PDA

View Full Version : Lacatus la Vaslui !!!



razwan_vs
28th September 2009, 18:38
Vasluiul și-a găsit antrenor. După ce belgianul Enzo Scifo a refuzat să preia frăiele echipei din Moldova, Adrian Porumboiu s-a reorientat spre o variantă autohtonă. Finanțatorul "galben-verzilor" s-a înțeles cu Marius Lăcătuș și fosta glorie stelistă va fi diseară prezentată oficial. În aceste momente, Lăcătuș face cunoștință cu noii săi elevi. "Fiara" revine astfel în circuit după despărțirea de Steaua din urmă cu patru luni.

Fostul tehnician din Ghencea a mai antrenat de-a lungul carierei pe FC Național, Oțelul Galați, FC Brașov, Ceahlăul, Inter Gaz București, UTA și Steaua, în două rânduri.


ce parere aveti ?v-a face performanta sau nu il prinde sfarsitul returului.

TeBat
28th September 2009, 18:42
totul e ca Porumboiu sa nu faca precum oierul

Kainsashiki
28th September 2009, 18:42
A semnat pe doi ani. Pacat de jucatori, ar merita un antrenor mai bun.

unic_jul
28th September 2009, 18:59
Vasluiul și-a găsit antrenor. După ce belgianul Enzo Scifo a refuzat să preia frăiele echipei din Moldova, Adrian Porumboiu s-a reorientat spre o variantă autohtonă. Finanțatorul "galben-verzilor" s-a înțeles cu Marius Lăcătuș și fosta glorie stelistă va fi diseară prezentată oficial. În aceste momente, Lăcătuș face cunoștință cu noii săi elevi. "Fiara" revine astfel în circuit după despărțirea de Steaua din urmă cu patru luni.

Fostul tehnician din Ghencea a mai antrenat de-a lungul carierei pe FC Național, Oțelul Galați, FC Brașov, Ceahlăul, Inter Gaz București, UTA și Steaua, în două rânduri.


ce parere aveti ?v-a face performanta sau nu il prinde sfarsitul returului.

cam multe echipe la care a antrenat si nu a facut prea multe.Mie lacatus nu mi inspira incredere ca antrenor.Nu-i contest valoarea care a avut-o ca jucator insa antrenoratul nu e pt oricine.In afara de Petrescu restul din generatia lor nu prea au treaba cu antrenoratul

Lordul
28th September 2009, 19:10
eu zic ca nu prinde sfarsitul turului

effect
28th September 2009, 19:27
O veste excelenta..............pentru cele 17 adversare ale Vasluiului din liga 1

Cristian
28th September 2009, 19:38
cam multe echipe la care a antrenat si nu a facut prea multe.Mie lacatus nu mi inspira incredere ca antrenor.Nu-i contest valoarea care a avut-o ca jucator insa antrenoratul nu e pt oricine.In afara de Petrescu restul din generatia lor nu prea au treaba cu antrenoratul

Cu Otelul a terminat pe locul 5. Insa aici a avut mana libera, la VS imi vine greu sa cred ca va avea mana libera, Porumboiu asta e dupa chipul si asemanarea ciobanului din ghencea.

cristy1110
28th September 2009, 21:01
nu stiu ce a vazut Porumboiu la Lacatus de la pus antrenor...poate crede in minuni

Lexus.
29th September 2009, 08:11
steaua ajucat cu Vasluiul?...sau se apropie meciul direct si era nevoie de un antrenor "de baza" acolo?:rolleyes:

White Shadow
29th September 2009, 08:17
:ras-plans::ras-plans::ras-plans: daca eram suporter al echipei Vaslui si aflam aceasta veste....cred ca incepeam sa injur prin casa de nebun asa de unu singur...

deci pe bune ma Razvane....sa iti pregatesti calmante..multe...

la UTA a bagat la nebuni oameni nevinovati....

acest "antrenor" te distruge psihic....

moty
29th September 2009, 09:56
o alegere neinspirata, pentru toata lumea.

razwan_vs
29th September 2009, 19:33
:ras-plans::ras-plans::ras-plans: daca eram suporter al echipei Vaslui si aflam aceasta veste....cred ca incepeam sa injur prin casa de nebun asa de unu singur...

deci pe bune ma Razvane....sa iti pregatesti calmante..multe...

la UTA a bagat la nebuni oameni nevinovati....

acest "antrenor" te distruge psihic....



eu cred ca daca il prinde sfarsitul campionatului ii bine :evil:


il las pana la meciurile cu steaua daca pierde il bag de unde a venit :headbang:

razwan_vs
4th October 2009, 14:13
debut cu dreptul pt lacatus ....3-1 cu astra

Cristian
4th October 2009, 14:53
:ras-plans::ras-plans::ras-plans: daca eram suporter al echipei Vaslui si aflam aceasta veste....cred ca incepeam sa injur prin casa de nebun asa de unu singur...

deci pe bune ma Razvane....sa iti pregatesti calmante..multe...

la UTA a bagat la nebuni oameni nevinovati....

acest "antrenor" te distruge psihic....

Asa ai facut tu cand a fost antrenor la UTA ??? Sau te-ai cait ca l-ai injurat dupa egalul cu steaua de la Oradea ??? :happy:happy

Lauryca
27th October 2009, 21:44
Deocamdata vad ca îi merge bine. Tare m-as bucura sa ma insel in privinta lui Lacatus!

razwan_vs
21st November 2009, 08:56
agentul 007 a devenit lacatus :D

Stefan_Cel_Mare
24th November 2009, 11:35
ne-a aratat tuturor ca l-am judecat gresit . Felicitari Lacatus &Co.
mult succes in continuare !!!
mergem sa batem in ghencea !!!!