PDA

View Full Version : Poli Aek in A, Oradea in A, noi in B ....



Kidu
19th June 2003, 05:47
Astazi ma uitam la meci pe Romania 1 shi ma apucat asha o nostalgie cand i-am vazut pe tm-shoreni shi pe bihoreni in A. Va spun sincer ca nu imi pare rau shi va felicit pt performante. Ash vrea ca la anul sa repromovam in A shi sa formam un trio vestic in Divizia A. In rest toate bune shi frumoase shi sa ne vedem cu bine...

Forza UTA !!!

Njock
19th June 2003, 12:53
Salutari The_Kid
Mai e ceva actual cu noul grup al galeriei?

PS Posteaza pe topic-ul "UTA" :forza uta:

ovidiudod
19th June 2003, 13:03
Imi este tare teama ca Oradea sa nu faca la fel cum a facut Uta si Umt, adica sa se instaleze pe ultimul loc pana la finalul campionatului. Oricum momentan Oradea nu are fata de Divizia A asa Vizer trebuie sa investeasca destul de mult ca sa faca fata diviziei A

Hellvis
19th June 2003, 13:14
Sunt foarte curios daca echipele nou promovate vor aduce un aer proaspat in Divizia A. Ma refer la un "aer" fara blaturi.
Este clar ca Vizer ar trebui sa scoata bani grei. Dar este un personaj capricios, care atunci cand i se pune pata schimba antrenorii din 5 in 5 minute :happy
N-am inteles entuziasmul lui Mitica Dragomir vizavi de echipele nou-promovate. Si-o fi gasit noi sustinatori :?

nemo_
19th June 2003, 13:44
eu as fi preferat Buzaul in Divizia A(nu ca ar fi putut face mare lucru...)dar de asta tre sa recunosc ca Poli AEK merita sa ramana in primul esalon avand in vedere ce sa intamplat in meciul de Buzau...au fost mai buni! le urez bafta in continuare!

nemo_
19th June 2003, 13:49
nu as putea zice ca ma bucur pt FC Oradea dar cred ca e un lucru bun promovarea lor....au un public minunat,la fel ca UTA...... :) .......

Dorin
19th June 2003, 15:19
Cel mai bucuros e socrul meu . Nascut si crescut la Oradea si apoi locuit la Timisoara .Felicitari ardelenilor desi eu as fi dorit ca Otelul sa castige :yeah: Dorin

diablo20
19th June 2003, 15:47
Sunt foarte curios daca echipele nou promovate vor aduce un aer proaspat in Divizia A. Ma refer la un "aer" fara blaturi.
Este clar ca Vizer ar trebui sa scoata bani grei. Dar este un personaj capricios, care atunci cand i se pune pata schimba antrenorii din 5 in 5 minute :happy
N-am inteles entuziasmul lui Mitica Dragomir vizavi de echipele nou-promovate. Si-o fi gasit noi sustinatori :?
nu stiu cat "aer" vor aduce oradea, mai ales vizer-imi este frica de acest nou aer pt ca nu cumva sa bata un vant mai puternic si sa readuca "vechiul aer" tocmi de la reactia lui nea' mitica, dar asta nu inseamna ca oradea nu-si merita locul in divizia a. imi pare bine de poli pt ramanarea in a pt ca era necesar acest lucru nu numai pt vest cat si pt tot fotbalul romanesc.

adbogdan
19th June 2003, 16:46
Ambele echipe au meritat sa castige barajul.
E clar ca PoliAEK are o valoare mult superioara locului ocupat in campionatul incheiat. In ceea ce priveste Bihorul (sau F.C Oradea, cum apare in ziare), ar putea deveni o prezenta permanenta in divizia A, dar au nevoie urgent de 2 fundasi + 2 mijlocasi cu experienta (inclusiv un conducator de joc 'harsit' in prima divizie)

Sir
19th June 2003, 17:17
Felicitari oradea!M-am bucurat pentru voi.Dar , fara a parea ca am aere de superioritate si nici c-as fii original, mi-e teama sa nu fie la fel ca UMT.
totusi va urez succes si ne vedem la Timisoara..poate chiar la Oradea. :yeah:

ad3an
19th June 2003, 21:20
Jucatori e clar ca vor veni la Oradea Ionut Popa stie el ce sa faca doar el l-a adus si pe Vrajitoarea si se aude de acucerea unui jucator din prima liga maghiara si se mai svoneste despre Panin dar nue nimic sigur
Iar chestia cu UMT ce va face sa crede-ti asta..... ramane de vazut desi nu prea cred.
La anu o sa castiigaam titlul
Sanse avem
(hai ca am glumit)

Sir
21st June 2003, 02:43
tot zici de Vrajitoarea..............cu o floare nu se face primavara.......si nici cu 2-3.