PDA

View Full Version : Eriksson ar putea fi noul antrenor al Realului



ovidiudod
19th June 2003, 12:36
:?Eriksson ar putea fi noul antrenor al Realului , avand in vedere ca lui Del Bosque i se termina contractul la sfarsitul lunii iunie, iar Valdano nu da in bune ca ar vrea ca Del Bosque sa continue, anunta Marca

Dorin
19th June 2003, 13:05
E o fantezie !!! In Suedia nu se discuta absolut nimic despre asa ceva ! :yeah: Dorin

ovidiudod
19th June 2003, 13:32
Eu asa am citit in marca

realmadrid.com
19th June 2003, 13:48
Antrenori mai buni ar fi Guss Hiding sau Ronald Couman :yeah:

Edgar
19th June 2003, 14:22
Antrenori mai buni ar fi Guss Hiding sau Ronald Couman :yeah:

Cel mai probabil astia 2 o sa antreneze Realul. Am vorbit aseara cu ei.
Totusi, alti doi tipi - Guus Hiddink si Ronald Koeman sunt favoriti pentru postul de antrenor la Barcelona. :P

diablo20
19th June 2003, 14:27
daca intradevar del bosque va pleca cel mai bun ar fi un antrenor care sa nu se "lase calcat in picioare" de galactici(in spacial ronaldo si beckham) si de aceea l-as propune pe Cruiff care a condus pe barcelona tocmai cand aceasta avea nume mari in echipa.

ieppy
19th June 2003, 15:12
Cruiff nu mai antreneaza si nici nu o sa mai antreneze vreodata. Cel mai bun la Real e Del Bosque. NU stiu daca altul ar fii putut sa tina echipa unita.

Dorin
20th June 2003, 09:38
Eriksson are conform presei suedeze contract cu Anglia pina dupa campionatul european din Portugalia si el poate ev . deveni antrenor cel mai devreme atunci . Real il vrea pe Del Bosque si sezonul acesta dar trebuie sa castige Champions league altfel....Erikssson are o buna relatie cu Bekham (ca doar el la facut capitan ) si e foarte important daca Bekham confirma pentru ca Eriksson sa mai fie actual. Bekham povesteste ca Eriksson ia dat sfatul sa accepte si sa joace la Real :yeah: Dorin

ovidiudod
20th June 2003, 13:52
Gata. A semnat Del Bosque pentru inca un an..ramane antrenor la REAL MADRID

realmadrid.com
21st June 2003, 22:04
Pacat