PDA

View Full Version : Plaxico Burress



FilliRaikkonen
22nd September 2009, 20:47
Plaxico Burress va fi inchis 2 ani de zile pentru posesie ilegala de arma dupa ce anultrecut s-a impuscat singur in picior intr-un club.In cel mai bun caz va fi eliberat dupa 20 de luni pentru buna purtare si el inca spera sa mai poata juca.Pacat de baiatul asta.Chiar era un bun quarterback, dar in opinia mea e pacat si ca Jets nu l-aui ajutat.

urlacher9
22nd September 2009, 20:55
Plaxico Burress va fi inchis 2 ani de zile pentru posesie ilegala de arma dupa ce anultrecut s-a impuscat singur in picior intr-un club.In cel mai bun caz va fi eliberat dupa 20 de luni pentru buna purtare si el inca spera sa mai poata juca.Pacat de baiatul asta.Chiar era un bun quarterback, dar in opinia mea e pacat si ca Jets nu l-aui ajutat.

Ori faci misto de cei prezenti pe acest forum pentru ca vrei sa enervezi lumea ori pur si simplu nu esti pe aceeasi lungime de unda cu fotbalul american. Plaxico nu e quarterback ci wide receiver iar echipa la care a jucat nu e Jets ci New York Giants. Sanatate!

georgebz
22nd September 2009, 21:10
stirea este de actualitate , dar prezentarea chiar m-a amuzat :happy

iar referitor la subiect .. mi se pare aiurea sa faca omu 2 ani de puscarie pentru posesie ilegala de arma , cand altii comit infractiuni mult mai grave si scapa fara nici macar 1 zi de puscarie

anthynidiany
22nd September 2009, 21:38
si s-a mai si accidentat singur :D

Mr. White
22nd September 2009, 22:25
Pentru o secunda am crezut ca am adormit cand am citit "Plaxico quarterback" :))))

Mie pana acum in sta imaginea in minte a "nesimtitului" prinzand mingea in superbowl :(((((

Zabriskie
22nd September 2009, 22:37
cool story, brah.

campuscodi
23rd September 2009, 06:21
Intr-un fel a postat corect. Astazi este ziua in care a intrat la propriu in inchisoare.



http://espn.go.com/video/clip?id=4488091&categoryid=2459789

cojanu
23rd September 2009, 09:57
omu a incercat sa prezinte ultimele stiri. probabil abia a descoperit fotbalul american :)
multumim de informare, intentia conteaza ! ( ma indoiesc totusi ca e cineva de pe forum care nu stie de situatia lu plaxico :p )

vad ca baiatu e din timisoara, oare se va face vreo echipa pe acolo ?