PDA

View Full Version : Tabloul optimilor de finala ale Cupei Romaniei



malexoid
29th September 2009, 17:09
1. Gaz Metan CFR Craiova - CFR Cluj
2. Astra Ploiesti - FC Timisoara
3. Dinamo - Otelul Galati
4. Gaz Metan Medias - FC Vaslui
5. Unirea Urziceni - FC Brasov
6. Gloria Bistrita - Steaua Bucuresti
7. Poli Iasi - Universitatea Craiova
8. International Curtea de Arges - Rapid Bucuresti


***Partidele se vor juca intr-o singura mansa, pe 27, 28 si 29 octombrie.

*Coco*
29th September 2009, 17:12
Bah vere esti pocnit? Mai uita-te odata si scrie dracu bine cine cu cine cazu

m8k
29th September 2009, 17:13
:happyhahaha, tapaaaaaaaa mare!
Toti au crezut ca dinamo a picat cu Timisoara!
In tara nimeni nu gandeste??? Si ols (aici e de inteles), prosport si gsp au scris eronat! Aia de la sport.ro erau entuziasmati de marele derby!
...ce idioti!:happy

*Coco*
29th September 2009, 17:13
Programul optimilor:

1. Gaz Metan CFR Craiova - CFR Cluj
2. Astra Ploiesti - FC Timisoara
3. Dinamo - Otelul Galati
4. Gaz Metan Medias - FC Vaslui
5. Unirea Urziceni - FC Brasov
6. Gloria Bistrita - Steaua Bucuresti
7. Poli Iasi - Universitatea Craiova
8. International Curtea de Arges - Rapid Bucuresti

malexoid
29th September 2009, 17:16
:happyhahaha, tapaaaaaaaa mare!
Toti au crezut ca dinamo a picat cu Timisoara!
In tara nimeni nu gandeste??? Si ols (aici e de inteles), prosport si gsp au scris eronat! Aia de la sport.ro erau entuziasmati de marele derby!
...ce idioti!:happy

eu n-am prea inteles unde a fost greeseala, dar peste tot am dat de ea :)
era frumos sa jucam cu dinamo...

effect
29th September 2009, 17:18
Cum sa pice doi capi de serie intre ei ? prostia celor de la sport.ro e nemarginita

Lexus.
29th September 2009, 17:21
Cineva bate campii, ori malexoid ori GSP:


1. Gaz Metan CFR Craiova - CFR Cluj

2. Astra Ploiesti - FC Timisoara

3. Dinamo - Otelul Galati

4. Gaz Metan Medias - FC Vaslui

5. Unirea Urziceni - FC Brasov

6. Gloria Bistrita - Steaua Bucuresti

7. Poli Iasi - Universitatea Craiova

8. International Curtea de Arges - Rapid Bucuresti

m8k
29th September 2009, 17:22
eu n-am prea inteles unde a fost greeseala, dar peste tot am dat de ea :)
era frumos sa jucam cu dinamo...

Nu a fost vina ta! E vina acelor asa zisi gazatari care prefera sa stea in fata televizorului si sa "comenteze in direct":D
sport.ro i-a indus si a scos la iveala acesti habarnisti (in special cei de la ols)

malexoid
29th September 2009, 17:23
Cineva bate campii, ori malexoid ori GSP:

gandesti incet de tot, ori tastezi cu un deget...au trecut 8 minute din momentul in care am editat greseala celor de la sport.ro si te-ai hotarat si tu sa te bagi in seama.

Cristian
29th September 2009, 17:37
Sper sa dresam iar cainii :drak:

boni2204
29th September 2009, 17:38
batem iar oltenii...mititelu e prost rauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,
arbitrii straini sa aduca sa i-o "tragem" lui mititelu, sa vedem ce mai zice acest mare *******
gasete el ceva.bla bla bla

BBB
29th September 2009, 17:39
eu n-am prea inteles unde a fost greeseala, dar peste tot am dat de ea :) era frumos sa jucam cu dinamo...

iti zic eu. doar sport.ro a transmis LIVE tragerea la sorti, si au inceput fix cand era extrasa din urna CFR Cluj. Iar toti de acolo au luat imperecherile de la CFR Cluj + 2 / etc


:happyhahaha, tapaaaaaaaa mare!
Toti au crezut ca dinamo a picat cu Timisoara!
In tara nimeni nu gandeste??? Si ols (aici e de inteles), prosport si gsp au scris eronat! Aia de la sport.ro erau entuziasmati de marele derby!
...ce idioti!:happy

vai, sa mori tu. zi ca ai stiut din prima cand s-a tras doar cfr si astra ca ati cazut cu gaz metan craiova. ipocrit mai esti mai :)

m8k
29th September 2009, 17:45
vai, sa mori tu. zi ca ai stiut din prima cand s-a tras doar cfr si astra ca ati cazut cu gaz metan craiova. ipocrit mai esti mai :)

Dar mare logica trebuie sa aibe omul sa stie ca daca CFR Craiova e singura in urna C e extrasa prima! Tu ca nu te-ai gandit unde e divizionara C e una, dar ca nici aia care au ceva scoala....e nasol rau!
Apropo Gazu din Craiova are nocturna?

Lordul
29th September 2009, 17:46
deci Poli Iasi tot cu oltenii in Cupa , nu-i problema ii batem iar....

BBB
29th September 2009, 17:48
Dar mare logica trebuie sa aibe omul sa stie ca daca CFR Craiova e singura in urna C e extrasa prima! Tu ca nu te-ai gandit unde e divizionara C e una, dar ca nici aia care au ceva scoala....e nasol rau!
Apropo Gazu din Craiova are nocturna?

Na nush detaliile astea pentru ca nu am studiat regulamentul. Dar marturisesc ca m-am uitat LIVE la TV si am crezut ca meciurile sunt CFR - Astra, Poli - Dinamo etc, iar la final cand era Rapid si n-au mai zis nimic am inceput sa-mi pun intrebari. Apropo, tu vrei sa zici ca eu n-am scoala?

PS: Ce nocturna sa aiba, fi serios :)

Lexus.
29th September 2009, 17:49
gandesti incet de tot, ori tastezi cu un deget...au trecut 8 minute din momentul in care am editat greseala celor de la sport.ro si te-ai hotarat si tu sa te bagi in seama.

Daca ai gandi, cat de cat, ai intelege de ce au trecut 8 minute:shocked:...wooow, OPT MINUTE!!!..."geniule" imangineaza-ti ca am citit ineptia postata de tine, dupa care m-am dus pe GSP si am citit cateva articole acolo pana am dat de adevaratul tablou al optimilor, care era diferit de prostiile postate de tine, atunci l-am postat aici...da' tu probabil te-ai gandit ce ai fi facut tu un locul meu, si probabil ca ti-ar fi trebuit 8 minute sa tastezi 2 randuri...asta explica si prostia cu postarea initiala;)

moty
29th September 2009, 17:50
Am si eu o intrebare: anul asta se mai joaca finala, sau se inmaneaza trofeul "capului de serie"?

samar
29th September 2009, 18:03
Iar am picat cu Inter de Arges....:groggy:

barbarella
29th September 2009, 19:15
Sper sa dresam iar cainii :drak:


batem iar oltenii...mititelu e prost rauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,
arbitrii straini sa aduca sa i-o "tragem" lui mititelu, sa vedem ce mai zice acest mare *******
gasete el ceva.bla bla bla

Aveti toata sustinerea mea in meciurile astea. :ok: Dresati, bateti, trageti, iar la sfarsit sa va vad calificati.

six
29th September 2009, 20:51
mda....mi-s multumit ;)

Leo
29th September 2009, 21:20
Sper sa dresam iar cainii :drak:


:happy:happy:happy
Dresati pe dracu. Efectul psiholoagei a trecut.:D

Dregan
30th September 2009, 09:52
:happy:happy:happy
Dresati pe dracu. Efectul psiholoagei a trecut.:D

Joaca Tamas??:lol: Ca "Pate de ficat Bucegi" Mircea Axente sigur va juca la noi:happy

BBB
30th September 2009, 10:15
mda....mi-s multumit ;)

Dupa meciu asta mai scapati de o grija si o sa va puteti concentra doar pe campionat, unde poate poate obtineti mai mult de locul 2

Nightwish
30th September 2009, 11:08
Muresan: " am picat cu cel mai greu adversar posibil " :(:happy

Stefan_Cel_Mare
30th September 2009, 12:18
Gaz Metan Medias -FC Vaslui

se putea si mai bine ,dar si mai rau ...
sper sa ne calificam !

Cristian
30th September 2009, 12:18
:happy:happy:happy
Dresati pe dracu. Efectul psiholoagei a trecut.:D


Dresam cateii :D Si iar va vedem cu medicamente de nervi :drak::D

barbarella
30th September 2009, 19:25
Joaca Tamas??:lol: Ca "Pate de ficat Bucegi" Mircea Axente sigur va juca la noi:happy

Nu se stie daca joaca, stai sa vedem daca il lasa grecii cu doua picioare valide. :P

six
30th September 2009, 19:45
Dupa meciu asta mai scapati de o grija si o sa va puteti concentra doar pe campionat, unde poate poate obtineti mai mult de locul 2 vladi,baga mare :happy:D:ok:

Sezione
30th September 2009, 19:58
Aveti toata sustinerea mea in meciurile astea. :ok: Dresati, bateti, trageti, iar la sfarsit sa va vad calificati.

MDa..dupa ce ati facut un egal tras de par cu noi , acum sintem la acelasi nivel cu dinamo...nu e o problema ..aveti si cu ei si cu noi un palmares all time DEZASTRUOS..... asta are fi asemanarea dintre noi..,...

Sa vedem ce face Poli Iasi acum cu noi cand avem si ANTRENOR....ca vad ca ai da optimismul afara din stadion:no:

Dregan
27th October 2009, 14:26
Otelul nu a eliminat niciodata pe Dinamo din Cupa (http://www.dunareabatrana.com/component/content/article/34-stiri/716-otelul-nu-a-eliminat-niciodata-pe-dinamo-din-cupa.html)
Ar cam fi timpul...

razwan_vs
27th October 2009, 16:23
sper sa batem diseara......2-1 dupa prelungiri :D

ducus
27th October 2009, 17:28
Ca si in ceilalti ani, cred ca atat castigatoarea si finalista Cupei vor fi deja calificate in cupele europene atunci cand se va juca finala, iar miza va fi inca un trofeu in palmaresul acelei echipe. La noi n-ai sa vezi curand situatia din Franta de anul trecut, cand Guingamp, o grupare din liga a doua a castigat cupa si astfel dreptul la ultimul loc de EL.
Cireasa de pe tort o vor lua tot formatiile de pe locurile 1-6.

Crai_oltean
27th October 2009, 19:43
Aveti toata sustinerea mea in meciurile astea. :ok: Dresati, bateti, trageti, iar la sfarsit sa va vad calificati.Saracii ieseni ... au stat cu niste emotii, nestiind precis daca au sustinerea ta sau nu. Acum s-au mai linistit. :sleep:

razwan_vs
27th October 2009, 20:51
goool burdujan 1-0 :D

delaparis
27th October 2009, 21:11
A macat ideal inainte de pauza ... perfect pentru demoralizarea adversarului.

m8k
27th October 2009, 21:30
Suturi pe poarta 6-1 pentru Medias! Acel 1 in dreptul Vasluiului era golul!:groggy:

Intre timp se facu' 6-2! Meci frumos!

razwan_vs
27th October 2009, 21:55
prima echipa calificata in sferturi /OLE/

Marius
27th October 2009, 21:58
mult noroc pentru lacatus :) pacat de medias, o echipa foarte frumoasa.

delaparis
27th October 2009, 22:00
meciul se joaca pe goluri. Felicitari Vaslui :)

delaparis
27th October 2009, 23:21
Unirea vrea sa revina in acest meci sau a renuntat la cupa pentru campionat si CL ?

Stefan_Cel_Mare
28th October 2009, 09:35
as vrea in sferturi Vaslui- Gaz metan cfr craiova :D:D:D:D

Denis
28th October 2009, 10:48
1. Gaz Metan CFR Craiova - CFR Cluj 2
2. Astra Ploiesti - FC Timisoara 2
3. Dinamo - Otelul Galati 2
4. Gaz Metan Medias - FC Vaslui 1
5. Unirea Urziceni - FC Brasov 1
6. Gloria Bistrita - Steaua Bucuresti 2
7. Poli Iasi - Universitatea Craiova 2
8. International Curtea de Arges - Rapid Bucuresti 2


Dinamo - Otelul Galati 0-1 (Gol Axente, inscrie cu rinichiul drept)

Denis
28th October 2009, 10:49
as vrea in sferturi Vaslui- Gaz metan cfr craiova :D:D:D:D

Sa treceti voi de Gaz Metan, si apoi poate jucati cu Gaz Metan....:D

emil_bv
28th October 2009, 10:59
4. Gaz Metan Medias - FC Vaslui 1
5. Unirea Urziceni - FC Brasov 1


Nu ai nimerit pronosticul nici dupa ce s-a jucat meciul. Poate daca nu ai aflat:
Unirea - FC Brasov 0-1
Medias - Vaslui 0-1

El Pistolero
28th October 2009, 11:00
eeh in America ajung mai greu informatiile:D

adamu
28th October 2009, 11:06
me noroc ati avut,moldovenilor!!!!!trebuia sa fie macar 5-0 pentru Gaz Metan,la cum a aratat meciul.ati avut 2 ocazii si ati dat 1 gol si o bara.noi am avut 6 ocazii clare+1 bara +doua 11 metri,din care unul clar.am fost la meci.arbitrii cred ca au fost cel putin veri cu Porumboiu vostru!!!!!.mai ales ala de tusa dinspre tribuna oficiala a fost de toata jena.centralul,la cea mai mica atingere a noastra fluiera,cand trebuia sa lase avantaj la noi fluiera.clar s-au luat ceva cadouri!oricum,meritam sa castigam,dar am avut S U P E R G H I N I O N !!!!!!!!!!!

Cristian
28th October 2009, 11:39
1. Gaz Metan CFR Craiova - CFR Cluj 2
2. Astra Ploiesti - FC Timisoara 2
3. Dinamo - Otelul Galati 2
4. Gaz Metan Medias - FC Vaslui 1
5. Unirea Urziceni - FC Brasov 1
6. Gloria Bistrita - Steaua Bucuresti 2
7. Poli Iasi - Universitatea Craiova 2
8. International Curtea de Arges - Rapid Bucuresti 2


Dinamo - Otelul Galati 0-1 (Gol Axente, inscrie cu rinichiul drept)

Si cu organu genital daca da gol Axente si tot is multumit :cry:

rober7
28th October 2009, 11:52
me noroc ati avut,moldovenilor!!!!!trebuia sa fie macar 5-0 pentru Gaz Metan,la cum a aratat meciul.ati avut 2 ocazii si ati dat 1 gol si o bara.noi am avut 6 ocazii clare+1 bara +doua 11 metri,din care unul clar.am fost la meci.arbitrii cred ca au fost cel putin veri cu Porumboiu vostru!!!!!.mai ales ala de tusa dinspre tribuna oficiala a fost de toata jena.centralul,la cea mai mica atingere a noastra fluiera,cand trebuia sa lase avantaj la noi fluiera.clar s-au luat ceva cadouri!oricum,meritam sa castigam,dar am avut S U P E R G H I N I O N !!!!!!!!!!!

pe voi si anul trecut v-au furat toti..:headbang:..atat de tare incat ati retrogadat de buni ce erati...nu ati avut nici un 11 m ati avut cateva ocazii venite nu pe valoarea echipei voastre,ci din intamplare.....e al II-lea meci anul asta in care baietii de la medias in meciul cu vasluiul pierd si o dau pe arbitrii.....in campionat la vaslui unde ati pierdut cu 2-1 pur si simplu nu ati jucat nimic,erati ca o echipa de juniori care nu stiau sa stea in teren au dat un gol pe final,iar dupa meci pustai o dadea pe arbitri....ce naiba fratilor sunteti barcelona si nu va poate bate nimeni decat cu arbitri?voi visati 11 m pe un teren unde se putea cultiva orez....stii care e diferenta intre vaslui si gaz metan?wesley castiga cat toata echipa gazului la un loc.....si voi nu aveti voie sa vb de furaciuni cand in conducerea clubului aveti unul din blatistii notorii ai Romaniei(horoba)....s-a cam plictisit lumea ca dupa fiecare meci castigat al vasluiului adversarii sa acuze arbitrajul.....din punctul meu de vedere care am vazut meciul la tv,cu reluari,v-a favorizat usor pentru ca putea sa elimine lejer 2 jucatori de la medias pentru trageri repetate de tricou.....

Denis
28th October 2009, 13:01
Nu ai nimerit pronosticul nici dupa ce s-a jucat meciul. Poate daca nu ai aflat:
Unirea - FC Brasov 0-1
Medias - Vaslui 0-1

Ms. Nu aflasem. Habar n-aveam ca se joaca asa devreme. In fine, ma bucur pentru FC Brasov. De celalat meci nu-mi pasa.

crissis
28th October 2009, 19:23
sper intr-o calificare a lui poli
o eliminare nu este o mare pierdere . fie ca cel mai bun sa se califice
forta poli iasi

El Pistolero
28th October 2009, 19:42
ce prosti is astia de la Timisoara:sleep:
asa le trebuie,de 2 ori au putut sa inchida meciul si au ratat la penalty-uri

Cipri
28th October 2009, 19:44
Astra e in sferturi ! ! !
Ce meci ... de infarct ! ! !

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL CRAIOVA :D
M. Costea ;)

m8k
28th October 2009, 19:45
Bragadiru poate acum sa se plinga de arbitraj, torte, fumigene, persecutari si alte treburi extrafotbalistice! A demosntrat iar ca e o echipa de toata jena ! Felicitari Astra!

Cristian
28th October 2009, 19:46
Ma oltene dar unde vezi meciul ??? :D Ca astia de la sport.ro nu au dat inca legatura de patrunjel la Iasi. :D

L.E.: au dat legatura pana la urma :D

Cipri
28th October 2009, 19:46
Ma oltene dar unde vezi meciul ??? :D Ca astia de la sport.ro nu au dat inca legatura de patrunjel la Iasi. :D
Aici http://www.sport.ro/live/ibu2.html , dar acum vad ca e meciul la tv :)

crissis
28th October 2009, 19:51
felicitari astrei . a fost echipa mai buna

crissis
28th October 2009, 20:01
bafta juvetilor pe mai departe in cupa .
pentru poli este o grija in minus

Cipri
28th October 2009, 20:04
S-a dat dezlegare la fasui in Moldova ?:D cam putini spectatori ...

2-0 HT

razwan_vs
28th October 2009, 20:23
pacat de poli iasi :(

Poli Timisoara
28th October 2009, 20:30
Bragadiru poate acum sa se plinga de arbitraj, torte, fumigene, persecutari si alte treburi extrafotbalistice! A demosntrat iar ca e o echipa de toata jena ! Felicitari Astra!

taci dracu ungure'...vezi de rebuturile tale.

ON: sa vazut ca nu ne-a intertesat cupa,am jucat la misto,cand ai 4 ocazii sa inchizi meciul la penalty-uri si le irosesti parca intentionat inseamna ca nu te intereseaza cupa,cateva dintre "rezerve" nu au ce cauta la echipa mare...probabil e mai bine asa...oricum cupa e castigata de CFR (ungurii) nu va agitati !:happy

delaparis
28th October 2009, 21:06
Mai terminati cu apelativele astea pana cand nu ma enervez. Care unguri ? Ungurii sunt in Ungaria. Replicati pe subiect nu atacati persoana.

Apropos, bat oltenii la moldoveni de parca ar fi dinamovisti bucuresteni :D
Costea si Costea :D:D

Cipri
28th October 2009, 21:07
Poli Iasi - U Craiova 0-3 , scor final :)

Inca 2 pasi pana la finala !

Hingherul
28th October 2009, 21:09
Apropos, bat oltenii la moldoveni de parca ar fi dinamovisti bucuresteni

cine, iesenii? :D

m8k
28th October 2009, 21:15
taci dracu ungure'...vezi de rebuturile tale.

ON: sa vazut ca nu ne-a intertesat cupa,am jucat la misto,cand ai 4 ocazii sa inchizi meciul la penalty-uri si le irosesti parca intentionat inseamna ca nu te intereseaza cupa,cateva dintre "rezerve" nu au ce cauta la echipa mare...probabil e mai bine asa...oricum cupa e castigata de CFR (ungurii) nu va agitati !:happy

Nici pe noi nu ne-a interesat anul trecut grupele Champions League!:happy
Dupa logica ta nu va intereseaza nici Europa League ca si acolo sunteti pe duse! Circul lui jabba se pare ca tine doar in campionat, unde sunt o gramada de idioti care ii asculta aberatiile!
Important e ca am scapat de un circar in cupa! Pardon de 2, mai e si mimisorul pus pe tuse!:D

Crai_oltean
28th October 2009, 21:20
Aveti toata sustinerea mea in meciurile astea. Se pare ca iesenii nu au avut-o pe toata ... aia a ta ... sustinerea, sau cum ii spui tu ... :evil:

Poli Timisoara
28th October 2009, 21:44
Nici pe noi nu ne-a interesat anul trecut grupele Champions League!:happy
Dupa logica ta nu va intereseaza nici Europa League ca si acolo sunteti pe duse! Circul lui jabba se pare ca tine doar in campionat, unde sunt o gramada de idioti care ii asculta aberatiile!
Important e ca am scapat de un circar in cupa! Pardon de 2, mai e si mimisorul pus pe tuse!:D

bai Gyuri,pe suporteri ii intereseaza orice competitie,m-am referit la conducatori...jocurile se fac la nivelul lor...capisi? muresan al vostru e mai circar ca toti...adevarul e ca voi aveti 99% sanse de a pinde primavara europeana...bafta !

nr.zece
28th October 2009, 22:44
Se pare ca iesenii nu au avut-o pe toata ... aia a ta ... sustinerea, sau cum ii spui tu ... :evil:

:happy:happy:happy

delaparis
28th October 2009, 22:50
Steaua, probleme ceva ? :D

Sezione
28th October 2009, 22:55
me noroc ati avut,moldovenilor!!!!!trebuia sa fie macar 5-0 pentru Gaz Metan,la cum a aratat meciul.ati avut 2 ocazii si ati dat 1 gol si o bara.noi am avut 6 ocazii clare+1 bara +doua 11 metri,din care unul clar.am fost la meci.arbitrii cred ca au fost cel putin veri cu Porumboiu vostru!!!!!.mai ales ala de tusa dinspre tribuna oficiala a fost de toata jena.centralul,la cea mai mica atingere a noastra fluiera,cand trebuia sa lase avantaj la noi fluiera.clar s-au luat ceva cadouri!oricum,meritam sa castigam,dar am avut S U P E R G H I N I O N !!!!!!!!!!!

Pai la Craiova ce au facut ? au avut 3 faze de poarta si au dat 2 goluri...o sa se vada daca a fost doar noroc...sau daca este o echipa mare Vasluiul,,,

Sezione
28th October 2009, 22:58
Bragadiru poate acum sa se plinga de arbitraj, torte, fumigene, persecutari si alte treburi extrafotbalistice! A demosntrat iar ca e o echipa de toata jena ! Felicitari Astra!

Astra are antrenor.... timisoara joaca ace4lasi fotbal anost...si urat....scapati odata de Sabau...

Hingherul
28th October 2009, 23:23
mariti poarta aia cu vreo 10 metri sa prinda si daryo un sut pe poarta.
tutigureanumatiidecioban

daca batem, dupa meci toti jucatorii Stelei trebuie sa treaca in genunchi prin fata lui Tatarusanu si sa-l pupe in cuc!

Vladek
28th October 2009, 23:25
Si sa-i cheme careva unui taxi lui nea Bibi ala. Sa nu cada lat saracul de oboseala.

Sezione
28th October 2009, 23:26
Se pare ca iesenii nu au avut-o pe toata ... aia a ta ... sustinerea, sau cum ii spui tu ... :evil:

In schimb Astra a vut sutinerea mea....si am scpat de super Bragadiru

Hingherul
28th October 2009, 23:26
bibi da gol :D

Vladek
28th October 2009, 23:27
Bah tu vrei ban :D

Hingherul
28th October 2009, 23:28
macar la 11m si tot da :D

vlad1607
28th October 2009, 23:30
dayro da gol...peste 3 milioane de incercari

Hingherul
28th October 2009, 23:31
tu n-ai ma antrenament pentru maine?

Vladek
28th October 2009, 23:31
Dayro mai are putin si lanseaza prima racheta columbiana catre luna. :lol:

Edit : mah, comentatorii astia mai au putin si fac atac de cord de la asa comentariu entuziast. Noi vedem un meci intre ametiti si lesinati ei se agita de parca ar fi meciul secolului :D

delaparis
28th October 2009, 23:31
Rupe tot Steaua acum la 10 contra 10 :D

Hingherul
28th October 2009, 23:31
pai daca nu i-a pasat lui bibi :D

Hingherul
28th October 2009, 23:35
ce cap in colturi are fraierul....
macar sa-l faulteze cineva sa iasa de pe teren

vlad1607
28th October 2009, 23:35
Rupe tot Steaua acum la 10 contra 10 :D

asa au rupt si mirela si victoria iacob acuma cativa ani tot la Bistrita.au rupt capul si venele...:happy

Hingherul
28th October 2009, 23:36
na ca a dat gol prostu`, pacat ca nu se pune :D

delaparis
28th October 2009, 23:38
asa au rupt si mirela si victoria iacob acuma cativa ani tot la Bistrita.au rupt capul si venele...:happy

Maaah ... de ce tragi in artisti ? :D

Hingherul
28th October 2009, 23:39
ba cainilor de ce va gudurati aiurea? stiti care e diferenta intre voi si Puiu Calinescu?

vlad1607
28th October 2009, 23:42
Maaah ... de ce tragi in artisti ? :D

e pe naiba...nici n am inceput :D

Cristian
28th October 2009, 23:44
Hai Bistrita cu penalti-urile :D

Trebuia eliminat si simulatorul de serviciu sub numele lui de plesan....

Hingherul
28th October 2009, 23:48
sper ca daryo nu e pe lista celor ce vor bate loviturile :)

Denis
28th October 2009, 23:50
In acest moment Gloria e favorita la penalty-uri. Nush de ce dar presiunea pare mai mare pe stelisti.

Hingherul
28th October 2009, 23:51
sa dea bibi gol si eu sunt fericit :D

Marius
28th October 2009, 23:52
Sa vezi ca da bibi primul si ultimul gol la steaua si ne califica in sferturi :D

Denis
28th October 2009, 23:53
Totodata Tatarusanu pare a fi in forma. Si inaltimea sa va putea face diferenta.

Poli Timisoara
28th October 2009, 23:53
In schimb Astra a vut sutinerea mea....si am scpat de super Bragadiru

oltene si tu esti printre "gunoaiele" care ne ataca? de fapt esti oltean...sula mai pupati voi din retur craiova in oraselul vostru

Hingherul
28th October 2009, 23:56
hai bibi :D

`tu-ti bibiu` *******

Denis
28th October 2009, 23:57
:cry::cry::cry:

Apara bara:D

Hingherul
28th October 2009, 23:58
Vladek, da-mi bann :D

Denis
28th October 2009, 23:59
Bravo Coroian! Felicitari Bistrita!!:)

delaparis
28th October 2009, 23:59
hai bibi :D

`tu-ti bibiu` *******

"Bibiskov trimite in bara"
Onlinesport

:lol:

Vladek
29th October 2009, 00:00
Ce noroc pe capul nostru ca l-am avut pe Bibi, mai Hingherule :D

Cristian
29th October 2009, 00:00
Bine BISHNITZAAA :D La revedere steaua..... :cya:

Denis
29th October 2009, 00:00
Tatarusanu nu a ghicit nici macar o singura data coltul! De fiecare data s-a aruncat pe coltul opus.

Hingherul
29th October 2009, 00:01
hai acasa ca nu avem noi treaba cu cupa asta. il avem pe cioban. trebuie sa-i cantam multe cantecele vesele pana pleaca in transhumanta.

Tyler Durden
29th October 2009, 00:01
Yupppppppppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!:cya::cya:
Sa moara Bibi(skov) ce si-a luat-o Steaua.:happy

vlad1607
29th October 2009, 00:01
steaua face (iar) eventul anul asta :happy

moty
29th October 2009, 00:02
Tatarusanu asta n-a jucat la Bistrita? N-a ghicit nici o lovitura :(
Bravo Gloria!

Hingherul
29th October 2009, 00:02
1234...lasa ma ca faceti voi

delaparis
29th October 2009, 00:02
Steaua ?
Cam nasol ... :D

Q-Djyni
29th October 2009, 00:03
We`ll meet again next year.

Hingherul
29th October 2009, 00:03
daca o sa mai jucam asa nasol in vreo 7-8 ani o sa ajungem de ras ca si dinamo :D

newcool
29th October 2009, 00:04
Steaua respecta traditia:D

Denis
29th October 2009, 00:04
Cate surprize in aceste optimi! Sper sa continue seria surprizelor si maine de la aceeasi ora pe PRO TV:D:D:D

YoNuTzz
29th October 2009, 00:06
si bineinteles, la fel ca in fiecare an steaua e eliminata foarte devreme...
tataruseanu ala a fost praf...

Cristian
29th October 2009, 00:09
daca o sa mai jucam asa nasol in vreo 7-8 ani o sa ajungem de ras ca si dinamo :D

Nu sunteti departe stai linistit... Aveti doar un pas mic inainte fata de dinamo....

Pe la steaua nu-s jucatori care sa ceara pauze ??:happy

Vladek
29th October 2009, 00:12
tataruseanu ala a fost praf...

De parca restul ar fi rupt gura targului :rolleyes:. Asta-i situatia.

Noi sa fim sanatosi sa-i facem multe urari de bine lui Jiji :D

Cipri
29th October 2009, 00:17
macar la 11m si tot da :D
:cry::cry::cry:

Calandrinon
29th October 2009, 00:23
Steaua respecta traditia:D

Tu ce serbezi? :cry::cry::cry:

Calandrinon
29th October 2009, 00:26
sa dea bibi gol si eu sunt fericit :D

:happy:happy:happy

valitudor
29th October 2009, 00:28
Bine BISHNITZAAA :D La revedere steaua..... :cya:


Hai Bisnita cu penalti-urile :D
Trebuia eliminat si simulatorul de serviciu sub numele lui de plesan....


1.10 Fara nume scrise special gresit pentru a jigni:nu este voie sa se stilceasca voit numele echipelor adverse (exemple: dinamu, stiaua, shtoia, ****** etc), numele jucatorilor sau userilor de pe forum. Nu este voie sa se foloseasca la adresa fanilor, sub nici o forma, apelative ca "potai", "javre", "oite", "aurolaci", "ciori", "bragadiristi", "franari" "prazari" "mamaligari" etc.

Iti este vreunul dintre admini indatorat?

valitudor
29th October 2009, 00:31
Dayro mai are putin si lanseaza prima racheta columbiana catre luna. :lol:

Edit : mah, comentatorii astia mai au putin si fac atac de cord de la asa comentariu entuziast. Noi vedem un meci intre ametiti si lesinati ei se agita de parca ar fi meciul secolului :D

Cum i-a zis exteriorului lui Moreno? Sublim sau delicios? Nu-mi mai amintesc... :happy
Eu pe Mironica asta pur si simplu l-as bate. Nimeni nu ma enerveaza mai mult decat asta, nici macar Hingheru'
Fabulos, formidabil, extraordinar, magnific, sublim: cateva dintre adjectivele folosite in seara asta...

Stefan_Cel_Mare
29th October 2009, 00:41
Sa treceti voi de Gaz Metan, si apoi poate jucati cu Gaz Metan....:D

frustratule !!!

Elgorriaga
29th October 2009, 00:43
Fabulos, formidabil, extraordinar, magnific, sublim: cateva dintre adjectivele folosite in seara asta...

"Un meci mirobolant cu faze bulversante încheiat cu niște penaltyuri senzaționale" <=== propunerea mea de comentariu pentru cei doi :happy

rtl
29th October 2009, 00:48
Cum i-a zis exteriorului lui Moreno? Sublim sau delicios? Nu-mi mai amintesc... :happy
Eu pe Mironica asta pur si simplu l-as bate. Nimeni nu ma enerveaza mai mult decat asta, nici macar Hingheru'
Fabulos, formidabil, extraordinar, magnific, sublim: cateva dintre adjectivele folosite in seara asta...
Toti sunt la fel. Duminica m-am uitat la Steaua-Rapid, mama ce comentariu. Comenta unu din ei cu o viteza de-am crezut c-am mutat pe Eurosport 2 din greseala si ruleaza in reluare Liverpool-United.

giovanni BV
29th October 2009, 02:22
Fotbalul romanesc isi arata iarasi fatada de coruptie !!! :drak:Nu stiu cum se face , dar toate ECHIPELE VEDETE de Club ale Romaniei sant eliminate din Cupa Romaniei ??? :confused:CUm se vede , fotbalul la noi merge din ce in ce mai prost , proprietarii de echipe nu stiu cum sa mai faca bani si isi scot echipele din competitii cat mai repede ( pentru ca nu pot sa-si mai plateasca jucatorii , si folosesc rezervele pentru a salva bani ...) , si "tzigania" continua cu tot felul de stupiditati , pentru a face FANII acestor echipe sa se uite numai la "manevrele" scrise in mass media , despre tot felul de prostii ce conducatorii echipelor scot pe la TV si in ziare !!! Si se pare ca fanilor le gusta aceste bombe ( ca de drogati si betivi ce sant , nu mai au minte ... si le canta in struna mafiotilor din fotbal ) , in loc sa se trezeasca la realitate si sa vada ca sant dusi tot timpul de nas de acesti proprietari de cluburi !!! Fanii se omoara intre ei , si proprietarii se fac si mai bogati pe spatele fanilor , prin utilizarea banilor ce fanii lor le platersc pe bilete si alte bunuri cumparate pentru a-si reprezenta echipa !!! In Romania nimeni nu se mai gandeste la calitatea fotbalului , ci numai la lovele sau putere !!! Rezultatele se vad in toate meciurile , locale si internationale , ce romanii le joaca !!! Fotbalul la noi are un drum lung de facut pentru a ajunge la o valoare ca in Italia sau Spania , sau Anglia !!! Nu avem oameni care sa duce fotbalul acolo unde trebuie sa fie , iar acestia care conduc fotbalul in Romania sant interesati numai in bogatie si putere , si sa duca de nas tot neamul romanesc !!! Trebuie sa continuam sa ne rugam la Dumnezeu , ca in curand sa apara o nou generatie de sacrificiu , si sa termine cu nenorocitii astia corupti pe care i-a lasat revolutia din '89 !!! Pacat ca avem valoare si talent in Romania , dar nu avem "fudulii" ca sa infruntam aceste probleme !!! Asa-i natura noastra , dormim pe o parte si ne intoarcem tot timpul asa cum ne asternem , iar cand ajungem sa simtim cutitul la coaste , atunci ne unim si incepem sa facem curatenie !!! :(Asta nu-i normal , trebuie sa iesim din aceasta anormalitate cat mai curand daca vrem un viitor mai bun !!!:yeah:

rober7
29th October 2009, 02:43
Fotbalul romanesc isi arata iarasi fatada de coruptie !!! :drak:Nu stiu cum se face , dar toate ECHIPELE VEDETE de Club ale Romaniei sant eliminate din Cupa Romaniei ??? :confused:CUm se vede , fotbalul la noi merge din ce in ce mai prost , proprietarii de echipe nu stiu cum sa mai faca bani si isi scot echipele din competitii cat mai repede ( pentru ca nu pot sa-si mai plateasca jucatorii , si folosesc rezervele pentru a salva bani ...) , si "tzigania" continua cu tot felul de stupiditati , pentru a face FANII acestor echipe sa se uite numai la "manevrele" scrise in mass media , despre tot felul de prostii ce conducatorii echipelor scot pe la TV si in ziare !!! Si se pare ca fanilor le gusta aceste bombe ( ca de drogati si betivi ce sant , nu mai au minte ... si le canta in struna mafiotilor din fotbal ) , in loc sa se trezeasca la realitate si sa vada ca sant dusi tot timpul de nas de acesti proprietari de cluburi !!! Fanii se omoara intre ei , si proprietarii se fac si mai bogati pe spatele fanilor , prin utilizarea banilor ce fanii lor le platersc pe bilete si alte bunuri cumparate pentru a-si reprezenta echipa !!! In Romania nimeni nu se mai gandeste la calitatea fotbalului , ci numai la lovele sau putere !!! Rezultatele se vad in toate meciurile , locale si internationale , ce romanii le joaca !!! Fotbalul la noi are un drum lung de facut pentru a ajunge la o valoare ca in Italia sau Spania , sau Anglia !!! Nu avem oameni care sa duce fotbalul acolo unde trebuie sa fie , iar acestia care conduc fotbalul in Romania sant interesati numai in bogatie si putere , si sa duca de nas tot neamul romanesc !!! Trebuie sa continuam sa ne rugam la Dumnezeu , ca in curand sa apara o nou generatie de sacrificiu , si sa termine cu nenorocitii astia corupti pe care i-a lasat revolutia din '89 !!! Pacat ca avem valoare si talent in Romania , dar nu avem "fudulii" ca sa infruntam aceste probleme !!! Asa-i natura noastra , dormim pe o parte si ne intoarcem tot timpul asa cum ne asternem , iar cand ajungem sa simtim cutitul la coaste , atunci ne unim si incepem sa facem curatenie !!! :(Asta nu-i normal , trebuie sa iesim din aceasta anormalitate cat mai curand daca vrem un viitor mai bun !!!:yeah:

tocmai asta e frumusetea fotbalului......daca ar castiga numai favoritele nu s-ar mai uita nimeni.....nu poti sa folosesti meci de meci acelasi 11,unii se mai accidenteaza,altii nu dau randamentul scontat si eviden ca sunt inlocuiti in formula de start....acuma legat de banii obtinuti pe bilete(ma refer meciurile interne)cred ca nu se aduna nici pentru prima unei echipe pentru un meci.....tu ai dreptate in sinea ta,dar ca sa ajungem sa avem fotbalul celor din strainanate ar trebui sa avem o societate ca afara.....din pacate la noi e cu fundul in sus....un lucru pozitiv legat de cupa romaniei e mediatizarea ei si expunerea mult mai mare de care are parte fata de anii precedenti....si ca sa devina si mai interesanta ar fi frumos ca maine cfr-istii craioveni sa-i arda pe cei clujeni,desi pare imposibil:mda:

whiteLion
29th October 2009, 08:50
Imi felicit echipa, sper ca meciul asta sa insemne si revenirea in campionat desi nu o sa avem meciuri usoare ..... in afara de Soava si de Rose care parca sunt din alt film, iar Gaman cred ca ar trebui dus la psiholog, ceilalti au aratat ca au valoare, Bravo!

Denis
29th October 2009, 09:31
Abea astept sa vad tabloul sferturilor. Sper sa se afle si Otelul pe-acolo.:D

Hai cu inca o victorie pe stadionul Dinamo./hello

Stefan_Cel_Mare
29th October 2009, 09:57
Abea astept sa vad tabloul sferturilor. Sper sa se afle si Otelul pe-acolo.:D

Hai cu inca o victorie pe stadionul Dinamo./hello

si eu vreau sa vad otelul.se poate !

J.Bond
29th October 2009, 10:14
Felicitari Astra si Gloria!:ok:

Leo
29th October 2009, 10:17
Felicitari pt lanterna campionatului ! Felicitari lanternei rosii din grupa H !

Cristian
29th October 2009, 15:13
Stoichiță pune tunurile pe arbitri: "Am avut două penalty-uri! A fost viciere de rezultat"

Steaua a fost eliminată din Cupă de Bistrița și Gloria merge în sferturi! Steaua rămâne să se bată pentru campionat și, cu șanse mici, în Europa League! Mihai Stoichiță a pus tunurile pe arbitri după înfrângerea dramatică de la Bistrița!

Steaua a cerut două penalty-uri!

"Am avut două penalty-uri neacordate! A fost o viciere clară de rezultat. Sper ca cei de la CCA să analizeze aceste faze și să ia măsuri!", a spus Mihai Stoichiță la conferința de presă.

Bibișkov, ratarea care îl trimite acasă?

"N-am cum să pedepsesc un jucător pentru că a ratat o lovitură de pedeapsă. El nu se va despărți de Steaua din cauza acestei ratări. El bate de obicei foarte bine penalty-uri la antrenamente, de aceea l-am și ales să execute. N-am cum să îl pedepsesc însă pentru o ratare", a spus antrenorul Stelei după meci.

Încă o amenințare pentru Onicaș după eliminarea de la Bistrița!

"Onicaș va fi penalizat pentru gestul său. E o stupiditate de nedescris și va plăti pentru acest lucru. O să primească o amendă usturătoare", a incheiat antrenorul Stelei


http://steaua.prosport.ro/fotbal-intern/cupa-romaniei/stoichita-pune-tunurile-pe-arbitri-am-avut-doua-penalty-uri-a-fost-viciere-de-rezultat-tu-ce-crezi-5062868?cp=2#comments

Stoichita asta e beat sau ce naiba are ??? Ce penalty-uri viseaza ??? Arbitrajul ungurului a fost excelent (mai putin faza cand trebuia eliminat si Plesan).

Nightwish
29th October 2009, 15:19
De fiecare data cand un oficial al Stelei se plange de arbitraj ma amuz. In primul rand pentru cele n meciuri in care au fost ajutati de arbitrii de-a lungul timpului, in al doilea rand datorita halului in care au ajuns: au pierdut in fata echipei de pe ultimul loc din Liga 1 si se mai plang si de arbitraj :D

Leo
29th October 2009, 15:38
Daca si Realul a pierdut in fata unei echipe net inferioare, ce putem sa-i reprosam stelei, care este varza.

Cipri
29th October 2009, 16:08
Alin Buleica ( fundasul dreapta ) de la Gaz Metan Craiova are un potential mare . Parerea mea :)
Va rog sa il urmariti in mod special :D

Lexus.
29th October 2009, 18:06
Daca si Realul a pierdut in fata unei echipe net inferioare, ce putem sa-i reprosam stelei, care este varza.
Si care-i legatura?:rolleyes:...Realul (o echipa de top) a pierdut in fata unei echipe net inferioare...steaua, o echipa de 2 lei, a pierdut in fata ultimei clasate in campionat, care-i este superioara***...singura asemanare dintre Real si steaua este ca...amandoua au pierdut, atat;)

***Sa nu uitam ca in ghencea cei de la Bistrita i-au calarit pe stelisti, si numai bulanul proverbial al ghencistilor i-a scapat de la o umilinta chiar in "templul fotbalului":cry:

FORZA steaua 2003!!!!:cry:

FORZA BIBIșkov!!!!!:happy:happy:happy

Celso
29th October 2009, 18:15
ce meci la Craiova:sleep:

un surogat si CFR ..bataie de joc la adresa fotbalului

PerVersion
29th October 2009, 18:58
Mda, slab rau meciul. Singurul lucru bun e ca a durat doar 90 de min... si faptul ca ne-am calificat.

m8k
29th October 2009, 19:05
Totusi e mai bine asa decat cu un joc frumos si o eliminare! Am jucat cat a trebuit, cum ziceau ieri timisorenii : am rulat si noi tinerii!:ras-plans:

malexoid
29th October 2009, 19:06
In schimb Astra a vut sutinerea mea....si am scpat de super Bragadiru

pare ca acel "B-ul, B-ul" condamnat de tot orasul (la acel meci, pe care voi toti l-ati vazut in fata ols forum, isi avea justificarea...acei cativa idioti huiduiti de peluza si condamnati de oras, aveau dreptate!)...

Cristian
29th October 2009, 19:25
Iata ca se poate sa mai cada un "grand" :D E vorba de Rapid :D
Samar :D:P

Hingherul
29th October 2009, 19:52
rapiduletu` se pastreaza pentru campionat? :D
forzza bibi :D

Cristian
29th October 2009, 19:53
2-0 :D
Samaro pe unde esti ??? :D

Denis
29th October 2009, 19:54
Bravo Stan! Momente de nostalgie create de Daniel Stan.:D Offf!

Frumos golul de 2-0.:)

Charon
29th October 2009, 20:04
explodeaza petardele la Mioveni!
ce fotbal ma,te apuca groaza!:happy

Denis
29th October 2009, 20:28
Nu mi s-a parut deloc un gol extraordinar. O fost un gol simplu dar meritat. Se caca pe ei comentatorii. Golul lui Stan a fost mai frumos si nu a strigat asa tare "gol". O fi rapidist probabil.

El Pistolero
29th October 2009, 20:30
anul asta nu ne intereseaza cupa:happy

Cristy RVD
29th October 2009, 20:30
=))) evident ca al lui Stan a fost mai frumos =)))))

Denis
29th October 2009, 20:39
Auzi la comentator!:cry::cry:

"Ce inspirat am fost!!! Am ghicit schimbarea":lol::lol: Te doare capul ce comentatori are sport.ro:happy

(la schimbarea Paun - Helder)

Denis
29th October 2009, 20:46
=))) evident ca al lui Stan a fost mai frumos =)))))

Ma, n-a fost nici golul lui Stan unul incredibil, dar faceam aluzie la felul cum comenteaza comentatorul. Se emotineaza prea tare la fazele lui Rapid, iar la o faza asemanatoare a Interului comenteaza ce-a mai facut Buga in pozitia precedenta. Parca ar juca o echipa romaneasca cu una din alta tara. Eu chiar nu tin nici cu aia nici cu ailalti dar imi par penibili rau comentatorii astia 2.

Vladek
29th October 2009, 21:01
Probleme nea Gogule :D ?

Denis
29th October 2009, 21:04
Asadar a 4-a surpriza. Cam multe! Nu mai e loc de una?:D:D:D

Hai OTELUL!!!!!!

Cristy RVD
29th October 2009, 21:08
mda, 2 ratari din 5 metri cu poarta goala.

o prima repriza de care hizo si-a batut joc, o a 2-a foarte buna.

Cristian
29th October 2009, 21:10
Asadar a 4-a surpriza. Cam multe! Nu mai e loc de una?:D:D:D

Hai OTELUL!!!!!!

Hai faiv :happy

Hingherul
29th October 2009, 21:24
hai otelarilor, haituiti mizeria fotbalului romanesc!

six
29th October 2009, 21:26
rog federali sa duca cupa de acum la gruia ca sa nu mai induca in eroare po****tia....:D

Hingherul
29th October 2009, 21:27
vad ca iar se joaca pe terenul echipei mai slabe :D
amenintatori rau aia de la sud. se vede ca s-au reunit cu ala 3 si acum se dau fiorosi ca sunt 9 :happy:happy:happy

Hingherul
29th October 2009, 21:47
zicu e genial. zici ca-i tac-su lu` bibi.

Denis
29th October 2009, 21:49
Fara pic de rautate, dar zici cai bufnita Pulhac cand bate aut.:D

Hingherul
29th October 2009, 21:50
toti sunt frumosi. de la antrenor, la "jucatori" pana la suporteri :D

YoYoyOi
29th October 2009, 21:55
Fain meciul rapidistilor. Comentatorii mai aveau putin si raguseau :D

Da asta a lu Dinamo ii si mai fain :sleep:

Denis
29th October 2009, 22:04
2 secunde de prelungiri aratate de arbitrul de margina:cry:

Cristian
29th October 2009, 22:07
Pe aia de pe site o ploua rau :cry: :D Pe net au lasat sa mearga....

m8k
29th October 2009, 22:09
rog federali sa duca cupa de acum la gruia ca sa nu mai induca in eroare po****tia....:D

Cam greu, au ramas in cursa toate echipele grele ale competitiei! Exceptie face timisoara care iar a fost furat ca in codru!:lol:

Cristian
29th October 2009, 22:15
M-au tampit astia pe transmisia de pe net din pauza cu imnu lor..... Altceva nu mai pun si aia la statia de amplificare ?? Sau nu au ??

Hingherul
29th October 2009, 22:17
e Mihai Constantinescu cu "iubiti si cainii vagabonzi" ?? :D

Cristian
29th October 2009, 22:18
E aia cu fie vreme naspa fie cu gripa porcina, caine ce vrea pauza pana la moarte si dincolo de ea.... :D

Hingherul
29th October 2009, 22:21
urata natie hariciumbele astea.... decat sa am un copil dinamovist mai bine sa fie gay :D
de fapt...tot dracu ala ar fi :D lasa ca o sa-l bat de mic

Tyler Durden
29th October 2009, 22:34
Am scapa si de grija cupei...:D

Kainsashiki
29th October 2009, 22:37
Draganescu arbitreaza smechereste. Ciupeste pentru Dinamo.

Hingherul
29th October 2009, 22:38
ce spirit de sacrificiu pe printu` lulii. cum a intrat el asa obosit sa ajute echipa... :happy:happy:happy

Hingherul
29th October 2009, 22:50
ala a dat gol de frica. sa nu mai riste o ratare la penalty.

Elgorriaga
29th October 2009, 22:51
A marcat gloaba de serviciu ... he he, noroc cu puștiul Alexe că i-a făcut toată faza ...

Cristian
29th October 2009, 22:55
Incep cateii sa traga de timp in mod repetat....
Jean Padureanu, pardon Sergiu Costin dormea la faza golului gloabei de niculescu....

Hingherul
29th October 2009, 22:59
da-te ca moare tiganu in careu...
iar joaca rasii in patru labe

Elgorriaga
29th October 2009, 23:01
Dormea pe dracu, i-au lucrat Niculescu și Alexe în foi de viță ca pe sarmale, nici nu știau fundașii pe unde e mingea la un-doiurile alea

stiintacv
29th October 2009, 23:02
urata natie hariciumbele astea.... decat sa am un copil dinamovist mai bine sa fie gay :D
de fapt...tot dracu ala ar fi :D lasa ca o sa-l bat de mic

Pai la 100 de ani ai tai,inca nu ai copii?:happy

Hingherul
29th October 2009, 23:03
ce atata graba :D
astept sa se desfiinteze aia ca sa fiu sigur

Lordul
29th October 2009, 23:03
Steaua,Timisoara,Urziceni si Rapidul au fost eliminate din Cupa Romaniei

Hingherul
29th October 2009, 23:06
da si Otelu are un chef de victorie... :groggy:

Cristian
29th October 2009, 23:06
Totusi sunt multumit ca i-am batut in campionat... Cateii se vor impiedica in urmatorul tur. :D
Ce bat felia alde porcu si porcea parca au castigat campionatul.... :happy

Elgorriaga
29th October 2009, 23:07
Steaua,Timisoara,Urziceni si Rapidul au fost eliminate din Cupa Romaniei

E perfect, am rămas noi și Clujul. (Și poate Craiova).

Hingherul
29th October 2009, 23:08
Ce bat felia alde porcu si porcea parca au castigat campionatul.... :happy

cand stii ce hariciumbe obosite ai in groapa si o victorie la antrenamente e de apreciat :D

Denis
29th October 2009, 23:10
Tot nu cred ca au fost mai buni ca noi. Dar dupa cum am mai zis de multe ori, noua ne trebuie si norocul ca sa castigam, si nu doar sa jucam bine. Asta e.:) Sa ne pregatim pentru meciul cu Rapid acum in meciul de campionat unde lucrurile sunt mai serioase.

El Pistolero
29th October 2009, 23:11
frumoasa faza golului.:ok:
Mai mult ca sigur si anul asta cupa va merge in provincie,mari sanse sa ramana la Cluj.

Cristian
29th October 2009, 23:18
Ca sa nu simt supararea infrangerii asteia, ma uit la asta: http://www.sportival.ro/detaliiStire/Dinamo_Otelul_Galati_1_gol_Axente_35-10611 :D:D

dede
29th October 2009, 23:20
ce-ati facut mey Cristian, ati pierdut? :mda:

Cristian
29th October 2009, 23:21
Hmm da mai d3d3 :( Asta e, totusi ramane bucuria ca am castigat in campionat si am luat 3 puncte. :D

dede
29th October 2009, 23:23
pai macar in campionat :rolleyes:


dar tot dezamagitori ati fost azi :D

Lexus.
29th October 2009, 23:29
Acum cateva zile oniCAȘ declara: "O sa ajungem in finala cu Dinamo sa-i batem, ca nu meritau sa castige in ghencea":cry:...se pricepe baiatul asta...la branza si la caș, ca la fotbal...or sa urmareasca finala la televizor:happy:happy:happy

Ma intreb de ce o fi plecat la Bistrita din teren oaracolul cașului cu 20 de minute mai devreme? se grabea sa ajunga la finala?:lol:

Sper ca Dinamo sa cada cu milogii aia de la curtea de arges sa-si ia revansa dupa parodia aia de meci din campionat cand au jucat 9 la 12:evil:

Poli Timisoara
29th October 2009, 23:41
sansele cela mai mari le are CFR (cu arbitri + frf) apoi vaslui si dinamo ! bafta tuturor

Cristian
29th October 2009, 23:42
Sper sa cada Vaslui - dinamo si sa-i bata moldovenii de mai la nord sa-i asculte cu urechea.... :drak:

Elgorriaga
30th October 2009, 00:16
Aoleo, uitasem de porumbeii de la Vaslui ... bine, ei cu Craiova o să joace finala mică.

Stefan_Cel_Mare
30th October 2009, 00:18
cand se trage la sorti ?

Lordul
30th October 2009, 00:21
pai daca meciurile au loc in perioada 17-19 noiembrie...banuiesc ca undeva in jur de 9 noiembrie va fi tragerea la sorti

Elgorriaga
30th October 2009, 00:52
Să fie suficient timp să încălzim corespunzător bilele.

Rossi
30th October 2009, 01:36
cand stii ce hariciumbe obosite ai in groapa si o victorie la antrenamente e de apreciat :D

de unde atata tupeu pe tine cand **** din ghencea au fost eliminate de Gloria Bistrita ?! ...

Elgorriaga
30th October 2009, 09:55
Dă-l naibii de prost, ignoră-l. După ce că e un troll nenorocit care de mult ar fi trebuit banat, mai e și protejatul (dacă nu chiar clona) unui moderator de p-aci.

Charon
30th October 2009, 09:55
am inteles ca tot cu capi de serie va fi si in sferturi!:happy

Nightwish
30th October 2009, 13:20
Probabil si in finala.. Ce cretini is astia...

Stefan_Cel_Mare
30th October 2009, 15:54
Dupa ultimele partide din Cupa Romaniei disputate joi seara, Federatia Romana de Fotbal (FRF) a decis ca tragerea la sorti pentru urmatoarea etapa a competitiei sa fie marti, 3 noiembrie 2009, de la ora 16.00. Evenimentul va avea loc la Casa Fotbalului din capitala, in sala Nicolae Dobrin si va fi televizat de Sport.ro. In urma partidelor din optimi echipele calificate in sferturile de finala ale Cupei Romaniei sunt : FC Vaslui, FC Brasov, Astra Ploiesti, Gloria Bistrita, Universitatea Craiova, International Curtea de Arges, CFR Cluj si Dinamo Bucuresti

Stefan_Cel_Mare
30th October 2009, 17:32
va fi tot la fel cu urne valorice ?

rober7
30th October 2009, 17:54
va fi tot la fel cu urne valorice ?

se pare ca da:D:ok:

Stefan_Cel_Mare
30th October 2009, 18:08
pai pt noi cred ca ar fi de bine ,nu ?:D
dar cred ca ar fi mai corect sa stabileasca de la inceput parcursul ,ca la tenis de camp,ca la camp mondial sau eu mai stiu ce alte competitii ...

rober7
30th October 2009, 18:14
pai pt noi cred ca ar fi de bine ,nu ?:D
dar cred ca ar fi mai corect sa stabileasca de la inceput parcursul ,ca la tenis de camp,ca la camp mondial sau eu mai stiu ce alte competitii ...

da e bine pt ca evitam dinamo si cfr..... in ROAF pe 2009 e stabilit...scrie ca pana in semifinale vor fi capi de serie:yeah:

Stefan_Cel_Mare
30th October 2009, 18:23
ei ,pana la urma o sa ii batem si pe cei de la dinamo si cfr ...

rober7
30th October 2009, 18:35
ei ,pana la urma o sa ii batem si pe cei de la dinamo si cfr ...

oricum era rau sa avem ca adversar una din cele 2 ,daca mai jucam si in deplasare era greu....daca evitam brasovul si craiova sau jucam acasa cu oricare dintre echipele ramase avem sanse sa ajungem in finala

emil_bv
31st October 2009, 09:14
ei ,pana la urma o sa ii batem si pe cei de la dinamo si cfr ...

Asta daca nu ii bat alti inaintea voastra :P

Lexus.
31st October 2009, 10:06
urata natie hariciumbele astea.... decat sa am un copil dinamovist mai bine sa fiu gay :D
de fapt...tot dracu ala ar fi :D lasa ca o sa-l bat de mic
"Interesant", ca sa nu zic altfel, post:rolleyes:

Nu avea griji draguta...asa cum ti-o iei in fiecare zi dinamovistii nu ai cum sa ramai gravida:happy:happy:happy

Back on topic: steaua cu cine joaca pana la finala?...ca am inteles clar ca finala vor s-o jace cu Dinamo...sa-si ia revansa dupa umilinta din campionat primita chiar in "templul fotbalului":cry: de langa cimitir:happy:happy:happy

UCV
15th November 2009, 11:34
Trecem de cefere fara nicio problema , apoi sa vina dinamo ... si sa ne intalnim in finala cu fc vaslui.

YoYoyOi
16th November 2009, 23:38
de ce se joaca un meci in 25?

vlad1607
16th November 2009, 23:41
nu se joaca nici un meci pe 25

valitudor
16th November 2009, 23:46
de ce se joaca un meci in 25?

Pentru ca a fost o incercare nereusita a ********ilor de a fura cupa. Ce zici, e buna ideea? Merge un articol pe tema asta?