulie 1948 și a jucat pentru o singura echipa, Rapid, chiar și cînd giuleștenii evoluau în divizia B. Cînd Rapid a retrogradat, în 1974, Neagu ar fi putut pleca la o altă formație, dar nu a făcut-o.
Fosta mare glorie a Rapidului avea toate calitățile necesare unui adevărat atacant: detentă, șut puternic, plasament și simț de anticipație. Sandu Neagu a făcut parte din echipa care a cucerit primul titlu (sezonul 1966/1967) și are în palmares două Cupe ale Romaniei (1972 și 1975).

Fostul mare atacant al alb-vișiniilor a mers alături de Rapid peste tot prin țară, pentru a urmări meciurile echipei cu care s-a identificat de-a lungul carierei de fotbalist. În urmă cu ceva vreme, Neagu declara: "Așa mi-a spus Valentin Stănescu: Tu o să pleci de la Rapid cu picioarele înainte, când o să mori. Până acum se adeverește", a dezvăluit fosta glorie din Giulești.


Fostul mare atacant al Rapidului suferă de ciroză, a fost internat de urgență la Secția gastro a Spitalului Elias în urmă cu 10 zile, dar anunță că starea sa de sănătate s-a îmbunătățit. "Mă simt mult mai bine. Am urmat un tratament mendicamentos, cu perfuzii, care m-a ajutat foarte mult. Nu mă supără nimic, nu simt vreo durere. Medicii mi-au spus că nu va mai fi nevoie să mă operez și că, în mod normal, marți mă lasă să plec acasă. Am slăbit 15 kg de cînd m-am internat", au fost primele cuvinte ale fostului înaintaș dreapta care a înscris în poarta Cehoslovaciei la "Mundialul" din Mexic '70.

ioana_pisy_27
2nd January 2008, 19:20
Daniel Pancu

daniel_nyculae
20th July 2008, 19:12
Daniel Niculae

clujeanca_rapid
25th July 2008, 11:18
Eu nu l`am prins be Baratki,dar din cate am citit despre el si din cate am auzit,il votez:)Sau trebuie sa votez doar pe un jucator pe care l`am prins?

Datenshi
25th July 2008, 12:47
Nu. Votezi pe cine vrei.

Denis
27th December 2008, 10:37
Din pool am votat pe Rica Raducanu, dar asa cel mai multi imi place de Daniel Niculae!
--------------------
offtopic: sunt curios daca si-a pierdut din fani Daniel Pancu dupa ultimul incident unde a fost prins beat la volan.

Grecu_
27th December 2008, 18:13
Bre, da' Maftei de ce nu-i in poll? :D

ultra
30th December 2008, 19:34
Dan Coe ;)

Brain-dead
22nd March 2009, 21:16
Jucatorul meu preferat al Rapidului all time este nimeni altul decat Daniel Pancu!!