PDA

View Full Version : Etapa 9: International – FC Timisoara 0-3



delaparis
28th September 2009, 00:01
Discutii inainte si dupa meci

Denis
28th September 2009, 03:20
2 Solist. Inevitabilul se va produce.:)

delaoltenia
28th September 2009, 10:27
x2.

TeBat
28th September 2009, 11:08
la cum joaca Timisoara nu e exclus sa castige Interul

Leo
28th September 2009, 14:13
Un meci interesant. Am votat X, dar cred ca va fi totusi 1.

six
28th September 2009, 18:34
sper sa nu-i resurscitam shi pa astia :rolleyes::D

barbarella
28th September 2009, 18:35
Nope, pe astia ii caftim. :D

stiintacv
28th September 2009, 19:07
Un meci interesant. Am votat X, dar cred ca va fi totusi 1.

Mai degraba 1;)

six
28th September 2009, 19:08
Mai degraba 1;) nu te lasa :ok:

stiintacv
28th September 2009, 19:31
nu te lasa :ok:

Pai daca nici tu nu te lasi:P

Lordul
28th September 2009, 22:35
x solist

newcool
28th September 2009, 22:40
am votat x.Insa Timisoara in mod normal ar trebui sa bata fara probleme.

Cipri
28th September 2009, 23:30
1 solist ...

valitudor
28th September 2009, 23:33
Daca Inter de Romania a batut cea mai valoroasa echipa din Liga 1, cu banatenii n-are cum sa se incurce. Se termina cu o diferenta de 2-3 goluri

Crai_oltean
28th September 2009, 23:49
Fane stie cu fraierii. :cool:

barbarella
28th September 2009, 23:59
Daca Inter de Romania a batut cea mai valoroasa echipa din Liga 1, cu banatenii n-are cum sa se incurce. Se termina cu o diferenta de 2-3 goluri

Motiv pentru care ai votat x. :P

Uimirea
29th September 2009, 11:45
Daca Inter de Romania a batut cea mai valoroasa echipa din Liga 1, cu banatenii n-are cum sa se incurce. Se termina cu o diferenta de 2-3 goluri
Inca nu au jucat cu cea mai valoroasa.Iar va imbatati cu apa rece...:headbang::headbang:

BBB
29th September 2009, 12:55
Iara se rastoarna aici un car cu prosti, ca si la Medias sezonu' trecut


Daca Inter de Romania a batut cea mai valoroasa echipa din Liga 1, cu banatenii n-are cum sa se incurce. Se termina cu o diferenta de 2-3 goluri

La cine te referi? La Bistrita sau la Pandurii?

Sezione
29th September 2009, 14:46
Mera e supendat.... deci....n-are cine sa dea gol pentru Bragadiru... dupa un fault clar la portar:))) 1-0///

barbarella
29th September 2009, 18:09
Inca mai suferi oltene? :drak: Daca nu scapi si vreo doua lacrimi, tot degeaba. :P
Meciul asta e de 2 solist, mai bine v-ati ingrijora pentru meciul vostru din Cupa cu Poli Iasi, ca va scoate Grig devreme si din competitia asta. :D

Hingherul
29th September 2009, 18:16
2 cat casa poporului. cu Timisoara nu merge cum a mers cu hariciumbele. diferenta mare de valoare :D

stiintacv
29th September 2009, 19:31
Inca mai suferi oltene? :drak: Daca nu scapi si vreo doua lacrimi, tot degeaba. :P
Meciul asta e de 2 solist, mai bine v-ati ingrijora pentru meciul vostru din Cupa cu Poli Iasi, ca va scoate Grig devreme si din competitia asta. :D

Mama frate,si ce ne mai respecta barbarella inainte,ce repede se schimba oamenii.

barbarella
29th September 2009, 20:16
Eu am ramas aceasi, doar atitudinea mea fata de voi s-a schimbat. Si cred ca pe buna dreptate. :rolleyes:

stiintacv
29th September 2009, 21:05
Gata pun capat ironiilor,bate Poli 3-0,sper sa luati campionatul si noi cupa.

six
29th September 2009, 22:45
Gata pun capat ironiilor,bate Poli 3-0,sper sa luati campionatul si noi cupa. ok,dar ceilalti.....olteni!!?? ce zic....:D

nungureanu
30th September 2009, 04:21
ok,dar ceilalti.....olteni!!?? ce zic....:D
Ca daca nu va angajeaza balena iancu arbitru care sa fure ca in codru asa cum face in ultima vreme o sa plecati umiliti de la Curtea de Arges...echipa de 2 lei si fara nume, palmares, galerie, ZERO barat sau ZERO ca'n banat:lol:

@barbarela

iar te bagi mamaie in vorba despre fotbalul pe care nu-l intelegi? vezi ca vine frigu si iarna, mai bine termina de crosetat puloverul ala la care crosetezi cand ai insomnii singura si trista noaptea si lasi netul ca nu e de tine bre mamaie:happy

malexoid
30th September 2009, 15:34
am irosit puncte pe care le vom regreta cu: Ploiesti, Stiinta, Urziceni, Iasi, Alba Iulia...e vremea ca cineva sa se sesizeze si sa ia masuri!
Ori sa schimbe oarece Sabau, ori sa se duca dreq la alte grupari care se multumesc cu "invincibilitatea" si cu 5 remize din 8 posibile! (sa nu amintesc de alte remize prin Europa!). Oare numai pe nefericitii aia din Cluj (Sanatatea) ii putem bate clar si fara emotii???
2 - pronosticul meu

Nightwish
30th September 2009, 15:49
Oare numai pe nefericitii aia din Cluj (Sanatatea) ii putem bate clar si fara emotii???


Daca se juca in Gruia faceati egal si cu aia :D

barbarella
30th September 2009, 17:44
Night, virusii sunt echipa tare, daca jucau cu voi in Gruia, nu stiu daca reuseati un egal. :P
Redevenind seriosi, si eu m-am cam saturat de remize, iar punctele alea le vom regreta cu siguranta. :(
Oricum, meciul asta e de 2 solist.:ok:

Sezione
30th September 2009, 19:25
Eu am ramas aceasi, doar atitudinea mea fata de voi s-a schimbat. Si cred ca pe buna dreptate. :rolleyes:

Poate in momentul in care o sa ajungi sa cunosti puina istorie ( a fotbalului in general si particular a unor cluburi de care tot vorbesti ) si putin fotbal...si cand o sa poti sa accepti ca echipa ta a marcat un gol NEREGULAMENTAR..si sa vezi limitele in joc ale echipei favorite o sa iti schimbi mai greu atitudinea...:no:

Sezione
30th September 2009, 19:26
Night, virusii sunt echipa tare, daca jucau cu voi in Gruia, nu stiu daca reuseati un egal. :P
Redevenind seriosi, si eu m-am cam saturat de remize, iar punctele alea le vom regreta cu siguranta. :(
Oricum, meciul asta e de 2 solist.:ok:

De egal jucati de egal aveti aparte.. ma rog e mai bun un egal norocos ..decit o infringere..

barbarella
30th September 2009, 19:39
Poate in momentul in care o sa ajungi sa cunosti puina istorie ( a fotbalului in general si particular a unor cluburi de care tot vorbesti ) si putin fotbal...si cand o sa poti sa accepti ca echipa ta a marcat un gol NEREGULAMENTAR..si sa vezi limitele in joc ale echipei favorite o sa iti schimbi mai greu atitudinea...:no:

Mie mi-a trecut de atunci, tu inca esti suparat? :)

six
3rd October 2009, 17:30
5-1 ;)

six
4th October 2009, 10:14
Meciurile de acasa ale Internationalului:

International - Galati 0-1
International - Medias 2-4
International - Brasov 0-3
International - P.Iasi 0-2

inca imi mentin parerea 5-1 :mda:

Crai_oltean
4th October 2009, 10:47
Mie mi-a trecut de atunci, tu inca esti suparat? :)Pai tu ce motive aveai sa fii suparata ?

mareshalu
5th October 2009, 18:02
cam liniste, fata de ce era ieri p-aci! :)
0-2 .. teoretic.. 0-1 practic

malexoid
5th October 2009, 19:49
cam liniste, fata de ce era ieri p-aci! :)
0-2 .. teoretic.. 0-1 practic
...0-3 in teren :)

stiintacv
5th October 2009, 19:55
Gata pun capat ironiilor,bate Poli 3-0

Ca sa ma laud si eu putin.;)

six
5th October 2009, 19:57
:groggy::groggy::groggy: dupa cum scandau gazdele OLE :happy:happy:happy

six
5th October 2009, 19:58
inca imi mentin parerea 5-1 :mda::happy:happy:happy

six
5th October 2009, 20:00
pe de alta parte este neconcludent meciul pt ca asa jaloane nu am vazut de mult :o: pe langa astia Bistrita are echipa :ok:;)

crissis
5th October 2009, 20:18
in sfarsit astia fara nume de la timisoara au castigat si ei un meci

diorin
5th October 2009, 20:22
57` Bucur vede un galben gratuit
http://live.onlinesport.ro/live/romania/liga_i/2009-2010/liga_i/liga_i/etapa_9/international_curtea_de_arges-fc_timisoara//index.html
...vreau sa vad ca i se ia din banii lui Tudor pt ca a gresit sau el nu este profesionist ?

malexoid
5th October 2009, 21:14
in sfarsit astia fara nume de la timisoara au castigat si ei un meci

ce piuit ati capatat de cand locul (provizoriu) 9...fermenteaza mamaliga in voi? :happy
atentie insa, in exces duce la scorbut! http://ro.wikipedia.org/wiki/Scorbut

chiar nu ai altceva de facut decat sa urmaresti toate threadurile noastre si sa ingrosi randul celor ce schelalaie a paguba?

codrind
5th October 2009, 21:17
ce piuit ati capatat de cand locul (provizoriu) 9...fermenteaza mamaliga in voi? :happy
atentie insa, in exces duce la scorbut! http://ro.wikipedia.org/wiki/Scorbut

chiar nu ai altceva de facut decat sa urmaresti toate threadurile noastre si sa ingrosi randul celor ce schelalaie a paguba?

ESTI tare.. esti MARE... DAR PE DOS. (invers).. :D

Meciul de referinta ramane ăl de joi... cu dinamo... din zagreb... cu reminiscente svabe... :ok:

Grinco
5th October 2009, 21:19
Da' meciul vostru de referinta care e?

codrind
5th October 2009, 21:21
Da' meciul vostru de referinta care e?

Mai bine fruntas la :rolleyes: ... decat ... slujbas la... :drak:

Decat sa te faci de handel in Europa... mai bine ... joci fotbal in Romania...

Grinco
5th October 2009, 21:28
Lasand la o parte mentalitatea paguboasa tipic romaneasca...ce te face sa crezi ca voi ati juca cine stie ce fotbal in Romania?

codrind
5th October 2009, 21:32
Lasand la o parte mentalitatea paguboasa tipic romaneasca...ce te face sa crezi ca voi ati juca cine stie ce fotbal in Romania?

Cica ... spune lumea... cica uniii...cica altii...

Iar despre MENTALITATE... :happy paguboasa :happy adica... realitatea e tipic romaneasca... doar unii se imbata cu ... TIMISOREANA...

Grinco
5th October 2009, 21:34
Ai reusit performanta sa tastezi 22 cuvinte si 27 puncte insirate pe 3 randuri fara a zice totusi nimic:D

codrind
5th October 2009, 21:40
Ai reusit performanta sa tastezi 10 cuvinte si 15 puncte insirate pe 2 randuri fara a zice totusi nimic:D

Tipic ROMANESC...:evil:
Cand nu mai sunt argumente... exista ... justificari...

malexoid
5th October 2009, 21:41
Ca sa ma laud si eu putin.;)

frumos pronosticul, felicitari! probabil ca la vre-o casa de pariuri iti aducea 12/1...pare ca te-ai speriat totusi de pronosticul dat si ai cautat sa te dregi in poll :happy
ori a fost invers?

Grinco
5th October 2009, 21:43
Codrind, pai expune-ne noua niste argumente in legatura cu postul ala cu "fruntasu'"

codrind
5th October 2009, 21:51
Codrind, pai expune-ne noua niste argumente in legatura cu postul ala cu "fruntasu'"


Intreaba-ti stapanul... aka jaba de banat... care mereu cautand "fruncea" a cazut in "dos"...

Grinco
5th October 2009, 21:57
Bine, hai ca deja o dai in balarii si marlanii. Mai langsam cu jignirile astea. Somn usor

Dogville
5th October 2009, 23:30
La multi ani, Barbarella! :) :D :D

barbarella
5th October 2009, 23:56
Merci, dar ieri a fost ziua mea. ;) Imi pare rau ca n-am fost prezenta sa comentez meciul lui Dinamo, cred ca mi-ati simtit lipsa. :P

nungureanu
6th October 2009, 00:03
Merci, dar ieri a fost ziua mea. ;) Imi pare rau ca n-am fost prezenta sa comentez meciul lui Dinamo, cred ca mi-ati simtit lipsa. :P

iti reveni glasul coana mare acu dupa ce ati castigat si voi un meci cu amaratii aia dela Curtea de Arges?:lol:

Ca tot ti-e gandul numai al Dinamo, o urare de ziua ta: FORZA DINAMO!!!:yeah: stii tu aia care va umilira saptamana trecuta/OLE/

Grinco
6th October 2009, 00:10
E fain sa ai net?

barbarella
6th October 2009, 00:49
Nu i-a ajuns pauza de 3 zile si vad ca e pe drum spre una permanenta. ;)
OT: A doua repriza a fost superba, iar fratii au fost la inaltime. Panti - imperial. :ok:

Dogville
6th October 2009, 07:11
cred ca mi-ati simtit lipsa. :P

Numai pe teren. :D Am fi avut nevoie de-un atacant necrutator in fata portii :ras-plans:

On: printre picaturi (de bere :D) am vazut si ceva din repriza a 2-a (n-as mai fi vazut-o :D). Mdea, inexplicabil cum intre doua echipe de valori apropiate pot aparea asemenea sinusoidale :D

Florin101
6th October 2009, 15:30
Ca sa ma laud si eu putin.;)

:ok:

Ai nimerit rezultatul corect! Ai pus la fel si la pariuri?

BBB
6th October 2009, 17:56
OT: A doua repriza a fost superba, iar fratii au fost la inaltime. Panti - imperial. :ok:

OT: Tu la ce speri sincer anul asta de la echipa asta a ta?

stiintacv
6th October 2009, 20:25
frumos pronosticul, felicitari! Probabil ca la vre-o casa de pariuri iti aducea 12/1...pare ca te-ai speriat totusi de pronosticul dat si ai cautat sa te dregi in poll :happy
ori a fost invers?

in poll am votat 1 la vrajeala,pentru ca si zerosase a votat 2 la craiova-unirea alba iulia;)

stiintacv
6th October 2009, 20:25
:ok:

Ai nimerit rezultatul corect! Ai pus la fel si la pariuri?

Nu joc la pariuri.

Poli Timisoara
6th October 2009, 23:18
in poll am votat 1 la vrajeala,pentru ca si zerosase a votat 2 la craiova-unirea alba iulia;)

majoritatea de aici (99,9%) voteaza aiurea ! toti votam cu sufletul nu cu ,capul...sa dus dracu forumul asta...a devenit cel mai penibil forum de sport ! in afara de jigniri nu stim mai nimic ... :evil:

PS: sper sa vina vremea cand nu vom mai fi echipa fara nume si atunci sa ma p.. pe toti (complexatii si handicapatii)cu bolta ! :drak:

malexoid
6th October 2009, 23:42
majoritatea de aici (99,9%) voteaza aiurea ! toti votam cu sufletul nu cu ,capul...sa dus dracu forumul asta...a devenit cel mai penibil forum de sport ! in afara de jigniri nu stim mai nimic ... :evil:

PS: sper sa vina vremea cand nu vom mai fi echipa fara nume si atunci sa ma p.. pe toti (complexatii si handicapatii)cu bolta ! :drak:

:) tu poti sa ramai linistit, se vor pisa ei singuri intre ei si pe ei...asta inainte sa-si puna streangurile in gat, ca le va lipsi obiectul bucuriei si mai multa imaginatie nu au... :)

nu suntem echipa fara nume, e doar o fata morgana a lor..de foame ori scorbut probabil. desigur si un motiv sa-si justifice penibila existenta pe OLS...
si acuma aliniaza-i si trimite-i disciplinat in wikipedia sa invete ce e fata morgana, ca parca-i vad cum se holbeaza tamp in display...

six
7th October 2009, 18:23
in poll am votat 1 la vrajeala,pentru ca si zerosase a votat 2 la craiova-unirea alba iulia;):happy:happy:happy:cry::cry::cry:

stiintacv
7th October 2009, 19:59
:happy:happy:happy:cry::cry::cry:

wtf?!:confused:

stiintacv
7th October 2009, 20:06
majoritatea de aici (99,9%) voteaza aiurea ! toti votam cu sufletul nu cu ,capul...sa dus dracu forumul asta...a devenit cel mai penibil forum de sport ! in afara de jigniri nu stim mai nimic ... :evil:

PS: sper sa vina vremea cand nu vom mai fi echipa fara nume si atunci sa ma p.. pe toti (complexatii si handicapatii)cu bolta ! :drak:

sper ca eu nu fac parte din categoria complexatilor si handicapatilor?!:mda:

Poli Timisoara
8th October 2009, 08:13
sper ca eu nu fac parte din categoria complexatilor si handicapatilor?!:mda:

depinde cat de mare iti este ura fata de "echipa fara nume" :ok:

malexoid
8th October 2009, 14:58
in poll am votat 1 la vrajeala,pentru ca si zerosase a votat 2 la craiova-unirea alba iulia;)

zerosase asta al nostru e un pericol public, va spala creierele la toti!:happy
pai el credea cu tarie ca va bat motzii acasa, dar tu cum puteai sa crezi ca noi o incasam la aia? am pretentii la tine... :)

stiintacv
8th October 2009, 15:05
zerosase asta al nostru e un pericol public, va spala creierele la toti!:happy
pai el credea cu tarie ca va bat motzii acasa, dar tu cum puteai sa crezi ca noi o incasam la aia? am pretentii la tine... :)

Deci nu am crezut nicio clipa ca va bat aia,de fapt si am spus ce cred[ca bateti 3-0];),am votat 1 datorita lui ZEROSAISPE;)

stiintacv
8th October 2009, 15:06
depinde cat de mare iti este ura fata de "echipa fara nume" :ok:

OK,MA LINISTII,AM TOT RESPECTUL PENTRU "echipa fara nume" CUM ZICI TU;)

stiintacv
8th October 2009, 15:12
zerosase asta al nostru e un pericol public:)

da e al dracu rau zerosase al vostru:D

six
8th October 2009, 18:44
hopa,am ajuns shi master woodoo..... :shocked::happy:happy:happy

six
8th October 2009, 18:47
sper ca eu nu fac parte din categoria complexatilor si handicapatilor?!:mda:stai bre linistit :) tu esti chiar simpatic :ok:

stiintacv
8th October 2009, 19:51
stai bre linistit :) tu esti chiar simpatic :ok:

;):ok:

BBB
8th October 2009, 21:44
Luati-va o camera! S-o f...tut monitoru' de la atata exces de testosteron