PDA

View Full Version : Etapa 8: Otelul - Poli Iasi



ADelPiero
20th September 2004, 14:27
Duminică, 26 septembrie: Oţelul - Poli Iaşi (ora 17.00)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Ovy-Iasi
20th September 2004, 14:32
Cu un nou antrenor la Poli...sper la un X macar...

gigel_bucur
20th September 2004, 15:22
bate Poli pt. ca are un director tehnic nou:)

inter
20th September 2004, 15:30
tot galatenii inving :p

ADY19
20th September 2004, 15:51
Presimt in sfarsit o victorie pentru Poli. Daca in etapa care s-a incheiat a fost prima pentru Brasov acuma e randul lui Poli :). Hai Poli nu ne dezamagi :(

Catalanul
20th September 2004, 16:44
1 solist, asa cum am mai spus slabe sanse ca Iasu' sa ramana in A
bate otelul cu 2-0 lejer :D

ADY19
20th September 2004, 17:46
Balba va da un gol. Eu zic ca se va termina 1-2

iasisud
20th September 2004, 21:51
Nici nu stiu ce sa mai zic... Sper la un punct, e bun si ala, dar sunt aproape sigur ca vom pierde. De fiecare data cand am zis ca sunt sigur ca POLI castiga, am luat bataie asa ca acum schimb "tactica", poate poate castigam si noi ;) Si tu Hai-Poli nu mai bate campii, ca poate vin la tine :evil: si iti dau cateva de nu o sa le poti duce. Sper sa nu-mi sterga mesajul moderatorii... :rosu:

giovanni BV
21st September 2004, 14:46
Otelul trebuie sa cistige , mai ales daca vor pleca de la Brasov miercuri cu infringere !!! Acest jos cu Poli nu-si vor permite sa-l lase din mina !!! Cred ca Otelul cistiga , sa spele rusinea din ultimele meciuri din campionat si Cupa UEFA !!!

Angelina Jolie
21st September 2004, 16:11
Bate Otelul lejer. Fara suparare ieseni dar cred ca sunteti cea mai serioasa candidata la retrogradare.

Catalanul
21st September 2004, 16:35
valy2345 vezi sa nu vina iasisud la tine si sa iti dea cateva... :D
cat despre meci, bate LEJER otelul...:p

ADY19
22nd September 2004, 00:20
Asa o parere buna aveti despre noi?:(. Nici macar o raza de speranta nu este pentru noi? Trebuie sa batem la Galati. TREBUIE!!! :D

bazz
22nd September 2004, 12:45
Avem sansa noastra in acest meci.Otelul nu joaca prea stralucit in ultima vreme si cu o cncentrare buna si noroc putem lua punct sau puncte de la Galati.Va fi foarte greu ca de altfel toate meciurile de pana acum dar trebuie sa ne jucam sansa pana la capat,pt ca nu mai avem nimic de pierdut.
HAI POLI!!!!

cuzmy
22nd September 2004, 14:47
Bate Otelul lejer. Fara suparare ieseni dar cred ca sunteti cea mai serioasa candidata la retrogradare.
...si mie mi se pare la fel. nu prea au fata de divizia A! Ieseni, stati linistiti, vine restanta cu catzeii si castigati si voi primul meci in A(ediatia asta).

Denis
25th September 2004, 08:29
ar fi chiar CHUMP sa nu cashtige Otzelul. Fortza Otzelul.
Pronostic: Otzelul 3-0 Poli Iashi /hello
PS: a venit timpu lu otzelul sa dea shi ei nishte goluri nu? Hai Otzelul!

alex36
25th September 2004, 09:15
Ieseni sunt prea slabuti ptr.DiV.A .Atit uman,cit si material.Dar si c-a organizare stau prost(certuri intre primar si presedinte,schimbari de antrenori etc.)Asa ca slabe sperante pentu un rezultat bun la Galati

M|tea
25th September 2004, 17:55
FORTZA OTELUL!!!!
Nu are voie Otelul sa piarda puncte acasa,mai ales in fata lanternei rosii a campionatului.Sper sa reuseasca un rezultat bun as miza pe o victorie far gol primit.
Pacat ca nu e meciul televizat ca sa vada toata tara victoria cu 4-0! :evil:


:bere:
FORZA OTELUL!
Pentru noi sunteti campioni!

hamsterutz
25th September 2004, 19:04
1 clar, nici nu ma gandesc sa ma duc in deplasare, m-am saturat sa vin rupt in cur si astia sa ia bataie!!!

Ovy-Iasi
26th September 2004, 18:50
Hamsterutz ... :p chiar ma intrebam cind o sa realizezi ca baietii nostri nu merita sa ne zbatem pt. ei ...am observat ca mai mult sufera suporterii din cauza rezultatelor decit jucatorii...Eu personal am renuntat sa ma mai duc la stadion de la meciul cu Argesul...

Angelina Jolie
26th September 2004, 18:58
ar fi chiar CHUMP sa nu cashtige Otzelul. Fortza Otzelul.
Pronostic: Otzelul 3-0 Poli Iashi /hello
PS: a venit timpu lu otzelul sa dea shi ei nishte goluri nu? Hai Otzelul!

Poate 1-0, ca Otelul nu is in stare sa dea 3 goluri intr-un meci. 1 gol si dupa aia apara-te frate.

Catalanul
26th September 2004, 19:00
macar sa dea un gol otzelarii, sa mai prindem si noi un pronostic :drak: nu-i asa valy :D

M|tea
26th September 2004, 19:25
GOL ! In sfarsit ....am inscris...CRACIUN salvatorul de pana acum ...Cartu din nou da dovata de inteligenta..jucatorii introdusi pe teren joaca f.bine: CALIN si CRACIUN

Forza OTELUL!

Va1K
26th September 2004, 20:10
poli foarte slabi nush daca vom lua niste puncte in divizia A in orice caz si io am renuntzat sa mai vin la meciurile luipoli chiar daca joc la clubul de juniori da merg pe degeaba in dealul copoului
in orice caz succes otelul in continuare si poli asta e

Denis
26th September 2004, 23:22
ma gandeam shi yo ca daca joaca cu poli dau shi ei 3 goluri dar shi unu e destul. bravo otzelul. tzineo tot asha. da abia ashtept meciul otzelul - fc brashov. sper sai batem shi paia.

ADelPiero
26th September 2004, 23:51
Iasule ... din rau in rau mergi :)
nu cred ca mai prindeti un sezon in Divizia A :cool:

bazz
27th September 2004, 11:58
Nici Un Comentariu,ca Nu Am Ce!!!!!

hamsterutz
27th September 2004, 17:11
IDEM bazz

Denis
27th September 2004, 22:02
daca pana shi noi vam batut (otzelul) voi chiar ca va ducetzi in B; a mai e prashovu sa va bata :evil: :drak:

STEELMAN
27th September 2004, 22:14
1 clar, nici nu ma gandesc sa ma duc in deplasare, m-am saturat sa vin rupt in cur si astia sa ia bataie!!!


in sfarsit ai coborat cu picioarele pe pamant.....

hamsterutz
2nd October 2004, 19:55
eram de mult ;)